Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Sausis 25 Pirmadienis
 

Žiūrim, ką turim

2009-10-16 18:20 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (51)

Dr.Rūta Gajauskaitė, kriminologė

Kaip tikrame amerikoniškame vesterne pedofilinės kautynės Kaune persimetė į Vilnių ir beviltiškai įstrigo, kol lemtingas šūvis nesustabdė visų, metus besitęsiusių epizodų į savas vietas. Tik mirties akivaizdoje prasidėjo šiokie tokie teisėsauginiai veiksmai, o gal tik imitacija, bet ir vėl – kontraversiškai vertinami ir nė vienos pusės netenkinantys.

O pusės yra dvi: vieni – už D.Kedžio ginamą dukrą nuo pedofilų, o kiti – prieš D.Kedį ir jo neteisingai apkaltintus pareigūnus.Du faktai su priešingomis pozicijomis.Bet įrodymai – vieni ir tie patys.Taigi, skaitytojui belieka juos sulyginti ir pabandyti padaryti išvadas.

Visų pirma – nukentėjusi mergaitė. Yra kompleksinė jos psichikos ekspertizė, kurios pagrindu buvo jau privalu nušalinti J.Furmanavičių ir A.Ūsą nuo pareigų bei areštuoti, kad nebūtų pavojaus kitiem vaikams.Tačiau tai nebuvo padaryta.

Pažymėtina, kad pirmoji mergaitės ekspertizė buvo atlikta dar 2009 m. balandžio 23-25 d.d., o tai reiškia, kad būtent nuo šios datos visi teisėjo sprendimai bylose turi būti panaikinti!Tuo tarpu prokuratūra skelbia tik antrosios ekspertizės datą rugpjūtyje ir įtarimų Ūsui paskelbimą rugsėjyje…O apie trečiąją, atliktą jau Vaiko raidos centre spalio mėnesį,- slaptą, be įstatyminių globėjų žinios, be jų leidimo ir jų dalyvavimo,- iš viso tyku. Ar tik ne tam ir buvo pasiruošta: kad, pavogus vaiką, patalpinus centre, pagirdžius neaiškiais vaistais, būtų gauti norimi atsakymai ir išvados? Argi neaišku, kokiu tikslu šiandien keičiami parodymai ir prokuroriniai veiksmai, kurių nežinojo D.Kedys?

Teisybės dėlei reiktų kalbėti apie dvi mergaites, bet vieną tėvas gina, o kitas tėvas ruošia nukentėjusiąją išvežti į užsienį, nors atrodo, kad neigiamų pasėkmių sveikatai ji iki šiol dar turi…Tačiau jokia jos sveikatos ar psichikos ekspertizė nedaroma ir į gydymo centrą per prievartą ir slapta nevežama. Gal dėl to, kad ir šis vaikų centras yra A.Ūso darbo sritis, ir , tėvas, žinodamas situaciją- kur lapė saugo vištidę – apsaugojo savo dukrą nuo A.Ūso?

Tik sujudus visuomenei, protesto akcijomis prie Generalinės ir didžiųjų miestų prokuratūrų, tik vienbalsiai priėmus rezoliuciją, reikalaujančią nušalinti sabotuotojus nuo pareigų ir imtis priemonių prieš pedofilinį tinklą Lietuvoje, tik pateikus reikalavimus Prezidentei, Seimui,Teisingumo ministrui ir Generaliniam prokurorui, prasidėjo šiokie tokie teisėsauginiai veiksmai.

Žiūrim, ar jie veiksmingi ar imitacija.

Taigi, 2009 m. spalio 13 d. per TV ir žiniasklaidą paviešinama, kad jau yra vienas įtariamasis pedofilija, tai – A.Ūsas! Maža to, kad jam pateikti kaltinimai dar rugsėjyje! Tai štai kodėl A.Ūsas prasitarė žurnalistams, kad jam reikia pasikarti arba bėgti.Tačiau jis ir šiandien neareštuotas, laisvėje ir tik su pasižadėjumu neišvykti.

Pasižadėjo neišvykti, bet nepasižadėjo liautis prievartauti!Nusikaltimas, įvykdytas prieš dvi mažametes (3 ir 7 metukai) bejėges yra priskiriamas prie sunkių.O faktas, kad juodvi buvo prievartaujamos sistemingai, rodo, kad A.Ūsas ypatingai pavojingas visuomenei.Tačiau jis neizoliuojamas, neareštuojamas, o toliau „dirba“ vaikų teisų apsaugos srityje!!!

Tai negi dabar visų mažamečių tėvai turėtų apsiginkluoti ir saugoti savo vaikučius, vietoj to, kad būtų areštuotas vienintelis A.Ūsas?

