Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Vasaris 21 Penktadienis
 

V. Landsbergis: vertybinė ideologija yra apvaizda, kurią reikia branginti ir saugoti

2010-11-20 20:31 | Aktualu. | Komentarų (20)

V. Landsbergis

Tėvynės sąjungos –Lietuvos krikščionių demokratų partijos suvažiavime Politikos komiteto pirmininkas prof. Vytautas Landsbergis su subtiliu pasididžiavimu kalbėjo apie savo partiją, Lietuvą, jos įveiktus sunkumus.

„Mes nesame įkritę į duobę. Nors duobė buvo iškasta mūsų šaliai, tačiau tarsi paskutinę akimirką atsakomybė teko mūsų partijai ir tiems, kurie atėjo į koaliciją prisiimti savo dalį atsakomybės“, – suvažiavime kalbėjo profesorius.

„Jeigu mūsų spauda būtų labiau europietiška, o ne provinciali, tai turbūt nuolat matytumėm analizes, kas vyksta ES ir kaip kapanojasi, kaip yra svarstomi ir gelbstimi Europos vargšai – Graikija, Airija, Vengrija, Latvija. Dar eilės laukia tyliai drebėdama Italija. Bet tame sąraše nėra Lietuvos. Lietuva nėra tarp tų Europos vargšų, dėl kurių svarstoma, ar jau jie devalvuos, ar jau jie bus kaip nors baudžiami, ar jie skandina visą Europos Sąjungą. Lietuva neskandina, Lietuva pati kovoja su problema“, – teigia partijos Politikos komiteto pirmininkas.

Pasak V.Landsbergio, žmonės galėtų viską daug aiškiau suvokti, jei matytų europinę panoramą per mūsų viešąją erdvę. „Tačiau tai neaktualu politiniams konkurentams. Žvelgiame į viešąją erdvę per atvirą neapykantos kurstymą Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams, lyg už to slėptųsi kurstymas ir prieš pasirinktą Lietuvos kelią. Labai daug panašumo matau žvelgdamas į 1992-uosius metus – vis labiau sutelktą pastangą perimti vairą ir atmesti šalį atgal. Tada, kai buvo Lietuvos atmetimas iš reformistinės Europinės demokratijos į posovietinę nomenklatūrinę Lietuvos Respubliką. Nenorėčiau, kad tai dar kartą įvyktų.“

Viena iš esminių problemų, užvaldžiusių ne tik Lietuvą, bet ir visą Europą, anot profesoriaus, moralinė krizė ir elgesio skurdas. Todėl kokia nors vertybinė ideologija yra apvaizdas, kurį reikia branginti ir saugoti.

„Esame politinė jėga, gal net vienintelė, kuri galvoja ne apie valdžios perskirstymą ar atsigriebimą. Tai nėra mūsų elgesys. Įžvalga, kokios ateities norime, kaip einame – valstybiškai yra labai reikalinga. Nematyti, kad kokia kita partija rūpintųsi tokiomis įžvalgomis – nors truputį labiau ilgalaikėmis negu iki pirmadienio“, – kalbėjo V.Landsbergis.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Labai noreciau suzinoti kodel ponas V.L. emesi rasyti straipsni apie antraja mergaite?Kas jam ta medziaga sukramte ir idejo?Kokie rysiai ji sieja su ta seima?kazi ar bus teisiamas sis politikas del smeizto?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. “moralinė krizė ir elgesio skurdas. Todė kokia nors vertybinė ideologija yra apvaizdas, kurį reikia brangint ir saugoti” stebiuosi shito zhmogaus gebeimu kalbei BS ir tuo pathiu ish vieshosios erdveis reiikalauti intelektualinio pripazhinimo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Visa konservatorių ideologija, ypač pastaruoju metu, persisunkusi komunistine propaganda. Konservatorių partija aukščiau visų kitų partijų, jos ideologija neklystanti, nes ji skleidžia vienintelę tiesą ir partija atves tautą į rytojų, kurio tunelyje jau matosi šviesa, nes tik konservatorių partija nugalėjo krizę, bet priešiškos jėgos nenori to pripažinti ir t.t. ir pan. Nežinau kaip kam, bet man, tiek Landsbergio, tiek Kubiliaus, o ypač Juknevičienės vieši pasisakymai ir kalbos labai primena SSSR TSKP suvažiavimų tribunose sakomus ditirambus šlovingajai partijai ir jos nemirtingiems jos genijams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Palaikau komentatotorių Joną. Tiek Koncervatoriai, tiek Socdemai yra Lietuvos priešų partijos kurios siekia galutinai pražūdyti Lietuva. O Landsbergis yra ciniškas tiesos iškreipėjas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Labai keista,kad Lietuvos patrijotai,o ypač menininkai per televiziją verkia ,dėl 4 menkaverčių špižinių skulptūrų,esą tai menas,kurio nereikia naikinti.Kiti teigia priešingai.Vienok didžioji Tautos dalis nesuvokia,kad didysis “išlaisvintojas” pan LANDSBERG mums paliko sovietinę čekistinę teisėsaugą.Kas nesupranta paaiškinsiu.Pokarinėje Vokietijoje iš tarnybos policijoje,teismuose ir prokuratūroje buvo išvyti visi hitleriniai teisininkai.Tata Lietuvoje tarnybose paliko visus čekistus,su geromis algomis,o čekistams,teisėjams ir prokurorams
  sugalvojo dvi pensijas.Pasaulyje to niekur nėra.Tatos darbai patiko AMB,patiko Fermeriui.Tai labai patinka ir J.E.Daliai Grybauskaitei-komunistų partijos narei nuo 19 metų,Tatos rekomenduotai į Prezidentės krėslą.Atsargiai,su šio juodasoparnio angelo patarimais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Nebuvimas komunistu – jokia čia vertybė. Žmogus padorus gali būti ir buvęs ir nebuvęs. Tamsta manai, kad visi nebuvę – angelai?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Dėkui autoriui, už puikų straipsnį , taip vertybių krizė, paveikė visą Europą ,bet Lietuvą dešimt kart stipriau . Mes puikiai prisimenam, kaip mūsų žali dar (nesubrende ) politikai , labai lengvai patikėjo kapitalizmo galiomis ir užkibo ant Neo Liberaliųjų ekonomikos idėjų stebuklingomis galiomis ir pritaikė mums ( Šoko doktrinos) autoriaus M. Fridmano “Ekonomikos Tiesas”,o dabar turime ką turime . Jus patvirtinat labai karčią tiesą , kad ekonomikos mokslo nėra. ( visuomenės tikslai- kurti ir tobulinti vertybių sistemos skales ir jų pagrindu kurti ir formuluoti ( socialinių)sociologinių mokslų dėsnius ir dėsningumus ( ekonomikos, sociologijos, teisės, psichologijos, pedagogikos ir t.t.) Ne esant