Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Rugsėjis 19 Ketvirtadienis
 

Vergų tauta

2010-11-18 10:48 | Nuomonių ringas | Komentarų (12)

Biblija mus moko, kad skolininkas tampa skolintojo vergu. Tai aksioma (aksioma sen.gr. ἀξίωμα — nekintamas teiginys, priimamas kaip neabejotina tiesa be įrodymų). Visa žmonijos vystymosi istorija mus moko, kad vergystė – tai neišvengiama skolinimosi pasekmė. Nesiskolink, nes tapsi vergu – tai Dievo perspėjimas, kuris yra toks pat tikras, kaip ir tai, kad jeigu šoksi nuo uolos – užsimuši.

Labai keista padėtis dabartinėje mūsų visuomenėję. Net jeigu žmogus seka Dievo perspėjimu ir nesiskolina, jis vis viena tampa skolininku. Dėka mūsų valstybę administruojančios kolūkiečių nomenklatūros, mes visi sparčiai tampame skolininkais. Kiekvienas iš mūsų, net ką tik gimęs vaikas, jau yra skolingas apie dešimt tūkstančių litų. Kadangi mano šeimoje trys vaikai, tai mano šeima jau skolinga užsieniečiams per penkiasdešimt tūkstančių litų. Neapsigaukite – skola ne rona, neužgis. Žmonės, kurie administruoja Lietuvą, sąmoningai arba ne, bet labai sparčiai daro mus visus užsieniečių vergais.

Nemanykite, kad tai jūsų neliečia tiesiogiai. Privalomas sveikatos draudimo mokestis, abonentiniai mokesčiai elektrai, prievartinis centralizuoto vandens pajungimas privatiems namams, nepakeliami komunaliniai mokesčiai, prievartinis darbas bedarbiams, protu nesuvokiamas pridėtinės vertės mokesčio dydis maistui, vis kylantys akcizai – tai tik pirmosios kregždės to, kas mus laukia ateityje. Nomenklaturščikų bravūriškai (per žioplumą, kvailumą ar sąmoningai – to aš nežinau) auginamą skolą, mes su jumis ir mūsų vaikais turėsime atidirbti – arba emigruoti (daugelis jau dabar pasirinko būtent šį kelią). Bet abu šie keliai yra vergystės keliai.

Finansinė okupacija yra daug baisesnė, nei karinė. Finansinės okupacijos sąlygomis degraduojanti, vergais paversta tauta, nebežino prieš ką nukreipti savo pyktį. Visi tie farsai, vadinami „rinkimais“, nieko nepakeičia. Vienus valstybės skolų administratorius pakeičia kiti. Afrika, Pietų Amerika – tai labai pamokantis finansinės okupacijos pavyzdys.

Kolonijinį valdymą pakeitė finansinis valdymas. Visos tos paramos „vargstantiesiems“ tėra kyšiai vergų tautų „elitui“ tam, kad jie net nebandytų išlaisvinti savo tautų iš finansinės vergystės.

Su buvusiomis rytų komunistinio bloko šalimis elgiamasi taip pat, kaip ir su Afrikos aborigenais. Visos to europinės/pasaulinės „paramos“ realybėje tėra kyšiai nomenklatūrai už teisę begėdiškai apiplėšinėti jų tautas. Visi puikiai žinom, kas pelnosi ir veši „dalindami(-iesi)“ šias paramas.

„Pasaulis keičiasi“, „dabar ne be tie laikai“ – tai juokingos frazės, kurios sugalvotos tam, kad pateisintų nuo Kristaus atsitraukusių „elitinių“ idiotų degradaciją.

Dar senovės Makedonijos karalius Pilypas (Aleksandro Makedoniečio Tėvas) pirmas suformulavo papirkimo kare principą, sukūręs aforizmą: „Pakrautas auksu asilas paims bet kokią tvirtovę“. Raudonuosius komisarus pakeitę žydrieji komisarai tiesiog pakrovė auksu asilą (ES „parama“) ir nusipirko sau vergais ištisas tautas – lietuviai, lenkai, slovakai, latviai, estai ir t.t.

Neseniai Krikščioniškos Islandijos tautos lyderiai grakščiai nuvijo auksu pakrautą komisarų asilą nuo savo tautos tvirtovės sienų. Tai būtų neįsivaizduojamas poelgis vergiškų dušelių materialistams kolchoznikams, administruojantiems mūsų valstybę (tiksliau – prižiūrintiems prasiskolinusios valstybės turtą ir baudžiauninkus).

Taigi, nieko nepadarysi, Y tep kap Y – kap rokoujas Žemaitę. Telieka žemai nusilenkti ir iš jaudulio drebančiu balsu sudainuoti naujiems ponams komisarams ir komisarėms: „velcom to lithuania land of the beautiful slaves …..“

Vladimiras Troščenka

Komentarai

 

 

 
 1. “elitas” jau dabar kabinasi uz uzsienio firmu klesniu ir lenda i uzpakali,kad tik gautu kokias konsultantu vietas.zeria “invwstuotojams” milijonus tik uz Vilniuje iskabinta firmos iskaba su pavadinimu.Aklas kolaboravimas su Vakarais kaip seniau – su Sovietu SAjunga.Gelbejasi valdziazmogiai nuo Lietuvos.Islikimas-tik sau ir savo seimai!manau,butu tikslinga rinkti parasus palikti jevrosojuza.tuo paciu paliekant “elita” ant ledo.manau,kad jie zino,ka daro.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Puikus straipsnis atspindi tikrą realistinę padėti Lietuvoje ir pasaulyje . Tik bėda tai ,kad nėra tikrųjų ekonomikos mokslo fundamentalių dėsnių. Tai ir tie ” Ekonomikos profesoriai” gieda ta dainelę. Kieno vežime sėdi, to ir giesmę giedi. Didžioji dauguma ” Elito” partinio ir valstybinių institucijų, nesukurdami jokios pridėtinės vertės ,ar realaus produkto , tik orą gadina ir nuostolius gaminą ir mūsų tautai ir mūsų anūkams. Jiems atidirbt už skolas nereikės , nes tie parazitai nieko nesukuria . Atidirbt reikės mūsų (Darbščiajam Bitužių sluoksniui) ir jų anūkams.
  Įsivaizduokim Mūsų Lietuvą kaip šeimą penkių asmenų. Vienas dirba į namus turtus krauną , o du durnių volioja, atsieit jie labai rūpinasi šeimos dvasine ir moraline gerovę ,o du vagis parėja namo tik ir tykoja, ką išnešti ir svetur parduoti ,kad galėtu sau linksmai laiką leisti ir ulevoti.
  Tai tas vienas, tas kuris kuria ir visokį gėrį gamina, tie du tai valdininkai kurie orą gadina ir mums dūmus į akis pučia , tie du vagys tai kontrabandistai įvairiausio plauko žynibiniai klerkeliai ir distribucinių firmų atstovai kurie taip biznelį suka ,akd net dulkės rūksta . Ir giriasi, mes gi verslininkai mes darbo vietas kuriame ir t.t.
  Mums reikia tikrojo fundamentalaus ekonomikos mokslo pagrindų , kurio dėsniai ir dėsningumai aiškiai apibrėžtu ir apibūdintu ekonominius santykius tarp valstybių , tarp valstybės ekonominių subjektu ir asmens ir valstybės ekonominių santykių pagrįstumą ir įsipareigojimus tikrojo darbo ir kūrybinio produkto vertę ir tikruosius vertės rodiklius ir etalonus.
  O dabar kas vyksta rinkos ( turgaus)ekonomikos pagrindais rutuliojama beletristika. Tai kas netingi tai ir mulkina visokiomis absurdiškomis frazėmis apsiginklave ( Latvijos Ekonomika perkaito , reikia lėtinti apsukas) ir taip toliau. Laibai ilga pasakėlė.
  Kol nebus sudarytos tikrosios vertybinės sistemos , tol ir bus tas chaosas ir liaudies kvailinimas
  Visuomenės tikslai kurti ir tobulinti vertybių sisistemos skales ir jų pagrindu kurti ir formuluoti socialinių ( socialoginių ) mokslų dėsnius ir dėsningumus, ( ekonomikos, teisės edukacijos ( švietimo) politologijos ir t.t.
  Mirštanti tauta, visai be ateities per sukčius ir vagis visuose valdžios ir vadybos ešelonuose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Garliavoje , KAM NE VIS VIEN, gali parodyti savo, kaip piliecio, pozicija, kad ne esi vergas, nes tik …bla …bla, nusibodo, INTELEGENTIJA AU.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Skaudi tiesa. Krauju apsilieja širdis nuo tokių straipsnių. Beje, patys matom, kad Lietuva sunkiai serga, tik tokie autoriai apnuogina ir parodo atvirai recidyvus ir metastazes. Rašykite, mielieji, gal tai padės pakelti tautą. Lietuva – dviejų grobuonių – rytų ir vakarų – kryžkelėje. Vieni sužlugdė ir padarė vergais per energetiką, kiti – kaip jau autorius nušvietė straipsnyje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Puikus straipsnis. Rusijos buves Prezidentas Putinas pasake ES tai pyderastu sajunga. Tai parode ir Lietuvoje kai iskrypeliai prievartauja kudykius o Prezidente savu tylejimu pritaria. Ar gali issivaizduoti sitoki tylejima teisineje ne iskrypeliu valdomoje valstybeje? As skaitau buzmogejimas kai psichiniai ligoniai perima valstybes valdyma. Kas vyksta Lietuvoje sveiku protu nesuvokiama.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. tai, ka as jau 3-4metai kartoju savo “inteligentiskoms” podruskems(ak, kokia “nesvari”pedofilu byla; fe, kaip neelegantiska prie porcelianio kavos puodelio sostines senamietyje sneketi apie organu donorams pardavinejamus Lietuvos vaikus ir t.t.)solidus, protingas vyriskis isdeste solidziame dienrastyje. Zinoma, tiesa, o ypac prigyventa per 20!!!!nepriklausomybes!!!!!metu – labai neskani, netgi pykinanti.Bet to nepadare dabar – tiesiog “po musu nebebus musu”. SEKMES IR STIPRYBES MUMS VISIEMS.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
J. Imbrasas: Trakai turi problemų, kurias reikia nedelsiant spręsti 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą 
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (21)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...