Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Kovas 29 Sekmadienis
 

Vitalijus Balkus: PARYŽIUS-BERLYNAS-GARLIAVA

2010-05-25 21:44 | Komentarai | Komentarų (10)

Vakar Garliava, šiandien Prienai, o rytoj? Mes gana ilgai gyvenome lyg saloje, nors aplinkui ošė pilietinių protestų jūra. Streikai, neramumai , protesto akcijos – tai Vokietijos, Prancūzijos ar Italijos kasdienybė. Demokratinėje valstybėje teisė išreikšti savo nuomonę nėra ginčijama, o pilietinio protesto formos gali varijuotis nuo taikaus piketo iki kelio blokavimo ar visuotinio streiko. Maža to, dažniausia net ir drastiškų protesto akcijų dalyviai nesulaukia didesnių valdžios represijų. Tiesiog būna manoma, kad keli išdaužyti langai ar ištrypti gėlynai nėra verti ilgų teisminių procesų. Be abejo, įsiaudrinus miniai imamasi tam tikrų priemonių padėčiai suvaldyti, tačiau tik tam kartui. Pilietiškumas „senosios“ demokratijos valstybėse yra didesnė vertybė nei tariama vienybė. Galiausiai nepamirškime, kad esant žemam korupcijos lygiui ir tinkamai veikiant teisinei sistemai pilietis, nepropaguojantis kraštutinių idėjų (nuo tautinių , socialinių iki aplikosauginių), dažniausiai neturi pagrindo imtis jokių antiistatimiškų veiksmų. Savo nepasitenkinimą esama valdžia pilietis galiausiai gali išreikšti eilinių rinkimų metu.

Tiesa, judant nuo Vokietijos Rytų link padėtis keičiasi. Pilietiniai protestai tampa retesni, o ir vyksta jie dažniausia tuomet, kai problemos sprendimas, dėl kurios protestuojama, jau atsidūrė aklavietėje. Be to, kuo blogesnė šalies ekonominė padėtis ir kuo korumpuotesnė valdžia, tuo platesnis piliečių ratas yra potencialūs protestuotojai ir tuo didesnį nuoskaudų „kraitį“ jie turi. Tuo pačiu ir tų šalių valdantieji yra nelinkę toleruoti protestus suvokdami, kad protestas, iššauktas dėl kokios nors vienos problemos, gali iššaukti grandininę reakciją. Taip istorijoje jau yra buvę, kuomet dideles esmines permainas pradžioje iššaukdavo ganėtinai nereikšmingi įvykiai.

Lietuva, kaip ir minėjau – tai salelė, kurioje gana ilga laiką buvo akumuliuojamos nuoskaudos, o viešų veiksmų matydavome vos vieną-kitą. Praėjusių metų Kauno įvykiai išjudino labai platų visuomenės sluoksnį, kuris buvo tradiciškai pasyvus. Tai piliečiai, kurie, kaip įprasta, nedalyvauja aktyvioje politikoje, nes dažnam jų sunku suvokti dabartinės politikos subtilybes. Jie gali piktintis mokesčiais, tačiau vargiai pasakys, ką reikėtų keisti. Jie puikiai mato, kad teisingumas jų atžvilgiu buvo neteisingas, bet kartais nežino, tiksliai kiek iš tiesų tos neteisybės buvo ir kaip su neteisybe reikia kovoti. Nenuvertinu šių žmonių – tai darbščioji tautos dalis, kuri iš dienos į dieną stato namus, aria žemę, prekiauja ir slaugo.

Kauno įvykiai tapo viešu paskelbimu: „Teisėsauga ir teisėtvarka Lietuvoje yra neveiksni“. Garliava pirmiausia – tai ne Kedžio bylos dalis, o paprasto žmogaus įtūžio prieš teisėsaugą projekcija. Per 20 metų mes matėme ir ilgametes bylas dėl išlikusio turto grąžinimo (kurioms pasibaigus, paaiškėdavo, kad grąžintino turto jau nebeliko) ir keistus sprendimus nusikaltėlių bylose, ir ypač humanišką teisingumą išskirtinių piliečių bylose. Pvz., pakanka būti aukšto pareigūno asmens sargybiniu, kad galėtum „medžioti“ virėją. Matėme ir politikų karus, kuriuose pirmu smuiku grojo teismai, įskaitant Konstitucinį Teismą. Visa tai galima analizuoti, kiekvieną klausimą išnarplioti atskirai, tačiau paprastas, nuoširdžiai naivus ir įskaudintas žmogus mato visumą geriau nei rašantys žmonės.

Kaip būtų gerai, kad pastarųjų įvykių fone iš valdžios viršūnių būtų pasakyta: „Klydome, sukūrėme uždarą sistemą, kuri tapo valstybė valstybėje. Pakelsime senas bylas ir peržiūrėsime, ar viskas buvo tinkamai padaryta. Sutvarkysime teisinę bazę, kad įstatymai neprieštarautų vienas kitam. Išvalysime teisėjų korpusą nuo kyšininkų. Na, ir patys nustosime naudotis telefonine teise“. Na, o įvykus spontaniškam protestui, pagaliau būtų suvokiama, kad kaltininkai ne tie, kurie nakvoja prie Venckų namų, o tie, kurie žaisdami įprastinius teisinius-aparatinius žaidimus sugebėjo surišti teisinių problemų Gordijaus mazgą.

Deja, skaitau šios dienos spaudą ir matau : „Kai situacija užsitęsė, visas šis klausimas išsivystė, kaip teigia garliaviškiai, vos ne į nacionalinį judėjimą, kuo aš norėčiau abejoti. Bet iš principo sakau, tai yra tikrai neteisėti veiksmai ir, mano žiniomis, asmenys, kurie patį pirmą kartą trukdė, kai antstolis turėjo atlikti pareigą ir paimti mergaitę, bus nubausti. Šiai dienai sprendžiamas šitų asmenų patraukimo baudžiamojoj atsakomybėn klausimas“.

Kaltieji rasti, tvarka bus atstatyta, teisingumas įvykdyta … Gyvename toliau…iki kitos Garliavos.

Vitalijus Balkus

2010-05-25

Komentarai

 

 

 
 1. Manau, kad tas pedofilu klanas tai yra tiesiog nemazai turtingu ir aukstas pareigas uzimanciu zmoniu uzsiemimas, kai viskuo pasisotine, viskuo perteke nebezino, kaip issidirbineti, gal nebeiseina su moterimis, tai pradedama pasitenkinti su vaikais, o gali buti ir psichologines problemos, bet baisiausia tai, kad juos isryskina ir paskui jais manipuliuoja kas kaip nori, nes jei ko nors nepadarys, tai bus isryskinti, o issiryskinti ir susigadinti gyvenima nieks nenori, tai yra tiesiog baisu, kai su zmonemis taip manipuliuojama ir aiskiai matosi, kas kur is valdanciuju imerke uodegas ir jais manipuliuojama, neminesiu pavardemis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Pedofilijos bylą Kaune mėginama sieti su mįslingu pedofilų klanu. Kaip reikėtų įsivaizduoti tą pedofilų klaną? Ar tikrai tas klanas egzistuoja?
  Kai kurie TV laidų rengėjai, kaip ir tam tikra visuomenės dalis, sąmoningai ar nesąmoningai klaidina ne tik save, bet ir kitus. Reikėtų suvokti, jog Lietuvoje egzistuoja ne pedofilų klanas, o korumpuotų pareigūnų tinklas, naudojantis pedofiliją kaip įrankį savo tikslams įgyvendinti. Cigarečių ir alkoholio kontrabandą organizuojantys aukšti pareigūnai ir politikai juk nėra kontrabandininkų klanas – tai tiesiog korumpuoti pareigūnai ir politikai, kurie užsidirba pragyvenimui tokiu būdu.
  Kontrabandą kontroliuojančios institucijos yra užblokuojamos korumpuotų politinių partijų bei tam tikrų pareigūnų, kad nelegali veikla negalėtų būti sustabdyta.
  Reikėtų suvokti, jog bet kuris aukštas teisėjas pedofilas ar pareigūnas yra puikus įrankis tų žmonių, kurie gali iš to turėti naudos.
  Egzistuoja ne pedofilų klanas, o gerai organizuota grupuotė žmonių, kurie kontroliuoja tuos pedofilus.
  Jeigu aš dirbu saugume (VSD) ir užimu aukštas pareigas bei turiu informacijos, jog kažkuris teisėjas, politikas ar pareigūnas yra pedofilas, ką aš darau? Sąžiningas pareigūnas tokį pedofilą teisėją išviešintų visuomenei, taip apsaugodamas sistemą nuo silpno pareigūno, kurio silpnybė gali atsisukti prieš pačią sistemą ir netgi visuomenę. Tačiau ką darys korumpuotas saugumietis iš VSD, ypatingai jeigu jis dirba ne Lietuvai, o Rusijai? Jeigu jis Sovietų Sąjungos laikais buvo kagėbistas ar jau laisvoje Lietuvoje buvo užverbuotas užsienio žvalgos, arba jis tiesiog sumanė, jog neverta išduoti teisėjų, pareigūnų, nes galima juos panaudoti savo veiklai, tai toks pažeidžiamas teisėjas pedofilas dirbs ir toliau. Toks silpnas teisėjas tampa įrankiu grupei draugų vykdyti savo nusikalstamą veiklą.
  Būtų kvaila manyti, jog pedofilų klanas būtų organizuoto susivienijimo viršūnė. Žmogui, norinčiam kontroliuoti silpnus teisėjus ir pareigūnus, pačiam nebūtina tapti pedofilu, kaip ir narkotikų platintojui nebūtina pačiam tapti narkomanu, kad „suartėtų“ su kolegomis narkomanais. Jeigu netgi organizuotos nusikalstamos veiklos grupuotės neigiamai žiūri, jei kas iš grupės narių vartoja narkotikus, nes jie jaučia, kad silpnas komandos narys atsisuks prieš juos pačius.
  Yra žmonės, kurie prižiūri teisėjo pedofilo paslaptį, o yra žmonės, kurie pasirūpina, jog teisėjas turėtų vaikų. Teisėjas turi vaikų, o saugumas turi teisėją – abipusė nauda. Teisėjas už neišduotą paslaptį priima atitinkamus teismo sprendimus, kurių reikia jį kontroliuojantiems pareigūnams. Nes tiek teisėjas pedofilas negalėtų niekam pasakyti apie savo paslaptį, tiek ir nenorėtų, kad jį kontroliuojantys asmenys pasakytų, taigi supranta, kad jo karjera priklauso nuo kitų asmenų. Toks teisėjas yra pažeidžiamas, tačiau tai realybė, nes pedofilija nėra išgydoma, jis ir liks pedofilu visą gyvenimą. Jam nėra kito kelio, tik būti užverbuotam ir dirbti saugumui visą likusį savo gyvenimą. Tai jo silpnybė, kurią, kažkas žinodamas, išnaudoja.
  Žinoma, jeigu kontroliuojantys pareigūnai išvalytų sistemą nuo silpnų teisėjų, prokurorų, politikų, kitų pareigūnų, tai sistema sustiprėtų, tačiau gal tai grupelei draugų nereikalinga stipri sistema? Gal jiems reikia korumpuotos sistemos, pažeidžiamos sistemos?
  Liustracijos procesas žlugęs, taigi sunku suprasti, kokie saugumiečiai dirba VSD. Bendras vaizdas susidaro ne koks. Šioje organizacijoje gali dirbti visokie agentai. Taigi pasitikėti šia organizacija yra sunku, nes neaišku, kokie pareigūnai tikri patriotai, o kurie tik apsimeta tokiais.
  Reikėtų aiškiau suprasti, jog yra korumpuotų pareigūnų grupuotė ar kelios grupuotės, kurios aiškiai turi būti ne kažkokioje paprastoje institucijoje, o rimtoje, kuri kontroliuoja viską.
  Logiška, kad paprastas teisėjas, advokatas ar policininkas vargiai turės tiek galių, kaip VSD, Generalinė prokuratūra, Policija, kai kurios ministerijos, svarbūs Seimo komitetai, FNTT, STT, Mokesčių inspekcija ir panašios institucijos.
  Todėl natūralu, kad reikia ieškoti ne pedofilų klano, nes pedofilai aukštose postuose yra tik įrankis. Reikia ieškoti, kas tuos pedofilus tampo už virvučių. Kaip ir neeilinėje nužudymo byloje reikia ieškoti ne tik žudiko, o ir užsakovo.
  Teisėjas, politikas ar paprastas pareigūnas pedofilas yra graudi realybė. Pats jis nėra stiprus, kai jo silpnybę kažkas žino, todėl vargu ar jis galėtų sakyti, jog priklausydamas pedofilų klanui jaučiasi galingas. Pats faktas, kad jis turi rimtą silpnybę, jau padaro jį silpnu, o ne stipriu ar galingu asmeniu. Jis tėra įrankis tikrojo klano, kuris susideda iš pagrindinių Lietuvos Respublikos institucijų korumpuotų vadovų bei pavaduotojų. Sunku būtų įsivaizduoti, jog paprastas saugumietis iš VSD ar paprastas prokuroras iš Generalinės prokuratūros gali turėti tiek galios, kad valdytų teisėją pedofilą. Toks pareigūnas pats gali atsidurti kažkieno taikiklyje, vos tik sužinota bus, kuo jis užsiima. Tai tarsi žaidimas, kuriame laimi tas, už kurio nugaros niekas nebestovi.
  Jeigu paprastas pareigūnas galvoja, kad jis šiame žaidime yra nugalėtojas, tačiau nejaučia, kad jį patį jau filmuoja ir seka, tai jis jau rytoj bus pralaimėtojas, vos tik jam bus parodyta, kuo jis užsiima laisvalaikiu.
  Visą aukštų pareigūnų pedofilų tinklą, kontrabandą ir kitas nusikalstamas veikas turi kontroliuoti ir prižiūrėti tie asmenys, kurie iš to gauną naudą, kurie turi visą informaciją, kurie gali kontroliuoti žemesnes institucijas ir žemesnius pareigūnus, jei šie sugalvotų tirti nusikalstamas veikas.
  Pasikartosiu: naivu būtų manyti, jog pedofilų klanas yra stipri organizacija. Tiesiog neskamba: narkomanų klanas, alkoholikų klanas, kontrabandines cigaretes vežančių vilkikų vairuotojų klanas ir pan. Tai silpnybė, o silpnybė nepadaro žmogaus stipriu – ji kaip tik padaro žmogų pažeidžiamą, įrankiu kažkieno kito rankose. Tačiau toks silpnas žmogus gali atvesti prie aukštesnių pareigūnų, kurių vardus žinant galima būtų duoti stiprų smūgį visam korumpuotų pareigūnų tinklui.
  Žinoma, tai nėra taip paprasta padaryti, nes jie turi visas sąlygas išlikti valdžioje nepastebėti, nes jie nėra renkami, o saugumas apskritai yra slapta organizacija, kurios veikla nematoma, taigi kontroliuoti nematomą organizaciją nėra taip lengva kaip atrodo.
  Galima padaryti išvadą, jog visuomenei reikia atkreipti dėmesį ne į pavienius pedofilus ar cigaretes gabenančias močiutes, o į aukštus postus valstybėje užimančius pareigūnus. Paprastas pedofilas negali padaryti tiek žalos, kiek svarbioje institucijoje dirbantis pedofilas, kadangi paprastas pedofilas tik tvirkina, o aukštas pareigas užimantis pedofilas ne tik tvirkina vaikus, o dar ir priima neteisėtus sprendimus, kurie naudingi korumpuotų pareigūnų tinklui. Tai dviguba žala, kurią patiria ir aukštas užimančio pareigūno auka ir visa visuomenė, kuri turi po to jausti tas neteisėtų sprendimų pasekmes.
  Taip pat ir kontrabanda, kurią vykdydamos močiutės nepadaro tiek žalos valstybei, kiek padaro ištisi sunkvežimiai, pilni kontrabandinių cigarečių, laisvai važiuojantys per sieną su aukštų pareigūnų žinia. Galbūt močiutės kontrabandininkės žala valstybei per visą jos gyvenimą nesudarys net procento to, kokią žalą padarys tie vilkikai, pakrauti kontrabandinių cigarečių. Tai nepalyginama žala.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. kad po 20 metu nepriklausomybes zmones tures patys gintis nuo supuvusios pedofilines teisesaugos kuri juos turetu ginti

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • o kur teigiau, kad tesakts nuoširdus? Rašiau, kad žmogus `labai jaudinosi`.Šis komentaras skiriasi ne vertinimu, bet tam tikru `apiuopiamumu`.Būna, kad žmnės išsigalvoja, tikiuos, kad tyrėjaiirba mokykloje, ns ten galima daug sužinoti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Iskrypeliu klanas teisesaugoje, seime, prezidenturoje, vadovybeje pereina i kontrapuolima. Reikia nubausti kaltus kas trukde anstoliams atimti mergaite ir atiduoti iskrypeliu klanui. Tik jie vieni zinos kur gyvens ta mergaite nes valkata iskrypele motina, neturi kur gyventi. Gal ja pasirupins paulauskas, kuras, sedbaras, laurinkus, oleka, usas, cechanavicius?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. 1. Nepradėk kovos, kurios negalima laimėti.
  2. Nuolat judėk į priekį, smok ir bėk.
  3. Naudok priešą kaip pagrindinį ginkluotės tiekėją.
  4. Dangstyk savo judėjimo pėdsakus.
  5. Išnaudok karo veiksmams netikėtumo elementą.
  6. Išsikovojęs tam tikras pozicijas, formuok naujas kolonas.
  7. Apskritai veik trimis etapais: strateginė gynyba, pusiausvyra tarp priešo veiksmų ir partizanų veiksmų galimybių ir, galiausiai, visiškas priešininko sutriuškinimas.

  Che Guevara, "Partizanų karas"

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (1)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...