Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 16 Ketvirtadienis
 

Vytautas Landsbergis. Savaitgalio pamąstymai

2010-04-26 17:51 | Politikų tribūna | Komentarų (160)

'Tokios pasakos, kaip ir dabar greta lavono padėtas pistoletas, tai nebent vaikų darželiui arba kai kuriems prokurorams ieškojusiems Kedžio visame pasaulyje, kol atėjo jam laikas mirti Kaune arba apylinkėse', - sako prof. V.Landsbergis (KK nuotr.)

Kai Prezidentė iš anksto paskelbė, kad nuo gegužės keisis visa Generalinės Prokuratūros vadovybė, tada sau pagalvojau: nedori žmonės ten ir Generalinės Prokuratūros priedangoje štai gauna žinią, kad turi laiko iki gegužės; gal reikia suspėti sugriauti valdžios pastatą ligi tol. Nuversti Vyriausybę, paleisti Seimą, per neeilinius rinkimus iškelti svetimais dujų pinigais tuos, kurie vyrukams reikalingi, ir viena likusi Prezidentė nieko nebepadarys, turės klausyti, ką jai liepia. Arba užpulsim, triuškinsim ir ją, tokie būtų detalieji planai. Pasižiūrėkim, ar ne taip panašiai ir vyksta.

Vienas jau eina paleistais apivarais, prasčiausiu gatvių stilium įžeidinėdamas Prezidentę – o gal pavyks ją išprovokuoti, gal pasakys ką nors atgal? Ne vien, kad su tokia kultūra kolega mažiausiai tinka į kultūros ministrus. Tačiau čia – tiktai gėlytės, pašaipa iš tautos prisikėlimo.

Juodo cinizmo viršūnė, ką daro kagėbinė spauda, tai apkaltinti Prezidentę dėl D. Kedžio mirties. Atrodytų, visiška nesąmonė, bet profesionalai ką nors galvoja. Gal dalis labai susijaudinusių žmonių sutriks, gal patikės, tai ir pėdsakų sumėtymas, ką KGB visuomet darė nuo Sausio 13-osios ir Medininkų; ir dar šantažas naujai Prezidentei – šiukštu neliesk mūsų žmonių! Juk jau palietė, kaip skaudu. Net FNTT vadovas išsiprašė tik iki gegužės.

Kaip tik ir buvusi kompartija, dabar socialdemokratai, išėjo savaitgalį į kovos areną tuo pačiu šūkiu: neliesk mūsų galvų teisėsaugoje, o Seimą reikia jau dabar paralyžuoti! Padarykim Seimui "pato būseną", kad ir I. Degutienė nieko negalėtų, o gal A. Paulauskas parinks dar parašų savo sėkmingam grįžimui į valdžią. Tada jau senoji teisėsaugos viršūnė įsitvirtintų kaip naujos diktatūros partija.

Taip keistai artėja dabartinė gegužės pirmoji – žinomoji ne tik bolševikų, bet padorių darbo žmonių, tiesiog darbo šventė. Tėvynės Sąjunga visai nevengė tą dieną prieš 17 metų rengti savo steigiamąjį suvažiavimą. O dabar – liūdna diena kai kuriems pareigūnams VSD ir GP, kurie manė, kad jų valdžia tose įstaigose ir visoje Lietuvoje bus ilga ilga. Belikę buvo vos pora savaičių, tad sumaiščiai sukelti ar netiktų ir D. Kedžio mirtis?

Ją mėgino bent kelioms dienoms nuslėpti, pasitvarkyti ir, jei nesuskubs palaidoti "neatpažinto", paskui panaudotų kaip sprogmenį prieš Prezidentę, prieš Seimą. Žiūrėkit, jie leido, kad taip atsitiktų!

