Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugsėjis 23 Trečiadienis
 

Vilniaus apygardos prokuratūra tęsia savo purvinus žaidimus (papildyta)

2010-02-04 10:40 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (126)

Vilniaus apygardos prokuratūra daro viską, kad Neringa ir Aidas Venckai negalėtų susipažinti su D.Kedžio dukrelės tvirkinimo byla ir tinkamai apskųsti prokurorų nutarimą, pagal kurį A.Ūsui, L.Stankūnaitei, J.Furmanavičiui, V.Naruševičienei nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl seksualinio mažametės prievartavimo, nepadarius nusikalstamos veikos (KK nuotr.)

Vilniaus apygardos prokuratūra, tyrusi Drąsiaus Kedžio dukrelės pedofilijos bylą ir apkaltinusi Andrių Ūsą švelniausiu nusikaltimu – mažametės tvirkinimu, už ką pedofilija įtariamam Andriui Ūsui gresia vos 2 tūkst. litų bauda (tuo tarpu protestuojantys prie prokuratūrų gąsdinami 5 tūkst. litų baudomis), ir toliau tyčiojasi iš D.Kedžio dukrelės bei jos globėjos N.Venckienės – nepadarė 22 tomų bylos kopijų, kad Neringa ir Aidas Venckai galėtų perskaityti bylą ir tinkamai apskųsti Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroro Ramūno Šileikos 55 lapų nutarimą.

„Terminas, iki galime apskųsti Vilniaus apygardos prokuratūros nutarimą, baigiasi vasario 12 d. Šiandien jau vasario 4 d. O Vilniaus apygardos prokuratūra vasario 2 d. mums sugebėjo padaryti tik vieno bylos tomo kopiją“, – „Karštam komentarui“ sakė D.Kedžio dukrelės globėja Neringa Venckienė.

Vasario 2 d. teisėja Neringa Venckienė pasiėmė nemokamų atostogų ir kartu su vyru advokatu Aidu Venckumi atvyko į Vilniaus apygardos prokuratūrą susipažinti su byla.

„Mes atvažiavome ryte, 8.30 val. Tačiau byla dar nebuvo susiūta. Pats prokuroras R.Šileika su padėjėjais prie mūsų akių per dieną susiuvo 10 tomų. Paskutinio 22 tomo taip ir nesusiuvo“, – „Karštam komentarui“ pasakojo N.Venckienė.

N.Venckienė su vyru Vilniaus apygardos prokuratūroje prabuvo visą dieną, tačiau jiems per vieną dieną sugebėjo padaryti tik vieno bylos tomo kopijas.

„Vakar, tai yra vasario 3 d. visą dieną skambinau prokurorui R.Šileikai ir į mobilų telefoną, ir į paprastą, tačiau jis telefono nekėlė. Tada paskambinau sekretorei, tačiau ir ten niekas neatsiliepė. Galiausiai sekretorės telefonu atsiliepė prokuroras Baranauskas, kuris sudaro ir pakvietė prie telefono prokurorą Šileiką. Sužinojau, kad padarytos dar penkių bylos tomų kopijos. Taigi dar 16 tomų kopijų net nepadaryta! Tai kada mums reikės perskaityti bylą ir surašyti skundą?“ – specialiai Vilniaus apygardos prokuratūros daromomis kliūtimis apskųsti prokuratūros nutarimą piktinosi N.Venckienė.

Vasario 2 d., būdama Vilniaus apygardos prokuratūroje, Neringa Venckienė paklausė prokuroro R.Šileikos: „Ar neatrodo, kad pirmiausia turėjote bylą susiūti, o tik paskui skelbti nutarimą?“.

„Tai jis man atsakė: „Ne, neatrodo“. 55 lapų nutarimas surašytas, o byla – net nesusiūta! Tai kaip tą suprasti?“ – klausė Neringa Venckienė.

„Prokuratūra daro viską, kad mes nesusipažintume su byla ir negalėtume normaliai jų nutarimo apskųsti“, – įsitikinusi D.Kedžio dukrelės globėja teisėja Neringa Venckienė.

N.Venckienė siekia apskųsti Vilniaus apygardos prokuroro R.Šileikos nutartį, kuria A.Ūsui, L.Stankūnaitei, V.Naruševičienei ir J.Furmanavičiui  nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl mažametės seksualinio prievartavimo, nepadarius nusikalstamos veikos.

„Karštas komentaras“ mano, kad prokuratūra turbūt nesusiuvo D.Kedžio dukrelės tvirkinimo bylos dėl to, kad šiuo metu prokuratūra turi kur kas svarbesnių reikalų – pasitelkdama į pagalbą Vaiko teisių apsaugos tarnybą, prokuratūra siekia įrodyti, kad Neringa Venckienė yra netinkama D.Kedžio dukrelės globėja.

***

Šiandien Aidas Venckus atvyko į Vilniaus apygardos prokuratūrą, kur jam buvo perduotos tik 5 bylos tomų kopijos. Dar 16 tomų kopijas pažadėta pateikti vasario 10 d., trečiadienį. "Paaiškino, kad nėra galimybių padaryti bylos kopijos, nes prokuratūroje tik vienas kopijavimo aparatas", -"Karštam komentarui" paskutines naujienas iš prokuratūros perdavė Neringa Venckienė. – "Sakykite, kaip per vasario 11 d., tai yra per vieną dieną, perskaityti 16 tomų bylos ir surašyti skundą?"

Tuo tarpu KK šaltiniai iš Generalinės prokuratūros teigia, kad Neringa ir Aidas Venckai dabar turėtų būti itin atsargūs. "Prieš juos planuojamos labai didelės provokacijos", – teigė šaltiniai.

KK inf.

2010-01-04

Komentarai

 

 

 
 1. Dalijimasis kai ką geriau nei išlaikyti į mūsų savęs , todėlYouTube “vaizdo įrašą , kuris paskelbtas šiuo metu aš pasidalinti mano šeimai ir kolegoms .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. VIEŠAS LAIŠKAS LR PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI

  LR Prezidente, Dalia Grybauskaite, aš kreipiausi į jus net tris kartus su skundais, kuriuose pateikiau labai daug irodymų, jog prieš mane ir mano mažamečius vaikus buvo organizuotas valstybinis teroras kurį organizavo IŠKRYPĖLIS – ŽUDIKAS ALGIRDAS KATKUS .
  1. Jums buvo pateikti irodymai jog buvo organizuoti trys pasikėsinimai nužudyti mane, 1999, 2003, 2008m. (prokurorai viską bando nuslėpti)
  2. Aš jums pateikiau irodymus, jog buvo naudojamas savivaldybės socialinis būstas, kad organizuoti terorui prieš mane ir mano mažamečius vaikus, kurį vykdė neteisėtai, savivaldybės socialiniame būste specialiai apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Kuris nekartą buvo sumušęs mane ir nėščią , antros grupės invalidę R. Androsovą. (šis iškrypėlis net prostitucija užsiiminėjo, prokurorai viską bando nuslėpti).
  3. Jums buvo pateikti irodymai, jog aš kreipiausi nekartą į LRGP , kad būčiau iškviestas liūdytoju saugumiečio V. POCIŪNO nužudymo byloje kurią LRGP nekartą bandė nutraukti. Po šių kreipimusi buvo organizuotas užpuolimas ir pasikėsinimas nužudyti. Įra pakankamai irodymų, jog V. POCIŪNO nužudymas buvo organizuotas aukščiausiame lygyje, ir šio nusikaltimo bendrininkai įra prokurorai bei teisėjai.
  4. Jums buvo pateikti irodymai, jog mano vaikų motina R. ANDROSOVA kartu su vaiko teisių kontroliere R. VALANČIENE ir buvusia LRS vaiko teisių kontrolierė R. ŠALAŠAVIČIŪTE vykdė nusikaltimus prieš mano mažamečius vaikus. Visi šie nusikaltimai buvo nuslėpti su Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėjos R. KASIMOVIENĖS pagalba.
  5. Jums buvo pateikti irodymai jog po paskutino skundo į LRP kanceliariją , su kurio aš kreipiausi į JUS , kad būtų pradėti tyrimai , dėl nusikalstamų veikų prieš mane ir mano mažamečius vaikus, buvo organizuoti 3 plėšimai, 7 užpuolimai, tyčiojimaisi iš vaikų, buvo pateikti irodymai jog G. BERTULIS specialiai ivykdė autoivykį, partrenkė moterį, vos nesuvažinėjo vaikų, ir po šio autoįvykio grasino susidorojimu, man kaip liūdininkui, buvo bandoma 2 kartus suklastoti man baudžiamą bylą, pasodinti mane ir nužudyti. Visus šiuos nusikaltimus ivykdė G. BERTULIS kartu su žudike ANIA CHOMIAKOVA.
  6. LR PREZIDENTE; Aš pateikiau LRGP visų šių nusikaltimų įrodymus, pateikiau audio irašus kuriuose žudikė ANIA CHOMIAKOVA prisipažino jog nužudymas buvo organizuotas, prokuratūrai buvo pateikti audio irašai jog A. CHOMIAKOVA organizavo kartu su G. BERTULIU dar 2 pakartotinius pasikėsinimus nužudyti, bet jokie tyrimai neatlikti, ir viską bandoma nuslėpti.
  LR PREZIDENTE, KAIP DABAR PAAIŠKINSITE VISUOMENEI SAVO NUSIKALSTAMĄ NEVEILUMĄ ? O GAL BANDYSITE PASITEISINTI SAVO PATARĖJŲ NEKOMPETENCIJA ?
  GAL VISUS ŠIUOS FAKTUS NORĖTŲ PAKOMENTUOTI EX PREZIDENTAS VALDAS ADAMKUS, KURIAM BUVO PATEIKTI VISŲ ŠIŲ NUSIKALTIMŲ IRODYMAI, O GAL PONIA ADAMKIENĖ NORĖTŲ PAKOMENTUOTI VIEŠAI NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ?
  LR PREZIDENTE;
  Kodėl jūs neišėjote pažiūrėti D. Kedžio motinai į akis, kai ji kreipėsi į jus pagalbos, kurios sūnus dabar nužudytas. O gal norite pažiūrėti jo dukrai į akis, kurią dabar bandoma grąžinti ją pardavinėjusiai motinai, ir kuri neteisėtai saugoma už mokesčių mokėtojų lėšas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis vaikam iš Pikeliškių vaikų namų, iš kurių buvo tyčiojimasi, ir vienas iš jų liko invalidu. Gal norite pažiūrėti L. Pociūnienei į akis, kurios vyras buvo nužudytas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis mano trims vaikams iš kurių buvo tyčiojimasi ir grasinama susidorojimu, ir kurie pažysta vienas kitą tik iš nuotraukų ?
  LR PREZIDENTE, KODĖL GI JŪS NEATSAKĖTE Į VIEŠĄ LAIŠKĄ, SU KURIUO Į JUS KREIPĖSI „ LAISVO LAIKRAŠČIO“ REDAKTORIUS A. DRYŽIUS ?
  KOKS JŪSŲ RYŠYS SU PEDOFILŲ TINKLU ?
  Tai, kodėl gi jūs nepapasakojote Lietuvos žmonėm prieš rinkimus kaip pardavėte „Lietuvos Kurą“ už 1 Litą PEDOFILUI, žydui M. KLABINUI kuris suklastojo dokumentus, ir kuriam išmokėjote 18 milijonų litų. O vėliau valstybei reikėjo padengti dar 50 milijonų litų nuostolių. Šis iškrypėlis 1967 m. Kaune buvo nuteistas už našlaitės, nepilnametės išžaginimą , o vėliau pabėgo iš Lietuvos, kuriam vėliau EX Prezidentas A. Brazauskas suteikė LR pilietybę už nuopelnus Lietuvai.
  LR PREZIDENTE, AŠ JAU KREIPIAUSI Į VISUS 750 EUROPARLAMENTARUS SU PAGALBOS PRAŠYMU, IR SU PETICIJA Į EUROPARLAMENTĄ . MANO PETICIJAI SUTEIKTAS NUMERIS, ŠIUO METU JAU SIUNČIAMI NUSIKALTIMŲ ĮRODYMAI. NEPAVYKS NUSLĖPTI TIKROSIOS PADĖTIES LIETUVOJE, KUR PEDOFILAI ORGANIZUOJA NUŽUDYMUS , O PROKURORAI JUOS BANDO NUSLĖPTI.
  PREZIDENTE, KREIPIUOSI I JUS, KAD PAVESTUMĖTE ATITINKAMOM INSTITUCIJOM ATLIKTI TYRIMUS ;
  1. DĖL ALGIRDO KATKAUS VEIKLOS, KURIS ORGANIZAVO PROKURORO BIRŠTONO, SAUGUMIEČIO POCIŪNO NUŽUDYMUS, TERORĄ PRIEŠ MANO MAŽAMEČIUS VAIKUS, BEI 4 PASIKĖSINIMUS NUŽUDYTI MANE.
  2. DĖL EX LR GENERALINIO PROKURORO A. VALANTINO, (kurį jūs paskyrėte teisėju) BEI JO PAVADUOTOJŲ NUSIKALSTAMOS VEIKLOS , KURIE IRA AUKŠČIAU IŠVARDINTŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKAI.
  3. DĖL LR SEIMO VAIKO TEISIŲ KONTROLIERĖS RIMANTĖS ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURI SLĖPĖ NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS, BEI ORGANIZAVO MANO DUKROS VIRGOS LUKOŠEVIČIŪTĖS GROBIMĄ, KURIĄ BUVO BANDOMA PARDUOTI . VISUS ŠIUOS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS BANDOMA NUSLĖPTI SU KORUMPUOTOS 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS, RENATOS KASIMOVIENĖS PAGALBA.
  4. DĖL VILNIAUS APYGARDOS VYRIAUSIOJO PROKURORO R. JANCEVIČIAUS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURIS 1997 m. BANDĖ SUKLASTOTI BAUDŽIAMĄ BYLA, A. KATKAUS NURODYMU, KURIĄ TYRĖ NUŽUDYTAS 2003m. PROKURORAS T. BIRŠTONAS (dėl išprievartavimo, turto prievartavimo, ir pornografijos platinimo). ŠI BYLA DINGO , O PROKURORAS R. JANCEVIČIUS NETEISĖTAI BUVO PAAUKŠTINTAS PAREIGOSE, TAPO VILNIAUS APYGARDOS VYR. PROKURORU.
  5. DĖL VILNIAUS m. 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS D. MICKEVIČIENĖS, IR APYGARDOS TEISMO TEISĖJŲ D. P. ZALECKIENĖS, A. KARTANIENĖS, IR L. ŽUKAUSKO NUSIKALSTAMŲ VEIKSMŲ, KURIE KLASTOJO IR SLĖPĖ IRODYMUS BAUDŽIAMOJE BYLOJE Nr. 1A-35/2009. KAD IŠSUKTI ŽUDIKES NUO ATSAKOMYBĖS.

  el.pastas, vl55755@gmail.com
  tel, 867704339

  VLADAS LUKOŠEVIČIUS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. na aišku šita byla tik parodo kokia išklerus mūsų teisėtvarka aplamai tai mūsų visuomenės veidrodis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ar kas nors tiki šios dienos LNK žurnalisto teigimu,kad kūdikis neįsidemėjo SPERMOS SPALVOS ?Mano manymu tai juokingiau negu juokinga.Turbut Čilinskas jam nurodė.Labai geras advokatas.Buškevičienei priteisė tūkstančius,gal ir visiems padėtų.Sveiko proto žmogus tai nesugalvos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Kodėl nėra Venckienės Metų moters rinkimuose?
  Neringą Venckienę, pirmoji aukšto rango teisėja pasipriešinusi sistemai, bet jos nėra Metų Moteris rinkimuose!

  Prabalsuokit ar turėjo būti:
  w w w CrimeRangers com/events/metu-moteris-2009-neringa

  Kaip galim prisidėti?
  Rašyti organizatoriams žurnalui Moteris (taip pat Delfi ir TV3?)
  Paprašyti kurios nors iš nominantės, kad ji solidarizuotųsi su N. Venckiene (solidarizuotųsi, o jei laimėtų pasidalintų prizu, kalboje paminėtų, galų gale boikotuotų)?
  Kas eis Į apdovanojimų ceremoniją paslapčia atsineš plakatą ar lipduką su užrašu N. Venckienė?

  w w w CrimeRangers com/groups
  w w w CrimeRangers com/events

  w w w SNIPR COM/PEDOFILAI (104 Pedofilijos bylos marinimo požymiai )

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. netrukdykit mums prievartauti savo vaiko…kur teisybe? kur teisingumas?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (5)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Naujų potyrių miegamajame suteiks vibratoriai poroms (1)
Kas yra vibratorius, greičiausiai, sakyti nereikia. Šis malonumų šaltinis paprastai...
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (2)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...