Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 21 Trečiadienis
 

Vytautas Landsbergis. Savaitgalio pamąstymai

2010-04-26 17:51 | Politikų tribūna | Komentarų (160)

'Tokios pasakos, kaip ir dabar greta lavono padėtas pistoletas, tai nebent vaikų darželiui arba kai kuriems prokurorams ieškojusiems Kedžio visame pasaulyje, kol atėjo jam laikas mirti Kaune arba apylinkėse', - sako prof. V.Landsbergis (KK nuotr.)

Kai Prezidentė iš anksto paskelbė, kad nuo gegužės keisis visa Generalinės Prokuratūros vadovybė, tada sau pagalvojau: nedori žmonės ten ir Generalinės Prokuratūros priedangoje štai gauna žinią, kad turi laiko iki gegužės; gal reikia suspėti sugriauti valdžios pastatą ligi tol. Nuversti Vyriausybę, paleisti Seimą, per neeilinius rinkimus iškelti svetimais dujų pinigais tuos, kurie vyrukams reikalingi, ir viena likusi Prezidentė nieko nebepadarys, turės klausyti, ką jai liepia. Arba užpulsim, triuškinsim ir ją, tokie būtų detalieji planai. Pasižiūrėkim, ar ne taip panašiai ir vyksta.

Vienas jau eina paleistais apivarais, prasčiausiu gatvių stilium įžeidinėdamas Prezidentę – o gal pavyks ją išprovokuoti, gal pasakys ką nors atgal? Ne vien, kad su tokia kultūra kolega mažiausiai tinka į kultūros ministrus. Tačiau čia – tiktai gėlytės, pašaipa iš tautos prisikėlimo.

Juodo cinizmo viršūnė, ką daro kagėbinė spauda, tai apkaltinti Prezidentę dėl D. Kedžio mirties. Atrodytų, visiška nesąmonė, bet profesionalai ką nors galvoja. Gal dalis labai susijaudinusių žmonių sutriks, gal patikės, tai ir pėdsakų sumėtymas, ką KGB visuomet darė nuo Sausio 13-osios ir Medininkų; ir dar šantažas naujai Prezidentei – šiukštu neliesk mūsų žmonių! Juk jau palietė, kaip skaudu. Net FNTT vadovas išsiprašė tik iki gegužės.

Kaip tik ir buvusi kompartija, dabar socialdemokratai, išėjo savaitgalį į kovos areną tuo pačiu šūkiu: neliesk mūsų galvų teisėsaugoje, o Seimą reikia jau dabar paralyžuoti! Padarykim Seimui "pato būseną", kad ir I. Degutienė nieko negalėtų, o gal A. Paulauskas parinks dar parašų savo sėkmingam grįžimui į valdžią. Tada jau senoji teisėsaugos viršūnė įsitvirtintų kaip naujos diktatūros partija.

Taip keistai artėja dabartinė gegužės pirmoji – žinomoji ne tik bolševikų, bet padorių darbo žmonių, tiesiog darbo šventė. Tėvynės Sąjunga visai nevengė tą dieną prieš 17 metų rengti savo steigiamąjį suvažiavimą. O dabar – liūdna diena kai kuriems pareigūnams VSD ir GP, kurie manė, kad jų valdžia tose įstaigose ir visoje Lietuvoje bus ilga ilga. Belikę buvo vos pora savaičių, tad sumaiščiai sukelti ar netiktų ir D. Kedžio mirtis?

Ją mėgino bent kelioms dienoms nuslėpti, pasitvarkyti ir, jei nesuskubs palaidoti "neatpažinto", paskui panaudotų kaip sprogmenį prieš Prezidentę, prieš Seimą. Žiūrėkit, jie leido, kad taip atsitiktų!

O kas iš tikrųjų atsitiko? Jei tikėtume oficialių tyrėjų pranešimu, D. Kedys numirė niekieno nepaliestas gamtos prieglobstyje prie marių, degtinės pripiltais plaučiais, o greta pasidėjęs pistoletą, iš kurio anksčiau nušauti teisėjas J. Furmanavičius ir svainė V. Naruševičienė. Lyg tyčia, ji buvo nušauta pora valandų prieš tai, kai turėjo duoti parodymus pedofilijos byloje! Tartum Kedys, o ne kas nors kitas, būtų norėjęs jai sutrukdyti.

