Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 7 Sekmadienis
 

Vokiečių žvalgyba: Ukrainoje žuvo 50 tūkstančių žmonių

2015-02-09 11:17 | Užsienis | Komentarų (203)

Luganskas, apšaudymas iš minosvaidžio. Stop kadras

Kariniuose veiksmuose Rytų Ukrainoje žuvo 50 tūkstančių karių, tai yra 10 kartų daugiau, nei skelbiama oficialiai. Apie tai pranešė Vokietijos laikraštis Frankfurter Allgemeine Zeitung, remdamasis šaltinių Vokietijos žvalgyboje duomenimis.

Kaip žinia, Ukrainos prezidentas Petro Porošenko saugumo konferencijoje Miunchene paskelbė, kad per karinio konflikto Rytų Ukrainoje laikotarpį žuvo 1200 karių ir 5400 taikių gyventojų.

Tačiau vokiečių laikraščio šaltinių žvalgyboje teigimu, „tie duomenys žymiai sumažinti“ ir įvardijo kitą skaičių – 50 tūkstančių.

Parengta pagal užsienio spaudą

Komentarai

 

 

 
 1. Tanku haubicu ir gradu turgui prisipirko… Aš ir čia pamasčiau žiemai butu gerai koki visureigi įsigyt, bet permaščiau geriau gal tanka su tuo tai tikrai neužklimsiu ryt varysiu i turgu ieškot gal an tanku akcijos pakliūsiu… juokas pro ašaras su kuom Ukrainiečems tenka kasdien susidurti.

  Thumb up 3 Thumb down 4

  • tik turginiais absurdais ir galit savo sapaliones paremti.
   dar pamirsai savo superargumenta – putin chuilo.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Kiek ukrainiečių žūsta dėl ruskių teroristų veiksmų, o vakarams vistiek per mažai mirčių. Duotų modernių prieštankinių ir priešlėktuvinių ginklų Ukrainai, tai po kiek laiko galima būtų metalo laužą milijonais pardavinėti, nereikėtų nei anglių kasti Donbase.

  Thumb up 4 Thumb down 5

 3. Kijevo chunta šiandiena jau ne juokais išsigandus, nes paskutiniai, dar nors kažkiek paruoštos kariuomenės daliniai, atsidūrė apsuptyje. Kad situacija rimta šiandien patvirtina ir Kolomoico kreipimasis kuo greičiau nutraukti karinį konfliktą, nes ne tik visas Dombasas, bet ir Charkovas gali pereiti separatistams, nes žmonių nepasitenkinimas dabartine situacija sparčiai didėja.

  Thumb up 5 Thumb down 5

 4. …na ka v@tnikai , su sventem ! Tai dabar jusu rublis kaip toje reklamoje – du viename . Ir jusu nacionaline ,,valiuta” ir vietoi s!kpopieriaus galesit naudoti . Obama pazadejo dar ,,pagerinti” jusu ,,didziosios nacijos” gyvenima ir sake tol ,,gerins” kol neisnesit savo smirdanciu @utu is Ukrainos ! Dar karteli su ,,svienciem” kreml!nukai !!!

  Thumb up 3 Thumb down 6

 5. kad amerikaskos padeda ukrainai is geru tikslu tai klystate ,ukrainoje yra naudingu iskasenu tokiu kaip skandis ,kuris yra brangus ir naudojamas karineje pramoneje,jei hoholai nebutu durni tai patys kastu ir pardavinetu amerikai ,dabar tie pastate zyda vadovu mainais uz skalunu duju paieska ,ir durniui yra aisku ,kad tai tik priedanga ,ieskos skalunu kas skandy.stai jums ir visa aritmetika.

  Thumb up 6 Thumb down 4

  • Isvaziuokit is pribaltikos pasivazinet po placiaja tevyne. Gi jusu niekaz ten nemegsta, jusu akcentas isduoda, kad jus negrynakraujai, ir jumis laiko fasistais kaip ir mus. Tai siulau, jei vodke neiskalavo smegenu, susikisti grigorijauz juosteles i burna, tylet ir melsti sv Nikalaju, kad putka neateitu, nes jam jus esat tokie patys pridateliai.

   tiems kurie laukia putkos

   Thumb up 4 Thumb down 6

 6. skaiciuoja kiek goju anapilin isejo .o kiek zydu vokietukai nutrucino tai neskelbia .

