Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 19 Sekmadienis
 

Vilniaus apygardos teismas pradėjo nagrinėti D.Kedžio draugo bylą

2013-05-31 13:46 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (188)

Raimondas Ivanauskas. KK nuotr.

Vilniaus apygardos teismas penktadienį pradėjo nagrinėti D.Kedžio draugo Raimondo Ivanausko ir jo buvusios sugyventinės Eglės Barauskaitės baudžiamąją bylą,kurioje jie kaltinami kurstymu nužudyti ir padėję D.Kedžiui suplanuoti žudynes.

Į teismo posėdį atvyko kaltinamieji E.Barauskaitė ir R.Ivanauskas, taip pat nukentėjusieji: nužudyto teisėjo J.Furmonavičiaus sesuo S.Uogintienė,nužudytos V.Naruševičienės sesuo L.Stankūnaitė, jos tėvai Stankūnai.

Teismo posėdyje advokatas V.Bužinskas pateikė dar keturių J.Furmonavičiaus seserų bei motinos prašymus pripažinti jas nukentėjusiomis šioje byloje ir civilinėmis ieškovėmis dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo.

Civilinius ieškinius dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo taip pat pateikė ir L.Stankūnaitė bei jos tėvai Stankūnai.

R.Ivanausko advokatas paprašė teismo sugrąžinti bylą į prokuratūrą, kadangi kaltinamasis aktas, advokato nuomone, neatitinka BPK nurodytų kaltinamojo akto surašymo pagrindų. Pareikšti kaltinimai prieštaringi, neaiškūs ir nekonkretūs.

Analogišką prašymą teismui pateikė ir kaltinamosios Eglės Barauskaitės advokatė.

“R.Ivanauskas viename sakinyje yra kurstytojas, kitame – padėjėjas. Mano ginamasis prašo grąžinti kaltinamąjį aktą prokuratūrai, kad ištaisytų klaidas”, – žurnalistams sakė R.Ivanausko advokatas A.Bauža.

Nesusipratimu jis vadina ir tai, kad kaltinamajame akte R.Ivanauskas kaltinamas kurstęs Mindaugą Žalimą labai sunkios nusikalstamos veikos padarymu. “Kur dabar Žalimas? Kur?” – retoriškai klausė advokatas.

Mindaugas Žalimas šioje byloje yra liudytojas.

Teismas, pasitaręs vietoje, atmetė prašymą grąžinti kaltinamąjį aktą prokurorui ištaisyti klaidas ir pripažino nukentėjusiais ir civiliniais ieškovais dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo dar keturias J.Furmonavičiaus seseris ir motiną, o taip pat Ūso tėvus.

Šiandien teismas pradėjo įrodymų nagrinėjimą. Prokuroras Redas Savickas perskaitė kaltinamąjį aktą.

R.Ivanauskas ir E.Barauskaitė kaltinami kurstę Drąsių Kedį nužudyti teisėją Joną Furmonavičių, Violetą Naruševičienę, Laimutę Stankūnaitę ir Andrių Ūsą, o teikdami patarimus, pažadėję paslėpti, tokiu būdu padėjo D.Kedžiui nužudyti Joną Furmonavičių ir Violetą Naruševičienę.

Eglė Barauskaitė ir Raimondas Ivanauskas, teismo paklausti, ar pripažįsta savo kaltę, pareiškė, kad kaltais neprisipažįsta.

Kitas posėdis vyks rugpjūčio 28 d. Tą dieną planuojamos kaltinamųjų apklausos.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. nužudyta dukte ,o ta nuotraukoje sedi išsišiepus .Kadaise abi dukros su ja teisesi ir buvo iš namu išesjusios.Jinai taip pat tik išgimdytoja.

  Thumb up 9 Thumb down 4

 2. Tuo metu prieš žudynes Ivanauskas gulėjo ligoninėje, kaži ar ligoninės palatoje ar aperacinėje jis davinėjo patarimus? Žalimo jis sakėsi nepažįstas. Gal gerokai pagasdinus ir primokėjus galima kažką sukurpti, tik tada neaišku, kodėl reikėjo neprileisti nepriklausomų ekspertų prie Drąsiaus kūno ekpertizės, dar ir taip žaloti nupjaunant galvą ir išpjaunant kojos kaulą (ieškojo jame dumblių). Visiems aišku, kad Drąsius buvo pedofilų rankose dar prieš žudines.

  Thumb up 13 Thumb down 4

  • Kur jus rasite nusikaltelius , kurie sakytu- negulejau , padejau , pazistu , esu kaltas? Zinote nors viena toki? As nezinau. Tik girdisi vaitojimai, kad visi nuteistieji- avineliai , nekaltai nuteisti.Tai vat teismu ir yra pareiga – irodyti kalte. Na, kad Kedziui buvo nupjauta galva- naujiena….Ir kodel pedofilams rupejo jo galva , o /atsiprasau / ne uodega?Jie gi pedofilai….

   Thumb up 4 Thumb down 3

  • DRĄSIUS ŠAUNUOLIS, nepabijojo, pagailėjo panos , bo tėveliai šitie išsišiepę savais malonumais rūpinosi….o dabar ŠMEIŽIA ir dar pinigėlių LAUKIA….KAŽIN kokia senatvėje bus stankė? KAS su ja gyvens, nebent Černiauskas, bo abu labai gerai trenyravosi…. :(

   Thumb up 6 Thumb down 2

 3. Ar jau visi gimines itraukti, gali juk ir kaimynus itraukti, nes kiek jie iskentejo, protu nesuvokiama.

  Thumb up 8 Thumb down 3

 4. Pedofilijos nebuvo, todėl Kedys nieko negalėjo planuoti žudyti…Kodėl ir už ką teisiami jo draugai? Manau,dėl šių aplinkybių Ivanausko ir jo draugės advokatams bus labai lengva siekti išteisinimo teisme.

  Thumb up 9 Thumb down 3

 5. Ar gali Meiras Klabinas nurodinėti teisėsaugos pareigūnams, kam iškelti baudžiamąją bylą, ką suimti, pas ką daryti kratas? Pasirodo, tai įmanoma.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 6. Man labai keista dar nepaskelbtas teismo verdiktas Raimundui Ivanauskui ir Eglei Barauskaitei o jau stankunai irstankunaite pateike materrialinius ieskinius! kaip norima gyventi praturteti savo nelaime o tatjana reikejo aukleti savo dukras myleti anukele o ne vadinti benkartu! siandiena nereiketu dalyvauti teismo posedziuose.

  Thumb up 14 Thumb down 6

 7. Teisinė valstybė ir yra tas vėžio auglys, kuris beviltiškai numarina bet kokį kontaktą tarp visuomenės lūkesčių ir teismų sprendimų. Juk teisėjai nepriklausomi! O nepriklausomų veikėjų polinkis ieškoti bendrų interesų? Juk tai ir yra klano šaknys!
  Teisėjas priima bjaurų, protu nesuvokiamą sprendimą. Bet įstatymas aukščiau už sveiką protą. Objektyviai! Protas – lankstus, įstatymas – sustabarėjęs. Ir niekas – nei pasipiktinę žmonės, nei Prezidentė negali net paklausti teisėjo, kodėl šis „nusišneka“.
  „Teisinė valstybė“. Būtent šiai „šventai karvei“ dėkokime už tai, kad Prezidentė negalėjo įtakoti teismo sprendimo.
  „Teisinė valstybė“ izoliuoja įstatymą bei jo vykdymą nuo žmoniškumo, žmogiškojo veiksnio. Todėl teisėsauga ir visuomenės lūkesčiai („teisininkų“ traktuojami kaip „interesai“) atsiduria tarsi skirtingose barikados pusėse.
  „Šalino kliūtį“ ir girtas policininkas Šostakas, kelyje Kaunas-Vilnius nužudęs du gydytojus.
  Nereikia atpildo? Ne! – sako teisinės valstybės apologetai, jau daugiau nei prieš 20 metų pradėję mums aiškinti bjaurų mitą, esą svarbu ne bausmė, o jos neišvengiamumas.
  Jurbarko policininkai, išprievartavę merginą, iki pat teismo nuosprendžio dirbo organuose. Nes „teisinės valstybės dogma“ skelbia – iki teismo nekaltas! O kaip nekaltą atleisti iš tarnybos?
  Gerai, Šostakas girtas buvo, jį pagal kitą straipsnį atleido. O jei tie du prievartavo blaivūs? O jei ir gėrė, tai ne tarnybos metu, ir ne prie vairo… Tada gali būti ramus – iš tarnybos neatleis. Visi su piktumu žiūrime į to komisariato viršininką – na kaip čia? Merginą išprievartavo, visa Lietuva tai žino, o jie toliau tarnauja policijoje? Su panieka žiūrime į komisariato viršininką, gal ir į patį generalinį. Na taip, kaip dabar, po gegužės 17 d. įvykių daugelis žiūri į Prezidentę. O ką tas viršininkas padarys? Jei atleis, juos… teismas grąžins, ir atlygį dar priteis… Ir net pati Prezidentė neturi teisės paaiškinti provincijos teisėjui, jog prievartautojai neturi tarnauti policijoje!
  Begalės paradoksų ir alogizmų – auka yra, o kaltų nėra. „Iki teismo nekaltas“. Turi visas teises, gali net į Seimą kandidatuoti.
  Ir jei visa tai apmąstytume, be jokių sąmokslo teorijų suvoktume pedofilijos bylos epizodus bei jų pasekmes kaip neišvengiamybę.

