Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugsėjis 30 Trečiadienis
 

Vokiečių žvalgyba: Ukrainoje žuvo 50 tūkstančių žmonių

2015-02-09 11:17 | Užsienis | Komentarų (203)

Luganskas, apšaudymas iš minosvaidžio. Stop kadras

Kariniuose veiksmuose Rytų Ukrainoje žuvo 50 tūkstančių karių, tai yra 10 kartų daugiau, nei skelbiama oficialiai. Apie tai pranešė Vokietijos laikraštis Frankfurter Allgemeine Zeitung, remdamasis šaltinių Vokietijos žvalgyboje duomenimis.

Kaip žinia, Ukrainos prezidentas Petro Porošenko saugumo konferencijoje Miunchene paskelbė, kad per karinio konflikto Rytų Ukrainoje laikotarpį žuvo 1200 karių ir 5400 taikių gyventojų.

Tačiau vokiečių laikraščio šaltinių žvalgyboje teigimu, „tie duomenys žymiai sumažinti“ ir įvardijo kitą skaičių – 50 tūkstančių.

Parengta pagal užsienio spaudą

Komentarai

 

 

 
 1. Čia tinkluose primityviai provokuoja,dezinformuoja ruskių
  spec.tarnybos,kremliniai pasiutę šunys. Stepių vilkolakis Putinas – kremliaus chalųjų autoritetas..

  Thumb up 0 Thumb down 2

 2. Puikus reportazai is puikiu miestu griuvesiu. Verkia senuciukes. O kas kalts merguzele, kai su savo pienu savo koloradui sumaitinai neapykanta ir panieka “banderoms”?
  Aplinka kalta?

  Thumb up 0 Thumb down 8

 3. Žaliojo tilto skulptūrų Vilniuje paveldosaugininkai neišbraukė iš Kultūros paveldo registro!
  – Kol zmones Donbase kolorada musa, Lietuvoje pidarasai ruskiu balvonus saugo.
  Uz Gaideniu Sienos Uzkalnis pragydo.

  Thumb up 1 Thumb down 14

  • Kaip matosi iš komentaro, jau “susileidai’ rekomenduotą kiekį. Maladiec. Dabar varai toliau…
   :))))

   Thumb up 10 Thumb down 0

 4. Из-за кризиса россияне переходят на консервы

  Thumb up 2 Thumb down 7

  • Lietuvoj jau senai pensininkai maitinasi konservais, “optima linija” varške…ai ką čia kalbėti , tiesiog badauja, o valdžiai pofik žmonės, svarbu ,kad taškyti žmonių pinigus ginklams Ukrainai , o savi tegu miršta…
   Kada išnaikins tą lansbergandoniją su visais Anūkais!

   Thumb up 15 Thumb down 3

   • niekaip nesuprantu as tu kacapeliu myzanciu ant fazes kaip jiems cia blogai,net padeda mums priminti kokia Lietuva mums nedekinga,kokia valdzia bloga,kokios algos ir t.t..etc…:) eikit savo kacapyno liuobt ten dirvonai iki horizonto ” osvabaditieliai” susipyke su savo riesuto dydzio proteliu

    Thumb up 2 Thumb down 13

    • Turbūt gerą algą ar gerą pensiją gauni nachaliavai , amerikoniškas kacape ? Kad taip giedi?

     Thumb up 11 Thumb down 3

     • Ko tu čia svaigsti apie kažkokius Izraelio karius. EIk Kirkorovo paklausyk.

      Thumb up 0 Thumb down 9

     • uz sviesta ir desra neparduosiu niekada savo Tevynes ruskiui!

      Thumb up 1 Thumb down 10

     • Replika į mankurtui 2015-02-10 – 13:50 komentarą:

      Tamstos problema tame, kad tos Tėvynės iš Tamstos niekas net pirkti nesiruošia. Niekam ji tokia praskolinta nereikalinga. Taip, kad apsiramink ir geriau užmesk akį į R.Janutienės laidą, kurioje pensininkų skambučiai su siūlymais iš jų pensijų pirkti ginklus Ukrainai, netyla.
      Ką besakytumėte, o mūsų pensininkai labai dar gerai gyvena. Net iš TTP pabėgusiam Mazūroniukui užsimoję kalašnikovą nupirkti, kad tik juos apgintų nuo ruso. Ir ne tik. Dar A.Maldeikienei, E.Zingeriui ir Ploško po granatą padovanoti žadėjo. Štai kur tikri patriotai! Ant tokių pensininkų Lietuva tik ir laikosi. Kol turime tokių atsidavusių pensininkų, jokie priešai nebaisūs.

