Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 27 Pirmadienis
 

Vergų tauta

2010-11-18 10:48 | Nuomonių ringas | Komentarų (12)

Biblija mus moko, kad skolininkas tampa skolintojo vergu. Tai aksioma (aksioma sen.gr. ἀξίωμα — nekintamas teiginys, priimamas kaip neabejotina tiesa be įrodymų). Visa žmonijos vystymosi istorija mus moko, kad vergystė – tai neišvengiama skolinimosi pasekmė. Nesiskolink, nes tapsi vergu – tai Dievo perspėjimas, kuris yra toks pat tikras, kaip ir tai, kad jeigu šoksi nuo uolos – užsimuši.

Labai keista padėtis dabartinėje mūsų visuomenėję. Net jeigu žmogus seka Dievo perspėjimu ir nesiskolina, jis vis viena tampa skolininku. Dėka mūsų valstybę administruojančios kolūkiečių nomenklatūros, mes visi sparčiai tampame skolininkais. Kiekvienas iš mūsų, net ką tik gimęs vaikas, jau yra skolingas apie dešimt tūkstančių litų. Kadangi mano šeimoje trys vaikai, tai mano šeima jau skolinga užsieniečiams per penkiasdešimt tūkstančių litų. Neapsigaukite – skola ne rona, neužgis. Žmonės, kurie administruoja Lietuvą, sąmoningai arba ne, bet labai sparčiai daro mus visus užsieniečių vergais.

Nemanykite, kad tai jūsų neliečia tiesiogiai. Privalomas sveikatos draudimo mokestis, abonentiniai mokesčiai elektrai, prievartinis centralizuoto vandens pajungimas privatiems namams, nepakeliami komunaliniai mokesčiai, prievartinis darbas bedarbiams, protu nesuvokiamas pridėtinės vertės mokesčio dydis maistui, vis kylantys akcizai – tai tik pirmosios kregždės to, kas mus laukia ateityje. Nomenklaturščikų bravūriškai (per žioplumą, kvailumą ar sąmoningai – to aš nežinau) auginamą skolą, mes su jumis ir mūsų vaikais turėsime atidirbti – arba emigruoti (daugelis jau dabar pasirinko būtent šį kelią). Bet abu šie keliai yra vergystės keliai.

Finansinė okupacija yra daug baisesnė, nei karinė. Finansinės okupacijos sąlygomis degraduojanti, vergais paversta tauta, nebežino prieš ką nukreipti savo pyktį. Visi tie farsai, vadinami „rinkimais“, nieko nepakeičia. Vienus valstybės skolų administratorius pakeičia kiti. Afrika, Pietų Amerika – tai labai pamokantis finansinės okupacijos pavyzdys.

Kolonijinį valdymą pakeitė finansinis valdymas. Visos tos paramos „vargstantiesiems“ tėra kyšiai vergų tautų „elitui“ tam, kad jie net nebandytų išlaisvinti savo tautų iš finansinės vergystės.

Su buvusiomis rytų komunistinio bloko šalimis elgiamasi taip pat, kaip ir su Afrikos aborigenais. Visos to europinės/pasaulinės „paramos“ realybėje tėra kyšiai nomenklatūrai už teisę begėdiškai apiplėšinėti jų tautas. Visi puikiai žinom, kas pelnosi ir veši „dalindami(-iesi)“ šias paramas.

„Pasaulis keičiasi“, „dabar ne be tie laikai“ – tai juokingos frazės, kurios sugalvotos tam, kad pateisintų nuo Kristaus atsitraukusių „elitinių“ idiotų degradaciją.

Dar senovės Makedonijos karalius Pilypas (Aleksandro Makedoniečio Tėvas) pirmas suformulavo papirkimo kare principą, sukūręs aforizmą: „Pakrautas auksu asilas paims bet kokią tvirtovę“. Raudonuosius komisarus pakeitę žydrieji komisarai tiesiog pakrovė auksu asilą (ES „parama“) ir nusipirko sau vergais ištisas tautas – lietuviai, lenkai, slovakai, latviai, estai ir t.t.

Neseniai Krikščioniškos Islandijos tautos lyderiai grakščiai nuvijo auksu pakrautą komisarų asilą nuo savo tautos tvirtovės sienų. Tai būtų neįsivaizduojamas poelgis vergiškų dušelių materialistams kolchoznikams, administruojantiems mūsų valstybę (tiksliau – prižiūrintiems prasiskolinusios valstybės turtą ir baudžiauninkus).

Taigi, nieko nepadarysi, Y tep kap Y – kap rokoujas Žemaitę. Telieka žemai nusilenkti ir iš jaudulio drebančiu balsu sudainuoti naujiems ponams komisarams ir komisarėms: „velcom to lithuania land of the beautiful slaves …..“

Vladimiras Troščenka

Komentarai

 

 

 
 1. “elitas” jau dabar kabinasi uz uzsienio firmu klesniu ir lenda i uzpakali,kad tik gautu kokias konsultantu vietas.zeria “invwstuotojams” milijonus tik uz Vilniuje iskabinta firmos iskaba su pavadinimu.Aklas kolaboravimas su Vakarais kaip seniau – su Sovietu SAjunga.Gelbejasi valdziazmogiai nuo Lietuvos.Islikimas-tik sau ir savo seimai!manau,butu tikslinga rinkti parasus palikti jevrosojuza.tuo paciu paliekant “elita” ant ledo.manau,kad jie zino,ka daro.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Puikus straipsnis atspindi tikrą realistinę padėti Lietuvoje ir pasaulyje . Tik bėda tai ,kad nėra tikrųjų ekonomikos mokslo fundamentalių dėsnių. Tai ir tie ” Ekonomikos profesoriai” gieda ta dainelę. Kieno vežime sėdi, to ir giesmę giedi. Didžioji dauguma ” Elito” partinio ir valstybinių institucijų, nesukurdami jokios pridėtinės vertės ,ar realaus produkto , tik orą gadina ir nuostolius gaminą ir mūsų tautai ir mūsų anūkams. Jiems atidirbt už skolas nereikės , nes tie parazitai nieko nesukuria . Atidirbt reikės mūsų (Darbščiajam Bitužių sluoksniui) ir jų anūkams.
  Įsivaizduokim Mūsų Lietuvą kaip šeimą penkių asmenų. Vienas dirba į namus turtus krauną , o du durnių volioja, atsieit jie labai rūpinasi šeimos dvasine ir moraline gerovę ,o du vagis parėja namo tik ir tykoja, ką išnešti ir svetur parduoti ,kad galėtu sau linksmai laiką leisti ir ulevoti.
  Tai tas vienas, tas kuris kuria ir visokį gėrį gamina, tie du tai valdininkai kurie orą gadina ir mums dūmus į akis pučia , tie du vagys tai kontrabandistai įvairiausio plauko žynibiniai klerkeliai ir distribucinių firmų atstovai kurie taip biznelį suka ,akd net dulkės rūksta . Ir giriasi, mes gi verslininkai mes darbo vietas kuriame ir t.t.
  Mums reikia tikrojo fundamentalaus ekonomikos mokslo pagrindų , kurio dėsniai ir dėsningumai aiškiai apibrėžtu ir apibūdintu ekonominius santykius tarp valstybių , tarp valstybės ekonominių subjektu ir asmens ir valstybės ekonominių santykių pagrįstumą ir įsipareigojimus tikrojo darbo ir kūrybinio produkto vertę ir tikruosius vertės rodiklius ir etalonus.
  O dabar kas vyksta rinkos ( turgaus)ekonomikos pagrindais rutuliojama beletristika. Tai kas netingi tai ir mulkina visokiomis absurdiškomis frazėmis apsiginklave ( Latvijos Ekonomika perkaito , reikia lėtinti apsukas) ir taip toliau. Laibai ilga pasakėlė.
  Kol nebus sudarytos tikrosios vertybinės sistemos , tol ir bus tas chaosas ir liaudies kvailinimas
  Visuomenės tikslai kurti ir tobulinti vertybių sisistemos skales ir jų pagrindu kurti ir formuluoti socialinių ( socialoginių ) mokslų dėsnius ir dėsningumus, ( ekonomikos, teisės edukacijos ( švietimo) politologijos ir t.t.
  Mirštanti tauta, visai be ateities per sukčius ir vagis visuose valdžios ir vadybos ešelonuose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Garliavoje , KAM NE VIS VIEN, gali parodyti savo, kaip piliecio, pozicija, kad ne esi vergas, nes tik …bla …bla, nusibodo, INTELEGENTIJA AU.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Skaudi tiesa. Krauju apsilieja širdis nuo tokių straipsnių. Beje, patys matom, kad Lietuva sunkiai serga, tik tokie autoriai apnuogina ir parodo atvirai recidyvus ir metastazes. Rašykite, mielieji, gal tai padės pakelti tautą. Lietuva – dviejų grobuonių – rytų ir vakarų – kryžkelėje. Vieni sužlugdė ir padarė vergais per energetiką, kiti – kaip jau autorius nušvietė straipsnyje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Puikus straipsnis. Rusijos buves Prezidentas Putinas pasake ES tai pyderastu sajunga. Tai parode ir Lietuvoje kai iskrypeliai prievartauja kudykius o Prezidente savu tylejimu pritaria. Ar gali issivaizduoti sitoki tylejima teisineje ne iskrypeliu valdomoje valstybeje? As skaitau buzmogejimas kai psichiniai ligoniai perima valstybes valdyma. Kas vyksta Lietuvoje sveiku protu nesuvokiama.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. tai, ka as jau 3-4metai kartoju savo “inteligentiskoms” podruskems(ak, kokia “nesvari”pedofilu byla; fe, kaip neelegantiska prie porcelianio kavos puodelio sostines senamietyje sneketi apie organu donorams pardavinejamus Lietuvos vaikus ir t.t.)solidus, protingas vyriskis isdeste solidziame dienrastyje. Zinoma, tiesa, o ypac prigyventa per 20!!!!nepriklausomybes!!!!!metu – labai neskani, netgi pykinanti.Bet to nepadare dabar – tiesiog “po musu nebebus musu”. SEKMES IR STIPRYBES MUMS VISIEMS.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Rūpintis savo sveikata turėtų kiekvienas. Pataria medikas
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Dilgėlių arbata – tiems, kurie turi mažakraujystę 
Dėl netinkamos mitybos anemija yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus palydovė. Nors atrodo, kad...

Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...