  Thumb up 5 Thumb down 3

  • nusišnekejai.Kas paskyre Vali gen prokuroru ? Ar ne prezidente?Viskas daroma su prezidentes žinia. ir jos palaiminimu.Viskas.

   Thumb up 4 Thumb down 0

 8. žinojo,kad teismas čia pat..režisierė laiku nešė kudašių,mano nuomone,oi kaip laiku…bet neduok dieve slapstytis…

  Thumb up 5 Thumb down 10

 9. Marse atrasta butybė labai panaši į “nutriją” ,galima daryti išvadą ,kad tai lietuviška butybė ir gana slidi ir sukta jeigu net marsą pasiekė be raketos.Tai ko gero Žinanti 1000kartų daugiau už musvisus čia rašinėjančius nesąmones???

  Thumb up 7 Thumb down 5

 10. ir tėvukai,liuks mama,tokie inteligentiški,ramūs,orūs,išlaikyti,tai ne kedvenckiai,baisiom mordom.

  Thumb up 8 Thumb down 16

  • Stankė patinusi, už mūsų pinigus valgo ir nagus dažosi, o grindis šitas su kauke musėt plauna………… mergaitę į tą laiką kol jie čia tūsinasi, prižiūri toks pats su kauke………..arba slušnys ………..o stankai, tai viena parkutus peršviečiama ir susišukavus kaip – pirštais nerodysim, dar per teliką parodo ir išsišiepia, o tas vyriškos giminės matosi gėrė iė gėrė ir gėrė, bet dabar nudžiūvo, bet aplinkoj nesiorentuoja vis svajoja kada gi vėl galės atsigęrti……….na kas galėtų paneigti, kad taip atrodo …ir visi pinigėlių pasiilgę…o kur ūso papania ir mamania ????Tiems visai neįdomu, kas jų storuliuką nužudė????

   Thumb up 6 Thumb down 2

  • JEIGU paliks naktį su kaukėtais, kaip DRĄSIŲ, tai ir prisipažins, bo matėm, kaip DRĄSIŲ gerai atidyrbo…o tai panai tai irgi grąsinti gali…..kodėl už užstatą jie negali laukti teismo, ne cypėje??? žiūrėk kaimeliuose LIETUVOS hebrytė padūrsto peiliukais porą vyrukų, O JUOS PALEIDŽIA NAMO< LAUKTI TEISMO :( :( ???kaip čia suprasti- čia tik galimai , tai kodėl laukti areštinėje?????

   Thumb up 1 Thumb down 0

  • žudė Kedys,netgi artimieji neprašė reabilituoti,jei nekaltas,žodelio,,galimai”nėra,įrodyta,o teismo mirusiems nėra,tik reabilitacijai-išteisinimui,kaip nekaltam Ūsui,ar tu išmanai ką?

   Thumb up 4 Thumb down 11

   • Juk dar TEISMAS neatsakė kas žudė?
    Vadinasi, KURSTYTOJŲ bylą reikia sujungti su nužudymo byla ir tada nagrinėti šį klausimą iš esmės.
    Logiška?
    Furmonavičiaus žudynių liudininkai ,tiesiogiai matę nužudymą nė vienas neteigia atpažinę Kedį.
    Teismas negali nuteisti kurstytojų,nes nežino ar buvo iš kurstymo kokia nors pasekmė.