O kas iš tikrųjų atsitiko? Jei tikėtume oficialių tyrėjų pranešimu, D. Kedys numirė niekieno nepaliestas gamtos prieglobstyje prie marių, degtinės pripiltais plaučiais, o greta pasidėjęs pistoletą, iš kurio anksčiau nušauti teisėjas J. Furmanavičius ir svainė V. Naruševičienė. Lyg tyčia, ji buvo nušauta pora valandų prieš tai, kai turėjo duoti parodymus pedofilijos byloje! Tartum Kedys, o ne kas nors kitas, būtų norėjęs jai sutrukdyti.

Tokios pasakos, kaip ir dabar greta lavono padėtas pistoletas, tai nebent vaikų darželiui arba kai kuriems prokurorams ieškojusiems Kedžio visame pasaulyje, kol atėjo jam laikas mirti Kaune arba apylinkėse. Prieš tą lemtingą gegužę, paskutiniu tinkamu metu. Net mažoji našlaitė, kuriai dar ir pasistengė suteršti tėvo atminimą kaip anksčiau kitiems artimiesiems – Vytauto Pociūno žūtį, net kiekvienas iš 158 vaikų globos namuose pernai patyrusių seksualinę skriaudą, manau, pasakytų, kad pamėtėtas prie Kedžio teisėjo Furmanavičiaus nužudymo ginklas yra didelių dėdžių režisūra. Prasta režisūra, matyt, jau apėmus panikai.

Galų gale, jei tai tiesa, kad D. Kedžio kūną skubiai išvežė į Vilnių tam pačiam ekspertui arba ekspertams, kurie anksčiau atsainiai tyrė Breste apdorotus V. Pociūno palaikus, ir jei tiesa, kad Kedį grąžino iš Vilniaus nupjauta galva, tai klausimas, ko galima ieškoti per tokią keistą skrodimo operaciją? Nuslėpti – taip, kai ką tikrai galima.

Gaila, kad prezidentas V. Adamkus anuomet nepasirūpino, kaip buvo norėjęs, įstatymo pataisa ir teise skirti ypatingąjį prokurorą ypatingai bylai, kuris turėtų visus įgaliojimus ir atsiskaitytų tik prezidentui.

Gal dar nevėlu, jei Seimas nebus sugriautas.

Kalbėta "Pūko" radijui

2010-04-26

Komentarai

 

 

 
 1. kokie "ekspertai" dare skrodima Kedziui. Idomu butu suzinoti visas pavardes situ "daktaru", kam jie atsakingi, kur dirba, koks draugeliu ratas ir manau galima butu laisvai issiaiskinti kas darosi sitoj "teisesaugoj" kur nereikalingi paprasciausiai nuimami. Sibiro Lietuvoj nera taigi naudojamas paprasciausias pasalinimo metodas. Ar is tikruju nei vienas situ "salintoju" nepagalvoja apie savo seimas??? Gyvenime papastai viskas sugryzta bumerangu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. hmmm… net paciai keista pasidare, siaip nuo mazens nemegau sio profesoriaus, maza net dainele tokia dainuodavau apie Ausros vartus ir…
  Bet paskaicius sy straipsni pakeiciau nuomone. Vytautas – saunuolis!Dar neuzpiltom akim ir ausim ir ne is tos pe…..u sajungos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Kviečiame
  visus kas gali į eilinį iniciatyvinės grupės susirinkimą,kuris įvyks
  Vilniuje Kaštonų g.Nr 4, kieme, pastate po dešne III aukšte.Pradžia
  17val.2010m.balandžio 27d.
  Svarstysime:
  1.Dėl mitingo organizavimo Vilniuje 2010m.gegužės 13d.
  Prašymas Vilniaus savivaldybei pateiktas,mitingo leitmotyvas
  LR Prezidentės idėjos palaikymas dėl tiesioginių merų rinkimų kaip visos
  rinkimų sistemos pertvarkos pereinant prie asmenų rinkimų tiek į
  savivaldybes tiek į Seimą(atsisakant partinių sąrašų) Reikalavimas
  objektyvaus- Neprikalusomo pedofilijos bylos
  tyrimo ir vilkintojų nubaudimo
  Reikalavimas grąžinti nusavintas pensijas
  Kiti aktualūs klausimai
  2.Dėl TAF suvažiavimo sušaukimo
  3.Dėl TAF programos aptarimo organizavimo
  Vėliau tarsimės dėl nepamirštos idėjos dėl Referendumo organizavimo. Bet
  turime tam pasiruošti ir padaryti auksčiau minėtus darbus.
  Tikiuosi Jūsų pritarimo ir aktyvaus dalyvavimo.
  Pagarbiai Algimantas Matulevičius

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Taip yra, deja… Tautos išrinktieji – šešėliai – dvasios, simuliakrai, kurie “dirba” daug svarbesniusdarbus. Jiems, matote, svarbiausia yra programos, projektai ir kitokie simuliakriniai dūmai, kurie per dvidešimtį metų nevirto prasmingu ir bent kiek pasiturimu gyvenimu piliečiams, tačiau labia naudingi buvo pritraukti į Lietuvą lėšoms, iš kurių naudos, kaip atrodo, nedaug kam buvo. Jie mat savo valstybės vizijoje žmogaus nemato, jie dirba su vizijomis ir milijardiniai pinigai virsta vizijomis.

  Negana to, jie dar iki šiol tebekariauja imituojamos kairės su imituojama dešine karą. Jie niekada nesusijungs bendram karui su chunta, nes finansiniai nusikaltimai juos pačius padarė chuntos tarnais. Jie bijo teismų atvirumo, jie nesiekia prisiekusiųjų teismo, jiems nereikia tarėjų – tokia Felikso Edmundovičiaus mokykla. O jei ir prireiks kam Tautos tribunolo su prisiekusiaisiais, tai tik tada, kada bus garantuota, jog tą vietą užims chuntos partija. Jiems nereikia tiesioginių merų rinkimų, nes tada sugrius mechanizmas, leidžiantis vieniems ir tiems patiems partijų viršutinių sąrašų ponams amžinai sėdėti valdžios krėsluose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Šitie bestijos išėmė ne tik sulaužytą kaulą, bet nepatikėsit – išplovė IŠ KŪNO VISĄ KRAUJĄ, kad artimieji nepaimtų kraujo mėginio ir nepasidarytų nepriklausomos ekspertizės. Darbavosi šita gauja kaip reikiant, naikindama visus nusikaltimo pėdsakus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. kai profesorius pamatęs tokį žmonių palaikymą pradėjo dėstyti koks jis geruolis grynuolis ir ant šios tragedijos nori pakelti savo reitingus. Pats buvęs KGB-istas chamelionas kažką tikrai žino ir po tokių jo pasisakymų manau reikia laukti, kad ši byla pagaliau išsispręs, nes ko gero sprendimas jau priimtas. Pažiūrėjus šiandien žinias tapo aišku konservai puola socdemus visais frontais – kare kaip kare ir visos priemonės tinka…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. V. Landsbergis – šaunuolis! Gražiai, paprastai visą esmę.

  Tik va baisu matyti, kad tiek korumpuotumo aukštuose sluoksniuose esama… Tiek žiaurumo, neteisybės, iškrypimo… O čia gi mūsų valdovai – teisėsaugos žiburiai, kuriais turėtume sekti… Vemti net verčia labiau apie tai pagalvojus…