Tokios pasakos, kaip ir dabar greta lavono padėtas pistoletas, tai nebent vaikų darželiui arba kai kuriems prokurorams ieškojusiems Kedžio visame pasaulyje, kol atėjo jam laikas mirti Kaune arba apylinkėse. Prieš tą lemtingą gegužę, paskutiniu tinkamu metu. Net mažoji našlaitė, kuriai dar ir pasistengė suteršti tėvo atminimą kaip anksčiau kitiems artimiesiems – Vytauto Pociūno žūtį, net kiekvienas iš 158 vaikų globos namuose pernai patyrusių seksualinę skriaudą, manau, pasakytų, kad pamėtėtas prie Kedžio teisėjo Furmanavičiaus nužudymo ginklas yra didelių dėdžių režisūra. Prasta režisūra, matyt, jau apėmus panikai.

Galų gale, jei tai tiesa, kad D. Kedžio kūną skubiai išvežė į Vilnių tam pačiam ekspertui arba ekspertams, kurie anksčiau atsainiai tyrė Breste apdorotus V. Pociūno palaikus, ir jei tiesa, kad Kedį grąžino iš Vilniaus nupjauta galva, tai klausimas, ko galima ieškoti per tokią keistą skrodimo operaciją? Nuslėpti – taip, kai ką tikrai galima.

Gaila, kad prezidentas V. Adamkus anuomet nepasirūpino, kaip buvo norėjęs, įstatymo pataisa ir teise skirti ypatingąjį prokurorą ypatingai bylai, kuris turėtų visus įgaliojimus ir atsiskaitytų tik prezidentui.

Gal dar nevėlu, jei Seimas nebus sugriautas.

Kalbėta "Pūko" radijui

2010-04-26

Komentarai

 

 

 
 1. Na nieko sau tetusis pavaro :-) Masonai valdo o tetusio kraujas juk masoninis ar ne? Pats sukure sia sistema su AMB, A.P., ir dar visokiu kitu masonu prikiso i strategines Valstybes institucijas o dabar geruciu apsimeta, cha cha, na tikrai idomu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Susikiškite jūs tą Matulevičių… Ką jis padarė, kad šita sistema būtų sugriauta? Straipsnius rašė? Nuo to dar nė viena sistema nesugriuvo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. TAUTOS ATEITIES FORUMAS 2010m.gegužės 13d. 17val Taurakalnyje
  ORGANIZUOJAM MITINGĄ PRIEŠ ŠIĄ BETVARKĘ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Tai vienintelis iš AUKŠTŲ politikų, kuris nuo pat spalio 5 d. buvo su tauta šioje byloje. Ačiū Jums ir spauskite konservatorius, kad jie padėtų Prezidentei sutvarkyti šituos kagėbistus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. galva, kad isimti,kazkuodel, zandykauli, laidojimo saleje pasakojo kauneciai,kai as pamaciau karste Drasiaus veida ir nesuradau nieko bendro su gyvu….. JO mama apie tai zinuojo….kaip gyvensim taliau… Vilnius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. SVEIKINTINAS IR TOKS PROFESORIAUS ZODIS>>>>>BET !!!!!—–> Tai argi gerb. profesorius dar vis nezino tu serijaliniu politiniu zudiku Lietuvoje adreso ? ….viska pasakomis pavadina, o kaltininku, taip ir visiskai neivardija.. Na tiesa; panasu, kad socialdemokratams mete netiesiogini ”seseli”.. kgb’ine spauda, kgb’ine prokuratura ir tai viskas ?! O kur VSD, kur patys konservatoriai ? Kas ten tokie yra ne-kgb’iniai ?! O kas sukure visa tai, ar tik ne ”tevelis” su draugeliais ?! Juk kiti visiska ‘politikos’ testinuma salyje vykdydavo..ir tiktai !! ARGI NE ??!!!!
  A pasake, o B-Z, kitiems palieka..
  Argi dar tik pirmokelis esate gerb. Profesoriau ?! P>S> Kaip liaudyje sakoma; slangute apsimetinejate….o juk senai laikas Lietuva gelbeti !! JUS ZINOTE VISKA APIE TAI !!!! Vaikai jums jau geda daro..VSD ar KGB ‘rankele’ atpazindami ir matyt dar nuo Abromaviciau zuties laiko..
  Juk ka sakote visi senai zino….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Garantuoju, kad nei vienas socdemas nepasisakytų prieš pedofilų klaną. Varnas varnui akies nekerta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. cia truputi nesusikalbate kaip matau. Drasiu per ekspertize visa supjauste gabalais. naikino ikalcius. ne rado supjaustita. sita simta procentu zinau. ir galva ir visos kitos kuno dalys buvo nupjautos. slepe kazka issigimeliai. atidave susiuta visa.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Gerbiamas Landsbergis paskė teisybę apie Lietuvos teisėsaugą, kuri yra ekskomunistų rankose. Skaudu-kasa ką nugalės. Stiprybės mūsų Prezidentai ir kitiems padoriems seimo nariams, jei dar ten tokių yra. O valinskas-gatvės juokdarys, nereiktų kreipti į jo svaičiojimus dėmesio.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Vytautai. Man pradeda patikti Jūsų pamąstymai. Gal todėl, kad jie iki skausmo teisingi? Būtų įdomu išgirsti kas šia tema kalbama Briuselyje. Tik nesakykite, kad nekalbama.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Labai gaila Kedziu ir Vencku..DIDELE PAGARBA IR UZUOJAUTA..LAIKYKITES isvien, tiesa nugales…sekmes

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Šaunuojis Lanzbergis. Vienas iš labai nedaugelio politikų, drįstantis sakyti teisybę šios bylos atžvilgiu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. to "dar graziau" – 2010 04 26 18:02

  Tai va kad tiesa. skaityki visur ir zinosi ,kad Drasius buvo supjaustytas,o galva i kelis gabalus….tai tiesa, gimines sake…

  Na nepyk taip labai, skaitau ir domiuosi tikrai labai daug. Ir visai nenoriu užginčyti, tik niekur nebuvo rašyta dar ir šito siaubingo dalyko. Žinoma giminės geriau žino, nes tik jie turėjo galimybę apžiūrėti visą kūną. Kad jo baisus veidas, tai ir mano pažįstami matė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Nezinai ar verkti ar juoktis, kai paskaitai spauda. Dabar delfyje raso kad sueme |vilniaus vandenu" vadovus itariama kiso emimu ir t.t. O kedzio atveju, antro negalima ivardyti. Stai tau prezidente palyginimas ir irodymas, kad teisesauga su prokurorais priesaki (o gal ir su tavo zinia) suka pautus ir marina byla, teisina pedofila.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. tie ekspertai tai geri šudeliai yra jeigu sako nera smurto žymių ir dar kiek girdejau,kad jie sake atseit nedarė net srodimo ,o tik su aparatura šviete taip kam ten tiek pjaustita???
  tai kam jie meluoja ka jie tuo nori paslėpti???
  O gal tyčia meluoja akivaizdžiai,kad nuo kažko butu dėmesys nukreiptas???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. kaip padarytas skrodimas, ko gero niekas nezino iskyrus "ekspertus" kurie dare. O nupjaut, atpjau, isimt, idet, tai ju darbas kad istyrti arba neistyrti. Jei supjaustytas kaklas, joks ekspertas negales pakartotinai darydamas ekspertize, nustatyti ar buvo smaugtas. Taip su viskuom, galima aiskinti neaiskumus, kad atsirado darant ekspertize. Tuo labiau kad neprieme (neleido) dalyvauti nepriklausomam ekspertui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. O gal kas zinot is ko ta k…gyvena, Stankunaite,kas ja seria ir t.t. ..juk niekur nedirba…kas do tvarka, uz kieno pinigus ta sedi apstatyta apsaugos????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Nežinau kaip jis mastė seniau,bet dabar rodo,kad Vytautas Lansbergis tikrai yra normalių žmonių pusėje…ir nebyjo savo šešėlio kaip kiti – jiems tik valdžia rupi ir pinigai. Yra aišku ir kitu žemesnio rango pareigunų ir politikų vienas iš jų Stoma seimo narys tikrai irgi vertas pagarbos…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Tai va kad tiesa. skaityki visur ir zinosi ,kad Drasius buvo supjaustytas,o galva i kelis gabalus….tai tiesa, gimines sake…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Na jau čia persūdyta su ta nupjauta galva.Kas čia tam tėvukui užėjo, nes niekur nebuvo rašyta apie tai. Kad žiauriai sumuštas, ištinęs, žaizdom, randais nusėtas veidas, tai visi matėm nuotraukose ir kas matė laidotuvėse taip pat patvirtino.
  Bet kad nupjauta galva???

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...