    Thumb up 8 Thumb down 5

   • KĄ gali DRĄSIŲ reabilituoti, jeigu PROKURORAI , O VISŲ PIRMA TYRĖJAI….ŽMONIŠKAI NTYRĖ….tiesiog mėtė iš vieno kampo į kitą, ir išanksto apkaltino, be įrodymų, dar paskelbė, kad jis slapstosi…tai iš kur jie žinojo, kad šauta iš BŪTENT TO ŠAUTUVO………..čia NORINT galima viską suvesti, BET NORO TAI IR NĖRA :)O žudė tikrai ne Drąsius, jis šioje vietoje buvo nukentėjęs, visiems apie save paskelbęs, kaip kovotojas ir jis EIS KAIP KVAILYS NETEISINIU BŪDU? Po šitiek skundų, dar turėjo mergaitę augint ir saugot, dar SESUO padėjo – BANDĖ ŽMOGUS TEISINĖM PRIEMONĖM……….. O va su juo pasielgė , be teisės apsigynti, mirties bausmė……..nors Lietuvoj tipo nėra tokios, BET VA šioje byloje, viens po kito, viens po kito……. :( :( KUR DAR VYRESNĖ MERGAITĖ ? Neringa prašė, ji gi vyresnė, paimkit apklauskit , darykit kažką …..čia baisūs dalykai….. JUOKINGAS MAN ŠITAS TEISMAS…dar žiūrėk , kad tik šitas Ivanauskas ryto sulauktų…iki teismo…ūsą irgi prieš pat užvertė….

    Thumb up 1 Thumb down 1

 11. to facebook
  2013-06-01 – 03:04
  sutinku su tavim.
  aš tai mielai žiūriu į senę kedę – misis pachmielas.
  mėgstu siaubo filmus ir jei negaliu jų žiūreti, žvilgteliu į venckienės motinos nuotrauką, kurią nešiojuosiu prie širdies (kaip jūs venckienę – širdyje).
  apima kaifas, kaip pažiūrėjus kelis siaubiakus.
  matai kaip rimtai pasikalbėjom.
  kai nėra jokių argumentų, venckiniai varo apie akis, rūbus, batus, lūpas,….
  aš jums pritariu. vis geriau negu apie orą.
  xxxxxxxxx

  nu geras! sitas gaidys yra aiskiai duxinamas:)
  bet jam pofik, kad ant kaktos parasyta – duxas gaidys- :) nes nesigedydamas tai demonstruoja.
  eik, durneli pas psixiatra – gal tau pades savigarba atstatyti. Bet tikriausiai tau visai nesvarbu – duxas buvai ir liksi:))))

  Thumb up 10 Thumb down 0

 12. tikras bajeris – zudiko nera, bet yra kurstytojai:)))) Pofik cia pedofilams – nores ir nuteis:) Liaudiskai sakant, pasidare taisykle lietuvoje – vezima statyti pries arkli:) Pofik reikia irodyti, kad Drasius yra zmogzudys. Yra kurstytojai:))))

  Ir pati sistema ziauriai idomi – kol visi tebera gyvi ir juos galima teisti, turint negincijamus !? irodymus, staiga juos ima zudyti, kai jie atsiduria gaujos naguose (Kedys, Pociunas). Kazkokie kazkuo kalti, irodymu sociai, bet neteisiami. Nuzudomi, imituoja mislingas zutis:)))) ir kaltina net aklus zmones:)

  arba kai ruosiamas teismas, turint idorymus, kad jie padare nusikaltimus (net ruosiamas kaltinimas padarius zmogzudyste), staiga nebeturi nieko pries ir uzsiciaupia, prarije savo nuosava uodega (Paberalis ir taip atsitiks su Neringa)

  uz kaltinimus padarius zmogzudyste Amerika pati uz savo pinigus atiduos nusikaltelius lietuvai.

  staiga dingsta visi irodymai
  gal gali kas paaiskinti kur dingsta irodymai? Visai kaip triusiai dingsta stebukladariu kepurese:)

  Thumb up 21 Thumb down 2

 13. Absurdų Lietuva
  Teismas nepatvirtino, kad žudė Kedys,o jau teisiami tariami padėjėjai.

  Thumb up 22 Thumb down 2

 14. Šiuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas Elvio Preslio dainas su jo 100 proc. tikru balsu, o kiti kuria tikrus pokalbių įrašus, tikrus SMS, tikrus elektroninius laiškus says:

  Elvio Preslio pomirtinės naujos dainos

  Šiuolaikinės technologijos įgalina sukurti naujas Elvio Preslio pomirtines dainas su jo 100 proc. tikru balsu, kurio neatskiria jokie ekspertai, o kiti kuria “tikrus pokalbių įrašus”, “tikrus SMS”, “tikrus elektroninius laiškus”.
  .
  Pagal šiomis technologijomis sukurtus SMS ir emailus jau teisiama Eglė Kusaitė, atėjo eilė Raimundui Ivanauskui ir Eglei Barauskaitei.
  .
  Laikykitės visi, kurie išdrįsta valdžios vyrus pakritikuoti už milijonines vagystes

  Thumb up 15 Thumb down 1

  • Matyt senus gerus laikus prisimine,kai nuvaziuodavo i Kaliningrada savo mylimus mariakus aplankyt.

   Thumb up 14 Thumb down 5

  • i teismo posedi – ziures i tave, o del daug zvilgsniu pasijusi suzvaigzdejes…. Sypsosies, sypsosies i fotokameru blyksnius…. Kai kurie zmones neteisingai vertina nustebusius/smerkiancius zvilgsnius. Bet koki demesi jie sureiksmina. I kita posedi gal net gipiurini sijona be pamusalo apsimaus. Dar daugiua zvilgsniu bus, atitinkamai ir sypsenu:)))

   Thumb up 4 Thumb down 1

  • tai kad link viešnamių linkus venckakedyno kompanija.
   tavo venckinės kiauliškos akutės nedrįsta matyti barauskaitės papų.
   na o šiaip, tai tuo tžvilgiu padoriausia venckinė – plokščia kaip lenta, grąžūs ūsiukai, trijų dienų barzdelė…

   Thumb up 8 Thumb down 10

  • sutinku su tavim.
   aš tai mielai žiūriu į senę kedę – misis pachmielas.
   mėgstu siaubo filmus ir jei negaliu jų žiūreti, žvilgteliu į venckienės motinos nuotrauką, kurią nešiojuosiu prie širdies (kaip jūs venckienę – širdyje).
   apima kaifas, kaip pažiūrėjus kelis siaubiakus.
   matai kaip rimtai pasikalbėjom.
   kai nėra jokių argumentų, venckiniai varo apie akis, rūbus, batus, lūpas,….
   aš jums pritariu. vis geriau negu apie orą.

   Thumb up 6 Thumb down 6

 15. Nu tai jau jo, ūsuotieji jau naktim nebemiega, nes galimai skaičiuoja kiek uždirbs pinigų iš Ivanausko….
  Per anksti džiaugiatės ne savo pinigais. Nepamirškit, kad ateis laikas kai tuos pinigus reikės gražinti…, o iš kur gražinsit, jeigu būsit prauliavoję?

  Thumb up 17 Thumb down 3

  • Tegul moka žmogžudžiai, turėtų milijonus, o ne tūkstančius mokėti už prarastus vaikus, sukeltą skausmą.

   Thumb up 3 Thumb down 15

 16. oi ne stankunaite sventoji motina ,bet stankuniene norejau parasyti su ta bliuskele /sorry/

  Thumb up 15 Thumb down 3

 17. cha cha cha stankunaite su kokia bliuskele ,kaip i koki kabareta atejusi/ o kad laiminga ! ko taip dziaugtis ,kai zmones taip nekencia tos visos seimyneles!

  Thumb up 17 Thumb down 2

 18. Reikia suprasti, jei venckienė turėtų bent vieną įrodymą ar bent vieną liudininką tai ji būtų tai išnaudojusi 100 procentų ir bent vieną bylą laimėjusi. Taip būtų, nes kas jau kas, o ta Garliavos gentis turėjo visas galimybes – venckienė teisėja, venckus advokatas ir dar priedo prezidentinis, politikų, partijų palaikymas.
  Prezidentūros įbauginta teisėsauga nėrėsi iš kailio bandydama išnagrinėti kiekviena venckų ar kitų jų giminaičių kliedesį, kad tik apsidraustų ir nebūtų apkaltinti, kad blogai dirba. Ikiteisminių tyrimu išvados būdavo nuolat skundžiamos ir vyko vis tyrimų pakartojimai, papildomi tyrimai, pasitelktos užsienio šalių kriminalistikos laboratorijos.
  Dabar vis labiau aiškėja, kad išskyrus skandalų kėlimą ir skundų rašymą venckienė ir kedžiai neturėjo ką daugiau parodyti nei visuomenei nei teisėsaugai. Jų taktika buvo tik tokia – teisėsaugos klaidinimas nukreipiant visuomenės dėmesį sau naudinga linkme ir darant spaudimą teismams ir atitolinimas neišvengiamų bylų iškėlimo prieš juos pačius bei jau tokių iškeltų bylų žlugdymas ir tyrimų bei teismų procesų vilkinimas.
  Kai buvo išnaudotos visos vilkinimo ir išsisukinėjimo nuo teisingumo galimybės, venckienė tiesiog pabėgo iš Lietuvos.

  Thumb up 5 Thumb down 20

  • Tokiu, kurie mate smurta Garliavoje – visa Lietuva. Tik teisesauga sito nemato. Niekaip nemato. Tai apie kokius dar liudininkus galima kalbeti?!

   Thumb up 15 Thumb down 0

   • visa lietuva, emigracija, london, soc.darbuotojai, trenktiniai, kariai savanoriai, dori žmonės, tauta, katalikai, imigracija, piliečiai, visi, rinkėjai, mes, disidentai,…..
    visi visi visi matė ir palaiko venckinę tiesą.
    išskyrus tuos 98% lietuvos gyventojų, kurie nepalaiko.
    per paskutinius rinkimus venckinaisurinko net 330 balsų. puikus rezultatas. . 0,3%
    todėl venckinia turi teisę apie save šaukti kad jie (skaityti nuo pradžių)

    Thumb up 3 Thumb down 7

 19. A.A. D.Kedys prirase kruvas pareiskimu i kuriuos buvo piktybiskai nereaguojama,todel nenuostabu,kad savo draugu buryje, ipykes del tokio nesiskaitymo ,galejo prikalbeti su draugais bala zino ka.Kiekvienas is musu,ne isimtis ir teisejai bei prokurorai,budami supyke ar del kazko ipyke nesiskaitome su zodziais,bet tai dar nereiskia,kad tai ka paisteme butinai ivykdysime.Dazniausiai tai ir lieka tik pliurpalais,o uz pliurpalus niekas nieko neteisia.Siuo atveju velgi vezimas statomas pries arkli,taip pat,kaip ir Kondratjevo nagrinetoje byloje del Deimantes Kedytes grazinimo motinai,kuriai, neatsizvelgiant i Vilniaus Apygardos teismo neskundziama n utarti,priimta 2009 m.spalio 6 d.taip ir nebuvo pareiksti itarimai,kurie Uso byloje buvo butini.Tai kodel teisesaugos puliniai taip elgiasi,kaip galima teisti pliurpusius zmones byloje,kuri nuo pat pradziu yra neistirta,bet akivaizdi,kad pedofilija neisgalvota.Todel pirmiausia reikejo istirti kas is tikruju zude ir del ko zude,toliau kas nueme is gyvenimo pati Kedi,o po puses metu ir galimai tikra pedofila Usa.Kas dave nurodyma sitokiu neteisetu ir nusikalstamu budu grobti vienintele tikraja liudininke D.Kedyte su kuria metus laiko nenuilstamai darbavosi nedori psichiatrai.Kaip galima po viso sito pasitiketi prokurorais ir teismais,kryzeviciais,sakalais ir sadeckais,nupirkta ziniasklaida- zmoniu smegenu plovimui,kadangi akivaizdu,kad dirbama ikyriai viena kryptimi,tartum pagal kazkieno duota komanda,pasitelkiant nuo baudziamosios atsakomybes atleistus asmenis,kad jie liudytu tai ko kazkam nezmoniskai reikia.Furmanaviciaus 11 telefonu aparatu pokalbiai netirta,is kur pas ji buvo dideli pinigai taip pat,stankunaites ir sesers pokalbiai taip pat netirti,uso irgi.Tai kiek dar laiko tesis sitos patycios i vienus vartus.Vienintele viltis yra N.Venckiene,tik ji gali visa sita nesamone iskelti i tarptautinius vandenis ir parodyti visa musu teisines sistemos neigaluma,supuliavima,kuriam reikalinga skubi operacija.

  Thumb up 19 Thumb down 2

 20. Anonymous
  2013-05-31 – 14:57

  visi tie venckiniai liudininkai – senai nuvalkiotas mitas.
  nebuvo tokių ir nėra. nebuvo ir nėra nei vieno, kuris būtų juos matęs, girdėjęs, užrašęs jų liudijimus.
  negi tu aklas ir nesupranti, kad jei būtų bent kas panašaus, venckinė seniai būtų tokius liudininkus suradusi, pristačiusi į teismus ir televizijas gyvus ar mirusius. net grabuose su keliais kubais kapų žemės.
  būtų surastas bent vienas, kuris girdėjo tuos liudininkus, kuris juos matė.
  juk venckiniai mitai porina apie daugybę liudininkų. ir žmogžudystės vietoj mačius azijjątą, ir kaimynus mačiusius kaip kedį prie naruševičienės namų kažkas suima, ir kainynus, kurie pasakojo kad jiems kedys sakė, jog jį kažkas iškvietė, ir žvejai, matę kaip kedį atveža prie marių, ir kažkokį lipdukų dirbtuvių savininką, kuris kažkoks svarbus liudytojas ir ir ir..
  iš tos daugybės, tikrai atsirastų bent vienas, kuris paliudytų jei ne prokurorams, tai bent venckienei. atsirastų žinantis tokius liudytojus.
  lygiai tas pat su stankūnaitės šmeižimu. visi viską žino, visas kaunas, kalba, visi petrašiūnai šneka, kaimynai, draugai klasiokai…
  visi visi.
  tuo tarpu, per tiek metų, venckienė ir jos banda nesugebėjo rasti nei vieno konkretaus žmogaus kuris pasakytų blogą žodį apie stankūnus ir jų dukrą.
  visa venckinė mitologija pagrįsta tik tuo: yra daugybė liudinkų, liudijančių kad kedys nežudė, bet nei vieno jų nėra. pilnas kaunas liudininkų apie bloguosius stankūnus, bet nei vieno tai patvirtinančio nėra.
  o tu galvok kaip nori

  Thumb up 4 Thumb down 20

 21. Galima pažiūrėti kituose portaluose į šiandienines Kedžių aplinkos nuotraukas, galima suprasti, kokioje aplinkoje mergaitė augo.

  Thumb up 3 Thumb down 16

 22. Pasižiūrėję į Stankūnaitę , galite suprasti , kokioje aplinkoje auga mergaitė…..

  Thumb up 19 Thumb down 3

 23. Dabar, paskutiniu metu pasidarė labai madinga viską, kas nepadaryta arba blogai padaryta krauti ant Lietuvos VSD, tarsi jie yra atsakingi ir už pedofilija, ir už Garliavos šturmą, ir už Kedžio mirtį, ir už Ūso paspringimą balutėje, ir už lietų ir už vėją Lietuvos laukuose, už ką tik nori…. VSD paverstas viešai mušamo berniuko, o tikriau, ūjamo ir talžomo šuns pakaitalu. Jokia save gerbianti valstybė ir visuomenė tokių dalykų sau neleidžia daryti, tik ne Lietuvoje…. O juk ne taip senai kažkas tyčia prastūmė Seime ir Prezidentūroje įstatymą, atėmusį ikiteisminio tyrimo funkcijas iš VSD. Pamiršote?

  Thumb up 3 Thumb down 6

  • Kedofilai be perstojo kartoja VSD-KGB, čekistinė teisėsauga, Lietuvoje valdo pedofilai, policininkai – smogikai, išgamos, kaukėtieji banditai ir t.t. ir be galo.
   Kedofilija galės būti įtraukta į teisinę mokslinę literatūrą kaip valstybės teisėsaugos griovimo “klasika”. Žmogžudžio ir šmeižikų šeimos palaikymo kampanija peraugo į sukurstytos silpnapročių minios ir ją gudriai manipuliuojančių valstybės griovėjų karą prieš teisėsaugą.
   Tokiu karu suinteresuotų žmonių ratas buvo daug didesnis nei garliavietiška palaikymo kampanija. Dabar jau aišku, kad “prevencinis” teisėsaugos niekinimas, žeminimas ir dergimas buvo reikalingas siekiant išvengti atsakomybės už kitų asmenų ar gaujų padarytus nusikaltimus, išsukti nuo bausmės ar ištraukti iš kalėjimų ir kitus. Matyt, stipri teisėsauga visiems banditams ir aferistams ar vagims buvo jau tapusi labai rimta “kliūtimi”, kuria jie nutarė sunaikinti. Tai banditų šaltasis karas prieš valstybę.

   Thumb up 3 Thumb down 11 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...