realių vertybių sistemos, įvairiausio plauko „Super. Mokslininkai „ kaip įmanydami iškraipo realijas, net gal ir nepikta valia. Šitom netikrom tiesom naudojasi įvairiausio plauko (šuleriai). Na o kenčia tas mažiausiai apsaugotas darbo žmogeliukas. O tokia padėtimi, tik ir naudojasi valstybės ( popierinių lėlių klanai), tai jie savo darbą iš propaguoją, (Kaip aukso verte padengta valiut. Bet jie nenori gyventi popieriniuose namuose , važinėti popierinėmis mašinomis , neori gauti popierinių patarnavimų ir paslaugų, nenori valgyti popierinio maisto, bet nori visko aukščiausiame lygyje ir lėbauja prabangoje, iš nuobodulio nežino ko prisigalvoja visokių malonumų, vaikų žaginimas ,homo seksualizmas ir t.t.. (O jų darbas ašarom nuklotas ir pasiskusti nėra kam). Tai tokios tokelės (mirusi tauta visai be ateities, per sukčius, vagis ir be smegianius visuose valdžios ir vadybos ešelonuose). Bet Liaudies kantrybė nebegalinė, jokie stabdžiai nesulaikys. Iki sekančių metų spalio mėn. Tauta nušluos tuos visus šulerius . Bus sudaryti juodieji sąrašai ir šitiems „ geradariams“ bus atseikėta auksų už jų auksinius darbelius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Nenubausto nusikaltelio lensbergio postringavimai. As tik pritariu vienam pasakymui, kad sita konservatoriu ir zydkrikscioniu partija, remia iskrypeliu ir zmogzudziu klana. Nors pagal ideologija tai situ partiju pagrindinis kredo, vieninga stipri valstybe ir jos zmones. Patriotizmas, nacionaliskumas kur valstybes klausimai auksciau iskrypeliu klano o ne atvirksciai. Teisineje valstybeje lensbergis senai sedetu kalejime uz valstybes suzlugdyma ir vykdoma genocida prie Lietuviu Tauta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. kai vel sutures valstybe, isgelbes ja is griuties, vel ateis nomenklaturininkai socdemai, grobstys, o mes visi vel turesime gyventi pagal popieriu rasyba ir gamyba. Landsbergis teisus-jis Lietuvos pasididziavimas. O zurnalistai dabar issijuose smeizia Kubiliu, kaip smeize Landsbergi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Stiprybės, sveikatos ir sėkmės. Labai teisingi žodžiai. Daugiau niekad neįleiskite į valdžią socdemų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. uzsizaidimai “demokratija”. Kitaip nepavadinsi prof. vertinimu. Gal rukai, kalnai, dabar kartkartemis ir sniegas taip iskraipo REALU LT vaizda is Briuselio? Siulau besidziaugianciajam uzsimaskuoti, ir pavazineti visuomeniniu transportu, pavaikstineti palei eilines pagrindines mokyklos prieigas, pvz.. kai baigiasi pamokos – pajusti eilinio-milinio piliecio nuolatini palydova – neskalbu rubu ir nepraustu kunu KVAPSNIUS; pasiklausyti JAUNIMO,MUSU ATEITIES pasirokavimu tarptautiniu keiksmazodziu daugiaauksciais ir t.t. SEKMES NAUJUOSE(BET TIK JUMS) POTYRIUOSE IR ATRADIMUOSE.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Baisu skaityti,tai nesveiko zmogaus vapaliojimai.
  Bet jis isivaizduoja tik rieskarine kumetine Lietuva.Iki kitokios viziojos sie komunistu nomenklaturininkai nedaugo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. tiesą sako.Bet mes gyvenam Lietuvoje,todėl visų pirma aktualu,kas vyksta Lietuvoje.Moralinis nuoasmukis įgaves didelį pagreitį ir nesimato pastangų jį stabdyti.Negalima kalbėti apie savo tautos vertybes kaip apie mistiką,saugomą sąmonęs fantazijų skyrelyje.Tai yra labai konkretu ir reikalingos konkrečios pastangos.Ekonomika be moralinio pagrindo,gyvenimas be dvasinio,beverčiai ir sirti kam?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. tiesą sako„bet moralinis nuosmukis įgavęs sidelį pagreitį.Nėra dedamos pastangos L

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Profesoriau,kol partijoje sukin4jasi tokie žmonės,kaip Šedbaras,R.Garbaravičius,Kubilius ir kiti,tai Jūsų įkurta partija,kurioje aš nuo pat įsikūrimo,man visai nepriimtina.Prisiminkit,ar ne ta partija pagimdė tokius ,kaip Vagnorius,Paksas,Šedbaras,Garbaravičius,dirbantis ne tik pats su broliuku ,bet ir jo vaikai,rusiškam kapitalui,o Kauno elektrinė,kurios pardavimą Kauno žmonės pajuto ir dar ilgai jaus per kišenę,taigi nėra ko labai girtis partijos nuopelnais,nes atėjus Kubiliui ,visi idealistai ir nesavanaudiški patriotai,buvo išstumti ar patys tyliai pasitraukė,nes su tokiai veikėjais ,kokie dabar atėjo ,tikrai nėra kas veikti sąžiningam žmogui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Pan Landsberg, Jūsų broliai ir seserys iš Kowno turgaus šneka,kad esate savo tėvo ir Kauno žydaitės vaisius,o Jūsų motina Jablonskytė nenorėdama trukšmo jus įsūnijo.Kad Tamsta įrodytumei jog esi lietuvis,belieka atlikti medicininius DNR tyrimus Jūsų,Jūsų mamos ir Jūsų brangaus tėvelio -SSSR šnipo.Būtų įdomu susipažinti su rezultatais,ar tikrai esate SLAVINŲ šeimos atžala,pasilėpusi po lietuviška tautybe,ar tikras lietuvis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Na kiek abejotina, kad turetu buti labai daug priezasciu ponui prof. V. Landsbergiui su pasididziavimu kalbeti apie savo partija ir Lietuva.
  Taip; daug nuveikta atkovojant Lietuvos Nepriklausomybe… :)
  Taip; Lietuva grazus krastas, darbstus, protingi, gabus ir grazus zmones…
  Bet minetosios partijos veikla, tai as tikrai manau, kad yra ”ne be reikalo” ivertinta teigiamai gal tik 10% visu LT rinkeju…
  Ir tikrai nemanau, kad to priezastis yra vien tiktai rusiskuju priesu uzsienyje ar prorusiskuju LT viduje, propagandos ir veiklos pasekme.
  …neisivaizduoju ir duobes, kuria mini V.L., kad ji buvusi iskasta Lietuvai…, neisivaizduoju ir srities, kurioje ji galetu buti.
  Zinoma kad as isivaizduoju Lietuva dabar esant tam tikrose keliu sriciu duobese:
  – nejaugi Lietuva nera netekusi tokios dideles dalies savo gyventoju, kokios nebuvo netekusi bet kada Istorijoje !?
  – nejaugi isvykus gal milijonui LT gyventoju gyventi-dirbti i vakarus, nera duobe toji 20% bedarbyste ?!
  – nejaugi ne duobe yra nepaprastas Lietuvos valdininku nusikalstamumas bei gyventoju beteisiskumas ?!…kai toks didelis gal tik SSSR okupacijos stalinmecio laikais bebuves…
  – nejaugi ne nusikaltimas yra finansines-mokestines-verslo-ir valtybes instituciju sistemos, kad LT bankuose kaip niekad isauges milijardieriu indeliu skaicius, o max daugumos zmoniu atlygiai, pensijos ir pan. [tik ne valdininku ir pan.], krite ir l. mazi siuo jau tikrai europiniu kainu LT metu ?!
  – nejaugi ne duobeje yra NEIDUSTRINE Lietuvos ekonomika, kai jos esme aptarnaujamoji sfera, o ”atlikusiu” zmoniu dar tebera daug daugiau nei pvz. Lenkijoje. Juk ‘atliko’ mazdaug puse LT gyventoju !
  – argi ne duobeje yra politika ir politine LT sistema, kai i rinkimus eina daug maziau nei puse rinkeju…
  – argi ne duobeje yra visos buve politines seimo daugumos, kai jokiu esminiu poslinkiu nuo garsiojo-”rubikoninio” keturiu seimo vedanciuju politpartiju korupcijos skandalo nebuvo ir nepasislinkta nei kiek sazines link, o tik atvirksciai…
  Lietuvos, metu trukmes zudikiskojo-antipedofilinio skandalo atveju, kur ‘galus imerke’ VSD, Prokuratura…, Seimas nesiima jokiu priemoniu kad gelbeti Lietuvos reputacija ir vidaus rimti…
  – argi tiesa, argi galima girtis del to, kad nereikia finansines pagalbos Lietuvai ?! Taip; bankuose yra privatlesu, bet jos neuzpildo tikrojo biudzeto deficito ir tikro paslepto pinigo bevertiskumo, nes JAU baisiai prasiskolinta uzsieniui…
  Juk tikrasis LT biudzeto deficitas yra mazdaug lygus paciam biudzetui ! O todel, kad tiek ir dar daugiau reiktu visu esamu is isvykusiu gyventoju poreiki atatinkanciu finansavimus atlikti… Issprendete problemas pabegus pusei LT zmoniu ?!
  Na tai likusiems isvykus isvis problemos isnyks…
  – argi ne duobeje yra praktiskai visos LT valstybines sistemos, kuriu ”pradine”-Svietimo-vidurinio mokslo yra isvis absurdiskoje padetyje ?! Kodel lietuvis mokosi nuo septyniu iki devyniolikos metu amziaus, kai pvz. anglas nuo keturiu iki sesiolikos ?! Juk kai anglas baigia koledza ir dali universiteto, lietuvis tik mokyklos suola palieka…kai siu laiku jaunimas jau ”lyg suauge” bendrauja daug anksciau-kokie mokslai galvoje daugumai ! O argi nereiktu bent bandyti pazaboti paaugliu nusikalstamumo ir grieztai uzdrausti jiems, pardavineti rukalus bei alkoholi ?!
  Ar Seimas daro ka nors tuo klausimu ?! Prailgina darbo laika…, kad ilgiau alkoholi pardavinetu… O turetu grieztai bausti paaugli ir duoti jam cypes bent pora savaiciu [nuskutant plikai], kai vienas ju uzpuola ir sumusa kita. Turetu buti uzdraustas bet koks fizinis-tycinis uzpuolimas ir netgi uz mokyklos ribu ir turetu buti baudziami ne tevai, o paauglys ‘tupdomas’ i vienute, laikui priklausomam nuo uzpuolimo pasekmiu ! Turetu be jokio ispejimo sodinami kioskininkai, kurie velu vakara paaugliui parduoda ne tik alaus didziuliuose plastikiniuse buteliuose, bet ir cigareciu… Nes tevai daznai nebegali padaryti jokios itakos tipo ‘karate’ ar siaip ‘kapotis’ pramokusiam lietuviskajam savo sunui, kuris ne tik pinigines iskrausto, bet ir duoda i skuura mamai, reikalaudamas pinigu…
  Tokie laikai; jei leidote vaikams begaline laisve, is krasto vejate ju tevus, tai malonekite ir ju vaikus sudrausminti. Tevai negali suvaldyti vaiku diena, kai dirba ir ypac uzsienyje… Argi jiems buvo kitas kelias ?! Juk sakete, kad sovietine pramone, jos imones nekonkurentiskos ir turi buti paleistos… Turime ka turime.
  – dar prirasyciau tu ‘duobiu’, kuriu jus seimunai ar vyriausybes nariai nejauciate Vilniaus gatvese, savo prabangiame automobilyje ir savo didelese banko saskaitose. Jus valdinikai juk issikele atlygius tiek, kad mes ir vakaruose ir net kvalifikuotu darbu tiek neuzdirbame !!! Ar nematote duobiu musu paliktu giminiu gyvenimuose, pragyvenime… ?! Argi nematote Lietuvos zmoniu desperacijos ?!
  Argi galite dziaugtis savo partija, kuri valde Lietuva jau ne viena kadencija ?!…kuri kartu su kita irgi ”K” partija ka tik IAE uzdare…

  …Airija ka tik neige kad reiks finansines pagalbos…
  Jau nebe !!!
  Kiek jus tempsit ?
  Airiams nesiuncia pinigu, ju emigrantai…
  Koki stebukla jus darot, kad jums nereikia, jei LT ekonomikai savo lygiu iki Airijos toli toli…
  Na, o ta europine panorama mes tai matome, bet tikrai mes isvykeliai nepastebime jos Lietuvoje…
  …na nebent Vilniaus EuroProspekte :)
  Nemanau, kad yra kuo dziaugtis; reiktu staiga pabusti ir isvysti tai ko tauta troksta ir kas jai jau taip kartina gyvenima… !!!
  Ir apie tai prakalbti, o ne apie savus dziaugsmus !!!

  Ir belieka sutikti su prof. V.L. mintimi, kad ”’Viena iš esminių problemų, užvaldžiusių ne tik Lietuvą, bet ir visą Europą, anot profesoriaus, moralinė krizė ir elgesio skurdas.
  ”’
  Regiu is tikro, kad pilamos srutos ant Europos ir pan. ir net daugelyje lyg ir opoziciniu ar sieki prikelti Lietuva, turinciu interneto portalu…
  O kas skleidzia pozityviaja info apie Europa Lietuvoje ?!
  Juk net ir Bernardinai ar pan. ‘laikrasciai’ nestinga dervos…
  P.S.FINAL;;; Nors straipsniukas ir turi taji sauksta medaus, deguto uz jo, paslepta visa statine !!!
  Ir tai visvien persa minti, kad:
  Vertybines ideologijas siulyti yra viena, o patiems jas vertinti, yra kita…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. profesoriau, gerbiu ir lenkiuosi uz Jusu nuopelnus!
  Taciau, negaliu suprasti, kaip …konservatoriai ir krikscionys demokratai, budami valdzioje, net pirsto nepajudina idant apginti pedofilu skriaudziama vaika, nesudraudzia issigimusios teisetvarkos. Net nebando…Tuo tarpu viena silpna moteriske p. Neringa kovoja viena pries visa sistema.
  Nebegaliu as gerbti tokios partijos! Deja…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Tūkstantmečio kartai psichologė siūlo profesiją rinktis ne pagal pavadinimą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (2)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (4)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...