Peržvelgus A.Ūso charakteristiką ir sulyginus su vadovėline pedofilo asmenybe – atitinka daugelis klasikinių šio nusikaltėlio požymių. Jis, kaip dažniausiai pasitaiko, dirbantis su vaikais.Jis išsiskyręs su šeima, palikęs vaikus, ir šiuo metu yra antroje santuokoje, kurioje palikuonių neturi. Jis geros nuomonės apie save, išdidus, arogantiškas, pristatantis save visur teisiu ir gerai prisitaikęs visuomenėje. A.Ūsas taipogi parlamentaro padėjėjas, vaikų teisių gynėjas, – kas gali juo suabejoti? Ir nors prieš mėnesį gavo prokurorinį pranešimą apie jo įtarimą pedofilija, ekrane mes matome teisuolį…

Iš D.Kedžio filmuotos medžiagos aiškėja dar viena šios bylos „herojų“ klasikinė savybė – tai sadistinė veikla, savo absoliučios valdžios bejėgiams vaikams demonstravimas, netgi sukeliant mažametėms skausmą ar kitaip kanknant, siekiant patenkinti savo aistrą! Va, šios dalies mergaitės pasakojimo per TV nerodė, tačiau visi, kas gavo filmuotą medžiagą, – tai matė. Tai matė ir prokurorai, tačiau A.Ūso neizoliavo…

Izoliavo nukentėjusiąją – kaip viščiuką į lapės saugomą vištidę, taip D.Kedytę patalpino į A.Ūso kompetencijoje esantį Vaikų raidos centrą. Ir gydė. Nuo ko ir kokiais vaistais? Ir kai buvo surasta mergytė, gauti ofiacialūs leidimai grąžinti į šeimą, ją dar visą parą laikė centre! Pretekstai buvo įvairiūs: tai darbo laikas pasibaigė įstagoje, tai dokumentai tvarkomi ištisą dieną, tai prokurorai apskundė leidimą… Lyg popieriai būtų svarbiau už gyvą vaiką.

Kas galėtų paneigti, jog trukdžiai buvo daromi tam, kad nebūtų galima nustatyti iš šlapimo ir kraujo analizų, kokie vaistai buvo mergaitei duodami? Kad nebūtų galima išryškinti dar vienos pedofilinio tinklo grandies? Juk žurnalistai užfiksavo į ten atvykusį prokurorą su moterimi, nešina keistu lagaminėliu?

Panagrinėkime „suaktyvėjusius“ teisėsaugininkų veiksmus ir pabandykime įvertinti juos kaip atitinkančius įstatymus ar tik kaip imitaciją, įsisiūbavusiai ir įniršusiai visuomenei nuraminti?

Taigi, Generalinis prokuroras A.Valantinas nenušalintas ir toliau „vadovauja“ tyrimui, nors būtent jam skundėsi D.Kedys dėl prokurorinės priežiūros vilkinamai Kauno prokurorų pedofilijos bylai, ir gavo iš jo formalų atsisakymą?

Taigi, Seime sukurtoje šį įvykį apsvarstyti komisijoje yra P.Gražulis, kuris taip pat atsisakė D.Kedžiui padėti, nes, pasirodo susietas bendrovių, kur dirba žmona, reikalais!

Taigi, R.Šalaševičiūtė ir toliau vadovauja institucijai, turinčiai ginti vaikų teises, bet , kaip pati prisipažino, iš trisdešimt pedofilinių bylų – nė vienas nenubaustas! Maža to yra jos trys raštiški atsisakymai padėti D.Kedžiui, jau nekalbant apie jo dukters pagrobimą, patalpinimą į centrą, bei gydymą…

Argi žinant šiuos faktus, nekyla abejonių apie Lietuvos tokios teisėsauginės sistemos reikalingumą visuomenei, jau nekalbant apie vadovų (K.Betingio ir A.Valantino) akivaizdžią nekompetenciją užimti šiuos postus?

Kauno pedofilijos byla dėl netinkamų prokuratūros vadovų ir jų pavaldinių darbo, susikomplikavio ir tapo rezonansine.

Du, įtariamų pedofilija, lavonai. Ir dabar labai operatyviai įvardintas įtariamasis ir paskelbta net tarptautinė jo paieška – tai nuskriaustosio mažametės tėvas D.Kedys. Motyvas tam – prie teisėjo lavono rastas D.Kedžio registruotas ginklas. Nutylima, kad iš jo nebuvo šauta. Tuo tarpu kulkos lavone aiškiai rodo specialų su duslintuvu ginklą, kurį Lietuvoje gali turėti ne bert kas – tik specialiosios tarnybos!Visiems kriminalistams žinoma, kad pagal kulką (kaip pagal pirštų antspaudus) galima nustatyti ir ginklą ir jo savininką, tačiau ši informacija nutylima. Kas gali paneigti, kad ši informacija specialiai slepiama?

Arba, kas gali paneigti, kad tos kulkos neatvestų prie taip tyliai nuaidėjusio ir nutilusio trečiojo pedofilo vardo Aidas, kuris gal būt ir yra šio specialaus ginklo savininkas, dirbantis spec.tarnyboje?

