Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 5 Penktadienis
 

Vašingtonas: į Baltarusiją – per Lietuvą

2012-05-02 18:44 | Užsienis | Komentarų (44)

Ypatingą vaidmenį, nuverčiant A.Lukašenką, Vašingtonas yra numatęs Lietuvai – kaip valstybei-lyderei regione. KK nuotr.

Prieš Baltarusijos prezidentą – specialus įstatymas

JAV Atstovų rūmų narys, žmogaus teisių gynimo, sveikatos apsaugos ir Afrikos reikalų pakomitečio pirmininkas K.Smitas 2011 m. inicijavo „Demokratijos ir žmogaus teisių Baltarusijoje įstatymą“. Kongrese šį įstatymą be jokių prieštaravimų priėmė žemieji rūmai ir persiuntė į Senatą.

Šis dokumentas turėjo pakeisti analogišką 2004 metų įstatymą, kurio galiojimo laikas jau buvo pasibaigęs.

Naujajame įstatyme JAV siūlė nepripažinti 2010 metų Baltarusijos prezidento rinkimų ir reikalauti naujų „laisvų ir teisingų prezidento rinkimų“.

K.Smit taip pat pasisakė už antiprezidentinių akcijų Baltarusijoje pratęsimą ir opozicijos aktyvistų, veikiančių socialiniuose tinkluose, palaikymą.

K.Smit taip pat manė, jog ypatingai svarbu finansuoti V.Ivaškevičiaus judėjimą „Žmonių sueiga“, kuri organizuos protesto akcijas.

JAV ir ES – išvien kovoje prieš Baltarusiją

JAV valstybės institucijų užsienio politikos ir užsienio ekonomikos ekspertai Baltiesiems rūmams rekomendavo didinti tolesnį sankcijų spaudimą Baltarusijai, kad šalyje būtų išprovokuotos ir didėtų protestinės nuotaikos prieš Baltarusijos valdžią.

Ypatingai svarbus vaidmuo realizuojant šitą Vašingtono strategiją skirtas JAV ir ES veiksmų koordinavimui.

JAV Valstybės departamente šiuo klausimu su palengvėjimu pažymėta, kad Vašingtonui nereikės įdėti pernelyg didelių pastangų, jog įtikintų Europą dėl būtinumo užimti griežtą poziciją A.Lukašenkos atžvilgiu.

JAV Valstybės departamente pasidžiaugta, jog atskirų Europos centrinių ir rytų šalių – pirmiausia Lietuvos ir Italijos – praktikuotas palaipsninis Baltarusijos įtraukimas į ES orbitą per „Rytinės partnerystės“ programą prarado „raktinių“ ES žaidėjų paramą.

Tai, pasak Valstybės departamento, išryškėjo atsisakant Lietuvos ir Italijos tarpininkavimo, A.Lukašenkai bandant atstatyti dialogą su Briuseliu.

Svarbiausias vaidmuo – Lietuvai

JAV administracija artimiausiu laikotarpiu numato itin vaisingai padirbėti antibaltarusiška kryptimi su Pabaltijo šalimis (Lietuva ir Latvija), kurios ne visada palaimina spaudimą Minskui.

Čia ypatingą vaidmenį Vašingtonas yra numatęs Lietuvai – kaip valstybei-lyderei regione, prastumiant savas amerikietiškos demokratijos nuostatas į Baltarusiją.

Lankydamasi Lietuvoje, JAV valstybės sekretorė Hilary Clinton pasisakė apie būtinybę plėsti amerikietiško pobūdžio demokratiją Baltarusijoje ir pasisakė už sankcijų Baltarusijai išplėtimą. H.Clinton taip pat pareiškė, kad Lietuvos nevyriausybinės organizacijos pasiruošusios „investuoti“ naujas idėjas, stiprinant Baltarusijos opozicijos potencialą.

Būdama Lietuvoje, H.Clinton taip pat rekomendavo Baltarusijos opozicijai palaikyti glaudų ryšį su Lietuvoje veikiančiomis žmogaus teisių gynimo organizacijomis, žinančiomis, kad jų iniciatyvos bus rimtai įvertintos Vakarų valstybių vadovybių.

H.Clinton vizito metu Lietuvoje Baltarusijos opozicijai buvo perduotas Vašingtono sprendimas finansuoti A.Lukašenkos oponentus per įsteigtą tarptautinį fondą skubiai pilietinės visuomenės pagalbai.

Ką tokiu būdu pasieks JAV ir ES?

Planuojama, kad JAV ir ES politinės vadovybės sprendimas padidinti spaudimą Minskui šį kartą duos pageidaujamų rezultatų.

JAV ir ES politinė valdžia mano, jog šį kartą A.Lukašenkai nepavyks sužaisti Rusijos ir Vakarų susipriešinimo korta ir iš Europos Sąjungos bei tarptautinių rinkų gauti finansinę paramą, imituojant „plataus dialogo visuomenės ir politikos jėgų“ procesą, ką Baltarusijos prezidentui per praėjusį dešimtmetį ne kartą yra pavykę padaryti.

Ypatingai pažymima, kad Baltarusijos politinių kalinių išlaisvinimas ir reabilitavimas turi būti įgyvendintas ne mainais į sankcijų nuėmimą ar sumažinimą ir kreditų suteikimą – tai besąlyginė sąlyga dialogo atnaujinimui.

Baltarusija ir Lietuva

Lietuvai Baltarusija yra artimiausia kaimynė, su kuria būtina palaikyti draugiškus santykius, paremtus pagarba vienas kitu ir nesikišimu į vidaus politiką.

Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė visada užėmė santūrią poziciją dėl sankcijų Baltarusijai ir jos vadovybei.

Tačiau susiklosčiusioje situacijoje Lietuva priversta elgtis ne pagal nacionalinius kaimynystės su Baltarusija prioritetus, o turi veikti griežtuose JAV geopolitikos interesų rėmuose, kuriuos palaiko ES. Nes Lietuva – ES narė.

Deja, realybė tokia, kad būtent JAV formuoja Rytų Europos užsienio politiką. Ir ta užsienio politika Baltarusijos atžvilgiu privaloma (!) visoms šio regiono valstybėms – nepaisant to, kad tarp Lietuvos ir Baltarusijos yra draugiški kaimyniniai ir puikūs ekonominiai santykiai, ir kad tokia užsienio politika gali turėti (ir jau turi) įtakos pačios Lietuvos ekonomikai.

Be abejonės, JAV vers Lietuvą eiti Baltarusijos izoliavimo ir Minsko spaudimo keliu, o taip pat vers vykdyti „demokratizavimo“ procesus, suplanuotus JAV Valstybės departamento ir diriguojamus griežtos Vašingtono rankos.

Taigi Lietuva turi “peržiūrėti” prioritetus:   vardan JAV geopolitinių interesų turi būti paaukoti kaimyniniai ir verslo santykiai su Baltarusija.

Lietuvos verslas jau signalizuoja: Lietuvos įsivėlimas į tarptautinius žaidimus jau pakenkė Lietuvos verslui Baltarusijoje.

O jeigu Baltarusija pasitrauks iš Klaipėdos uosto ir Lietuvos geležinkelių, kas šiuos milijardinius nuostolius Lietuvai kompensuos?

JAV tikrai to nedarys. Nes JAV motto: „Svarbiausia – visiems susivienyti prieš Aleksandrą Lukašenką, o visa kita – ta jūsų ekonomika ir t.t. – tik detalės.“

Parengta pagal „Karštą komentarą“

Komentarai

 

 

 
 1. Ar pastebejote, kad vienu metu netiketai, kaip ir prasidejusios, dingo „tyliosios“ demonstracijos Baltarusijos miestuose? Kodel? Ogi, „izdininka“ pasodino… Nebera kam uz „plojimus“ sumoketi. Demonstraciju dalyviai pasakojo, kad neblogai uzsidirbdavo, nes uz dalyvavima is Beliackio ir kitų „revoliucionieriu“ „kasos“ buvo mokama po $20-30, o organizatoriams – po $50. Is tos pacios „kasos“ buvo mokamos ir teismu „demonstrantams“ priteisiamos baudos uz viesosios tvarkos pazeidima.
  Ne paslaptis, kad „kasa“ per Lietuvos, Latvijos, Lenkijos bankus papildydavo JAV ir ES slaptosios tarnybos per taip vadinamas „demokratines“ ir „zmogaus teisiu gynimo“ organizacijas. Neveltui JAV Lietuva pradejo spausti del sio ivykio ir reikalauvo pasiaiskinti, tuo irodydama, kad Lietuva tera apgailetina JAV marionete.
  Po Baltarusijos prezidento rinkimu pas opozicionierius buvo konfiskuotos dideles pinigu sumos Eurais ir USD, gautos is ES ir JAV “nevalstybiniu organizaciju”, bei ataskaitos, kiek pinigu skirta rinkiminei kampanijai, antilukashenkinei agitacijai, atlyginimams uz dalyvavima riausese (parama opozicijai per 5 m. sudarė po kelis šimtus milijonu USD ir EUR). Dokumentu analize parode, kad didesnioji paramos dalis (JAV ir ES mokesciu moketoju pinigu) opozicionieriu vaduku buvo isgrobstoma ir issvaistoma kelionems po ES valstybes, perkant prabangius automobilius, statantis namus, perkant butus. Dar nemaza dalis, kaip paaiskejo, nusesdavo ir Lietuvos „valstybininku“ kisenese…
  Beliackis suimtas ir buvo teisiamas uz tai, kad nedeklaravo i jo saskaitas Lietuvoje is JAV ir ES „demokratiniu“ organizaciju pervestu virs 1.000.000 Lt ir nesumokejo mokesciu.
  Parodykit man bent viena valstybe, kurioje uz mokesciu nemokejima nebaudziama!
  Ypac skaudziai baudziama pacioje “demokratijos citadeleje” – JAV.
  Isivaizduokim, kad tas Beliackis gyvena Lietuvoje, o i JO saskaitas Baltarusijoje, sakysim, is Rusijos, pervedamas 1 MILIJONAS Lt, kuriu jis nedeklaruoja ir nesumoka jokiu mokesciu. Ar Lietuvoje jis nebutu baudziamas?
  Tai kodel Baltarusijai taikomi kiti standartai?
  Kodėl rūpinamasi tik DIDŽIAUSIA VISŲ LAIKŲ UKRAINOS VAGILKA, padariusia milijardinius nuostolius valstybei ir susikrovusia MILIJARDINIUS TURTUS SAU??? Ukrainos kalėjimuose tupi apie 20.000 vagių, bet jie ne tokie žymūs, todėl niekam nerūpi…
  ________________________________________

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Už Lukašą 100 procentų ! Jis išsaugojo valstybę irTautą , o LT nebėra =Faktas !

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. O kuom Baltarusijos valdzia bogesne uz Lietuvos????Ji zymiai geresne,bet Baltarusija valdo ne pedofilai,uztat europos sajungai labai nepalanki ir sakyciau net labai priesiska.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 4. tegu gyvena Bltarusija kaip nori ,nesuprantu , o gal puikiai supranrtu ko cia kisti kitoms valstybems savo snapa. Saunus Lukosenka , ten su pedikais tikraiausiai nesitaikstoma. Lenda kai kaules

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. baltarusiai- musu broliai, gal leiskim jiems gyventi savo gyvenima, musu valdziai dar toli iki ju, jei kalbeti apie rupinimasi zmonemis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ES – tai neokolonialistai. Nei Šveicarija, nei Baltarusija, nei Sirija nėra ES valstybės. Deja, ES leidžia sau ne tik nurodinėti šioms valstybėms, bet ir taiko sankcijas, jeigu tik jos neklauso ES diktato. Lietuva, palaikydama įvairias sankcijas, tik stengiasi, kaip apgailėtinas šunytis, įtikti savo šeimininkams.
  BY „Opozicijos“ veikėjai „Rytų partnerystės“ susitikime Varšuvoje iš ES vietoj partnerystės reikalavo dar griežtesnių sankcijų Baltarusijai ir dar daugiau dolerių ir eurų BY opozicijai…
  JAV ir ES skyrė 350 000 eurų(ES mokesčių mokėtojų pinigų) „opozicijos“ reklamuotam „visuotiniam baltarusių“ susiėjimui paremti. „Susiėjimo“ organizatoriai skrajučių spausdinimui, reklamai, SMS siuntimui išleido 43 000 eurų 307 000 eurų dingo be žinios… Į „visuotinį susiėjimą“ didžiuosiose miestuose susirinko po keliasdešimt žioplių, ir tuo viskas baigėsi.
  Kai Briuselyje ES svarsto, kokias dar griežtesnes sankcijas taikyti Baltarusijai, ten dalyvaujantieji Baltarusijos “opozicijos” atstovai taip pat reikalauja kuo greičiau ir kuo griežtesnių sankcijų bei padidinti FINANSINĘ PARAMĄ BY OPOZICIJAI…
  ES bandė pagasdinti Lukašenką, atšaukdami savo pasiuntinius. Tie išdardėjo su didžiausiu triukšmu, arogancija ir grasinimais. Deja, kai ES veikėjai suprato, kad Lukašenka deda ant jų skersą, tenka sugrįžti tyliai, nuleidus galvas ir pabrukus uodegas, kaip apspardytiems šunyčiams…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kai siautėjančius ir langus daužančius demonstrantus išvaiko Rusijoj, Baltarusijoj ar Kinijoj – tai baisus nusikaltimas DEMOKRATIJAI ir ŽMOGAUS TEISĖMS – nesavais balsais žviegia “žmogaus teisių gynėjai”.
  Jeigu demonstrantai – net ir langų nedaužantys – vandens patrankomis, guminėmis kulkomis, ašarinėmis dujomis ir, talžant lazdomis, išvaikomi JAV, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Turkijoje, Gruzijoje, „draugiškose“ arabų valstybėse ar Lietuvoje – tai NEREGĖTOS LAISVĖS IR DEMOKRATIJOS VIRŠŪNĖ – necyptelėja nė vienas „demokratas“. Jeigu DRAUGIŠKAME Kosove, neseniai atplėštame nuo Serbijos, žudomi žmonės, kad taptų organų donorais, jeigu Kosovo prezidentas – mafijos draugas, – nieko tokio…
  Jie visa gerkle baubia, kai Rusijoje teisiamas koks amžiaus vagis, per keletą metų prisivogęs milijardus, bet tyli, kai į kalėjimą uždaromas JAV karo nusikaltimų Afganistane ir Irake „paslaptis“ paviešinęs seržantas…
  „Demokratai“ tyli, lyg apsi-šikę, kai iš žmonių tyčiojamasi Uzbekijoje ar Tadžikijoje, kai Saakašvilis Gruzijoje susidoroja su oponentais, nes ten valdo JAV draugai… „Demokratai“ nė kiek nepergyvena, kai Izraelis apšaudo ar fosforinėmis bombomis, deginančiomis gyvus žmones, bombarduoja Libaną ir Palestiną, kai JAV „vaduotojai“, lyg viduramžiais kankina, kaip dažnai paaiškėja, niekuo nekaltus belaisvius, kai svetimšaliai samdyti galvažudžiai “valo” Afganistano ir Irako kaimus…
  Kai DRAUGIŠKŲ valstybių (Kazachstane, Kirgizijoje ir kt.) diktatoriai prezidentais pasiskelbia iki GYVOS GALVOS – tyla. Va, jeigu NEKLUSNUSIS A. Lukašenka PERRENKAMAS 3-čią kartą – TAI JAU PASAULINĖ TRAGEDIJA… Jeigu BY rinkimuose vyras su žmona kartu įeina į kabiną biuletenių pildyti – PASAULINIO MASTO KOŠMARAS – RINKIMAI NEDEMOKRATIŠKI IR NETEISĖTI. Kai „demokratinėje“ Lietuvoje fiksuojami šimtai pažeidimų (balsų pirkimų, klastojimų…), RINKIMAI TEISĖTI IR DEMOKRATIŠKI…

  Lukašenka tapo DIDELE RAKŠTIMI JAV, ES ir Rusijos oligarchų bei ekonominių pasaulio užkariautojų šiknose.
  Zoologinės buržujų neapykantos A. Lukašenkai priežastis – labiau negu aiški – Baltarusijoje XXI a. kolonialistai ir eksploatatoriai negali šeimininkauti, kaip savam kieme. JAV ir ES nori sukišti ten savo „demokratus“ prichvatizatorius, išvogti šalį (o ten tikrai yra ką vogti), todėl visokios “opozicijos” gausiai finansuojamos, Baltarusija patiria ekonominį bei politinį terorą.
  Dėka A. Lukašenkos Vakarų buržujai negali beatodairiškai vogti, grobti, prichvatizuoti, niokoti valstybės turtų ir gamtos išteklių, negali, lyg vergų, už grašius engti vietinių gyventojų ir pompuoti milijardinius pelnus į savo kapšus, negali išsivežti iš Baltarusijos kokybiškus maisto produktus, o ten eksportuoti apgedusius, arba brangų chemijos prifarširuotą šlamštą.
  Todėl ir siunta, drabstydamiesi dvokiančiomis putomis, lyg peralkusios hienos, negalėdamos pasiekti grobio, grasina įvairiomis sankcijomis…
  Ir tai vadinama demokratija? Sankcijos yra ne kas kita, kaip teroras. Teroras prieš valstybę – t.y. žmones. Kokią teisę turi JAV ir ES terorizuoti kitą šalį sankcijomis??? Ar JAV ir ES klausė baltarusių, ar jie nori sankcijų???
  Ar žmonės bėga iš Baltarusijos, kaip lietuviai iš šitos skylės, dar vadinamos Lietuva, kur ES viešpatauja?
  Tikiuosi, kad Lukašenka atsilaikys mafijos spaudimui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • labai geras komentaras,tik kad didzioji dauguma zmoneliu jau pasieke toki nubukinimo lygi,jog visiskai nebesugeba savarankiskai mastyti ir suprasti,kas vyksta pasaulyje

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • JAU ZMONES BUKINAMI SPECIALIAI,VAROMA BAIME,VISUR TIK MELAS SU ZMOGUM IS VIS NESISKAITOMA,AMERIKA VALDYS VISA PASAULY IR TAS LABAI GREITAI IVYKS,NES KARUSELE JAU PRADEDA ISISUKTI.PIRMYN I VERGIJA!KARCIOS BUS TOS DEMOKRATIJOS PASEKMES.DAR KARTA IRODOM , KAD BE AUKLES MES NESUGEBAM GYVENTI. O LUKOSENKAI KAD TIK ISLAIKYTU SAVO SALI,NUO TU JU DEMOKRATIJU.PAVYZDYS MUSU DEMOKRATIJA,VISKAS ISVOKTA,NUALINTA,PUSE SALIES,IESKO DUONOS SVETUR,O SAUJA PRISIPLAKELIU GYVENA IR NEMATO VARGO.KARTAIS SUSIMASTAU,NUO KO MES BEGOM IR I KUR?!

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ….Jie pyksta, kad Jo Ekscelencija, musu Seses Baltarusijos Prezidemtas Lukasenka : neisileido – banku is Vakaru, kurie veliau – sukele, dabar pavojingai gilejancia – Pasauline Ekonomine Krize…. Prezidentas Lukasenka – vien del to buvo apsauktas Kondilizos Rais “paskutiniuoju diktatoriumi” Europoje, nes neleido tuo budu – apvogti “goldman – sachs’ams” Tevynes Baltarusijos !… Juk tie finasinisi aferistai is Wall Street – per visus 30 metu, iki 2008 : apvoges visa Amerika, ir sukele Pasauline Krize, todel – visai neseniai – buvo, musu iskilaus Prezidento, Barack’o Obamos, labai teisingai – pavadinti “Riebiais katinais” is Vall Street !. Jau praejo metai laiko, kaip 200 Federalinio Tyrimo Biuro agentu : sedi ir iesko JAV bankuose : kur dingo 1 trilijonas dolieriu is Valstybes ? Tikiuosi, kad FTB tyrimui pasibaigus – kils naujos bylos JAV teismuose. – pries daugeli finansiniu aferistu is Wall Street,. Neseniai JAV spaudoje pasirode zinia, kad “antrasis mazas Madov’as:” /angliskai Madoff”/, toks aferistas Allen Stanford /is Stanford Financial Group/. apvpoge net 30.000 zmoniu – visame Pasaulyje /bet ne apvoge – musu Seses Baltarusijos !/, ir uz pagrobtus – net 7 nilijardus dolieriu nuo zmoniu, buvo nuteistas 110 METU KALEJIMO Amerikoje !… Labai gerai, kad Jos Ekscelencija – Lietuvos Prezidente, Dalia Grybauskaite : palaiko broliskus santykius su Sese Baltarusija… Vakaru politiniai aferistai – panaudojo pries Baltarusija : lenku tautines mazumos “V Kolona.”, susikurusia is panasiu lenku sovinistu, kelianciu riauses Baltarusijoje – kaip ir Vilnijoje Lietuvoje, slaptai finasuojamu is uzsienio : bet yra ten – tik 50 procentu, is visos lenku bwedruomenes, apgautu ir vadovaujamu – politines aferistes Andzelika Orechvo… Prezidentas Lukasenka – teisingai pasielge, kad uzdare tinkamu laiku : visas banku saskaitas Baltarusijoje, skirtas multi – spekulianto Geroge Soros’o – purviniems moraliai pinigams. Todel zlugo, ispiruojama is Valaru – “oranzine revoliucija” Minske : buvo tik 10 palapiniu, su jaunuoliais – ne visiskai nusimananciais tais laikais, ka jie is tikruju – jinorejo tuo metu : isileisti i savo Tevyne is uzsienio… Buvo 4 mln dolieriu, slaptai siumciamu – per “adamkine” Lietuva, kad nuversti Prezidenta Lukasenka… Atrodo, kad 2006 metais, ar veliau – pakeliui dingo : 2 mln. dolieriu, ir visi tyli – niekas Vakaruose nebeiesko, kur jie “dingo” ? Ar tik, pulk, Vytautoi Pociuno, neisaiskinta iki siol – uzudymo Baltarusijoje “paslaptis” : nera su tuo susijusi irgi ? O gal veliobis – per daug “zinoijo”, todel buvo issiustas is VSD Vilniuje i Baltarusija, o po to planuotai – nakti ismestas is 10 auksto, per langa is viesbucio Breste ?.. As manau, kad su Sese Baltarusija – reikia toliau : sugyvebnti draugiska, nesikisti i Jos vidaus reikalusi… Juk musu iskilioji Prezidebte, uzpernai teisigai pareiske, kad Lietuvos uzsienio politika – nebus toliau uzstatu : nei JAV, nei Rusijos uzsienio politikai. O kaip Jums – viskas atrodo is arxiau ?… Juo labiau, kad tie “goldman – sachs’ai”: is Wall Sreet, jau pereme – visiskaja kontrole ES Centriniame banle ? O jie – anksciau, uz didelius graiku pinigus – slaprai “moke” Graikija : kaip apgauti Euorpos Sajunga, kad visai – be reikalingojo laiko, ir tam tikru lesu “pasiruosimui ” – apgautu ta pacia Euroipos Sajunga, ir tuo budo – isvilioti euro pinigu ivedima… Apoe tai tyloma ! Graikijoje kilus krizei del to, ir bankrotui veliau – vel tie “godman sachs’ai” slaptai – moke is naujo Graijijos finansistus, tai darydami – uz simtus tikstanciu – ismokamu graiku dolieriu, kaip idabar s Graikijos Valstybes bankroto :slaptai susikrauti, sau patiems – milijonus euru !… Ar toji “arklio galvos” formato – politike is Briuselio, Caterine Ashton – ne “stums” Lietuvos is naujo, su “goldman sachd’u” taikoma – finasine prievarta Lietuvai, i planuojamus : labai komplikuotus politiskai – karus Azijoje is naujo ?… Juk “arklio galvos” politikes is ES, butent tos Caterine Ashton – vis labiau rodomas nuo dabar, dar “pro – businis” agresyvumas, o taipat “euro – diktatas” – yra labai sunkiai nuspejamas, ir gali net privesti Pasauli : prie istisu Azijos, o taipat ir Artimuju Rytu – nekaltuju Tautu sunaikinimo branduoliniame kare ?..Todel lapkricio 6 diena – mielai balsuosime vien uz Prezidenta Obama, nes bagia – Buso kolonistinius karus Mazoje Azijoje ! Net pats Prezidentas Clinton, irgi neseniai pareike viesai, kad Prezidentas Obama – bus vel Tautos isrinktas Amerikoje, ir tai isrinktas – ne kitaip, bet “trijumfaliskai” ! … Stai visumoje – man atrodo, nuo ko – apgyne savo Tevyne Baltarusija, Jo Ekscelencija Prezidentas, Aleksandr Lukasenka. !. O mes lietuviai, privalome zinoti – tikraja Tiesa, palankai remti Lietuvos Prezidentes – draugiskaja politika Sesei Baltarusijai… Su Pagarba – GEDIMINAS ZILINSKAS, NEW YORK

    Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Amerika susireiksminusi emigrantu salis,visur ti kursto nesantaikas ir kitom rankom nesantaikas glosto

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • TO INDENAS – TEISINGAI ISSIREISKIAI – KAS YRA TIE TIKRIEJI AMERIKONAI – VIETINIAI INDENAI – ATEJO BRITAI , ISZUDE ISTISAS INDENU GENTIS, KO NEISZUDE – SUVARE I REZERVATUS, ATEME TEISES , PAZEMINO, NUSMUKDE, ISTUME I SKURDA , NEVILTI. iR SI SALIS DABAR VADINASI DEMOKRATIJOS LOPSIU – NESAMONE – MELAGIAI, ZUDIKAI IR SUKCIAI.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • kaip sulauke,ar nematai?atvaziavo velniu israse,o ta klinton tai ne boba,o velnio arklys,zodziu sedim tokioj skylej,kad bolshe niekuda…

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Nerašyk nesąmonių ,nes tie kurie po karo buvo miškuose,buvo išžudyti šitų kurie
   sulaukė amerikonų . Reiškia to meto amerikonai jiems netiko. Galima užduoti ir
   analogišką klausimą . Ar tie kurie kalbėjo apie partijos ir liaudies vienybę ir kovojo
   prieš tuos kurie buvo miškuose ,vardan šviesaus rytojaus ,ar jį pastatė ? Gal labusų
   iniciatyva buvo atidarytos sienos ir pralaimėtas ,,šaltasis karas ,, ? Atsakymas
   remiantis istorine patirtimi yra vienas, Maskva eilinį kartą įrodė ,kad turi polinkį išduoti
   ir naikinti .Ne tik kitas tautas,bet ir save ,su trumpalaikiais pakilimais . Jeigu išvados
   nebus padarytos ,mes ,kaip tauta ištirpsime ,o slavai prieis logišką galą, nes savo
   istoriją rašo per kitų tautų istorija .Reiškia , dedasi,kad esą tie ,kurių jau nėra .
   Vieni šitose teritorijose jau gyveno … Bet jiems nebuvo gana ,kad gyventojai jau
   kalbėjo jų kalba. Prireikė ir istorijos paėmė ko nesuprato ,kaip antai ,,svastiką,, .
   ,,pasveikinimą,, , nutarė esą ,,arėjai,, [artojai] ,kuo baigė ? Kiti sukūrę atseit
   super valstybę net nekariaudami nusibaigė… Prie ko čia labusai ? Bet, kaip
   sakoma ,,-Jeigu gėda, sakyk ant manęs ,,. ..

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. batkios paklausti ,kaip jie su pedofilais tvarkosi_gal tokio klausimo nekyla…..ukrainos prezidento paklausė žurnalistė-DĖL ARTEKE PRIEVARTAUTŲ VAIKŲ -KĄ DARYTUMĖTE-PAGALVOJĘS ATSAKĖ-NUTRAUKČIAU…….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ka cia klausti,visi puikiai zino,bet vat vel vakaru nurodymus reikia vykdit,taik kad jau velai ir klausti ir atsakineti,belieka suraukti rura ir tyleti,patys isipraset i ta sajunga dabar patys ir srebkit…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. O kodel pats tiek ipykes? Matyt labai skauda del to, kad Venckiene globoja mergaite ir jus negalit jos turet savo nasruose. Normalus zmones visi uz mergaites saugu gyvenima, uz Venckus ir Kedzius. Matomai esi is tu, kurie kaiso savo sysalus ir dabar stengiasi sunaikint mazaja liudytoja. Pagarba zmonems stovintiems pris Kedziu ir Vencku namu, o tokiems niekseliai kaip tu siukslemis vadinami

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. niekaip nesuprantu,prie ko tie amerikosai prie baltarusijos???kaip jie nori taip tegu gyvena,na tikrai jau ta okupantu politika pas jankius,visur nosi kaiso,negi nieks neduos perta nosi

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ES ir JAV yrodo eilini karta, kad Nepriklausomu Valstybiu negali buti. Valstybes turi priimti kuris blogis didesnis, paklusti imperelistinei sionistinei JAV ar demokratinei Euroazijos sajuzui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Sionistine JAV dirba juodus darbus svetimomis rankomis. Isdidzia Baltarusiu Tauta manau nepalauz zydu uzmacios. Manau Baltarusiai, greciaiu susijungs su Rusija nei su ES kalejimu. Lietuva negali kistis i kitu Valstybiu reikalus tai nusikaltimas. Tik parazitas kovoja su kaimynais. Gal; zydai nori, kad mes su Baltarusija ar Rusija gyventome kaip zydai su palestinieciais?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Mūsų politika Baltarusijos atžvilgiu turi būti pamatuota ir pragmatiška – juk jie artimiausi kaimynai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • mūsų politika – kuria ranka nusivalyti šikną. tą dar galim spręsti savarankiškai.
   net ir oficialiai įstatymiškai įtesinta, es direktyvų viršenybė prieš lietuvos įstatymus.
   net ir toks “valstybinės svarbos reikalas” kaip pvz. sūpynės vaikų žaidimo aikštelėj reglamentuotas es nurodymais (aukštis, plotis).
   neskaitant es, ‘mūsų politika’ – vykdyti naujo vyresnio brolio muomonę. reikia net iš anksto nuspėt kas tam vyresniajam įtiks. va čia ir yra didžioji lietuvos valdžios politika

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • GERAI SAKOT,TOKIA JAU MES LIETUVIAI,BE SAVO NUOMONES,LENDAM I SIKNA BE MUILO.IR VISIEM KAS TIK ATEINA,VOKIETIS,RUSAS,DABAR AMERIKA IR PER AMZIUS…VISIEM NORIM BUT GERI SAVO KIEMO NEISISLOJAM NIEKADA.SUGALVOJA KOKIE MASONU RATELIAI KAD VALDYS PASAULI IR IKI TO JAU EINAM.O ZMONES NEJAUCIA,NES JIE KASDIEN MAITINAMI MELO DOZEM,

    Thumb up 0 Thumb down 0

 15. mccaino pasirodymas neeilinis ivykis, regiono saugumui iskilo gresme, jei kentes baltarusija, kentesim ir mes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. kodel jie nori to Lukasenkos galvos ka jis jiems padare,kad – neleidziai isgropstiti valstibinio turto???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Amerikonai jau kelis dešimtmečius savo pašonėje verčia Fidelį, tai dabar sukauptą patirtį naudos verčiant Lukašenką.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. rimta informacija.

  Ryt arba poryt vėl IMS MERGAITĘ! ŽMONĖS vykit į Klonį. Neleiskit jos atimti iš namų!
  Pagoglinkit „Klonio gatvė dienoraštis“ kur skelbiama ši informacija.
  Klonio gatvės budėtojams reikia pagalbos! Dėl savo vaikų dabarties ir ateities, nebūkit abejingi. Kiekvieno iš jūsų vaikas gali lygiai taip pat nukentėti. išgelbėsit mergaitę – išgelbėsit savo vaikus.
  Paplatinkit.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jau seniai reikėjo, bet tempti gumos jau nėr kur
   Labai linkiu,kad ta nuolatinė ir šimtoji Skučienės pranašystė vieną kartą išsipildytų
   Ta dvokianti patvorio votis turi būti išoperuota. puiku, jei tai tikrai bus ryt ar poryt.
   Nekantriai laukiu

   Gal tada venckaskučių ruporai nustos savo šūdiną reikalą kaišioti panosėn visur kur net neįmanoma. idiotai nesugeba suprasti kur apie ką kalbama per venckinį suzombinimą

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • taigi uz jus “visa lietuva”, “tauta”, “emigracija” ir londonas su popiezium. skelbiates kad uz venckiene 85-90-95%
   kam tada ie klyksmai?
   bijot kad lietuva jums siknas ispardys uz lietuvos vardo juodinima? teisingai bijot. nusispjaus ant jusu taip, kad paskesit.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. SOS ! Visi visi kas galite skubiai i Klonio gatve,nes tik zmoniu gausumas gali isgelbeti margyte.,kuria slaptai ruosiamasi paimti siomis dienomis

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • pasaulį matot tik per jos tvoros plyšelį
   kas kur kaip bebūtų, apie ką kas bekalbėtų, venckiniams idiotams tik jų stabas venckienė
   kad ir kiek tu visur žviegsi, tas jūsų dvokiantis pūlinys turi būti dezinfekuotas ir išoperuotas.
   kuo greičiau
   o zombiams vieta jūsų kapinėse

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • koks tavo beproti reikalas,kas ir kur per koki plysi ziuri,iprates kaimieti tik niurnet,cia tau ne karvyde

    Thumb up 0 Thumb down 0

 20. “-1939 metų karas bus seniai pasibaigęs. Žemę slėgs naujos nelaimės: dvasinės, stichinės, ekonominės. Vietomis drebės žemė, vietomis siautės vandenys, vėjai, atsivers ugnikalniai, atskris retai pasirodanti kometa. Žmonės ims šnekėti apie pasaulio galą. Bet jūs nesiduokite panikai, apgaulei. Pirma dar turi įvykti Apokalipsėje užrašyti įvykiai. Didžių ženklų belaukite, nesitikėkite Vokietijoje, Rusijoje, Lenkijoje, Lietuvoje. Sunkią valandą nukreipkite akis į JAV. Tik čia pasirodys pirmieji tikri pasaulio galo ženklai. JAV kils žiauri revoliucija. Panašios revoliucijos Žemė niekados nebuvo regėjusi. 1917 metų revoliucija dabar atrodys kaip nekalti bukų žaidimai. Išnaudojamos, pavergtos JAV masės sukils, joms vadovaus geležinių gangsterių gauja, iš pradžių dar remiama pačių milijardierių. Ji nušluos savo globėjus fariziejus-sadukiejus, valdančiuosius sionistus iki paskutinio žmogaus. Žlugs dievažudžių fariziejų-sadukiejų kėslai užvaldyti pasaulį, pasigrobti Žemės lobių skrynios raktus. Gangsteriai, atviri, kruvini plėšikai, iškėlę demono vėliavas, pasigrobs valdžią ir įsitvirtins. Čia man trūksta žodžių. Nežinau, kokias sąvokas sudarinėti. Tokių žodžių dar nėra dabartiniuose žodynuose. Gangsteriai į rankas gaus baisų, viską griaunantį ginklą – jėgą. Užteks vos saujelę tos medžiagos panaudoti – miestai virs pelenais, žlugs valstybės, žemynai, geležis tirps į vašką, akmenys liepsnos sakytum popierius, taip, bus atrastas baisus įrankis, šiurpesnis už dujas, patrankas, tankus, lėktuvus. Juo bus, galima sunaikinti Žemę. Šituo įrankiu JAV gangsteriai grasins visam pasauliui išdidžiai, suktai, akiplėšiškai, išlupdami milžiniškus mokesčius, kalbėdami apie taikos saugojimą. Bet vieną kartą patys žus savo susikurtoje ugnyje. Net pelenų neliks iš Antikristo žvėries nūdienės didybės. Žemė degte degs. Žolė ten šimtmečiais nežels. Štai jums „laikas – pinigai!“ Tai tikriausias Antikristo ištvirkėlės ženklas. Kas juo save paženklins, tas pražudys ne tik kūną, bet ir sielą.
  – Daugiau ženklų nebus prieš pasaulio pabaigą? – klausėjo P. Klimas – Vien besąlyginis JAV sunaikinimas?
  – Bus. Antrasis pasaulio pabaigos ženklas – tai Anglija, ji pirmiausia iš lengvo žlugs kaip valstybė, nuo galingos imperijos centro atsiskirs kolonijos. Bet čia tik mirties – žlugimo pradžia. Kas dieną augs vandens pavojus. Anglija skęs, netikėtai kris ugnis iš dangaus. Įvyks visuotinis šios salos sunaikinimas. Tai pelnyta bausmė. Anglai per ištisus šimtmečius išgėrė daug kraujo, ašarų, svetimo prakaito iš kolonijų vergų. Po visiškai pelnyto Anglijos žlugimo vandenyje, bei ugnyje turėtų būti matomas Izraelio sugrįžimas krikščionybėn. Izraelitai bus išsigandę JAV sunaikinimo rykštės. Žydai turės valstybę. Bet tos valstybės pavojai – Talmudas, fariziejų-sadukiejų valdžia. Kad ir kas būtų, juokingos ir menkos Hitlerio pastangos sunaikinti Izraelį. Hitlerio kritimas bus labai ir labai naudingas viso pasaulio žydams. Kiekvienai valdančiai tautai yra didis perspėjimas. Kiek iš Visatos lobyno ji išgers tautų kraujo, lygiai tiek pat teks atiduoti ir savojo. Regėsite savo akimis, galėsite mąstyti ir suprasti. Hitleris daug žydų išžudė, daug jų išžudys. Bet tiek pat bus išžudyta ir vokiečių. Amžiams Vokietija nebus pasmerkta. Izraelis turės valstybę. Daug sunaikins vergų arabų ir kitų tautų žmonių, bet lygiai tiek pat neteks ir savo vaikų. Dar pavyzdys. Turkai sunaikino daug armėnų. Bet turkai lygiai tiek pat neteko ir saviškių. Amžinoji Aukščiausiojo teisė seikėja dantį už dantį, akį už akį. Nė vienas pavergtos, kankinamos tautos kraujo lašas nežūva. Taip pat atodūsis, ašara, išlieta vogčiomis slapčiausiame kampelyje. Viskas surenkama ir prisikelia atpildo valandą. Tokia amžinoji Visatos tvarka. Žmogus jos nepakeis.
  – Kokia Lietuvos ateitis? – P. Klimas kalbą suko kiton pusėn.- Ar Lietuva minima Apokalipsėje?
  – Keisti, netikėti istorijos vingiai. Kadaise Lenkija prievartavo Lietuvą, užkabino Uniją. Ilgą laiką Lietuva vargo, murdėsi „veto“ pragare bei anarchijoje, taip būdingoje lenkiškam, „poniškam“ protui. Po Vokietijos žlugimo ir išdalijimo Lietuva kurį laiką bus galingesnė už sutriuškintą Lenkiją ir atsiims prarastas žemes kartu su sostine Vilniumi. Tačiau Lenkija iš naujo stiprės, nebus pasimokiusi iš praeities klaidų, Seinuose ir kitur uždraus lietuviškai melstis, geis atkurti senąją valdžią, persekios, trems kai kuriuos lietuvius, bet Vilniaus neatgaus.
  Moterys ėmė ploti rankomis. P. Klimas irgi šypsojosi patenkintas, nors širdyje pranašystėmis visai netikėjo. „Čia gražios, įdomios poeto svajonės“,- galvojo. Milašius užčiuopė slaptąsias Klimo mintis.
  – Tamsta per daug neabejok. Mano žodžių prasmę giliau ir tinkamai suprasi, tik perėjęs dešimtis kalėjimų. Petro veidas apsiniaukė.
  – Būrimais, pranašystėmis nelabai tikiu. Bet už ką man tektų tokia bausmė?
  – Sužinosi vėliau. Vienas kunigas per išpažintį tamstai viską atskleis. Pilsudskinės Lenkijos neliks ir pamatų. Tautų kalėjimas subyrės nuo vokiečių smūgių per keliolika dienų. Šis smūgis Lenkijai daug kainuos, bet proto neduos. Lenkiškai katalikiškas tikėjimas, prisotintas atgijusiu fanatizmu, kitų tautų zoologine neapykanta, dar kartą pakels galvą. Ilgą laiką čia bus nei šiokia, nei tokia taika, bet šioji taika lenkus labiau išvargins negu karas. Lenkai šauks: „Laisvės, laisvės!“ Bet tautinėms mažumoms patys laisvės jokiu būdu neduos. Niekas nenorės – pagal amžinąją tautos tradiciją – dirbti prasto fizinio darbo. Tuomet lenkai pasiges juodnugarių lietuviškų pagonių – artojų. Vienas aukštas dvasininkas skelbs: „Aš pirma gimiau lenku, tik po to buvau krikštytas kataliku. Užtat lenkiškumas man svarbiau“. Baltarankių bajorų ainiai ims kliedėti apie nusavintų, išdraskytų dvarų susigrąžinimą. Taip triukšmaujant, purvą aplink save didinant, įsigalės toks skurdas, kad Lenkija bus viešai galingųjų valstybių apšaukta prasiskolinusia elgeta. Gailestingi žmonės jai rinks aukas, išmaldas. Lietuvoje tada bus žymiai sočiau gyventi, nes čia Žmonės gaus sąlygas savam darbštumui parodyti. Ne visi lenkai savo noru trokš grįžti Lenkijon, bet dalis jų prievarta turės kraustytis tėvynėn ir paragauti „brolių“ meilės. Vienas aukštas, lenkas dvasiškis paskelbs tokią tiesą: „Pusė mano širdies Lietuvoje. Lenkijoje jau nėra lietuvių, o Lietuvoje – lenkų. Lenkijoje gyvena vien sulietuvėję lenkai, o Lietuvoje – sulenkėję lietuviai. Taika abiem besiginčijančioms tautoms“. Lenkija paskęs šiurpesnėje anarchijoje negu Žečpospolitos laikais. Lietuviams jokiu būdu ne pakeliui su lenkais. Lietuvos kelias – tegul ir kruvinas, skausmingas, bet savitas, grynai lietuviškas. Lenkija dar ryškiau atkartos amžinąją klaidą, besistengdama atnaujinti lenkišką katalikybę. Tarptautinė, universalinė katalikybė jiems svetima.
  Didžios, paslaptingos, mums iki šiol dar nepažįstamos galybės pajudins Mėnulį, atskels jo trečdalį. Kokiu būdu įvyks šioji nelaimė, sunku išaiškinti. Gal tai bus anos šiurpios medžiagos suradimo pasekmė? Trečdalis Mėnulio nukris Žemėn. Gal ant Juodosios jūros. Bet dar bus ne visiškas sunaikinimas. Jūrose atsiras naujos salos, kalnai, pasikeis dabartinis žemynų vaizdas. Mėnulio jūros pasižiūrėti atvažiuos žmonės iš tolimų kraštų. Bet ar liks Mėnulio jūros krantai, negaliu tikrai pasakyti. Dar nekrito paskutiniai išsipildymo lašai. Žmonės gali pasitaisyti, prisikelti iš nuodėmių vergijos. Aš bijau galvoti, tačiau Mėnulio jūra gali neaplenkti ir Lietuvos, ne tik jos kaimynų.
  – Lietuvą pasiglemš vandenys? – moterys gąsčiojo.
  – Net ir Lietuvą! – tvirtino Milašius.- Jeigu čia bus įsigalėję šėtoniški nusikaltimai. Nesinori man prie moterų plačiau aiškinti. Bet reikia. Mūsų laikų kai kurios moterys daugiau žino ir patyrė negu vyrai. Išsiplatino Sodomos nusikaltimas. Ne veltui kai kuriose šeimose šunys laikomi vietoje vaikų. Atsirado mesaliniečių. Pasklis homoseksualizmas ne tik tarp artistų, karininkų. Tauta Žudys negimusius kūdikius. Beveik visų šeimų namų slenksčiai bus paženklinti krauju. Nedaug kas liks išgelbėtas. Jeigu tauta laiku nedarys tikros atgailos, čia tyvuliuos Mėnulio jūra, Metėlės kartybėje plaukios žuvys, o niekas jų nežvejos.
  – Jūs užkliudėte homoseksualizmą, pederastiką, Sodomos nusikaltimus,- šypsojosi Klimas.- Pagal jūsiškį mokymą, tai sunkios, mirtinos nuodėmės. Bet kultūringose šalyse į šitą elgesį žiūrima gana atlaidžiai, be pasibaisėjimo. Štai kad ir Paryžiuje. Jūs pats žinote. Veikia homoseksualistų,
  sodomiečių viešbučiai, klubai, draugijos, restoranai, viešnamiai. Šarlis Bodleras tokius ir panašius nusikaltimus pakėlė į „Piktybės gėlių“ lygį. Ką gi veiks vieniši žmonės, praradę gyvenimo meilę? Situos klubus, draugijas, restoranus, viešbučius globoja valstybiniai įstatymai. Tik arabai senoviškai veikia, Korane tematydami vienintelę tiesą.
  – Priminėte arabus,- atsiduso Milašius.- Jie akmenimis žudo homoseksualistus, kitus panašius iškrypėlius. Gal ir nieko. Apšvarina tautą nuo išsigimimo rykštės. Tačiau kita bėda, kad arabus ėda baisi nuodėmė. Jie nežmoniškai paniekino moteris, įsisteigę haremus. Už tai didelė jų dalis bus nušluota nuo Žemės paviršiaus. Neteisink, tamsta, iškrypėlių, ne mano čia žodžiai ir nuomonė. Argi užmiršai, kas atsitiko Sodomos miestui, senajai Romai? Kodėl Žemės gyventojai buvo sunaikinti tvanu? Nė viena tauta neliks gyva, jeigu nusikals Šiomis baisiomis nuodėmėmis. Vienos pražus ugnyje, kitos kris karuose, trečios nuskęs atsivėrusiuose vandenyse. Tokia Dievo bausmė. Iš griuvėsių turi išdygti švarus, tyras tautų augalas.”

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Prezidentė ta proga pasitars su VSD, Šimašiumi ir dar sykį pasikvies batiušką pademonstruoti, kokie geri mūsų santykiai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • pasaulį matot tik per jos tvoros plyšelį
   kas kur kaip bebūtų, apie ką kas bekalbėtų, venckiniams idiotams tik šimašiai – met tokia stabo venckienės nuoroda.
   zombis tu

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. griudami isokom i ES o dabar viska mums nurodineja ka turim daryt su kuo draugaut,jau ES i musu duris ikiso ne tik koja,bet ir patys visu ugiu iroblojo,ko siekem ta turim,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Jo svarbiausia, kad Azubalis nepadlaiziautu JAV pozicijai, nors bus sunku, jei ji uzvers doleriais savo pakalikus Europoje, kurie uz pinigus ir savo motina gali parduoti. Kas idomiausia, kad paprasto amerikiecio niekas neklausia ar jie uz toki kisimasi, viska sprendzia masonu lozes atstovai, kuriai priklauso Klinton ir visi buve Amerikos prezidentai (isskyrus Kenedi, kuris buvo nukaltas paciu masonu, nes nevykde ju valios). Taigi dabar kyla klausimas ar pasipriesinsim masonu politikai ar liksim orus ir nepalusim pries juos?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Apie kokį pasipriešinimą masonų ložei kalbate, jei jau seniai viskas Lietuvoje vykdoma pagal JAV nurodymus ir Lietuva seniausiai palaužta po beviltiškų skolų našta. Ką jau kalbėti apie tarptautinius reikalus, jei valstybės vidaus valdymą į savo rankas susigrobė pogrindinė mafijinė – oligarchinė nusikaltėlių gauja.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...