Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 4 Šeštadienis
 

Vokiečių žvalgyba: Ukrainoje žuvo 50 tūkstančių žmonių

2015-02-09 11:17 | Užsienis | Komentarų (203)

Luganskas, apšaudymas iš minosvaidžio. Stop kadras

Kariniuose veiksmuose Rytų Ukrainoje žuvo 50 tūkstančių karių, tai yra 10 kartų daugiau, nei skelbiama oficialiai. Apie tai pranešė Vokietijos laikraštis Frankfurter Allgemeine Zeitung, remdamasis šaltinių Vokietijos žvalgyboje duomenimis.

Kaip žinia, Ukrainos prezidentas Petro Porošenko saugumo konferencijoje Miunchene paskelbė, kad per karinio konflikto Rytų Ukrainoje laikotarpį žuvo 1200 karių ir 5400 taikių gyventojų.

Tačiau vokiečių laikraščio šaltinių žvalgyboje teigimu, „tie duomenys žymiai sumažinti“ ir įvardijo kitą skaičių – 50 tūkstančių.

Parengta pagal užsienio spaudą

Komentarai

 

 

 
 1. Beje,o kas čia naujo?Ukrainiečių nacijos tikrumoje niekada nebuvo.Tai tik slaviska dalis,kuri apie tai prašneko XIXamžiuje.Mūsų zemaiciai turi daug rimtesnių priežaščių vadintis atskira tautine dalimi,nei ukrainiečiai.Pasiskaitykite D.Britanijoje išleistas enciklopėdijas ir viskas atsistos į savo vietas.

  Thumb up 6 Thumb down 1

 2. Atvirai kalbant ,nelabai suprantu ko mes putojames.Nežinau ar šitame krašte yra toks debilas ,kuris rusus apkaltintų organizavus Maidaną. Jei toks ir yra ,tai ,matyt ,nebent aklų ir kurčių. Maidaną organizavo Vakarai ir tai viešai pasigyrė pats Obama. Jei taip,tai viskas ,kas vyko ir vyksta tėra ano perversmo rezultas. Kodėl viskuo kaltiname tik rusus ?Jei nebūtume pradėję,tai ir tolesnių įvykių nebūtų. Logiška?Manau ,kad taip.O ko ten lindome?Manau,aiškinti nereikia.
  Beje.kai ką nors imate kaltinti fasizmu ,tai pirmiausia pasidomekite ką tai tikrumoje reiškia?

  Thumb up 12 Thumb down 2

  • …cia ne Lenkai sugalvojo naikinti slavu tauta , o pats rusas pradejo savo kraujo broliu zudyma , pries tai , dar paskelbdamas , kad Ukrainieciu nacija neegzistuoja , kad tai tipo dirbtinis darinys , ir pasinaudodami tuometiniu Ukrainos armijos silpnumu , pradejo Ukrainieciu zemiu okupacija . Tai Lenkai ir kitos draugiskos , Ukrainieciu atzvilgiu , salys , nutare padeti sustiprinti Ukrainos armija , kad si galetu apsiginti nuo rusisku okupantu. O kodel putinas nusprende naikinti savo kraujo brolius ( o , gal putinas ne rusas… ? ) , cia reiketu pas ji paklaust , kas ten jo galveleje darosi , ir kokie kompleksai jam trukdo ramiai ir draugiskai gyvent su savo kaimynemis salimis .

   Thumb up 1 Thumb down 6

  • …tipiski kolorado svaiciojimai , apie ,,visus” kaltuosius ir ,,geraji” putina ! O kodel jus kremliaus lenciuginiai nematote , kaip kencia rusijos nekalti zmones del jusu ligonio putino imperiniu ambiciju ? Ir jei jau tiesiai sviesiai , tai ne jusu koloradai reikalas , ka daro ir kokius sprendimus priima musu prezidente , nes mus Lietuvos tikruosius piliecius tai tenkina ir mes uz Ukrainos liaudi kuri dabar kovoja su rusiskais okupantais ir kai ruskis bus isvytas is Ukrainos zemiu isives tvarka Ukrainieciai ir viduje , o jus kremliniai , kam nepatinka gyventi Lietuvos valstybeje ar Ukrainoje , prasom i rusyna , kur jums patinka ir jokiu problemu , ir pas mus bus svariau ir jus galesite is arciau putinui viena vieta palaizyti… !

   Thumb up 1 Thumb down 6

 3. …o tuo metu , putinas nespeja uzpakalio valytis , nes nervine tryd@ uzpuole nuo Obamos sankciju , jaucia ruskiu ,,didysis” vadas , kad arteja py…z…dec jo ,,naujam rusiskam pasauliui” !

  Thumb up 1 Thumb down 10

 4. …labai idomu , kiek dar tukstanciu zmoniu turi zuti , kad Vakarai atsimerktu ir tiesiai sviesiai ivardintu , kad rytu Ukrainoje vyksta Ukrainos – ruskyno karas. Ir kada pasaulis baigs vaidinti , kad ,,imasi” kazkokiu priemoniu sustabdyti rusyno agresija pries Ukraina ? Ar Vakarams atrodo , kad jei garsiai nebus ivardinta kad vyksta Ukrainos – ruskyno karas , tai si problema issispres savaime ? Gal uzteks zaisti su ruskiais okupantais ir jau pats laikas ( nors is tikro jau paveluota ) duoti konkretu atkirti ( ir ne zodziais o , veiksmais ) ruskiams okupantams ir galu gale uz toki pati uzpuolima kitos valstybes Vokieciu generolai ( tas pats butu buve ir su Hitleriu , jei butu gyvas ) buvo teisiami ir nuteisti uz nusikaltimus zmonijai , toks pats finisas , jei pagal sazine ir teisybe turetu laukt ir putino su visais jo remejais !

  Thumb up 1 Thumb down 12

  • Ar nustosi kurstyti karą idiote ? Po galais eik ir kariauk, kitiems nesiūlyk.

   Thumb up 7 Thumb down 3

 5. Galima sutikt su putleriu dėl Čečėnijos – pirma nušlavė viską ten su tankais, gradais ir aviacija, po to pasodino savo čiurką kadyrova bei dabar ten kiša bapkes jo režimui, nes kitu atveju tas pats kadyrovas vėl ims rusus pjauti, beje, ten tokių mažai ir liko. Tai šito jis linki Ukrainai? Valio, tegu nesikiša su savo žaliažmogiais, tai ukrainiečiai per savaitę ten tvarką įvestų. Va, tik putleris melagis ir suktas melagis – jis tik taip sako, bet Ukrainos ramybėje jokiu būdu nepaliks – čia tik mitas Vakarams. Dusint maskolius reikia visom priemonėm, tik tada ir bus tvarka bei taika.

  Thumb up 1 Thumb down 12

 6. Sis straipsnis yra ir rusiska versija, bet cia manau kad daug kaa ir angliskai supras…
  Aisku, kad as ji nepateikiu lyg absoliucia tiesa. Kiekvienas is jusu susidarys savo nuomone:
  ht ,tp:/ /b enjaminfulf ord.ne t/2015/02/07/breaking-news-from-my-russian-sources/
  have arrested Victoria Nuland’s assistant, who in addition, is an employee of Vanguard Corporation, with almost a billion of high quality fake dollars, printed by Vanguard Corporation. This employee (is a member of the State Department), and now, during his interrogations, he “put under bus” Vanguard Corporation with all of its companies and “putting under bus” Nuland, McCain, Kerry, Brennan and others…
  He testified how the Vanguard Corporation has printed billions of high quality fake dollars and paid to mercenaries in Syria, Iraq, Ukraine, Libya, etc and paid mercenaries of Greystone and ISIS. He testifies about connections and oil deals between Vanguard Corporation and ISIS.
  He said,
  In February, Ukraine’s position has become critical because they cannot pay the new prices for Russian gas. EU, especially the Germans, tried to act as arbitrators. Then from this bitch Susan Rice order came to us directly from Nuland that snipers must create “a bit of panic.”
  On the day after that Ukraine has a new government, chosen mainly Nuland and John McCain from the National Republican Institute.
  When the US administration recognize that the snipers were trained NATO (in Poland – TV), and the whole operation was organized by Vanguard, the CIA and the State Department – Obama almost had a heart attack.
  Now he realizes that he is nothing more than a puppet on a string in our theater, the bloody nigger. Originally stupid Nazis had to kill many more women and children in order to drive Putin into a corner so that he was forced to intervene in the war.
  But all this just shows that you can teach a pig to shoot, but do not teach her to think. By the way, when the May 18 “Ukrainian” troops attacked Sloviansk, 19 FBI agents and CIA were killed and 14 injured. Greystone lost 17, Academi 59 people.
  “FBI agents” were actually people of Vanguard. With forged documents desk they received special Ukrainian identity cards that give them power over all Ukrainian police forces.
  He described how all of the major mass murders and atrocities were organized by the Vanguard Corporation and Greystone mercenaries; how he communicated with Igor Kolomoyskiy and how together they were spreading fake dollars in Ukraine…
  Germans promised him freedom, to hide him and support if he will tell everything he knows…
  Also, two other employees of the Vanguard Corporation stole millions of fake dollars, and pretended that they were high jacked by Novorossiyan militia and murdered. Greystone and Vanguard Corporation have send their mercenaries to Novorossiya and killed one of them and return the second.., after which they brought him to London to their hospital and murdered him, saying that he died from a heart attack. His wife, a famous enough person has now provided information to important people and blackmails the Vanguard Corporation…
  Shocked Merkel and President Francois Hollande on their way to Moscow…
  Benjamin Fulford

  Thumb up 2 Thumb down 2

 7. jei Maidano slaptasis tikslas buvo sugriauti šalies ekonomiką ir suorganizuoti 2-ąjį ukrainiečių GOLODOMORĄ, nevertinat panaudotų priemonių galima laikyti, kad šis tikslas jau pasiektas. Beje, už 1-ąjį golodomorą kaltinamas Stallinas greičiausiai nei kojos į Ukrainą nebuvo įkėlęs, taip, kaip ir mūsų tremtinius tremiant labai pasidarbavo vietiniai patriotai lietuvaičiai,taip sakant, saviškiai

  Thumb up 13 Thumb down 1

  • … ruskis greit apsikakos is pykcio Amerikai , nes tai vienintele salis realiai galinti ruski pastatyt i jam tinkama vieta , o ivanui tai labai nepatinka , na ir loja tada ant viso svieto… !

   Thumb up 1 Thumb down 9

 8. taip pasakytų senovės indėnas. putinas negali atsitraukti iš ukrainos, nes tai jį pražudys iš vidaus ir pati rusų tauta nusisuks (nes jis prikėlė nacionalizmo-fašizmo šmėklą rusijoje), jei neatsitrauks vakarai jį palauš ekonomikoje ir tai kremlius ima suprasti nors dar pavasarį juokėsi, dabar bando neigti. Rusijoj viduje korupcija tokio lygio, kad įvesti įstatymų valdžią per artimiausius 20 metų jokios vilties…putinas pasirinko izoliacijos kelią, bet su galimybe būti garbinamam…

  Thumb up 1 Thumb down 12

 9. Rusai didele dalimi nacional-šovinistai. Bet tam tikrais etapais jie nerodydavo, arba mažiau rodydavo šį savo neigiamą bruožą. Putinas, pats būdamas kraštutinis šovinistas, nesunkiai pažadino suaktyvino rusuose šią būdo savybę. Pasaulis daugianacionalinis. O rusai – jie nori primesti savo valią kitiems. Todėl su jais labai nelengva. Blogiausia, kad jie siekia plėsti imperiją, karine jėga užgrobiant kaimynų teritorijas. Europa ir Pasaulis visomis išgalėmis privalo priešintis tokiai Putino ir jo režimo politikai

  Thumb up 2 Thumb down 12

 10. Rytų Ukrainoje kariauja rusų savanoriai, bet ne valstybinė rusų armija. Kokiems padloms reikia būt, kad galima būtų džiaugtis užmuštais žmonėmis ir dar tokiais kiekiais. Juk ne Donecko gyventojai atėjo į Kijevą ir ten visus naikina, kad nori į ES. Tai Kijevo smogikai griauna ir žudo Rytų Ukrainą. Ir abiejose pusėse motinos staugia iš skausmo, netekusios vaikų.

  Thumb up 14 Thumb down 4

  • Strelkovas atejo i Ukraina ir pradejo lietis kraujas,kur tik ruskis pasirodo ten lavonu kruvos

   Thumb up 2 Thumb down 9

  • Ukrainai tieks savo naujausias ginkluotes. Taigi ant rusų remiamų teroristų išbandys savo ginkluotės efektyvumą, plius šalia Rusijos sienos. Ir leidimo nepaklaus, kaip ir rusai. Ir NATO karių nekiš. Tegul rusai savo “patrankų mėsą” naudoja. Užtat rusams atmuš norą net nosį į NATO šalis kišti. Rusijos nuomonė, o juo labiau norai Vakarams nerūpi. Pajuokos objetas ir tiek. Geriau kremlini, pagalvok, kaip pats toliau gyvensi? Nes svetimi tranai, nemokantys mokesčių, nereikalingi niekam.

   Thumb up 1 Thumb down 11

  • Zmogeli, aiskinu tau N taji karta. Kaip tu isivaizduoji sunkiaja ginkluote taikiam mieste? Kodel dabar su sunkiaja ginkluote nepuola savo pilieciu mariupolyje? Todel, kad ten ir taip ukrainos valdzia. Sunkioji ginkluote pajudejo I slavianska tada, kai banditai ten nuverte vietine valdzia, kai pradejo zudyt zmones. Donecke tuo metu dar buvo taika, ukrainos valdzia ir ramybe. Kai ukrainieciai ismuse banditus is slaviansko, sie persikrauste I donecka ir eme verst vietine valdzia, liet krauja. Todel ukraina buvo priversta ginti donbasiecius nuo kremliaus pasisutu banditu.

   Thumb up 0 Thumb down 11

   • Elementariai paprastas klausimėlis tiems čia pamišusiems karo kurstytojams:
    Tai bent jau pabandykite atsisakyti patys sau ir suvokti elementarią tiesą – Donbasas užpuolė Kijevą, ar Kijevas užpuolė Donbasą, Rusija žudo ir griauna Donbasą ar Kijevas griauna savo valstybę ir žudo savo šalies piliečius, kovojančius už nepriklausomybę nuo Kijevo, Rusija kiršina ir eskaluoja pilietinį karą Ukrainoje ar Amerika, NATO ir aršiausia karo kurstytoja Lietuva?
    Prieš komentuodami, bent jau apsičiupinėkite ar proto kur nors nepametėte.

    Thumb up 9 Thumb down 1

    • ..tai pagal maskolius ir pas mus Lietuvoje ,,savi” i ,,savus” saude , tai cia jau ne naujiena , cia senai isbandytas ruskiu metodas , tepti savo priesininkus tuo su…du , kuriuo patys issitepe !

     Thumb up 0 Thumb down 6

    • O koiomis tarptautinemis teisemis vadovavosi ruskis , kai Cecenija lygino su zeme , kai isprovokavo Gruzija kariniams veiksmams pries separatistus osetinus ir abchazus ir pasinaudoje Gruzijos vidaus kovomis atplese separatistinius rajonus nuo Gruzijos. Kokiomis tarptautinemis taisyklemis vadovavosi ruskis Moldovoje , kai ruskis ,,isteige” Moldovos teritorijoje ta rusiska pulini padniestre , kas per tarptautinis ,,zygis” i Kryma ir rytu Ukraina… ? Apie ka cia dar galima kalbeti su xxI a. banditu putinu ? Vienintele iseitis duoti griezta atsaka rusynui jo gi ,,kalba”. Jegai reikia priespastatyti jega !!!

     Thumb up 0 Thumb down 6

 11. Kalti ukrainiečiai, gruzinai, moldavai, lietuvi ai, lenkai, visa Europa, na apie JAV net nešnekėsiu, iš ten jau puse amžiaus vargšus rusus išnaudoja, paverte vergais. Ten joks rusas kojos nekels, nes iškart bus pasodintas i kalėjimą arba išvežtas į plantacijas pas. Rusas geriau į pragara keliaus nei į JAV.Europoj irgi rusai visur engiami, iš jų tyčiojamasi, jie mušami ir valkatauja alkani. Tik pačioje Rusijoje kiekvienas rusas džiaugiasi, kad gyvena viskuo aprūpintas, valstybė jam užtikrina žodžio, mokslo, sveikatos garantijas, jam nesinoris niekur kojos kelti iš savo mylinčios Tėvynės. Saudo Arabijos šeichai pavydi eiliniams rusams, nes naftos abi valstybės išgauna panašiai, bet Emyratuose valstybėe viska pavagia iš savo piliečių, o Rusijoje visi pinigai is naftos ir kitų gamtos išteklių yra valstybės lygiai padalinami kiekvienam Rusijos gyventojui ir jis yra garantuotas sočia ir aprūpinta senatve.

  Thumb up 2 Thumb down 10

 12. Oi,jūs blūdai,blūdai.Laukite kol amerikiečiai ginklus ukrainiečiam pakiš,tikitės revoliucijos Rusijoje…Kodėl ir kam jums to reikia.Kas jus užkabino,kur jau jums į užpakalį įkando?Negi nesuprantate:jei amerikiečiai oficialiai jiems patieks ginklus,tai rusai juos pasiims dar net nespėjus jiems iki Kijevo atkeliauti,o tai jau – karas.Kuris palies ir mus su jumis.Mus pačius,mūsų vaikus,mūsų miestus.O revoliucija branduolinėje valstybėje?Ar bent įsivaizduojate ką tai reikš ir kuo tai vėl į mus atsisuks.Neišlįsim negavę per strėnas,oi,neišlįsim.Ir NATO čia niekuo nepagelbės.Kad ir kiek mes beįsivaizduotumę ją galingą,ji nėra tokia galinga,kad rusus nugalėtų.Tokia yra ta tiesa.Palįskite po šaltu dušu,prieš sėsdami rašynėti.Ir nekiškime savo trigrašiu į reikalą,kuris jau pasmerktas.Ukraina niekada nenugalės rusų,net jei mes jiems pačius naujausius ginklus patiektumę.

  Thumb up 13 Thumb down 2

 13. O vat koks paprastu Rusijos Pilieciu likimas laukia man tikrai jusu gaila jus saules sviesos nematysit dar koki 100 metu . Nes tai ka dabar pridirbo Rusynas cia tik pradzia dar pridirbs nuostoliu savo kaimynam . Na dar kol nors trupuni maisto turi saksis . Bet Putinas ne amzinas ir kas bus po jo . Ogi paprasti ruseliai mokes valstybes pasirasyta kompensacijas Ukrainai milijardai uz sugriautus miestus iszudytus nieko detus zmones dabar tai neigs dar kuri laika kol valdzia nesusikeis . reikalas tik tas kaip anksti nuo valdzios nueios Putinas kiek dar nuostoliu pridarys . Nuo to ir priklauso kiek dar Rusijo kartu tures tuos nuostolius atlyginti . Ne dabar tai dar nera imanoma . Kad ir su pamusta koja Ivanai dar sokines . Bet jau greitai tas Ivanas ries nugara uz savo Caro bukuma ir dar simtmeciaui sedes savo tamsoje

  Thumb up 1 Thumb down 10

 14. Va,va,teisus ,tu “najomninke”.Kijevui tikrai nesvarbu kariauti,svarbiausiai,kad žydams Porošenkai,Jaceniukui,Grocmanui ar Kolomoiskiui į kišenę byrėtų.Ir byra.Vieni pristatinėja kariuomenei maista,kiti drabužius ir amuniciją,treti cukrų ir saldainius,ketvirti……Kur jūs matėte,kad žydas rūpintusi kurios nors tautos išlikimu ar jos nacionalinėmis problemomis.Jis – verlininkas,skolintojas, valdytojas,bet ne kariautojas.Kariaus ukrainiečiai tol,kol anie bus valdžioje.Ir galvas guldys ne dėl nacionalinės tapatybės,o dėl pelno.Aišku,ne sau,o aniems.Kai paskutines kelnes atims ir į armiją perduos,tada tuos skūrlupius nuvers ir pas rusus pasiprašys.Pamatysit.

  Thumb up 14 Thumb down 3

 15. Dėl to tie daunai mobilizacija ir skelbia, nes labai daug jų žuvo nuo Ukrainos artilerijos per paskutinį mėnesį. Palauk, kai JAV atveš šiuolaikinių ginklų, žus 5 kart daugiau ruskių. Rusija neturi jokių šansų Ukrainoje. Tik naivus besmegenis gali manyti, kad kažką rusija laimės. Ruskiu motinos sukils prieš Kremlių, nes gruz200 refrežeratoriais nuolat važiuoja į rusiją. kai gruz200 srautas padidės 5 kartus, rusijoje įvyks revoliucija. Prieš ruskių motinas dar neišrastas ginklas. Tai totalinė jėga, kuri Kremlių po vieną plyta išardys ir jomis užmuš visus idijotus su antpečiais.

  Thumb up 1 Thumb down 13

  • sakai pakalbejai a ne?tavo kalbos lygiai ttas pats kas i vandeni persti,tik burbulai ir smarve,mokykis istorija,beproti

   Thumb up 11 Thumb down 2

 16. najomnikai-pigiai samdomi banditai,kuriems nesvarbu su kuo kariauti-SVARBIAUSIAI KAS MOKA PINIGUS

  Thumb up 11 Thumb down 1

 17. Vokiečių žvalgyba: separatistai Malaizijos lainerį numušė rusu raketomis

  Thumb up 2 Thumb down 10

 18. siaubas ,kiek ptinio najomnikai uŽMUŠE ,O KIEK ČEČĖNIJOJ,…O KIEK DAR 2E24NIJOJ IR visur kitur kur kremliaus najomnikų čeebatas ikėlė koją

  Thumb up 3 Thumb down 12

 19. visas pasaulis jau seniai zino ir supranta ir irodymu daugiau nei pakanka says:

  tu irodymu tiek daug, kad tiesiog neverta nei vieno pateikti.
  be to, irodymai buvo pateikti: porosenka parode grazu geltonos spalvos skardos gabala su skylutemis ir ivairiaspalviu knygeliu.
  ko jums dar truksta?

  Thumb up 9 Thumb down 1

 20. įdomu, iš kur pas separatistus begaliniai kiekiai gradų, haubicų, raketinių sitemų ir dar daugybė šiuolaikinių žūdymo ginklų, gal jie nusipertka kulinarijos krautuvėje, kaip pavadint tuos, kurie TIEKIA galingus žūdymo ginklus a ?, kaip žmogeli galvoji ??

  Thumb up 4 Thumb down 11

  • Kodėl neklausi:
   Įdomu, iš kur pas porošenkinius taikdarius begaliniai kiekiai gradų, haubicų, raketinių sitemų, tankų, zenitinių raketinių įrenginių, iš kurių numušinėjami net keleiviniai lėktuvai ir dar daugybė šiuolaikinių žudymo ginklų. Gal jie nusiperka juos Amerikos ūkiškų prekių parduotuvėse? Kaip pavadint tuos, kurie TIEKIA galingus žudymo ginklus tam, kad ukrainietis žudytų ukrainietį savo brolį? Kaip žmogeli galvoji? A?

   Thumb up 9 Thumb down 3

   • Vokiečių žvalgyba: separatistai Malaizijos lainerį numušė rusu raketomis

    Thumb up 2 Thumb down 8

   • Separatistai jau seniai butu uzlenkti – baigtus ju zmogiskieji ir kiti istekliai. Bet kadangi jie nesibaigia, o ju tik daugeja, isvada kad kazkas juos aprupina. Jeigu nenorit suprasti kas aprupina, tai ir nesuprasit…. Ir tikrai ne ‘amerikosai’

    Thumb up 1 Thumb down 8

    • O tai kaip žydelis Petro tada saugo savo valstybės sieną, kad niekas konkrečiai nemato tų tiekiamų ginklų – nei pasieniečiai, nei šnipai, nei palydovai, netgi nei ten nuolatinai besibazuojantys A.Butkevičius su Vaitiekūnų, o tik iš kavos tirščių žiniasklaida buria ir daro prielaidas, kad taip galėtų būti?
     Ir pats Petro, kaip įrodymą, kad Rusija su juo kariauja, teturi parodyti tik keletą iš archyvo paimtų rusiškų pasų, kurių bijo net Rusų valdžiai parodyti.

     Thumb up 7 Thumb down 2

     • …jau senai aisku kas numuse ta keleivini lektuva , ruskelis tik vienas to negali pripazint , kad tai jo darbas ir ,,komsomolskaja pravda” tai pats ,,objektyviausias” leidinys pasaulyje . Viespatie , kodel jus kolor@dai tokie de…bilai ir dar bandote kazka irodineti , apgauti …

      Thumb up 0 Thumb down 6

     • , nuvaziuok i kokia Cecenija , tai visai kita salis nei Maskvoje ar Piteryje ! Ir Cecenai norejo nepriklausomybes nuo rusyno , kaip dabar Donbaso separatistai ( tik labai ,,sustiprinti” ruskio samdiniu ir reguliariosios armijos ) , bet kazkodel ruskis elgesi su Cecenais visai atvirksciai , nei dabar su Donbasu ! Cecenija buvo praktiskai sulyginta su zeme buvo , o kiek desimciu tukstanciu zuvusiu Cecenu zmoniu ? Nes Cecenai buvo ,,banditai” , tik todel neaisku , kodel Donbaso teroristai ne banditai , o ,,kovotojai uz laisve” . Kazkaip kvepia , o tiksliau dvokia putino veidmainiskumu ir ziaurumu zmonems , del savo ambiciju varto situacijas , kaip jam , neuzaugai patogiau ! Trumpiau ,neskit savo fuf@ikes is Ukrainos , kol dar turit galimybe , nes greit taip susitepsite nekaltu zmoniu krauju , kad jau tada niekur nepasislepsite ,,kovotojai” uz putino ligoniskas ambicijas ! O tas neuzauga ant jusu visa beda suvers , nes jus tipo ,,savanoriai” buvote , o pats su pavogtais is rusijos liaudies milijardais dings ,,nenustatyta kryptimi ”. o jus ,,savanoriai” pusite kalejimuose… !

      Thumb up 0 Thumb down 7

 21. Porošenka Miunchene parodė bent dešimt RF pasų ir karinių bilietų. Tokių dalykų gali pigiai nusipirkti. Vargšai vakariečiai, nejaugi jie patikėjo, kad tie dokumentai gauti kaip trofėjai?

  Thumb up 17 Thumb down 3

  • rusijos urm paprase tuos parsenkos rodytus dokumentus pateikti rusijai.
   atspekit, koks buvo atsakymas.
   teisingai – jokio.
   p.s. sias laikais prigaminti ivairiaspalviu knyguciu galima bet kurioj kontoroj.

   Thumb up 14 Thumb down 3

 22. Klausyk,Odesa,gera pūstis kai sėdi šiltoje trioboje,prie kompiuterio ir spaudinėji klavišus.Štai,ką aš tau pasakysiu:kai rusams reikės,jie mūsų net neklaus.Bėda ta,kad tokie kaip tamsta,tik pliurpti temoka.Tikrumoje,net neabejoju,pamatęs pirmą rusų kareivėlį,patį labiausiai nusmurgusį,pakelsi rankas ir paleisi dūdas.Manaisi,esantis kietesnis.Abejoju.Jau vien tuom,kad pasivadinai “Odesa”,rodo,jog tesi vien miželtaškis.Tiek to,dabar daug tokių priviso ir valdžioje,ir taip vadinamuose “patriotuose”.

  Thumb up 16 Thumb down 3

 23. Jei jau rimtai,tai “visas pasaulis žino ir supranta,kad rusų karių pilna Ukrainoje”…,berods,taip vienas komentuojančių išsireiškė.Aš suprantu,mūsų patriotiškai nusiteikusiems norisi,kad ukrainiečiai nugalėtų rusus.Deja,tai tokia pat rožinė svajonė,kaip ir tai,kad mes esame tikrai nepriklausomi.Taigi,yra ten rusų armija ar ne?Armijos ten tikrai nėra,o savanoriai,samdiniai ir net idealistai tikrai yra.Kaip ir Kijevo pusėje.Kas mano priešingai,tepristato neginčytinus įrodymus.Per beveik metus besitęsiančią “rusų agresiją”įrodymų galima buvo pririnkti į valias.Ne kokių tai “karinių bilietų”ar dešimt sužvejotų pasieniečių,o rimtų ir neginčytinų.
  Beje,taip vadinamą “karinį bilietą”(raudoną su TSRS simbolika)rasi bet kurioje subomborduotoje trioboje.Ir nereiktų ieškoti kvailių:rusai turi seną,dar nuo paskutinio didžiojo karo užsilikusį įprotį – į specialias operacijas kariai nei karinių bilietų,nei kitokių dokumentų nesineša,o,manau,nesiimsite ginčytis,kad jei jau “rusų pilna visur”,tai šitai vadintina slapta karine operacija ir su dokumentais į ją neinama.
  Kas jums pasakė,kad “rusai puola”?Teisingai,sisteminė žiniasklaida,o ši,kaip ir mus valdantieji,turi savo šeimininkus.Kaip šie groja,taip anie šoka.Ar ne taip?

  Thumb up 18 Thumb down 5

  • snargliuka nusivalyk ir eik vaiku ziureti,o ne nesames skleisti,bobos vieta prie puodu

   Thumb up 0 Thumb down 9

 24. Tegul Putinas sėdi savo Rusijoje ir nosies iš jos nekiša. Gali jodinėti plika bamba Sibiro upių pakrūmėm, vaidinti kietą bičą, dulkinti visokias kabajevas. Aš ne prieš. Tik tegul nebando pasakoti kaip man gyventi. Nes nutrauksiu kiaušus ir sušersiu jo šuniukams lavrovams ir žirinovskiams.

  Thumb up 5 Thumb down 19

 25. Naujausia naujiena, fiureris issiunte nauja humanitarine kolona, kaip raso tass, puse sunkvizimiu balalaiku, kita puse matriosku.

  Thumb up 5 Thumb down 18

 26. visas pasaulis jau seniai zino ir supranta ir irodymu daugiau nei pakanka, kad rusu kariu rytu Ukrainoje pylna ir jie tenai nelegaliai, pazeisdami visas tarptautines teises, o uz tai turetu but baudziama, rusijai dar grieztesnes sankcijas, o putkinui, lavrovui ir kitiems vadukams Hagos tribunolas uz nusikaltimus pries zmonija

  Thumb up 7 Thumb down 18

  • Na, kad esi absoliutus ligonis net ne su praplautom smegenim, bet vietoj likusiu smegenu räudonas siulelis, ausims laikyti, Tai akivaizdu. Slapiaklynis! Tas nusmurges rusu kareivelis tau tiek baimes ivarytu, kad nespetum pas mama po sijonu pasislepti. Jau nekalbant apie Putina. Patrijotas, mat, atsirado… Tfu, brudas!

   Thumb up 12 Thumb down 1

 27. Kai pries metus Donecko pacanai plese milicijos ginklu sandelius, o milicininkai ramiai skistesi namo…
  -muset tikejosi, kad Chuilo jiems padovanos po daca Kryme ir…
  – po simta nekaltu jaunu banderininkiu?

  Thumb up 3 Thumb down 15

  • ginkluotes sandeliai pirmiausia buvo isplesti vakaru ukrainoje. dar 2014 m. vasario pabaigoje. vien automatu tada maidaunai pagrobe 15 000. dingo granatsvaidziai, minosvaidziai, netgi pernesami zenitiniai itaisai
   p.s. veliau chunta kelis kartus skelbe amnestijas nelegaliems ginklams. ir jos puikiai pavyko. buvo sunesta beveik 50 (penkiasdesimt) vienetu. tiesa, daugiausia sene neveikiantys pistoletai, medziokliniai sautuvai.
   p.s.s. saska bilyj, jarosas ir kiti patriotai atvirai, pries tv kameras demonstravo savo proto jega – kalasnikovus. ir ka tu jiems…

   Thumb up 9 Thumb down 2 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...