Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 15 Trečiadienis
 

Valstybininkai vėl kelia galvas?

2011-06-29 15:59 | Naujienos | Komentarų (55)

Algimantas Matulevičius


Dr.Algimantas Matulevičius

Kaukės anksčiau ar vėliau nukrenta. Kiek kartoninių iečių sulaužė ir kiek vienkartinių vėliavų iškilnojo Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderiai suvaidintoje kovoje prieš „valstybininkų“ klaną ir valstybės užvaldymą? Pamenate?

Taigi. Tai buvo vienas iš išsidrožtų rinkiminių arkliukų, kuriais dabartinis premjeras Andrius Kubilius ir krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė jojo į užimamus postus. Ir kas? Ogi nieko. TS-LKD rinkiminiai pažadai reformuoti Valstybės saugumo departamentą (VSD), kuris neišlipa iš skandalų nuo karininko ir diplomato Vytauto Pociūno žūties, buvo melagingi, nes niekas nėra padaryta. O mes, nuoširdžiai darbavęsi Seimo NSGK ir realiai rizikavę ne tik savo ramybe, tikėjome, kad tai tikrai rimta. Ir kas galėjo pagalvoti, kad vardan postų žmonės pasirengę net mirusiuoju pasinaudoti.

Maža to, TS-LKD apsimelavusių lyderių panosėje vyksta net ir laikinai nušalintų „valstybininkų“ grįžimas į įtakingus postus. Antai Seimo vicepirmininkas ir naujasis Liberalų ir centro partijos vadovas Algis Čaplikas patarėju pasiėmė buvusį VSD darbuotoją, „pilkuoju VSD kardinolu“ vadintą Dainių Dabašinską. Kam? Tenka įtarti, jog tik tam, kad paties A. Čapliko ir visų valdančiųjų visi bijotų. Bijotų stalčiuose prilaikomų kompromatų.

A.Čapliko bendrapartietis, Vidaus reikalų ministras R.Palaitis viceministru įdarbino VSD darbuotoją D.Dabašinsko vienmintį ir Mindaugą Ladigą. Aišku tik viena – be aiškių perspektyvų likusi LiCS mėgina tapti niekieno nerinktų, bet valstybę vis dar norinčių sukinėti pagal save „valstybininkų“, tebekontroliuojančių VSD, prokuratūrą ir Užsienio reikalų ministeriją politiniais atstovais. Įtaka „valstybininkų“, o kalbančios galvos ir „stogas“ Seime bei vyriausybėje – nukaršusių „liberalcentristų“. Tokie koalicijos partnerių pasirinkimai tinka ir TS-LKD vadams, kurie, matyt, bus prisidirbę pakankamai, kad prisibijotų atsigaunančio klano veikėjų.

Tokiomis aplinkybėmis nebetenka ne tik stebėtis, kad nebaudžiamai siautėjanti „valstybininkų“ gauja, apimta nebaudžiamumo ambicijų, „ėda“ teroriste apšauktą Eglę Kusaitę, bei konservatorių ministro A. Sekmoko nurodymu atleidinėja iš darbo buvusius VSD sąžiningus karininkus nuoširdžiai liudijusius NSGK per (2006 m.) parlamentinį tyrimą apie valstybę užvaldžiusį „valstybininkų“ klaną, bet ir tuo, kas vyksta parlamente. O čia Darbo partija, su visais “ogurkichais”, iš TS-LKD panosės nušvilpė kovos su Lietuvą plėšiančiais oligarchais ir dujų monopolininkais vėliavą. Mat jie dabar siūlo tai, ko per didžiąją kadencijos dalį nesugebėjo padaryti konservatoriai – Gamtinių dujų įstatymo pataisomis išnaikinti parazitinę tarpininkų grandį. Tokiomis aplinkybėmis belieka pasveikinti TS-LKD, kuri pozomis jau moka keistis ne tik su vadinamaisiais socialdemokratais, bet ir su tais, ką JAV diplomatai įvardija Rusijos agentais.

Didžiausia gėda šioje liūdnoje istorijoje turėtų būti, kad TS – LKD net nesugebėjo oficialiai paraginti visos savo frakcijos vardu generalinę prokuratūrą, kad būtų pradėta byla prieš akivaizdžius Vytauto Pociūno šmeižikus, tarp kurių buvo ir čia minėti. Jie demonstruoja olimpinę ramybę, kai jų partiečio Seimo NSGK pirmininko Arvydo Anušausko atlikto parlamentinio tyrimo išvadas dėl CŽV kalėjimų ir VSD vadovų savivalės turėjusi ištirti prokuratūra vieno prokuroro Mindaugo Dūdos mostu šias išvadas pavertė niekinėmis. Jis vienasmeniškai paneigdamas viso Lietuvos parlamento nuomonę nusprendė, kad Mečys Laurinkus, Arvydas Pocius ir Dainius Dabašinskas nekalti, o jei yra medžiagos rodančios kitaip, tai yra valstybės paslaptis. Nors minėto Seimo tyrimo išvadose aiškiai pasakyta, kad ponas Dainius Dabašinskas vienasmeniškai nušalindavo oro uosto, muitinės, pasienio ir kitų tarnybų pareigūnus nuo atskridusių amerikietiškų lėktuvų patikros nei ponui M. Dūdai, nei juo labiau A. Čaplikui tai ne argumentai. Dėl A. Čapliko buvusio „Abonento“ bendražygio sentimentų mažai kam gali kilti, tačiau kaip po to Lietuvos žmonėms į akis žiūrės ponia Rasa Juknevičienė ir apie katalikišką moralę švenčių proga mėgstanti mums priminti Seimo pirmininkė Irena Degutienė. Gal tikrai pats laikas šioms ponioms prieiti išpažinties, o visų tautiečių nuoširdžiai atsiprašyti, kad vis tik „valstybininkų“ klano visagalybės baimė yra aukščiau už padorumą ir krikščionišką moralę.

Komentarai

 

 

 
 1. reikia paimti už kiaušių vsd. išimti visus kompromatus, jos ištirti, kaltus nubausti, o vsd. bausti už terorizavimą ir kompromatų slėpimą. Jog viskasi taip paprasta tereikia noro dirbti vialstybei, ir darbuotojai galės be baimės dirbti siąiningai ir npriklausyti nuo pedofilų

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. straipsnis išsamus ir infomatyvus, bet ką Tautos ateities forumas ruošiasi daryti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Man patinka,kad Lietuvoje teismus valdo Teisėjų taryba, kuri nenumatyta Lietuvos Konstitucijoje.Patinka,kad Teisėjų taryboje sėdi seni čekistai ir jų mokiniai.Jeigu jau reikalus tvarko čekistai , -tai nėra ko pergyventi, nes čekistai žino ką daro.Na suprantama, jog gali būti ir asmeninių motyvų, nes J.E.Prezidentei teisės reikalais patarinėja jauna čekistų mokinė.O ji galėjo nukrypti nuo generalinės partijos linijos, todėl akivaizdu, kad Teisėjų tarybos čekistai ją turėtų sutvarkyti, kad neatsirastų nesusipratimų, kaip šiuo atveju, kai vieni čekistai bando kenkti kitiems.Tvarka yra tvarka, kaip sakydavo draugas STALINAS -įtariamuosius reikia sušaudyti, o vėliau išsiaiškinti ar teisingai pasielgta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. lokit neloją, o mes tai tikrai suprantame, kad jūs Algimanto nekečiate ir už savo kailį bijotės

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. gal uzmirsote teisma ,kuriame Matulevicius buvo kaltinams apie benradarbaivima su KGB,istrauka
  Tuomet jis pirmą kartą prabilo apie neva buvusius A. Matulevičiaus ryšius su sovietų saugumu. „Kad nebūčiau apkaltintas asmeniškumu ar šališkumu, nepriėmiau sprendimo, kurį, matyt, galėjau priimti, – tuomet teigė A. Pocius. – Asmuo, apie kurio buvimą KGB bendradarbiu-patikėtiniu yra pakankamai tiek archyvinės, tiek ir kitos medžiagos, lyg niekur nieko dirba Seime. Ir maža to, dar užima ypatingai svarbias valstybei pareigas. Jis nuslėpė savo praeities faktus, o mano įsitikinimu, negali dirbti su slapta informacija. Jei Seimui bus įdomi visa informacija, ją bet kada galima pasiimti.“
  tokiais pasitiketi negalima .Jie visad lenda prie lovio,toks ir tas matulevicius ir jo brolis

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai gaunasi, kad reikia apsitikėti KGB rezervo karininku Arvydu Pociumi štai jūsų tikrasis veidas.Tik tokiais žmonėmis galime pasitikėti kaip Matulevičius o ne Lietuvos pardavikais

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • kiekvienas kareivis grįžęs privalėjo pasirašyti pasižadėjimą, kad dešimts metų laikys paslaptije apie armijos tvarką ir ginkluotę, ir praneš apie draugus, kurie nesilaiko šio pažado. Štai ir išeina, kad visi vyrai yra surišti su KGB, ypač jeigu dokumentus tikrina ne specialistai, bet kontorų žiurkės

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. nusibodo jusu rasliavos ,buvote ir esate komunistas okupantu remejas ,tai nera ko listi su savo kvailom kalbom.ateis laikas ,kada turesite uz viska atsiskaityti

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • šitų veikėjų šikna..žį tikrai ateis laikas ir tu su savo ponais nuo kurių stalo trupinius rankioji atsakysi

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Pilnai suprantu gasdinimus MATULEVIČIUI.Kas tai daro ir kam tai naudinga???Tikėtina,kad koliojasi padugnės,kurios visada stengiasi pasireikšti,Nutildyti populiarų Matulevičių naudinga tiek landsbergistams tiek AMB -alo chebrai,o pagaliaun ir Viktoro malčikams.
  Noriu priminti,kad esant progai prof.Vytautas Landsbergis mums paaiškina ,kad žmonės ne už tuos balsuoja už kuriuos reikia.Kaip tai suprasti???Kai Vyriausiajai Rinkimų komisijai jau 18 metų vadovauja ,buvusio KGB generolo brolis Vaigauskas Zenonas,kuris žino balsavimo rezultatus dar neprasidėjus rinkimams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. pasirodo, kad ne tik delfio pedofilai nenori nuomonių spausdint.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. daug šneki pons Matulevičiau. Advokats Čilinsks irgi mirt nenorėjo, bet patvarkė, kaip turi būt, daug dieds šnekėjo. Jei Tamsta nieko nebijai tai patvarkyk tuos banditus, ar nežinai, ar nemokli, ar bijai? Gal tik šneki, kad šnekėt?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Pastebėjau, kad paskutiniu metu labai nedrąsūs komentarai. Galiu spėt, kad drasuoliai yra greit užčiaupiami. Mūsų mistinė demokratija baigiasi, kai ne tik nesipriešini, bet ir turi tylėt, kai matai ką išdarinėja “valstybininkai”. Pavyzdžių gal nevardinsiu, patys puikiai žinot, aš ir taip jau daug šneku, kad neužspringčiau kokia smilga.Blogiausia, kad saujelė niekšų tvarko visą tautą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. O reikia paimti gerą lazdą ir tiems “valstybininkams”išvanoti šonus,kad jie suprastų kas valstybėje šeimininkas.Geras žodis čia nieko nepadės. Gerą žodį bus gal;ima pasakyti,kada bus padaryta tvarka.Visai kaip kariuomenėje,kai už įvykdytą užduotį vadas padėkoja kariams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. nebus lengviau lietuvoje gyventi-NES LABAI DAUG ALKANŲ IR PLĖŠRIŲ NUSIKALTĖLIŲ.LABAI GAILA

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. lietuvai turi buti kuriamos naujos institucijos ,kurios nukenksmnintų nusikaltėlius ,su jaunais ,mokančiais kalbas žmonėmis ,kurie būtų apmokyti europoje,o nusikaltelius į sibirą pas baltas meškas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Matulevičius rimtai rizikavo ir jie jam atkeršijo , patvarkydami jo rinkimų į Seimą rezultatus, nes žmones garantuotai balsavo už Algimantą. Stebiuosi šio žmogaus drąsa ir išmintimi, jie tokių nekenčia

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Pasakėte visišką tiesą.
  Nesvarbu,kad klano kiaulėms į tai nusispjaut,bet jos klausosi vistiek stačiomis ausimis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Man tai keistas tas faktas, kad apie Čapliko pasirinkimą paimti padejėju Dabašinską absoliučiai niekas ir nesuregavo, spaudoje buvo tik trumpa info…keista kad prezidentė irgi jokios reakcijos neparodė, bet juk Dabašinskas tai ne kažkoks eilinis klerkas, jis gi labai ryškiai figūruoja daug kur ir jau 20 metų

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • O kodėl turėjo sureaguoti, jeigu žiniasklaida yra jų rankose? Taigi nelosi ant savo šeimininko.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Avele,avele tu neturi supratimo,kad rinkimai praranda prasmę,jeigu balsus skaičiuoja tie berniukai,kurie žino rezultatus net neskaičiavę balsų.Ar supratai ,avele,ką aš pasakiau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. panašu, kad valstybininkai pasikasė po Čapliko chebryte,rado kompromatą tskant, nebuvo kur dingti vyrukui, štai ir pasiėmė į patarėjus kriminalinį autoritetą.Siaubas kas šitoj šaly darosi, beprotizmas totalitarinis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. aš irgi sakau- ir kas gi eitų ginti to valstybininkų klano užpuolus išorės priešui? manau , kad nedaugelis… suėdė tas valstybininkų klanas patriotizmą, galutinai suėdė..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Puikus straipsnis, trumpai ir aiškiai, tiksliiai pavardėmis, čia tiems kurie susivokti kaip balsuoti per seimo rinkimus, t.y. už ką tikrai jokiais būdais nereikia balsuoti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Matulevičius tikrai gina Žmogaus teises.Man nesuprantama,kaip po Kauno tragedijos Valstybės vadovai nesiima priemonių įvesti tvarką teisėsaugoje,Kol kas neskalbiu savo pavardės,tačiau pareiškiu,kad atsisakysiu dalyvati Seimo ir Prezidento rinkimuose,jeigu ir toliau Vyriausiajai rinkimų komisijai vadovaus
  buvusio KGB generolo Vaigausko brolis su savo šutve nusprendžiantios kas laimėjo rinkimus.
  Šiandien per televiziją iš Seimo buvo rodoma konferencia apie TSRS ir Vokietijos Reicho genocidą.Salėje sėdėjo ir tarybinis profesorius V.Landsberg,kuris su buvusiu LTSR Prokuratūros partorgu V,Žiemeliu 1997 m. į Grigiškių popieriaus fabriką išvežė visus LTSR NKVD ir MGB pokarinius archyvus su Lietuvos gyventojų genocido medžiaga ir genocido vykdytojų pavardėmis.Kaip suprasti draugą poną Landsbergį,kai jis organizuoja tarptautionę konferenciją apie tautų genocidą,o pats naikina genocido medžiagą.???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Tai A.Matulevicius tikroji opozicija LT “Sistemai” !?
  Tik vienas !?
  …kazkodel reikia pagalvoti, kad dar prisiminti…
  Na aisku, kad ne S.Stoma.
  Padekite; prirasykite dar :)
  …ta atmintis ar siaip atitrukau…
  P.S.gera uzuomina straipsnyje apie tuos NATO lektuvus.
  Aisku, as manau, kad kokiu kokainu pakrauti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • As papildymo pageidavau :)
    Juk jeigu KK opoziniame kasdien dirbi stebetoju-rasytoju, tai sakau gal turi kokiu “antiSisteminiu” saraseli. Noreciau zinoti…
    Priesingu atv. pagalvosime, kad TS(KP) priziuretoju cia isitaisei :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Na buvo.Na pagavo porą nigeriu su uniformom ir koksu.Tai reikia pūst? Beje,patys amerikonai pagavo.O jei aš čia pora savaičių ir užsisėdėjau,tai pirma reikėjo paklaust,kaip sveikata?Gal koją skauda? Tai nieko,praina.Greitai tiek mane čia ir matysi.Galėsit Babos draugija džiaugtis.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Gerai Algirdai, nesijaudink. Linkiu pasveikti ir kad begioti galetum…
      Na, o man susidare ispudis, kad tamsta cia regiu jau seniau :) Tai visai gerai, kad esi ir buk kiek galesi, nes be jusu juk butu niurus sis, tik internetiniu pasiskaitymu saltinis. Nesvarbu paziuros; visi turi teise…
      Juk turime pazinti viens kita, net jei kartais ir buna irzlu… 😉

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • tai ir gerai,nes čia aš,o ne Tamsta šalia daktaro Algimanto pikete stoviu ir visada jį remiu.Bet ir tylėt neišmokino.Irgi tiesos ieškau,kaip ir visi.Na su išimtim.Nes kai vienas ieško,kitas būtinai slepia.

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • Na ta prasme,kad čia kažkas matė slaptą CŽV kalėjimą,tik man nerodo,kur matė,tai žinoma paistalai.Bet prie Matulevičiaus tinka,bendro vaizdo negadina.O jei rimtai,ką jankiai čia vežė,gal daug tarškėt ir nederėtų.Kai jie pradeda aiškint,kad čia ne mes,o jie Blogio Imperiją sugriovė,aš kukliai patyliu,ką gali žinot…

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Algirdai, na matyt kad geriau zinai nei pvz. BBC Co zurnalistai ir ju izymieji sveciai.
    Juk apie tuos kalejimus ir narkotikus NATO lektuvuose, ne kokia Belorusija pirma prabilo, o paciu vakaru ziniasklaida. Ypac BBC…
    Na, o apie SSSR griuties priezastis kalbeti rimtai arba ne propagandos davatkelems stiliumi.
    Tamsta esi, ar ne pastarosios specas !?
    …kad nagrineji tik 2 – “Reigano” ir “Landsbergio” versijas !? :))

    Thumb up 0 Thumb down 0

     • Na ka gi; ir vel neturiu ka prideti, nes jei is sirdies gyvenate tuo, tai zinote ka gyvenate…, zinote ka pergyvenate ir matyt kad turetumete mums ka NEzinomo bei svarbaus papasakoti…
      Juk mes, tie kas tik is zurnalistu lupu ar rastu suzinome…, aisku tai yra nemazai, o kartais ir daug… – Betgi tai ne viskas. Tie kas gyvena TUO, zino daugiau, netgi jei tai ir ne visada mums patiktu…
      As pvz. labai aukstai vertinu viena is zurnalizmo zvaigzdziu – Stephen Sackur.
      Ziuriu daznai ji ”Hard Talk” [BBC TV].

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • Na o toji tamstos fraze, tai Kazka man primena gan rimtai……………….

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • taip,Matulevicius vienas,nes jis visada pora zingsiu priekyje.Jei kiti ir suvokia kas ir kaip,dar reikia nugaleti baime prabilti ir baime prarasti…

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Svarbi smulkmena.Aš tik kukliai paklausiau,kur tas slaptas CŽV kalėjimas,o mano gerbiamas bendravardis puolė aiškint,ką jų BBC rodo.O kam? ir mums rodo.Šią firmą neabejotinai gerbiu,bet rezervuotai.Ilgai begyvendamas išmoksti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Neklausete tamsta, nes klaustuko gale sakinio, tai nebuvo…
    Beje is kitu sakiniu galima iziureti ir jusu sarkazmuka, kritikute del tarskejimo, A.Matuleviciaus svelnu pasiepima… Tad juk yra kiek kitaip nei sakote.
    Na bet tai jusu reikaliukas. Mes tik stebime jusu israiskas :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Stebėti yra geras.Ir mes su dr.Algimantu greit per Mariaus “teismą” nustebę stebėsim,kaip pro šalį eina Abejingi.Tai nepakartojamos akimirkos.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Gal jums keista, bet man komentuoti tai yra sunku.
      Juk dazniausiai labai mazai zinau tai, kaip yra is tikro, kas yra kas ir kaip is tikro kazkas elgesi…
      Juk ir as tarp abejinguju,… nes daug kur nesikisu. Beveik visur !
      Na, kaip ir 99,999% emigrantu…
      Ne tik musu savas kailis yra arciau, bet ir netikejimas daug kuo […] bei nutolimas nuo LT realybes subtilybiu, netikrumas, kad yra is tikro taip, kaip rasoma kazkur…
      Ir tik mazumoje ivykiu galima daryti drasesne isvada…
      O komentatoriu nuomones, daznai klaidina.
      Tad – ir as…stebiu 😉

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • Ale nieko keisto.Visi kažkuo domimės.Pažinojau jaunikaitį,kuris tik stalo tenisu domėjosi.Dvi valandas galėjo man pasakot nesustodamas.Džioukas.Suprantam.Namų ilgesys.Pamiršau,kaip tai moksliškai.Daug amerikonų grįžta.Ir neblogai jiems einas,pasakysiu.

      Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Tai A.Matulevicius tikroji opozicija LT “Sistemai” !?
  Tik vienas !?
  …kazkodel reikia pagalvoti, kad dar prisiminti…
  Na aisku, kad ne S.Stoma.
  Padekite; prirasykite dar :)
  …ta atmintis ar siaip atitrukau…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. ateis laikas,viskas dievo valioje,nieks nieko nenusines tenai,tik garbe savo ir vaiku praras…yra pvz AMB,na liko viesbutis,meiluze dziaugiasi ir juokina lietuva-PER SKYSTOS JUSU BLIAUZDOS

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Gerai bet deje.Greičiau jau mes stebėsim,kaip išpažinties eina gerbiama Laimutė Stankūnaitė,nei ponios Jukniavičienė ir Degutienė.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...