Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugsėjis 23 Trečiadienis
 

Versija: Drąsius Kedys buvo nužudytas KGB naudotu “natūralios mirties” metodu

2010-04-24 20:25 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (80)

Įtariama, kad Drąsius Kedys buvo nužudytas KGB naudotu 'užspringimo skrandžio turiniu' metodu (KK nuotr.)

„Karštas komentaras“ gavo buvusio KGB ypatingos paskirties dalinio smogiko laišką, kuriame jis pasakoja, kaip KGB žudydavo žmones, kad atrodytų kaip savižudybė. Vienas iš tokių KGB naudotų metodų – „žmogus prisigėrė, apsivėmė, užspringo ir numirė“. Pagal oficialią prokurorų pateiktą versiją, galima susidaryti prielaidą, kad Drąsius Kedys buvo nužudytas būtent taip, kaip su KGB pagalba sovietų laikais „užspringdavo“ žmonės. Štai kokią metodiką naudodavo KGB.

Ką mano apie D.Kedžio mirtį buvęs KGB smogikas

„Tarnavau savo laiku sovietų elitiniuose daliniuose „osobovo naznacienija“ (ypatingos paskirties). Taigi, priklausėm KGB ir be pagrindinių dalykų mokėmės reikalingų užsienio žvalgybininkui ir kovos menų bei įvairių gudrybių.

Taigi, tai, kas padaryta su Kedžiu, vadinama natūralios mirties imitacija. Tai padaroma labai paprastai.

Alkanam žmogeliui duodama pavalgyti, po to keli jį laiko ir, užėmus nosį, į burną pila alkoholį. Kvėpuoti nėra kaip, rysi kaip didelis, kiek reikės.

Kad užspringtų skrandžio turiniu, reikia tik gerai suspausti per pilvą, kai žmogus jau „be plionkės“, ir neleisti kvėpuoti per nosį.

Viskas. Mirtis natūrali, neras jokie ekspertai. Žinoma, bus įvairių įdrėskimų, sumušimų – žiūrint, kiek žmogua prieš tai priešinsis.

Taigi viskas, atrodo, buvo panašiai. Ir labai primityviai – net ginklas šalia pamestas, iš kurio du žmonės nužudyti. Na, čia jau neprofesionalu, bet žinant, kad vis vien niekas netirs, taip greičiau.

Aš manau, kad prieš mirtį jis dar buvo įkištas į tramdomuosius marškinius, kad kuo mažiau įkalčių ant kūno palikti“, – „Karštam komentarui“ savo versiją išdėstė buvęs KGB spec.dalinio smogikas.

Kaip žinia, nuo tos vietos, kur buvo rastas Drąsiaus Kedžio kūnas, vos už dviejų kilometrų yra Žiegždrių psichiatrinė ligoninė.

KK inf.

2010-04-24

Komentarai

 

 

 
 1. Hello visit my site if your into video games.

  callofminihacks.wordpress.com

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. It’s a tough one… How do you choose the best? I mean, there’s probably some great photographers out there that no one has ever heard of… I’m sure there are a few technically great photographers whose work just doesn’t interest me… Still, a brief selection of photographers in my bookmarks: You, Your Brother, Tom Barnes, Adam Elmakias, Paul Harries, Alan Hess, Danny, North, Andy Fallon, Nick Pickles, Chris Casey, Mark Forrer, Steve Emberton, Roger Sargent, Bob Gruen, Andy Willsher, Mick Hutson, and a few more pages…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. I do like the manner in which you have framed this particular situation plus it really does give us a lot of fodder for thought. Nevertheless, from just what I have witnessed, I simply hope when the actual remarks stack on that men and women remain on point and in no way start upon a tirade of the news du jour. Yet, thank you for this excellent point and while I do not go along with this in totality, I value the viewpoint.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kai keletas ieško jo reikalaujamą dalykas , todėl jis / ji nori būti , kad išsamiai todėl , kad dalykas būtų išlaikytas čia .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Tikrai jis žinomas kaip Search Engine Optimization , kad kai aš ieškoti šio posto radau šią svetainę paieškos visų interneto puslapių viršuje .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. hi!,I like your writing so much! proportion we be in contact extra approximately your article on AOL? I need a specialist in this area to unravel my problem. Maybe that is you! Looking forward to peer you.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. I would like to thnkx in the efforts you’ve place in penning this blog. I am hoping a similar high-grade web site post from your website on the upcoming as well. In fact your creative writing skills has inspired me to have acquire website now. Really the blogging is spreading its wings fast. Your post is a great sort of it.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. VIEŠAS LAIŠKAS LR PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI

  LR Prezidente, Dalia Grybauskaite, aš kreipiausi į jus net tris kartus su skundais, kuriuose pateikiau labai daug irodymų, jog prieš mane ir mano mažamečius vaikus buvo organizuotas valstybinis teroras kurį organizavo IŠKRYPĖLIS – ŽUDIKAS ALGIRDAS KATKUS .
  1. Jums buvo pateikti irodymai jog buvo organizuoti trys pasikėsinimai nužudyti mane, 1999, 2003, 2008m. (prokurorai viską bando nuslėpti)
  2. Aš jums pateikiau irodymus, jog buvo naudojamas savivaldybės socialinis būstas, kad organizuoti terorui prieš mane ir mano mažamečius vaikus, kurį vykdė neteisėtai, savivaldybės socialiniame būste specialiai apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Kuris nekartą buvo sumušęs mane ir nėščią , antros grupės invalidę R. Androsovą. (šis iškrypėlis net prostitucija užsiiminėjo, prokurorai viską bando nuslėpti).
  3. Jums buvo pateikti irodymai, jog aš kreipiausi nekartą į LRGP , kad būčiau iškviestas liūdytoju saugumiečio V. POCIŪNO nužudymo byloje kurią LRGP nekartą bandė nutraukti. Po šių kreipimusi buvo organizuotas užpuolimas ir pasikėsinimas nužudyti. Įra pakankamai irodymų, jog V. POCIŪNO nužudymas buvo organizuotas aukščiausiame lygyje, ir šio nusikaltimo bendrininkai įra prokurorai bei teisėjai.
  4. Jums buvo pateikti irodymai, jog mano vaikų motina R. ANDROSOVA kartu su vaiko teisių kontroliere R. VALANČIENE ir buvusia LRS vaiko teisių kontrolierė R. ŠALAŠAVIČIŪTE vykdė nusikaltimus prieš mano mažamečius vaikus. Visi šie nusikaltimai buvo nuslėpti su Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėjos R. KASIMOVIENĖS pagalba.
  5. Jums buvo pateikti irodymai jog po paskutino skundo į LRP kanceliariją , su kurio aš kreipiausi į JUS , kad būtų pradėti tyrimai , dėl nusikalstamų veikų prieš mane ir mano mažamečius vaikus, buvo organizuoti 3 plėšimai, 7 užpuolimai, tyčiojimaisi iš vaikų, buvo pateikti irodymai jog G. BERTULIS specialiai ivykdė autoivykį, partrenkė moterį, vos nesuvažinėjo vaikų, ir po šio autoįvykio grasino susidorojimu, man kaip liūdininkui, buvo bandoma 2 kartus suklastoti man baudžiamą bylą, pasodinti mane ir nužudyti. Visus šiuos nusikaltimus ivykdė G. BERTULIS kartu su žudike ANIA CHOMIAKOVA.
  6. LR PREZIDENTE; Aš pateikiau LRGP visų šių nusikaltimų įrodymus, pateikiau audio irašus kuriuose žudikė ANIA CHOMIAKOVA prisipažino jog nužudymas buvo organizuotas, prokuratūrai buvo pateikti audio irašai jog A. CHOMIAKOVA organizavo kartu su G. BERTULIU dar 2 pakartotinius pasikėsinimus nužudyti, bet jokie tyrimai neatlikti, ir viską bandoma nuslėpti.
  LR PREZIDENTE, KAIP DABAR PAAIŠKINSITE VISUOMENEI SAVO NUSIKALSTAMĄ NEVEILUMĄ ? O GAL BANDYSITE PASITEISINTI SAVO PATARĖJŲ NEKOMPETENCIJA ?
  GAL VISUS ŠIUOS FAKTUS NORĖTŲ PAKOMENTUOTI EX PREZIDENTAS VALDAS ADAMKUS, KURIAM BUVO PATEIKTI VISŲ ŠIŲ NUSIKALTIMŲ IRODYMAI, O GAL PONIA ADAMKIENĖ NORĖTŲ PAKOMENTUOTI VIEŠAI NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ?
  LR PREZIDENTE;
  Kodėl jūs neišėjote pažiūrėti D. Kedžio motinai į akis, kai ji kreipėsi į jus pagalbos, kurios sūnus dabar nužudytas. O gal norite pažiūrėti jo dukrai į akis, kurią dabar bandoma grąžinti ją pardavinėjusiai motinai, ir kuri neteisėtai saugoma už mokesčių mokėtojų lėšas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis vaikam iš Pikeliškių vaikų namų, iš kurių buvo tyčiojimasi, ir vienas iš jų liko invalidu. Gal norite pažiūrėti L. Pociūnienei į akis, kurios vyras buvo nužudytas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis mano trims vaikams iš kurių buvo tyčiojimasi ir grasinama susidorojimu, ir kurie pažysta vienas kitą tik iš nuotraukų ?
  LR PREZIDENTE, KODĖL GI JŪS NEATSAKĖTE Į VIEŠĄ LAIŠKĄ, SU KURIUO Į JUS KREIPĖSI „ LAISVO LAIKRAŠČIO“ REDAKTORIUS A. DRYŽIUS ?
  KOKS JŪSŲ RYŠYS SU PEDOFILŲ TINKLU ?
  Tai, kodėl gi jūs nepapasakojote Lietuvos žmonėm prieš rinkimus kaip pardavėte „Lietuvos Kurą“ už 1 Litą PEDOFILUI, žydui M. KLABINUI kuris suklastojo dokumentus, ir kuriam išmokėjote 18 milijonų litų. O vėliau valstybei reikėjo padengti dar 50 milijonų litų nuostolių. Šis iškrypėlis 1967 m. Kaune buvo nuteistas už našlaitės, nepilnametės išžaginimą , o vėliau pabėgo iš Lietuvos, kuriam vėliau EX Prezidentas A. Brazauskas suteikė LR pilietybę už nuopelnus Lietuvai.
  LR PREZIDENTE, AŠ JAU KREIPIAUSI Į VISUS 750 EUROPARLAMENTARUS SU PAGALBOS PRAŠYMU, IR SU PETICIJA Į EUROPARLAMENTĄ . MANO PETICIJAI SUTEIKTAS NUMERIS, ŠIUO METU JAU SIUNČIAMI NUSIKALTIMŲ ĮRODYMAI. NEPAVYKS NUSLĖPTI TIKROSIOS PADĖTIES LIETUVOJE, KUR PEDOFILAI ORGANIZUOJA NUŽUDYMUS , O PROKURORAI JUOS BANDO NUSLĖPTI.
  PREZIDENTE, KREIPIUOSI I JUS, KAD PAVESTUMĖTE ATITINKAMOM INSTITUCIJOM ATLIKTI TYRIMUS ;
  1. DĖL ALGIRDO KATKAUS VEIKLOS, KURIS ORGANIZAVO PROKURORO BIRŠTONO, SAUGUMIEČIO POCIŪNO NUŽUDYMUS, TERORĄ PRIEŠ MANO MAŽAMEČIUS VAIKUS, BEI 4 PASIKĖSINIMUS NUŽUDYTI MANE.
  2. DĖL EX LR GENERALINIO PROKURORO A. VALANTINO, (kurį jūs paskyrėte teisėju) BEI JO PAVADUOTOJŲ NUSIKALSTAMOS VEIKLOS , KURIE IRA AUKŠČIAU IŠVARDINTŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKAI.
  3. DĖL LR SEIMO VAIKO TEISIŲ KONTROLIERĖS RIMANTĖS ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURI SLĖPĖ NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS, BEI ORGANIZAVO MANO DUKROS VIRGOS LUKOŠEVIČIŪTĖS GROBIMĄ, KURIĄ BUVO BANDOMA PARDUOTI . VISUS ŠIUOS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS BANDOMA NUSLĖPTI SU KORUMPUOTOS 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS, RENATOS KASIMOVIENĖS PAGALBA.
  4. DĖL VILNIAUS APYGARDOS VYRIAUSIOJO PROKURORO R. JANCEVIČIAUS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURIS 1997 m. BANDĖ SUKLASTOTI BAUDŽIAMĄ BYLA, A. KATKAUS NURODYMU, KURIĄ TYRĖ NUŽUDYTAS 2003m. PROKURORAS T. BIRŠTONAS (dėl išprievartavimo, turto prievartavimo, ir pornografijos platinimo). ŠI BYLA DINGO , O PROKURORAS R. JANCEVIČIUS NETEISĖTAI BUVO PAAUKŠTINTAS PAREIGOSE, TAPO VILNIAUS APYGARDOS VYR. PROKURORU.
  5. DĖL VILNIAUS m. 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS D. MICKEVIČIENĖS, IR APYGARDOS TEISMO TEISĖJŲ D. P. ZALECKIENĖS, A. KARTANIENĖS, IR L. ŽUKAUSKO NUSIKALSTAMŲ VEIKSMŲ, KURIE KLASTOJO IR SLĖPĖ IRODYMUS BAUDŽIAMOJE BYLOJE Nr. 1A-35/2009. KAD IŠSUKTI ŽUDIKES NUO ATSAKOMYBĖS.

  tel, 867704339

  VLADAS LUKOŠEVIČIUS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Greičiausiai taip viskas ir buvo. O dabar visi prokurorai, VSD tyčiojasi iš lietuvių tautos, stengiasi mulkinti žmones. Ir net netiria nužudymo versijos, nes taip, kaip žuvo Kedys, nusižudyti neįmanoma.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. o kas tu pats esi issigimeli??? kiek pamenu sikna zeme vagojai gindamas pe de rastus…pasisakyk savo varda ir pavarde issigimeli, nebijok

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Vienoje aukstoje valstybineje mokslo istaigoje moteris netycia prasitare jus turbut nebestebinanti, bet negirdeta fakta.. Jos vyras dirba viename is teismu, ir jos vyro Usas jau 1997m. klausinejo ir domejosi apie vaiku teises, kokios jos yra, ar jos isvis yra..Vadinasi, jau nuo 1997m. irstva Usas yra nekaltu vaikuciu niekintojas…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. pritariu straipsnio autoriui-labai panašią versiją ir aš turėjau. Logiška,nes tik mūsų "demokratiškoj" šaly dar šitaip gali būti,kadangi KGB niekur nedingo-gerai apmokyti specialistai yra ir "saugo" mūsų valstybę nuo mūsų pačių pilietiškų žmonių. (Neduok,Dieve, su jais susidurti) Neveltui 50 metų buvome glėby plačiosios tėvynės,kur KGB buvo aukščiausio lygio tarnyba, o įgūdžiai naikinti žmones imituojant savižudybes,nepaliekant jokių įrodymų…buvo labai vertinami

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Dabar suprantama kodėl Kedžio rankas buvo sukryžiuotos. Jis mirė tramdom marškiniuose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. 1. 1990 m. Lietuva tampa nepriklausoma, tačiau po 50 metų trukusios okupacijos korumpuota sovietinė tvarka išlieka Seime, Prezidentūroje, teismuose, prokuratūroje, policijoje ir kitur. Komunistai toliau dalyvauja politikoje, kagėbistai toliau dirba saugume (VSD) ir teisėsaugoje. Korumpuoti sovietiniai teisėjai toliau dirba teismuose. Sovietinė korupcija įgauna neregėtus mastus kapitalizme.

  2. Korumpuotam kagėbistų elitui tampa pavojingas per daug žinantis teisėjas F., per daug kovojantis Kedys. Moteris N. bus nužudyta tam, kad antroji mergaitė būtų sėkmingai paslėpta.

  3. Vyksta pasiruošimas: paskiriami 2 profesionalūs žudikai (vairuotojas ir šaulys), juodojoje rinkoje įsigyjamas dujinis ginklas „Baikal Iž 79-8“, kuris perdirbamas į kovinį, o kagėbistų elitas parūpina šiam ginklui duslintuvą. Kaune iš fizinio asmens nuperkamas baltos spalvos autobusiukas „VW Transporter“ (numeris HSR 427), kuris apklijuojamas „Kauno keliai“ lipdukais, kad atrodytų toks pats kaip Kedžio darbovietėje naudojami autobusiukai. Netoli Ūso namų, prie apleisto namo dieną prieš žudynes paliekamas lengvasis automobilis tamsintais stiklais.

  4. Ankstyvą rytą, 6 val. žudikai išvažiuoja iš savo būstinės su „VW Transporter“ autobusiuku, kuriuo privažiuoja Kedžio namus. Kedys pagrobiamas iš namų arba prie namų. Pirmu atveju į namus prileidžiamos migdančios dujos ir Kedys išnešamas, o antru atveju jis tiesiog pagaunamas prie namų. Kedys patalpinamas į maišą ir įkišamas į autobusiuko galą. Transporto priemonė patogi žmogaus pergabenimui.

  5. Išnešami abu Kedžio ginklai iš neužrakinto seifo: Bereta ir Winchester.

  6. Kedys nuvežamas į saugią vietą, kur patalpinamas pastato rūsyje, nepraleidžiančiame garso. Pistoletą Bereta žudikai pasiima su savimi, o Winchester palieka būstinėje.

  7. Žudikai skubiai važiuoja prie teisėjo F. namų. Žudoma bus tokiu metu, kai policijos dieninė ir naktinė pamaina keičiasi.

  8. Žudikai autobusiuku teisėjui F. blokuoja kelią. Šis išlipa pažiūrėti, kas nutiko, tačiau iš vidinio kiemo išbėga žudikas ir pradeda šaudyti iš ginklo su duslintuvu, tačiau F. bėga, tad tenka šaudyti net 4-5 kartus. Paskutinis šūvis paleidžiamas į galvą. Niekas negirdi šūvių, nes ginklo duslintuvas slopina garsą. Nusikaltimo ginklas „Baikal Iž 79-8“ paimamas su savimi.

  9. Tuo pačiu autobusiuku žudikai nuvažiuoja link Ūso namų, kurie yra netoli vos už 5 km, ir palieka autobusiuką prie apleisto namo. Čia pat sėda į savo anksčiau paliktą automobilį tamsintais tikslais, kuriuo nuvažioja link moters N. namų

  10. Nuvažiavę prie moters N. namo vienas žudikas sėdi mašinoje, o kitas nueina prie durų ir paskambina į duris. N. atidaro duris, nes mato, kad už jų stovi ne Kedys. Vos atidarius ji gauna mirtiną kulką į galvą. Niekas negirdi „Baikal Iž 79-8“ šūvio, nes duslintuvas slopina garsą.

  11. Kedžio vardu registruotas pistoletas Bereta numetamas prie moters lavono tam, kad apkaltinti Kedį, tačiau šis ginklas net nebuvo panaudotas žudant du žmones. Žudikas liečia šį ginklą tik su pirštinėmis.

  12. Žudikai su savimi vis dar turi ginklą „Baikal Iž 79-8“, kuriuo nužudė teisėją F. ir moterį N. Ginklas kruopščiai nuvalomas ir patalpinamas į maišelį.

  13. Kedys neturi galimybių išsivaduoti, kadangi jo rankos surištos, tačiau jis kovoja nevalgydamas.

  14. Kagėbistų tikslas – išgauti informaciją, ką Kedys žino, kur yra paslėpta medžiaga apie pedofilus. Naudojamos visos priemonės prieš Kedį.

