Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Visuomeninės organizacijos ir pilietiniai judėjimai reikalauja A.Šumsko atsistatydinimo

2011-03-29 08:43 | Naujienos | Komentarų (107)

Visuomeniniai judėjimai ragina Vilniaus apygardos teismo pirmininką A.Šumską pasielgti garbingai - prisiimti atsakomybę už darbe girtavusį teisėją Z.Birštoną ir atsistatydinti (KK nuotr.)

Pilietiniai judėjimai ir visuomeninės organizacijos reikalauja, kad dėl girto teisėjo Z.Birštono siautėjimo Vilniaus apygardos teisme ir šalia jo atsakomybę turi prisiimti ir Vilniaus apygardos teismo pirmininkas A.Šumskas, kadangi girto teisėjo buvimas darbe ir dalyvavimas teismo posėdžiuose rodo, jog šiame teisme buvo sudaryta palanki girtavimui atmosfera.

Be to, žiniasklaidoje pateikti duomenys rodo, kad Vilniaus apygardos teismo pirmininkas A.Šumskas galėjo siekti nuslėpti teisėjo Z.Birštono neblaivumą, surandant asmenį, kuris parvežtų girtą teisėją namo.

„Mes reikalaujame Vilniaus apygardos teismo pirmininko A.Šumsko atsistatydinimo“, – teigiama Sandraugos „Kitokia Lietuva“ rezoliucijoje, kurią vienbalsiai priėmė šeštadienį, kovo 26 d., 150 susirinkimo dalyvių iš visos Lietuvos.

Vilniaus apygardos teismo pirmininko A.Šumsko atsakomybės klausimą taip pat kelia ir kitos visuomeninės organizacijos iš Vilniaus, Kauno ir Šiaulių, kurios kovo 31 d. pradės protesto akcijas – piketus – prie Vilniaus apygardos teismo, reikalaujant A.Šumsko atsistatydinimo.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. o kur tie 150 dalyviu is visos Lietuvos [ sandraugos ”Kitokia Lietuva ” nariu ] buvo anonimiskai susirinke ?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Vel teismu taryba svarstys Venckiene .Jug ji pasake yra Dievas kuris tiems kurie denge pedofilu klana,yra korumpuoti,klastoja bylas , ir gina nusikaltelius o ne nukentejusius sulauks Dievo bausmes. Manau tautai nebeliko nieko kito kaip tik melsti dievo pagalbos ir……Dievas ISGIRDO!!!!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Be abejo, kad reiketu atsistatydinti. Juk egzistuoja atsakomybes nerasyti kodeksai. Negi tokia jau brangi kede?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Grigaravičius ir Telyčėnas atsistatydino,nors tų girtų degradų,greičiausiai,net akyse matę nebuvo.O čia viskas Šumsko pašonėje.Nesuprantu,kodėl niekas dar neverčia Šimašiaus?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. dirbau prokuraturoj dabar teismuose blet pradekit mus gerbt jus blet sudo gabalai uz nepagarba mum tai yra teisman ir prokuraturom blet jus sudo gabalai busit teisiami blet sudai jus jum bus iskeltos baudziamosios bylos blet uz musu negerbima ir negerbima teismu bei prokuraturu,mes jus visus susodinsim rasim ir straipsnius jum sudo gabalai blet ir yrodymu nereikes blet jus sudai sudu gabalai yra zmones tik mes garbes teismai ir prokuraturos mes blet dirbom tiek desimtmeciu ir niekas nedrysu musu judint o dabar blet kazkokie sudu gabalai mum nori uzdraust daryt ka mes tik norim mes neprate gyvent blet is atlyginimo tai jus sudu gabalai gyvenkit is atlyginimu o mes prokuraturura ir teisejai visada gyvenom placiai ir gyvensim blet kokias cia prokuraturos reorganizacijas permainas blet sugalvojot nacher mum ju nereikia taip patogiai buvom isitaise blet teismuose galejom padaryt bonke su kolega gave kysi na atlygi mum priklausiusi ir nuteisiam koki nors zertva blet karoce b;let gerbkit teismus prokuraturas ir teiseju garbes teisma blet jus sudai .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Durnių laivas – Ko Jus prie to vargšo Šumsko pristojote,kuo jis nusikalto,kiek žinau labai gerai dirbo, 2 kadencijas išbuvo, darbuotojai patenkinti, Jūs Piliečiai – piketus ruošiatės surengti – geriau prie Seimo piketą ir mitingą surengtų kad benzas atpigtų ir maistas , bo tuoj Duona po 10 lt kainuos, o jiems rūpi kas pakeis Šumsko kedę …

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Prisidirbusi ir apgirtusi per dvidešimt metų teisėsaugos sistema privalo būti iškuopta , na o Seimą apvalome kas keturi metai per rinkimus.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • pasitaisau :,,gerai” dirbo, darbuotojai ,,patenkinti”, kadencijas tik ,,isbuvo”… Ka jus kalbat ?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 7. REK i Gyvates sirdi “TEISES ir teise..komiteta.”.. seime!!!Ten slepiesi gyvatino jega ir i Teisingumo Sinsila.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. jus sudo gabalai kada pradesit mus teisejus ir prokurorus gerbt?jus sudai blet sudo gabalai gerbkit garbes teismus pagarbiai gerbkit mus.blet

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. neeee negalima jam leist atsistatydint ,jo vadovaujamoj istaigoj viskas gerai arba labai gerai,jis nieko nezinojo apie gerianti teiseja birstona nei apie kitu teiseju girtavima darbe ar kysiu emimus,tuo labiau jis niekad negirdejo apie jokias falsifikuojamas bylas ar panasius dalykus,sumskas ar kaip ten jis yra garbingas teisejas jopeimat kas ir bus jei visi susisikkkkkkkkkk oi tai yra garbingi teisejai vadovai bus pradeti metyt kaip pyzda is barsciu kas dirbs kas vadovaus teismam ir prokuratururommmm oi prokuraturrrrom ,kas ir bus jei pradesim metyt vadovus uz tai jog jie nezino kas vyksta ju vadovaujamose istaigose?jie turi suktissss oi jie turi dirbt savo garbinga darba garbes teiseju,garbes teismu pagarbos teismam garbes pagerbtais vadovais garbingai neyzeidinet teismu garbes izeidimas teismu kompetencijos garbes orumo kilnumo tevyne istatymu leidybos valstybes garbes vadovai jopeimat .blet sudai jus sudo gabalai.blet,gerbkit mane gerbkit teismus teisejus blet prokurorus sudo gabalai blet

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Gerb. N. Vieckienes kova pries supuvusia sistema. Gaila, kad skucienes deka,(,visuokiu atsiribojimu) , zlugo Drasiaus kareiveliu vienybe. Lidija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Visą žiemą Venckienę sapnavau,nu galvojau gi ateis pavasaris,gal praais.Tai kur tau,dabar ir gultis jau bijau.Praeitą naktį susapnavau Renatą , liepė pūst į alkotesterį.Kitų Babų klausiu-ir jos pūtė.Siaubas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. niekaip nesuprantu ar Venckiene tik dabar akis prasikrapste ir pamate kokie pas mus korupuota teisesauga,tai ka jinai veke tam teisme ar sekretore dirbo,beja ir tos daugiau zino,bet kap suprantam ta klanine sistema buvo jai labai patogi ir naudinga,nes i teisejus bet kas nepatenka,teisejas duoda sistemai yzadus,t.t.tarnauti klanui ir tik klanui,tik yra isimtis vieni teisejai vykdo vieno klano uzduotis kiti kito,va toks ir skirtumas

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Nežinau apie kitus, bet teisėja Neringa preciziškai laikosi savo priesaikos tarnauti violetiniam klanui.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 13. teisesauga gina BANDITUS,o sprendimus primineja girti sudai,ir telefono skambucius,kokio sprendimo reiks toks ir bus,kad tik nurodimas butu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Kaip pavasaris prasideda nuo pempės, taip KK diena – nuo naujų skalpų. Tai ką čia šiandien skalpuojame? Aaaa… – šiandien kažkokį A.Šumska. Jooo, žinoma, pritariu. Reikia būtinai ir tą nurotuoti. Klausiat už ką? O ką aš žinau. Ar čia taip svarbu? Žinovai sako už norą, kad lyg ir norėjo girtą Z.Birštoną namo parvežti. Koks niekšas. Tokiam tik Lukiškėse vieta. Ir sugalvok tu man – ne kaka žurnalistą kviestis, o namo parvežti… Tokius, kaip sako garsiausioji garliavinė teisėja, be jokio teismo reikia kokieks aštuoniems metams sodinti. Žinos nenaudėlis kitą kartą į kokias patikimas rankas išsityčiojimui girtą kolegą atiduoti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Be abejo, labai teisingas sprendimas – girtą teisėją atiduoti į KK rankas: nes tada teisėjas yra saugus – pirma, iš jo išpešamas nuoširdus prisipažinimas, kad gėrė, dėl ko gėrė, antra, teisėjas saugiai nugabenamas į policiją, kur jam nustatomas standartinis teisėsaugai girtumas. Todėl tikrai manau, kad užuodus neblaivą teisėją reikia skambinti KK :)

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Nu tai tada nebežinau.pas mus tai visus gatavus dėdė Pulinys visada namo parveža.Pas mus tvarka griežta.O tie teisėjai tai visokiais advokatais pasitiki.Kažkokie ten pas juos nestatutiniai santykiai..

    Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Kaip pavasaris prasideda nuo pempės, taip KK diena – nuo naujų skalpų. Tai ką čia šiandien skalpuojame? Aaaa… – šiandien kažkokį A.Šumska. Jooo, žinoma, pritariu. Reikia būtinai ir tą nurotuoti. Klausiat už ką? O ką aš žinau. Ar čia taip svarbu? Žinovai sako už norą, kad lyg ir norėjo girtą Z.Birštoną namo parvežti. Koks niekšas. Tokiam tik Lukiškėse vieta. Ir sugalvok tu man – ne Gorienę kviestis, o namo parvežti… Tokius, kaip sako teisėja N.Venckienė, be jokio teismo reikia kokieks aštuoniems metams sodinti. Žinos nenaudėlis, kad pirmiausia reikia tūkstantprocentinai įsitikinti, o jau po to tik norėti, į kokias patikimas KaKa rankas išsityčiojimui atiduoti.
  Jeigu… jeigu aš būčiau kokia vadovė ir mano koks pavaldinys prisisprogtų, tai tą pačią minutę griebčiau telefoną skambinti Giedrei ar Kristupui ir lėkčiau su atsistatydinimo pareiškimu pas mūsų Tautos Motiną, kol N.Venckienė nespėjo dar manęs pasodinti. Jeigu, žinoma, būčiau… Ir tvarką savo įvesčiau griežtą: kiekvienas darbuotojas privalėtų penkis kart per dieną ateiti į mano kabinetą apuostymui. Darbuotojų daug. Sėdžiu sau ir visą dieną uostau. Jei tik su kvapeliu – tuoj dzinnn dzinnn – Krivickui. O mūsų šių dienų didvyrį Renatėlį pirmuoju ir glavniausiu pavaduotojų uostymų srityje pasiimčiau, – su tokia šuniška uosle kito tokio tikrai nerasi. Jis šnapso kvapą pas teisėją geriau užuodžia nei Vidas Urbonavičius savo šikane paslėptus bakšišinius banko bilietus.
  P.s. O Babų matau prisiveisė… Vienos – ryškiai lelijavos, kitos – rudos, kaip (…) gabalas. Dar ne vasara, o jau koks Babų derlius… Tik imkit mus ir skaitykit… Ką gi…, kaip toj dainoj: „… (kol dar) visi atviri keliai…“.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Kokia Lietuvoje demokratija, parodo teismu priimti sprendimai tiems pilieciams, kurie pries valstybe ir jos klerkus iesko fiesos teismuose. Laimi tik 3 procentai. Baltarusijoje ir net Afrikos kontinento salyse-laimi bylas 5 procentai. Salys turincios tikra demokratija nuo 40-55 procentu,PALIEKU JUMS SPRESTI, kokioje salyje mes paprasti pilieciai gyvename ir ka gina teismai,

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. poozicija,ogi jokia jinai nebus,tyli visi kaip grybai,kad grybautojai nesurastu,o jie dulkina musu tauta,kaip okupantai,ir sypsosi is televizijos ekranu,o mes ziurime i juos ir tylime,galvodami,okada musu eile ateis ir sudoros,laukite skambucio i duris,nes byla dabar galima sudelioti ir is jusu tel.pokalbiu ir is zodziu internete,tai stai iki ko privede musu tauta,bijome kalbet tel. bijome reiksti savo zodzius garsiai,mums palikta teise tik mintyse keikti juos nes minciu dar neismoko skaityt,tas pats kaip prie Berijos,o bus dar baisiau,tai,kad sedekim ir laukim,kol mus visus prades vadinti sudu sudais,runkeliai jiems jau per grazus zodis,tai pamalonina,siuo zodziu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Nesuprantu, kodėl dėl girto policininko, turėjo atsistatydinti generalinis komisaras, o dėl girto teisėjo, kuris savam kieme šposus krėtė, to kiemo viršininkas -ne.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Viso pasaulio lietuviai pritariam Šumsko atsistatydinimui, nes aišku, kad šumskas norėjo nuslėpti Birštono girtumą. Matyt, ten girtaujama pastoviai, dėl to vienas kito nusikaltimus dengia.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Kodel bijo tik tie prokurorai ir teisejai kurie zino teisybe? Kodel jie sakosi, kad irodymu yra, bet labai bijau? Kodel nebijo tik Betingis, Petrauskas, Kliunka, Kraujutaitiene?Jasaitis?Paulauskas? Net tik aukstu pareigunu pedofilu klanas, bet ir nebaudziamas prokuroru bei teiseju klanas, kuris teisinguma pavercia neteisingumu ir atvirksciai. Kedys buvo teisus sakydamas jog Jie jau priejo liepta gala.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Moderni sovietinė sistema. Tik tada, laisvus, drąsius, nebijančius tiesą sakyti žmones uždarydavo į durnynus, kurpdavo kriminalines bylas, kabindavo etiketes, mesadvo iš darbo ar tremdavo į Sibirą.
  Okupantų valdžią pakeitė sava vagių/tratintojų valdžia, o valdymo principai išliko tie patys.
  Naivūs, kurie tiki, kad valdžia tarnauja žmonėms, gina tiesą ir teisingumą…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. perzenge teisesauga visas ribas…Dar per graziai Venckienes zodziai nuskambejo kokia yra musu Lietuvos teisetvarka, ir aisku uz teisybe reik supykt, nes teisybe griauzia akis…SEKMES VENCKIENEI BEGALINES…Vistiek ateis ta valanda, kai kai kam apkars tie pinigeliai gauti uz mela ir islys yla is maiso…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Klausimas yra labai paprasta, ar mes lietuviai padesime Neringai ? Ar leisime ja nukryziuoti.Visi zino kad teisetvarka supuvusi ! Visi zino kad jie siurbeles, blakes ir kysininkai ! Visi zino kas yra stankunaite ir kas buvo usas.Klausimas tik koklia bus musu pilietine pozicija ?????

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. kai kuriuos komentarus,apie ponia Venckiene,kokia kristoline,kokia sazininga,nors angelo sparnus dek ir tiesiai i dangu.Sako,kad tikrino jos nagrinetas bylas ir jokiu nusizengimu!Kaip atras tuos nusizengimus,jegu byla teiseju kolegija,trys teisejai,o Venckiene deda parasa,jeigu trauks ja tures traukt ir jos chebrite,o to daryt negali,oi kiek daug tu nekristoliniu bylu pas ponia teiseja,betgi nevardinsi!nes bus,kaip tam emigrantui,kuri atvykus sueme

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Teisingumo ministerija ir gina situos parazitus,kurie Liteuvoj isbujojo,pabandykit paduot koki pareiguna i teisma teisingumo ministerijos pasiustas atstovas net trilinkas susirietes gina nusikaltusi pareiguna,jie visi yra klanas,ir niekam jie nepaklus.Lietuvos Teisesauga yra Lietuvos Priesai kurie griauna visa Lietuvos pamata,ir nera jokios iseities,kad kas pasikeis,Valys tik pradejo kazka judint ir tuoj pasipyle ant zmogaus srutu kibirai,ir tik laukia paruose savo statytini,kad uzimtu Valio vieta,ir vel butu savas bachuras.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. versti gerb.Pirmininką A.Šumską atsistatyti iš posto,nes patys supraskit kaip sumažės jo atlyginimas,jūs nesuprantat,kad pirmininkas ne koks eilinis teisėjas,be sąžinės jūs.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Reikalingas jam tas tavo juokingas atlyginimas,kaip man KK korespondentas su kino kamera.Mūsų sunkų darbą net PVM grobstytojai geriau vertina.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 27. . Nera jokiu kontroles mechanizmu ir nebus o tai reiskia ,kad sovietmecio obliai kaip nesamones isdarinejo taip isdarines. Ar kas girdejo ,kad teisejas, prokuroras butu atsisedes realiai i kaliuze del kisininkavimo???? :) Čia negalima kalbėti apie pavienius atvejus, tie pažeidimai yra nuolatiniai ir masiniai. Nes teisėjai save laiko ypatinga kasta.Taip pat baisu tai, kad ikiteisminio tyrimo tarnybos glaudžiai susietos su teismais, dažniausiai giminystės ir interesų ryšiais. Kažkodėl apie tai nieks nekalba ir nemato interesų konflikto.Manau, kad turi būti gėda tiek teismų vadovams tiek tiems kas bando visus ne gerumus pateikti, kaip principinga kova su pažeidimai. Kur mato kova su pažeidimais, tai tipinis slėpimas. Nes jeigu ne žiniasklaida, nebūtu niekas nieko neįrodęs, kaip tai buvo visada (iki šiol). naglas mulkinimas – nu ir slykstynes teismuose sedi .

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Čia jau Tiesa arčiau.Dar prieš metus Boba grieščiausiai nurodė Seimo nariams nesikišt į “teisėsaugos” darbą.Ale kam ta Tiesa kada reikalinga buvo?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 28. susidariau įspūdį, kad teisėjas, išvadindamas “šūdų šūdu” KK operatorių, “šūdų šūdo” etiketę priklijavo savo kolegoms, nes šitas bumerangas jiems atgal…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 29. sumskas turi atsistatydinti. akivaizdu kad jis denge savo kolega ir jei ne KK zurnalistas (tas vadinamasis sudu sudas), alkoholikas birstonas “dirbtu” toliau, iki pensijos.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras