Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugsėjis 30 Trečiadienis
 

Žiūrim, ką turim

2009-10-16 18:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (51)

Dr.Rūta Gajauskaitė, kriminologė

Kaip tikrame amerikoniškame vesterne pedofilinės kautynės Kaune persimetė į Vilnių ir beviltiškai įstrigo, kol lemtingas šūvis nesustabdė visų, metus besitęsiusių epizodų į savas vietas. Tik mirties akivaizdoje prasidėjo šiokie tokie teisėsauginiai veiksmai, o gal tik imitacija, bet ir vėl – kontraversiškai vertinami ir nė vienos pusės netenkinantys.

O pusės yra dvi: vieni – už D.Kedžio ginamą dukrą nuo pedofilų, o kiti – prieš D.Kedį ir jo neteisingai apkaltintus pareigūnus.Du faktai su priešingomis pozicijomis.Bet įrodymai – vieni ir tie patys.Taigi, skaitytojui belieka juos sulyginti ir pabandyti padaryti išvadas.

Visų pirma – nukentėjusi mergaitė. Yra kompleksinė jos psichikos ekspertizė, kurios pagrindu buvo jau privalu nušalinti J.Furmanavičių ir A.Ūsą nuo pareigų bei areštuoti, kad nebūtų pavojaus kitiem vaikams.Tačiau tai nebuvo padaryta.

Pažymėtina, kad pirmoji mergaitės ekspertizė buvo atlikta dar 2009 m. balandžio 23-25 d.d., o tai reiškia, kad būtent nuo šios datos visi teisėjo sprendimai bylose turi būti panaikinti!Tuo tarpu prokuratūra skelbia tik antrosios ekspertizės datą rugpjūtyje ir įtarimų Ūsui paskelbimą rugsėjyje…O apie trečiąją, atliktą jau Vaiko raidos centre spalio mėnesį,- slaptą, be įstatyminių globėjų žinios, be jų leidimo ir jų dalyvavimo,- iš viso tyku. Ar tik ne tam ir buvo pasiruošta: kad, pavogus vaiką, patalpinus centre, pagirdžius neaiškiais vaistais, būtų gauti norimi atsakymai ir išvados? Argi neaišku, kokiu tikslu šiandien keičiami parodymai ir prokuroriniai veiksmai, kurių nežinojo D.Kedys?

Teisybės dėlei reiktų kalbėti apie dvi mergaites, bet vieną tėvas gina, o kitas tėvas ruošia nukentėjusiąją išvežti į užsienį, nors atrodo, kad neigiamų pasėkmių sveikatai ji iki šiol dar turi…Tačiau jokia jos sveikatos ar psichikos ekspertizė nedaroma ir į gydymo centrą per prievartą ir slapta nevežama. Gal dėl to, kad ir šis vaikų centras yra A.Ūso darbo sritis, ir , tėvas, žinodamas situaciją- kur lapė saugo vištidę – apsaugojo savo dukrą nuo A.Ūso?

Tik sujudus visuomenei, protesto akcijomis prie Generalinės ir didžiųjų miestų prokuratūrų, tik vienbalsiai priėmus rezoliuciją, reikalaujančią nušalinti sabotuotojus nuo pareigų ir imtis priemonių prieš pedofilinį tinklą Lietuvoje, tik pateikus reikalavimus Prezidentei, Seimui,Teisingumo ministrui ir Generaliniam prokurorui, prasidėjo šiokie tokie teisėsauginiai veiksmai.

Žiūrim, ar jie veiksmingi ar imitacija.

Taigi, 2009 m. spalio 13 d. per TV ir žiniasklaidą paviešinama, kad jau yra vienas įtariamasis pedofilija, tai – A.Ūsas! Maža to, kad jam pateikti kaltinimai dar rugsėjyje! Tai štai kodėl A.Ūsas prasitarė žurnalistams, kad jam reikia pasikarti arba bėgti.Tačiau jis ir šiandien neareštuotas, laisvėje ir tik su pasižadėjumu neišvykti.

Pasižadėjo neišvykti, bet nepasižadėjo liautis prievartauti!Nusikaltimas, įvykdytas prieš dvi mažametes (3 ir 7 metukai) bejėges yra priskiriamas prie sunkių.O faktas, kad juodvi buvo prievartaujamos sistemingai, rodo, kad A.Ūsas ypatingai pavojingas visuomenei.Tačiau jis neizoliuojamas, neareštuojamas, o toliau „dirba“ vaikų teisų apsaugos srityje!!!

Tai negi dabar visų mažamečių tėvai turėtų apsiginkluoti ir saugoti savo vaikučius, vietoj to, kad būtų areštuotas vienintelis A.Ūsas?

Peržvelgus A.Ūso charakteristiką ir sulyginus su vadovėline pedofilo asmenybe – atitinka daugelis klasikinių šio nusikaltėlio požymių. Jis, kaip dažniausiai pasitaiko, dirbantis su vaikais.Jis išsiskyręs su šeima, palikęs vaikus, ir šiuo metu yra antroje santuokoje, kurioje palikuonių neturi. Jis geros nuomonės apie save, išdidus, arogantiškas, pristatantis save visur teisiu ir gerai prisitaikęs visuomenėje. A.Ūsas taipogi parlamentaro padėjėjas, vaikų teisių gynėjas, – kas gali juo suabejoti? Ir nors prieš mėnesį gavo prokurorinį pranešimą apie jo įtarimą pedofilija, ekrane mes matome teisuolį…

Iš D.Kedžio filmuotos medžiagos aiškėja dar viena šios bylos „herojų“ klasikinė savybė – tai sadistinė veikla, savo absoliučios valdžios bejėgiams vaikams demonstravimas, netgi sukeliant mažametėms skausmą ar kitaip kanknant, siekiant patenkinti savo aistrą! Va, šios dalies mergaitės pasakojimo per TV nerodė, tačiau visi, kas gavo filmuotą medžiagą, – tai matė. Tai matė ir prokurorai, tačiau A.Ūso neizoliavo…

Izoliavo nukentėjusiąją – kaip viščiuką į lapės saugomą vištidę, taip D.Kedytę patalpino į A.Ūso kompetencijoje esantį Vaikų raidos centrą. Ir gydė. Nuo ko ir kokiais vaistais? Ir kai buvo surasta mergytė, gauti ofiacialūs leidimai grąžinti į šeimą, ją dar visą parą laikė centre! Pretekstai buvo įvairiūs: tai darbo laikas pasibaigė įstagoje, tai dokumentai tvarkomi ištisą dieną, tai prokurorai apskundė leidimą… Lyg popieriai būtų svarbiau už gyvą vaiką.

Kas galėtų paneigti, jog trukdžiai buvo daromi tam, kad nebūtų galima nustatyti iš šlapimo ir kraujo analizų, kokie vaistai buvo mergaitei duodami? Kad nebūtų galima išryškinti dar vienos pedofilinio tinklo grandies? Juk žurnalistai užfiksavo į ten atvykusį prokurorą su moterimi, nešina keistu lagaminėliu?

Panagrinėkime „suaktyvėjusius“ teisėsaugininkų veiksmus ir pabandykime įvertinti juos kaip atitinkančius įstatymus ar tik kaip imitaciją, įsisiūbavusiai ir įniršusiai visuomenei nuraminti?

Taigi, Generalinis prokuroras A.Valantinas nenušalintas ir toliau „vadovauja“ tyrimui, nors būtent jam skundėsi D.Kedys dėl prokurorinės priežiūros vilkinamai Kauno prokurorų pedofilijos bylai, ir gavo iš jo formalų atsisakymą?

Taigi, Seime sukurtoje šį įvykį apsvarstyti komisijoje yra P.Gražulis, kuris taip pat atsisakė D.Kedžiui padėti, nes, pasirodo susietas bendrovių, kur dirba žmona, reikalais!

Taigi, R.Šalaševičiūtė ir toliau vadovauja institucijai, turinčiai ginti vaikų teises, bet , kaip pati prisipažino, iš trisdešimt pedofilinių bylų – nė vienas nenubaustas! Maža to yra jos trys raštiški atsisakymai padėti D.Kedžiui, jau nekalbant apie jo dukters pagrobimą, patalpinimą į centrą, bei gydymą…

Argi žinant šiuos faktus, nekyla abejonių apie Lietuvos tokios teisėsauginės sistemos reikalingumą visuomenei, jau nekalbant apie vadovų (K.Betingio ir A.Valantino) akivaizdžią nekompetenciją užimti šiuos postus?

Kauno pedofilijos byla dėl netinkamų prokuratūros vadovų ir jų pavaldinių darbo, susikomplikavio ir tapo rezonansine.

Du, įtariamų pedofilija, lavonai. Ir dabar labai operatyviai įvardintas įtariamasis ir paskelbta net tarptautinė jo paieška – tai nuskriaustosio mažametės tėvas D.Kedys. Motyvas tam – prie teisėjo lavono rastas D.Kedžio registruotas ginklas. Nutylima, kad iš jo nebuvo šauta. Tuo tarpu kulkos lavone aiškiai rodo specialų su duslintuvu ginklą, kurį Lietuvoje gali turėti ne bert kas – tik specialiosios tarnybos!Visiems kriminalistams žinoma, kad pagal kulką (kaip pagal pirštų antspaudus) galima nustatyti ir ginklą ir jo savininką, tačiau ši informacija nutylima. Kas gali paneigti, kad ši informacija specialiai slepiama?

Arba, kas gali paneigti, kad tos kulkos neatvestų prie taip tyliai nuaidėjusio ir nutilusio trečiojo pedofilo vardo Aidas, kuris gal būt ir yra šio specialaus ginklo savininkas, dirbantis spec.tarnyboje?

Neskaitlingi liudytojai kalba apie „Latvijos“ tipo autobusiuką, kokį policija ir aptiko netoli antrosios aukos. Tokio transporto D.Kedys neturėjo. O juk mašina turi numerius, registraciją, taigi nustatyti jos savininką galima per penkias minutes.Ir ne tik savininką, bet ir jo aplinkos žmones.

Argi nekyla įtarimas, kad du daiktiniai įrodymai (kulkos ir auto), aiškiai turintys kitus savininkus, o ne D.Kedį, byloje ignoruojami, o pakištas nenaudotas ginklas tampa pagrindiniu įrankiu tarptautiniu mastu persekiojant vienintelį nuskriaustos mergaitės gynėją?

Taigi, žiūrim ką turim.

O turim tą pačią armiją teisėsaugininkų, vilkinusių bylą ištisus metus ir šiandien iškraipančių faktus – trijų ekspertizių datas, ginklą, automobilį,- tai paskelbusios D.Kedžio paiešką, tačiau laisvėje palikusios sunkius nusikaltėlius – įtariamąjį pedofilija A.Ūsą, jo pagalbininkus bei dengėjus.

Turime tą pačią vaikų teisių neginančią R.Šalaševičiūtės kontorą, demonstruojančią pasibaisėtiną nežmoniškumą, slapta pagrobiant mažametę nukentėjusiąją iš šeimos ir patalpinant ją į vaikų centrą ir girdant neaiškiais vaistais?.!

Turime ir lygių teisių kontrolierę Bumbergaitę, kuri šioje pedofilų ir nukentėjusiųjų mažamečių byloje jokių lygių galimybių negynė…

Turime tuos pačius seimūnus pedofilijos fakto tyrimo komisijoje, jau senokai gavusius filmuotą medžiagą, bet abejingai nusigręžusius nuo akivaizdaus nusikalstamo tinklo išaiškinimo ir leidusioms užgesti dviem gyvybėm.

Na, o ko neturime?

Neturime jokios valstybinės apsaugos. Neturime teisės į būtinąją gintį. Dukters gynėjas – slapstosi, o pedofilas ir dar ne vienas – laisvėje.

Tai negi lietuvis savo tėvynėje nebegali būti saugus nuo visokių nusiorientavusiųjų, nes būtent juos saugo visos struktūros už mūsų mokamus mokesčius, bet ne mus?

2009-10-16

Komentarai

 

 

 
 1. Visgi aš buvau jau ta pačią dieną teisus, kad šaudė ne Kedis, nes labai jau šaltakraujiškai ir profesionaliai.O teisėją ir Naruševičienę nušovė ne tas pats žmogus.Šitoj istorijoj gaila mergaičių, nes buvo išnaudojamos, o dabar dar ir paaukotos. Teisėsauga pas mus moka dirbti, bet tik tiems kam reikia, o ne tiems kam privalu. Visa teisėsauga pas mus yra ne visuomeninė, o privati , žinoma neoficialiai iš to ir visos pasekmės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. tai galimyb4 iškrauti neigiamas emocijas dėl valstybės gyvenimo visiško išbalansavimo ir totalinės betvarkės, arba tik kai kam naudingos tvarkos. Gerb. D. Kedys išsikrovė kitaip, todėl ir "Žiūrim, ką turim…"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Nepamirškite 8 metų Kedytes pusseserės
  Juk iš filnuotos medžoagos yra žinoma, kad kartu pedofilai prievartaudavo ir 8 metų jos pusseserę, kuri iš skausmo klykdavo. Žinoma, kad ji nebelaiko išmatų ir šlapimo. O tai reiškia, kad šiai mergaitei pedofilai suplėšė genitalijas ir tiesiosios žarnos išangę. Jos tėvas dirba užsienyje, ja nesirupina. Motina ja pardavinėjo pedofilams, už ką ji yra nušauta. KODĖL NIEKAS NEORGANIZUOJA JOS TEISMO MEDIKŲ APŽIŪROS BEI KODĖL TEISMO PSIHOLOGAI IR TYRĖJAI NEAPKLAUSIA JOS KAIP LIUDYTOJOS. AKIVAIZDU, KAD PROKURATŪRA BIJO PAPILDOMŲ ĮRODYMŲ PEOFILIJOS BYLOJE.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Taigi nėr Lietuvoje normalių leidinių – "KK" irgi labai jau angažuotas, kažkaip elementarių žurnalistinių normų nepaiso (kaip ten GG vienuolika metų tą teoriją studijavo – sunku pasakyti…)

  Pasikartosiu, dergti į komentarus, tai tas pats, kas pataikauti redaktoriui, o tie paskum garsiai komentatorius dundukais, oluchais ir veltėdžiais išvadina…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Nors bendra idėja kaip ir aiški, tačiau oj kiek netikslumų šitam straipsny… Ginklas rastas ne prie Furmanavičiaus, bet prie Naruševičienės, apie duslintuvą galima spręsti tik iš liudininkų parodymų, nustatyti pagal kulkas neįmanoma, tas baltas autobusiukas prieš 2 metus buvo išregistruotas ir atsekta, kad vis tik nupirktas D. Kedžio. Ne viskas šitoj istorijoj juoda ir balta, oj ne viskas… "Taigi žiūrim, ką turim": abu daiktiniai įrodymai, priešingai, nei teigia p. Rūta, visai nieko neįrodo…

  Linkėčiau autorei daugiau analitinio mąstymo, ne vien karštomis emocijos paremtų pamąstymų neatitinkančių faktų. Daugumai rūpi tiesa. Tikra tiesa. "Varymas į vienus vartus" jos rasti nepadės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. na ir…ka pasiulysi is "rimtu" laikrasciu,man atrodo,kad sitas rimciausias,o tamstai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Komentuoti internetuose – žemo lygio užsiėmimas. Komentatorių niekas nemėgsta ir vadina dundukais, oluchais ir veltėdžiais – net "runkelių" sąvoką prikėlė! Tai gal geriau koncentruotis link rimtų tinklaraščių, o ne vaizduoti pliurpalizmą – dar kokiam saugumui visus IP perduos arba "bye bye" padarys kliompiuteriui…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. reikia visiems ginkluotis ir gintis patiems,kas zino kaip isigyti normalu kovini ginkla?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Na Lietuva tai pedofilu,geju ir kitu iskrypeliu uztareja,nes jei kas ka nors pasako ,tai yra baudziami,nes pazeidziamos ju iskrypeliskos teises,nes tai negalima nusizenkti europos sajungos zmogaus teisem.O kokiomis teisemis bus ginami vaikai nuo siu iskrypeliu ,ir vel galiu but baudziama,kad taip ivardinau,jei turedamas Kedys kvalifikuotu teisininku parama nesugebejo rastus nubausti iskrypelius.Tai ,kaip toliau gyvensime Lietuvoje?Kas gali atsakyti i si klausima?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. kas daug sneka, mazai daro. "G" mazai sneka… geras zenklas.
  "V" isikibes i odine kede, net kumsciai braska… Aciu "D" kad pataikiai i "G" taska….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. reiketu patikrinti kameras nuo nusovimo iki rastos autobusiuko vietos gal netycia pravaziavo kokia kamera ir taip galetu atpazinti vairuotojus..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. tik viena bėda, komentatoriai patarinėja ką daryti, kur kam skusti , kuo domėtis, tačiau Valantinas ir kiti atsakingi asmenys nežino kaip išsisukti iš šios bėdos, daug kam svyla padai iki uodegos. Tokia mūsų Lietuva, kad visuomenė tarnauja valdžiai, o ne valdžia visuomenei.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. tai, ka neskaitei lietryti buvo staripsnis, kad Narusevicienes vyra, tuoj po laidotuviu uzdare i kalejima, atseit uz masinu vagystes. O kur mergaite, tai niekas nezino, turbut Raidos centre.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. o as supratau kad mergaite atidave tevui….tai ar ji paleido ar kaip?tai kur tas vaikas po galais?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Kodel zurnalistai nepasidomi L.Stankuniates gyvenimu? Is kur tokios pajamos brangiems rubams, mokamam KTU mokslui, masinai? Kodel niekas nesurenka info is jos kaimynu, kursioku pazystamu? Kodel po V.Narusevicienes laidotuviu tuoj pat suiimamas jos vyras ir uzdaromas, o 8 m. dukra isvezama…Kodel taip bijoma, kad tevas jos neisveztu i uzsieni? Ar tik ne todel, kad bijoma jog teisybe islys uz uzsienio ribu?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. ir gerai daro,jei tamstai vaidenasi,tai rasykit i delfi,niekas nieko nekursto,tik tamsta nekurstyk ir bus viskas gerai,tie analytiniai komentarai jau uzknyso,geriau pasidziaukim,kad dar yra zmoniu kurie nebijo kovoti,o ne kritikuoti,taip kad valio redaktoriai jei nepraleidzia siukslintoju

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. aciu uz toki issamu straipsni,aciu uz drasa nesilankstant,net stebiuosi,kad moteris gali taip "vyriskai" mastyti,sveikatos jums tesiant garbinga misija- ginant vaikus.Va kokie zmones turetu buti vietoj salaseviciutes,gaila,kad musu salelei jau nieko nereikia…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. turiu du vaikus ir jei nor vieną jų palies susmirdusio pediko ranka- aš nesiskųsiu niekam, o tą pidaro ranką nukirsiu… O tada pidarastai prokurorai galės apsišikti stačiom besiaiškindami, kas pidarui galūnę nukirto….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. tai komentaru kurie kritikuoja jusu kurstoma nesantarve net neleidziat idet?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. man atrodo cia ir pedikai dizaineriai isikise,pagalvok,nusauta violeta ,kedzio, su violetine bliuze,o dabar nors orai ir stipriai atsalo betingis vistiek kazka violetinio regi….ar tik ne savo nosies galiuka…?nes kedys tiksliai i kokia ziemine striuke ilindes, su vasarine bliuze nesislaisto pakauniais
  .siaip si rudeni violetine spalva ant bangos…tai cia pedofilu klane tiksliai dizaineriu pabuvota…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. teoriskai taip.praktiskai be sansu.nes cia ne 1 ar 5 pijokai ,o labai daug itakingu dedziu ir keletas tetu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. tu man vis labiau patinki.. gerai cia ir apie ta KEDZIO violetini ruba pajuokavai.. ziurek dabar ka as tau atsakysiu apie ta nesamone su violetiniu rubu- mentai isgirdo versija is protingu zmoniu, kurie domisi saugumo tarnybu darbo metodais, arba patys yra buve saugumieciai, kad ta teiseja nusove saugumas ir tai pagal savo metodus parodo savo valdomame laikrastyje Lietuvos rytas, o parodo ka??? LIETUVOS RYTO LAIKRASTIS DAUGUMA NUOTRAUKU DEDA KEDI SU VIOLETINIU BLIUZONU.. NUSAUTA BUVO VIOLETA.. MENTAI NOREJO ISITIKINT AR KEDIS IS TIKRO TUREJO VIOLETINI BLIUZONA AR TA FOTKE YRA PERDARYTA IR BLIUZONUI UZDETA SPECIALIAI VIOLETINE SPALVA.. ZODZIU MENTAI GILIAI PASIKLYDE JEIGU TYRIA TOKIAS VERSIJAS..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. …betingis gerai zino kur D.Kedys… jie juo pasinaudojo pasalindami du – dabar uzdare slepia ir dar manau pasinaudos jo vardu nutildyti ir Usa – nes kodel Usas neuzdaromas i Lukiskes, o todel kad jis netycia gali iseiti is saugojamos patalpos ir ji gali nutykojes D.K nusauti … baisu, jog tokie zmones dar nera nusalinti nuo tyrimu, o jiems leidziama ir toliau "koreguoti veiksmus" ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Kviečiame atsiliepti žmones,
  gavusius banko paskolas nepastatytam būstui pirkti, ir likusiems be būsto, bet su skola bankui. Rašykit: vienalietuva @ gmail.com
  Aktyvūs piliečiai platinkit šią žinią visomis įmanomomis priemonėmis. Bandysime padėti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Įdomu ar galima užginčyti tą ekspertizę vaikų raidos centre, jeigu ji buvo atlikta neteisėtai, taip pat ir apskūsti mergaitės pagrobimą. Ar jau pas mus prokuratūra visagalė ??

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. na nieko gero..man labiausiai patiko kad mentai pas kedzius atvaziavo pasiklausti ar violetine bliuze kedys turi,o dabar delfi raso kd betingis isitikines, kad kedys gyvas ir kazkur vaiksto aplinkui…matyt kazka violetini kaune pastebejo….

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (7)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Naujų potyrių miegamajame suteiks vibratoriai poroms (1)
Kas yra vibratorius, greičiausiai, sakyti nereikia. Šis malonumų šaltinis paprastai...
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (2)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...