Neskaitlingi liudytojai kalba apie „Latvijos“ tipo autobusiuką, kokį policija ir aptiko netoli antrosios aukos. Tokio transporto D.Kedys neturėjo. O juk mašina turi numerius, registraciją, taigi nustatyti jos savininką galima per penkias minutes.Ir ne tik savininką, bet ir jo aplinkos žmones.

Argi nekyla įtarimas, kad du daiktiniai įrodymai (kulkos ir auto), aiškiai turintys kitus savininkus, o ne D.Kedį, byloje ignoruojami, o pakištas nenaudotas ginklas tampa pagrindiniu įrankiu tarptautiniu mastu persekiojant vienintelį nuskriaustos mergaitės gynėją?

Taigi, žiūrim ką turim.

O turim tą pačią armiją teisėsaugininkų, vilkinusių bylą ištisus metus ir šiandien iškraipančių faktus – trijų ekspertizių datas, ginklą, automobilį,- tai paskelbusios D.Kedžio paiešką, tačiau laisvėje palikusios sunkius nusikaltėlius – įtariamąjį pedofilija A.Ūsą, jo pagalbininkus bei dengėjus.

Turime tą pačią vaikų teisių neginančią R.Šalaševičiūtės kontorą, demonstruojančią pasibaisėtiną nežmoniškumą, slapta pagrobiant mažametę nukentėjusiąją iš šeimos ir patalpinant ją į vaikų centrą ir girdant neaiškiais vaistais?.!

Turime ir lygių teisių kontrolierę Bumbergaitę, kuri šioje pedofilų ir nukentėjusiųjų mažamečių byloje jokių lygių galimybių negynė…

Turime tuos pačius seimūnus pedofilijos fakto tyrimo komisijoje, jau senokai gavusius filmuotą medžiagą, bet abejingai nusigręžusius nuo akivaizdaus nusikalstamo tinklo išaiškinimo ir leidusioms užgesti dviem gyvybėm.

Na, o ko neturime?

Neturime jokios valstybinės apsaugos. Neturime teisės į būtinąją gintį. Dukters gynėjas – slapstosi, o pedofilas ir dar ne vienas – laisvėje.

Tai negi lietuvis savo tėvynėje nebegali būti saugus nuo visokių nusiorientavusiųjų, nes būtent juos saugo visos struktūros už mūsų mokamus mokesčius, bet ne mus?

2009-10-16

Komentarai

 

 

 
 1. Pagrindine kaltininke Kaune, Kauno prokuratura… prokuraturos nusikalstama veika. Prievartavimai, teroras, žudymai. Vardan – kontrabandos…, auksti pareigunai, vilkinimas, chaosas, nusikalstamos veiklos organizavimas… ikalciu slepimas, naikinimas, terorizavimas… teismas, teisejai, mafija… daugelis atsakymu y shiandienos klausimus kiekvienam… byloje – "Dvarvycio karas" #Iskarpyta, sutrumpinta konfiskacijos video medziaga: youtube.com/watch?v=RqUq_W1dvug #Pilna video medziaga: rutube.ru/tracks/2544038.html?v=e42277dbd9e14f5d461e811e26b36e55 #Bylos dokumentaciniai failai parsisiuntimui: megaupload.com/?f=5MCK7TPY realios situacijos isdestymas… dekui uz demesi.
  dabar jau kai kuriuos dokumentus galite skaityti interneto puslapyje…
  scribd.com/doc/21807708 Bylos Aprashymas
  scribd.com/doc/21808018 Skundas LR gen. prok. del ikiteisminio
  manau busit nustebinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Apgink mane
  Gerasis Angelėli, —
  Juk mano Sargas
  Tu esi.
  Apgink mane,
  Prašau Tavęs, maldauju!
  Čia vaikšto dėdės negeri.
  Aš jų bijau!..
  Bet dar esu toks mažas…
  Ir apsiginti negaliu…
  Apgink mane,
  Gerasis Sargužėli! —
  Tavęs maldaudamas
  Verkiu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Gejai tolygu pedofilai
  Pedofilai puola berniukus
  Nepamirškike pedofilu puolančių berniukus Stai kokius manifestus jie platina MAIKLO SVIFTO 1987 MANIFESTAS „REVOLIUCINGIEJI GĖJAI“. Drebek, hetero kiaule 2009-03-31 21:20 Mes paversime jūsų sūnus, jūsų lėkštų svajonių, vulgaraus melo, silpnai išvystyto vyriškumo simbolius, pexxxxxxxxxs. Mes suviliosime juos mokyklose ir bendrabučiuose, sporto salėse, persirengimo kambariuose, sporto aikštelėse, seminarijose, jaunimo grupėse, kino teatrų tualetuose, kareivinių barakuose, krovininių automobilių stovėjimo aikštelėse, visuose vyrų klubuose, Kongresų rūmuose, visur, kur tik esama vyrų. Jūsų sūnūs taps mūsų klusnūs tarnai ir vykdys tai, ką jiems liepsime. Jie įgaus mūsų veidą. Jie geis mūsų ir dievins mus. Moterys, jūs norite laisvės? Sakote, kad jūsų vyrai blogi, kad daro jus nelaimingas? Mes, vyriško veido ir raumenų žinovai, atsiimsime jūsų vyrus iš jūsų. Mes pralinksminsime juos, išmokysime juos, apkabinsime, kai jie verks. Visi įstatymai, draudžiantys homoseksualizmą, bus atšaukti. Vietoj jų bus išleisti įstatymai, sudarantys sąlygas meilei tarp vyrų. Mes nuplėšime kaukę nuo galingų homoseksualų, kurie dedasi heteroseksualais. Būsite sukrėsti ir išsigandę, kai pamatysite, kad jūsų prezidentai ir jų sūnūs, jūsų pramoninkai ir senatoriai, jūsų merai ir jūsų generolai, jūsų lengvaatlečiai, filmų ir televizijos žvaigždės, jūsų civiliai vadovai ir kunigai visai nėra tie patikimi, artimi buržua heteroseksualai, kokiais juos laikote. Šeima yra melo, išdavystės, vidutiniškumo, veidmainystės ir smurto židinys, todėl ji bus panaikinta. Šeima tik slopina vaizduotę ir pažaboja laisvą valią, todėl ji turi būti likviduota. Tobuli berniukai bus pradėti ir auginami genetikos laboratorijose. Jie augs bendruomenėse ir juos prižiūrės bei mokys homoseksualai eruditai. Visos bažnyčios, kurios mus pasmerks, bus uždarytos. Vieninteliai mūsų dievai yra gražūs jauni vyrai ir mes esame atsidavę grožio, moralės ir estetikos kultui. Visa, kas yra bjauru, vulgaru ir banalu, bus panaikinta. Mes perrašysime istoriją – istoriją, kurią sumenkino jūsų heteroseksualus melas ir iškraipymai. Mes aprašysime didžių vadų ir mąstytojų, kurie formavo šį pasaulį, homoseksualumą. Mes irgi sugebame naudotis šaunamaisiais ginklais ir stoti prie pabūklų barikadose esant žūtbūtinei revoliucijai. Drebėk, hetero kiaule, kai pasirodysime tau be kaukių. w w w alfa.lt/komentarai/straipsnis/?id=10266551

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pedofilai puola berniukus – 2009 10 16 16:24
  Nepamirškike pedofilu puolančių berniukus Stai kokius manifestus jie platina MAIKLO SVIFTO 1987 MANIFESTAS „REVOLIUCINGIEJI GĖJAI“. Drebek, hetero kiaule 2009-03-31 21:20 Mes paversime jūsų sūnus, jūsų lėkštų svajonių, vulgaraus melo, silpnai išvystyto vyriškumo simbolius, pexxxxxxxxxs. Mes suviliosime juos mokyklose ir bendrabučiuose, sporto salėse, persirengimo kambariuose, sporto aikštelėse, seminarijose, jaunimo grupėse, kino teatrų tualetuose, kareivinių barakuose, krovininių automobilių stovėjimo aikštelėse, visuose vyrų klubuose, Kongresų rūmuose, visur, kur tik esama vyrų. Jūsų sūnūs taps mūsų klusnūs tarnai ir vykdys tai, ką jiems liepsime. Jie įgaus mūsų veidą. Jie geis mūsų ir dievins mus. Moterys, jūs norite laisvės? Sakote, kad jūsų vyrai blogi, kad daro jus nelaimingas? Mes, vyriško veido ir raumenų žinovai, atsiimsime jūsų vyrus iš jūsų. Mes pralinksminsime juos, išmokysime juos, apkabinsime, kai jie verks. Visi įstatymai, draudžiantys homoseksualizmą, bus atšaukti. Vietoj jų bus išleisti įstatymai, sudarantys sąlygas meilei tarp vyrų. Mes nuplėšime kaukę nuo galingų homoseksualų, kurie dedasi heteroseksualais. Būsite sukrėsti ir išsigandę, kai pamatysite, kad jūsų prezidentai ir jų sūnūs, jūsų pramoninkai ir senatoriai, jūsų merai ir jūsų generolai, jūsų lengvaatlečiai, filmų ir televizijos žvaigždės, jūsų civiliai vadovai ir kunigai visai nėra tie patikimi, artimi buržua heteroseksualai, kokiais juos laikote. Šeima yra melo, išdavystės, vidutiniškumo, veidmainystės ir smurto židinys, todėl ji bus panaikinta. Šeima tik slopina vaizduotę ir pažaboja laisvą valią, todėl ji turi būti likviduota. Tobuli berniukai bus pradėti ir auginami genetikos laboratorijose. Jie augs bendruomenėse ir juos prižiūrės bei mokys homoseksualai eruditai. Visos bažnyčios, kurios mus pasmerks, bus uždarytos. Vieninteliai mūsų dievai yra gražūs jauni vyrai ir mes esame atsidavę grožio, moralės ir estetikos kultui. Visa, kas yra bjauru, vulgaru ir banalu, bus panaikinta. Mes perrašysime istoriją – istoriją, kurią sumenkino jūsų heteroseksualus melas ir iškraipymai. Mes aprašysime didžių vadų ir mąstytojų, kurie formavo šį pasaulį, homoseksualumą. Mes irgi sugebame naudotis šaunamaisiais ginklais ir stoti prie pabūklų barikadose esant žūtbūtinei revoliucijai. Drebėk, hetero kiaule, kai pasirodysime tau be kaukių. w w w alfa.lt/komentarai/straipsnis/?id=10266551

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Pedofilai puola berniukus – 2009 10 16 16:24
  Nepamirškike pedofilu puolančių berniukus Stai kokius manifestus jie platina MAIKLO SVIFTO 1987 MANIFESTAS „REVOLIUCINGIEJI GĖJAI“. Drebek, hetero kiaule 2009-03-31 21:20 Mes paversime jūsų sūnus, jūsų lėkštų svajonių, vulgaraus melo, silpnai išvystyto vyriškumo simbolius, pexxxxxxxxxs. Mes suviliosime juos mokyklose ir bendrabučiuose, sporto salėse, persirengimo kambariuose, sporto aikštelėse, seminarijose, jaunimo grupėse, kino teatrų tualetuose, kareivinių barakuose, krovininių automobilių stovėjimo aikštelėse, visuose vyrų klubuose, Kongresų rūmuose, visur, kur tik esama vyrų. Jūsų sūnūs taps mūsų klusnūs tarnai ir vykdys tai, ką jiems liepsime. Jie įgaus mūsų veidą. Jie geis mūsų ir dievins mus. Moterys, jūs norite laisvės? Sakote, kad jūsų vyrai blogi, kad daro jus nelaimingas? Mes, vyriško veido ir raumenų žinovai, atsiimsime jūsų vyrus iš jūsų. Mes pralinksminsime juos, išmokysime juos, apkabinsime, kai jie verks. Visi įstatymai, draudžiantys homoseksualizmą, bus atšaukti. Vietoj jų bus išleisti įstatymai, sudarantys sąlygas meilei tarp vyrų. Mes nuplėšime kaukę nuo galingų homoseksualų, kurie dedasi heteroseksualais. Būsite sukrėsti ir išsigandę, kai pamatysite, kad jūsų prezidentai ir jų sūnūs, jūsų pramoninkai ir senatoriai, jūsų merai ir jūsų generolai, jūsų lengvaatlečiai, filmų ir televizijos žvaigždės, jūsų civiliai vadovai ir kunigai visai nėra tie patikimi, artimi buržua heteroseksualai, kokiais juos laikote. Šeima yra melo, išdavystės, vidutiniškumo, veidmainystės ir smurto židinys, todėl ji bus panaikinta. Šeima tik slopina vaizduotę ir pažaboja laisvą valią, todėl ji turi būti likviduota. Tobuli berniukai bus pradėti ir auginami genetikos laboratorijose. Jie augs bendruomenėse ir juos prižiūrės bei mokys homoseksualai eruditai. Visos bažnyčios, kurios mus pasmerks, bus uždarytos. Vieninteliai mūsų dievai yra gražūs jauni vyrai ir mes esame atsidavę grožio, moralės ir estetikos kultui. Visa, kas yra bjauru, vulgaru ir banalu, bus panaikinta. Mes perrašysime istoriją – istoriją, kurią sumenkino jūsų heteroseksualus melas ir iškraipymai. Mes aprašysime didžių vadų ir mąstytojų, kurie formavo šį pasaulį, homoseksualumą. Mes irgi sugebame naudotis šaunamaisiais ginklais ir stoti prie pabūklų barikadose esant žūtbūtinei revoliucijai. Drebėk, hetero kiaule, kai pasirodysime tau be kaukių. w w w alfa.lt/komentarai/straipsnis/?id=10266551

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Pedofilai puola berniukus – 2009 10 16 16:24
  Nepamirškike pedofilu puolančių berniukus Stai kokius manifestus jie platina MAIKLO SVIFTO 1987 MANIFESTAS „REVOLIUCINGIEJI GĖJAI“. Drebek, hetero kiaule 2009-03-31 21:20 Mes paversime jūsų sūnus, jūsų lėkštų svajonių, vulgaraus melo, silpnai išvystyto vyriškumo simbolius, pexxxxxxxxxs. Mes suviliosime juos mokyklose ir bendrabučiuose, sporto salėse, persirengimo kambariuose, sporto aikštelėse, seminarijose, jaunimo grupėse, kino teatrų tualetuose, kareivinių barakuose, krovininių automobilių stovėjimo aikštelėse, visuose vyrų klubuose, Kongresų rūmuose, visur, kur tik esama vyrų. Jūsų sūnūs taps mūsų klusnūs tarnai ir vykdys tai, ką jiems liepsime. Jie įgaus mūsų veidą. Jie geis mūsų ir dievins mus. Moterys, jūs norite laisvės? Sakote, kad jūsų vyrai blogi, kad daro jus nelaimingas? Mes, vyriško veido ir raumenų žinovai, atsiimsime jūsų vyrus iš jūsų. Mes pralinksminsime juos, išmokysime juos, apkabinsime, kai jie verks. Visi įstatymai, draudžiantys homoseksualizmą, bus atšaukti. Vietoj jų bus išleisti įstatymai, sudarantys sąlygas meilei tarp vyrų. Mes nuplėšime kaukę nuo galingų homoseksualų, kurie dedasi heteroseksualais. Būsite sukrėsti ir išsigandę, kai pamatysite, kad jūsų prezidentai ir jų sūnūs, jūsų pramoninkai ir senatoriai, jūsų merai ir jūsų generolai, jūsų lengvaatlečiai, filmų ir televizijos žvaigždės, jūsų civiliai vadovai ir kunigai visai nėra tie patikimi, artimi buržua heteroseksualai, kokiais juos laikote. Šeima yra melo, išdavystės, vidutiniškumo, veidmainystės ir smurto židinys, todėl ji bus panaikinta. Šeima tik slopina vaizduotę ir pažaboja laisvą valią, todėl ji turi būti likviduota. Tobuli berniukai bus pradėti ir auginami genetikos laboratorijose. Jie augs bendruomenėse ir juos prižiūrės bei mokys homoseksualai eruditai. Visos bažnyčios, kurios mus pasmerks, bus uždarytos. Vieninteliai mūsų dievai yra gražūs jauni vyrai ir mes esame atsidavę grožio, moralės ir estetikos kultui. Visa, kas yra bjauru, vulgaru ir banalu, bus panaikinta. Mes perrašysime istoriją – istoriją, kurią sumenkino jūsų heteroseksualus melas ir iškraipymai. Mes aprašysime didžių vadų ir mąstytojų, kurie formavo šį pasaulį, homoseksualumą. Mes irgi sugebame naudotis šaunamaisiais ginklais ir stoti prie pabūklų barikadose esant žūtbūtinei revoliucijai. Drebėk, hetero kiaule, kai pasirodysime tau be kaukių. w w w alfa.lt/komentarai/straipsnis/?id=10266551

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Pedofilai puola berniukus – 2009 10 16 16:24
  Nepamirškike pedofilu puolančių berniukus Stai kokius manifestus jie platina MAIKLO SVIFTO 1987 MANIFESTAS „REVOLIUCINGIEJI GĖJAI“. Drebek, hetero kiaule 2009-03-31 21:20 Mes paversime jūsų sūnus, jūsų lėkštų svajonių, vulgaraus melo, silpnai išvystyto vyriškumo simbolius, pexxxxxxxxxs. Mes suviliosime juos mokyklose ir bendrabučiuose, sporto salėse, persirengimo kambariuose, sporto aikštelėse, seminarijose, jaunimo grupėse, kino teatrų tualetuose, kareivinių barakuose, krovininių automobilių stovėjimo aikštelėse, visuose vyrų klubuose, Kongresų rūmuose, visur, kur tik esama vyrų. Jūsų sūnūs taps mūsų klusnūs tarnai ir vykdys tai, ką jiems liepsime. Jie įgaus mūsų veidą. Jie geis mūsų ir dievins mus. Moterys, jūs norite laisvės? Sakote, kad jūsų vyrai blogi, kad daro jus nelaimingas? Mes, vyriško veido ir raumenų žinovai, atsiimsime jūsų vyrus iš jūsų. Mes pralinksminsime juos, išmokysime juos, apkabinsime, kai jie verks. Visi įstatymai, draudžiantys homoseksualizmą, bus atšaukti. Vietoj jų bus išleisti įstatymai, sudarantys sąlygas meilei tarp vyrų. Mes nuplėšime kaukę nuo galingų homoseksualų, kurie dedasi heteroseksualais. Būsite sukrėsti ir išsigandę, kai pamatysite, kad jūsų prezidentai ir jų sūnūs, jūsų pramoninkai ir senatoriai, jūsų merai ir jūsų generolai, jūsų lengvaatlečiai, filmų ir televizijos žvaigždės, jūsų civiliai vadovai ir kunigai visai nėra tie patikimi, artimi buržua heteroseksualai, kokiais juos laikote. Šeima yra melo, išdavystės, vidutiniškumo, veidmainystės ir smurto židinys, todėl ji bus panaikinta. Šeima tik slopina vaizduotę ir pažaboja laisvą valią, todėl ji turi būti likviduota. Tobuli berniukai bus pradėti ir auginami genetikos laboratorijose. Jie augs bendruomenėse ir juos prižiūrės bei mokys homoseksualai eruditai. Visos bažnyčios, kurios mus pasmerks, bus uždarytos. Vieninteliai mūsų dievai yra gražūs jauni vyrai ir mes esame atsidavę grožio, moralės ir estetikos kultui. Visa, kas yra bjauru, vulgaru ir banalu, bus panaikinta. Mes perrašysime istoriją – istoriją, kurią sumenkino jūsų heteroseksualus melas ir iškraipymai. Mes aprašysime didžių vadų ir mąstytojų, kurie formavo šį pasaulį, homoseksualumą. Mes irgi sugebame naudotis šaunamaisiais ginklais ir stoti prie pabūklų barikadose esant žūtbūtinei revoliucijai. Drebėk, hetero kiaule, kai pasirodysime tau be kaukių. w w w alfa.lt/komentarai/straipsnis/?id=10266551

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Sveiki,

  Ikurta svarbi Visuomenes pagalbos GRUPE, kurioje vyksta balsavimas (prašom Prabalsuoti ir Prisiregistravus pasilikti grupėje, esant sėkmingai akcijai, gausite informaciją):

  Jei Drąsius Kedys dar girdi ir jam padėtų, ar pasirašytumėte po prašymu Gen. Prokuratūrai dėl Garantuoto skyrimo jam NE daugiau 5 metus BŪTINAI LYGTINAI?

  crimerangers.ning com/group/AkcijadKediuiNeDaugiau5metaiLygtinai
  (trinti tarpus, iterpti taska pries com )

  Prašome likti aktyviems, nes štai Kiek praleistų klausimų ar net bylų pagal juos galima iškelti !!?

  Kieno operatyvumu ir kuo remiantis paimta mergaitė ir kodėl nepranešta artimiesiems kurie su ja gyveno?;
  Kodėl byla A. Ūsui iškelta rugsėjį (ar tikrai?), dūla ir paminima tik po savaitės nuo žudynių? ;
  Kauno apylinkės prokurorui Kiurščinui (? pavardė gali būti netiksli) už abejingumą ir frazes D.Kedžiui kaip pasak L. Kedienės "…tai kas čia tokio, kad į burnytę vaikui ten truputį";
  Kodėl Šalaševičiūtė ir A. Ūsas siūlė mergaitę būtent į Vaikų Raidos Centrą kur ir buvo smūgiu pagrobta iš darželio? Ar nesusiję tai su "vieninteliu" prokurorų uždaviniu rugsėjo mėnesį – apriboti D.Kedžio tėvystę? Juk Lietuvoje ne viena panaši įstaigą;
  Kas be leidimų ir informavimų leido mergaitei tam Vaikų Raidos Centre atlikti dar vieną psich.-ekspertizę (laikymas + kokie vaistai) ?
  Už naujus "geriamus" vaistukus nuo slogos,

  Kas atsakingas už kažin kiek besitęsiančias Ūso ir Stankūnaitės izoliacijas bei ar nepigiau ir greičiau buvo galima laikyti izoliatoriuje? ;
  Kas tos kasetės, kurių originalai saugume bei pas K.Vilkauską?Jei dingo tai reikalinga byla dėl vagystės ;
  Už P.Gražulio tylėjimą dengiant A. Ūsą;
  Kas saugumietį K.Vilkauską paskyrė į pareigūnų kalėjimą, o ne apsaugą jam, jei jis Karštam Komentare jau buvo daug pravėręs informacijos?
  Kiek kartų ir kada Karštas Komentaras gavo aiškų "NE" iš Valantino, ypač siejantis problemoms Jonu Furmanavičium?
  Kas (tranzitiniais numeriais ir tamsintais langais džipas ir kita mašina) magistralėje užtvėrė kelią ir grasino berods D.Kedžiui ir jo draugui (Žiliui?) likus 1-2 dienom iki žudynių?
  Ar nemeluoja A. Valantinas, kad 5 metai nebendrauja su savo bendraklasiu?

  Siūlau sudaryti GRUPES, kiekvienam kriminalui davesti iki kad būtų iškeltos bylos (tebūnie jos vėliau sujungtos) ir tikrai ištirti ar nepamiršti tie momentai.

  Jau įkurta 15 Grupių(dar virš 100 pasiūlymų naujoms grupėms) reikalingi moderatoriai ar prisidedantys zmones. Kiek Tavyje Drąsiaus?

  Prasom nelikti abejingais,
  CrimeRangers com

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. o puslapyje 15min.lt komentaruose is viso netalpina maano komentaro, o beje as ten niekada komentaru ir nerasydavau…hmmmmm…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Zinot galima tik viena pasakyt,kad Lietuvoi teisybes neras niekas…Ir kam mum ta policija ir kitos istaigos reikalingos? reikia tokia byla siust kur i uzsieni kad susidometu kas cia dedasi Lietuvoi gal tada kas ir paaisketu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. paskaitykite zurnalisto Aurimo Raciukaicio straipsni lietrytyje "Lietuvos policijos sulaikyti pedofilai paleidziami i laisve" data 2007.02.19 Ka ir bekalbeti kodel aukstus postus eidami pedofilai lieka nenubausti, jei net paprastu darbininku pedofilu nesugeba nubausti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. norint kovoti su pedofilija, homoseksualais, lesbietėmis ir t.t., reikia įgyvendinti Aukščiausiojo įstatymus- įsakymus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Puikiai argumentuotas straipsnis. Kada gi pagaliau bus rimtai imtasi šių nusikaltėlių – pedofilų. Kodėl tik žudikų ieškoma? O nesiimama tų, kurie net nesislapsto?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. NARUŠEVIČIAU NUVESK PAS GYDYTOJA SAVO DUKRA IR JIS NUSTATYS DEL KO JI NELAIKO IŠMATŲ IR ŠLAPIMO. Iš filnuotos medžoagos yra žinoma, kad kartu pedofilai prievartaudavo ir 8 metų jos pusseserę, kuri iš skausmo klykdavo. Žinoma, kad ji nebelaiko išmatų ir šlapimo. O tai reiškia, kad šiai mergaitei pedofilai suplėšė genitalijas ir tiesiosios žarnos išangę. Jos tėvas dirba užsienyje, ja nesirupina. Motina ja pardavinėjo pedofilams, už ką ji yra nušauta. KODĖL NIEKAS NEORGANIZUOJA JOS TEISMO MEDIKŲ APŽIŪROS BEI KODĖL TEISMO PSIHOLOGAI IR TYRĖJAI NEAPKLAUSIA JOS KAIP LIUDYTOJOS.xxxxxxxxx AKIVAIZDU, KAD PROKURATŪRA BIJO PAPILDOMŲ ĮRODYMŲ PEOFILIJOS BYLOJE.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. TOLERANCIJA GĖJAUS AKIMIS – TAI PASLAUGIAI ATSTATYTAS UŽPAKALIS :)))

  lapui,
  2009 05 24 16:27
  Žinai, ką reiškia gėjui tolerancija – tai paslaugiai atstatytas užpakalis :)))

  Teks dabar reiks atsargiai lankstytis, mat nežinia kuriam pakils noras:)) ir darbe, ir gatvėj, ir … Taigi pasirodo visur jų pilna (pagal
  gėjišką statistiką).
  Aš saugosiuos ypač darbe, vienas toks labai jau paslaugus, į draugus peršasi… o patirties dar neturiu, kaip atskirti – nežinau

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. „Ar mergaitė pasakojo, kad yra tvirkinama? Negaliu to paneigti. Tačiau pokalbio detalių atskleisti nenorėčiau – tai būtų neetiška. Jeigu teisėsauga į mane kreipsis – viską papasakosiu“, – kalbėjo R.Ravkienė.> > > > > tai jus pasakykit man kaip tiriamos pedofilijos bylos, kad iki siol R.Ravkiene neapklausta. Verkti norisi. Ir bijau, kai ja apklaus, tai ji bus irgi prigasdinta nekalbeti.>>>>>> del sio komentaro lietrytis mano uzblokavo, ir po straipsniu "Pedofilijos skandalas:kodel turtejo motina" nebegaliu rasyti komentaru.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Be reikalo "išvados" saugumu susirūpinai. Tai budintis čia šiandien policinis provokatorius. Ponai, mokinkimės skirti provokatorius! Tai nėra lengva, tačiau įmanoma. Tik reikia nemažai dirbti, mokytis, studijuoti, stebėti visumą, istoriją.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Santaros klinikos dėl COVID-19 nestabdo ir kitų gyvybiškai pacientams svarbių paslaugų
Žuvinto biosferos rezervatas apsaugotas nuo medžioklės, žvejybos ir plaukiojimo poveikio
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Užuolaidos: šiek tiek iš istorijos 
Užuolaidos sutinkamos daugumoje erdvių. Jos tokios įprastos, kad daugelis retai kada susimąsto, kaip,...

Kaip išlaikyti motyvaciją sportui namuose? 
Drastiškai pasikeitus mūsų kasdieniam gyvenimui vis dažniau susimąstoma, kaip palaikyti fizinį aktyvumą. Tai...

Burnos ir bendra organizmo būklė – kaip jos susijusios? 
Burnos ertmės sveikata yra glaudžiai susijusi su bendra organizmo būkle. Todėl pastebėjus dantų,...

Nuotekų valymo įrenginiai: kokie mitai sklando apie juos? 
Biologiniais nuotekų valymo įrenginiais šiais laikais naudojasi nemaža dalis gyventojų. Dideliu efektyvumu pasižyminti...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...