Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Sausis 16 Šeštadienis
 

Vilniaus apygardos teismas nusprendė: D.Mockaus valdomo koncerno „MG Baltic“ 67 mln. Lt ieškinys Gureckių šeimai – nepagrįstas

2012-06-27 18:33 | Aktualu | Komentarų (80)

„Kas mūsų nenužudo, tas mus užgrūdina“, - toks  Violetos Gureckienės ir jos dukros Betos Rumšienės motto po tragiškos Antano Gureckio mirties. Priešmirtiniame laiške jis teigė, kad pasitraukia iš gyvenimo dėl D.Mockaus ir kišeninių pareigūnų psichologinio teroro.  KK nuotr.

Vilniaus apygardos teismas nusprendė, kad Dariaus Mockaus valdomų koncerno „MG Baltic“ ir UAB „Mitnija“ 67 mln. Lt ieškinys buvusio UAB „Mitnija“ vadovo A.Gureckio našlei Violetai Gureckienei – nepagrįstas. Vietoj reikalautų 67 mln. Lt Vilniaus apygardos teismas tepriteisė 600 tūkst. Lt.

Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegija, susidedanti iš V.Stankevičiaus (kolegijos pirmininkas), D.Kutrienės ir R.Kisielienės, nusprendė, kad UAB „Mitnija“ įkūrėjas ir ilgametis jos vadovas Antanas Gureckis, prižiūrimas koncerno „MG Baltic“ deleguotų valdybos narių, negalėjo būti jam priskiriamų milijoninių nuostolių sukėlėju.

Kaip rašė „Karštas komentaras“, A.Gureckio našlė V.Gureckienė šią bylą pavadino „teroru į vieną šeimą“. „MG Baltic“ pareiškus beveik apie 80 mln. Lt ieškinį A.Gureckiui neva dėl „neefektyvaus įmonės valdymo nuvertėjusių akcijų“ ir „padarytos įmonei žalos“, per kratą Gureckių namuose Antanas Gureckis pareigūnų akivaizdoje nusišovė. Priešmirtiniame raštelyje A.Gureckis parašė, kad iš gyvenimo pasitraukia neatlaikęs „MG Baltic“ prezidento D.Mockaus, viceprezidento R.Kurlianskio ir kišeninių prokurorų spaudimo.

Antanui Gureckiui pasitraukus iš gyvenimo, toliau buvo persekiojama A.Gureckio žmona, duktė ir žentas. D.Mockaus valdomas koncernas siekė, kad milijoninį ieškinį neva dėl neefektyvaus A.Gureckio vadovavimo įmonei padengtų buvusio UAB „Mitnija“ vadovo žmona bei žentas, o duktė į bylą buvo įtraukta trečiuoju asmeniu.

D.Mockaus valdomų bendrovių advokatai siekė, kad šios bylos teismo posėdžiai būtų uždari, tačiau teisėjai atmetė tokius advokatų prašymus. Pradėjus viešinti bylos medžiagą laikraštyje „Karštas komentaras“, „MG Baltic“ advokatai padidino ieškinį V.Gureckienei beveik iki 80 mln. Lt, tačiau prieš kelis mėnesius sumažino iki 67 mln. Lt. Bet ir ši suma, kaip parodė teismo sprendimas, buvo nepagrįsta.

Nuo pat ieškinio pradžios Violeta Gureckienė teigė, jog šis ieškinys – išpūstas, o pati byla yra psichologinis teroras prieš šeimą.

V.Gureckienės nuomone, ši išpūsta byla buvo vienas iš psichologinio teroro įrankių, privedusių jos vyrą prie savižudybės.

Panaši D.Mockaus valdomos bendrovės byla buvo ir Latvijoje.

Panevėžio apygardos prokuratūroje nutrauktoje A.Gureckio privedimo prie savižudybės ikiteisminio tyrimo byloje yra Latvijos verslininko Valdžio Kalnozolo parodymai.  Kai Latvijos verslininkas Valdis Kalnozols, kuris, kaip ir A.Gureckis, pardavė savo įmonės akcijas “MG Baltic Investment” ir atsisakė investuoti milijoną eurų, negaudamas papildomų akcijų firmoje, „MG Baltic Investment“ Valdžio Kalnolozo atžvilgiu pradėjo civilines bylas 5,6 mln. latų (apie 28 mln. Lt) sumai – neva „MB Baltic Investment“ dėl akcijų pardavimo ir pirkimo sutarties su atsakovais patyrė tokio dydžio nuostolius.

Su Latvijos verslininku V.Kalnozols derybas „MG Baltic Investment“ vardu vedė Raimondas Kurlianskis.

„Derybas su manimi vedė Raimondas Kurlianskis asmeniškai, telefonu ir elektroniniu paštu“, – paliudijo Lietuvos teisėsaugai Latvijos verslininkas Valdis Kalzonols.

„Bet aš nepasidaviau jų spaudimui ir teismai baigėsi mano naudai“, – A.Gureckio privedimo prie savižudybės byloje paliudijo Latvijos verslininkas Valdis Kalzonols.

Latvijos verslininko ir „MG Baltic Investment“ bylinėjimasis teisme truko daugiau nei metus. Visą tą laiką verslininko turtas ir sąskaitos buvo areštuoti – panašiai kaip ir A.Gureckio šeimos (A.Gureckio žmonos ir dukros turtas ir sąskaitos buvo areštuoti daugiau negu dvejus metus, o “Snoro” banke laikyti pinigai dėl arešto buvo prarasti).

Skirtumas tarp „MG Baltic“ “veikimo praktikos” Latvijoje ir Lietuvoje yra toks, kad Latvijos verslininkas Valdis Kalnozols yra gyvas, o Antanas Gureckis – ne.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. na ir ištikimiausiais kk skaitytojais, palaikytojais.
  kaip žinome, visi teismai, teisėjai, teisėsauga ir t.t., lietuvoje yra korumpuoti, nupirkti, papirkti ir priima tik neteisingus sprendimus (aišku, išskyrus vienintelę gerb. venckienę), suprantame, kad gureckiai yra kalti, valdo neteisėtai įgytą turtą.
  arba aš kažko nesuprantu – negi kk palaiko ir pripažįsta šitą teismo sprendimą – tai fantastika (arba keliagubi kk bobelių standartai)
  p.s. tarp kitko, idomiausia tai, kad pagrindinis šeimos turtų krovėjas buvo gureckis, tačiau jokio turto jis neturėjo ir neturi (net po mirties). na, perrašytas turtas giminių vardu, kas čia blogo?
  savaime aišku, įmonės vadovas dėl imonei padarytos žalos niekad nebūna kaltas (tai galioja ti tuo atveju, jei įmonė priklauso mockaus koncernui, nes kk jam jaučia ypatingą neapykantą ir pavydą)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Iškur zmonems niekšybes tiek ,kad svetimo noredami pasisavinti turto turi atimti gyvybe ,o prokurorai ir teismai neranda nusikaltimo sudieties ,būtu panašu ,kad jie išvien su nusikaltėliais kitaip neimanoma suprasti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Kai išgirstu tokių veikėjų pavardes,stipriai nusispjaunu,prisigėrę jie mūsų kraujo, nebežino skriaudimo ir išnaudojimo ribų-finalas tas pats-liuciferis laukia,pekla didelė,tilps visi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Visuomenininkas A. Karčiauskas: jei rudenį nugalės DK, L Sąrašas ir kitos antinomenklatūrinės jėgos.. says:

  Jei nugalės antinomenklatūrinės jėgos…
  2012-06-28 12:14
  Tuomet Lietuvos teisėsaugos ,ir ne tik, laukia demokratinės reformos, atstatančios Suvereno deramą vietą ne tik teisėsaugoje,bet ir valstybėje, o nomenklatūrą siunčiančios į savartyną. Panašios reformos bus tikrai įgyvendinamos, jei nugalės jėgos , siekiančios panaikinti ,,valdomos demokratijos” oligarchinę santvarką (taip prof. V.Radžvilas ir Ko seniai apibūdino esamą sistema…) To bijo klaninės uždaros neskaidrios ,,sistemos atstovai teisininkas jovaišai, kūrriai, nekrošai, kryževičiai ir Ko….Bet: ,,Nebeužtvenksi upės bėgimo…”

  Glaustas teisėsaugos reformų Manifestas 2012.06.26
  Šių siūlymų, kuriuos parengė eilė pilietinių NVO, tikslas– panaikinti LR galiojančią uždarą klaninę antidemokratinę teisėsaugos sistemą, neužtikrinančią Konstitucijoje garantuotų demokratinės valstybės ir teisingumo nuostatų ir atstumiančią Tautą nuo teisinės valstybės kūrimo bei dalyvavimo vykdant teisingumą. Atmetame politinės nomenklatūros ir prezidentūros per Seimą paskubomis stumiamą tarėjų institucijos įteisinimą, kaip pseudoreformą, imituojančią visuomenės dalyvavimą teisingumo vykdyme… Pati klaninė sistema parinkinės ir ,,tinkamai“ švies savo ,,atsitiktiniu būdu“ parinktus tarėjus ir tuo baigsis visos ,,reformos“… Siekdami demokratizuoti uždarą klaninę teisėsaugos sistemą NVO ir piliečiai reikalauja šių esminių reformų, atveriančių kelią Suverenui formuoti teisėsaugos institucijas ir dalyvauti vykdant teisingumą:

  1. Įkurti LR prisiekusiųjų teismo (PT) instituciją baudžiamųjų bylų nagrinėjimui (prisiekusiųjų kiekis – nuo šešių iki dvylikos asmenų, teisėjas PT tik pirmininkauja).
  2. Įstatymais įteisinti (įtvirtinti) LR asmenų teisę rinkti apylinkių teisėjus tiesioginiuose rinkimuose.
  3. Įstatymais įteisinti LR asmenų teisę tiesiogiai tam tikram laikotarpiui rinkti LR Generalinį prokurorą ir apygardų vyriausiuosius prokurorus.
  4. Įstatymais įteisinti LR asmenų teisę tiesiogiai rinkti visus LR Vyriausiojo administracinio teismo, LR Aukščiausiojo teismo ir Konstitucinio teismo teisėjus.
  5. Įstatymais įteisinti LR asmenų teisę tiesiogiai rinkti teisėją Europos žmogaus teisių teismui ir teisėją Europos teisingumo teismui
  Siekdami demokratinių permainų ir efektyvaus teisėtvarkos darbo mes reikalaujame:
  1. Įstatymais įteisinti asmenų teisę tiesiogiai tam tikram laikotarpiui iš teisinį išsilavinimą turinčių pretendentų rinkti Policijos generalinį komisarą
  2. Teisės piliečiams tiesioginiuose rinkimuose tam tikram laikotarpiui rinkti teritorinių viešosios policijos padalinių vadovus. Tai yra, siūlome įsteigti renkamo policijos šerifo instituciją JAV ir kitų šalių pavyzdžiu

  Vienas iš šio Manifesto iniciatorių ir autorių- Algirdas Karčiauskas pritarimą šiems reikalavimams kviečia siųsti adresu : uzdemokratineteisesauga@gmail.com

  V.Anankienė (Visuomeninės piliečių sąjungos pirmininkė), I.Andriukaitienė (Kaunas), S. Andrulienė, E Antakauskė, G.Daugėla, V.J.Bacevičius (Kybartai), R.Bagdonienė ir V.Bagdonas (Brookfield, Ilinojus), J.Bajorūnienė (Edmonton, Kanada), A.Balčiūnienė (visuomenininkė, Kaunas), J.Baltušis (Kaunas), A.Bartusevičius, E.Baublienė (Kaunas), D.Bieliauskienė (Vilnius), V.Bigelis (Varėnos raj.), D.Blusys (Kaunas), R.Braziulis (Lietuvos žaliujų judėjimo pirmininkas), S.Braziulis (Ignalina), A.Burlingis (Kaunas), M.Butkienė (Vilnius), V.Cinokas (Kaunas), V.Čemeška (Panevėžys, Lietuvos kariuomenės kūrėjas, AT gynėjas), A.Dambinskas (Tauragė, Liet.žm.teis.gyn.asoc.), D.Dambrauskienė (Raseiniai), V.Dikavičius (Kaunas) ir t.t. (keli šimtai parašų)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. girdėti, kad yra ir sąžiningų teisėjų. Sveikatos ir stiprybės šioms moterims!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tamsta dėl sąžiningų teisėju perdedat. O šių “gražuolių” pinigai iš darbo žmonių eksploatacijos, t.y. nesąžiningai įgyti.

   Thumb up 0 Thumb down 1

 6. Prie nabašniko teko dirbti Mitnijoje. Tai buvo žulikų buveinė. Pastoviai apgaudinėdavo su atlyginimais. Tai žmogaus priespaudos ir pažeminimo darbo vieta. Dabar bylinėjasi dėl joms nepriklausančių, iš pavogto žmonių darbo gautų pinigų. Nusišovęs svoločois pabėgo nuo atsakomybės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Dėkui Jums, mielosios, kad kovojote, nepasidavėte, nenuleidote rankų. Tai suteikia Vilties ir naujų jėgų mums visiems…
  TIE-SOS!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. prisigyvenom vienok. Tenka džiūgauti dėl paprasčiausiai normaliai įvykusio teismo proceso ir sveikinti teisėjus, kai visi procesai turėtų vykti laikantis teisės normų. Šiuo atveju lieka klausimėlis- o kaip ir kas “pasveikins” stambaus masto turto prievartautojus ir jiems talkinusius pareigūnus, kurie teisę pavertė beisbolo “byta” ? Ar ne per daug teisinėje praktikoje visokių keistenybių? Ar ne tokie cirkai maitina vadinamą minios teisingumą? Tik dėl to nei Kryževičiui, nei Kūriui, nei kitiems teisės šventeivoms galva neskauda…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. nu tai va tam Mockui kaip su šūdina šluota… O tiek ta jo LNK TV taip lindo į subinę prokurorams ir teismams, tiek gynė Stankūnaitę, rodė filmus apie baltus triušius ir še tau kad nori… Bet teisingai kažkas čia pastebėjo. Mažu dar ne viskas? Dar juk yra Kryževičiaus letena.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. negaliu patikėt, Mockus …ir pralaimėjo, ar čia Lietuvoj taip galėjo įvykti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Gali gali…čia tik pirma instancija, kaip sakant parodomasis šou. Apeliacija priteis viską ko reikalavo…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ir kas toje Lietuvėlėje darosi… Tačiau nors šiokia tokia prošvaistė teismuose pasimatė, jeigu jau Mockus pralaimėjo…. Tai džiugu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Snoro” banke laikyti pinigai dėl arešto buvo prarasti).

  Dabar atgal reikia juos teisman duoti – moraline ir materialine zala grazinti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. tai gerai kad WCkauskienė nors už mergaitės perdavimą pedofilams gerą sumą gaus, o tai nors ir Gurecko kraujyje iki kelių, bet pinigėlių tai nebus…Ajajai..Reikės dar vaikų ieškoti, kuriuos būtų galima išplėšti iš šeimų, teks padirbėti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ir aš taip pagalvojau.Kad tik savo namiškių neapkandžiotų iš įsiučio,kad toookie pinigai nuplaukė iš panosės.Nieko,antstolės uoslė pinigams gera.O kur kraujas,lavonai,ten ir pinigai.O jie kvapo gi neturi.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Kartais paverkti sveika visiems!Bet kai ponia Violeta verkia as tartum matau jos paprasta,simpatiska ir toki patrauklu veida per kurio skruostais sruva asaros…Duok dieve jai ir jos seimai sveikatos ir stiprybes.Sekmes Jums zavios ir tokios liudnos moterys…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Manau, 2012-06-27 – 18:57
  kad tie Teisėjai yra Teisėjai iš Didžiosios Raidės.

  Gal šio komentaro autorius malonėtų plačiau apibūdinti, kuom teisėjas iš didžiosios raidės skiriasi nuo teisėjo iš mažosios raidės?
  Tai iš kokios tada raidės buvo eksteisėja, Kedytės pedofilijos autorė Neringa Venckienė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • o tu Baba pati žinai,kad Venckienė ir kaip žmogus ir kaip teisėja buvo ir liko tik iš didžiosios raidės, o tu tupėk ir liauk šmeižus padorius žmones

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Pagal tave jos ne bomzukes nes nenuzudytos? Vyras, tevas nusisove, neatlaikes nusikalteliu spaudimo taip rase spauda. Pagal tave nusikaltelis turintis kuo daugiau pazinciu politikoje yra nepakaltinamas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. ha, į jas pažiūrėjus, neatrodo vargšės, nors ir kokia ebūtų blogietis tas mockiukas, bet ir jos ne bomžiukės, o turtuoliai irgi kartais turi paverkti :))

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Maudesi ir maudosi ne savuose piniguose ir jos ir mickus, tai is nuobodumo kartais pasisaudo, pasiteisia, ir paskui mirsta nuo infarkto staigaus. Nenorejau taip rasyt, bet kad tie musu turtuoliai tai kazkoks marazmas ir tiek. Net ir kukarda uzsidejo, kad ryskiau matytusi…

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Matosi, kad tarp V Ir A Gureckių buvo meilė, nes turi dukrą, tikrą gražuolę.

    Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Santaros klinikos dėl COVID-19 nestabdo ir kitų gyvybiškai pacientams svarbių paslaugų
Žuvinto biosferos rezervatas apsaugotas nuo medžioklės, žvejybos ir plaukiojimo poveikio
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Užuolaidos: šiek tiek iš istorijos 
Užuolaidos sutinkamos daugumoje erdvių. Jos tokios įprastos, kad daugelis retai kada susimąsto, kaip,...

Kaip išlaikyti motyvaciją sportui namuose? 
Drastiškai pasikeitus mūsų kasdieniam gyvenimui vis dažniau susimąstoma, kaip palaikyti fizinį aktyvumą. Tai...

Burnos ir bendra organizmo būklė – kaip jos susijusios? 
Burnos ertmės sveikata yra glaudžiai susijusi su bendra organizmo būkle. Todėl pastebėjus dantų,...

Nuotekų valymo įrenginiai: kokie mitai sklando apie juos? 
Biologiniais nuotekų valymo įrenginiais šiais laikais naudojasi nemaža dalis gyventojų. Dideliu efektyvumu pasižyminti...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...