  15. Vyksta vertingos medžiagos paieška Lietuvoje ir užsienyje. Tuo pat metu vykdomas visuomenės smegenų plovimas per korumpuotą žiniasklaidą: Kedys pabėgo į užsienį, Kedžio kerštas ir t.t.

  16. Tačiau netikėtai pedofilijos byla pakrypsta ne ta linkme, o VSD, prokuratūros ir kitų institucijų vadovybėse vykdomas valymas.

  17. Kagėbistų elitas duoda nurodymą: baigti bylą.

  18. Artėja DAROM 2010 akcija. Netoli tos vietos, kur išmes Kedį, bus renkamos šiukšlės. Beje netoli šios vietos yra Kedžio giminių namas.

  19. Naktį Kedys priverstinai prigirdomas degtine. Sukeliant dirbtinį vėmimą, jis uždūsta ir miršta.

  20. Tada lavonas automobiliu nuvežamas prie vandens telkinio. Valtimi jis nuplukdomas į vietą, kur bus išmestas.

  21. Žudikai nesunkiai išmeta lengvą lavoną, kadangi Kedys badavo. Šalia numeta degtinės butelį, kuriuo girdė Kedį, ir pistoletą „Baikal Iž 79-8“, tačiau be duslintuvo, kad nekiltų įtarimas iš kur Kedys jį gavo.

  22. Prieš numetant butelį ir pistoletą, jie paliečiami prie Kedžio rankos.

  23. Kedys sėkmingai apkaltinamas dviguba žmogžudyste.

  24. Surandamas kitas asmuo ar asmenys, kurie bus apkaltinti padėję Kedžiui slapstytis.

  25. Byla pabaigta.

  26. Liudininkai: Ūsas, Stankūnaitė, Kedžio dukra – vis dar pavojingi kagėbistams.

  27. Lietuvoje toliau nevykdoma desovietizacija, dekagebizacija. Komunistai, kagėbistai pereina į pogrindį, tačiau išlieka tam tikroje valdžioje.

  28. Laisvės kovotojai šmeižiami kaip Sovietų Sąjungos laikais. Vadinami „kedofilais“, „avinais“ ir t.t. Naudojami KGB metodai – sukompromituoti savo auką, paleidžiant dezinformaciją apie ją.

  29. Tačiau laisvės kovotojai nepasiduoda ir kovoja toliau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Prokuroras R.Petrauskas: „Gal jau laikas pradėti pasitikėti ekspertais" Lietrytyje sako: "Kai palaikai pabuvo morge, sutinimas atslūgo, ėmė kitaip atrodyti ir veidas."

  Ką tai reiškia, matomai, tai, kad žmogus mirė sutinusiu(sumuštu) veidu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Jo, įdomu, kodėl nerašo pavardžių. Gal bijo, kad paaiškės, kad KK pats susijęs su KGB smogikais arba su Rusija? Nors čia ir taip aišku. Nereikia būti protingu, kad tai suprastum. KK tiesiog bando įtakoti žmonių mąstymą, kad šie susikiršintų ir būtų destabilizuota padėtis šalyje. Panašiems pavyko panašiai padaryti Kirgizijoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. kodel kastasis komentaras niekada neraso pavardziu.. Visa laika remiasi anonimu pasakomis. Versija itikinama, gal net taip ir buvo, negi Kedys vaiksciojo puse metu su ginklu kuriuo nuzudyti 2 zmones. Ale tai kodel pavardes nepasirasyt , kad jei jau ekspertas toks ant svieto yra. kakzaip nuolat pas jus viena bobute pasakojo. arba neivardinti saliniai prokuraturoje :-))))))))))))) cia matyt tie nuskriausti prokurorai kuriems niekaip neisseka karjeros padaryt :-)))). Rasykite rimciau ir faktais paremtus dalykus.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (5)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Naujų potyrių miegamajame suteiks vibratoriai poroms (1)
Kas yra vibratorius, greičiausiai, sakyti nereikia. Šis malonumų šaltinis paprastai...
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (2)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...