Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 4 Antradienis
 

VGT nutarė: Lietuvos kariuomenė bus modernizuojama – įsigysime pėstininkų kovos mašinas „Boxer“

2015-12-11 14:10 | Krašto apsauga | Komentarų (76)

Prezidentė vadovavo Valstybės gynimo tarybos posėdžiui. Nuotr. iš www.lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba svarstė tolesnio Lietuvos kariuomenės modernizavimo bei ginkluotės, karinės įrangos ir technikos įsigijimo klausimus.

Apsvarsčiusi Krašto apsaugos ministro pateiktą medžiagą dėl pėstininkų kovos mašinų įsigijimo ir joje pateiktą prioritetinį tinkamiausių potencialių gamintojų sąrašą, taip pat įvertinusi Kariuomenės vado oficialų karinį patarimą dėl pėstininkų kovos mašinų įsigijimo, Valstybės gynimo taryba vienbalsiai nutarė pavesti krašto apsaugos ministrui ir kariuomenės vadui inicijuoti derybas su Vokietijos „Artec“ konsorciumu dėl pėstininkų kovos mašinų „Boxer“ įsigijimo per tarptautinę įsigijimų organizaciją „OCCAR“.

Taip pat Valstybės gynimo taryba nurodė Krašto apsaugos ministrui ir Kariuomenės vadui derybų proceso metu vadovautis principais, kurie atitiktų aukščiausius karių saugumo reikalavimus, užtikrintų greičiausią technikos pristatymą, maksimalią jos priežiūrą ir jos remontą Lietuvoje, visišką skaidrumą bei išlaikytų optimalų kokybės ir kainos santykį.

Komentarai

 

 

 
 1. Pirksime šarvuočius ,parduosime ukrams,o tie parduos ISIS banditams.Geras biznis,ar ne?

  Thumb up 6 Thumb down 0

  • Pirksim haubica, paskolinsim ukrams,- daug kolorado uzkas. Nereiks patiems vargintis.
   Gera tureti broli ukra, a ne?

   Thumb up 2 Thumb down 3

 2. durdomas ,, ginkluojasi ,, siaures koreja pralenkti nusprende ,,ubagai plika uzpakali rodydami ,kaip laukiniai vezdu mosuoja ,, zinot, nejuokinga jau ,,tikras durniu laivas , parzutin isprotejusiu kapitonu varomas ,

  Thumb up 5 Thumb down 0

  • o kas po nepriklausomybes uzgrobe Lietuva dabar tebevaldo???O-gi tie patys buve sovietu KGB dirbe
   tarybineje Lietuvoje.Jie uzeme seima,prokuratura,teismus infiltravosi i
   partijas.Ne jaugi nematote ,kad jie Lietuva naikina?Per prokuratura vykdo
   sazinigu zmoniu genocida!Klastoja bylas tiems kurie pabando ieskoti t i e s
   o s !Tiesoje yra KGB sovietai isitvirtine Lietuvoje,todel t i e s a
   Lietuvoje yra tabu!!!

   Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Gal naudingiau butu pirkti boxerius, mazai kainuotu ir geriau apsaugotu ta Lietuvele nuo populistu.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 4. – Lietuva jau daug metų nieko doro nėra nuveikusi savos pačios saugumą užtikrinant ..kalbos ,rinkiminiai plepalai, nuolatinis siekis patenkinti bambančius ‘pencininkus’ sąskaita to kad visa tai ka dabar daroma,.. butu ATLIKTA mažais žingsneliais ir ilgame laikotarpyje ..Tai ir suprantama,.. kad pasikeitus geopolitinei situacijai ..tenka viska pradėti iš naujo ir gretai – ir brangiai , ne pagal protingas išgales ..Pas mus ‘sėčiuose’ vis dar sakoma kai galvoje nėra proto ..kenčia subinė ..taip kad pratinkimės prie to nemalonaus jausmo ..BAMBEKLIAI !

  Thumb up 0 Thumb down 9

 5. Sveikinu portalą karštai malantį šudą jau 10 metų!!
  Kaip matosi naudos 0 visiškas!
  Toliau malkit da 10 metų!

  Thumb up 0 Thumb down 11

 6. Putkinas nekaltas
  Dėl savo atsilikimo mes kaltinam Amerika,žydus,fašistus ir gejus .

  Thumb up 2 Thumb down 5

 7. Aš durnas, ar ką? Šarvuotis yra puolamoji ginkluotė, tai ką su jais pulsime? Visai nieko nesuprantu. Buvau dvejetukininkas – toks ir likau.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 8. VYTAUTAS LANDSBERGIS ČIA – NIEKO NEKALTAS.

  Dėl Laisvės premijos skyrimo Aukščiausios tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininkui – atkurtos nepriklausomos Lietuvos Respublikos vadovui, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Vytautui Landsbergiui.

  LR Seimas priimdamas sprendimą šį aktualų valstybei klausimą, turi įvertinti visais toje istorinėje situacijoje susiklosčiusias aspektais, įvertinti tose Lietuvai svarbiose dienose žmogaus nuveiktus žygdarbius atnešusius valstybės raidai pasekmes, kurios įtakoja mūsų gyvenimą ir šiandien.

  Istorino valstybės medžio sodinimo didvyriai yra tie, kurie į Motiną žemę įterpė perspektyvų daigą tikėdamiesi Lietuvos valstybei šviesesnio rytojaus ir tie, kurie puoselėjo, prižiūrėjo, augino visuomeninį medį, bet… svarbiausias tautos didžiavyrių nuopelnas atsiskleidžia tik tada, kada jų atlikti žygdarbiai įsikūnija tautoje, vainikuoja valstybę jos žmonių meile, išmintimi, valia.

  Lietuvių liaudyje kalbama, kad darnioje šeimoje atėjęs į pasaulį kūdikis – kupriukas su savimi tokiai šeimai ir nelaimę atsineša. Šventajame rašte Avestoje – Ardvi himne rašoma, kad negalima į tautos kūrimo, šlovinimo šventę įsileisti neįgalius žmones nes jie, kviesdami į bendruomenę panašius į save griauna, kad ir šviesiausius tautos planus. Nepriklausomai nuo jų pačių valios neįgaliųjų veikla yra sąlygojama konflikto su visuomene, su sveikais žmonėmis ir todėl Vytautas Landsbergis čia nieko nekaltas, nes likimo dėsniams pavaldūs mes visi be išimties.

  Prisiminkim, kaip Aukščiausios tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininkas į valstybės aukščiausius postus pasiūlė taip pat kuom nors neįgalius ir tai nebuvo Vytauto Landsbergio valingas sprendimas, kuris nusipelno aukščiausiojo valstybės apdovanojimo – Laisvės premijos, o buvo eilinio žmogaus nevalingas nusilenkimas Apvaizdos valiai arba Pasaulio tvarkos įstatymui, kurio apeiti neįmanoma.

  Tuomet tauta šį Pasaulio tvarkos įstatymą pamiršo, nežinojo, niekam jis nerūpėjo, niekas jo nepaisė, nors pažeisti vis tiek neturėjo teisės. Todėl Lietuva kalta, kad pažeidė Pasaulio tvarkos Įstatymą, neįsiklausė į tai, ką šneka liaudies išmintis, bet… nekalta, kad jos įsčiose gimė kūdikis – Kupriukas muzikantas.

  Taip, ar Vytautui Landsbergiui priklauso Laisvės premija?

  Thumb up 7 Thumb down 0

 9. Ir vel i skola karo technika? Idiotai,pasiduot kaip Smetonos laikais, vienareiksmiskai ubagams.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 10. Taigi, pagaliau aš supratau, kam reikalingi pabėgėliai Lietuvoje.
  Na, norint įsigyti brangių ginklų (dvigubai brangiau nei kitur) reikia, kad būtų sukurtas poreikis. Kitaip tariant grėsmė.
  Na, Rusai nepuola ir net negrasina, pabėgėliai į Lietuvą nevažiuoja…, tai tada grėsmę yra bandoma sukurti prisidengiant piketuotojais prie savivaldybių…. Tačiau ir čia atsirado problema, nes žmonės nebepiketuoja, o sukurti grėsmę reikia visviena, nes tada kaip kitaip pateisinsi tokį brangų beprasmį pirkinį. Todėl, net seimūnai ėmė kurti pabėgėliams ypatingas sąlygas, kad tik jie į čia važiuotų, nes yra tikimasi, kad tarp jų visviena bus ir teroristų, prieš kuriuos bus galima panaudoti šią brangią techniką.
  Taigi, dviguba nauda – vilkas sotus ir avys sveikos.

  Thumb up 13 Thumb down 2

  • Radijus gazdino, kad dar viena kacap-banda zada atvaziuoti padainuoti blatnu daineliu apie zona, tasnilka ir Anka pulemiotcica.
   Aisim padabot?

   Thumb up 3 Thumb down 9

 11. VATINUKAS RASANTIS ANGLISKAI
  Tai naujausia pedofilo Putino troliu-debilu atmaina, vienintelis Rusijos pasiekimas per paskutinius 100 metu!

  Thumb up 0 Thumb down 16

  • tie tavo konservatnykai ir prives tavo taip vadinamus ‘vatnykus’ prie išmirimo nuo bado. Susigrūsk tu tą Putiną sau tarp kojų, ‘vatnikams’ nei jis , nei jo trolių atmaina visai nedomina.Pikta ir skaudu , kad mūsų valdžia ne savų žmonių gerove rūpinasi, o užsiimdinėja lieva propoganda (tam skiria tūkst.€), kuria jau net kaimo bobutės nebetiki.

   Thumb up 14 Thumb down 0

 12. Į ES migrantų ir pabėgėlių fondą Lietuva pervedė 150 tūkst. eurų. Galit jei norit paskaityti.

  Thumb up 11 Thumb down 0

   • SVARBIAUSIA PIRK DZIUVESIUS
    Kurie isgelbes vatnykus artejancio bado metu. Nepamirsk, kad Rusijoje per paskutini simtmeti nuo bado mire virs 100 milijonu , begarbinanciu savo valdovus cha cha cha!

    Thumb up 0 Thumb down 10

    • niekad iš babulytės negirdėjau, kad žydai nepaskolintų pinigų. Kowne. Nes ant žodio žinojo, kad atiduos.

     biški rus skei taip negalwuoja .

     Thumb up 0 Thumb down 4

 13. a grauziene irgi vgt ?? tada ramu visai, tik reik cierka tai zmonelei duot ir ji vadovaut karui eis drasiai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Taip pat Valstybės gynimo taryba nurodė Krašto apsaugos ministrui ir Kariuomenės vadui derybų proceso metu vadovautis principais, kurie atitiktų aukščiausius karių saugumo reikalavimus, užtikrintų greičiausią technikos pristatymą, maksimalią jos priežiūrą ir jos remontą Lietuvoje, visišką skaidrumą bei išlaikytų optimalų kokybės ir kainos santykį.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ….Trenkė kumštimi į pušį:
  – Grybai, eisime į mūšį!
  Ką sutiksim – tą užpulsim.
  Ką pagausim – tą prikulsim.

  Sušnarėjo aukštos pušys
  – Tai bus mūšis! Tai bus mūšis!
  Lepšis tarė: – Ką jis daro?
  Aš visai nenoriu karo.

  Man ir taip supuvo kotas.
  O, be to, esu pilvotas.
  Kaip aš diržą apsijuosiu?
  Kaip aš eisiu? Kaip dainuosiu?..

  O paliegėlis bobausis
  Šitaip tarė pasiklausęs:
  – Aš girdėjau, kaip paliepė
  Vyrui eti į karą liepė.

  Eik, ji sako, mano vyre,
  Ir užimki visą girią.
  Būsiu girios karalienė
  Aš, – ponia Baravykienė.

  Baravykas ir paklausė…
  – Ką tu čia plepi, bobausi?
  Kad užriks ant jo kazlėkas:
  – Koks tu vyras… Pašlemėkas!
  ir t.t

  Thumb up 15 Thumb down 0

 16. medijose, kad lyg mūsų Linelis ieško kontaktų su Rusija. Nebesuprantu, tai ar puola ta Rusija ar nebepuola mūsų ?
  Et, kaip tyčia, nėra nei Algirdo nei stasio. Kas gal žinot ?

  Thumb up 12 Thumb down 0

  • Nebijokit,musu “elitas”visada su meile ziurejo i Rusija.Jei ka ir nuskriaude sankcijos pries Rusija Lietuvoj-jos valdziazmogiui zalos kisenei nepadare.Viskas permetama “runkeliui” ant peciu.Kita vertus,Lietuva lyg ir netaps Eurazijos valstybe,o tik Rusijos dalimi-gubernija.Eurofondai isdziusta-komunistai perbega i Rusijos puse.Kaip ir buvo numatyta

   Thumb up 12 Thumb down 0

 17. Kazin,kas tuos “bokserius” vairuos.Matyt,jau robotai.Kadangi didzioji dalis lietuviu jau yra modernus ir apie tarptautine padeti suzino ne is LRT ir delfio.
  Anadien po laikrasciu skiltimis anglosaksu krastuose skaiciau ju komentarus del Putino ,Turkijos,Sirijos ir Putino veiksmu Sirijoj.Didzioji dauguma anglosaksu komentatoriu palaiko Putina,dekoja uz kova pries te.roristus ir praso nepamirsti po Sirijos pasukti savo eskadriles link Erdogano valstybes.Tai pries ka kariaus Grybauskaite su del avarijos vis dar “pakabintu” Oleku?

  Thumb up 13 Thumb down 0

 18. Cha cha cha, Vokietija tai bent pasipelnys iš šitos durnių šaikos “Rusai puola”, net už 400mln. € pirks karinės technikos. Tiesiog gudriai taško mūsų pinigus ir tiek , velniop tokią valdžią … valgyti norisi…nutukę ponai!!!

  Thumb up 15 Thumb down 0

 19. Na jei tie sarvuociai pades bent kelias valandas ilgiau pasipriesinti, tau jau gerai. Gal nebus kaip 1940 metais?

  Thumb up 3 Thumb down 11

  • XXI amžiaus karai tarp valstybių ne šarvuočiais, o investicijomis, paskolomis. Tamstyte kaip iš medžio ant galvos iškritęs !

   Thumb up 12 Thumb down 0

   • Tai, anot Tamstos, kuo daugiau investuosime į ginkluotę, tuo daugiau šansų nugalėti Putiną?
    O kodėl nenusipirkus iš kokios arabų valstybės atominės (ne, gal geriau – vandenilinės) bombos? Juk tada Putinas mūsų dar labiau bijotų. Jis gi puikiai supranta, kad durnių, nuspausti tos bombos paleidimo mygtuką, Lietuvoje nors šakėmis kabink.

    Thumb up 10 Thumb down 0

    • su visa pagarba tamstai, bet žiū jau nebemoki skaityti tarp eilučių:)
     Mus jau “nupirko” už alių, skalbimo miltelius, o dabar dar iki 2020m. investuoja , toliau galvok pati pagal savo “sugedimo” laipsnį. Tą mintyje turėjau…

     Thumb up 6 Thumb down 1

  • Ne sarvuociai priesinasi.Smetonos laikais Lietuvos kariuomene buvo daug gausiau ginkluota nei siais laikais.Priesinasi piliecio sirdis,jei jis jauciai turis valstybe.Ka turi Lietuvos “pilietis”?Jis turi kegebistu uzurpuota valdzia,o ir toj pacioj valdzioj nomenklatura sedi.Liustracijos,desovietizacijos nebuvo,prezidenturoj sedi perversmininko Burokeviciaus bendrazyge,teisine sistema pradvisusi korupcijoj,teisingumo nera.Smetoninis sulenkejes ir is lenku kiles “elitas” pasipuste padus,dabar musu “elitas” elgtusi ne kitaip.

