Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 7 Sekmadienis
 

Viešai neskelbiamos Kauno įvykių versijos

2009-11-02 16:32 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (49)

'Kai nuvykome su vyru į kapus, vieną žvakutę uždegiau ir sūnui... ' - kankinama nežinios 'Karštam komentarui' prisipažino Drąsiaus Kedžio mama

Drąsius Kedys – negyvas

Net du vienas su kitu nesusiję aukšti šaltiniai „Karštam komentarui“ tvirtino, kad teisėją Joną Furmanavičių ir politiką Andrių Ūsą pedofilija kaltinęs Drąsius Kedys gali būti negyvas.

„Aš manau, kad Drąsius Kedys negyvas“, – tokią nuomonę praėjus vos dienai po Kauno įvykių „Karštam komentarui“ išsakė šaltiniai iš generalinio policijos komisaro pavaduotojo Visvaldo Račkausko aplinkos.

Panašiai kalbėjo ir redakcijos šaltiniai iš Kauno apygardos prokuratūros. Šaltinio teigimu, „Drąsius Kedys buvo nužudytas spalio 5 dienos šeštą valandą ryte“. „Jį išviliojo iš namų ir nužudė dar prieš įvykius“, – tokią versiją redakcijai papasakojo vienas Kauno apygardos prokuratūros prokuroras.

„Čia „saugai“ pasitvarkė“, – taip apie teisėjo Jono Furmanavičiaus žmogžudystę pasakė KK šaltiniai iš Kauno apygardos prokuratūros.

Nejaugi iš tiesų Drąsius Kedys yra nebegyvas, o pareigūnai tik žaidžia nešvarius žaidimus, siekdami sudaryti „gyvo Kedžio“ įvaizdį?

Nuvykome į Garliavą – Drąsiaus Kedžio mama pakvietė į namo vidų.

„Kai važiavome į kapines, vieną žvakutę uždegiau ir sūnui… Kažin, ar jis gyvas…“, – paklausta, ką jaučia motinos širdis, šluostydamasi ašaras atsakė Drąsiaus Kedžio mama Laima Kedienė.

„Karštam komentarui“ moteris prisipažino, kad jos seserys, norėdamos sužinoti, ar Drąsius Kedys gyvas, lankėsi pas ekstrasensą.

„O aš negaliu ten nueiti… Bijau…. Kad ko nors blogo nepasakytų…“ – „Karštam komentarui“ sakė D.Kedžio mama.

Naktį iš spalio 4 į 5-ąją moteris su anūke miegojo svetainėje. „Anksti ryte išgirdau Drąsiaus žingsnius (D.Kedys gyveno antrame aukšte, atskiras įėjimas iš lauko – KK past.). Jis nusileido iš antro aukšto ir nuėjo link vartukų. Aš vėl užmigau. Atsikėlusi nustebau, kad jis išvažiavo be mašinos – taip niekada nebūdavo“, – „Karštam komentarui“ apie tą rytą pasakojo Drąsiaus Kedžio mama.

Paklausėme, ar ji tą ankstų rytą matė savo sūnų, kaip jis išėjo iš namų?

Moteris atsakė, kad girdėjo tik jo žingsnius – kaip jis lipo laiptais. Tačiau ar laiptais iš tiesų lipo Drąsius Kedys, ar „saugas“, pasiėmęs iš Drąsiaus Kedžio seifo ten laikytus legaliai turimus ginklus, šiandien į šį klausimą oficialiai dar nėra atsakyta.

„Ir nebus. Nes čia pasitvarkė „saugai“, – kitokio žodžio, kalbėdami apie Kauno įvykius, redakcijos šaltiniai iš Kauno apygardos prokuratūros nevartojo.

Taigi, pakalbėję su Drąsiaus Kedžio motina, sužinojome:

1)     ji nematė, kada konkrečiai Drąsius Kedys išėjo iš namų;

2)     moteris anksti ryte išgirdo žingsnius žmogaus, nulipančio iš antro aukšto, ir vėl užmigo; kieno tai buvo žingsniai – ar Drąsiaus Kedžio, ar „saugo“, nežinia;

3)     D.Kedžio motina atsikėlusi ryte labai nustebo, kad Drąsius Kedys išvykęs be automobilio – to anksčiau niekada nėra buvę;

4)     D.Kedžio motina sūnaus rūbų pasigedo tik po dviejų savaičių nuo Kauno įvykių; taigi neatmetama galimybė, kad D.Kedžio rūbai galėjo būti slapta išnešti iš namų, imituojant Drąsiaus Kedžio „slapstymąsi“.

„Tai, kad Drąsiaus Kedžio nėra gyvo, rodo ir „Lietuvos ryto“ publikacijos. Jeigu „Lietuvos rytas“ rašo, kad Drąsius Kedys yra gyvas ir slapstosi, vadinasi, viskas yra atvirkščiai“, – tokią nuomonę „Karštam komentarui“ išsakė vienas signataras.

Drąsius Kedys – gyvas ir slepiasi V.Uspaskicho "kunigaikštystėje"?

Tuo tarpu vienas komisaras redakcijai prasitarė apie tokią tiriamą Kauno įvykių versiją: esą Drąsiumi Kedžiu galėjo pasinaudoti Viktoras Uspaskich.

„Jis dabar turi labai gerą kozirį Europos Parlamente, kad iš jo neatimtų europarlamentaro neliečiamybės, – kad Lietuvos teisėsauga gina pedofilų klaną ir vykdo politinius užsakymus, ir todėl yra labai rimtas motyvas iš Viktoro Uspaskich neatimti europarlamentaro neliečiamybės“, – redakcijai sakė vienas komisaras.

Pasak jo, šiuo metu atidžiai tiriami Drąsiaus Kedžio ir Viktoro Uspaskich ryšiai bei ieškoma, ar Drąsius Kedys nesislapsto Kėdainių „kunigaikštystėje“.

Tačiau KK šaltiniai iš Kauno apygardos prokuratūros skeptiškai vertina tokią komisaro išsakytą versiją. "Tikrai netikiu, kad Drąsius Kedys yra gyvas", – sakė šaltiniai.

2009-11-02

Komentarai

 

 

 
 1. Very good post, thanks a whole lot for sharing. Do you happen to have an RSS feed I can subscribe to?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. It is perfect time to make a few plans for the longer term and it’s time to be happy. I’ve learn this post and if I may just I want to counsel you few interesting issues or advice. Perhaps you can write subsequent articles referring to this article. I wish to read even more things approximately it!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. I do enjoy the manner in which you have presented this difficulty plus it really does supply us some fodder for thought. Nonetheless, because of just what I have seen, I basically hope as the responses pile on that people remain on point and don’t start upon a soap box of the news du jour. Anyway, thank you for this exceptional point and though I do not necessarily concur with it in totality, I value the point of view.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Sveiki , Aš esu iš Australijos , šį kartą aš stebiu šį kepimo Related Video šioje svetainėje , aš tikrai linksmas ir sužinoti daugiau iš jo . Thanks for sharing .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. You actually make it appear really easy together with your presentation but I to find this topic to be really one thing that I feel I’d never understand. It sort of feels too complicated and extremely wide for me. I’m looking ahead in your subsequent publish, I¡¦ll try to get the cling of it!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Hello there, I noticed your website via Google while searching for a related topic, your web site came up, it seems great. I’ve bookmarked it during my google bookmarks.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. VIEŠAS LAIŠKAS LR PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI

  LR Prezidente, Dalia Grybauskaite, aš kreipiausi į jus net tris kartus su skundais, kuriuose pateikiau labai daug irodymų, jog prieš mane ir mano mažamečius vaikus buvo organizuotas valstybinis teroras kurį organizavo IŠKRYPĖLIS – ŽUDIKAS ALGIRDAS KATKUS .
  1. Jums buvo pateikti irodymai jog buvo organizuoti trys pasikėsinimai nužudyti mane, 1999, 2003, 2008m. (prokurorai viską bando nuslėpti)
  2. Aš jums pateikiau irodymus, jog buvo naudojamas savivaldybės socialinis būstas, kad organizuoti terorui prieš mane ir mano mažamečius vaikus, kurį vykdė neteisėtai, savivaldybės socialiniame būste specialiai apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Kuris nekartą buvo sumušęs mane ir nėščią , antros grupės invalidę R. Androsovą. (šis iškrypėlis net prostitucija užsiiminėjo, prokurorai viską bando nuslėpti).
  3. Jums buvo pateikti irodymai, jog aš kreipiausi nekartą į LRGP , kad būčiau iškviestas liūdytoju saugumiečio V. POCIŪNO nužudymo byloje kurią LRGP nekartą bandė nutraukti. Po šių kreipimusi buvo organizuotas užpuolimas ir pasikėsinimas nužudyti. Įra pakankamai irodymų, jog V. POCIŪNO nužudymas buvo organizuotas aukščiausiame lygyje, ir šio nusikaltimo bendrininkai įra prokurorai bei teisėjai.
  4. Jums buvo pateikti irodymai, jog mano vaikų motina R. ANDROSOVA kartu su vaiko teisių kontroliere R. VALANČIENE ir buvusia LRS vaiko teisių kontrolierė R. ŠALAŠAVIČIŪTE vykdė nusikaltimus prieš mano mažamečius vaikus. Visi šie nusikaltimai buvo nuslėpti su Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėjos R. KASIMOVIENĖS pagalba.
  5. Jums buvo pateikti irodymai jog po paskutino skundo į LRP kanceliariją , su kurio aš kreipiausi į JUS , kad būtų pradėti tyrimai , dėl nusikalstamų veikų prieš mane ir mano mažamečius vaikus, buvo organizuoti 3 plėšimai, 7 užpuolimai, tyčiojimaisi iš vaikų, buvo pateikti irodymai jog G. BERTULIS specialiai ivykdė autoivykį, partrenkė moterį, vos nesuvažinėjo vaikų, ir po šio autoįvykio grasino susidorojimu, man kaip liūdininkui, buvo bandoma 2 kartus suklastoti man baudžiamą bylą, pasodinti mane ir nužudyti. Visus šiuos nusikaltimus ivykdė G. BERTULIS kartu su žudike ANIA CHOMIAKOVA.
  6. LR PREZIDENTE; Aš pateikiau LRGP visų šių nusikaltimų įrodymus, pateikiau audio irašus kuriuose žudikė ANIA CHOMIAKOVA prisipažino jog nužudymas buvo organizuotas, prokuratūrai buvo pateikti audio irašai jog A. CHOMIAKOVA organizavo kartu su G. BERTULIU dar 2 pakartotinius pasikėsinimus nužudyti, bet jokie tyrimai neatlikti, ir viską bandoma nuslėpti.
  LR PREZIDENTE, KAIP DABAR PAAIŠKINSITE VISUOMENEI SAVO NUSIKALSTAMĄ NEVEILUMĄ ? O GAL BANDYSITE PASITEISINTI SAVO PATARĖJŲ NEKOMPETENCIJA ?
  GAL VISUS ŠIUOS FAKTUS NORĖTŲ PAKOMENTUOTI EX PREZIDENTAS VALDAS ADAMKUS, KURIAM BUVO PATEIKTI VISŲ ŠIŲ NUSIKALTIMŲ IRODYMAI, O GAL PONIA ADAMKIENĖ NORĖTŲ PAKOMENTUOTI VIEŠAI NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ?
  LR PREZIDENTE;
  Kodėl jūs neišėjote pažiūrėti D. Kedžio motinai į akis, kai ji kreipėsi į jus pagalbos, kurios sūnus dabar nužudytas. O gal norite pažiūrėti jo dukrai į akis, kurią dabar bandoma grąžinti ją pardavinėjusiai motinai, ir kuri neteisėtai saugoma už mokesčių mokėtojų lėšas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis vaikam iš Pikeliškių vaikų namų, iš kurių buvo tyčiojimasi, ir vienas iš jų liko invalidu. Gal norite pažiūrėti L. Pociūnienei į akis, kurios vyras buvo nužudytas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis mano trims vaikams iš kurių buvo tyčiojimasi ir grasinama susidorojimu, ir kurie pažysta vienas kitą tik iš nuotraukų ?
  LR PREZIDENTE, KODĖL GI JŪS NEATSAKĖTE Į VIEŠĄ LAIŠKĄ, SU KURIUO Į JUS KREIPĖSI „ LAISVO LAIKRAŠČIO“ REDAKTORIUS A. DRYŽIUS ?
  KOKS JŪSŲ RYŠYS SU PEDOFILŲ TINKLU ?
  Tai, kodėl gi jūs nepapasakojote Lietuvos žmonėm prieš rinkimus kaip pardavėte „Lietuvos Kurą“ už 1 Litą PEDOFILUI, žydui M. KLABINUI kuris suklastojo dokumentus, ir kuriam išmokėjote 18 milijonų litų. O vėliau valstybei reikėjo padengti dar 50 milijonų litų nuostolių. Šis iškrypėlis 1967 m. Kaune buvo nuteistas už našlaitės, nepilnametės išžaginimą , o vėliau pabėgo iš Lietuvos, kuriam vėliau EX Prezidentas A. Brazauskas suteikė LR pilietybę už nuopelnus Lietuvai.
  LR PREZIDENTE, AŠ JAU KREIPIAUSI Į VISUS 750 EUROPARLAMENTARUS SU PAGALBOS PRAŠYMU, IR SU PETICIJA Į EUROPARLAMENTĄ . MANO PETICIJAI SUTEIKTAS NUMERIS, ŠIUO METU JAU SIUNČIAMI NUSIKALTIMŲ ĮRODYMAI. NEPAVYKS NUSLĖPTI TIKROSIOS PADĖTIES LIETUVOJE, KUR PEDOFILAI ORGANIZUOJA NUŽUDYMUS , O PROKURORAI JUOS BANDO NUSLĖPTI.
  PREZIDENTE, KREIPIUOSI I JUS, KAD PAVESTUMĖTE ATITINKAMOM INSTITUCIJOM ATLIKTI TYRIMUS ;
  1. DĖL ALGIRDO KATKAUS VEIKLOS, KURIS ORGANIZAVO PROKURORO BIRŠTONO, SAUGUMIEČIO POCIŪNO NUŽUDYMUS, TERORĄ PRIEŠ MANO MAŽAMEČIUS VAIKUS, BEI 4 PASIKĖSINIMUS NUŽUDYTI MANE.
  2. DĖL EX LR GENERALINIO PROKURORO A. VALANTINO, (kurį jūs paskyrėte teisėju) BEI JO PAVADUOTOJŲ NUSIKALSTAMOS VEIKLOS , KURIE IRA AUKŠČIAU IŠVARDINTŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKAI.
  3. DĖL LR SEIMO VAIKO TEISIŲ KONTROLIERĖS RIMANTĖS ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURI SLĖPĖ NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS, BEI ORGANIZAVO MANO DUKROS VIRGOS LUKOŠEVIČIŪTĖS GROBIMĄ, KURIĄ BUVO BANDOMA PARDUOTI . VISUS ŠIUOS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS BANDOMA NUSLĖPTI SU KORUMPUOTOS 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS, RENATOS KASIMOVIENĖS PAGALBA.
  4. DĖL VILNIAUS APYGARDOS VYRIAUSIOJO PROKURORO R. JANCEVIČIAUS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURIS 1997 m. BANDĖ SUKLASTOTI BAUDŽIAMĄ BYLA, A. KATKAUS NURODYMU, KURIĄ TYRĖ NUŽUDYTAS 2003m. PROKURORAS T. BIRŠTONAS (dėl išprievartavimo, turto prievartavimo, ir pornografijos platinimo). ŠI BYLA DINGO , O PROKURORAS R. JANCEVIČIUS NETEISĖTAI BUVO PAAUKŠTINTAS PAREIGOSE, TAPO VILNIAUS APYGARDOS VYR. PROKURORU.
  5. DĖL VILNIAUS m. 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS D. MICKEVIČIENĖS, IR APYGARDOS TEISMO TEISĖJŲ D. P. ZALECKIENĖS, A. KARTANIENĖS, IR L. ŽUKAUSKO NUSIKALSTAMŲ VEIKSMŲ, KURIE KLASTOJO IR SLĖPĖ IRODYMUS BAUDŽIAMOJE BYLOJE Nr. 1A-35/2009. KAD IŠSUKTI ŽUDIKES NUO ATSAKOMYBĖS.

  el.pastas, vl55755@gmail.com
  tel, 867704339

  VLADAS LUKOŠEVIČIUS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. SIS LAISKAS ISSIUNTINETAS I VISAS UZSIENIO SALIU ATSTOVYBES.
  As Vladas Lukosevicius, kreipiuosi i visas uzsienio atstovybes su pagalbos prasymu. Pries mane ir mano vaikus jau 10 metu vykdomas valstybinis teroras, kuri organizavo ALGIRDAS KATKUS, buves LRS nacionalinio saugumo ir ginibos komiteto pirmininkas. Jo nurodimu buvo organizuoti 3 pasikesinimai nuzuditi mane, 1999m., 2003m., ir 2008m. (po visu siu pasikesinimu buvai operuotas). Pries mano 3 mazamecius vaikus buvo organizuoti nusikaltimai, jiems nekarta buvo grasinama susidorojimu. Del visu siu nusikaltimu as nekarta kreipiausi i LRGP, i LRS zmogaus teisiu komiteta, i LRS vaiko teisiu kontroliere, kreipiausi ir i LR seimo narius, bet jokiu priemoniu nebuvo imtasi. As kreipiausi i LR Prezidenta V. Adamku su pareiskimu, kuriame isvardinau aukstu valstybes pareigunu nusikaltimus ir pateikiau irodymus, bet tyrimai nebuvo atlikti. Su panasiu skundu as kreipiausi ir i LR Prezidente D. Grybauskaite, bet tyrimai nepradeti. AS SAVO SKUNDUOSE ISVARDINAU AUKSTU VALSTYBES PAREIGUNU NUSIKALTIMUS, UZ KURIUOS JIE BUVO PAAUKSTINTI PAREIGOSE, JEI TAI SMEISTAS JIE TUREJO PILNA TEISE KREIPTIS I TEISMA, BET NE VIENAS NESIKREIPE, TIK BUVO ORGANIZUOTI UZPUOLIMAI.
  Neseniai Lietuvoje nuskambejes pedofilijos skandalas, kai D. Kedis negalejo apginti 4 metuku prievartaujamo vaiko, tai maza dalis nusikaltimu kuriuos nebaudziamai vygdo iskrypeliai, sadistai Lietuvoje . Lietuvoje as kreipiausi i visus laikrascius ir televizijas, man buvo pazadeta, kad paviesins mano pateiktus faktus su visais irodymais, bet viskas buvo uzciaupta. Tik po visu kreipimusi pasikartodavo uzpuolimai, kuriuos prokurorai uzciaupdavo. As kreipiausi, kad buciau iskviestas liudininku saugumiecio Paciuno nuzudymo byloje, kuris buvo ismestas per langa Breste, po sio kreipimosi buvau uzpultas su peiliu, as suspejau prisidengti su ranka nuo peilio, po operacijos nevaldau 4 kaires rankos pirstu. Prokurorai tai traktavo kaip nedideli chuliganizma. As turiu surinkes daug irodymu apie 3 teiseju nusikaltimus, su siais irodymais kreipiausi i LRGP, bet tyrimus atsisake atlikti. Jei imanoma, isplatinti sia medziaga demokratinese salyse busiu dekingas, gal tik po to Lietuvoje kas nors pasikeis. AS KREIPIUOSI I VISAS UZSIENIO SALIU ATSTOVYBES SU PAGALBOS PRASYMU, NES MAN IR MANO 3 MAZAMECIAM VAIKAM GRESIA RIMTAS PAVOJUS. VLADAS LUKOSEVICIUS. Vilnius. Tel. 867704339.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. GAL LAIKAS SUŽINOTI APIE SAVIVALDYBĖS IR R. ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS KURIUOS BANDO NUSLĖPTI LRGP

  Mano vaikams pastoviai buvo grasinama susidorojimu, jiems grasindavo vaikų motina RIMA ANDROSOVA, bet jos nusikaltimus bandoma nuslėpti. 2004m. po grasinimų vaikui ji neteisėtai buvo apgyvendinta „Vaiko ir Motinos Pensione“, apie tai žinojo ir direktorė N. Dirsienė, bet viską slėpė, kodėl pas ją nebuvo iškarto paimtas vaikas ? Pensione R. Androsova užpuolė svetimą vaiką net 2 kartus, mušė ir grasino nužudyti, šie faktai irgi nuslėpti. Vėliau vaikam pastoviai buvo grasinama susidorojimu, buvo daužomi langai, televizoriai. Apie tai žinojo ir vaiko teisių inspektorė R. Valančienė, bet viskas buvo slepiama.
  2006m. Gretimame savivaldybės socialiniame būste neteisėtai buvo apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Šio buto savininkas GINTARAS BERTULIS neteisėtai buvo perkeltas į svetimą socialinį butą „PILAITĖJE“, o jo bute buvo apgyvendintas G. ULEVIČ, kuris pradėjo terorą prieš mane, ir kuris vyko net pusantrų metų. Aš buvau sumuštas net 4 kartus, buvo sumušta jau 4 mėnesį nėščia mano sugyventinė. Tik po skundo į STT, provokatorius buvo iškeldintas, o į savo butą sugražintas G. BERTULIS. (tyrimai neatlikti, viską bandoma nuslėpti).
  2007.10.19. vaiko teisių inspektorė R. Valančienė atvykusi pas mus į namus, pagrobė mano dukrą Virgą Lukoševičiūtę, be jokios priežasties, kai motinos nebuvo namie. Taip pat ji bandė pagrobti mano sūnų Virgį Lukoševičiu 2006m. bet jai nepavyko. Aš kreipiausi i R. Šalašavičiūtę net 3 kartus, bet jokių paaiškinimų negavau. TAI KAM BUVO PAGROBTA MANO DUKRA ? TOKIEM PEDOFILAM KAIP USAS, AR FURMONAVIČIUS ? GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS ŠALAŠAVICIŪTĖS PAVADUOTOJA MONIKA URMONIENĖ, O GAL PATI MOTINA RIMA ANDROSOVA ? KURIOS BŪTŲ JĄ PARDAVĘ JEI NEBŪČIAU GRYŽĘS IŠ VOKIETIJOS, O GAL PATI ŠALAŠAVIČIŪTĖ NORI PAKOMENTUOTI ?
  2007.11.06. ir 2008.02.05. aš kreipiausi į LRS Žmogaus teisių komitetą, ir įrodžiau, kad LRGP slepia nužudymus, ir nusikaltimus prieš vaikus. (bet tyrimai neatlikti).
  Čia aprašyta labai maža dalis nusikaltimų, kurie organizuoti ALGIRDO KATKAUS, kad nuslėpti prokuroro BIRŠTONO, saugumiečio POCIŪNO nužudymus, ir 3 pasikėsinimus nužudyti mane. (GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS LRGP ?)
  Kad nuslėpti visus šiuos nusikaltimus savivaldybė kreipėsi į teismą, kad atskirti vaikus nuo manes. (GAL PAKOMENTUO ŠIUOS FAKTUS TEISĖJA RENATA KASIMOVIENĖ ?)

  TAI KIENO INTERESUS GINA R. ŠALAŠAVIČIŪTĖ, VAIKŲ AR IŠKRYPĖLIŲ KURIE ORGANIZUOJA NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ? AŠ PASIEKSIU, KAD TAVE TEISTŲ KAIP ŠIŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKĘ, ATSAKYSI UŽ MANO VAIKŲ AŠARAS.
  VLADAS LUKOŠEVIČIUS. Rašykite, atsiūsiu medžiagą. Tel. 867704339. email: vl55755@gmail.com

  P.S.
  R. ŠALAŠAVIČIŪTE TAU REIKIA BIJOTI NE D. KEDŽIO, NE MANĘS, TAU REIKIA BIJOTI VAIKŲ KURIE PATYRĖ NUOSKRIAUDAS, IŠ KURIŲ BUVO PASITYČIOTA. JEI TU BENT KIEK NUSIMANAI VAIKŲ PSICHOLOGIJA, TURĖTUM ŽINOTI, KAD VAIKAI IŠ VAIKNAMIŲ NEPAMIRŠTA NUOSKRIAUDŲ, JIE VISKĄ LAIKO SAVYJE, IR UŽTENKA MAŽIAUSIO POSTUMIO IR VISKAS IŠSILIEJA. O TAU ATEIS ATPILDO VALANDA. BET ŽINOK, KAD BAISIAUSIA NE BAUSMĖ , O JOS LAUKIMAS

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Šiuo metu gyvam būti sunkiau, nei mirusiam. Drąsius Kedys padarė viską, ką galėjo ir dar daugiau.Herkus mantas, Pociūnas, Drąsius Kedys … Kažkada po kauno įvykių mačiau komentarą, pasirašytą Drąsiaus Kedžio vardu : "…būkit visi Drąsiais…"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Pagrindine kaltininke Kaune – Kauno prokuratura…
  prokuraturos nusikalstama veika. Prievartavimai, teroras, žudymai. Vardan – kontrabandos…, auksti pareigunai, vilkinimas, chaosas, nusikalstamos veiklos organizavimas… ikalciu slepimas, naikinimas, terorizavimas… teismas, teisejai, mafija… daugelis atsakymu siandienos klausimus kiekvienam… byloje – "Dvarvycio karas" #Iskarpyta, sutrumpinta konfiskacijos video medziaga: youtube.com/watch?v=RqUq_W1dvug #Pilna video medziaga: rutube.ru/tracks/2544038.html?v=e42277dbd9e14f5d461e811e26b36e55 #Bylos dokumentaciniai failai parsisiuntimui: megaupload.com/?f=5MCK7TPY realios situacijos isdestymas… dekui uz demesi.
  dabar jau kai kuriuos dokumentus galite skaityti interneto puslapyje…
  scribd.com/doc/21807708 Bylos Aprashymas
  scribd.com/doc/21808018 Skundas LR gen. prok. del ikiteisminio
  + scribd.com/doc/21978980 KMAT-SprendimasLRvardu-091020
  manau busit nustebinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. na taip, paleis anti, kad negyvas, kad jau jo neieskotu ir jei netycia ji pamatytu, tai pagalvotu, ne cia ne jis, cia kitas. Labai protingai nori sukisti visus galus. Bet jie islis, kitas pasas nepades…. Beje, pirma diena kedzio motina sake kitaip, kad isejo 7 ryto ir ji mate, tik labai trumpai… Gal per daug kalba, per daug pasako, po to visai priesingai kalba. Beje, tokiu atveju ne vienas ir ne trys….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Būtent,kam ji reikėjo išvilioti be automobilio? Ryškiai kažkas neaišku…. laisvediskusijoms.ten.lt

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Pagrindine kaltininke Kaune – Kauno prokuratura… prokuraturos nusikalstama veika. Prievartavimai, teroras, žudymai. Vardan – kontrabandos…, auksti pareigunai, vilkinimas, chaosas, nusikalstamos veiklos organizavimas… ikalciu slepimas, naikinimas, terorizavimas… teismas, teisejai, mafija… daugelis atsakymu siandienos klausimus kiekvienam… byloje – "Dvarvycio karas" #Iskarpyta, sutrumpinta konfiskacijos video medziaga: youtube.com/watch?v=RqUq_W1dvug #Pilna video medziaga: rutube.ru/tracks/2544038.html?v=e42277dbd9e14f5d461e811e26b36e55 #Bylos dokumentaciniai failai parsisiuntimui: megaupload.com/?f=5MCK7TPY realios situacijos isdestymas… dekui uz demesi.
  dabar jau kai kuriuos dokumentus galite skaityti interneto puslapyje…
  scribd.com/doc/21807708 Bylos Aprashymas
  scribd.com/doc/21808018 Skundas LR gen. prok. del ikiteisminio
  + scribd.com/doc/21978980 KMAT-SprendimasLRvardu-091020
  manau busit nustebinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Vytautai iš Kybartų, prie savo komentaro 11 03 05:25 turėjai pridėti ir mano pavardę, ten vos ne pusė formuluočių iš mano komentarų. Negana, kad V.Jasukaitytė perėmė mano konstatavimą apie naują šešėlinę valdžią. Štai šitoji valdžia ir nušovė D.Kedį. Teisingai rašė vienas komentatorius prie kito str. čia: D.Kedys kalbėjo lyg ir grasindamas, štai tuo žmogžudystės organizatoriai ir pasinaudojo – nušovė ir jį, ir kitus. Kas tą padarė? Iš manęs sekimo organizavimo (kurio G.G. kažkodėl niekada neleido man aprašyti "KK") matau aiškiai: VISI OPERATYVINĖS VEIKLOS SUBJEKTAI su savo agentūra VEIKIA KAIP VIENINGA ORGANIZACIJA, įskaitant dar ir labai gausias privačias saugos firmas. JŲ VIENINGA IR SPEC. RYŠIŲ SISTEMA. Todėl nėra "gero" ir "blogo" saugumo, kaip kad čia provokatorius vis įtaigauja. Yra slaptųjų tarnybų VALSTYBĖS PERVERSMAS. Kuriam Seimai ir prezidentai slapčia PRITARIA. Nerasit, piliečiai, kam paverkti, kad ir kaip norėtumėte. Vis dar nesuprantate? (O J.Radovičius jums paranojikas).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Pilnai tikiu, kad taip galėjo būti, nes man vienas komisaras pasakojo, kaip jį išsikvietė į Genprokuratūrą (dar kai jie buvo Smetonos gatvėje)ir ten jam prigrasino, kad nušaus ir pro vidines duris išvilks. O kaip mirė prokuroras Birštonas? Atseit nusišovė. Bet juk viskas vyko genprokuratūroje – gal patys ir nušovė???? Bet vis tiek, manau, kad Furmanavičiaus nužudyme dalyvavo ir saugumas – juodasis saugumas su genprokuratūra, o Vilkauskas įrašus norėjo perduoti gerajam saugumui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Naujienos 08/25/09 A.Valan tinas baigia kalėjime numarinti jo aferas atskleidusį Aurelijų Beržinį? Rugpjūčio 24 d. Kauno apygardos teismo teisėjų Valdo Vitulsko, Emilijos Akelienės ir Arvydo Stankaus kolegija atmetė buvusio VSD darbutojo Aurelijaus Beržinio prašymą pakeisti jam kardomąją priemonę – suėmimą. Į posėdį jau daugiau nei du mėnesius badaujantį A.Beržinį konvojaus pareigūnai atvežė invalido vežimėlyje. Žmogus jau du mėnesiai nieko nevalgo, tik savo kameroje geria vandenį, protestuodamas prieš jam paskirtą 15 mėnesių laisvės atėmimo bausmę už „nepagarbą teismui“ bei tai, kad jis buvo vienoje kameroje laikomas su kriminaliniais nusikaltėliais. A.Beržinis save laiko politiniu kaliniu ir reikalauja, kad su juo būtų atitinkamai elgiamasi. „Aš kaltinamas politiniu nusikaltimu, nes esu kaltinamas įžeidęs teismą, t.y. visą politinę sistemą, o tai jau yra politinis nusikaltimas“, – įsitikinęs jis. Teismo posėdyje dalyvavęs A.Beržinio tėvas LL sakė įsitikinęs, kad A.Beržinis laikomas kalėjime jau daugiau nei metai tik todėl, kad atskleidė, kaip dabartinis generalinis prokuroras Algimantas Valantinas bandė nuo kalėjimo išsukti buvusį Jonavos kelių policijos viršininką Vygaudą Čižauską, kuris automobiliu suvažinėjo žmogų ir pabėgo iš įvykio vietos. „Aurelijus badauja jau daugiau nei tris mėnesius, – pasakojo A.Beržinio tėvas, – paskutinį kartą jį aplankiau kalėjime rugpjūčio pradžioje. Nors susitikimui buvo skirtos dvi valandos, tačiau jau po 20 minučių jis pasakė, kad nebeturi jėgų kalbėtis, – pasakojo sukrėstas žmogus, kuris viso posėdžio metu garsiai dūsavo ir tyliai šnibždėjo : „svoločiai, banditų gauja“, – taip, visą šią košę užvirė A.Valantinas, kuris buvo žiauriai įkliuvęs savo laiku, o mano sūnus tuo metu dirbo VSD ir tą A.Valantiną pričiupo. Juk žmogus buvo užmuštas, kai visa girta chebra važiavo automobiliu. O A.Valantiną jau tada norėjo nuimti nuo darbo, tačiau kažkoks šėtonas jį išsuko. Reikia viską apie tą A.Valantiną pranešti Prezidentei, kad ji žinotų, kas tas generalinis prokuroras. Manau, kad Prezidentė, tai sužinojusi, iš karto jį pašalintų. Viską jūsų laikraštėlis padarė. Nereikėjo rašyti apie tą A.Valantiną, būtų viskas gerai pasibaigę, o dabar jau šaukštai po pietų“.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...