Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 6 Ketvirtadienis
 

VGT nutarė: Lietuvos kariuomenė bus modernizuojama – įsigysime pėstininkų kovos mašinas „Boxer“

2015-12-11 14:10 | Krašto apsauga | Komentarų (76)

Prezidentė vadovavo Valstybės gynimo tarybos posėdžiui. Nuotr. iš www.lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba svarstė tolesnio Lietuvos kariuomenės modernizavimo bei ginkluotės, karinės įrangos ir technikos įsigijimo klausimus.

Apsvarsčiusi Krašto apsaugos ministro pateiktą medžiagą dėl pėstininkų kovos mašinų įsigijimo ir joje pateiktą prioritetinį tinkamiausių potencialių gamintojų sąrašą, taip pat įvertinusi Kariuomenės vado oficialų karinį patarimą dėl pėstininkų kovos mašinų įsigijimo, Valstybės gynimo taryba vienbalsiai nutarė pavesti krašto apsaugos ministrui ir kariuomenės vadui inicijuoti derybas su Vokietijos „Artec“ konsorciumu dėl pėstininkų kovos mašinų „Boxer“ įsigijimo per tarptautinę įsigijimų organizaciją „OCCAR“.

Taip pat Valstybės gynimo taryba nurodė Krašto apsaugos ministrui ir Kariuomenės vadui derybų proceso metu vadovautis principais, kurie atitiktų aukščiausius karių saugumo reikalavimus, užtikrintų greičiausią technikos pristatymą, maksimalią jos priežiūrą ir jos remontą Lietuvoje, visišką skaidrumą bei išlaikytų optimalų kokybės ir kainos santykį.

Komentarai

 

 

 
 1. Pirksime šarvuočius ,parduosime ukrams,o tie parduos ISIS banditams.Geras biznis,ar ne?

  Thumb up 6 Thumb down 0

  • Pirksim haubica, paskolinsim ukrams,- daug kolorado uzkas. Nereiks patiems vargintis.
   Gera tureti broli ukra, a ne?

   Thumb up 2 Thumb down 3

 2. durdomas ,, ginkluojasi ,, siaures koreja pralenkti nusprende ,,ubagai plika uzpakali rodydami ,kaip laukiniai vezdu mosuoja ,, zinot, nejuokinga jau ,,tikras durniu laivas , parzutin isprotejusiu kapitonu varomas ,

  Thumb up 5 Thumb down 0

  • o kas po nepriklausomybes uzgrobe Lietuva dabar tebevaldo???O-gi tie patys buve sovietu KGB dirbe
   tarybineje Lietuvoje.Jie uzeme seima,prokuratura,teismus infiltravosi i
   partijas.Ne jaugi nematote ,kad jie Lietuva naikina?Per prokuratura vykdo
   sazinigu zmoniu genocida!Klastoja bylas tiems kurie pabando ieskoti t i e s
   o s !Tiesoje yra KGB sovietai isitvirtine Lietuvoje,todel t i e s a
   Lietuvoje yra tabu!!!

   Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Gal naudingiau butu pirkti boxerius, mazai kainuotu ir geriau apsaugotu ta Lietuvele nuo populistu.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 4. – Lietuva jau daug metų nieko doro nėra nuveikusi savos pačios saugumą užtikrinant ..kalbos ,rinkiminiai plepalai, nuolatinis siekis patenkinti bambančius ‘pencininkus’ sąskaita to kad visa tai ka dabar daroma,.. butu ATLIKTA mažais žingsneliais ir ilgame laikotarpyje ..Tai ir suprantama,.. kad pasikeitus geopolitinei situacijai ..tenka viska pradėti iš naujo ir gretai – ir brangiai , ne pagal protingas išgales ..Pas mus ‘sėčiuose’ vis dar sakoma kai galvoje nėra proto ..kenčia subinė ..taip kad pratinkimės prie to nemalonaus jausmo ..BAMBEKLIAI !

  Thumb up 0 Thumb down 9

 5. Sveikinu portalą karštai malantį šudą jau 10 metų!!
  Kaip matosi naudos 0 visiškas!
  Toliau malkit da 10 metų!

  Thumb up 0 Thumb down 11

 6. Putkinas nekaltas
  Dėl savo atsilikimo mes kaltinam Amerika,žydus,fašistus ir gejus .

  Thumb up 2 Thumb down 5

 7. Aš durnas, ar ką? Šarvuotis yra puolamoji ginkluotė, tai ką su jais pulsime? Visai nieko nesuprantu. Buvau dvejetukininkas – toks ir likau.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 8. VYTAUTAS LANDSBERGIS ČIA – NIEKO NEKALTAS.

  Dėl Laisvės premijos skyrimo Aukščiausios tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininkui – atkurtos nepriklausomos Lietuvos Respublikos vadovui, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Vytautui Landsbergiui.

  LR Seimas priimdamas sprendimą šį aktualų valstybei klausimą, turi įvertinti visais toje istorinėje situacijoje susiklosčiusias aspektais, įvertinti tose Lietuvai svarbiose dienose žmogaus nuveiktus žygdarbius atnešusius valstybės raidai pasekmes, kurios įtakoja mūsų gyvenimą ir šiandien.

  Istorino valstybės medžio sodinimo didvyriai yra tie, kurie į Motiną žemę įterpė perspektyvų daigą tikėdamiesi Lietuvos valstybei šviesesnio rytojaus ir tie, kurie puoselėjo, prižiūrėjo, augino visuomeninį medį, bet… svarbiausias tautos didžiavyrių nuopelnas atsiskleidžia tik tada, kada jų atlikti žygdarbiai įsikūnija tautoje, vainikuoja valstybę jos žmonių meile, išmintimi, valia.

  Lietuvių liaudyje kalbama, kad darnioje šeimoje atėjęs į pasaulį kūdikis – kupriukas su savimi tokiai šeimai ir nelaimę atsineša. Šventajame rašte Avestoje – Ardvi himne rašoma, kad negalima į tautos kūrimo, šlovinimo šventę įsileisti neįgalius žmones nes jie, kviesdami į bendruomenę panašius į save griauna, kad ir šviesiausius tautos planus. Nepriklausomai nuo jų pačių valios neįgaliųjų veikla yra sąlygojama konflikto su visuomene, su sveikais žmonėmis ir todėl Vytautas Landsbergis čia nieko nekaltas, nes likimo dėsniams pavaldūs mes visi be išimties.

  Prisiminkim, kaip Aukščiausios tarybos-Atkuriamojo Seimo Pirmininkas į valstybės aukščiausius postus pasiūlė taip pat kuom nors neįgalius ir tai nebuvo Vytauto Landsbergio valingas sprendimas, kuris nusipelno aukščiausiojo valstybės apdovanojimo – Laisvės premijos, o buvo eilinio žmogaus nevalingas nusilenkimas Apvaizdos valiai arba Pasaulio tvarkos įstatymui, kurio apeiti neįmanoma.

  Tuomet tauta šį Pasaulio tvarkos įstatymą pamiršo, nežinojo, niekam jis nerūpėjo, niekas jo nepaisė, nors pažeisti vis tiek neturėjo teisės. Todėl Lietuva kalta, kad pažeidė Pasaulio tvarkos Įstatymą, neįsiklausė į tai, ką šneka liaudies išmintis, bet… nekalta, kad jos įsčiose gimė kūdikis – Kupriukas muzikantas.

  Taip, ar Vytautui Landsbergiui priklauso Laisvės premija?