      Thumb up 8 Thumb down 2

     • Vat butent,kad pirkti niekas nesiruosia o pasimti nemokamai kaip ruskiai Donbasa kas liecia,kad niekam Lietuva nereikalinga tai netiesa ruskiai net cepsedami pasimtu prieiga prie Kaliningrado o cia jau geopolitiskai svarbu ruskiams net labai. Ir dar jei Lenkija noretu priglausti Lietuva Maskva to niekada nedaleistu pasikartosiu tiesus kelias i Kaliningrada cia geopolitika,ir praskolinta,nepraskolinta reiksmes neturi jokios. Del pensininku tai pas putina ir dvesia be lesu nes visos lesos karui skiriamos bet ant jo nepyksta pensinikai

      Thumb up 0 Thumb down 8

    • …tipiski kolorado svaiciojimai , apie ,,visus” kaltuosius ir ,,geraji” putina ! O kodel jus kremliaus lenciuginiai nematote , kaip kencia rusijos nekalti zmones del jusu ligonio putino imperiniu ambiciju ? Ir jei jau tiesiai sviesiai , tai ne jusu koloradai reikalas , ka daro ir kokius sprendimus priima musu prezidente , nes mus Lietuvos tikruosius piliecius tai tenkina ir mes uz Ukrainos liaudi kuri dabar kovoja su rusiskais okupantais ir kai ruskis bus isvytas is Ukrainos zemiu isives tvarka Ukrainieciai ir viduje , o jus kremliniai , kam nepatinka gyventi Lietuvos valstybeje ar Ukrainoje , prasom i rusyna , kur jums patinka ir jokiu problemu , ir pas mus bus svariau ir jus galesite is arciau putinui viena vieta palaizyti… !

     Thumb up 0 Thumb down 8

 5. JAV karo ekspertas Maiklas Kofmanas :
  “Karo prieš Rusiją jos pasienyje laimėti praktiškai neįmanoma. Tai absurdiška. Niekas per visą istoriją nelaimėjo karo prieš Rusiją šalia jos sienų. JAV turi didelę patirtį (ginkluotės tiekimo srityje). Mes tai darėme Irake, ir tai turėjo liūdnų pasekmių. Mes siuntėme prieštankinę ginkluotę Sirijos sukilėliams – nuo to jiems lengviau nebuvo. Tai tik pratęsė karą, o sukilėlius Sirijos armija vis tiek likvidavo.
  Gaila , kad Džonas Makkeinas aktyviai pasisako už ginkluotės tiekimą.
  Bet mes žinome jo politika – siųsti ginkluotę visiems ir visada. Jis turbūt neturi problemos, kurios nenorėtų spręsti bombomis. Jis per visą savo gyvenimą norėjo ką nors bombarduoti – ir Iraką, ir Siriją, ir Libiją, ir Gruziją, ir dabar Ukrainą. Jis visada turi vieną atsakymą dėl visų problemų. Jei Džonas Makkeinas būtų tapęs prezidentu, mes dabar dalyvautume dar keturiuose karuose papildomai.
  Reali Ukrainos problema ta, kad niekas – nei Porošenka, nei Jaceniukas – nenori pasirašyti realaus kompromisinio susitarimo su Rusija. Jie nenori įsisąmoninti to, kas įvyko, ir duoti kažkokį politinį statusą sukilėliams.
  Jie labai bijo tautos – trečio Maidano , o tai reiškia netekti valdžios…”

  Thumb up 18 Thumb down 3

 6. 5 tukstanciai tik buterbrodams Suskaicuokit aukas vietname irake sirijoje afganistane libijoje

  Thumb up 16 Thumb down 4

     • Didesnio kvailelio kaip tu, visame pasaulyje nesurastum. Nesuprantu, kodėl tu dar ne Gineso rekordų knygoje?
      Ir ne aliaus tau reikia, o samogeno. Tris litrus. Ne mažiau. Supiltas toks kiekis marmalo bent jau paaiškintų tavo “mąstymą”…
      :))

