Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugsėjis 23 Trečiadienis
 

Versija: pedofilijos bylos virvutes tampo VSD susisukusios lizdą JAV slaptosios tarnybos?

2010-04-29 00:05 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (260)

Giedrė Gorienė

Stebint iš šalies pedofilijos skandalą, aiškiai matėsi, kad čia – ne šiaip sau paprasta pedofilijos byla, ir kad dėl kažkokio Andriaus Ūso ar Laimutės Stankūnaitės ištraukimo iš šitos bylos šitokios didžiulės pajėgos nebūtų buvusios mestos. Vienas LNK žurnalistas, kolegų tarpe turintis pravardę „saugumietis“, tikrai nebūtų “įsidarbinęs” Vilniaus apygardoje prokuratūroje ir daugiau nei pusmetį nebūtų bandęs siutinti visuomenės pasakomis apie gerąją fėją Stankūnaitę bei geriausią jos dukrelės draugą Dovanų Karalių, ir piktą raganą Venckienę, galinčią uždegti akimis ir nežinia dėl ko nekenčiančią gerosios fėjos…

Buvęs generalinis prokuroras Artūras Paulauskas irgi turbūt ne iš neturėjimo ką veikti tapo “etatiniu” pedofilijos bylos komentatoriumi ir nesėkmingai bandė įtikinti visuomenę, kad jokios pedofilijos čia nebuvo – meilė, meilė, meilė ir nieko daugiau.

“Pedofilų klanas”, “Sistema”– taip ir panašiai buvo įvardijamos tos kliūtys, į kurias kaip į sieną atsimušdavo bet koks Drąsiaus Kedžio ar jo šeimos bandymas surasti teisybę kriminaline pavadintoje Lietuvos teisėsaugoje.

“Šita pedofilijos byla – ne šiaip sau byla, ja norima sukelti chaosą Lietuvoje, sukelti visuomenėje didžiulę įtampą, nuversti Vyriausybę ir surengti priešlaikinius Seimo rinkimus”,- rašiau netrukus po spalio 5-osios įvykių.

„Po šituo sukeltu triukšmu ir specialiai keliama visuomenėje įtampa slepiasi didžiuliai dalykai“, – prieš keletą dienų perskaičiau tokį komentarą.

Įvykis – pedofilijos byla. Mažos mergaitės prievartavimo byla, iš kurios mūsų teisėsauga sugebėjo taip įkaitinti atmosferą, kad po septynių mėnesių turime mažos mergaitės tėvo, pakilusio į kovą prieš pedofilų klaną, lavoną ir daugiatūkstantinę žmonių minią, pasiryžusią imti kirvius ir versti tiek tokį Seimą, tiek tokią Prezidentę – kaip jie leido visam tai įvykti?

Buvau Drąsiaus Kedžio laidotuvėse ir mačiau žmonių nuotaikas: įsiutusi tauta, verkdama Lietuvos didvyrio Drąsiaus Kedžio, grūmojo ne tik teisėsaugai ar Seimui – bet ir Prezidentei. Kodėl, kodėl ji delsė šitoje istorijoje imtis konkrečių veiksmų?

Paraleliai nuo pedofilijos bylos įsiūbuotos tautos, benzino į įkaitusią ugnį dar papila Artūras Paulauskas, rinkęs parašus referendumui dėl Seimo paleidimo.

Seime solo partiją apie Seimo paleidimą ir priešlaikinius Seimo rinkimus pradeda dainuoti socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius, o Krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gediminas Vagnorius neišlenda iš žiniasklaidos, aštriai kritikuodamas Andriaus Kubiliaus Vyriausybę ir tapdamas Lietuvos ekonomistu Nr.1.

Taigi kas tas didelis žaidimas, kurio mes nepastebime, užhipnotizuoti pedofilijos bylos ir lyg kokią muilo operą stebėdami, kuo visas šitas serialas „Drąsius Kedys: gyvenimas ir mirtis“ baigsis ir kas nugalės – teisybė ar pedofilų klanas, nuo kurio rankos praėjusioje serijoje jau krito pagrindinis šio filmo herojus – Drąsius Kedys?

Visos nuorodos, pasiekusios žiniasklaidą bei visuomenę per komentarus, rodė vieną kryptį – KGB. Nes tas metodas, kuriuo buvo nužudytas Drąsius Kedys, buvo plačiai naudotas ne kokio nors amerikietiško CŽV, bet sovietinio KGB.

Iš kitos pusės papilama informacija: su Rusija susiję verslininkai siekia Andriaus Kubiliaus Vyriausybės nuvertimo, nes tokį pažadą esą jie yra davę Rusijos dujų gigantui „Gazprom“…

Rusija ir konservatoriai, iš pažiūros, du nesutapatinami objektai, todėl prielaida – kad už pedofilijos bylos, siekiant Andriaus Kubiliaus Vyriausybės nuvertimo, gali stovėti Rusijos slaptosios tarnybos, tampančios už virvučių pedofilus Lietuvoje, – visiškai tikėtinas dalykas, tačiau… Nuojauta sako, kad vis tik čia kažkas dar ne taip.

Ir iš tiesų – kai Lietuva tapo nepriklausoma, visus kompromatus apie mūsų buvusius kabėgistus perėmė amerikiečių CŽV (pasakojo vienas amerikietis, kuris tą darbą mūsų archyvuose dirbo pačioje Lietuvos nepriklausomybės pabaigoje). Tie, kurie buvo vertingi KGB agentai, atliko išpažintį CŽV ir, gavę išrišimą, perėjo tarnauti kitam šeimininkui. Ne Lietuvai, ne Lietuvos slaptosioms tarnyboms, bet… amerikiečių CŽV.

„Lietuvą valdo žydrųjų albinų klubas“, – yra sakęs Baltarusijoje nužudytas Lietuvos saugumo pareigūnas Vytautas Pociūnas.

Bet tas „žydrasis klubas“ – tai argi ne CŽV? Ar orgijų fazanynuose dalyviai nebuvo susiję su slapto CŽV kalėjimo statybomis Lietuvoje?

Ir – pamąstykit atidžiai: ar staiga, netikėtai kilęs pedofilijos skandalas mūsų šalyje nenustelbė slaptų CŽV kalėjimų statybos Lietuvoje?

Kam šiandien įdomus „kažkoks slaptas amerikiečių kalėjimas“ ir galimai kankinti (ir nukankinti, kaip ir Drąsius Kedys) Al Kaidos teroristai Lietuvoje, jei mes turime pedofilų klano nužudytą tautos didvyrį Drąsių Kedį ir dabar jau tautos garbės reikalas, kaip baigsis šita byla?

Ar kas nors Drąsiaus Kedžio laidotuvių fone pastebėjo, kad Vyriausybė skyrė signataro rentą buvusiam VSD vadovui Mečiui Laurinkui, o Generalinė prokuratūra, dar sausį pareiškusi, kad „netrukus skirs Laurinkui kardomąją priemonę – pasižadėjimą neišvykti“, netrukus apie tai nutilo, ir niekam tai jau nebuvo neįdomu, nes… Nes tauta, sulaikiusi kvapą, užhipnotizuota pedofilijos bylos, stebėjo serialą ir kovą – Drąsius Kedys ir jo šeima ar pedofilų klanas? Kas – ką?

Jei tikėtume tuo, kas Seimo kuluaruose kalbama: kad esą CŽV Lietuvoje „stato“ ant Socialdemokratų partijos (prisiminkime – būtent Socialdemokratai, o ne Konservatoriai buvo ta Lietuvos partija, kuri palaikė „glaudžius ryšius su Baltarusijos opozicija“ (ką tai reiškia, kai amerikiečiai siekė surengti „džinsinę“ revoliuciją ir nuversti paskutinįjį Europos diktatorių Aleksandrą Lukašenką, manau, aiškinti nereikia) kairėje pusėje ir ant Gedimino Vagnoriaus dešinėje (štai iš kur tas planas per Ireną Degutienę ir „vagnorininkų“ flangą Tėvynės sąjungoje nuversti iš partijos pirmininko posto Andrių Kubilių ir suvienyti konservatorius su Gedimino Vagnoriaus partija), pastarųjų dienų mozaika dėliojasi vis aiškiau ir ryškiau.

Taip pat tuomet aiški pasidaro buvusio G.Vagnoriaus Vyriausybės kanclerio K.Čilinsko vadovaujamo JDJ misija – piketuoti prieš Dalios Grybauskaitės užsienio politiką (suartėjimą su diktatoriu A.Lukašenka ir pan.), nuolat aršiai kritikuoti Prezidentę Dalią Grybauskaitę kai kurioje spaudoje ir, prisidengus kovos su oligarchais įvaizdžiu, į valdžią vesti tuos, kas yra JDJ branduolys – daugiausia socialdemokratai (tie, kurie išėjo iš JDJ į G.Vagnoriaus partiją, kalbama, iš JDJ išstojo – esą dėl akių, kad nebūtų akivaizdžių sąsajų tarp G.Vagnoriaus ir buvusio jo Vyriausybės kanclerio).

Kodėl dabar reikia kaitinti visuomenę ir kam reikalingi priešlaikiniai Seimo rinkimai? Kodėl įtampa kiekvieną dieną auga, ypač dabar, kai nužudomas tautos didvyriu laikomas Drąsius Kedys?

Atsakymą į šį klausimą man pasufleravo viena inteligentiška moteris, kuri, perskaičiusi kažkurioje interneto svetainėje straipsnį apie Dalios Grybauskaitės dalyvavimą Lenkijos prezidento laidotuvėse, man paskambino ir išreiškė didelį pasipiktinimą, kad mūsų Prezidentė laidotuvėse sėdėjo tarp Rusijos prezidento D.Medvedevo ir Ukrainos prezidento V.Janukovičiaus – „tarp savų“.

„Eureka“, – tarsi žaibas trenkė kažkur galvoje, ir hipnozė, kurios buvau paveikta ir aš, momentaliai dingo kažkur erdvėje.

Dar būdama kandidatė į prezidentus, Dalia Grybauskaitė, viename iš pirmųjų susitikimų su rinkėjais, paklausta, koks bus jos pirmasis užsienio politikos uždavinys, atsakė: „Kad veiktų naftotiekis „Družba“.

Prieš keletą savaičių Dalia Grybauskaitė vietoj savęs į Prahą susitikti su JAV prezidentu B.Obama nusiuntė premjerą A.Kubilių, o birželį į Lietuvą atvyksta Rusijos premjeras V.Putinas ir Vokietijos kanclerė A.Merkel. Rudenį Dalia Grybauskaitė į Lietuvą buvo pasikeitusi Baltarusijos diktatorių A.Lukašenką (pamenat, kaip K.Čilinskas su savo JDJ prie Prezidento institucijos mitingavo? Tarsi stebuklinga VSD lazdele mostelėjus, piketą parodė visų televizijų žinios). O to juk negali būti – ar tik Lietuvoje nesikeičia politikos kryptis? Keičiasi? Dalios Grybauskaistės akys mieliau krypsta į Rusiją ir Baltarusiją, o ne į Lietuvai padėjusią atsikovoti nepriklausomybę JAV? SOS!

„Pedofilijos bylos mygtukus spaudo VSD“, – kartą vienoje TV laidoje pasakė Darius Kuolys.

„Jungtinį demokratinį judėjimą įkūrėme paskatinti Valdo Adamkaus kalbos apie pilietinės visuomenės kūrimą“, – kartą viename interviu man yra sakęs Kęstutis Čilinskas.

CŽV kalėjimas buvo pradėtas statyti Prezidentu esant Valdui Adamkui, po to prezidentas Rolandas Paksas tokią idėją kategoriškai atmetė. Neteko posto. Ir dar gavo „vilko bilietą“ iki gyvenimo pabaigos. Paskui laikinuoju prezidentu buvo Artūras Paulauskas, kuriam atsiųstas Džordžo Bušo padėkos laiškas (turbūt ne už gražias akis) buvo plačiai išreklamuotas žiniasklaidoje.

Po to per išankstinius prezidento rinkimus VRK kompiuteriai sugedo ir Valdas Adamkus vėl tapo prezidentu. Pasak JAV spaudoje skelbtų duomenų, būtent tada Lietuvoje buvo pastatytas slaptas CŽV kalėjimas ir čia parskraidinta apie 80 įtariamų Al Kaida teroristų. Slaptame kalėjime stovėjo operacinis stalas, o su mūsų greitąja buvo sudaryta skubios reanimacinės pagalbos sutartis…

Visa tai vyko tuomet, kai valdžioje buvo socialdemokratai. Tie, kurie kategoriškai protestavo balsuojant dėl slapto CŽV kalėjimo statybos Seimo NSGK tyrimo išvadų Seime.

Kas Lietuvoje vertė tirti CŽV kalėjimų statybą? Dalia Grybauskaitė. Koks premjeras šoka pagal jos dūdelę užsienio politikoje? Andrius Kubilius. Ir todėl…

„Seimas atsidūrė patinėje situacija, reikia priešlaikinių Seimo rinkimų“, – sužaidę su A.Valinsku spektaklį, tėškė socdemai Seime.

Ir iš tiesų: jei socialdemokratams pavyks suardyti A.Kubiliaus Vyriausybę, tai esant neaiškiai laikinai Vyriausybei, po D.Kedžio nužudymo – ir siaubingai įtampai visuomenėje, be to, esant „kriminalinei Lietuvos teisėsaugai“, prasidėjus protesto akcijoms ir neramumams, planuotas Rusijos premjero V.Putino vizitas į Lietuvą gali ir neįvykti. Nebus vizito – nebus naftotiekio „Družba“, o taip pat ir kokių nors Prezidentės D.Grybauskaitės susitarimų su V.Putinu, apie kuriuos mes, paprasta liaudis, nieko nežinome, o kam nors už Atlanto jie galbūt yra labiau negu nepageidaujami. Ir todėl…

Kas ta vienos mažos mergaitės tragedija ir tautos didvyriu tapusio Drąsiaus Kedžio mirtis, jei tai, veikiant per Lietuvos VSD, padės Amerikai sukelti įtampą visuomenėje, pakeisti valdžią Lietuvoje, ir su naująja Seimo dauguma „pastatyti į vietą“ „nepagarbiai su B.Obama“ pasielgusią Dalią Grybauskaitę? Nes – kodėl gi ne? Juk tai, kas įvyko Lietuvoje su pedofilijos byla,- Kauno žudynės, Drąsiaus Kedžio nužudymas ir akivaizdus Andriaus Ūso tempimas iš bylos – tai ne neseniai per TV rodytas amerikiečių pasišaudymas Irake, kur „taikdariai“, išsišiepę (kaip l.e.p. generalinis prokuroras, pranešdamas „džiugią žinią“, kad „Kedys negyvas“), iš malūnsparnio kulkosvaidžio šaudė į mažus vaikus…

Neduok Dieve, kad čia būtų bent dalis teisybės, bet… O kas būtų, jei iš tiesų tai, ką čia parašiau, viskas pasitvirtintų, nes visi požymiai rodo, kad teisėjo J.Furmanavičiaus nužudymas – tai spec.tarnybų braižas. Kaip ir Drąsiaus Kedžio nužudymas – su aiškiai nuoroda į KGB, beje… O juk jeigu nepastebėti Al Kaida teroristai Lietuvoje galėjo būti laikomi ir kankinami, tai ką čia mūsų saugumui reiškia paslėpti ir įkalinti kažkokį Drąsių Kedį? Geopolitiniame kare juk reikia kažką paaukoti – kad į valdžią ateitų tie, kurie nesiknaisios po CŽV slaptus kalėjimus Lietuvoje… Tinkamiausia kandidatūra – l.e.p. generalinio prokuroro R.Petrausko. Nes gerai sekasi „gesinti“ pedofilijos bylą, vadinasi, ir CŽV kalėjimų statybų tyrimą puikiai „užgesins“…

Ką ten prognozavo saugumo astrologė praėjusių metų gruodį? Kad „įvykiai birželio mėnesį prasidės“. Kad „Lietuvą iš krizės išves Gediminas Vagnorius“, nes jam nuo birželio prasidės „baltasis mėnulis“ – toks, koks buvo V.Adamkui, kai iš prezidento posto buvo verčiamas Rolandas Paksas, kuris neįtiko slaptą CŽV kalėjimą pradėjusiam statyti VSD…

Nejaugi istorija – kartojasi? Atrodo. Labai panašu. Tik šį kartą tai, su kuo kaktomuša mūsų valstybė susidūrė, vadinama ne be„žydrųjų albinų klubu“, bet D.Kedį nužudžiusiu pedofilų klanu…

2010-04-29

Komentarai

 

 

 
 1. Fiziniame plane tikriausia veikia ta pseudopiramidė.Žinoma su perspektyva slopinti jutimus su savihipnoze… labai pavojingas žaidimas, jei vėliau liga išlenda paviršiun. pasąmonė nekūria gynybos, nes tupi info, kad jau išgydyta. Beje , teko tokių ligoniukų sutikti po intervencijų su panašiais objektais, gydymosi pas raganius …

  : Povilas Žėkas rašo:”Tėvo egzistencija jūsų žemišku supratimu apibrėžiama kaip liepsnojančioji. Dievas Tėvas jums atrodytų, jeigu jūs jį pamatytumėte, kaip liepsningasis ugnies kamuolys….” :” “Kurdami mūsų Aukščiausiąjį – Dievą Tėvą, jie įterpė į Jį ne tik kuriantįjį (gėrio), bet ir griaunantįjį (blogio) pradą. Griaunančiojo prado tikslas – užgniaužti kuriantįjį pradą bei sugražinti mūsų Kūrėją atgal į titanų priklausomybę.” „Apie titanus sužinojau dėl to, kad domėjausi paties mūsų Dievo Tėvo prigimtimi. Titanai sukūrė būsimąjį visatų sistemos kūrėją – mūsų visų Dievą Tėvą – ir suteikė jam laisvės kūrybai. Kaip jau minėta, mums nežinomos esybės – titanai, susiliedamos pagimdė asmenį, kuris tapo visatų sistemos kūrėju ir valdovu..“ TITANAI YRA KRIKŠČIONIŠKAI KALBANT DEMONAI ARBA ANTIKRISTAI. Titanai iš istorijos: Atsiradimas: iš infointerneto •Titanai yra gimę iš pirmosios vampyrės – Titanės, Lilith. •Titanų tėvai dažniausiai būna Demonai. •Titanai gali gimti tada, kai jų abudu tėvai yra Titanai, arba tada, kai motina yra Titanė, o tėvas labai senas vampyras.

  Stebėtojas

  Pažystami vežė sergantį tėvuką į tuos pragaro vartus. Lauke pasakojo išrikiuota juodosios keramikos vazos į kurias dedama didelės sumos už įėjimą, atsieit savanoriškos aukos.
  Tačiau vos grįžo namo, kadangi tėvukas buvo labai tikintis, jam nepadėjo piramidė ir vos tik pasiekė lovą, numirė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Gaunantysis. 2012 balandžio 2 d
  Gerb. kun. Jonai Varkala, jei atsisakote dėl tiesos Kedžiuose savosios bažnyčios, tai turite suvokti, kad Dievas taip panorėjo. Jei ir Jūs eisite klystančios bažnyčios keliu, jūsų buvimas Kedžių kieme bus beprasmis. Aš gaunu Apraiškas ir noriu, kad įtikėtumėte į Gyvojo Dievo Žodį- Evangeliją.

  24. JĖZAUS APRAIŠKA 2012 balandžio 2 d.
  Sveika, Marija malda iššaukė ir dar iššauks didesnes riaušes, budėkite visi naujojo dievo įvedimo. Tik Tėve mūsų ir Garbė Dievui maldomis, turi būti išgelbėta mergaitė. Jei nepaklusite Viešpačių nuorodai, susijaukimą turėsite ne tik tautoje, bet ir už jos ribų. Septynių Tėve mūsų ir Garbė Dievui maldoje slypi Didžioji Jėzaus išganomoji Dvasia- Dievas. Aš įspėju griežtai, įvykdykite dangiškąją valią. Mano galybė danguje ir žemėje, budėkite antrajame atėjime, vykdome su savuoju Tėvu teisminį procesą, į kurį susieina septynių konfesijų dalinės dalys. Amen+++++++
  Septynių kryžių citadelėje budėkite savyje, daugeliui Aš, Jėzus, tapau niekuo, įspėju jus visus griežtai. Amen+++++++ Prašantiems – aš, Jėzus, dosnus, o susitaikiusiems, dovanoju savąją ramybę. Amen Jėzus.
  ŠVENČIAUSIOSIOS IR NEKALČIAUSIOSIOS JĖZAUS ŠIRDIES ROŽANČIUS
  (2010 m. balandžio 27 d., šia Rožančiaus malda, Viešpats Jėzus įveda į tiesos pilnatvę).
  PRADŽIA
  + VARDAN DIEVO TĖVO, IR SŪNAUS, IR ŠVENTOSIOS DVASIOS. AMEN.
  Malda į Nekalčiausiąją ir Švenčiausiąją Jėzaus Širdį
  GERASIS JĖZAU, atleisk bedvasiams, norintiems naujojo Tavojo nukryžiavimo, sugrąžink savąją maldą tautos atpirkai ir dvasios išugdymui.
  P I R M O J I D A L I S
  Džiaugsmingosios paslaptys
  Pirmoji paslaptis
  Išganytojas gauna vardą
  VIEŠPATIE, DIEVE, pasigailėk puolusios tautos!
  Nuo kryželio pirmas karolėlis: TĖVE MŪSŲ.
  Trys karolėliai: GARBĖ DIEVUI TĖVUI.
  Vienas karolėlis prieš medalikėlį: GARBĖ DIEVUI TĖVUI.
  Dešimt karolėlių: 10 kartų TĖVE MŪSŲ.
  Vienas karolėlis tarp paslapčių: (3 kartus) PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE!
  Užbaigus paskutinę paslaptį, ant medalikėlio atkalbėti TIKIU DIEVĄ TĖVĄ.
  Meldžiantis reikia apmąstyti Švenčiausiosios ir Nekalčiausiosios Jėzaus Širdies kruvinąją kančią.
  Antroji paslaptis
  Išganytoją aplanko trys išminčiai
  ŠVENČIAUSIASIS VIEŠPATIE JĖZAU CHRISTAU, išgelbėk bedvasius tautoje vaikus.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Trečioji paslaptis
  Šventasis Jonas krikštija Išganytoją
  MIELIAUSIASIS IŠGANYTOJAU, išlaikyk Bažnyčias tik tikrame Jėzaus Christaus tikėjime.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Ketvirtoji paslaptis
  Išganytojas atsimaino
  GERASIS VIEŠPATIE DIEVE, apsaugok tautą nuo baisių karo audrų ir plintančių užkrečiamųjų ligų.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Penktoji paslaptis
  Išganytojas įžengia į Jeruzalę
  DIEVE TĖVE, pasigailėk alkstančių žmonių, padėk vargo ir skurdo nepritekliuje.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  A N T R O J I D A L I S
  Skausmingosios paslaptys
  Pirmoji paslaptis
  Išganytojas išduodamas
  JĖZAU, padėk tautai nešti vargo ir kančių kryžių, suteik malonių į Tave Meilingąjį besišaukiantiems.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Antroji paslaptis
  Išganytojas paliekamas mokinių
  GERASIS DIEVE, uždek žmonių širdyse karštąją meilę, leisk vaikams daugiau pamilti savo gimdytojus.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.

  Trečioji paslaptis
  Šventasis Petras išsigina Išganytojo
  JĖZAU, DIDŽIOJI MEILE, sutaurink kunigų širdis, kad krikščionys išliktų tikrajame tikėjime.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Ketvirtoji paslaptis
  Išganytojas pasmerkiamas mirti
  VIEŠPATIE, savo skausmu ir sielvartu nuplauk tautos nuopuolius, sutvirtink meilę valdžios sandūroje.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Penktoji paslaptis
  Nukryžiuotas Išganytojas išjuokiamas
  GERASIS DIEVE, atleisk Tave išjuokiantiems ir išduodantiems naujam nukryžiavimui.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  T R E Č I O J I D A L I S
  Garbingosios paslaptys
  Pirmoji paslaptis
  Išganytojas prisikelia iš numirusių
  MIELIAUSIASIS JĖZAU CHRISTAU, padėk Tavęs neišpažįstantiems, atsiųsk Šventąją Dvasią, kad nebeklaidžiotų tamsybės kelyje.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Antroji paslaptis
  Išganytojas siunčia į pasaulį savo mokinius
  JĖZAU KANTRUSIS IR NUOLANKIAŠIRDI, atleisk visiems, kurie nemyli savo artimo, užstok prieš Aukščiausiąjį Teisėją.
  Gailestingoji Motina, vargšų Globėja ir Užtarėja, užtark visus vargstančius.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Trečioji paslaptis
  Išganytojas laimina savo mokinius
  GAILESTINGASIS JĖZAU CHRISTAU, palengvink ligoniams kančias, leisk nežūti kūno ir dvasios skurde.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Ketvirtoji paslaptis
  Išganytojas sėdasi Dievo Tėvo dešinėje
  AUKŠČIAUSIASIS TEISĖJAU DIEVE TĖVE, neatstumk puolusių dvasioje, kurie Sakramentus ėmė be pagarbos ir nuolankumo.
  Leisk, Viešpatie, išmelsti Šventosios Dvasios malonę, kad meilingasis Tavo Sūnaus Kūnas ir Kraujas būtų gaunamas su palaimingąja malone.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Penktoji paslaptis
  Išganytojas atėjo pasaulio teisti
  GERASIS DIEVE, neatstumk nei vieno nuo šviečiančio savojo tako, leisk išvysti Tavo skaistųjį Veidą, leisk džiaugtis danguje su visais Šventaisiais, kurių užtarime gyvename ir nesuvokiame.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ,
  1 TIKIU DIEVĄ TĖVĄ.
  Trečiosios dalies užbaiga
  VIEŠPATIE JĖZAU CHRISTAU, dėkojame Tau, kad leidai atkalbėti šią garbingąją maldą.
  Išklausyk mūsų prašymų, kad nei viena siela nežūtų dvasios ir nežinojimo skurde.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Jei taikote šiuos metodus , kaip padidinti srautą į savo svetainę , aš , kaip tikėtasi , gausite keletą dienų .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. žinok
  rašo Ž. Povilas apie piramidės dievą:“ mums nežinomos esybės – titanai, susiliedamos pagimdė asmenį, kuris tapo visatų sistemos kūrėju ir valdovu. Kurdami mūsų Aukščiausiąjį – Dievą Tėvą, jie įterpė į Jį ne tik kuriantįjį (gėrio), bet ir griaunantįjį (blogio) pradą.”
  „Titanai, pakylėtieji valdovai, Povilo dievukas ir t.t. Nėra nei lemūrai nei dar kas nors. Tai realios dvasinio pasaulio būtybės, su kuriomis ezoterinių praktikų dėka yra užmezgami kontaktai. Šiuo metu skaitau labai gerą knygą – Ezoterikos iššūkis krikščionybei, tai sužinojau labai daug įdomybių. Tas dvasines būtybes mūsų religija vadina vienu apibendrintu terminu – piktosios dvasios. Jų yra ištisa hierarchija. Tai buvę angelai, dėl išryškėjusių blogų polinkių atskirti nuo Dievo. Tai neapsakomai didelio intelekto sutvėrimai, kurie turi milijonų metų patirtį ir žinias. ezoterikams ganėtinai yra lengva užmegzti kontaktus su šiais subjektais, nes jie yra labai arti mūsų substancine prasme. Dažnai, kontaktų užmezgimams ir dvasinėms iniciacijoms yra pasitelkiami įvairūs ritualai ir ritualinės erdvės – kaip piramidė. Šios dvasinės būtybės siekia įdiegti žmogui atvirkščią savęs supratimą nei to moko Dievas. Jos traukia žmogų į įvairius malonumus, sukuria iliuziją, neva žmogus pats gali tapti Dievu, siūlo jam pasisemti dvasinių žinių per jogą, meditaciją, taip sukuriant energetinį, dvasinį ryšį su tomis būtybėmis (demonais). Kadangi tos būtybės kažkada buvo angelai, todėl yra išsaugojusios galimybę prisidengti buvusiu pavidalu: šviečiantys siluetai, gražūs fiziniai bruožai. Tačiau visa tai tik vilionės dvasiškai silpniems ir patikliems žmonėms…”
  Ir Jūs dar norite Merkinės piramidėj save atiduoti titanų valdžion. Greit klauskite Marijos radijo 10val., skaitykite Panevėžio vyskupija Klausima – -atsakymai, Panaros svečių knygoje, Klauskite klauskunigi.lt. ir kitur bei savo parapijose pas kunigus. Sekmės, kad nebūt vėlu….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Ištraukos iš knygos” Aklas aklųjų vadovas” . Apie Merkinės piramidę: Tūkstančiai Lietuvos žmonių, menininkų, šou biznio atstovų, estrados meistrų vedami į pražūtį, o dvasininkai tyli! Kristaus mokslas turi rėmus žmogui – atsakomybę. Kūnui neleidžiama daryti ką nori, kur nori ir kaip nori. Todėl daugeliui patogiau eiti plačiu keliu… O kur toks kelias nuveda, galime pasiskaityti Apreiškimo knygoje, 21 ir 22 skyrių, 27 ir 15 eilutėse. Ekstrasensai ir visi kiti magai gali pašalinti ligos simptomus, bet klausimas, kas jiems padeda? Kadangi jie tarnauja velniui, tad jiems padedančios jėgos yra pragaro piktosios dvasios, tie patys išvaryti iš Dangaus angelai, dabar patapę demonais. Savo galių jie neprarado ir naudoja jas tarnaudami šėtonui ir jo tarnams šioje žemėje, – visokio plauko magams, būrėjoms, ekstrasensams, ar Merkinės piramidės šeimyninės rangos sukčiams. O juk mes kalbame apie tai, kas yra brangiausio šioje visatoje – žmogaus sielą!!! „Didelė kaina už sielos išpirkimą – tiek niekada neturėsi…“ (Psalmių 49, 8). Todėl nebūdami Dievo vaikais, ekstrasensai niekada nekviečia žmonių atgailauti, o svarbiausia – priimti Jėzų Kristų į savo širdį kaip Asmeninį Gelbėtoją, kuris vienintelis turi galią išgelbėti sielą! Turiu žodį ir Merkinės merui – jei miesto valdžia nesustabdys šios veiklos, gausus bus psichikos ligonių derlius Lietuvoje, o farmacijos verslo rykliams iš kur pasipelnyti… Na, o jei ši sukčių ir velnio tarnų veikla toleruojama dėl miestelio šlovės, lai žino, kad Merkinės „piramidė“ – ne Cheopso, tad ir „šlovė“ kitokia. Liūdnos mišios laukia daugelio… O netikrus stebuklus piramidėje režisuoja šio pasaulio dievaitis, šėtonas ir jo tarnai demonai, bei apakinti arba klastingi žmonės: „Jų atveju šito amžiaus dievas (šėtonas) apakino netikinčiųjų protus, kad nematytų Kristaus garbės Evangelijos spindėjimo…“ (2 Korintiečiams 4, 3). Horoskopų skaitymas ir tikėjimas jais, būrimas iš kortų, kavos tirščių ar užkalbėjimas nuo ligų – simpatija, yra burtininkavimas, – baltoji magija. O baltoji magija, tai pabalinta juodoji. Juodas grabas, perdažytas baltai. Ir visa ši veikla vadinama paprastai – okultizmas! Tai nėra liaudies medicina. Tai nėra biblinės gydymo priemonės! Tai nėra nepavojinga ir nereikšminga! Tai – nuodėmė ir pasišlykštėjimas Dievui!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Dievas viską apreiškė, todėl jokie dvasių diktantai negalimi. Paskaičius matosi jų neautentiškumas, šėtoniškas gąsdinimas žmonių.Tai melo karalaičio kalba. NT paskutinis iki Kristaus atėjimo. Jokio kito būti negali. Amen.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Manau, kad tikintiems Dievo Žodžiu, žemiau esančias visas- 23 naujausias Dieviškas Apraiškas (Dievo Tėvo, Jėzaus, Švenčiausiosios Trejybės vieno Dievo, Švenčiausiosios Mergelės Marijos, Šv. Juozapo) būtina nusikopijuoti, sudėlioti visas eilės tvarka- (nuo pirmos iki 23-ios), nieko nepridedant ir neatimant, ir printeriuoti ant A4 formato lapų, nes atėjus metui gali elektros nebūti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. VIEŠAS LAIŠKAS LR PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI

  LR Prezidente, Dalia Grybauskaite, aš kreipiausi į jus net tris kartus su skundais, kuriuose pateikiau labai daug irodymų, jog prieš mane ir mano mažamečius vaikus buvo organizuotas valstybinis teroras kurį organizavo IŠKRYPĖLIS – ŽUDIKAS ALGIRDAS KATKUS .
  1. Jums buvo pateikti irodymai jog buvo organizuoti trys pasikėsinimai nužudyti mane, 1999, 2003, 2008m. (prokurorai viską bando nuslėpti)
  2. Aš jums pateikiau irodymus, jog buvo naudojamas savivaldybės socialinis būstas, kad organizuoti terorui prieš mane ir mano mažamečius vaikus, kurį vykdė neteisėtai, savivaldybės socialiniame būste specialiai apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Kuris nekartą buvo sumušęs mane ir nėščią , antros grupės invalidę R. Androsovą. (šis iškrypėlis net prostitucija užsiiminėjo, prokurorai viską bando nuslėpti).
  3. Jums buvo pateikti irodymai, jog aš kreipiausi nekartą į LRGP , kad būčiau iškviestas liūdytoju saugumiečio V. POCIŪNO nužudymo byloje kurią LRGP nekartą bandė nutraukti. Po šių kreipimusi buvo organizuotas užpuolimas ir pasikėsinimas nužudyti. Įra pakankamai irodymų, jog V. POCIŪNO nužudymas buvo organizuotas aukščiausiame lygyje, ir šio nusikaltimo bendrininkai įra prokurorai bei teisėjai.
  4. Jums buvo pateikti irodymai, jog mano vaikų motina R. ANDROSOVA kartu su vaiko teisių kontroliere R. VALANČIENE ir buvusia LRS vaiko teisių kontrolierė R. ŠALAŠAVIČIŪTE vykdė nusikaltimus prieš mano mažamečius vaikus. Visi šie nusikaltimai buvo nuslėpti su Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėjos R. KASIMOVIENĖS pagalba.
  5. Jums buvo pateikti irodymai jog po paskutino skundo į LRP kanceliariją , su kurio aš kreipiausi į JUS , kad būtų pradėti tyrimai , dėl nusikalstamų veikų prieš mane ir mano mažamečius vaikus, buvo organizuoti 3 plėšimai, 7 užpuolimai, tyčiojimaisi iš vaikų, buvo pateikti irodymai jog G. BERTULIS specialiai ivykdė autoivykį, partrenkė moterį, vos nesuvažinėjo vaikų, ir po šio autoįvykio grasino susidorojimu, man kaip liūdininkui, buvo bandoma 2 kartus suklastoti man baudžiamą bylą, pasodinti mane ir nužudyti. Visus šiuos nusikaltimus ivykdė G. BERTULIS kartu su žudike ANIA CHOMIAKOVA.
  6. LR PREZIDENTE; Aš pateikiau LRGP visų šių nusikaltimų įrodymus, pateikiau audio irašus kuriuose žudikė ANIA CHOMIAKOVA prisipažino jog nužudymas buvo organizuotas, prokuratūrai buvo pateikti audio irašai jog A. CHOMIAKOVA organizavo kartu su G. BERTULIU dar 2 pakartotinius pasikėsinimus nužudyti, bet jokie tyrimai neatlikti, ir viską bandoma nuslėpti.
  LR PREZIDENTE, KAIP DABAR PAAIŠKINSITE VISUOMENEI SAVO NUSIKALSTAMĄ NEVEILUMĄ ? O GAL BANDYSITE PASITEISINTI SAVO PATARĖJŲ NEKOMPETENCIJA ?
  GAL VISUS ŠIUOS FAKTUS NORĖTŲ PAKOMENTUOTI EX PREZIDENTAS VALDAS ADAMKUS, KURIAM BUVO PATEIKTI VISŲ ŠIŲ NUSIKALTIMŲ IRODYMAI, O GAL PONIA ADAMKIENĖ NORĖTŲ PAKOMENTUOTI VIEŠAI NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ?
  LR PREZIDENTE;
  Kodėl jūs neišėjote pažiūrėti D. Kedžio motinai į akis, kai ji kreipėsi į jus pagalbos, kurios sūnus dabar nužudytas. O gal norite pažiūrėti jo dukrai į akis, kurią dabar bandoma grąžinti ją pardavinėjusiai motinai, ir kuri neteisėtai saugoma už mokesčių mokėtojų lėšas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis vaikam iš Pikeliškių vaikų namų, iš kurių buvo tyčiojimasi, ir vienas iš jų liko invalidu. Gal norite pažiūrėti L. Pociūnienei į akis, kurios vyras buvo nužudytas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis mano trims vaikams iš kurių buvo tyčiojimasi ir grasinama susidorojimu, ir kurie pažysta vienas kitą tik iš nuotraukų ?
  LR PREZIDENTE, KODĖL GI JŪS NEATSAKĖTE Į VIEŠĄ LAIŠKĄ, SU KURIUO Į JUS KREIPĖSI „ LAISVO LAIKRAŠČIO“ REDAKTORIUS A. DRYŽIUS ?
  KOKS JŪSŲ RYŠYS SU PEDOFILŲ TINKLU ?
  Tai, kodėl gi jūs nepapasakojote Lietuvos žmonėm prieš rinkimus kaip pardavėte „Lietuvos Kurą“ už 1 Litą PEDOFILUI, žydui M. KLABINUI kuris suklastojo dokumentus, ir kuriam išmokėjote 18 milijonų litų. O vėliau valstybei reikėjo padengti dar 50 milijonų litų nuostolių. Šis iškrypėlis 1967 m. Kaune buvo nuteistas už našlaitės, nepilnametės išžaginimą , o vėliau pabėgo iš Lietuvos, kuriam vėliau EX Prezidentas A. Brazauskas suteikė LR pilietybę už nuopelnus Lietuvai.
  LR PREZIDENTE, AŠ JAU KREIPIAUSI Į VISUS 750 EUROPARLAMENTARUS SU PAGALBOS PRAŠYMU, IR SU PETICIJA Į EUROPARLAMENTĄ . MANO PETICIJAI SUTEIKTAS NUMERIS, ŠIUO METU JAU SIUNČIAMI NUSIKALTIMŲ ĮRODYMAI. NEPAVYKS NUSLĖPTI TIKROSIOS PADĖTIES LIETUVOJE, KUR PEDOFILAI ORGANIZUOJA NUŽUDYMUS , O PROKURORAI JUOS BANDO NUSLĖPTI.
  PREZIDENTE, KREIPIUOSI I JUS, KAD PAVESTUMĖTE ATITINKAMOM INSTITUCIJOM ATLIKTI TYRIMUS ;
  1. DĖL ALGIRDO KATKAUS VEIKLOS, KURIS ORGANIZAVO PROKURORO BIRŠTONO, SAUGUMIEČIO POCIŪNO NUŽUDYMUS, TERORĄ PRIEŠ MANO MAŽAMEČIUS VAIKUS, BEI 4 PASIKĖSINIMUS NUŽUDYTI MANE.
  2. DĖL EX LR GENERALINIO PROKURORO A. VALANTINO, (kurį jūs paskyrėte teisėju) BEI JO PAVADUOTOJŲ NUSIKALSTAMOS VEIKLOS , KURIE IRA AUKŠČIAU IŠVARDINTŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKAI.
  3. DĖL LR SEIMO VAIKO TEISIŲ KONTROLIERĖS RIMANTĖS ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURI SLĖPĖ NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS, BEI ORGANIZAVO MANO DUKROS VIRGOS LUKOŠEVIČIŪTĖS GROBIMĄ, KURIĄ BUVO BANDOMA PARDUOTI . VISUS ŠIUOS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS BANDOMA NUSLĖPTI SU KORUMPUOTOS 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS, RENATOS KASIMOVIENĖS PAGALBA.
  4. DĖL VILNIAUS APYGARDOS VYRIAUSIOJO PROKURORO R. JANCEVIČIAUS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURIS 1997 m. BANDĖ SUKLASTOTI BAUDŽIAMĄ BYLA, A. KATKAUS NURODYMU, KURIĄ TYRĖ NUŽUDYTAS 2003m. PROKURORAS T. BIRŠTONAS (dėl išprievartavimo, turto prievartavimo, ir pornografijos platinimo). ŠI BYLA DINGO , O PROKURORAS R. JANCEVIČIUS NETEISĖTAI BUVO PAAUKŠTINTAS PAREIGOSE, TAPO VILNIAUS APYGARDOS VYR. PROKURORU.
  5. DĖL VILNIAUS m. 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS D. MICKEVIČIENĖS, IR APYGARDOS TEISMO TEISĖJŲ D. P. ZALECKIENĖS, A. KARTANIENĖS, IR L. ŽUKAUSKO NUSIKALSTAMŲ VEIKSMŲ, KURIE KLASTOJO IR SLĖPĖ IRODYMUS BAUDŽIAMOJE BYLOJE Nr. 1A-35/2009. KAD IŠSUKTI ŽUDIKES NUO ATSAKOMYBĖS.

  el.pastas, vl55755@gmail.com
  tel, 867704339

  VLADAS LUKOŠEVIČIUS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. VIEŠAS LAIŠKAS LR PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI

  LR Prezidente, Dalia Grybauskaite, aš kreipiausi į jus net tris kartus su skundais, kuriuose pateikiau labai daug irodymų, jog prieš mane ir mano mažamečius vaikus buvo organizuotas valstybinis teroras kurį organizavo IŠKRYPĖLIS – ŽUDIKAS ALGIRDAS KATKUS .
  1. Jums buvo pateikti irodymai jog buvo organizuoti trys pasikėsinimai nužudyti mane, 1999, 2003, 2008m. (prokurorai viską bando nuslėpti)
  2. Aš jums pateikiau irodymus, jog buvo naudojamas savivaldybės socialinis būstas, kad organizuoti terorui prieš mane ir mano mažamečius vaikus, kurį vykdė neteisėtai, savivaldybės socialiniame būste specialiai apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Kuris nekartą buvo sumušęs mane ir nėščią , antros grupės invalidę R. Androsovą. (šis iškrypėlis net prostitucija užsiiminėjo, prokurorai viską bando nuslėpti).
  3. Jums buvo pateikti irodymai, jog aš kreipiausi nekartą į LRGP , kad būčiau iškviestas liūdytoju saugumiečio V. POCIŪNO nužudymo byloje kurią LRGP nekartą bandė nutraukti. Po šių kreipimusi buvo organizuotas užpuolimas ir pasikėsinimas nužudyti. Įra pakankamai irodymų, jog V. POCIŪNO nužudymas buvo organizuotas aukščiausiame lygyje, ir šio nusikaltimo bendrininkai įra prokurorai bei teisėjai.
  4. Jums buvo pateikti irodymai, jog mano vaikų motina R. ANDROSOVA kartu su vaiko teisių kontroliere R. VALANČIENE ir buvusia LRS vaiko teisių kontrolierė R. ŠALAŠAVIČIŪTE vykdė nusikaltimus prieš mano mažamečius vaikus. Visi šie nusikaltimai buvo nuslėpti su Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėjos R. KASIMOVIENĖS pagalba.
  5. Jums buvo pateikti irodymai jog po paskutino skundo į LRP kanceliariją , su kurio aš kreipiausi į JUS , kad būtų pradėti tyrimai , dėl nusikalstamų veikų prieš mane ir mano mažamečius vaikus, buvo organizuoti 3 plėšimai, 7 užpuolimai, tyčiojimaisi iš vaikų, buvo pateikti irodymai jog G. BERTULIS specialiai ivykdė autoivykį, partrenkė moterį, vos nesuvažinėjo vaikų, ir po šio autoįvykio grasino susidorojimu, man kaip liūdininkui, buvo bandoma 2 kartus suklastoti man baudžiamą bylą, pasodinti mane ir nužudyti. Visus šiuos nusikaltimus ivykdė G. BERTULIS kartu su žudike ANIA CHOMIAKOVA.
  6. LR PREZIDENTE; Aš pateikiau LRGP visų šių nusikaltimų įrodymus, pateikiau audio irašus kuriuose žudikė ANIA CHOMIAKOVA prisipažino jog nužudymas buvo organizuotas, prokuratūrai buvo pateikti audio irašai jog A. CHOMIAKOVA organizavo kartu su G. BERTULIU dar 2 pakartotinius pasikėsinimus nužudyti, bet jokie tyrimai neatlikti, ir viską bandoma nuslėpti.
  LR PREZIDENTE, KAIP DABAR PAAIŠKINSITE VISUOMENEI SAVO NUSIKALSTAMĄ NEVEILUMĄ ? O GAL BANDYSITE PASITEISINTI SAVO PATARĖJŲ NEKOMPETENCIJA ?
  GAL VISUS ŠIUOS FAKTUS NORĖTŲ PAKOMENTUOTI EX PREZIDENTAS VALDAS ADAMKUS, KURIAM BUVO PATEIKTI VISŲ ŠIŲ NUSIKALTIMŲ IRODYMAI, O GAL PONIA ADAMKIENĖ NORĖTŲ PAKOMENTUOTI VIEŠAI NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ?
  LR PREZIDENTE;
  Kodėl jūs neišėjote pažiūrėti D. Kedžio motinai į akis, kai ji kreipėsi į jus pagalbos, kurios sūnus dabar nužudytas. O gal norite pažiūrėti jo dukrai į akis, kurią dabar bandoma grąžinti ją pardavinėjusiai motinai, ir kuri neteisėtai saugoma už mokesčių mokėtojų lėšas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis vaikam iš Pikeliškių vaikų namų, iš kurių buvo tyčiojimasi, ir vienas iš jų liko invalidu. Gal norite pažiūrėti L. Pociūnienei į akis, kurios vyras buvo nužudytas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis mano trims vaikams iš kurių buvo tyčiojimasi ir grasinama susidorojimu, ir kurie pažysta vienas kitą tik iš nuotraukų ?
  LR PREZIDENTE, KODĖL GI JŪS NEATSAKĖTE Į VIEŠĄ LAIŠKĄ, SU KURIUO Į JUS KREIPĖSI „ LAISVO LAIKRAŠČIO“ REDAKTORIUS A. DRYŽIUS ?
  KOKS JŪSŲ RYŠYS SU PEDOFILŲ TINKLU ?
  Tai, kodėl gi jūs nepapasakojote Lietuvos žmonėm prieš rinkimus kaip pardavėte „Lietuvos Kurą“ už 1 Litą PEDOFILUI, žydui M. KLABINUI kuris suklastojo dokumentus, ir kuriam išmokėjote 18 milijonų litų. O vėliau valstybei reikėjo padengti dar 50 milijonų litų nuostolių. Šis iškrypėlis 1967 m. Kaune buvo nuteistas už našlaitės, nepilnametės išžaginimą , o vėliau pabėgo iš Lietuvos, kuriam vėliau EX Prezidentas A. Brazauskas suteikė LR pilietybę už nuopelnus Lietuvai.
  LR PREZIDENTE, AŠ JAU KREIPIAUSI Į VISUS 750 EUROPARLAMENTARUS SU PAGALBOS PRAŠYMU, IR SU PETICIJA Į EUROPARLAMENTĄ . MANO PETICIJAI SUTEIKTAS NUMERIS, ŠIUO METU JAU SIUNČIAMI NUSIKALTIMŲ ĮRODYMAI. NEPAVYKS NUSLĖPTI TIKROSIOS PADĖTIES LIETUVOJE, KUR PEDOFILAI ORGANIZUOJA NUŽUDYMUS , O PROKURORAI JUOS BANDO NUSLĖPTI.
  PREZIDENTE, KREIPIUOSI I JUS, KAD PAVESTUMĖTE ATITINKAMOM INSTITUCIJOM ATLIKTI TYRIMUS ;
  1. DĖL ALGIRDO KATKAUS VEIKLOS, KURIS ORGANIZAVO PROKURORO BIRŠTONO, SAUGUMIEČIO POCIŪNO NUŽUDYMUS, TERORĄ PRIEŠ MANO MAŽAMEČIUS VAIKUS, BEI 4 PASIKĖSINIMUS NUŽUDYTI MANE.
  2. DĖL EX LR GENERALINIO PROKURORO A. VALANTINO, (kurį jūs paskyrėte teisėju) BEI JO PAVADUOTOJŲ NUSIKALSTAMOS VEIKLOS , KURIE IRA AUKŠČIAU IŠVARDINTŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKAI.
  3. DĖL LR SEIMO VAIKO TEISIŲ KONTROLIERĖS RIMANTĖS ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURI SLĖPĖ NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS, BEI ORGANIZAVO MANO DUKROS VIRGOS LUKOŠEVIČIŪTĖS GROBIMĄ, KURIĄ BUVO BANDOMA PARDUOTI . VISUS ŠIUOS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS BANDOMA NUSLĖPTI SU KORUMPUOTOS 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS, RENATOS KASIMOVIENĖS PAGALBA.
  4. DĖL VILNIAUS APYGARDOS VYRIAUSIOJO PROKURORO R. JANCEVIČIAUS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURIS 1997 m. BANDĖ SUKLASTOTI BAUDŽIAMĄ BYLA, A. KATKAUS NURODYMU, KURIĄ TYRĖ NUŽUDYTAS 2003m. PROKURORAS T. BIRŠTONAS (dėl išprievartavimo, turto prievartavimo, ir pornografijos platinimo). ŠI BYLA DINGO , O PROKURORAS R. JANCEVIČIUS NETEISĖTAI BUVO PAAUKŠTINTAS PAREIGOSE, TAPO VILNIAUS APYGARDOS VYR. PROKURORU.
  5. DĖL VILNIAUS m. 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS D. MICKEVIČIENĖS, IR APYGARDOS TEISMO TEISĖJŲ D. P. ZALECKIENĖS, A. KARTANIENĖS, IR L. ŽUKAUSKO NUSIKALSTAMŲ VEIKSMŲ, KURIE KLASTOJO IR SLĖPĖ IRODYMUS BAUDŽIAMOJE BYLOJE Nr. 1A-35/2009. KAD IŠSUKTI ŽUDIKES NUO ATSAKOMYBĖS.

  el.pastas, vl55755@gmail.com
  tel, 867704339

  VLADAS LUKOŠEVIČIUS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. 1. 1990 m. Lietuva tampa nepriklausoma, tačiau po 50 metų trukusios okupacijos korumpuota sovietinė tvarka išlieka Seime, Prezidentūroje, teismuose, prokuratūroje, policijoje ir kitur. Komunistai toliau dalyvauja politikoje, kagėbistai toliau dirba saugume (VSD) ir teisėsaugoje. Korumpuoti sovietiniai teisėjai toliau dirba teismuose. Sovietinė korupcija įgauna neregėtus mastus kapitalizmo sąlygomis.
  2. Korumpuotam kagėbistų elitui tampa pavojingas per daug žinantis teisėjas F., per daug kovojantis Kedys. Moteris N. bus nužudyta tam, kad antroji mergaitė būtų sėkmingai išvežta iš Lietuvos.
  3. Vyksta pasiruošimas: paskiriami 2 profesionalūs žudikai (vairuotojas ir šaulys). Juodojoje rinkoje įsigyjamas dujinis ginklas „Baikal Iž 79-8“, kuris perdirbamas į kovinį, o kagėbistų elitas parūpina šiam ginklui duslintuvą. Iš fizinio asmens nuperkamas baltos spalvos autobusiukas „VW Transporter“ (numeris HSR 427) su draudimu ir galiojančia technine apžiūra, tačiau žudikai pirkimo sutarties neįformina ir neregistruoja transporto priemonės savo vardu. Automobilis apklijuojamas „Kauno keliai“ lipdukais, kurie užsakomi ir nuperkami prisistatant Drąsiaus Kedžio vardu. Ant autobusiuko stogo uždedamas geltonas švyturėlis, kad žudant teisėją galima būtų apsimesti kelininkais. Beje panašus baltas autobusiukas naudojamas Kedžio darbovietėje, kuris yra registruotas Kedžio vardu. Žudant panašus baltas autobusiukas bus naudojamas tam, kad apkaltinti Kedį. Vėliau bus ieškomas Kedžio vardu registruotas autobusiukas, tačiau ne tas, kuriuo buvo įvykdytas nusikaltimas. Taip pat gaunamos dvi kelininkų uniformos. Netoli Ūso namų, prie apleisto namo, dieną prieš žudynes paliekamas lengvasis automobilis, o jame kasdieniai žudikų rūbai.
  4. Ankstyvą pirmadienio rytą žudikai su „VW Transporter“ (HSR 427) autobusiuku privažiuoja prie Kedžio namų, kur laukia jo išeinančio. Gali būti, kad Kedys yra informuojamas apie tai, kad su juo bus susidorota pirmadienį, todėl jis išsinuomoja kambarį viešbutyje ir paima abu savo ginklus iš seifo, tačiau prie namų yra sugaunamas ir įkišus į maišą patalpinamas į autobusiuko galą. Transporto priemonė patogi žmogaus pergabenimui.
  5. Kedžio ginklai „Beretta“ ir „Winchester“ žudikų rankose.
  6. Kedys nuvežamas į saugią vietą, kuri nepraleidžia garso ir kurios sienos yra paminkštintos, kad Kedys savęs nesužalotų. Kedžio rankos surakinamos arba ant jo užmaunami tramdomieji marškiniai. Jeigu jis patalpinamas psichiatrijos ligoninėje, tai ne sunkiai yra gaunami tramdomieji marškiniai, patalpa su garso izoliacija, kuri dar yra ir paminkštinta, kad pacientas savęs nesužalotų. Pistoletą „Beretta“ žudikai pasiima su savimi, o „Winchester“ palieka būstinėje.
  7. Žudikai skubiai važiuoja prie teisėjo F. namų. Žudoma bus tokiu metu, kai policijos dieninė ir naktinė pamaina keičiasi.
  Skaityti toliau. pratęsimas —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….::::::::::::::::::—–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….::::::::::::::::::

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. w w w.vsd.lt/default.asp?page=4&info=204 >>Įvyko VSD ir FTB vadovų susitikimas

  Šiandien, viešėdamas su darbo vizitu JAV, Valstybės saugumo departamento generalinis direktorius Arvydas Pocius susitiko su JAV Federalinio tyrimų biuro direktoriumi Robertu Muelleriu.

  Susitikimo metu abu vadovai pažymėjo sėkmingą žinybų bendradarbiavimą kovojant su tarptautiniu terorizmu, tarptautiniu organizuotu nusikalstamumu, tarptautiniu pinigų plovimu bei kitose abiem pusėms svarbiose srityse.

  Žinybų vadovai taip pat pabrėžė, kad augant tarptautinėms grėsmėms, būtina aktyvinti ir plėsti egzistuojantį bendradarbiavimą, įskaitant ir operatyvų keitimąsi informacija. Toliau plėtojant abipusį bendradarbiavimą, abi pusės sutarė rengti reguliarius ekspertų susitikimus abiem šalims aktualiais klausimais.

  Valstybės saugumo departamento generalinio direktoriaus A.Pociaus darbinio vizito JAV metu yra numatyti dar keli susitikimai su aukštais JAV administracijos vadovais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. w w w.vsd.lt/default.asp?page=4&info=208

  Įvyko VSD ir CŽV vadovų susitikimas

  2005 m. birželio 29 dieną, viešėdamas JAV, Valstybės saugumo departamento generalinis direktorius Arvydas Pocius susitiko su JAV Centrinės žvalgybos valdybos (Central Intelligence Agency) direktoriumi Porter J. Goss.

  Darbo pietūs Lietuvos Respublikos ambasadoje buvo surengti JAV ambasadoriaus Vygaudo Ušacko kvietimu. Susitikimo metu Arvydas Pocius ir Porter J.Goss aptarė tolimesnį jų vadovaujamų žinybų bendradarbiavimą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Nu ir baisi ir neisprususi tu Gonoriene. O tinklapio informacija
  tik tavo kliedesys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Kad taip daug nepatenkitų šituo straipsniu komentarų – rodo, kad jame yra tiesos, o kaltininkai gina savo uodegas pabrukę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Mantai klausimas del korojnsievs mo i po. Nuejau as i ta . Padariau kaip pasakyta, nukopijavau i Poedit bin direktorija faila mo, suvedziau command prompte ta eilute, o man nieko nesigauna raso msgunfmt not recognized comand. Kaip tu tai darai, gal pasidalintum informacija. Dekui.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. GERAI ISIKAITYKITE: 2003 Partijos pirmininku tapo Viktoras Uspaskichas, pavaduotojais – Viktoras Muntianas, Kėdainių rajono savivaldybės meras ir Žilvinas Padaiga, profesorius, Kauno medicinos universiteto prorektorius. 2004 m. spalio 10 d. įvykusiuose eiliniuose Seimo rinkimuose Darbo partija iškovojo 39 vietas Lietuvos parlamente tarp ju ir Aidas Gedvilas 2004m. Gintaras Jonas Furmanavičius – tapo vidaus reikalų ministru. Andrius Ūsas buvo Viktoro Muntiano, tada – Seimo pirmininko visuomeninis patarėjas. „Viešai skelbta, kad jis buvo Darbo partijos narys. (pasitrauke 2006 m ir Muntianas) 2006m. Pilietinės demokratijos partija pirmininku išrinktas buvęs Seimo pirmininkas ir buvęs Darbo partijos narys, Viktoras Muntianas. Šios partijos prezidiumo narys – Andrius Ūsas (UAB „Eurotechnika“, UAB „Euroclean service“ direktorius). AIDAS ANTANAITIS atstovauja Pilietinės demokratijos partijoje. 2006 Taip pat buvo patvirtinti Darbo partijos prezidiumas ir taryba. Prezidiumo nariu tapo AIDAS GEDVILAS

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. „Gelbėkit Grybauskaitę, klounabonentkubiloidinę vyriausybę, netrukdykit jiems užbaigti tautos genocido kompaniją, užveržti diržus ant “runkelių“ kaklo, nes ateis blogesni???“- rėkia oligarchų statytinės Grybauskaitės, lansbergistų, abonentų ir kubiloidų gerbėjai Gorienė ir Pūkas.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (5)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Naujų potyrių miegamajame suteiks vibratoriai poroms (1)
Kas yra vibratorius, greičiausiai, sakyti nereikia. Šis malonumų šaltinis paprastai...
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (2)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...