Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 13 Pirmadienis
 

Vaiko teisių tarnyba Kedžio dukrelės istorijoje veikia prieš savo valią?

2012-01-02 11:30 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (286)

Mergaitės likimas rūpi Lietuvos žmonėms - per tūkstantis žmonių iš visos Lietuvos gruodžio 30 d. susirinko į Klonio gatvę ginti mergaitės nuo prievartinio perdavimo L.Stankūnaitei. KK nuotr.

Vis labiau stiprėja prielaida, kad už Drąsiaus Kedžio dukrelės istorijos gali slypėti Valstybės saugumo departamentas – nes tik taip galima paaiškinti tą spaudimą, kuris jaučiasi šioje istorijoje, ypatingai paskutinį praėjusį metų mėnesį, kuomet buvo forsuojama skubiai, per prievartą išplėšti D.Kedžio dukrelę iš jaukios namų aplinkos, iš mylimos tetos N.Venckienės bei mylimų senelių rankų, ir išnešti L.Stankūnaitei.

Būtent VSD vaidmeniu šioje istorijoje turbūt būtų galima paaiškinti ir Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių tarnybos skyriaus vedėjos Birutės Daugėlienės dviveidiškumą: kai per pasitarimą ji pasako mergaitės globėjai N.Venckienei, kad jau „keturias naktis nemiega, galvoja, kaip įgyvendinti teismo sprendimą“, prašo, kad N.Venckienė pameluotų mergaitei, jog ši iš pasimatymo su L.Stankūnaite grįš, ir įtikintų, kad nueitų į pasimatymą, nors mergaitė iš to pasimatymo jau negrįžtų, tuo tarpu jai paskambinusiam aktoriui Audriui Nakui iš ekspertai.eu B.Daugėlienė pasako, jog jos ir tarnybos kolegių manymu, mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei klausimas turėtų būti sprendžiamas tik po to, kai bus išnagrinėta pedofilijos byla.

„Pedofilijos byla dar neišnagrinėta, jinai dar tik bus nagrinėjama vasario mėnesį, o sprendimas dėl mergaitės sugrąžinimo padarytas jau dabar. Tai žmones ir jaudina“, – pasakė Audrius Nakas Kauno vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėjai Birutei Daugėlienei.

„Dėl to aš su jumis sutinku. Aš irgi… Ir mūsų buvo panaši pozicija ir teisme: kad pirmiausia reiktų baigti visų šitų bylų nagrinėjimą, tyrimą, ir tada spręsti, o ne tol, kol viskas kabo dar“, – sakė Birutė Daugėlienė.

Taigi, jeigu Vaiko teisių apsaugos tarnybos nuomone, D.Kedžio dukrelės sugrąžinimo klausimas L.Stankūnaitei turėtų būti sprendžiamas tik tuomet, kai baigsis pedofilijos bylos nagrinėjimas, kodėl taip manančios VTAT vadovės ir jos vadovaujamos tarnybos veiksmai yra visiškai priešingi – B.Daugėlienė „nemiegojo keturias naktis“, nes galvojo, kaip įvykdyti V.Kondratjevo sprendimą, o jos į Venckienės namus atsiųstos psichologės galimai hipnotizavo mergaitę? Nes po paskutinio pasimatymo, kuris truko 4 valandas, mergaitė per tą laiką iš kambario neišėjo, kambaryje buvo tamsu, nedegė šviesa, mergaitės vyzdžiai buvo išsiplėtę, mergaitė svirduliavo ir buvo mieguista, o artimiesiems mergaitė pasakė, kad jai psichologė liepė miegoti. Kai N.Venckienė išsigandusi dėl mergaitės būklės, kilus įtarimams, kad mergaitė buvo hipnotizuojama, nuvežė mergaitę pas medikus, jau atsigavusi mergaitė pasakojo, kad gal dešimt minučių jai liepė žiūrėti į akis ir kartojo: „Tu rami, tu rami…“

N.Venckienė kreipėsi į teisėsaugą, kad dėl galimo psichologinio smurto prieš mergaitę L.Stankūnaitei ir psichologėms būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Taigi, kas čia vyksta? Vėlgi galima susidaryti prielaidą, kad ši mergaitė yra labai svarbi Valstybės saugumo departamentui.

Kaip gruodžio 29 d. spaudos konferencijoje sakė buvęs ilgametis Klaipėdos miesto apylinkės teismo vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas, kilus pedofilijos skandalui jis dalyvavo vienoje televizijos laidoje su buvusia Vaiko teisių apsaugos kontroliere V.Šalaševičiūte. „Ir ji man pasakė, kad aš teisus, kalbėdamas apie saugumą, nes ji dėl Kedžio dukrelės sakė patyrusi tokį saugumo spaudimą, kad saugumas net grasinęs uždaryti jos firmą“, – spaudos konferencijoje pasakojo S.Stulpinas.

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš Generalinės prokuratūros taip pat atskleidė, kodėl prokuratūra nuolat siekė nutraukti pedofilijos bylą. „Prokurorai yra spaudžiami pritempti šitą bylą iki senaties“, – sakė šaltiniai.

„O jeigu po to kas nors ir paaiškės, tai bus pasakyta: „labai atsiprašome, bet tai bylai jau senatis“, – atskleidė nešvarius žaidimus Generalinėje prokuratūroje šaltiniai.

Jų teigimu, Generalinė prokuratūra tol negalės normaliai ir laisvai tirti bylų, kol nebus išvalytas Valstybės saugumo departamentas.

Kaip žinia, Europos parlamento narys prof. Vytautas Landsbergis radijo laidoje “Akiračiai” aiškiai pasakė, kad Juras Abromavičius buvo nužudytas tuomet, kai išsiaiškino VSD Kauno skyriaus kontrabandininkų grupuotę, tačiau prokuratūra tą grupuotę dengė. Ir, panašu,  tebedengia.

O kas gali paneigti, kad ta pati VSD  Kauno skyriaus kontrabandininkų grupuotė nėra susijusiu ir su Kauno pedofilijos byla, kad mestos tokios pajėgos “pagesinti” pedofilijos bylą ir iš N.Venckienės namų išplėšti pagrindinę pedofilijos bylos, kurioje jau keturi lavonai, liudytoją?

Komentarai

 

 

 
 1. aisku nuo paciu pirmu sios istorijos dienu,kad VSD-KGB darbas,kad musu VSD dirba svetimos valstybes interesams… Vienintele iseitis -isformuoti si sirsiu lizda.Naujas vadovas nepateisino savo vardo! Tie kurie dirbo Lietuvos Valstybes interesams-siandien po zeme arba dirba taxistais…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. TURI BŪTI AIŠKUMAS BET KOKIU ATVEJU. O TADA TEISMO SPRĘNDIMAS IR BE ABEJO JIS TŪRI BŪTI VYGDOMAS.
  SUTINKU, NORIM VISI AIŠKUMO.
  BET NEIEŠKOKIM ČIUPAKABROS, AR TO KO NĖRA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Pats laikas dabar gerb. Žobienei , kaipo aukščiausios kvalifikacijos teisininkei vaikų apsaugoje, išsiaiškinti ir paaiškinti tautai , kodel Kedainių teismas nevertino Kauno VAT nuomonės, kuri buvo prieš gražinimą iki nebus išspręsta pedofilijos byla.
  p. Žiobienė jei ir toliau nesielgsite teisiškai, gindama vaiko teises, jūs tampate neteisėto teismo sprendimo bendrininkė arba atvirai kalbant nusikaltimo bendrininkė…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. jau seniai buvo aišku, kad čia VSD darbeliai, išformuoti tą kontorą reikėtu ir viskas pasibaigtu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. PASAKIAU SAVO POZICIJA, PRIIMĖ PAKANKAMAI NORMALIAI, PADISKUTAVOM, BUVO KELETĄ REPLIKŲ NEGRAŽIU, TAČIAU NIEKO. TEN ŽMONĖS TIKI TUOM APIE KALBĄ. JIEMS REIKALINGAS AIŠKUMAS, JIE IEŠKO ATSAKYMŲ Į JIEMS RŪPIMUS KLAUSIMUS. PASIKALBĖJAU SU ATSITIKTINIAIS GARLEVOS GYVENTOJAIS, SU SKUČIENE, PIKTOKA JI BUVO. VALDŽIA MANAU NEDELSIANT TURI SPRĘSTI ĮSISENĖJUSIĄ PROBLEMĄ, NES TIKRAI KILA PAVOJUS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. SVEIKI, BUVAU ŠIANDIEN GARLIAVOJE, KLONIO GATVĖJE,GARLIAVOS ĮSTORIJA, TAI TARSI ĮSISERNĖJUSI ŽAIZDA, KURIAI REIKALINGAS SKUBUS IR PROFESIONALUS GYDIMAS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • ŽIŪRINT IŠ VIENOS PUSĖS-GAILA.
    IŠ KITOS-TEISMO SPRĘNDIMAI TURI BŪTI VYGDOMI.
    VISIEMS BE IŠIMTIES.
    KAI NUVAŽIAVAU, PAMAČIAU, TAI NEBESINORI NIEKO TOKIO NEGERO RAŠYTI, GAILA ŽMONIŲ, MERGAITĖS . LAIMUTĖS , NERINGOS, KAŽKAIP TAI VISŲ PŪSIŲ GAILA. BET. TURI VISKAS VYKTI TIK TEISINIU KELIU IR KUO GREIČIAU BAIGTIS.
    JOKIO BYLOS VILKINIMO NEBEGALI BŪTI.
    VALSTYBĖ TURI RYŽTINGIAU REAGUOTI.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • tai palaukime Vilniaus teismo isvadu!Va tada ir bus matyt ka ten pasakys,o tada spresim del mergaites kylancius klausimus,o ten aisku,kad isnaudojimas buvo,nes pareiksti itarimai ponui Usui ir jie nedingo,o kartu tempiama bus ir mama.

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • pala, kokie teismo sprendimai?
     kad mergaite turi gyventi su mama?
     pats paprasciausias klausimas – KUR?

     matai pats, kad teismo sprendimas negudrus.
     ir toki reikia vykdyti?:)

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • nu jooo, mano atmintis tiek neuzgriebia, bet is lietuvos istorijos zinau, kad negincytinai pono stalino sprendimai buvo vykdomi – nesiaiskinant nei uz ka, nei kuri reikejo
     susaudyti
     isvezti

     ar dabar tas pats?

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • TURI BŪTI AIŠKUMAS BET KOKIU ATVEJU. O TADA TEISMO SPRĘNDIMAS IR BE ABEJO JIS TŪRI BŪTI VYGDOMAS.
      SUTINKU, NORIM VISI AIŠKUMO.
      BET NEIEŠKOKIM ČIUPAKABROS, AR TO KO NĖRA.
      SUTINKU, VISUOMENĖJE TURI BŪTI AIŠKUMAS.

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • Aiskumas bus sausio 13.diena kai prades nagrineti sia pedofilijos byla is esmes,o kad itarimai ponui Usui yra pareiksti ir jie NIEKUR nedingo,o tai nuosprendis ir Stankunaitei.Koks cia gali buti skubejimas?Ar cia tas pats scenarijus ruosiamas kaip ir pries Uso teisma,paskutinem dienom pasigeria ir prigeria.Tai gal geriau palaukim Vilniaus teismo pradzios.

      Thumb up 0 Thumb down 0

    • Dariau, kodėl tiek daug klaidų Tamstos įsakmiuose pasisakymuose? Aišku, kad ši byla turi būti išspręsta. Mergaitė yra įkaitas suaugusiųjų žaidimuose. Bet, manau, teisus yra profesorius Merkys, kad šioje byloje kažkas, nuskriaudęs mergaitę ir pašalinęs nereikalingus liudininkus, terorizuoja teisėsaugos sistemą per žmones, kurie yra kažkada kažką padarę – gal paėmę kyšį, gal šiaip nusikaltę įstatymui – ir dabar juos gąsdina, kad jei jie nepaklus, tai praras reputaciją, o gal net laisvę. Visi susiję su visais ir kažkas giliai tupintis tą virvelę tampo ir šokdina valstybę. Manyčiau, kad iki pilnametystės tegu mergaitė auga pas krikštamotę ir tegu Stankūnaitė užsidirba pati duoną ir namus, o ne būna saugoma iš mokesčių mokėtojų pinigų. Kai mergaitė užaugs, ji pati pasirinks, su kuo nori gyventi. Tada ir išaiškės kada kas ir kaip ten buvo.

     Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Taip iseina kad VSD visi pedofilai. Kam is viso reikalinga Lietuvai tokia istaiga musu visu islaikoma ,kad dengtu nusikaltelius ,zudytu nekaltus zmones ,kankintu, Panaikinti tokia kontora ir kuo greiciau tai baigtusi visos zudynes visos neistirtos bylos ir pan. Tegul VSD irodo ka jie gero daro Lietuvos labui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. nežinaiu kaip jus , beyt man sudetingą įšsiusti komentarą kažkas trumpiną , dingstą , rašai po kelėtą ir nepraeiną

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Skaiciau,kad dirba hakeriai,kurie,butent,to portalo lb “pavojingus” komentarus,paprasciausia nulauzia.Lb daug kam jie nuluzta.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • cia tikras faktas. as is windowsinio kompo net neberasau. bet aple kompas dirba be trukdziu (matyt su juo nesusitvarko)
    tai va, isivaizduokit kokios pajegos mestos, kad tik atimti kedyte.

    Beje, kartais luzta kompas, kai uzkabinu tam tikrus komentatorius – baba, ieva, bolonke.

    vadinasi ju (pedofilu) yra viena saika.
    tereiketu prokurvaturai ciupteleti ju IP ir turetu pulka pedofilu.
    bet kai saika ta pati…..tildo tik paprastus zmones, kurie nesutinka, kad butu prievartaujami ju vaikai.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • jokie,,hakeriai”nieko nelauzo ir t.t.Paprasciausiai,kiekvieno portalo komentuose su Jumis gali bendrauti tam tikru org.darbuotojai,provokatoriai,”psihologai” ir kitokio plauko brudai.Manau,darbuojasi ir zmones renkantys tu nieksu ipus,nustato seimininka…,aparutara tam,siuolaikiska,prieinama.Su pagarba.

    Thumb up 0 Thumb down 0

     • manau,paprastai(kiek pats buvau informuotas)bandysiu paaiskinti-kas jau senai zinoma.Zmogus,isigyjes tokia “dezute-zaisliuka”,mokedamas elgtis ja,prisijungs,bet prie kokio serverio ir gali skaityti,matyti,fiksuoti i ji ieinancia,iseinancia info.Manau,tokia dezute,neperseniausiai buvo paveiktos LT tur.agenturos.Su pagarba.

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • tikrai taip. Nepavyksta ir man. Jei dabar pasirodys mano atsakymas, tai bus pirmas kartas kai pavyko

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ka rasai.Jeigu tik rimciau komentuoji, viskas nepraeina.As stebiu, kad praeina visos ievos, metos, anatolijai ir kitokie.Rimti komentarai nereikalingi.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Nera zodziu! Apie kokia teisine valstybe mes galime kalbeti,jei jau vaikai yra nesaugus! Banditizmas isisaknijes visuose valstybes sluoksniuose.Valziazmogiai dar drista stebetis,kodel zmones yra nepatenkinti ir bega is Lietuvos kaip nuo maro. P.s. vos ne kas dien islenda valstybes griovejas,pvz.vakar I.Degutiene visiskai nesiorentuojanti kas dedasi aplink butybe….gal ji irgi “pakabinta” del savo seimos nariu nesvariu darbeliu? o apie vaiku teises darbuotojas jau buvo seniai aisku…dar kai Drasius buvo gyvas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. taigi uztektu pareikalauti aiskiai ivardinti tautai, nuo ko saugoma stankunaite, ir taptu viskas aisku.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Mane šiek tiek stebina tylą- tylą visur ,tie kurie turi vykdyti teisingumą , tie kurie jau dabar žino kad sprendimas galimai pažeidžią Vaiko daug str teisių deklaraciją ,,, Kodel gal būt nesurinktas posedis , kodel tylą lyg nieko ne įvyko o jug tai rimto , kai kažkas nevykdo Vaiko teisės-žmogaus teisės,,, šiek tiek neramų, kad tokia rezonansisnė situaciją liekją už tylos barjero.tai mano asmeniniai pamastymai ir nuomonė..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. jeigu tai tiesa, tai turime ne vsd, o nusikalteliu irstva, negi nera jegos, kuri tai sutvarkytu?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Kiek galima rasyti ir viesai kalbeti ,kad VSD yra kaip tik ta struktura,kuri veikia pries Lietuvos valstybe,pries Lietuvos zmones.Nuzudytas Abromavicius,iskrites Pociunas,slapti kankinimo ,gal net zudimo kalejimai,terorisu organizavimas,kaip Kusaites bylos fabrikavimas,prisiminkim gauja padirbinejancia Kaune simtus milijonu euru ir litu,kur ,buvo rasoma,jog padirbti pinigai banko skyriuose buvo kisami zmonems,dabar byla zudike,kiek asmenu iszudyta,jau zinoma,o kiek nezinomai nuzudyta,ir t.tir t.t..O tuo tarpu seimo pirmininke tik ziopcioja ir pasisako visiskai nieko bendra neturincias frazes su valstybes auksciausiu asmenu oareigybe,ir Prezidente kol kas tik truputi pakalbejo,ir seimo valstybes teisetvarkos ir gynybos komitetai tyli.Mieli ponai,Jus tiesiogiai atsakote uz esama betvarke valstybeje.Padarykit neeilini valstybes gynimo komiteto posedi ir is pagrindu pareikalaukit VSD ataskaitos,pareikalaukitpaaiskinimu ir pradekit sios organizacijos apvalyma nuo tu ponu,kurie ten dirbantys dar nepripazino nepriklausoma Lietuva,kurie,gal but,dar tebetarnauja kgb svetimos valstybes organizacijai,pagaliau,kurie turedami absoliuciai neribotas galimybes ir neprisileide jokios juos ir ju darba kontroliuojancios istaigos,tiesiog nieko neveikia ir neatlieka pagrindines savo pareigos-tvarkos teisinej sistemoj,neuztikrina valstybes saugumo.Gana vampseti,pradekit pagaliau ,nors po 21 metu,kazka dirbti Lietuvai.Toliau valstybes naikinimas jau nebeimanomas,nes kantrybe liaudziai baigiasi.O kas buna tuomet,visi zinome ir tai nera viesa paslaptis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Grinai yra pagrindas padaryti Kauno saugume reorganizaciją, nejaugi KAM 2 departamente nėra žmonių, kurie galėtų būtų kaip desantas permesti į Kauno VSD skyrių?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ir butu viskas paprasta. Tereikia pasidometi kas tie kurie labai nenori, kad butu tiriama Pikeliskiu vaiku namu istorija juk tie namai buvo uzdaryti ne be priezasties. Sakalas labai reiskiasi ir sioje byloje isakinedamas visiems, kad teismo sprendimai turi buti vykdomi net atvirai televizijoje grasina prezidentei apkalta. Tereikia paviesinti tu pareigunu pavardes kurie lankesi Pikeliskiu “sveciu” namuose ir bus aisku kurie is ju yra pakabinti nes galejo koks pareigunas nieko bendro su tais vaikuciais ir netureti, bet ipylus kokiu miltuku i gerimuka ir jam uzmigus galejo buti nufotografuotas kokioje kompromituojancioje pozoje ir kaip paskui pasiaiskintu paviesinus tokias nuotraukas… CIa tik viena prielaida kuri manau daugumai suprantama. Paulauskas kiek pamenu per televizija irgi labai inirtingai gyne stankunaites ir uso meile… Taip atrodo, kad pedofilija cia tik tas mazas siuliukas kuris gali isvesti prie daug didesniu ir rimtesniu aruodu… Zinoma cia tik prielaidos, bet kai taip inirtingai si byla yra gesinama paciu auksciausiu salies pareigunu prisidengiant valstybes intereso vardu tai tiesiog vercia zmones ieskoti tikros priezasties ir nemanau, kad stankunaites “motinos meiles” ambicijos butu taip ginamos jei uz to neslypetu daug aukstu pavardziu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Nu Kurio pasisakymas suglumino visai protu nesuvokiama kaip galima maža vaiką atiduot motinai saugomai nu tikrai idomiai atrodys tame Strazbure teismai nepasibaige , saugoma pagyvensim pamatysim

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Ir prieš savo valią ,ir prieš įstatymus ,ir prieš humanizmą ir prieš sveiką protą
  tai savo nomonės neturit ,ar neturit kompetencijos,kad negalit pasipriešint?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. nu patvoriniai sveiki, kaip atšventėt? davė venckienė sovietskoje šampanskoje išgerti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • gaila kad esi ne tik dvasios ubagas, bet ir šiaip ubagas :) ,mes patys turime pinigų mašinai ir benzinui, na o šampaną geriame kur norime ir su kuom norime iš savų pinigų, mes net ir prancūzišką konjaką ragaujame prie kavos, tad tik jus už grašius galima nupirkti paloti….

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Geriam ka norim ir su kuo norim o kažin kaip jus atšventėt Naujus ar naujų fanarikų neitaisėt ,o gal kam ne vietoj fejerverkas sprogė ?:)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. yra ženklas , kad VSD Kauno padalinyle nera viskas gerai . Deretu visa skyriu paleisti ir surinkti pareigunus iš aplinkiniu miestu .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. na jei ir taip,tai kuo jau tas asmuo toks ipatingas,kad su sia byla musu Valstybe turi sitaip nuskambeti per visa pasauli su sia byla ? Stai teisiamas pulkininkas ,na ir ka nuteis pagal nuopelnus ir viskas.Koks cia skirtumas?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. dabar man aiškų kodel Stankunaitė su savim nėšė kompą , kai paskutinį kartą buvo, pati mačiau..? tada kai lyg buvo chipnozęs??? baisu kas daromą su vaikų, manau aš. Tai kaip dabar patikrinti , reik kraują šlapimą priduotti ,vajai vajai

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kompas-joks hipnozes itakojimas.Kompas-irankis,kuriuo imanoma itakoti zmogu.Jame(internetinese progrm.) idiegtos,tam tikros(tam tikruose saituose) technologines progrm.kuriomis,galima paveikti zmogaus pasamone-hipofize,hipotalamus,o tai reiskia ir visa endokrin.sistem.LT tokios ekspertizes neatliekamos-teh.pasalinio isikisimo(i zmogaus organizma)nustatymo,tokiu budu.Su pagarba.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Tai reik patikrionti, kas per kompas kodel buvo nešamas,Neringa turi žiurėti kad taip nebūtų

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • nera istatymo,draudziancio idiegti savo kompe tokias programas,kaip ir nera istat.nesioti kompa…ir bet kokiu atveju,greitai,galima atsikratyti itarimo turint jas.Sunaikinus kompe,centrini diska.p.s.maza to,kad turi zmogau prieinamuma prie tokiu progrm.reikia dar jomis moketi NAUDOTIS-paveikti,aktyvuoti zmogaus energetinius(hipofis,hipotalamus)taskus.Galima pasiskaityti pradziamoksli(kiek atsimenu)-“Teorija 5-kiu elementu.”Su pagarba.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Visa beda, kad kompu galejo irasineti visa hipnozes seansa, kurio metu, mergaitei galejo tiesiog ikisineti frazes i lupas, pvz. kartok, kaip “as myliu mamyte, noriu buti su ja, teta Neringa man neleidzia, liepia sakyti, kad as nenoriu” ir panasiai. O visa kita, jau montavimo reikalas.

      Ka, kazkodel jauciu, jie ir padare. Tada paleis i viesaja erdve vaiko irasu, kur ji neva pasimatymo su mama metu taria tokius zodzius ir demaskuoja niekingaja kurstytoja teta Neringa…

      Kaip patys matot, sioje byloje su priemonemis NESISKAITOMA – svarbiausia, pasiekti TIKSLA, atimti paskutine liudytoja!

      Neringai patarciau rasti teisiskai svaru buda irasyti tikruosius mergaites norus, gal kokie nors nepriklausomi psichologai padetu, ar patartu, kaip formuluoti klausimus, kad nepakenkti tolimesniai bylos eigai – yra tokios praktikos, kaip uzduodami atviri klausimai ir pan… Gal aks is patikimu zurnalistu sutiktu?

      Thumb up 0 Thumb down 0

 22. na taip čia viskas susiję,Aidas iš VSD,o toliau ir prasideda visos nesamonės,jei paklaustumete,panelės Stankūnaitės,tai viskas ir išaiškėtų,bet deje ji saugoma kaukėtų,ginkluotų apsauginių,ji nepasiekiama,o mergaitę reikia atimti,kad nepaaiškėtų……

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Zmones gins mergaite manau iki teismo Vilniuje ,kai bus pradeta si pedofilijos byla nagrineti is esmes.Va tuomet ir klausimas del mergaites bus nereikalingas,nes ponui Usui yra,t.y. buvo ir tebelieka pareiksti itrarimai,o tai kartu tempia ir panele Stankunaite.Taciau neaisku viena KOKIA GRESME KELIA MERGAITE VALSTYBES SAUGUMUI?Gal ji zino Valstybines reiksmes paslaptis?Ar sita byla isvis turi rupeti VSD?Kazin ka apie tai galetu pasakyti Gerbiama Prezidente,jei tai yra tiesa,o zinoti apie tai turbut zino?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Man tai labai aišku kokią grėsmę kelia. Jei pedofiliją bus imta tirti rimtai, siūlo galai iškart nusidrieks į VDS – ir paaiškės, kad arba tarp VSD berniukų yra pedofilų, arba VSD pati “gamina” pedofilus, tarkim, organizuoja jiems vakarėlius, kad paskui turėtų kompromato ir pastačiusi į svarbius postus galėtų juos tampyti už virvučių. Betiriant gal imtų lįsti ir kitokios baisybės, tarkim, įtartinai meili draugystė su Rusijos slaptosiomis tarnybomis (Kusaitės byla, tie čečėnai kur gavo prieglobstį Suomijoj, pamiršau pavardes, Baltarusijos opozicijos pinigai) ir t.t. Bet kuriuo atveju, tokia veikla niekaip nesuderinama su VDS funkcijomis, net nežinau kokie straipsniai jiems už tai grėstų – tėvynės išdavystė mažų mažiausiai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ši maža mergaitė žino koks (galimai aukštas valdžios pareigūnas) ją prievartavo. Kažkoks Aidas. Todėl tokią liudininkę reikia sunaikinti

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • O ar kas nors tiki, kad teismas, kur bus nagrinėjama pedofilijos byla, nebus veikiamas kaip ir kiti? Lyg ir Valantinas ten dirba?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. kas yra baisiausia, kad kur tik besikreiptų ir kiek tik besikreiptų Venckienė, visur jai yra atsakoma neigiamai, visur užtrenkiamos durys. Toks beviltiškumo įspūdis susidaro. Panašu kad ir pedofilijos byla bus išnagrinėta Stankūnaitės naudai.
  O dėl ekspertizių – ar mažai jų buvo tam vargšui vaikui – visi sakė, kad mergaitė nelinkusi išsigalvoti, pagaliau jos vaikiški piešiniai viską parodo. Užsienio teisėsaugai to pilnai būtų pakakę, tik ne pas mus. Tąsė tąsė vargšę mergaitę, kol pasamdė kažkokią šališką psichologę iš Riomerio universiteto, kuri net neaišku, ar turi kokių reikalų su vaikų psichologija, ir šita nuspredė, kad viskas yra melas.
  Ne ekonominė padėtis mūsų šalyje, ne dideli mokesčiai varo emigruot – šlykščiausia, kad čia tu esi niekas. Jei neturi “gerų” pažįstamų, niekam
  nerūpėsi nei tu, nei tavo vaikai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Teisingai rasote! Tik jeigu sita byla pralaimesime ir prarasime mergaite, net ir uz labai didelius pinigus savo karjeros neaukos JOKS teisininkas ar politikas busimose pedofilijos bylose, jei jos bus susijusios su aukstesnes pareigas uzimanciais valstybes pareigunais ar veikejais.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 25. LT nera Hypnose Technik ivaldziusiu,yra- praktikuojantys,savamoksliai asmenys.Jie naudojasi tam tikromis internetinemis progrm.:paveiksleliais,spalvomis,garsais ardanciais zmogaus pasamone.Jeigu,kaip rasoma,is tikro,vaikas buvo”itakojamas”tamsoje,ar prieblandoje-darbas vyko,baimes idiegimo(sirdeles sutrikimo poveikiui)antinksciu(endokrinines-imunines sist.)GENETIKOS ardymo-kysimosi kryptimi.Tokiu atveju,zmogus praranda laiko savoka,sutrinka kepenu(atminties)veikla,kuri isprovokuoja pykinima,vemima,viduriavima,skubos nelaikymas ir t.t.Nera LT ir Rytieciu Tradic.Med.Meistru,kurie atliktu-judos,,darba”,bet yra Meistru-stebinciu VISKA ir,manau,neuzilgo vadinami,,psichologai-psichoterapeutai,parapsichologai”susilauks to,ko nusipelne yra.Su pagarba.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...