  Thumb up 2 Thumb down 5

 7. Po susitikimo su A.Merkel Vašingtone B.Obama atsisakė siųsti giklus Ukrainai.

  Thumb up 8 Thumb down 3

  • Labai bijau, kad Lietuva kompensuos JAV neryžtingumą.
   Obama tikrai nesiruošia kariauti “iki paskutinio amerikiečio”. Bet “iki paskutinio ukrainiečio”, arba “iki paskutinio lietuvio” – kodėl nepabandyti?

   Thumb up 7 Thumb down 4

 8. Šį vakarą 21 val. bus tiesiogiai transliuojama Rolando Paulausko laida ,,Naktigonė”.
  Žiūrėkit, bus ĮDOMU.

  Thumb up 6 Thumb down 4

 9. Tai kaip čia gaunasi? Kaip tikėti mums teikiama informacija? Tai tokie pat melagiai ,kaip ir Kremlius?

  Thumb up 3 Thumb down 4

  • Gaunasi taip, kad reikia suprasti, kur informacija, o kur demokratia, leidžianti tikėti bet kokiom kvailystėm.

   Thumb up 6 Thumb down 2

 10. Koks skirtumas.,Artimuose Rytuose kariaujama su amerikonu samdiniai,Ukrainoje su ,kaip skalbiate,rusų. Jei amerikonas gali samdyti,tai rusai taipogi turi tokia teisę.Ar ne taip?

  Thumb up 8 Thumb down 3

 11. Reikia kuo skubiau siusti Ukrainai ginklu ir paciu moderniausiu,JAV ir ES turi nemaitinti pazadais ,o duoti ginklu ,nes patys uzvire ta kose Ukrainoje ,kviesdami Ukraina i Europos Sajunga ir NATO,o dabar tupcioja vietoje ir nepadeda atremti Putlerio kraugerisku ordu ,kurios zudo ukrainos karius ir civilius gyventojus.Ukraina teisetai gina savo teritorijas ,savo zmones,tai yra teiseta ir sventa kova.

  Thumb up 1 Thumb down 12

  • Ar Donbasas eina link Kijevo, ar Kijevo bandiugos atėjo į Donbasą kariauti su vietiniais žmonėmis?
   Prieš rašydamas žvilgtelk į žemėlapį…
   Donbasas ginasi nuo užpuolikų ukrainiečių.
   Tą protingi žmonės supranta visame pasaulyje.
   O tu ar rašai ar vėjas pučia , lygiai tas pats.

   Thumb up 9 Thumb down 4

   • tai va Ruskiai atsivilko I Donbasa su Girkinu pradejo zmones zudyti o Ukrainieciai ginasi nuo ruskiu zmogzudziu okupavusiu Donbasa

    Thumb up 3 Thumb down 10

     • Vatnikų propaganda yra puikiai veikiantis melo ir fantazijų mechanizmas (faktiškai tai Gebelso svajonių įgyvendinimas realybėje). Tad nieko nuostabaus, kad daugybė idiotų tiki rusų skleidžiamu melu ir eina kovoti ir mirti už šėtoną, sėdintį kremliuje.

      Thumb up 1 Thumb down 5

  • Jokiu ginklu, jokiu.dar niekas niekada nepasiekė TAIKOS su kirviu ir kalaviju.Taikos, derybu Ukrainai, taikos reikia, o ne ginklu.

   Thumb up 5 Thumb down 3

  • Siusti ginklu Ukrainai ir paciu moderniausiu!!! 2015-02-09 - 19:58 says:

   paprasyk vibratoriu tau kad atsiustu ,galesi subine treniruoti.

   Thumb up 7 Thumb down 3

   • Ideali mintis ! komentatoriai, sumetam jam ant vibratoriaus ir daug, daug baterijų, na, kad taip reikiant padraskytų anusą, gal liausis karą šaukti.

    Thumb up 5 Thumb down 3

 12. Panasu,kad su pamiseliu susitarti neimanoma,beje,tai ir nerealu.Vakarai kovoja zodziais,o pamiselis – tankais , “gradais”, iki dantu ginkluotais samdiniais ir reguliariaja kariuomene,pumpuojama i Ukrainos teritorija.Gal jau gana antklodemis ginti Ukraina ir prekiauti jos laisves kaina.Po jos bus klausimas – kas sekantis,kieno laisve galima bus parduoti uz savo ramybe? Panasu,kad jau prieita ta riba,kai viduramziu mentaliteto,nors moderniai vykdomai,agresijai reikia padaryti STOP,kad daugiau Europoje nebeliktu zmonijai keliancio gresme BANDITIZMO.Europos salys ir NATO privalo realiai parodyti savo vienybe,valia ir tvirtuma bei ryzta uzkirsti kelia Putlerio rezimo beprotybei.

  Thumb up 2 Thumb down 10

 13. kaip vokiečiai tai suskaičiavo?
  atkasė visus subombarduotus pastatus?
  Gal prasijojo pelenus sudegintuose tankuose?
  Ar sudegintuose automobiliuose?

  Thumb up 7 Thumb down 1

 14. Grazu paziureti,
  kaip subruzda penktakolonininkai paksistai,kai pasirodo ziniu,apie Lietuvos saugumo stiprinima.Argumentacija,aisku,nieko verta,bet leidzia daryti prielaidas,kad agresoriaus intervencijos jie vis dar laukia ir tikisi.Matyt nelabai isivaizduoja,ko sulauktu ir jie patys,jei tie ju troskimai neduok dieve issipildytu…

  Thumb up 2 Thumb down 11

  • Pabandau tikėti, kad paksistai yra penktakoloninkai. Tebūnie. Bet kai bandau sugalvot, kas sudaro tas pagrindines keturias kolonas, ant kurių turi stovėti mūsų namas, kyla labai prieštaringos mintys.
   1 Prezidentė?
   2 Seimas?
   3 Teisėsauga?
   4 Žiniasklaida?
   Kurias kolonas laikote stipriomis ir patikimomis ?

   Thumb up 6 Thumb down 1

 15. …o tuo metu , putinas nespeja uzpakalio valytis , nes nervine tryd@ uzpuole nuo Obamos sankciju , jaucia ruskiu ,,didysis” vadas , kad arteja py…z…dec jo ,,naujam rusiskam pasauliui” !

  Thumb up 2 Thumb down 8

 16. Visi tie, kurie perklupę ant kelių meldžiatės Amerikai, patologine neapykanta degate Rusijai ir kaip vampyrai ištroškę žmonių kraujo kurstote karo propagandą, turite neribotą galimybę patenkinti savo žemus instinktus pirmutinėse Kijevo pilietinio karo pozicijose. Ten tikrai pateisintumėte savo ideologiją ir ateitumėte į protą, jei, žinoma, dar ne su grabais grįžtumėte namolio.
  Tai kas jums trukdo tai padaryti. Už Amerikos sukiršintą Ukrainą ir durnių Lietuvą – už Grybauskaitę ir Oleką – pirmyn į Ukrainos pilietinio kraujo balą!

  P.s. Tik nutraukytas galūnes, jei dar apygyviai grįšite, nepamirškite susirinkti. Kai kurias gal dar bus galima prisiūti.Tėvynė didvyrių nepamirš – stengsis kiek leis finansai ir galimybės, aplopyti, kad galėtumėte rusą pribaigti. Kiekviename kare patrankų mėsytė, oi, kaip reikalinga…

  Thumb up 11 Thumb down 4

  • isvaziavo zudyti ukrainieciu,berods is Druskininku,pasisems patirties ir grys i Lietuva ruskyi mir atnes

   Thumb up 5 Thumb down 4

 17. vistik štai:
  здравый смысл подсказывает, что ни у ВСУ, ни у ДНР/ЛНР нет сегодня вообще никакого способа узнать точные цифры своих и неприятельских потерь. Совершенно при этом непонятно, откуда такой способ появился вдруг у анонима из немецких “кругов”. Его кто-то пустил в зону боёв, разгребать обломки разрушенных домов, идентифицировать останки и сличать имена убитых со списками жильцов? И этот безымянный герой насчитал таким способом 50.000 трупов?

  Thumb up 7 Thumb down 2

 18. Chuilo Minsko derybose:
  – Viena sakau,
  antra galvoju,
  trecia darau.
  Ji isgimde Bizantija ir KGB.

  Thumb up 4 Thumb down 9

 19. Kad nesišiauštų,
  Ukrainai reikia duoti prieštankinių, priešlėktuvinių ir priešraketinių sistemų, kad viskas kas peržengs Ukrainos sieną virstų pelenais, metalo laužu ir nebepakeliamus nuostolius Putler Rašai.

  Thumb up 3 Thumb down 10

 20. putinas ir jo tarnas lavrovas reiskia pretenzijas Ukrainai , kad sie kovoja uz savo zeme ir issivadavima nuo ruskio globos. Patys pirmi pradejo atakas ir an Donecko aerouosto ir Mariupolio ir tuo paciu laiku klykia , kad Ukrainos armija ,,puola” ruskio banditus. Naglumo isikunijimas ir melo virsune ruskio politika , reiskia jie platins kariniais veiksmais separatistu , banditu kontroliuojama teritorija , o Kijevas turi tik siulyti taiku dialoga… !!! Kazkoks absurdas , kuri ruskis nori prakist i pasauline informacine erdve. Kodel gi ruskis nesitare ir nebuvo taikaus dialogo su Cecenija , kai ta kovojo del savo nepriklausomybes , o sulygino miestus su zeme iszude desimtis tukstancius CIVILIU gyventoju ir cia viskas buvo ,,normalu” pagal ruski. Ir dabar rusyno banditai kazokai pradejo gasdinti vietinius gyventojus , teroristu kontroliuojamoje teritorijoje , kad jei kariauti galintys vyrai bandis evakuotis i saugias teritorijas , kazokai prades juos saudyti , neva tie vengia ginti ,,savo” zeme , nuo Ukrainos ,,okupantu”. Cia tas pats , jei 1941-1945m. Vokieciai butu pareiske , kad jie vaduoja SAVO zemes nuo komuniaku. O kas idomiausia , kad Mariupolio rusakalbiai SAVO noru buriasi i savanoriu burius , kad padetu Ukrainos armijai apginti Mariupolio miesta , nuo ,,isvaduotoju” ruskio banditu , o ruskio kazokams reikia imtis gasdinimo akciju , kad priversti vyrus kovoti uz ,,novorosija” , tai , kad isvados aiskios , tiesa , anksciau ar veliau visviena laimi. Rusyno TV. ”dozd” visa diena rodo , kaip Mariupolio rusakalbiai ruosia ,,silta” sutikima ruskio banditams , ir sio sutikimo ,,orkestro” pagrindiniai instrumentai bus ginklai. Jau net patys Ukrainos rusai netiki nei putinu nei jo pasakomis apie ,,naujaji rusu pasauli” ir petys petin stoja su Ukrainos kareiviais gint nuo putino sunu savo miestus.

  Thumb up 4 Thumb down 10

 21. putleris vos per pusmetį sugebėjo sugriauti tūkstantmetinę Ukrainos ir rusijos draugystės istoriją. Ukrainiečiams rusai daugiau niekada nebebus broliai. Tik okupantai ir žudikai.

  Thumb up 5 Thumb down 7

 22. kokios ten derybos…
  Juk nesvarbu,ka ten besuderetu ,kremlius nesilaikys jokiu sutarimu.taika ukrainoje rusijai nereikalinga.

  Thumb up 4 Thumb down 6

 23. pasikartosiu:

  Buvęs Europos Parlamento narys Vytautas Landsbergis piktinasi, kad nepaisant atsinaujinusio smurto Rytų Ukrainoje, Vakarai ir toliau drebina kinkas prieš Rusiją užuot ėmęsi veiksmų.
  —————————-

  Nu siulau sitam ponui imtis veiksmu ir paciam.. Argi kas trukdo? Svetima krauja lieti visuomet lengva. Tad siam ponui siulau veiksmu plana:

  1- Parduoti visa savo turta ir nusipirkti tikra kovini tanka. Bet butina pirkti uz visus saziningai(ir ne visai…-kxe kxe kxe) uzdirbtus pinigus.Variantas parduoti nama Sveicarijoje ir kita Palangoje.Zemes prie Vilniaus. Galima nebutinai tanka. Pagal skoni – lektuva malunsparni. Zinoma kovini. Ar laiva.
  2- Kol vyks turto pardavimas kredito emimas ir kovines technikos paieska – ruosti tanko ekipaza. Vadas tai jau zinoma pats vyriausias Vytautas. Tanko vairuotoju-mechaniku paskirti vyriausia sunu Vytauta.. Radisto-saulio garbingos pareigos priklausys zinoma anukui Vytautui. Oi ne.Gabrieliui- tas irgi manaune tik liezuviu kariaut nori. I zvalgu ir kitas vakansijas pareigas galima imti ir seimos moteris…. ar proanukius… Vaikiuku nieks neitars – tik va kalbos rusu ir ukrainieciu teks pramokti.Ir kad be akcento. Girdejau viena mokykla vezioja vasara mokinius i Rusijos karinius lagerius – nepamirskit itraukti i sarasus. Juk apsimausit Tesingaji Sektoriu pavadindami Desiniuoju Sektoriumi. Pravyj Sektor…Karas vyks ilgai… Spes kalbas ismokt.
  3- Pasamdyti Lietuvos Gelezinkelius ir tanka su pilnai sukomplektuota komanda vezti i Ukraina kariauti karo. Ir jei zmogus nori lieti kazkieno krauja-man asmeniskai do lampocki i ka jis saudys – Rusijos desantininkus… Ukrainos Teisingo Sektoriaus kovotojus… Prorusiskus teroristus… Visiskai man neidomu nuo kieno kulkos jis zusir sudegs savo asmeniniame tanke… Bet va kitus siusti i mirti….. nemanau kad daug garbes…

  4- Va po situ triju veiksmu ponas Landsbergis grizes is Karo turetu pilna teise vadinti vakarus bailiais ir kviesti lieti kraujo uz maidano pasiekimus… Ir visi bus jam dekingi… Ir visiems prasvieses protas…
  O dabar…. Dabar kyla ivairiu minciu…

  Thumb up 9 Thumb down 4

 24. Niekaip negaliu suprasti ruskio logikos , o gal jos nera is viso ? Reikia tik daunu buti , kad nesuprastum , nematytum , kad Ukrainoje kariauja ruskio kariuomene su ruskio technika . Visi matome kokiais ginklais ginkluoti separatistai , sarvuociai , tankai , lengvoji ginkluote , visa praktiskai nauja , dar dazais kvepia , ir kiekiai , kaip matome video irasuose , tikrai ne kuklus , tai is kur visa tai ? Ar vel skies ivanas , kad tai is Ukrainos sandeliu pagrobe separatistai ? Kad rytu Ukrainoje pilna ruskio kareiviu , tai galiu patvirtinti ne is tv ir interneto , o is zmoniu , kurie gyvena toje teritorijoje ( miestu neminesime , ne tai reiksminga) ir su kuriais palaikau rysi nuo maidano laiku ! Nesakysiu , kad Ukrainieciai sventi , nes kare , kaip kare , is visu pusiu buna negraziu dalyku , bet ziurekime i esme . Oficialiai Donecko ir luchansko teritorija yra Ukrainos zemes , sios teritorijos patvirtintos ir to pacio ruskio parasais , dar sovietu laikais ! Jus visi atsimenate , ka ruskis padare su Cecenija , kai si uzsimane tapti nepriklausoma , paprasciausiai sulygino su zeme cielus miestus , o kiek tukstanciu zmoniu buvo nuzudyta , cia as ne tik apie Cecenu kovotojus , bet ir apie civilius . Nes ruskis pasake , kad tai separatistai ir teroristai ir juos visus ,,nado mocit daze v sortyrax” , o dabar patys remia ir technika ir finansais ir savo kariuomene tikrus separatistus ir cia viskas gerai , nes jie tipo nori laisves , tai kodel tos laisves nedave Cecenams , o dabar moka milziniskus pinigus kadyrui , kad tas islaikytu kazkokia ,,taika” ? Cia tas pats , jei dabar Visagine rusai susibuntavotu ir ruskio apginkluoti pradetu kariauti su Lietuvos kariuomene del atsijungimo , o mes reiskia ir butumem ,,fasistai” , kad giname savo zeme ? Esme ta , kad rusas is tikro neteisus ir smeizia Ukraina kuo tik gali , kad pateisinti savo tikra politikos esme , tai rusu imperijos ispletimas !!! Tai tiek .

  Thumb up 2 Thumb down 10

  • Po visų tų paklodžių, kurias iškabinai , jaučiu dar didesne neapykanta tiems, kurie degino žmones Odesoje, žudo senelius, vaikus, moteris ir kitus rusus. Stop ginklavimuisi, stop karui. Visi nori gyventi taikoje.Jokiu ginklu siuntimo, jokiu paramu.Tokia mano nuomone.

   Thumb up 9 Thumb down 3

   • nors rusai gyvena Lietuvoje jie yra rusijos patrijotai ir niekaip negali pamiršti laikų kai LIetuva buvo rusijos užgrobta tada jų tėvai dirbo kariniuose komisariatuose viršininkais motinos partkomuose , o dukros mokėsi partinėse mokyklose.Jie tada iš lietuvių tyčiojosi tą patį daro ir dabar , nes žmonės tai yra jie ir dabar jau jų vaikai ir anūkai, o lietuvius iki šiol menkina, nejaugi Dievas jų nepamokys?

    Thumb up 4 Thumb down 10

   • įdomu, iš kur pas separatistus begaliniai kiekiai gradų, haubicų, raketinių sitemų ir dar daugybė šiuolaikinių žūdymo ginklų, gal jie nusipertka kulinarijos krautuvėje, kaip pavadint tuos, kurie TIEKIA galingus žūdymo ginklus a ?, kaip žmogeli galvoji ??

    Thumb up 3 Thumb down 7

 25. uz ruski naglesnio melagio , tai su zvake nerastum ! Ruskio armija , prisidenge separatistais ,bando okupuot rytu Ukraina , Kryma jau okupavo , ir visvien klykia ant viso pasaulio , kad Amerikonas kaltas ! Kuo toliau , tuo labiau isitikinu , kad ruskiu tauta , tai kazkoks nacionalinio issigimimo forma , arba liaudiskai tariant ,,brokas” , kuri lengviau utilizuot , nei perdaryt i normalu produkta… !

  Thumb up 2 Thumb down 9

 26. …visu pirma Ukrainoje ne pilietinis karas , o karas su ruskio diversantais ir Donbaso ruskiais , kurie neteisetai nori atplesti Ukrainos teritorija ! O , kad nugales musu draugai Ukrainieciai , tai mes net neabejojam , tik gaila zuvusiuju Ukrainos zmoniu , kariu , kurie turejo padeti galvas uz Ukrainos laisve nuo ruskiu okupantu !

  Thumb up 3 Thumb down 10

 27. Nesuprantu,ko jūs taip rūpinamės ukrainiečiais ?Patys siunčiame jiems ginklus ,o kai jie prapila ir nesugeba laimėti,tai kaltinam rusus.Jei jau paėmei ginklą į rankas ,tai ne gorilką mauk lašiniais užsikąsdamas ar mergas gvaltavok ,o kariauk. O tai gauna į tarpuakį ir staugia choru. Jei taip mūsų pokario partizanai būtų staugę ,tai šiandien niekas tautoje jų net neminėtų.

  Thumb up 10 Thumb down 3

  • …o kaip tu gali suprasti , jei tau ruskio propoganda smegenis isdziovino ? Jei daeis , tai pasakau , kad Ukraina kariauja ne su grupele durneliu , o su ruskiu armija , kurie tik prisidengia tais durneliais !

   Thumb up 3 Thumb down 10

 28. Ukraina bus tikrai laisva nuo ruskio ,,globos” , tai jau dabar visiems aisku , tik niekas nezinom kokia kaina ! Bet kuo didesne kaina Ukrainieciai sumokes , tuo didesne atsakomybe teks ruskiu ligoniui ,,carui” putinui , nors ir dabar jau turi ,,sukaupes” sau ,,premija” sis neuzauga , kaip minimum iki gyvos galvos , o jei tokiais tempais ,,kaups” tai ir iki kartuviu netoli liko… !

  Thumb up 4 Thumb down 10

  • Didvyri tu didvyri nelaimingas, kodėl iki šiol tu dar ne Porošenkos armijos apkase kur tai prie Lugansko savo sukrešėjusį kraują lieji, o komentaruose perrūgusia tulžimi laistaisi?Greitai griebi iš Oleko kalašnikovą ir į Luganską blogiečių ukrainiečių žudyti!

   Thumb up 8 Thumb down 5

   • …kiek as zinau Ukrainieciai nepraso , kad uz juos kas nors kariautu , jie tik praso , kad kol vyksta karas su rusynu , kad jiems padetu rimta ginkluote ir finansais , nes be karo , dar reikia Ukrainai ir Valstybes reikalus spresti . O kariaut Ukrainieciai moka dar geriau uz ruski , patikekit , nes su tuo esu susidures asmeniskai , bet reikia Ukraina paremt rimta ginkluote… !

    Thumb up 4 Thumb down 8

     • Rusai geriausi budeliai pasaulyje, nes mes lietuviai žinome, kaip Rainių miškelyje netoli Telšių 1941 m. naktį iš birželio 24 d. į 25 d. įvykdytos kalinių žudynės, kurių metu buvo nukankinti 73 intelektualai, teisininkai ir politikai. Rainių žudynės – vienos iš žiauriausių Raudonosios armijos nusikaltimų Lietuvos teritorije.

      Thumb up 4 Thumb down 8 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...