      Thumb up 8 Thumb down 2

 7. i Pikasas.
  Perdem militarizuota Blogio Imperijos “ekonomine” ekonomika mete i Afganistana tukstanti sraigtaspasrniu tikedamasi apstulbint (sokiruot) Laisvaji Pasauli.
  – “fakir byl pjan i fokus niudalsa”-.
  liet. -Visai nepabugo dede Semas duot babajams super Nauja (anuo metu) Stingeri. Tuo labiau, kad “vor v zakone” GRU, tikrai anksciau afganu ta Stingeri apziurejo.
  Ziurim, ka turim:
  1. Pakeisti naujais Sitiek numustu sraigtasparniu sovietu ikanomika neistenge, nes visos likusios ikanomikos sakos, ir taip sedejusios ant deficito, jau visai sugriuvo. Jau net korupcija negelbejo. Atsirado Barteris.
  2. Chuilo sraigtasparniu jau nemes. Nebeturi. Meta uzsigulejusius tankus, nes tie daugiau vistiek niekam netinka. Net savo alkanu beginkliu vergu traiskyt.
  3. Tai ar verta dedei Semui baimintis paskolint ukrainieciams Naujos ginkluotes, kuri vistiek beguledama pasens…?

  Thumb up 4 Thumb down 14

 8. Kodėl Lietuvos teismų teisėjai susirietę kvatoja iš valstybės įstatymų?

  Kažkas nepaprastai iškreipta ir nenormalaus yra įvykę Lietuvoje, jei net atsakomybė už nepranešimą apie nusikaltimą yra negaliojanti. Iki tiek išsiplėtė pasityčiojimas iš valstybės ir jos įstatymų, kad net į nusikalstamą veiką galima žiūrėti, kaip į civiliniame procese hipotetiškai nustatytą aplinkybę. Europos valstybėse išskyrus Lietuvą, bet kuris tarnautojas, pilietis, tuo labiau teisėjas nepranešęs prokuratūrai apie galimą nusikaltimą, traktuojamas, kaip asmuo talkinantis, skatinantis kriminalinius nusikaltimus.

  Žiūrint iš civilizuotų valstybių rakurso, valstybės teisėjui nesivadovauti valstybės įstatymų reikalavimais reiškia tą patį, kaip pačiam atlikti nusikalstamą veiką, eliminuoti save iš teisinės visuomenės tarpo ir tapti kriminalinio pasaulio dalimi.

  Lietuvos Respublikos Civilinio proceso kodekso 184 straipsnio 2 dalyje nurodyta, kad teismas gavęs pranešimą apie galimą suklastojimo faktą tai yra apie nusikaltimą, praneša valstybės prokuratūrai. Kitu atveju neištyrus ar byla nenagrinėjama oficialaus dokumento, ar klastotė pagrindu, teismo sprendimas surašomas be pilietinės atsakomybės, toks sprendimas – profesionalus teisėjo ištižėlio pasiseilėjimas.

  Bet… Lietuvos teismai vadovaujamasi neadekvačia logika – kuo daugiau nesąmoningų sprendimų, tuo lengviau apgauti visuomenę, kad nepakeliamai užimti visų lygių teismai, tuo daugiau uždirba besidalinantys advokatai, nes piliečių nelaimės, dramos, skurdas, suluošinti gyvenimai, emigracija, sočiai maitina teismus ir jų teisėjus.

  Net ir vaikui žinomą faktą, apie Lietuvos teismų pasaką dėstau dėl to, kad Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorė Edita Rutkauskaitė vadovaudamasi Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Raimundo Ambrozaičio galimai suklastotu 2013-09-16 raštu Nr. R3-(4.1.14)-6872, ėmėsi ginti viešąjį interesą ir inicijavo civilinę bylą Nr. 2-286-164/2014, kurios pagrindas ir yra oficialiame valstybės dokumente parašyta nesąmonė, kad Rusnės žiemos polderio pylimo 1700 m. ilgio dalis atlieka polderio apsauginę funkciją ir apsaugo Rusnės miestelį nuo apsėmimo potvynio metu.

  Seimo narys Remigijus Žemaitaitis „Lietuvos ryte“ viešai išgąsdino Lietuvą ir apgavo Generalinė prokuratūrą, kad greitai prakiurs Rusnės žiemos polderio vakarinio pylimo 1700 m. ilgio jau minėta atkarpa ir prasiveržęs vanduo užlies Rusne ir jos žmones… o tą atkarpa yra visiškai ne Rusnės žiemos polderio pylimo atkarpa, bet tvenkinių priklausiniai, kurie nieko bendra neturi nei su potvyniais, nei su apsaugine polderio pylimų sistema. Šilutės rajono savivaldybės administracija tuo laiku įgyvendino projektą – „Rusnės žiemos polderio rekonstrukciją“, už kurią Nacionalinė mokėjimo agentūra kompensavo 1,9 milijonus litų (tai kokia projekto kaina?) ir rekonstravo ne polderio bet kitos paskirties neatliekantį jokių apsauginių funkcijų 1700 m. ilgio pylimą, tai yra išplovė milijonines valstybės lėšas.

  Apžavėta R. Žemaitaičio Šilutės rajono apylinkės teismo teisėja Nijolė Šimkienė 2014 m gruodžio 5 d. nutartimi Lietuvai įrodė absurdą, kad Google žemėlapio paieškoje užrašius „Rusnės tvenkiniai“ – matosi nesąmonė, kad Maskvos hidrotechnikos instituto projektuotojai, Šilutės melioracijos statybininkai, Nacionalinės žemės tarnybos 2011-10-21 raštas Nr. 17SS-1047, Rusnės žiemos polderio rekonstrukcijos SAZ ribų planas, Rusnės žiemos polderio pylimo identifikuotų ribų planas ir tai atlikę tarnautojai – kvailiai. Tai netiesa, sąžiningi valstybės tarnautojai, teisėjai, prokurorai, piliečiai pažvelgę į Google žemėlapį matys įrodymą, kad įvykdytas nusikaltimas prieš Lietuvos valstybę ir jos žmones.

  Thumb up 14 Thumb down 0

  • Apie teismus mes zinom is savo karcios patirties – ju “teisybe” savotiska. Ir man kilo klausimas, kodel esant akivaizdziam melui niekas niekur nesikreipia, t.y. ignoruoja, t.y. pagal CK netgi galimai daro nusikaltima. Tai , pasirodo, yra visiskai normalu Lietuvoje. Ir tai yra, mano nuomone, tragedija, kadangi, jei nebus teisybes teismuose nebus jos ir visose kitose grandyse – lieka tik dziungliu istatymai… Tkia realybe…

   Thumb up 16 Thumb down 0

  • Kai tik užeina kalba apie Gulagą, vatnikas iškarto išsitraukia kozirį:
   – “o pas jus negrus muša”
   – arba -“o jūs indėnus išnaikinot”.

   Thumb up 5 Thumb down 14

    • Nenurims. Jankiams idiotai reikalingi. Pirmiausia juos suburia, po to įgrūda į karščiausius taškus, o kai tampa nebereikalingi – naikina. Jankių metodas.

     Thumb up 16 Thumb down 3

 9. Galima net neabejoti, kad Vakarų šalių lyderiai turi informacijos apie esamą situaciją Ukrainoje, apie Rusijos režimo paranojišką norą įrodyti ten savo karinį pranašumą, apie Rusijos branduolinį ginklą tiek, kad eiliniams skaitytojams net nesvajoti. Reikia mokėti įvertinti tą beprotišką būseną, kai generolai sustoja apie karinį žemėlapį mėto strategines ar taktines branduolines raketas ir skaičiuoja kokie procentai karių ir gyventojų tose teritorijose žūva iš karto ir kiek, sakykim, po valandos ar paros. Asmeniškai mačiau, kaip rausta aukštų karininkų veidai, kaip blizga akys ir galvojau, kad jie net nenutuokia kokiais bepročiais jie atrodo. Patiesti ant stalų žemėlapiai tada aprėpė visos Europos teritoriją. Taip buvo Leonido laikais, randasi tokių “aktyvistų” Rusijos imperijoje ir dabar. Galima tuo neabejoti. JAV ir kitų NATO šalių žvalgyba stebi kiekvieną Rusijos povandeninį laivą su pragariška ginkluote. Kai Barenco jūroje nuskendo katastrofą patyręs povandeninis tuo metu moderniškiausias, branduoliniais ginklais prifarširuotas “Kurskas” tai buvo paaukoti gal dar likę gyvi kariškiai tam, kad tik negalėtų jų gelbėti tie vakarų specai, kurie tokią galimybę turėjo. Atseit kokią karinę naujovę gali pamatyti. V.Putinas net nesiteikė nuvykti į nelaimės regioną, bent jau pagarbą žuvusiems pareikšti. Kas jam tos gyvybės, kai pats laivas beprotiškas sumas kainavo. O juk panašūs laivai malasi po visą pasaulį ir kas žino koks beprotis kokią komandą kada duos.

  XXI-ame amžiuje pasaulinis karas – visiška katastrofa. Visiems… Tad gal nereikia stebėtis Vakarų lyderių kantrybe, vertinant jų pastangas pervesti karą Ukrainoje į diplomatines derybas. Įtikinėjimo galimybės nenumaldomai senka, o konfrontacija auga. Rusijos visuomenė artėja prie panašios psichozės, kokia buvo Vokietijoje 1938 metais.

  Kai tarp derybų reikalavimų pasigirsta noras, kad Ukraina niekad neįstotų į ES ar NATO, tai tokios galimybės praradimas – laikinas nepatogumas, nes ir V.Putino režimas , manau, ilgai taip besiblaškydamas nepatems. Rusija laužo visas tarptautines sutartis pasišaipydama iš jų, tad ko ji gali laukti iš atsigavusios Ukrainos. Dabar pats svarbiausias dalykas susitarti dėl atitraukimo sunkiosios karinės technikos nuo fronto linijos. Tada gali ateiti ir tarptautinių taikos pajėgų laikas ir Ukrainos sienos “in corpore fiksavimas” Rusijos ekonomika artėja prie prarajos. Alkanas ir ginkluotas – dar pavojingesnis. Režimas gali panorėti nukreipti dėmesį nuo vidinių problemų nurodydamas eilinį kartą į “dėdę Semą”, vakarų fašistus ir. t.t. Kiseliovinės demagogijos galimybės dugno neturi. Kai tai pradės nebegelbėti , V.Putinui gali belikti tik plataus masto kariniu laužu prisidengti. Tai būtų siaubinga,bet visiškai atmesti tokios tikimybės negalime. Tad ir tas žaidimas derybomis nors ir atrodo tuščiai, bet kur ta kita išeitis. Ginamoji ginkluotė Ukrainai reikalinga kaip oras tam, kad išgyventi. Vakariečiai, pirma išskalambija, kad jie tariasi ir kokia ta ginkluotė bus. Naivūs atvirautojai…Ukrainoje pakaks karių ja naudotis, o palikti situacija tokią, kokia dabar yra, tai – nuosprendis ne tik Rytų Ukrainai. O kas tada toliau seks? Tokio atsakymo net girdėti nesinori, tačiau ir jis gali išsipildyti. Pažiūrėkim koks karinis kumštis Karaliaučiaus srityje. Gyvena beveik tik kariškiai ir jų šeimos. Apie suslapstytas įvairaus veikimo tolio raketas pasakyti gali specialistai. Siaubinga būtų jei tokia gramada staiga aplinkines šalis užgriūtų. Bet kuriuo atveju tai – pragaras. Pabaigoje – Piro pergalė. Tai nėra koks dirbtinis pagąsdinimas, tačiau realybės priminimas. Stipriausias ginklas – laikas, laimėtas tam, kad Rusijos visuomenė pabustų. Dainas dainavo rusai, kad jie “karo nenori”. Gal kada ir vėl uždainuos, kai klanas pavirs į kloaką.