  Taip pat baisu, kad piktžoles ravint geri daigai nenukentėtų. Gerbiu Prezidentės darbą iki šiol, tik kad staiga jos veiklumas lyg pirštais spragtelėjus išnyko – kas nutiko, kad taip staiga veikli moteris tapo tokia apatiška šiuo opiu reikalu?.. Palaikyti ją reikia, nes degutą ji valė, o dabar degutas ją puola ir priespaudoj laiko…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Cituoju BYLOS pasisakymą:
  "Kazkaip labai ydomiai gaunasi – pagrindiniam liudytojui apsauga nereikalinga,ar neplanuoja mergaites, VSD ir prokuratura , pagropti ar saldainiais pavaisinti su nuodais,o po to Venskams suversti viska kad pradangino nepriziurejo mergaites,ir iskelti jiems byla ?"
  Perskaičiau ir net šiurpas nubėgo kūnu… Faktas, kad jiem nėra NIEKO švento. Kodėl gi turėtų su mergaite būti kitaip? O paskui, teisingai, Venskus užtasyti po teismus, kad mergaitės nesužiūrėjo! Dieve, SAUGOK MERGAITĘ ir padėk neišprotėt Venskams!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. as manau, kad zmones net mintyse neturi jokio valdzios vertimo….manau daugelis jau suprato, kad jokios naudos viena s…keisti kitu..jeigu ir eis kas prie seimo, tai ne valdzios versti, bet priversti ja dirbti, kaip ir normaliose valstybese…o is konservatoriu nereikia daryti gelbetoju, jie siam klanui patys leido isigaleti, kartu su klaninias Mazeikiu nafta privatizavo, prezidentus verte, junoka is posro ismetinejo del rubikoniniu bylu ir labai draugiskai su tuo klanu sutare….tik veliau pjautis pradejo..o dabar tegul kuopia, ka pridirbo…ir siaip iki siol ju tikslas buvo visus skaldyti ir kirsinti, ir ypatingai gasdinti butaforiniais rusu puolimais, o kol visi su tais puolanciais rusais kovojo, tai cia ir subujojo visas "nepriklausomas grozis"..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Rimti jūsų teiginiai. Pritariu, nes ir pats turiu tokią pačią nuomonę, daugeliu klausimų… Beje, stebina gana primityvi KK pozicija. Nors Lietuvoje, galimai didžiausia pasaulyje krizė, bet nepailstamai ginama esama valdžia…??? Nes kitu atveju, girdi, kažkodėl tuoj kils riaušės(?) ir į valdžią tučtuojau ateis "klanas" ir Paulauskas. Nors kaip tai galėtų įvykti – nedetalizuojama. Atrodo, kad pasitenkinama šiokios tokios įtampos išlaikymu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. jei jau nuvers valdzia, kuri deja (turiu omenyje prezidente) netyli, klanas jau zinos ka ir kaip iskelt i padanges ir pastatyti i vadovo kede

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. is ko stankunaite gyvena? Juk jai mokama i menesi po 390 Lt. Ja saugo apsauga, ji gyvena specialiuose butuose ar bute, uz juos apmoka valstybe, tai yra, vel mes visi. Ja mes visi islaikom.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Paaiskink ju tiksla nuvertus sita valdzia. Kas zino kas bus per rinkimus? Kas zino kas bus prezidentas? Kodel versti ta kuris tyli ir pritaria ju veiksmam?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. pritariu…tikrai jai ne sie ziniasklaidininkai butu visai riesta su teisingumu…aciu ir nuosirdziai tikiu,kad neliksite nuosalyje…Visi zmones palaikykite teisinguma,kas kuo galite…kas malda kas komentarais kas teisingu ir tiesiu realybes matymu…sekmes visiems kovoje pries pidrylas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ziurint placiau,aiskiai matosi KLANU noras versti dabartine valdzia,KLANAS samoningai kirsina zmones,tyciodamiesi is dabartines teisesaugos…ju noras RIauses, viskas bus daroma,kad zmones isvesti prie seimo..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Tai gal eroparlamente iskelsi ,kokia pas mus teisesauga ,ar vel pulsi rusus ,juk KGB pasidarbavo kaip reikiant ,nuzudant visus tris .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Iš straipsnio minties yra aišku, kad Kežio skandalas išgąsdino kažkokią dalį sistemos tarnų ir jie dabar visais būdais stengiasi įteigti, kad bus pasinaudota visuomenės aktyvumu ir pasipiktinimu teisėtvarka Lietuvoje ir net numatomas Seimo ir Prezidentūros šturmas. Na kad Pūkas –balamutas kuris pritaria bet kokiam kalbėtojui savo studijoje, tai daugumai matoma, tačiau kaip sukvailėjo Gorienė, kuri kartais taip aiškiai dėstė akivaizdžiai teisinga vaizdą. Matomai tokį Grienės pasikeitimą galima laikyti apgalvotu pasiruošimu Seiman. Nes galima atsidurti tokioje padėtyje kaip Stoma, kuris pavadinęs Seimą šūdo krūva, vis vien tame šūde sėdi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Darykite viska,kad tik apsaugoti mergyte. Dabar toliau visais esesininku metodais (uznuodyti saldainiai-vienas is ju taip pat)tie hanibalai bandys pripaišyti ,kad Venskai ja nesirupina.Dieve,saugok mergyte,Venskus,Kedzio tevus.Meldziuosi uz Jusu seima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Didziule pagarba sioms televizijoms!Pagarba Krivickui,Grineviciutei .Kleveckai,Stomai,Tesingai pasake:REIKIA MUMS VISIEMS STOTI I KOVA,KAD PEDOFILUI USUI IR PADARUI LAIMAI NEBUTU GRAZINTA MERGAITE!!!BUVOME VIENINGI PER D,KEDZIO LAIDOTUVES,DABAR KILKIME I DAR DIDESNE KOVA PRIES ISKRYPELIUS !!!JU ZODZIAI,:DABAR NUO MUSU VISU PRIKLAUSO MERGAITES LIKIMAS !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Jau nuolatinius šio dienraščio skaitytojus turėtu stebinti kaip kažkas padeda buvusiems ir susikompromitavusiems politikams išeiti į viešumą, net nebematant, kad jie aiškiai naudojasi Kedžio pedofilijos skandalu ir jo mirtimi. Kažkodėl ponios redaktorės G. anksčiau išsakytos mintys „Nuomonė: D.Kedžio nužudymas – chuntos įrankis nuversti Vyriausybę ir paleisti Seimą“ vėl kartojamos. Gana sunku suprasti teiginius, kad L. bevardė o G. pavardinta kaip „chunta“ siekia paleisti Seimą, nuversti gerąją Kubiliaus vyriausybę ir net nušalinti Prezidentę.
  Jau koks cinizmas kad kažkas pamatė ir Prezidentės kaltę šiame 1,5 metų vykstančioje dramoje. Juk Prezidentės elgesys su Valantinu, pripažinus ji kone sąmoningai vilkinus ir dangčius pedofilijos skandalą, skiria ji teisėju net nesidomėdama visuomenės nuomone ar Valantino reitingais. Užsispyrusia teigiama, kad Kedžio mirtimi norima pasinaudoti nuverčiant teisėtai rinkta (čia kad niekas neabejotu, kad 20 procentų rinkėju atėjusiu į rinkimines apylinkes teisėtai įsivaizduoja kad renka), valdžią. Pagąsdinus, kad Prezidentė liks viena, nes matomai dabar veikia kartu su Seimu ir Vyriausybe, nes mat net FNTT vadovas dar dėdės kėdėje iki gegužės matomai tai bus maišto laikas. Na o kaip tos diktatūrinės ar nusikaltėlių partijos ateis į valdžią ar tokiais pat :teisiniais būdais“ ar neteisėtais ir bus suorganizuotas karinis perversmas policininkų rankomis vadovaujant prokurorams, taip lieka neaišku. Senas politikos lapinas nuseno, nusišėrė, nebeįdomus net Briuselyje, nes nebetiki tokiomis kvailomis sąmokslo teorijomis. Na o kad kažkokios slaptos jėgos o ne visuomenė nori nugriauti tą „gerą Seimą“ kuris pagal Pūką, Gorienę ir Landsbergį turi atsėdėti visą kadenciją, mintis jau įkišta į galvą. Tad kantriai laukite kitų rinkimų su esama valdžia ir tuomet vėl galėsite teisėtais būdais vėl išrinkti teisėta valdžią.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. 10 klausimu2010 04 26 17:10..1. Kaip užspringo gulėdamas ant pilvo. Išgerta tik pusė butelio, o girtumas 3,7 prom. 2. Kodėl skradyje yra žolės, bet nėra šokolado? Kodėl nėra vėmalų ant žemės ir rūbų?. 3. kaip atėjo nesusipurvinęs padų? kodėl kūnas buvo šlapias?. 4.Kaip galima nukristi ištiestom kojom ir sukryžiuoti rankas ant krūtinės? Ar tai būdinga poza dustant? 5. Kur gavo degtinės, ir kodėl gėrė vienas ir lauke? Kodėl nusirengė. Kaip galėjo patekti į tą vietą ir gerti nepastebėtas? Kada tiksliai jis ten atsirado. 6.Kokius du žmones matė žvejai tuo laiku ir toje vitoje, nešant didelį juodą maišą iš baltos mašinos (pagalvojo, kad šiukšles) ir paskambino gamtosaugininkams? Ir tiems klausimams ir daugybei kitų atsakyti užteks 10 dienų? Gal ir užteks jei atsakymai jau paruošti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Betingi atsakyk2010 04 26 16:28..atsakyk į keletą klausimų, kurie natūraliai iškilo: 1) Kodėl visą laiką saugoma Kedžio dukra? ( juk tėvas, kuris ją gynė, niekada nepakels prieš ją rankos ); 2) Kodėl Naruševičienė laisvai atidarė duris, nors jau buvo įspėta, kad žudikas važiuoja pas ją?; 3) Kodėl ( jei žudė Kedys ) pirmiausiai buvo nužudytas Furmanavičius ir Naruševičienė, o ne Ūsas ir Stankūnaitė?; 4) Kodėl skambino Palaima ir teiravosi apie Kedžio advokatą? 5) Jei mirtis Kedžio nesmurtinė, kodėl nebuvo leista dalyvauti, kad ir stebėtojo teisėmis, nepriklausomam eikspertui?; 6) Kodėl Kedžio " skrandžio turinyje" rasti svetimkūniai – žolė? Jis ką, užkandžiavo žole?; 7) Kodėl pistoletas mėtėsi per metrą nuo Kedžio?; 8) Kur Kedžio vinčesteris? 9) Kodėl rasti 9 šoviniai, jei į apkabą telpa tik 8?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Pas mus galioja įstatymai? Va čia tai geras. O tai gal lep generalinis papasakotų kokiu įstatymu jo prokurorai vadovavosi Kedytę guldydami į psichiatrinę? Kaip leidžiama tai pačiai advokatei ginti Ūsą ir Stankūnaitę, jei jiems net uždrausta bendrauti? Kaip atsitiko, kad byla perduota teismui pažeidžiant BPK normas? Pas mus tikrai galioja įstatymai? Prieš atsakant, reikėtų geriau pagalvoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. baisu, kaip gali sitaip issitycioti is mirusio zmogaus? Ar jau artimieji is viso neturi jokio balso? Ar reikejo ji taip ismesineti, norint irodyti, kad mires nesmurtine mirtimi? O gal sudmasoniai siandien jau verda troskini – sirdis, kepenys, smegenys, dar keleta kaulu isimete? Sudmasoniai galetu per beltane issivirti sau ragu, o vidurnakti kiekvienas vietoj morkos isikistu po naujametine petarda, tai skraidytu kaip reaktyviniai!

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...