Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 15 Penktadienis
 

Žemdirbiai suabejojo Seimo narės A.Maldeikienės psichine sveikatos būkle

2017-03-07 12:26 | Politika | Komentarų (84)

A.Mačiulaičiui sukėlė įtarimų Seimo narės A.Maldeikienės elgesys TV laidos "Yra kaip yra" filmavime. KK nuotr.

Žemdirbių ir žemės ūkio produktų gamintojų ir perdirbėjų asociacijos nariai kreipėsi Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, prašydami rekomenduoti Seimo narei pasitikrinti psichinę sveikatos būklę.

„Š.m. vasario 24 dieną Žemdirbių ir žemės ūkio produktų gamintojų ir perdirbėjų asociacijos nariai Algirdas Mačiulaitis ir Aurelija Grabštienė dalyvavo laidos „Yra kaip yra“ filmavime LNK studijoje adresu Vilnius, Šeškinės 20, kur taipogi dalyvavo Seimo narė Aušra Maldeikienė. Keleto dešimčių žiūrovų akivaizdoje Seimo narė Aušra Maldeikienė netaktiškai ir nemandagiai kalbėjo apie buvusią Seimo narę Gretą Kildišienę. Taipogi Seimo narė nemandagiai ir netaktiškai kalbėjo kitų laidos filmavime dalyvaujančių žmonių atžvilgiu, ko pasekoje laidos filmavimo metu dalyvavę žiūrovai replikomis reiškė nepasitenkinimą dėl Seimo narės Aušros Maldeikienės reiškiamų viešų nemandagių išsireiškimų kitų žmonių atžvilgiu. Taipogi Seimo narė Aušra Maldeikienė net nesugeba ramiai išklausyti kitų žmonių nuomonės, kas leidžia manyti, jog Seimo narė Aušra Maldeikienė turi problemų su psichine sveikatos būkle.

Š.m. kovo 4 d. Kaune, Žemdirbių ir žemės ūkio produktų ir perdirbėjų asociacijos susirinkime, kuriame dalyvavo virš 40 žmonių, vienbalsiai priimtas sprendimas pasiūlyti LR Seimo Etikos komisijai rekomenduoti LR Seimo narei Aušrai Maldeikienei pasitikrinti psichinę sveikatos būklę, atsižvelgiant į gerb. Seimo narės nestabilų ir neadekvatų elgesį, kuris nuolat stebimas viešojoje erdvėje.

Manome, kad nemandagus, nekultūringas ir neadekvatus Seimo narės Aušros Maldeikienės elgesys sukuria nepadorų įvaizdį visam LR Seimui“, – rašoma žemdirbių pareiškime Seimo Etikos ir procedūrų komisijai.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Galima sutikt, galima nesutikt su tuo, ką pasako Maldeikienė. Ir vis tik, ji pasako daug teisybės. Tik jau bendravimo maniera,stačiokiškumas tai kartais “užknisa”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Maldeikienei vertetu imt pavyzdi is Gretos Kildisienes.Man kyla abejoniu,kuri labiau issilavinusi.Kildisiene taktiska,mandagi,kulturinga,ko nepasakysi apie Maldeikiene.

  Thumb up 6 Thumb down 1

 3. Grįžtam prie sovietų laikų, nepatinka tiesa rėžiama į akis, tokį i psichuškę.Geriau atrodo tie užsidėję malonios išvaizdoz kaukę ir kalbantys tą ką reikia ir saldžiu balseliu?Palaikau p.Maldeikienę, ir vienas lauke karys, jei turi savo isitikinimą ir nenuolaidžiauja įsišaknijusiam melui

  Thumb up 1 Thumb down 4

  • Miela,Laimute‼ Ne tik,kad nežinai,kad lietuvių kalboje to bjauraus žodžio ”sovietai” nėra,o yra žodis ”tarybos”.Bet taip pat nežinai,jog šiuo metu ”psichuškėse” žymiai daugiau uždarytųjų nei buvo Tarybiniais metais ir laisvų vietų nebėra.Gėda‼

   Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Tik dar bent Juknevyciene kartu patikrai pasiima, tures apie ka ir su kuo palatoj pasidraskyt.

  Thumb up 6 Thumb down 0

 5. IS TIKRUJU TAI REIKIA INICIJUOTI ISTATYMA- KAD KANDIDATUOJANTYS I SEIMA PRIVALO TURIETI PAZYMA APIE ASMENINE PSIKICHOS BUSENA. LABAI GAILA- TACIAU SU PANASIAIS SUTRIKIMAIS SEIME YRA IR DAUGIAU PANASIU I MALDEIKIENE?.

  Thumb up 15 Thumb down 0

  • ka ji demaskavo?Kokius istatymus konservatoriai su socdemais prieme,tokius mokescius ukininkai ir moka.Garsiai saukianti turgaus boba.Svarbu parekti ir paburbeti,o ar i tema,ar ne,ar teisingai saukia,ar ne,jai visiskai dzin.Susireiksminusi persona,kuriai tikrai reikia nervus savo tvarkyt.

   Thumb up 24 Thumb down 3

 6. Gal kiek per riebiai kalbejo,bet teisingai,neuzstokit tos Gretos,bemoksles,uzdarbiaujancios tsm tyikra kuno dalimi,tokiu vadinamu sumaniu mergeliu pilni pakrasciai,todel siuo klausimu Maldeikiene tikrasi teisi,vslstybe reikia valdyti su gslva ,o ne su subine,nors kai kam ji yra labai saldi.Pritariu Maldeikienei nemaisykim subines su protu ir visierms bus normalu.Tarp kitko laidos data parasyta labai neteisingai,nes kovo 24 dar nebuvo,malonekit zurnalistai rasyti teisdingai

  Thumb up 10 Thumb down 15

 7. KAŽKUR VILNIUJE RUOŠĖSI STSTYTI KREMATORIUMA ,o gyventojai tos vietos susirinko protestuoti, tai ponia Maldeikienė (rodė per TV) laaabai piktinosi jais, mat tai yra šventas reikalas, tai tos moterys pasiūlė jį statyti palei jos namus. Galiu įsivaizduoti kas buvo toliau, bet neberodė.

  Thumb up 16 Thumb down 3

 8. Taip,vieną kartą jinai dedasi landzbergizmo,kitą kartą liberalizmo,kai kada humaniškojo socializmo šalininke,o neretai ir nuvažiuoja ”į pakluones”.Daugumai žmonių jos elgsena nesuprantama.Reikėtų jai daugiau prisiklausyti plačiųjų liaudies masių nuomonės ir elgtis taip,kaip absoliučiai daugumai patinka.

  Thumb up 19 Thumb down 1

 9. Ar jūs pastebėjote, kad Maldeikienė nekabina esminių temų? Toks įspūdis, kad kalba tik tiek, kiek Kubilius leidžia.

  Thumb up 26 Thumb down 4

 10. Tos, kurios myli ir yra mylimos, skleidžia gėrį, grožį ir šilumą; kurios nemyli ir yra nemylimos – radikalų populizmą, pyktį, neapykantą, kitų niekinimą.

  Thumb up 34 Thumb down 3

 11. O kodėl Maldeikienė nepaklausė Lietuvos banko, tiksliau Vasiliausko, kur dingo 4 milijardai lito stabilumo fondo pinigų, perduotų banko nuosavybėn? Nereikėtų šiandien per visas TV vis aukoti tai vaikams, tai senelių sriubai – viskam užtektų, net pensijų grąžinimui, kur Kubilius ir 2k nukniaukė. O gal jai čia menkniekis? Va Kildišienės padurkai, tai tikra grėsmė Lietuvai? Kaip Maldeikienė atėjusi į seimą subobėjo, nusismulkino iki eilinės turginės! Kalba, spirga, šokinėja, kaip myšt norėdama… degraduoja tiesiog akyse, gaila net žiūrėti!

  Thumb up 48 Thumb down 5

  • Kartą Janutiienė su Vagnorium bandė paklausti. Rezultatas: Maldeikienė Janutienę fb užblokavo. 😀

   Thumb up 23 Thumb down 1

   • Maldeikienė ir mane užblokavo Facebook’e dėl labai gražaus, moteris aukštinančio komentaro. Ši moteris įsikėlė į savo FB sieną publikaciją, kurioje buvo labai gražiai rašoma apie moteris, nešiojančias tik sijonus. Ji ten dergėsi kaip įmanydama, buvo gėda visą tai matyti…Aš parašiau labai gražius žodžius apie Moterį, nieko neįskaudindama ir neįžesdama…Jai matyt buvo per daug gražu – ji mane iškart užblokavo :)

    Thumb up 7 Thumb down 1

 12. Saunuole musu AUSRYTE…ji visuomet TEISI, sako I akis tiesa,todel jos VALSTIECIU – RAUDONUJU .Oi sorry zaliuju TSRS ja laaabai noretu uzdaryti ir duoti balta bilieta.Bet si karta nepasiseks,,nes Valstieciai ne psicholigai ir nepsichiatrai..jiems patiems butina pasitikrinti. Geda net skaityti.,kai melzejas nustato jau ligas Praejo tie laikai… Dar karta poniai Maldaikienei – PAGARBA, duokite jai dirbti,o ne rasineti bile ten I us “”Brangus kolukieciai “”

  Thumb up 9 Thumb down 35

  • Brangioji iš tvartuko, jau kad surašei, tai nei po pusės litro nesuprasi ką čia norėjai pasakyti.
   Bandau šifruoti- “zaliuju TSRS”, tai LVŽS;
   “melzejas” tai Žemdirbių ir žemės ūkio produktų gamintojų ir perdirbėjų asociacijos nariai Algirdas Mačiulaitis ir Aurelija Grabštienė;
   o “kolukiečiai”, tai kas?