  Thumb up 6 Thumb down 19

  • vieno asmens meilės nebūna, kaip ir skyrybose abu yra kalti. Kariauti pačiam su savimi taip pat neįmanoma, aišku, išskyrus vidinius pilietinius karus, kaip dabar Ukrainoje, nežiūrint kas ką ten remia ir kaip. Tarus, kad karo šachmatų partijos vienas žaidėjų yra Rusija, būtina atsakyti, kas yra kitas žaidėjas? neįtikina teiginiai, kad 2-as karo žaidėjas yra Ukraina – Rusijai ji ne priešininkas, nors figūras stumdo lyg ir Porošenka. Putinas jo, kaip žaidėjo, net nepastebi, žvelgia ne kokie veiksmai vyksta ant Donbaso šachmatų lentos, o kokias rokiruotes daro už Porošenkos plačių pečių besikeičiantys siluetai. Vienas komentatorius teigia, kad vakarai eina teisingu keliu – bando padaryti kad dabartine Rusija uzspringu savo pačios rugšyje. Be abejo taip, visiems gi akivaizdu, kad tai joks ne Ukrainos karas. Tačiau pastebėkim, kad pėstininkas Ukraina stumdoma, kad kvailai lįstų tigrui į nasrus jį provokuojant išskirti rūgštį. Tigras pirmiau sudraskys kvailį, ir galbūt vėliau pasprings, jei iš viso pasprings, savo rūštyje. Mums dėl to taip pat nėra ko džiaugtis – įkūrus čia natiečių vadavietes ir karines bazes, atsiranda net nebe tikimybė, o ateityje būsimas faktas, kad pirmosios raketos kris ne kažkur už Atlanto, Vakarų Europoje ar bent Ukrainoje, o čia pat, Lietuvoje mums ant galvų, t.y išsipildys Žirinovskio perspėjimams. Kad Lietuva bus intensyvių karinių veiksmų zona – taip pat garantuotas ateities faktas. Žvelgiant į situaciją konjunktūriškai ir ieškant geriausio mūsų elgesio joje, taip, kaip darome ir elgiamės, gal ir tiktų tuo atveju, jei 1000proc žinotume, kad prasidėjus karui Rusija žlugs pirmosiomis minutėmis nespėjusi nei vienos raketos paleisti. Tačiau taip tikrai nebus – tikrai atsitiks taip, kad daužant ir kapojant Rusiją pati kaladė-Žemė pusiau skils, o į tokias skiedras, kaip Lietuva, niekas ir dėmesio nekreips. Kodėl manau, kad tas, kas provokuoja Rusiją yra absoliutus kvailys. Labai paprasta. Žinant, kad kur kas galingesnė už Rusiją SSSR žlugo be didelio pasaulinio BUM, nesudėtinga tą patį pakartoti ir su Rusija. Tačiau akivaizdu, kad šiuo atveju siekiama didelio BUM, siekiama daug kraujo ir panašu, kad to BUM pradžia jau prasidėjus Ukrainoje.

   Thumb up 7 Thumb down 6

   • watinuko apdovanojimai:
    -nuo peleckiuko -koloradke,
    nuo zmonos -Ragai.
    nuo draugo- fingalas,
    nuo vodkes -skrandzio Opa.

    Thumb up 4 Thumb down 9

    • Jei Obamos režimas išprovokuos trečiąjį Pasaulinį karą, tai, anot Pikaso, Putino režimas ne tik smogs Ukrainos režimui taip, kad mažą nepasirodys, bet ir iš Pikaso landsberginio režimo liks tik šviesus prisiminimas ir dulkių krūva. O juk gaila būtų tokio gero landsberginio karo kurstytojų režimo netekti…
     Geriau to karo nereikia.
     – Vaikai, gyvenkim draugiškai,- kaip sakė multike katinas Leopoldas…

     Thumb up 7 Thumb down 1

     • prisiminimas liks labai sviesus – kaip atominio sprogimo blyksnis.
      tik visa beda – nebeliks kas prisimena ir ka prisimena

      Thumb up 1 Thumb down 0

 10. Nevykusi inturisto analize. Maukia nuo seno ir anglai roma tiesiai is backutes. Ir kitos klimatines salygos ir Pavolgio vokiecius vienodai veikia…Tik gyvena jie vistiek kaip zmogai. O tai kame kacapo beda? Chamstva! Ir antra. Uz savo kareiviu nusikaltimus jie amziams prakeikti Europos motinu. taip ir gyvens simta metu viens kitam ir visam Svietui meluodami. O jei kas pasako TIESOS -mirtis. Tiek Rusijos uzkampyje, tiek Londone.

  Thumb up 3 Thumb down 12

  • O jei kas pasako TIESOS …
   – tuoj atlekia Ananizmas
   ,- ar kvailelis su pagaliukais.

   Thumb up 3 Thumb down 8

   • O ko tu norėjai? Su tokia savo “tiesa” gali tik pas banderovcus prašytis. Kol dar jie egzistuoja. Na dar gal ir pas jankius.

    Thumb up 8 Thumb down 2

 11. Vakarai elgiasi protingai, tik daug kas to nemato. Betkoks ginklu tiekimas butu tik pretekstas Kremliui didinti savo pajegas, gal net jau ir oficialiai. Putinas su 80m zombinta liaudim ir jegos trukturom yra pasiryzes ir labai dideliam konfliktui, o ta vakaru zvalgyba puikiai supranta. vakarai eina teisingu keliu – bando padaryti kad dabartine Rusija uzspringu savo pacios rugstyje.

  Thumb up 2 Thumb down 14

  • Kaput pramonei Ukrainoje?Viska gamins ir po visa europietiska erdve eksportuos tik Hansas?(Merkele?)O kitiems bus palikta teise tik vegetuoti ir vartoti?(kruopom nusipirkti gal ir uzteks).Tai cia tas taip vadinamas “Europos projektas”?

   Thumb up 6 Thumb down 3

 12. Rusija – tai tik banditų valdoma degalinė su užkeltomis kainomis.
  Bet jei sužvėrėję degalinės darbuotojai ims numušinėti keleivinius lėktuvus, tai reikia pagalvoti, kaip tą kruviną degalinę uždaryti.

  Thumb up 4 Thumb down 14

 13. Aš tai nesuprantu, kodėl rusai taip pyksta. Juk jie patys sako, kad nuo tų sankcijų jiems blogiau nebus. Nu nebus, tai dar sušersim jiems kokią sankciją. Ir dar vieną. Ir dar. Ir šersim tol, kol jiems pasidarys blogai :). O paskui – visai blogai :)

  Thumb up 4 Thumb down 13

  • Eik tu šėrike savas kiaules į tvartą šerti :) na, ačiū prajuokinai. Šėrikas mat atsirado…

   Thumb up 12 Thumb down 5

   • Kaip kazkada buvo kujis su pjautuvu, tai panasiam stiliui siulau ypaisyti “Baronka”. Baronka simbolizuoja plonyte riba tarp vilties buti sociam ir tikymybes, kad gausis visikas snipstas – baronkos skyle…

    Thumb up 3 Thumb down 12

 14. Kodėl Rusija bendrauja su visomis išmatomis – su Sirijos valdžia, Kuba, su Venesuela, su Šiaurės korėja, su Donetsko teroristais?

  Kodėl jei tik kur žudynės, grobimai, prievartavimai, nuodijimai, okupacija – ten kažkur netoli ir rusai?

  Thumb up 4 Thumb down 16

  • O ką,gal nori kad su tavim, kaip psichų skyriaus gyventoju turėtu reikalų.Išgyk pirma,o paskui gal ir tau pasiseks suprasti.

   Thumb up 5 Thumb down 4

 15. Kodėl karą pralaimėjusi Vokietija gyvena taip gerai, o nugalėtoja Rusija galo su galu nesuduria, nors turi daugybę naftos, dujų, aukso, deimantų, ir kitokio mėšlo

  Thumb up 5 Thumb down 11

  • Kai nusimes nuo savo sprando tą tinginę Ukrainą, atsiims iš jos skolas tada galėsi čiulbėti.Primink, kiek ten Ukraina skolinga Rusijai ?

   Thumb up 10 Thumb down 7

  • O tai kad po karo vokietiją atstatinėjo už jankių pinigus ir jiems vokietija iki šiol skolinga, plius visas vokietijos euro paremimo auksas JAV randasi, ir jie jo atgauti niekaip negali tau nieko nesako ?
   Žiūriu egzpertų krūvos, o istorijos pasimokyt negali ….

   Thumb up 5 Thumb down 4

   • tai ka cia mokytis tai ruskiai net fabrikus ir gamyklas issiveze buvo ir ka? ir ka? Kaip buvo ubagai ant aukso,naftos,deimantu ir t.t sededami taip ir liko urodai tik zudyti ie temoka

    Thumb up 3 Thumb down 7

   • o kur ruskyno auksas? rusijoi nu ir ka tas auksas jei nevalge sedi nu ne USA ruskiu auksas egzperte tu nevykes

    Thumb up 3 Thumb down 7

 16. Europos Sąjunga tada dar tik prasitarė apie pirmas sankcijas, o Rusija ėmė jas sau, ir įvedė.
  Ir sėdi dabar rusai – be žuvies, be mėsos, be paukštienos, be vaisių, bet už tai su didžiulėm kainom, Putinu ant sprando, ir šūduose iki kaklo!

  Thumb up 4 Thumb down 12

 17. Visi balalaikininkai dabar tik ir kartoja, neva į pas juos atėjo kažkokia, “Ž opa”. Kas ta “Ž opa”? Ir ko ji pas tuos balalaikininkus atėjo? Gal tai nauja Putino draugė? Gal ją Putinas pakvietė?

  Thumb up 4 Thumb down 12

  • Ei “pianiste”,ar pats kyzmos angalį per nosį susigrūdai iki smegenų?Ar ta Ž opa tau sugrūdo,kai norėjai aną paliesti?Nėr ko pykti,pats kaltas.

   Thumb up 3 Thumb down 4

 18. O kodel Jakutija , turtinga deimantais ir uzimdama apie 20% pasaulio deimantu rinkos, tokia atsilikusi (is 80 rusijos sriciu ji yra 75 pagal issivystima)? Todel , kad tai “sarikolendas”. Ruskiai tik epsloatuoja uzgrobtas teritorijas, palikdami vietose tik trupinius. Dauguma lesu surija Maskolija.

  Thumb up 5 Thumb down 12

 19. ruskiu cilivizieriaus ziopsotojai viens kitam duoda pauostyt nauja Chuilo paraša:
  – Bama Ukrainai ginklu neduos!
  Na, gal ir neduos…
  jei Chuilo iki Valentino issinesdins is Donecko.

  Thumb up 5 Thumb down 10

  • Sakiau ir dar galiu pakartoti. Tą pačią dieną, kai tik jankiai už Atlanto atsidurs!
   Lauk.

   Thumb up 4 Thumb down 2

 20. Realus planas būtų toks:

  1. Ukrainos priėmimas į NATO skubos ir išimties tvarka;
  2. Galingų NATO pajėgų įvedimas į Ukrainą,
  3. Ukrainos kariuomenės perginklavimas;
  4. Ukrainos kariuomenė be jokių ceremonijų su žeme sulygina visus terorirstus ir atsiima Krymą…

  Thumb up 3 Thumb down 11

  • O,tave ,kaip suvargusią dūšią,uždaro ilgesniam laikui į chį chį namus tolimesniam gydymui,ir ilgesnem laikui.Tik klausimas,ar bepadės gydymas?Kiek žinoma,nuo kempinligės vaistų dar neišrado.

   Thumb up 6 Thumb down 4

 21. Nu rusiski shunys krym nash? Ar jau nebe??? Gerai Obama pasake iskart po krymo okupacijos- putinas persiskaiciavo, neivertino viso to kainos…mes parodysim kad jo skaiciavimai buvo klaidingi :) Kagi nereikes nei tanku nei automatu- dar metai su tokiom kainom ir teroristine derzhava pati zlugs….

  Thumb up 5 Thumb down 11

 22. I Rusija Is Donbaso Isvaziavo Kokie 300 000 Ne daugiau i Ukraino Beveik Milijonas , Del labai paprastos padetes Ukraina Moka Algas ir pensijas , O Rusiskaska Humanitarke , Tai Kuras Tankams ir Saudmenys , Tankus Jau varo is Russijos i Donbas a jau ir Traukiniais .. Turint Kompiuteri ir Biski smegenu Tai nesunku surasti , Dekja Donecke pasirode Nauji Kariai , Bus kazkas rimto , fronte Ten matosi Siaurakiai , Is Sibiro , Kokios Tuvos ir Buriatijos , Kontraktnikai pagal Elgesi su ginklu ,Sitie Bus Manau Pirmoji mesa , apsisviete ir rimtesne Hebryte , Kazkas ten tikrai bus pries Minsko susitikima ???

  Thumb up 3 Thumb down 11

 23. Правительство РФ попросили ввести продуктовые карточки из-за кризиса

  Thumb up 4 Thumb down 6

   • Rusijoje artejant vasarai parduotuviu lentynos liks tuscios kaip sovietmeciu, nes uzsienio importuotojai pradeda reikalauti sumoketi uz prekes is anksto, o rubliu verte vis mazeja ir mazeja… Stai tau boba ir devintines… Negi “didzioji” ruSSija vel ant keliu klaupsis ir prasys labdaros?..

    Thumb up 4 Thumb down 8 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (7)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Naujų potyrių miegamajame suteiks vibratoriai poroms (1)
Kas yra vibratorius, greičiausiai, sakyti nereikia. Šis malonumų šaltinis paprastai...
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (2)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...