Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

Visuomenė kviečiama Seime stebėti E.Žiobienės atstatydinimo procesą (papildyta)

2010-10-21 14:44 | Naujienos | Komentarų (59)

Trys antipedofiliniai judėjimai aktyviai protestuoja dėl E.Žiobienės atsistatydinimo (KK nuotr.)

Penktadienį, spalio 29 d., piliečių sąšauka "Už dorą tautą"  pateikė Seimo Pirmininkei Irenai Degutienei prašymą lapkričio 4 d. į Seimą įleisti 108 piliečius, norinčius stebėti E.Žiobienės atstatydinimo procedūrą.

Kaip žinia, Vaiko teisių apsaugos kontrolierei Editai Žiobienei pateikus atsistatydinimo pareiškimą, lapkričio 4 d., ketvirtadienį, Seimas turėtų balsuoti dėl E.Žiobienės atsistatydinimo. Lietuvos gyventojus, pritariančius E.Žiobienės atsistatydinimui ir norinčius stebėti, kaip Seimas balsuos dėl jos atsistatydinimo, piliečių sąšauka „Už dorą tautą“ kviečia Seime stebėti balsavimo dėl E.Žiobienės atsistatydinimo procedūrą.

Norinčius atvykti į Seimą ir stebėti šį lemtingą Lietuvos valstybei balsavimą, sąšauka „Dora tauta“ dar galite  registruotis el.paštu: sasauka@doratauta.lt arba SMS žinute tel.: 8 616 19650, nurodant pavardę, vardą, telefoną.

Užsiregistravusieji kviečiami atvykti lapkričio 4 d., 9.00 val., į Seimo II rūmus (įėjimas nuo upės pusės). Su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

KK inf.

2010-10-21

Komentarai

 

 

 
 1. Lyg pro padidinamą stiklą galės matyti,kaip seimūnai balsuos. :))) Bravo!!! Aišku,beveik neabejoju,bus daromos administracinės ir techninės kliūtys,kad kuo mažiau žmonių patektų į Seimo rūmus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Beje, nuotraukoje ne trys, o du antipedofiliniai judėjimai. Trečias judėjimas turbūt pedofobas iš Biržų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Bet tai ką reiškia, kad ji minios neatsiprašys ( taip atrodo pasakė)? Bet tai kam ji, pareigūnė privalo būti atsakinga ir kieno interesus ginti – žmonių ar kažkieno kito? Kaip žiojas, taip ir Žiobienė

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. sita ismatu, meslo ir slieku substancija zabiene turetu but pasmerkta visu zmoniu! jinai yra didele geda ir giminem ir artimiesiams…ir mums visiems dvokianti , iskrypele zaba….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Lietuva ivare I teisine chaosa, o dabar patys tuos "teisesaugos" ir bijo. Ir manau spaudima jaucia virs gerklies.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. praradus kontroleres posta, taps pavojinga pedoklanui, nes dabar yra daug zinanti!! Jaj neleis atisakyti "pareigu". Buldozeri vairoja Kubilas, sake, kad Ziopiene dirba atsakingai, bet ne pasake,kam atsakinga.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. ar pastebėjot, kad pedų pagrindinė arija apie spaudimą, ot persirpę ir perpuvę, patys jau sprogsta ir bliūkšta, bet vis nepaliauja pezėt apie išorinį spaudimą

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Kubilas pasake, kaip reikia balsuot…bet jei ta pati Ziobiene neiseis, tai ji kvaila vista, be to – kerstinga

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. stebeti Seima yra pilieciu pareiga, mes juos rinkome mes juos ir turime teise stebeti kaip dirba. O tu siulai isrinkti ir palikti, tegul tvarkosi, rupinasi savo dvarais, o mes su terbom? Kadangi balsuos del zmoniu pasitikiejima pradusios valdininkes, butina stebeti ir reiksti savo nuomone.kaip pazinsi kas ten yra kas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. "..Su ja pasikalbėjus akivaizdžiai matėsi, kad jinai per tą pusę metų visoje šitoje Kedžių mergaitės istorijoje nėra net piršto pajudinusi…." /cia p. Degutiene apie Ziobiene,delfi/. Kas dabar ir kaip balsuos seime 11.04 ? Stebekime.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Tai ka ten stebesit? Kas koki mygtuka spaus? O paskui pedofilais apsauksit???? ar gi tai nera spaudimas Seimui? O Dieve, jus tikri monstrai- violetininkai :))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. mano komentaro po Bruverio straipsniu apie žiobienės atsistatydinimą. Ten parašiau, kad dėl šios personos netinkamumo užimamai pozicijai dar parašo nepadėjau, nes gyvenu ne Vilniuje, bet jei ji neatsistatydins, tai važiuosiu pasirašyti ne tik aš, bet ir mano visi giminės bei draugai. Prisidėtų dar apie šimtelis parašų, jei žiobienei per mažai tų, kurie yra pasirašę.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Panašios akcijos aprašymą, iliustruotą nuotraukomis, rasite čia: w w w .patriotai.lt/straipsnis/seimos-gynejai-seime-vienos-istatymo-pataisos-istorija-ii-dalis

