Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 3 Trečiadienis
 

Viešas E.Ostapenkos laiškas

2011-02-17 11:46 | Laiškai | Komentarų (20)

Dainininkas Eugenijus Ostapenko (nuotr. iš asmeninio archyvo)

LAIŠKAS APIE KORUPCIJĄ ŽURNALISTIKOJE IR APIE ŽINIASKLAIDOS IR TELEVIZIJOS MAFIJĄ, KURI PAJUTO SAVE DIEVAIS, GALINČIAIS SUŽLUGDYTI IR SUNAIKINTI NEREIKALINGUS ARBA LABAI ŽINOMUS ŽMONES, SUGADINTI ŽMONIŲ GYVENIMUS, SVEIKATĄ IR LIKIMUS

Sistemingi ir tendencingi reportažai prieš mane TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ prasidėjo nuo 2009 m. spalio 14-osios. Tada pasirodė pirmieji laidos anonsai ir reportažai, kuriuose buvau žlugdomas, kaip asmenybė ir kaip dainininkas.

Toks dažnas, sistemingas ir tendencingas neigiamų reportažų rodymas TV3 anonsuose ir laidose „Nuodėmių dešimtukas“, kuris tęsėsi ilgą laikotarpį, padarė didelę įtaką mano reputacijai ir ženkliai paveikė mano, dainininko, karjerą, ne tik tiesiogiai veikiant klausytojų skaičių, bet ir bloginant mano sveikatos būklę.

Įsitikinęs, jog neigiamus reportažus šioje laidoje pradėjo rodyti žurnalistė Ligita Žakevičienė (Juknevičiūtė), nuo 2009 m. spalio tapusi laidos „Nuodėmių dešimtukas“ redaktore.

Tie reportažai – tai žurnalistės kerštas man dėl nutrauktos jos, kaip mano vadybininkės, sutarties.

Priežastis, dėl kurios žurnalistė pradėjo rodyti neigiamus reportažus apie mane, yra tai, kad aš nustojau mokėti pinigus už jos neva teikiamas vadybininkės paslaugas pagal 2008-01-16 agento susitarimą. Mūsų santykiai pagal šią sutartį kaip agento ir paslaugų gavėjo nutrūko dar 2008 m. rugsėjo 26 d., kada sumokėjau likutį pinigų ir pareiškiau, kad daugiau nebemokėsiu, kadangi žurnalistė Ligita Žakevičienė neteikė to susitarimo pagrindu jokių paslaugų.

Po sutarties nutraukimo L.Žakevičienė (Juknevičiūtė) pareiškė, jog, jei aš nebemokėsiu jai pinigų, ji sužlugdysianti mano karjerą ir rodys neigiamus reportažus skirtingose televizijos laiduose, nes turi labai daug draugų televizijos žurnalistų, dirbančių skirtingose skandalingose ir pramoginėse laidose, bei turi labai daug pažistamų tarp žiniasklaidos atstovų.

Nežiūrint grasinimų, sutartis buvo nutraukta.

Pirmąjį neigiamą reportažą apie mane L.Žakevičienė parodė dar iki sutarties nutraukimo, vos tik tarp mūsų kilo konfliktas. “Lietuvos ryto” televizijos laidoje „Super LT“ 2008 spalio 16 d., kita atlikėja Erika Lisauskienė, iš kurios interviu ėmė L.Žakevičienė, apsmeiže mane prieš televizijos kameras.

Pačios Erikos Lisauskienės teigiamu, ji buvo įkalbėta žurnalistės L.Žakevičienės apšmeižti mane prieš televizijos kameras. Aš manau, kad atlikėjai Erikai buvo pažadėta reklama ir protekcija tvirtai įsitvirtinant pramogų pasaulio rinkoje.

Po šios laidos aš kreipiausi į teismą dėl šmeižto ir laimėjau jį. Vilniaus 3 apylinkės teismas pripažino E.Lisauskienę kalta apšmeižus mane.

L.Žakevičienei perėjus dirbti į TV3, šmeižto kampanija tęsėsi. Buvęs scenos veikėjas Mindaugas Jonušas – Minedas apšmeižė mane, viešai pareikšdamas, jog aš neva grasinau nužudyti žurnalistę L.Žakevičienę. Ikiteisminio tyrimo metu Mindaugas Jonušas – Minedas prisipažino, jog buvo įkalbėtas žurnalistės L.Žakevičienės apšmeižti mane. Šitas buvęs scenos veikėjas šitoje byloje tapo vieninteliu ir pagrindiniu “liudininku”.

Kai L.Žakevičienė parašė pareiškimą į Vilniaus Apygardos prokuratūrą dėl grasinimų nužudyti, pagal jos pareiškimą ir Mindaugo Jonušo-Minedo paaiškinimus buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 245 str. 1 d. “Grasinimas nužudyti”. Vėliau ikiteisminio tyrimo metu Mindaugas Jonušas-Minedas prisipažino, jog žurnalistė L.Žakevičienė įkalbinėjo jį susitikti su manimi, išprovokuoti, privesti prie pokalbio apie buvusią vadybininke, ir pasistengti, kad aš streso būsenoje pasakyčiau žurnalistės adresu kokius nors grasinimus susidorojimu. Jis turėjo įrašyti visą pokalbį, perduoti žurnalistei L.Žakevičienei, o ji norėjo panaudoti šitą įrašą televizijos laidoje ir teisme prieš mane.

Bet susitikimas su Mindaugu Jonušu-Minedu neįvyko. Aš atsisakiau susitikti su Mindaugu Jonušu- Minedu, nors gavau iš jo apie 30 sms žinučių su prašymu susitikti su juo pokalbiui. Vėliau šitų žinučių turinys buvo prijungtas prie ikiteisminio tyrimo medžiagos.

Turiu pasidaręs viso ikiteisminio tyrimo kopijas ir esu susipažinęs su ikiteisminio tyrimo medžiaga. Buvo įrodyta, kad aš negrasinau nužudyti žurnalistę L.Žakevičienę, o pats Mindaugas Jonušas-Minedas akistatoje pastoviai kartojo žodžius: “Ligita paliko mane ant ledo”.

Nuo 2010 metų sausio 7 dienos iki sausio 14 dienos per TV3 televiziją buvo rodomi laidos “Nuodėmių dešimtukas” anonsai, kuriuose buvo teigiama, jog aš grasinau nužudyti žurnalistę. Taip pat pačioje laidoje sausio 14 dieną buvau neteisėtai apkaltintas, jog aš esą grasinau nužudyti žurnalistę.

Toks bjaurus šmeižtas nedavė man ramybės ilgą laikotarpį, nes ikiteisminis tyrimas vyko net 4 mėnesius.

Aš buvau įžeidinėjamas laidose bei jų anonsuose ir lapkričio 12, lapkričio 19 dienomis, taip pat 2010 metų sausio 7, 14, 21 dienomis.

Šie reportažai yra tendencingi, mano pavardė ir atvaizdas naudojami dainininko profesiją žeminančiame kontekste.

Visos šios laidos ir anonsai buvo pateikiami tokia forma, jog buvo menkinama mano reputacija, žeminama garbė ir orumas, šmeižiamas mano vardas bei tiesiog žeidžiamas mano asmuo.

Po sausio 7 d. laidos anonsų, kuriuose buvo teigiama, jog aš greitai atsidursiu už grotų, interneto portaluose Delfi.lt ir Alfa.lt pasirodė straipsniai, perteikiantys paties sausio 5 d. rašyto rašto turinį. Šiame rašte draudžiau platinti dezinformaciją apie mane ir rodyti apie mane reportažus.

Tada L.Žakevičienė perėjo į puolimą. Sausio 14 d. rodytoje laidoje ji pareiškė, kad aš grasinu ją nužudyti, o netrukus „Lietuvos žinių“ priede „LŽ gidas“ pasirodė straipsnis, kuriame žurnalistė prisipažįsta buvusi mano vadybininke.

Po tokių nuolatinių reportažų, laidų ir neigiamo įvaizdžio formavimo ir reputacijos menkinimo, sutriko sveikata ne tik man, bet ir mano šeimos nariams, atsirado neigiamų replikų mano atžvilgiu ne tik internete, bet ir gatvėje iš eilinių praeivių, ženkliai sumažėjo užsakymų dėl koncertų, bei klausytojų koncertų metu.

Toks žurnalistės L.Žakevičienės elgesys yra neteisėtas ir prieštarauja ne tik žurnalistų etikos normoms, bet ir viešajam interesui.

Aš jį įvertinu kaip akivaizdų psichologinį persekiojimą, turint tikslą įbauginti, sužlugdyti mane ne tik kaip dainininką, bet ir kaip fizinį asmenį, priversti mokėti jai pinigus už teigiamus reportažus, arba atkeršyti man.

Vėliau aš buvau atakuojamas žurnalistės L.Žakevičienės (Juknevičiūtės) draugų žurnalistų iš tokių skandalingų ir pramoginių laidų kaip “SUPER LT” ir “Žiūrim, ką turim”.

Žurnalistė L.Žakevičienė prieš dirbant laidoje “Nuodėmių dešimtukas” dirbo laidoje “SUPER LT”, kur liko dirbti jos draugai žurnalistai bei šitos laidos redaktorė Edita.

Dėl konflikto su žurnaliste L.Žakevičiene (Juknevičiūte) buvau puolamas ir provokuojamas ir laidoje “Žiūrim, ką turim”. Vienoje iš tokių laidų buvau žiauriai apšmeižtas ir po reportažo parodymo turėjau kreiptis į medikus, prašyti medikų pagalbos ir vartoti raminamuosius vaistus.

Taigi, esu žlugdomas žurnalistų, nors visą gyvenimą dovanojau žiūrovams ir mano dainų klausytojams džiaugsmą ir laimę…

Gal visuomenė patartų, ką man tokioje situacijoje daryti?

Pagarbiai,

Dainininkas Eugenijus Ostapenko

Komentarai

 

 

 
 1. Nekreipk dėmesio į piktus replikuotojus, dauguma mėgsta įspirt tam, kuriam ir taip skauda. Ir jiems pavyksta tik tiek, kiek pats leidi. Geriausia, ką galima padaryti – IGNORUOTI. Nuo to, kad kažkas tave apšaukia karve, karve iš tikrųjų karve juk netampi. Žinok, kas esi, o gyvenimas jiems pats atlygins. Buk tikras. Stiprybės

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. baik, Ostapenko, baik. Juk populiarus ir nebuvai. Jeigu neskaitysim vaikučiams patikusios dviratuko dainos, tai esi ir buvai tik nulis… Ir pats, matomai, pripažįsti tai, nes ir foto savo be dviratukų (vaikiškų) neįsivaizduoji, ostapenkėli… Bandyk prašytis į kaimo bažnyčios chorą, gal ten su davatkomis ir gausis kas nors?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. demesio , negerk vaistu , nes tas laidas mazai kas ziuri , ypac super lt , aktoriai tokie neidomus , kad ziuret nemalonu. ,,,, dainuok , svilpauk , nusispjauk i kaire ir desine ,,,,,,mes , ziurovai megstame linksmas dainas ,,,,,,,, dainuok linksmai ,,,,,, dar gali baznycioj apversti zvake antraip ant ko pyksti , ir nuodemes kris ant ju.,,,,,,,,pakelk galva , sypsokis , nes zmones jais netiki,Sekmes tau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. LT43 8400 6010 8030 9532 LT20 5416 3140 8012 1050 LT41 7359 4058 6402 6647 LT88 7025 5398 7988 3521 LT52 9425 8331 0584 85511 durneliai visos saskaitos mano kam man rasiti kitu saskaitas jai as rasysiu savo ir nereikia durnele apsimetinet geriau tu man atsiusk he he he

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. UZSIDIRBK 6000LT/men sededamas prie kompiuterio!Tik rimtems zmonems! Perskaityk jei nori greit ir nesunkiai uzsidirbti. Skaitant si straipsni jus galite pakeisti savo gyvenima.Tai pakeite mano gyvenima.As aptikau tai viename is skelbimu ir nusprendziau pabandyti.Forume randau sita straipsni, kuriame sakoma, kad galima u?sidirbti tukstancius litu per keleta savaiciu idedant kelis litus. Nesamones, pagalvojau, tai turetu buti eilinis budas apmauti, bet nusprendziau perskaityti ir suzinoti kas siuloma.Toliau ten sakoma, kad reikia persiusti po 2lt i banko saskaita kiekvienam is saraso apacioje.Paskui isbraukti pirma saskaitos numeri ir irasyti savo saskaitos numeri i paskutine sesta eilute ir talpinate sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose.Pamasciau, kad nieko neprarandu isskyrus savo 12lt ir nusprendziau pabandyti. Ir po keliu dienu mano saskaitoje pradejo kauptis pinigai.Negalejau patiketi savo akimis, jog tai tikrai veikia. Per pusantro men sakaitoje susikaupe apie 7000lt – sita suma po truputi toliau dideja.O prasidejo tik nuo 12lt.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man. Jeigu jus tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, jus pradesite gauti nemazai pinigu per daug nesistengdami. Perskaitykite tai pora kartu. Issaugokite savo kompe, sekite instrukcija ir pinigai neprivers jusu laukti.Sutikite – tai paprasta. Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir jusu indelis yra tik 12lt ir kelios valandos internete.Svarbu: Tai ne apgavyste ir visiskai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai dirba. Atkreipkit demesi: Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus jusu nuo 40 iki 80 dienu laikotarpije. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu saziningumo. Yra trys paprasti zingsniai:
  1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaita betkuriame lietuvos banke.
  2. Pirmiausia i zemiau esancia 6 banko saskaita perveskite 2lt. Po to perveskite po 2lt ir i sekancias banko saskaitas. Visa tai ivykdzius, jus padarete paslauga, ir svarbiausia – tai visiskai legalu. Jus taip pat prasote teisetos paslaugos uz kuria mokate.

  1 LT52 7300 0101 1520 0491
  2. LT20 7300 0100 9329 4781
  3. LT42 7300 0101 1745 5549
  4. LT41 4010 0424 0234 6264
  .5. LT59 4010 0424 0313 0961
  6. LT45 7300 0101 1669 2671
  3. Dabar isbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri, perneskite visas saskaitas vienu eiles numeriu i virsu, o i atlaisvinta Nr.6 eilute irasykite savo banko saskaitos numeri.
  4. Isplatinkite sita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiskais, isidemekite – kuo daugiau informacijos pasklis apie si straipni, tuo didesnes bus jusu pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jusu.Sitas biznis sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu saziningumo tdl viska atlikite kruopsciai ir nepagailekite 12 lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Saziningumas daro pinigus. Ir kada jus pasieksite pirma eilute, jus turesite tukstancius lt tiesiog kaip saraso kurejas! Uzsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai. Laikas pinigai. O dabar as papasakosiu, kodel jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai islosiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim is 200 laisku ar straipsniu as gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiskia as uzdirbsiu 10lt budamas sestoje saraso pozicijoje. Dabar sitie 5 zmones isplatina dar po 200 pranesimu su jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 zmones – tai jau 500lt i saskaita Toliau sitie 25 zm. daro po 200 patalpinimu su jusu sask.Nr. 4 pozicijoje ir atsako vel 5 zm. – pajamos 2500lt. Toliau sitie 125 zm. patalpinus po 200 pranesinu ir gavus po savo 5 zm. jums duoda 12500lt pajamu (jus 3 pozicijoje) Toliau sitie 625zm. daro 200 patalpinimu su jusu sask. Nr. 2 pozicijoje, atsako velgi po 5 zm. – tai 62500lt. toliau paskaiciuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uzdirbti. Ar ne ispudingas skaicius tai tik uz pirmutinius 12litu.Siame biznyje svarbiausia buti saziningam.kitaip nieko nesigaus. Ar jus galite isivaizduoti kiek zmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito sita straipsni, kaip ir jus dabar skaitote.Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju. Ir toliau dideja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tai sakai durnelių daugėja. Paskutinis išsiuntęs negauna nieko, nebent rašytų į Zimbabvę. Pirmasis MMM sumanytojas susišluoja pinigus ir lengvatikius palieka ant ledo. Pavyzdys: Lietuvoje 3 milijonai. 2 siunčia vienam-dviems nesiunčia niekas, nes pirmajam gaiola grąžinti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • rutos tamkeviciutes komentare galima įžvelgti nusikalstamos veikos-sukčiavimas -požymių.Prašome administratorių atsiųsti IP numeri,pradėtam ikiteisminiam tyrimui.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 6. “Dviratukas” užmiršo kai šmeižė poetę Nėjolią Laukavičienę. Jokio gailesčio. tegu dabar pajunta, kaip elgėsi jis pats, su kitu žmogumi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. kas ka ant tave loja tai tau labai pavydi tavo geru dainu ir balso tokios dainininkes dainuoja kat reik perjunkt kanala kuo daugiu smeizia tuo auksciau kelk galva kuo tave daugiau linsniuos tuo ilgiau klausytojiai tave prisimins nesuteik jiem malonumo kat tu pergyveni nusispiauk ir pirmyn iarena neieskok tiesos negadink sveikatos linkiu geru dainu ir tvirto harakterio.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • GINABalandis 1, 2011 10:30JUMS TIESIOG PASISEK?.Ne vsiouse mokyklose sudaromos tokios puikios salygos (Uzdirbt ir dar ,auginant savo vaikus).

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. nusispjauk ir toliau dainuok. Esi išsilavinęs žmogus,nelaikyk pykčio,nežiūrėk į praeitį,bet į priekį.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Saunuolis,kad esi meno zmogus ,dalini ziurovams dziaugsmo akimirkas.Teko matyti tave dalyvauti Zvonkes laidoje.Labai gaila butu ,kad tave suzlugdytu ,nes paemes i rankas gitara ir isgaves pirmus garsus ,pamaciau tavyje grazia vidine siela ,placia, kupina meiles muzikai sirdi.Teko skaityti juodinancias tave mintis ,bet joms niekaip nepritariau .Be galo gerbiu talentingus muzikalius zmones ,kurie jau apdovanoti gyvenime sekme ,bet labai liudna ,kad atsiradusiu zmoniu atimti suzlugdyti is zmogaus kas jam yra brangu.O paciam palinkeciau buti tvirtesniam grieztesniam aplinkiniams ,daugiau vertinanciam save ,kovojanciam ,buti tik nezeminancioje aplinkoje ,rinktis atsargiai draugus ,kuriu siais laikais nebuna ,na ir dalyvauti laidose ,kuriose tavo atliekami kuriniai zaves tavo gerbejus ….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Atsiduoti tik kurybai,kuo daugiau, tuo geriau. Visi kiti klausimai—-tik teismo kompetencija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. mesk gerti- patikėk, padeda. Men tokie verkšlentojai- tikri menkystos, kaip tie subinlaižiai prokurorai ar politikieriai, bijantys pasispriešinti kad ir tarkim pedofilų savivalei ar kažkas panašaus. Gerti mesk, tada ir vaidentis baigsis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Tam yra teismai. Kreipimasis surašytas juridiškai raštingai, vadinasi naudojesi advokatų paslaugomis, tai klausimas yra retorinis. Rašinys yra bylos su žurnaliste dalis.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...