Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Vilniaus apygardos teismas paskelbė nuosprendį Medininkų byloje – K.Michailovas nuteistas iki gyvos galvos (Video)

2011-05-11 12:08 | Medininkų byla | Komentarų (27)

Konstantinas Michailovas (KK nuotr.)

Šiandien rezonansinėje Medininkų byloje Vilniaus apyardos teismas paskelbė nuosprendį: Konstantinas Michailovas pripažintas kaltu už Lietuvos pareigūnų sušaudymą 1991 m. liepos 31 d. ir nuteistas kalėti iki gyvos galvos. Iš nuteistojo Lietuvos Respublikos naudai priteista 2 257 615 litų kompensacija.

„Ar nuosprendį supratote?“ – paklausė teisėjas K.Michailovo.

„Kadangi aš to nedariau, tai nieko nesupratau“, – po nuosprendžio išklausymo teismui atsakė buvęs omonininkas K.Michailovas.

Jo advokatas A.Marcinkevičius, žurnalistų paklaustas, kaip jaučiasi, atsakė: „Kaip aš galiu jaustis, žinodamas, kad nuteistas nekaltas žmogus“.

Pasak A.Marcinkevičiaus, Lietuva pasuko labai pavojingu keliu.

„Toks jausmas, kad du metus teismo proceso nebuvo, o teismo nuosprendis – perrašyta prokuroro kaltinamoji kalba“, – žurnalistams sakė K.Michailovo advokatas A.Marcinkevičius.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Kyla klausimas:ar Bražuolės tiltą irgi susprogdino trys Rygos omonininkai,tarp jų ir 21-22m.amžiaus K.Michailovas?

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • tiksliai pastebėta, apsurdas būtų jei Michailovui būnant 21 metų lieptų žudyti medininku poste tupinčius ir geriančius

   Thumb up 1 Thumb down 0

 2. reikejo padeti taska sitoj byloj,nes tikruju zmogzudziu Maskva neatidave,paske ka turite ta ir teiskite.Lietuvoj tai iprasta,niekas ir neima igalva,kaltas nekaltas,kad tik kazka nuteist,ir pasakyt rezonansine byla baigta,mes dirbam.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Is 15min.lt: Tomas Šernas: jei Konstantinas Michailovas kaltas, jam skirta bausmė atitinka nusikaltimą. O jei nekaltas, nes pats Sernas jo ne atpazino. O kaip jis (Sernas) gali atpazinti nes ta diena (nakti) visa pamaina nemazai degtines isgere. “Tautos” didvyriai. Cha-cha-cha

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • aha, ir aš girdęjau iš kai kurių šaltinių kad tie iš medininkų vdrebezgi girti buvo, nes liktai kažkurio vestuves šventė…sakoma kad kai tie kurie sušaudė, rado juos visus namelyje girtus miegančius…todėl kyla toks klausimas ar kas nors ėmė tų žuvusių kraujo mėginius ? Bet vistik gerą sienos apsaugą turėjome, girtų pasienieičų gretose, jei tai tiesa, tai todėl ir iki dabar Lietuvos sienos kiauros :)

   Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Kokiems irodymams patikejo ponai teisejai? Pats tarnavau Vidaus reikalu sistemoi, kur uz isakymo nevykdyma buvo aiskiai pasakyta “Busi nuteistas”

  Thumb up 1 Thumb down 0

 5. advokatas A.Marcinkevičius, žurnalistų paklaustas, kaip jaučiasi, atsakė: „Kaip aš galiu jaustis, žinodamas, kad nuteistas nekaltas žmogus“.
  _______
  o is kur advokate zinai kad nuteistas nekaltas???????

  Thumb up 0 Thumb down 1

  • O iš kur teisėjai žino, kad nuteisė kaltą? Yrodymų tai jokių. Čia, tikriausiai, pagal principą (kaip Jonaitienę-Bružaitę), nesvarbu kaltas ar ne, svarbu parodyti, kad kažką darome ir ką nors nuteisti. Štai ir grįžtame į ten, kur jau buvome – į Stalino laikus. Be jokių ceremonijų sušaudei, o paskui tegu skundžiasi ir įrodinėja, kad nekaltas. D.Kedys padarė lemtingą klaidą – būtų prisiėmęs Furmonavičiaus su Naruševičiene nužudymą, būtų likęs gyvas, kažkiek pasėdėjęs ir sesytė po keleto metų būtų ištraukusi iš kalėjimo. Deja – šaukštai po pietų.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 6. Uz ka reikia teisti ta kuris vykdo isakymus ? net jeigu jis tai ir padare, ai nemanau ,kad is malonumo, OMON’o kariai is malonumo nieko nedaro, jeigu buvo duotas isakymas, jie PRIVALO ji vikdyti. Dabar taip iseina, uz tai kad tau kazkoks BALVONAS duoda kvaila isakyma, tu turi sesti, bet jeigu isakymo nevikdysi tave teis karo teisma ir tu ten sesi.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 7. partizanai nezude civiliu zmoniu. Juos zude, provokaciniais tikslais , patys stribai , persirenge partizanais, arba integruoti i partizanu gretas snipai ir provokatoriai, kad gyventojai neremtu partizanu maistu ir visa kita. Dar galetum prisiminti apie tukstancius mirusiuju ismetytu is vagonu tremiant i Sibira, be vandes ir maisto , uzrakintuose vagonuose. O ir tie kurie isliko gyvi buvo ismesti taigoje, menkai apgyvendintose vietose, kur i juos buvo ziurima kaip i Rusijos tautos priesus. Kaip jiems reikejo isgyventi? Ar tai ne zudymas, ne tautos naikinimas?

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • Deja, žudė. Partizanai veikė kaimo vietovėse, o ten žmonės vieni kitus puikiai pažinojo.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 8. Dar vienas politinis farsas parodantis musu salies politine impotencija. Jokiu budu neisteisinu Michailovo, bet kaip karys kari suprantu. Uz isakymo nevykdyma jis butu teisiamas savo salyje ir nukentetu ne tik jis bet ir jo artimieji. O tu, kurie dave si isakyma, kazkodel nekliudoma, kaip visada!!??

  Thumb up 0 Thumb down 1

 9. Manau kad , baisu nusikalteliu valstybeje gyventi . Pagrindiniai nusikalteliai atvykdavo aplankyti savo seimu ir zinojo saugumas su prokuratura o nuteise atpirkimo ozi kaip visada iskrypeliu valstybeje

  Thumb up 1 Thumb down 0

 10. Apeliacinis teismas konstatuos, kad del prokuraturos padaryto broko(kuris buvo daromas samoningai), sio zmogaus mes negalime nuteist.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 11. 20 metų niekas nieko neyrė, O Michailovas net niekur neisilapstė, gyveno sau latvijoje, ir štai staiga mūsiškiai generalinės prokūratūros dūdinininkai ir kliunkininkai sugalvoja surasti atpirkimo ožį šioje byloje ir užsidėjus pliusiuką gauti finansavimą iš valstybės, tie pizdukai latviai išduoda nekalta žmogų, mūsiškiai debiukai uždaro be jokio teismo ir laiko žmogų kaliuzėje…ir štai staiga jau sukurpiama byla ir nekaltas nuteisiamas už tai ko niekada nedarė…

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • Atminkit viena,be žmonių teismo yra dar ir aukščiausiojo teismas. Visiems už jų padarytus blogus darbus bus atlyginta su kaupu. Taip pat egzistuoja ir žmogaus sažinės teismas kuris būna prieš pat mirtį.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 12. o as kaip tik manau,kad zude jis..tik nuteise ji be jokiu kaltes irodimu..nes musu prokurorai apgailetini.. apeliacinis teismas isteisins Michailova..uz tyla vsd-kgb atligins.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 13. Neįdomu. Nuojauta neapgauna: ne šis žmogus žudė tuos nelaiminguosius. Jis- grynas atpirkimo ožys. Antras po jo -D.Kedys. Būtų gerai, kad prabiltų sąžinė vienam iš grupės tikrųjų. Juk ir ant jų sąžinės šio žmogaus ilga nelaisvė. Žinau atvejį, kada nužudęs kolūkio pirmininką, po ketverių metų išprotėjo vienas kolūkietis būtent dįl to, kad dešimtį metų teismas įsūdė nekaltam, nes pirmininko nužudymas negalėjo likti nenubaustas. Beveik visi nusikaltėliai neigia kaltę. Bet nekalti ją neigia visai kitaip. Man per tyrėjo karjerą teko turėti reikalą su dviem tikrai nekaltais, ir jais aš patikėjau.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 14. nekalta nuteisė ir džiūgauja…juk net šernas neatpažino jo, jokių įrodymų prokūrorai neturėjo…eilinis šūdą suskėlė juodieji GP troliai

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • O ten be buvusios Kusaites advokates sviesi galvele prie nuteistojo?
   Tik advokato S.betruko.
   Darykime isvadas – su tokiais advokatais -iki gyvos galvos.
   Botyriene saunuole. Galetu grizti prie Kusaites bylos, ir ten
   padeti vargsei mergaitei sesti, nes adv. S.vienas nesusitvarko :)

   Thumb up 0 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...