  Thumb up 7 Thumb down 0

 9. Ir vel i skola karo technika? Idiotai,pasiduot kaip Smetonos laikais, vienareiksmiskai ubagams.

  Thumb up 14 Thumb down 0

 10. Taigi, pagaliau aš supratau, kam reikalingi pabėgėliai Lietuvoje.
  Na, norint įsigyti brangių ginklų (dvigubai brangiau nei kitur) reikia, kad būtų sukurtas poreikis. Kitaip tariant grėsmė.
  Na, Rusai nepuola ir net negrasina, pabėgėliai į Lietuvą nevažiuoja…, tai tada grėsmę yra bandoma sukurti prisidengiant piketuotojais prie savivaldybių…. Tačiau ir čia atsirado problema, nes žmonės nebepiketuoja, o sukurti grėsmę reikia visviena, nes tada kaip kitaip pateisinsi tokį brangų beprasmį pirkinį. Todėl, net seimūnai ėmė kurti pabėgėliams ypatingas sąlygas, kad tik jie į čia važiuotų, nes yra tikimasi, kad tarp jų visviena bus ir teroristų, prieš kuriuos bus galima panaudoti šią brangią techniką.
  Taigi, dviguba nauda – vilkas sotus ir avys sveikos.

  Thumb up 13 Thumb down 2

  • Radijus gazdino, kad dar viena kacap-banda zada atvaziuoti padainuoti blatnu daineliu apie zona, tasnilka ir Anka pulemiotcica.
   Aisim padabot?

   Thumb up 3 Thumb down 9

 11. VATINUKAS RASANTIS ANGLISKAI
  Tai naujausia pedofilo Putino troliu-debilu atmaina, vienintelis Rusijos pasiekimas per paskutinius 100 metu!

  Thumb up 0 Thumb down 16

  • tie tavo konservatnykai ir prives tavo taip vadinamus ‘vatnykus’ prie išmirimo nuo bado. Susigrūsk tu tą Putiną sau tarp kojų, ‘vatnikams’ nei jis , nei jo trolių atmaina visai nedomina.Pikta ir skaudu , kad mūsų valdžia ne savų žmonių gerove rūpinasi, o užsiimdinėja lieva propoganda (tam skiria tūkst.€), kuria jau net kaimo bobutės nebetiki.

   Thumb up 14 Thumb down 0

 12. Į ES migrantų ir pabėgėlių fondą Lietuva pervedė 150 tūkst. eurų. Galit jei norit paskaityti.

  Thumb up 11 Thumb down 0

   • SVARBIAUSIA PIRK DZIUVESIUS
    Kurie isgelbes vatnykus artejancio bado metu. Nepamirsk, kad Rusijoje per paskutini simtmeti nuo bado mire virs 100 milijonu , begarbinanciu savo valdovus cha cha cha!

    Thumb up 0 Thumb down 10

    • niekad iš babulytės negirdėjau, kad žydai nepaskolintų pinigų. Kowne. Nes ant žodio žinojo, kad atiduos.

     biški rus skei taip negalwuoja .

     Thumb up 0 Thumb down 4

 13. a grauziene irgi vgt ?? tada ramu visai, tik reik cierka tai zmonelei duot ir ji vadovaut karui eis drasiai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Taip pat Valstybės gynimo taryba nurodė Krašto apsaugos ministrui ir Kariuomenės vadui derybų proceso metu vadovautis principais, kurie atitiktų aukščiausius karių saugumo reikalavimus, užtikrintų greičiausią technikos pristatymą, maksimalią jos priežiūrą ir jos remontą Lietuvoje, visišką skaidrumą bei išlaikytų optimalų kokybės ir kainos santykį.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ….Trenkė kumštimi į pušį:
  – Grybai, eisime į mūšį!
  Ką sutiksim – tą užpulsim.
  Ką pagausim – tą prikulsim.

  Sušnarėjo aukštos pušys
  – Tai bus mūšis! Tai bus mūšis!
  Lepšis tarė: – Ką jis daro?
  Aš visai nenoriu karo.

  Man ir taip supuvo kotas.
  O, be to, esu pilvotas.
  Kaip aš diržą apsijuosiu?
  Kaip aš eisiu? Kaip dainuosiu?..

  O paliegėlis bobausis
  Šitaip tarė pasiklausęs:
  – Aš girdėjau, kaip paliepė
  Vyrui eti į karą liepė.

  Eik, ji sako, mano vyre,
  Ir užimki visą girią.
  Būsiu girios karalienė
  Aš, – ponia Baravykienė.

  Baravykas ir paklausė…
  – Ką tu čia plepi, bobausi?
  Kad užriks ant jo kazlėkas:
  – Koks tu vyras… Pašlemėkas!
  ir t.t

  Thumb up 15 Thumb down 0

 16. medijose, kad lyg mūsų Linelis ieško kontaktų su Rusija. Nebesuprantu, tai ar puola ta Rusija ar nebepuola mūsų ?
  Et, kaip tyčia, nėra nei Algirdo nei stasio. Kas gal žinot ?

  Thumb up 12 Thumb down 0

  • Nebijokit,musu “elitas”visada su meile ziurejo i Rusija.Jei ka ir nuskriaude sankcijos pries Rusija Lietuvoj-jos valdziazmogiui zalos kisenei nepadare.Viskas permetama “runkeliui” ant peciu.Kita vertus,Lietuva lyg ir netaps Eurazijos valstybe,o tik Rusijos dalimi-gubernija.Eurofondai isdziusta-komunistai perbega i Rusijos puse.Kaip ir buvo numatyta

   Thumb up 12 Thumb down 0

 17. Kazin,kas tuos “bokserius” vairuos.Matyt,jau robotai.Kadangi didzioji dalis lietuviu jau yra modernus ir apie tarptautine padeti suzino ne is LRT ir delfio.
  Anadien po laikrasciu skiltimis anglosaksu krastuose skaiciau ju komentarus del Putino ,Turkijos,Sirijos ir Putino veiksmu Sirijoj.Didzioji dauguma anglosaksu komentatoriu palaiko Putina,dekoja uz kova pries te.roristus ir praso nepamirsti po Sirijos pasukti savo eskadriles link Erdogano valstybes.Tai pries ka kariaus Grybauskaite su del avarijos vis dar “pakabintu” Oleku?

  Thumb up 13 Thumb down 0

 18. Cha cha cha, Vokietija tai bent pasipelnys iš šitos durnių šaikos “Rusai puola”, net už 400mln. € pirks karinės technikos. Tiesiog gudriai taško mūsų pinigus ir tiek , velniop tokią valdžią … valgyti norisi…nutukę ponai!!!

  Thumb up 15 Thumb down 0

 19. Na jei tie sarvuociai pades bent kelias valandas ilgiau pasipriesinti, tau jau gerai. Gal nebus kaip 1940 metais?

  Thumb up 3 Thumb down 11

  • XXI amžiaus karai tarp valstybių ne šarvuočiais, o investicijomis, paskolomis. Tamstyte kaip iš medžio ant galvos iškritęs !

   Thumb up 12 Thumb down 0

   • Tai, anot Tamstos, kuo daugiau investuosime į ginkluotę, tuo daugiau šansų nugalėti Putiną?
    O kodėl nenusipirkus iš kokios arabų valstybės atominės (ne, gal geriau – vandenilinės) bombos? Juk tada Putinas mūsų dar labiau bijotų. Jis gi puikiai supranta, kad durnių, nuspausti tos bombos paleidimo mygtuką, Lietuvoje nors šakėmis kabink.

    Thumb up 10 Thumb down 0

    • su visa pagarba tamstai, bet žiū jau nebemoki skaityti tarp eilučių:)
     Mus jau “nupirko” už alių, skalbimo miltelius, o dabar dar iki 2020m. investuoja , toliau galvok pati pagal savo “sugedimo” laipsnį. Tą mintyje turėjau…

     Thumb up 6 Thumb down 1

  • Ne sarvuociai priesinasi.Smetonos laikais Lietuvos kariuomene buvo daug gausiau ginkluota nei siais laikais.Priesinasi piliecio sirdis,jei jis jauciai turis valstybe.Ka turi Lietuvos “pilietis”?Jis turi kegebistu uzurpuota valdzia,o ir toj pacioj valdzioj nomenklatura sedi.Liustracijos,desovietizacijos nebuvo,prezidenturoj sedi perversmininko Burokeviciaus bendrazyge,teisine sistema pradvisusi korupcijoj,teisingumo nera.Smetoninis sulenkejes ir is lenku kiles “elitas” pasipuste padus,dabar musu “elitas” elgtusi ne kitaip.

   Thumb up 12 Thumb down 0

  • Ir ka tos kelios valandos pakeis?A tiesa…valdzios vagys spes pasprukti i jankyna…

   Thumb up 4 Thumb down 0

 20. rusai jau ir issigando,kazin ar besurasim bent viena,juk visi pasislepe sitokios kariunos sulauke,atejo sunkus laikai rusamas,cia jiem ne su napaleonu ar hitleriu kariauti cia jiems bus dabar pipiecas…vaiku darzelis ble,vaikai serga ziurekit vis mala ir mala per rusu tv kad reik susimesti ir biedniems padeti,o jie mat gelezines dezes perka,na bus kaip ir su inde pindenu,atkatai geras dalykas,o liaudis tegu badauja juk jie ne del zmoniu susirinko,jie susirinko ir nutare be zmoniu kur ir kaip sildisi turiu omeny pinigais

  Thumb up 16 Thumb down 0

 21. Ir kad nebutu teip, kaip broliams ukrainieciams Krime atsitiko, beliko paderet del 50 svedisku tanku, pakol kreditai pigus.
  piutinxyilo!

  Thumb up 2 Thumb down 11

  • Tavo mylimam geram triušiukui …ce niukui vidury dienos, pačioje radoje kiaušššššiukus iš užpakalio pamasažavo :)))))))))))))
   Vaizdelis nekoks ! ! ! kaip pasakytų mūsų Viktoras.

   Thumb up 9 Thumb down 0

   • Fantazii Vesnuchina!
    O is tikruju, prislinko vatinukas roze prisidenges ir kaip tikras muzikas pries profesoriu pasirode koks jis durnas.
    Muse muse durneli, kol paraudonavo..
    Siteip bus visiems besmegeniams.
    Va.

    Thumb up 0 Thumb down 7

    • Supratau, ir tu norėtum tokio kiaušiukų masažo prieš šventes ?
     Įsivaizduok, paima ant rankų, iškelia į orą ir masažuoja, masažuoja :)

     Thumb up 6 Thumb down 0

   • koloradu nupirktas svancelis gerai gavo i skudurus. Dauze kol neparaudonavo. objkt. – Durniu ne tik baznycioj musa.

    Thumb up 0 Thumb down 5

   • Gerai sakai.
    Dviese su psichiatru mes zymiai greiciau tau spec marskinius uzvilksim.

    Thumb up 0 Thumb down 1

 22. O tuo tarpu iki Šv.Kalėdų visus nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks parama maistu.

  Norintys gauti paramą, prašom užpildyti prašymą Fondo paramai gauti savo savivaldybėje arba seniūnijoje praneša Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

  Thumb up 17 Thumb down 0

  • Ką gi, belieka tik padėkoti partijoms valdžiai ir politikams, kad per tą ginklavimosi psichozę ir vargšų dar neužmiršta.
   Gavusieji paramą kruopomis neužmirškite, prie progos, už tokį rūpestį ir dėmesį tik Prezidentei pasiklonyti.

   Thumb up 19 Thumb down 0

   • Ir neužmirškite padėkoti konservatoriams ir jiems prijaučiantiems balsuodami už TSKD.

    Thumb up 20 Thumb down 0

 23. Kiekvienam aukšto rango politikui – po „Boxer’į“, kad pasirodžius žaliems žmogeliukams, galėtų saugiai ir greitai išnešti muilą.
  O kiekvienam po ruso tankais guldomam gynėjui – po „…xer’ą“.
  Ko gero, per sekantį ginklavimosi vajų, daktaras Oleka savo armiją dar kardais ir ietimis apginkluos. Imsime Kremlių ir išvaduosime Ukrainą bei Sirijos teroristus nuo Putino.
  Ot trenksime savo bokseriais per rusišką atomą… Kremlius – mūsų!

  Thumb up 21 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...