   Ponia Matilda, ar kartais tamstai pačiai pasitikrinti nereikėtų?

   Thumb up 21 Thumb down 4

   • Ne kiekvienam suprasti,o ypac kai nenori suprasti ir kai kalba eina apie ta pacia partija ,nes pats is ten. Ponia Maldaikiene sako TIESA, vagie kepuryte dega..wow.

    Thumb up 7 Thumb down 19

    • Gal galima konkrečiau? Jei kalbant apie LVŽS, kur ta Maldeikienės tiesa? Ką konkrečiai pavogė Karbauskis, arba kas nors kitas iš tos partijos?
     Beje, ta pačia proga, gal galėtum apšviesti ir ko jūsų Fiureriukas su Kurlianskiu susitikinėja? Kas čia per manieros- asmeniškai ir slaptai susitikinėti su žiniasklaidos atstovais? Ypač su MG Baltic atstovu Kurlianskiu?

     Thumb up 22 Thumb down 2

 13. kai kuriems akis ir ausis praplauti neprošalį.Gal tada ir tauta geriau gyvent pradės.

  Thumb up 5 Thumb down 1

 14. Gerbiamieji,nežinau kaip ten Jus Seimo narė įžeidė,laidos nemačiau,bet labai dėkinga jau už tai ,jog ji vienintelė Seime viešina labai SVARBIUS dalykus apie kurios visi kiti tyli.Tyli,nes priklauso tai nuo frakcijos,tai nuo partijos,tai nuo tų,kurie juos į Seimą “įkišo”.Kaip sakė viena protinga moteris:”лучше быть честным человеком, пусть даже иногда ругаться матом, чем быть воспитанной ,интеллигентной дрянью”.Sėkmes ,Aušrai .

  Thumb up 7 Thumb down 19

  • O ką jau čia tokio ji paviešino, leiskite pasidomėti?
   Na, išėdė Kildišienę ir kas iš to? Dabar klykia dėl mažų Karbauskio mokesčių. Tik ne ant tų klykia, nes ne Karbauskis tuos mokesčius nustatė, bet Kubiliaus Vyriausybė- iniciavo Starkevičius, tvirtino Šimonytė, o priėmė Degutienės vadovaujamas Seimas. Karbauskis čia mažiausiai kaltas, nes ir norėdamas negalėtų jų sumokėti daugiau nei to reikalauja įstatymas. Bet Maldeikienė kažkodėl užsisėdo ant Karbauskio. Po Zuokienės tyrimo galima numatyti, kad ne už ačiū Karbauskį ponia taip puldinėja. Štai šitoje vietoje ponia nusipelnė tik pačios giliausios paniekos.

   Thumb up 31 Thumb down 4

 15. Kada pritrūksta kontrargumentų, nusileidžiama iki asmeniškumų, netgi įžeidinėjimų. Čia būtent tas atvejis. Moteris beveik 100 proc. teisi, tai kaip nebandyti jos uždaryti į psichuškę? Tai mes žinom iš TSRS istorijos.

  Thumb up 15 Thumb down 14

  • Neužmiršk,Ladai,kad dabar į psichuškes uždaroma žymiai daugiau nei TSRS laikais.Dabar jose jau seniai nebėra laisvų vietų,o į psichiatrines ligonines praktiškai nebeimanoma patekti,nors gyventojų šalyje sumažėjo trįečdaliu.

   Thumb up 12 Thumb down 0

 16. Iš tiesų manau rinkėjams reikėtų sužinoti iš seimo narės, kada ji paskutinį kartą mylėjosi.

  Thumb up 16 Thumb down 6

 17. Taip, būtų įdomu, ką seksopatologai pasakytų. Šiaip tokios piktos moterys büna, kai seniai gyvena be sekso.

  Thumb up 17 Thumb down 4

 18. kolūkiečiai-psichiatrai … čia nauja profesija??? ar jau dabar kolūkiečiai pradės vertint žmonių psichinę būseną?

  Thumb up 12 Thumb down 12

 19. O gal kas paneigs, kad šios ponios elgesį sąlygoja tai, kad ji neturi gero vyro ….
  Taigi čia jau ne psichinės sveikatos problema, o greičiau nepilnavertiškumo sindromas.
  Ir kartu Seimo vyrų problema ……

  Thumb up 19 Thumb down 4 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (6)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (2)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...