   Thumb up 12 Thumb down 0

  • Ir ka tos kelios valandos pakeis?A tiesa…valdzios vagys spes pasprukti i jankyna…

   Thumb up 4 Thumb down 0

 20. rusai jau ir issigando,kazin ar besurasim bent viena,juk visi pasislepe sitokios kariunos sulauke,atejo sunkus laikai rusamas,cia jiem ne su napaleonu ar hitleriu kariauti cia jiems bus dabar pipiecas…vaiku darzelis ble,vaikai serga ziurekit vis mala ir mala per rusu tv kad reik susimesti ir biedniems padeti,o jie mat gelezines dezes perka,na bus kaip ir su inde pindenu,atkatai geras dalykas,o liaudis tegu badauja juk jie ne del zmoniu susirinko,jie susirinko ir nutare be zmoniu kur ir kaip sildisi turiu omeny pinigais

  Thumb up 16 Thumb down 0

 21. Ir kad nebutu teip, kaip broliams ukrainieciams Krime atsitiko, beliko paderet del 50 svedisku tanku, pakol kreditai pigus.
  piutinxyilo!

  Thumb up 2 Thumb down 11

  • Tavo mylimam geram triušiukui …ce niukui vidury dienos, pačioje radoje kiaušššššiukus iš užpakalio pamasažavo :)))))))))))))
   Vaizdelis nekoks ! ! ! kaip pasakytų mūsų Viktoras.

   Thumb up 9 Thumb down 0

   • Fantazii Vesnuchina!
    O is tikruju, prislinko vatinukas roze prisidenges ir kaip tikras muzikas pries profesoriu pasirode koks jis durnas.
    Muse muse durneli, kol paraudonavo..
    Siteip bus visiems besmegeniams.
    Va.

    Thumb up 0 Thumb down 7

    • Supratau, ir tu norėtum tokio kiaušiukų masažo prieš šventes ?
     Įsivaizduok, paima ant rankų, iškelia į orą ir masažuoja, masažuoja :)

     Thumb up 6 Thumb down 0

   • koloradu nupirktas svancelis gerai gavo i skudurus. Dauze kol neparaudonavo. objkt. – Durniu ne tik baznycioj musa.

    Thumb up 0 Thumb down 5

   • Gerai sakai.
    Dviese su psichiatru mes zymiai greiciau tau spec marskinius uzvilksim.

    Thumb up 0 Thumb down 1

 22. O tuo tarpu iki Šv.Kalėdų visus nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks parama maistu.

  Norintys gauti paramą, prašom užpildyti prašymą Fondo paramai gauti savo savivaldybėje arba seniūnijoje praneša Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

  Thumb up 17 Thumb down 0

  • Ką gi, belieka tik padėkoti partijoms valdžiai ir politikams, kad per tą ginklavimosi psichozę ir vargšų dar neužmiršta.
   Gavusieji paramą kruopomis neužmirškite, prie progos, už tokį rūpestį ir dėmesį tik Prezidentei pasiklonyti.

   Thumb up 19 Thumb down 0

   • Ir neužmirškite padėkoti konservatoriams ir jiems prijaučiantiems balsuodami už TSKD.

    Thumb up 20 Thumb down 0

 23. Kiekvienam aukšto rango politikui – po „Boxer’į“, kad pasirodžius žaliems žmogeliukams, galėtų saugiai ir greitai išnešti muilą.
  O kiekvienam po ruso tankais guldomam gynėjui – po „…xer’ą“.
  Ko gero, per sekantį ginklavimosi vajų, daktaras Oleka savo armiją dar kardais ir ietimis apginkluos. Imsime Kremlių ir išvaduosime Ukrainą bei Sirijos teroristus nuo Putino.
  Ot trenksime savo bokseriais per rusišką atomą… Kremlius – mūsų!

  Thumb up 21 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (4)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (3)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (4)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (4)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...