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. kiekdar samoningu seimo nariu yra seime.Manau pritarianciu atsistatydinimui bus nedaug.Juk paklusti miniai ,reiskia nesilaikyti istatymu.Minioje istatymu nera ju istatymai laukiniu zmoniu!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. kuris suorganizavo galimybe stebeti ziobienes nuemimo spektakli. Manau, kad visa tai bus kaip atskaitos taskas – arba Lietuva lieka , kaip valstybe, ar bus tik kaip klano valdoma, zombiu gyvenama teritorija. SEKMES MUMS VISIEMS!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Uz Adamku nebalsavau ir aplamai nemaciau ir nematau uz ka balsuot,nes tokiu nera.Gal patartumet ka daryt?:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. sake,kad balsuos uz ziobiene,tai "saunuolis"tai "ismintingas"visi jie bijo,VISI…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Pirmiausia reikia kad Lietuvos piliečiai eidami prie rinkimo urnų galvotų galva o ne sėdima vieta už ką atiduoda savo balsą. Kad užsienio lietuvių bendruomenės pagaliau parodytų savo vertę ir Seimo, Prezidento rinkimuose iškeltų savo kandidatus ir už juos balsuotų. O dabar kas gaunasi? Už Adamkų balsavo pirmuose rinkimuose dalis Lietuvos tikėdamasi gaivaus vėjo komunistų priterštoj Lietuvoj, antruose rinkimuose už jį jau kompiuteriai " balsavo" . Už Grybauskaitę balsavo Lietuvos močiutės prisižiūrėję reklaminių serialų apie ją. Bet ar galėjo ir gali žmonės atėję į valdžią suprast ką tai apie mažą žmogutį, apie jo patiriamą siaubą patekus į tokią baisią situaciją kaip amžiną atilsį jam, D. Kedžio dukra, jeigu jie nėra laikę ant savo rankų tokio mažo žmogučio, nemiegoję naktimis supdami ant rankų sergantį, nepatyrę džiaugsmo džiaugdamiesi kartu su juo jam žengiant pirmą žingsnelį. Ar galėtų Moteris užauginusi savo vaiką būdama Prezidentė tylėti ir nepanaudoti visų savo galių kad nutraukt tolesnį tyčiojimąsi iš šio kūdikio su visokiausiom ekspertizėm? Ar Motina nepanaudotų visų savo galių, kad pedofilai ir jų subinlaižiai gynėjai gautų tai ką numato Lietuvos Baudžiamasis Kodeksas, o ne Valstybės apsaugą ir globą. Todėl mes tuoj būsime, jeigu dar nesame, kaip Tailandas – sekso turistų, pedofilų rojus. Ir kol Lietuvos išeivija nesusirūpins savo ir savo tėvų Tėvyne, tol mus valdys primesti iš už Atlanto, Briuselio, o gal ir iš dar kur nors… Ir už juos balsuos močiutės prisižiūrėję muilo operų, prasigėrę parduodantys savo balsą už bambalį alaus ir tie kurie suinteresuoti turėti tokią valdžią. Daugiau jau nebeliko kam balsuot. Tad išeiviai, gal pasirūpinkit savo Tėvyne Lietuva, ji jums pamote nebuvo. Tiesiog dėl to prakeikto lietuviško nuolankumo į valdžios olimpą tiek išgamų prilindo ir šiandien Lietuvoje mes turim tai ką turim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Turime pripažinti SISTEMOS strategų neeilinius sugebėjimus.Po duoto spyrio į subinę nusipelniusiam SISTEMOS veikėjui,(nors tėra dešimtas pipiras SISTEMAI ant subinės),jie puikiai sužaidė perkeldami sprendimo,dėl galimo mergaitės grąžinimo "mamytei",naštą neįgaliam seimui.Jie puikiai suvokia,kad vėl įgijusi seimo pasitikėjimą,Žiobienė turės visiškai laisvas rankas,nes,kad ir kokius sprendimus vėliau ji priims,seimas nenorės ir bijos pripažinti savo impotenciją.Vis tik,nebus šaltas ruduo…Galimai,net ir vandens patranka būsime atvėsinti,jeigu iš tikro nebūsime avių banda,o būsime vieningi piliečiai.SAVO VALSTYBĖS,(o ne SISTEMOS),PILIEČIAI.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. prašom, ar balsavimas bus uždaras ar atviras.Jei atviras, tai norėčiau pažiūrėti į tuos, kurie balsuos prieš Žiobienės atsistatydinimą.Jau vien tam, kad žinočiau, už ką nebalsuoti sekančiuose rinkimuose.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. O guminių kulkų policajai nenaudos ant atėjusios "masės", kuri mano kad šita rudoji žiobiene netinkama šitose pareigose ???

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras