Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Vokiečių žurnalistas: Ukrainos Generalinės prokuratūros versija dėl šaudymo Maidane galimai neatitinka tikrovės

2014-04-12 13:53 | Užsienis | Komentarų (60)

Vokietijos TV kanalas "ARD/ Das Erste" politinės laidos "Monitor" redaktorius Štefanas Štuchlikas surinko nemažai nuorodų, bylojančių, jog Ukrainos Generalinės prokuratūros versija galimai neatitinka tikrovės. Stop kadras

Vokietijos TV kanalas “ARD/ Das Erste” atliko žurnalistinį kruvinų vasario 20-sios įvykių Kijeve tyrimą ir priėjo išvados, jog Ukrainos prokuratūros versija dėl “Berkut” kaltės neišlaiko kritikos. Šio TV kanalo politinės laidos “Monitor” redaktorius Štefanas Štuchlikas surinko nemažai nuorodų, bylojančių, jog Ukrainos Generalinės prokuratūros versija galimai neatitinka tikrovės.

Vokiečių žurnalistas Štuchlikas aiškina:

“Visų pirma, versija, kurią skleidžia Kijevo Generalinė prokuratūra, galimai neatitinka tikrovės. Lieka neatsakyti keli svarbūs klausimai. Vienas iš jų – ar tikrai tada, vasario 20-ją, buvo šaudoma opozicijai į nugaras?

Šis klausimas yra svarbus, nes tada opozicijos užnugaryje buvo viešbutis “Ukraina”, tuomet kontroliuotas opozicijos. O tai reiškia, jog galimai buvo šaudoma iš jų pačių štabo.

Šiuo klausimu mes kalbėjomės su liudininkais, su šaudymo ekspertais, ir visi jie tvirtina,- taip, buvo šaudoma opozicionieriams į nugaras.“

„Antras klausimas,- ar tarp šaudžiusiųjų buvo tik Janukovičiaus žmonių? Ir štai čia mūsų tyrimas ėmė kelti rimtų abejonių. Pavyzdžiui, mes buvome susitikę su radijo mėgėju, įrašiusiu tų snaiperių pokalbius per radijo ryšį. Šiame įraše būta pribloškiančio momento! Jie ten kalbasi: “Žiūrėk, štai ką tik kažką nušovė. Tai tu?…Ne…”. O paskui jie ten išsiaiškina, jog iš jų niekas šaudyti negalėjo, jog kažkas iš kitos pusės šaudo.

Taigi, kai kurios aplinkybės rodo į tai, jog kažkas šaudė ne iš Janukovičiaus pusės”,- pasakoja vokiečių žurnalistas Štefanas Štuchlikas.

Nejaugi tardytojai taip ir neapklausė šių liudininkų?

Žurnalistas Štuchlikas pasakoja toliau:

“Šito radijo mėgėjo apskritai net neišklausė. Jis kelis kartus ieškojo kontaktų su Generaline prokuratūra, siųsdavo ten elektroniniu paštu savo įrašus. Bet su juo, kaip jis pats aiškino, taip ir nebuvo susisiekta.

Tačiau yra dar rimtesnių dalykų. Mes anonimiškai pasikalbėjome su vienu tardymo grupei vadovaujančiu pareigūnu. Ir jis prasitarė štai apie ką: “Viskas, kas susikaupė ant mano stalo, prieštarauja tam, ką Generalinė prokuratūra praneša žiniasklaidai”.

Taigi, ar galima teigti, jog žurnalistinio tyrimo metu gauta medžiaga laikytina įrodymu, esą opozicija šaudė į savus?

Štefanas Štuchlikas: “Na, konkrečių įrodymų, kad šaudė būtent opozicija, mes neturime. Bet kai kurie klausimai lieka neatsakyti, ir jie rodo į tai, jog nėra pagrindo šito atmesti. Ir mes manome, jog visus tuos įkalčius būtina tirti. Net jei tai būtų ir kokia nors trečioji jėga, – o to irgi negalima atmesti,-reikia toliau aiškintis, kas šaudė į nugaras, ar tikrai tai buvo Janukovičiaus žmonės, ir kur visi kiti įkalčiai?“

„Tai yra itin svarbu Kijevo žmonėms. Psichologiniu požiūriu. Juk žuvo šimtas žmonių.Bet čia būta ir itin svarbaus politinio klausimo. Juk nuo šių dalykų visiškai priklauso tai, kiek galima pasitikėti dabartine Ukrainos vyriausybe?

Juk ES prašė atlikti bešališką tyrimą, įtvirtindama šį prašymą vasario 21-sios sutarty. Bet viskas, ką mes matome dabar, byloja, jog šių įvykių tyrimas kaip tik ir nėra bešališkas,”- konstatuoja Vokietijos TV žurnalistas ir laidos redaktorius Štefanas Štuchlikas.

Parengė Sergejus Sokolovas

Komentarai

 

 

 
 1. Pikasas to 07:33, 2014-03-26 15:55
  CITUOJU iš 20:03
  “Ukrainos Konstitucijos 111 straipsnis: “Ukrainos Prezidentas gali būti nušalintas nuo savo pareigų Aukščiausios Ukrainos Rados impičmento būdu, jei įvykdė valstybės išdavystės ar kitus nusikaltimus.” Buvęs Ukrainos prezidentas, pakviesdamas užsienio armiją, išdavė Ukrainos interesus. Manau, kad jis bus už tai teisiamas, pagal Ukrainos įstatymus. ”
  —————————————————
  POST SCRIPTUM. Atsiprašau jūsų, bet nesu tos srities specialistas, kuris galėtų jums padėti.
  .
  .
  .
  Nėr šlykštesnio klstotojo ir melagio už Pikasą.
  Vieną melą dengia kitu.
  Vieną klastotę – keliomis naujomis.
  Negana to, šis šliužas dar drįsta durninti kitus už tai, kad jį nuolat demaskuoja.
  Eilinis įprastas pavyzdys. Čia Pikasas iš konstitucijos straipsnio iškerpa tik vieną sakinį, bet būdamas bukas nesupranta, jog ir tame sakinyje yra nurodoma, kad Ukrainos prezidentas gali būti nušalintas impičmento būdu, o ne banderlogų perversmu.
  Tikras Ukrainos konstitucijos 111-as straipsnis skamba taip:
  “Ukrainos Prezidentas gali būti nušalintas nuo savo pareigų Aukščiausios Ukrainos Rados impičmento būdu, jei įvykdė valstybės išdavystę ar kitus nusikaltimus.
  Klausimą dėl Ukrainos Prezidento nušalinimo impičmento būdu inicijuoja Aukščiausios Rados konstitucinė dauguma.
  Tyrimo pravedimui Aukščiausia Rada sudaro specialią laikinąją komisiją, kurios sudėtyje – specialusis prokuroras ir specialieji tardytojai.
  Laikinosios komisijos išvados ir pasiūlymai svarstomi Aukščiausios Ukrainos Rados posėdyje.
  Esant pagrindui, Aukščiausia Ukrainos Rada ne mažiau kaip dviem trečdaliais konstitucinės sudėties priima sprendimą pradėti impičmento procedūrą Ukrainos Prezidentui.
  Sprendimą pašalinti Ukrainos Prezidentą iš užimamų pareigų priima Aukščiausia Ukrainos Rada ne mažiau kaip trim ketvirtadaliais balsų nuo konstitucinės sudėties po to, kai Ukrainos Konstitucinis teismas pateikia išvadas, kad buvo laikomasi Konstitucijos procedūrų, ir po Ukrainos Aukščiausio Teismo išvadų, kad kaltinimuose dėl Ukrainos Prezidento veiksmų yra valstybės išdavystės ar kitokio sunkaus nusikaltimo požymių“.
  Dar šlykštesnis Pikaso melas, kad Ukrainos prezidentas nuverstas dėl to, kad ‘pakvietė užsienio armiją’.
  Prezidentą nuvertė vasario 21 d., tuo tarpu užsienio pagalbos jis parašė tik kovo 1 d.
  Absoliučioj isterijoj ir desperacijoj Pikasas tiesiog taškosi nuodais melais ir klastotėmis.
  Tačiau būdamas prigimtiniu išsigimėliu, dar kitus vadina durniais. Tipiškas kagebisto Landsbergio komunistas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Rusijos piliečių požiūris į V.Putino vykdomą politiką negali pasikeisti staigiai. Na, nebent jis išprovokuotų pasaulinį karą. Bet ir tai būtų tik istorinėje perspektyvoje, nes net laimėtojų branduoliniuose pelenuose nebūtų. Juk būtent tuo kai kas bando gąsdinti Jungtines Valstijas. Visuomenės nuomonės kaita yra ilgas procesas. Net ir Lietuvoje, po 24 metų Nepriklausomybės vis dar matome sovietinių reliktų. Nuomonių kaita Rusijoje gali prasidėti, kai visuomenė susivoks, kiek Rusijos ekonomikai kainavo, kainuoja ir kainuos V.Putino karinės avantiūros. Visa tai Rusijos gyventojai laikui bėgant patirs asmeniškai. Tik tada prasidės normali reakcija į naują situaciją. Rusijos režimas skuba sudraskyti pietuose esančią kaimynę Ukrainą. Tuo pat metu jau žadama, kad bus stengiamasi atstatyti visą buvusią Sovietų Sąjungos erdvę.

  Kokios turi būti ekonominės sankcijos Rusijai, kad jas pajustų V.Putinas ir jo aplinka? Tie draudimai atvykti į ES šalis kelioms dešimtims aršiausių politikų bei valdininkų, yra tik pado drakonui pakasymas. Iš tikrųjų, Rusijoje padidintas patriotizmas pereina į egresyvų nacionalizmą, kuris kelia pavojų ne tik užsienio šalims, bet ir pačiai Rusijai sunkiai nuspėjamomis pasekmėmis

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Kai Maidano banditai užiminėjo valstybinius pastatus, mėtė molotovo kokteilius ir gyvus degino milicininkus, jie buvo vadinami TAIKIAIS DEMONSTRANTAIS, juos gausiai doleriais ir eurais rėmė JAV ir ES. Kasdien emisarai iš Briuselio, Vašingtono ir… Vilniaus juos lankė, ragino nepasiduoti ir nuversti Janukovyčių.
  Dabar Rytų Ukrainoje kur kas taikesni protestuotojai jau vadinami TERORISTAIS. Prieš juos rengiama ANTITERORISTINĖ OPERACIJA, juos griežtai smerkia tas pats Bruselis, Vašingtonas ir… Vilnius.
  Negirdžiu „žmogaus teisių gynėjų“ klyksmo. Kai Janukovyčius surengė ANTITERORISTINĘ OPERACIJĄ ir bandė numalšinti į milicininkus molotovo kokteilius mėčiusis ir pastatus grobusius Maidano banditus, jie skerdžiamų kiaulių balsais žviegė ir reikalavo Janukovyčiaus nedelsiant nutraukti operaciją.
  Ponai „gynėjai“, kodėl neginat kitų protestuotojų – ar todėl, kad jie ne amerikonų pusėje?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Prisiminus, kaip žiauriai buvo sutryptos Sibiro ir Tolimųjų rytų tautos, kaip atkakliai buvo skverbtasi užkariaujant Kaukazo regioną ir Vidurinę Aziją,
  ——————————
  Ir nedrįstant net užsiminti, kaip puikiai pasielgė amerikiečiai.
  Jie nieko netrypė. Tiesiog elgėsi pagal principą: geras indėnas – negyvas indėnas.
  Be jokių skrupulų išžudė praktiškai visus vietinius gyventojus ir neturi jokio “nacionalinio klausimo”.
  Jei rusai būtų taip pasielgę savo imperijoj, nebūtų ir lietuviško režimo, nebūtų lietuvių kalbos, nebūtų kam iš būdos kiauksėti ant rusų, laukiant naujo šeimininko iš užjūrio pagyrimo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Apie pikasiius melus
  2014-04-14 – 16:17

  Pikasas to 07:33, 2014-03-26 15:55
  CITUOJU iš 20:03
  “Ukrainos Konstitucijos 111 straipsnis: “Ukrainos Prezidentas gali būti nušalintas nuo savo pareigų Aukščiausios Ukrainos Rados impičmento būdu, jei įvykdė valstybės išdavystės ar kitus nusikaltimus.” Buvęs Ukrainos prezidentas, pakviesdamas užsienio armiją, išdavė Ukrainos interesus. Manau, kad jis bus už tai teisiamas, pagal Ukrainos įstatymus. ”
  —————————————————
  POST SCRIPTUM. Atsiprašau jūsų, bet nesu tos srities specialistas, kuris galėtų jums padėti.
  .
  .
  .
  Nėr šlykštesnio klstotojo ir melagio už Pikasą.
  Vieną melą dengia kitu.
  Vieną klastotę – keliomis naujomis.
  Negana to, šis šliužas dar drįsta durninti kitus už tai, kad jį nuolat demaskuoja.
  Eilinis įprastas pavyzdys. Čia Pikasas iš konstitucijos straipsnio iškerpa tik vieną sakinį, bet būdamas bukas nesupranta, jog ir tame sakinyje yra nurodoma, kad Ukrainos prezidentas gali būti nušalintas impičmento būdu, o ne banderlogų perversmu.
  Tikras Ukrainos konstitucijos 111-as straipsnis skamba taip:
  “Ukrainos Prezidentas gali būti nušalintas nuo savo pareigų Aukščiausios Ukrainos Rados impičmento būdu, jei įvykdė valstybės išdavystę ar kitus nusikaltimus.
  Klausimą dėl Ukrainos Prezidento nušalinimo impičmento būdu inicijuoja Aukščiausios Rados konstitucinė dauguma.
  Tyrimo pravedimui Aukščiausia Rada sudaro specialią laikinąją komisiją, kurios sudėtyje – specialusis prokuroras ir specialieji tardytojai.
  Laikinosios komisijos išvados ir pasiūlymai svarstomi Aukščiausios Ukrainos Rados posėdyje.
  Esant pagrindui, Aukščiausia Ukrainos Rada ne mažiau kaip dviem trečdaliais konstitucinės sudėties priima sprendimą pradėti impičmento procedūrą Ukrainos Prezidentui.
  Sprendimą pašalinti Ukrainos Prezidentą iš užimamų pareigų priima Aukščiausia Ukrainos Rada ne mažiau kaip trim ketvirtadaliais balsų nuo konstitucinės sudėties po to, kai Ukrainos Konstitucinis teismas pateikia išvadas, kad buvo laikomasi Konstitucijos procedūrų, ir po Ukrainos Aukščiausio Teismo išvadų, kad kaltinimuose dėl Ukrainos Prezidento veiksmų yra valstybės išdavystės ar kitokio sunkaus nusikaltimo požymių“.
  Dar šlykštesnis Pikaso melas, kad Ukrainos prezidentas nuverstas dėl to, kad ‘pakvietė užsienio armiją’.
  Prezidentą nuvertė vasario 21 d., tuo tarpu užsienio pagalbos jis parašė tik kovo 1 d.
  Absoliučioj isterijoj ir desperacijoj Pikasas tiesiog taškosi nuodais melais ir klastotėmis.
  Tačiau būdamas prigimtiniu išsigimėliu, dar kitus vadina durniais. Tipiškas kagebisto Landsbergio komunistas.

  Thumb up 72 Thumb down 1

   • tamstyte, tai juk tavo kliedesiai ir šlykšti melaginga propaganda.
    juk tai tu bandai klastoti konstituciją, meluoji.
    koks gali būti pikaso nepasitenkinimas pikasu.
    p.s. turiu pasiūlymą. tu užkimšk visiems gerkles. įrodyk kad banderlogų perversmas kostitucinis, o ne smurtinis, antiįstamymiškas.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Gan įžvalgios Gruzijos Strateginių studijų instituto viceprezidento Iraklio Porchkidzės mintys. (pasdelfistus) Jis gan taikliai sudėlioja kai kuriuos pastarojo meto akcentus. Jei į dabartinį politinį Pasaulio žemėlapį visos tautos pažiūrėtų per ilgametę Rusijos imperijos prizmę, kur akcentuojama “naši zemli” (“mūsų žemės”), tai Pasaulinis karas taptų praktiškai neišvengiamas. Rusijos istorija puikiai atskleidžia kokią grobuonišką politiką vykdė Maskvos kunigaikštystė, kol išsiplėtė iki SSRS ribų. Prisiminus, kaip žiauriai buvo sutryptos Sibiro ir Tolimųjų rytų tautos, kaip atkakliai buvo skverbtasi užkariaujant Kaukazo regioną ir Vidurinę Aziją, negalima pamiršti pokyčių ir europinėje Rusijos dalyje. Kijevo Rusios feodalinė monarchija su sostine Kijevu buvo IX-XII amžiuose. Kai XIII a. viduryje Kijevas buvo nusiaubtas mongolų – galios centras persikėlė į Vladimirą (į Rytus nuo Maskvos). Kai rusai reiškia pretenzijas į Ukrainos žemes, taip ir ukrainiečiai gali pradėti aiškinti, kad Smolenskas, Maskva, Vladimiras tai Kijevo žemės. Rusijos grobuonišką politiką stengėsi perimti bolševikai, kurie Pasaulį norėjo užkariauti pasinaudodami marksistinėmis dogmomis. Bolševizmas net pačioje Rusijoje, kaip “brandus socializmas” Sovietinėje Sąjungoje tapo gryna parodija, tačiau gražūs lozungai sugebėjo pavilioti kai kurių šalių gyventojus.

  Sunerimusios Lietuva ir Lenkija puikiai prisimena tris padalinimus, kai jas buvo pasiskirsčiusi Rusija, Prūsija ir Austrija. Dabar Kremlius kalą kaištį tarp lenkų ir lietuvių pasinaudodamas trumpu laikotarpiu, kai Vilnijos kraštas buvo okupuotas Lenkijos. Po 80 – ties Lenkijos dešinės politikų žūties lėktuvu prie Smolensko, suaktyvėjo “tomaševskininkai” , gaudami tam tikrą palaikymą iš Lenkijos kairiųjų, perėmusių valdžią. Ir tik dabar, bendros grėsmės akivaizdoje bandoma vienytis tam, kad atsispirti kokiai nors naujai Rusijos agresijai. Rusai negali vadinti “naši zemli” ir Karelų Suomijoje, Karaliaučiaus žemes ar Padniestrės regioną, atplėštą nuo Moldavijos. Iš buvusio Varšuvos karinio bloko šalių sovietų armija jau pasitraukė. Vokiečių kariškių šeimoms netgi namus jų tėvynėje pastatė. Ten rusų liko nedaug, tad nebus ir “skriaudžiamų rusų”. Būtų naivu, jei koks KGB majoras panorėtų atgauti savo butą kur nors Berlyne ar dar kur nors. Todėl Vokietija ir kitos Europos šalys, labiau nutolusios nuo agresyvios Rusijos imperijos jaučiasi kur kas konfortabiliau. Negaus Rusijos dujų ar naftos, pirks tas žaliavas kitur. Persitvarkymas kainuotų, tačiau Rytų imperija liktų su ilga nosimi ir galinga branduoline ginkluote. Alkanas ir ginkluotas – pavojingas gal net dar daugiau…

  Užgrobiant Krymą V.Putinui gali pavykti laikinai nukreipti visuomenės,o ypač aršių nacionalistų dėmesį “didžiule pergale” Ukrainoje. Tačiau, tik laikinai. Šalis pati save izoliuojanti nuo likusio pasaulio, pasmerkta ekonomikos blogėjimui, tad tolimesnėje perspektyvoje problemos gali dar labiau pagilėti. Tai ką tada V.Putinas darys? Naujus karinius vojažus rengs? Beje, Ukrainos okupacija vykdoma toliau pagal Krymo pavyzdį. O gal rusai pakeis savo nuomonę apie esamą režimą, kurios pagrindas imperinė diktatūra sukoncentruota į V.Putiną ir jo aplinką? Šis kelias dabartinei susiskaldžiusiai Rusijos opozicijai būtų ilgas, bet įveikiamas, jei bus tvirtai pasirinktas.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 7. Rusijos imperijos “caras” labiausiai bijo, kad Ukrainai gali pavykti įvesti konstitucinę tvarką šalyje. Jis, mat, atidžiai stebi ir sunerimęs, kad nacionalinė saugumo ir gynybos taryba įpareigojo šalies ginkluotąsias pajėgas pasipriešinti Rusijos specialiųjų pajėgų “žaliems žmogeliukams” ir vietinėms samdytoms “tituškoms”. Norint sugriauti keturšalį pasitarimą, numatytą ketvirtadienį, ir sutrukdyti Ukrainos prezidento rinkimams gegužės 25 d. bei visos šalies referendumui dėl valstybės statuso ir konstitucijos tenka skubėti. O juk pagal Ukrainos konstituciją valstybės sienos yra neliečiamos. Štai po tokio referendumo ir pamatytumėm kiek Ukrainos gyventojų nori Kremliaus valdymo bei kiek sutinka su Krymo aneksija. Tad nereiks stumti demagogijos po visą pasaulį kokia taikdarė yra Rusija ir kokia ji teisi sulaužiusi visokias tarptautines sambūvio normas ir tarptautinius susitarimus. Jei režimui tektų sumokėti už tai ką jau “pridirbo” per paskutinius mėnesius Ukrainoje ir kitokių nuostolių, tai kažin ar nebūtų tai mirtinas smūgis Rusijos biudžetui.

  Ukrainos liaudis – aukščiausia valdžia šalyje. Jos daugumos sprendimai būtų nekvestionuojamos nuorodos valstybės valdžios struktūroms. Niekas neturi teisės trukdyti Ukrainos pasirinktam keliui ir numatant su kuo bendradarbiauti, su kuo draugauti bei kokiose tarptautinėse organizacijose dalyvauti. Šiaurinio kaimyno valdžia ir jos ginkluotosios pareigos neturi Ukrainoje jokių teisių. Rusijos piliečiai su ginklu rankoje yra diversantai arba teroristai, priklausomai nuo konkrečių atliekamų veikų. Laisva šalis turi teisę visomis priemonėmis gintis nuo tokių Rusijos “specnazų”, kėsinančių į Ukrainos laisvę ir nepriklausomybę.

  Thumb up 72 Thumb down 3

 8. Po Rusijos agresyvių veiksmų Gruzijos ir ypač Ukrainos atžvilgiu mūsų šalies gyventojų dauguma mato realią grėsmę ir mąsto apie tai, kaip ją sumažinti. Sąmoningumo augimo progresas akivaizdus. Tačiau, net ir pateiktose, lyg ir optimistinėse lentelėse galima pastebėti, kad vis dar daug kas situaciją vertina neadekvačiai ar net serga sovietinės nostalgijos sindromu. Žinoma, tokią vienybę su kuria stovėjome “Baltijos kelyje” ar išsakėme referendume dėl Lietuvos laisvės šiuo metu pasiekti būtų sunku. Manau, kad tam nemažai įtakos turėjo tai, kad “hegemono” partijos perėmėjai ne kartą per Seimo rinkimus sugeba įtikinti rinkėjus, kad jie yra tinkamiausi valdyti šalį. Netgi buvęs pirmasis LKP sekretorius AMBrazauskas spėjo kelis kartus kartus pabuvoti premjeru ir netgi buvo renkamas prezidentu. Manau, kad kitos Europos demokratinės šalys stebėjosi tokiu mūsų tautos pasirinkimu. Žinoma, negalima atmesti ir Rytų imperijos įtakos. Per savo “penktą koloną”, lengvai perkamą “purvasklaidą” pasiekti sugebėta daug.

  Ukrainos įvykių fone galima susidaryti įspūdį, kad beveik visi Ukrainos rusai nori, kad Rusija okupuotų ir padarytų “tvarką”. Nemanau, kad taip yra iš tikrųjų. Net ir Kryme didelį vaidmenį turėjo Rusijos laivyno kariškių, jų šeimų bei aplinkos veiksmai. Gal netgi lemtingą.
  Gerokai kitaip yra Pietryčių Ukrainoje, kurioje gyvena virš 10 mln rusų tautybės Ukrainos piliečių. Esu tvirtai įsitikinęs, kad Rusijos karinio įsiveržimo variantą palaiko tik nedidelis procentas ten gyvenančių rusų. Jei į demonstracijas susirenka 1000 ar net 10 tūkstančių, palaikančių separatizmo idėja mitinguotojų, tai vis tiek tai tik labai nedidelė dalis viso rusakalbių elektorato. Kryme “referendumas” buvo daugiau panašus į nykų farsą. Koks gali būti laisvas apsisprendimas prižiūrint ginkluotų “žalių žmogeliukų”? Parodija ir tiek…

  Tokie grobikų metodai, kuriuos galima stebėti Kryme ir Pietryčių Ukrainoje vaizdžiai demonstruoja, kokį agresyvų kaimyną turime. Rusijos režimas toliau tęsia oponavimo priemonių naikinimą. Maskvoje Sacharovo prospekte “Tiesos žygyje” dalyvavo patys drąsiausi. Pasakyta buvo nemažai, o tai, kad RTR paskvilinių laidų vedėjas D.Kiseliovas buvo iš nominantų išrinktas ir pagerbtas gėdingomis “premijomis” rodo, kad dar ne visi demokratijos daigai sutrypti. Prisiminkime, kad prieš Sovietų armijos smurtinę akciją Čekoslovakijoje 1968 metais Maskvoje demonstravo tik aštuoni drąsuoliai. Dabar tokio drąsuolio A.Sacharovo vardu pavadinta alėja, kurioje vyko pastaroji demonstracija už tiesos žodžio skleidimo teisę.

  P.s. to 16:17 Tuos savo absurdus jau daugybę kartų tiražavote. Negi nenusibodo

  Thumb up 72 Thumb down 2

 9. Pikasas to 07:33, 2014-03-26 15:55
  CITUOJU iš 20:03
  “Ukrainos Konstitucijos 111 straipsnis: “Ukrainos Prezidentas gali būti nušalintas nuo savo pareigų Aukščiausios Ukrainos Rados impičmento būdu, jei įvykdė valstybės išdavystės ar kitus nusikaltimus.” Buvęs Ukrainos prezidentas, pakviesdamas užsienio armiją, išdavė Ukrainos interesus. Manau, kad jis bus už tai teisiamas, pagal Ukrainos įstatymus. ”
  —————————————————
  POST SCRIPTUM. Atsiprašau jūsų, bet nesu tos srities specialistas, kuris galėtų jums padėti.
  .
  .
  .
  Nėr šlykštesnio klstotojo ir melagio už Pikasą.
  Vieną melą dengia kitu.
  Vieną klastotę – keliomis naujomis.
  Negana to, šis šliužas dar drįsta durninti kitus už tai, kad jį nuolat demaskuoja.
  Eilinis įprastas pavyzdys. Čia Pikasas iš konstitucijos straipsnio iškerpa tik vieną sakinį, bet būdamas bukas nesupranta, jog ir tame sakinyje yra nurodoma, kad Ukrainos prezidentas gali būti nušalintas impičmento būdu, o ne banderlogų perversmu.
  Tikras Ukrainos konstitucijos 111-as straipsnis skamba taip:
  “Ukrainos Prezidentas gali būti nušalintas nuo savo pareigų Aukščiausios Ukrainos Rados impičmento būdu, jei įvykdė valstybės išdavystę ar kitus nusikaltimus.
  Klausimą dėl Ukrainos Prezidento nušalinimo impičmento būdu inicijuoja Aukščiausios Rados konstitucinė dauguma.
  Tyrimo pravedimui Aukščiausia Rada sudaro specialią laikinąją komisiją, kurios sudėtyje – specialusis prokuroras ir specialieji tardytojai.
  Laikinosios komisijos išvados ir pasiūlymai svarstomi Aukščiausios Ukrainos Rados posėdyje.
  Esant pagrindui, Aukščiausia Ukrainos Rada ne mažiau kaip dviem trečdaliais konstitucinės sudėties priima sprendimą pradėti impičmento procedūrą Ukrainos Prezidentui.
  Sprendimą pašalinti Ukrainos Prezidentą iš užimamų pareigų priima Aukščiausia Ukrainos Rada ne mažiau kaip trim ketvirtadaliais balsų nuo konstitucinės sudėties po to, kai Ukrainos Konstitucinis teismas pateikia išvadas, kad buvo laikomasi Konstitucijos procedūrų, ir po Ukrainos Aukščiausio Teismo išvadų, kad kaltinimuose dėl Ukrainos Prezidento veiksmų yra valstybės išdavystės ar kitokio sunkaus nusikaltimo požymių“.
  Dar šlykštesnis Pikaso melas, kad Ukrainos prezidentas nuverstas dėl to, kad ‘pakvietė užsienio armiją’.
  Prezidentą nuvertė vasario 21 d., tuo tarpu užsienio pagalbos jis parašė tik kovo 1 d.
  Absoliučioj isterijoj ir desperacijoj Pikasas tiesiog taškosi nuodais melais ir klastotėmis.
  Tačiau būdamas prigimtiniu išsigimėliu, dar kitus vadina durniais. Tipiškas kagebisto Landsbergio komunistas.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras