Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 15 Trečiadienis
 

Vaiko teisių tarnyba Kedžio dukrelės istorijoje veikia prieš savo valią?

2012-01-02 11:30 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (286)

Mergaitės likimas rūpi Lietuvos žmonėms - per tūkstantis žmonių iš visos Lietuvos gruodžio 30 d. susirinko į Klonio gatvę ginti mergaitės nuo prievartinio perdavimo L.Stankūnaitei. KK nuotr.

Vis labiau stiprėja prielaida, kad už Drąsiaus Kedžio dukrelės istorijos gali slypėti Valstybės saugumo departamentas – nes tik taip galima paaiškinti tą spaudimą, kuris jaučiasi šioje istorijoje, ypatingai paskutinį praėjusį metų mėnesį, kuomet buvo forsuojama skubiai, per prievartą išplėšti D.Kedžio dukrelę iš jaukios namų aplinkos, iš mylimos tetos N.Venckienės bei mylimų senelių rankų, ir išnešti L.Stankūnaitei.

Būtent VSD vaidmeniu šioje istorijoje turbūt būtų galima paaiškinti ir Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių tarnybos skyriaus vedėjos Birutės Daugėlienės dviveidiškumą: kai per pasitarimą ji pasako mergaitės globėjai N.Venckienei, kad jau „keturias naktis nemiega, galvoja, kaip įgyvendinti teismo sprendimą“, prašo, kad N.Venckienė pameluotų mergaitei, jog ši iš pasimatymo su L.Stankūnaite grįš, ir įtikintų, kad nueitų į pasimatymą, nors mergaitė iš to pasimatymo jau negrįžtų, tuo tarpu jai paskambinusiam aktoriui Audriui Nakui iš ekspertai.eu B.Daugėlienė pasako, jog jos ir tarnybos kolegių manymu, mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei klausimas turėtų būti sprendžiamas tik po to, kai bus išnagrinėta pedofilijos byla.

„Pedofilijos byla dar neišnagrinėta, jinai dar tik bus nagrinėjama vasario mėnesį, o sprendimas dėl mergaitės sugrąžinimo padarytas jau dabar. Tai žmones ir jaudina“, – pasakė Audrius Nakas Kauno vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėjai Birutei Daugėlienei.

„Dėl to aš su jumis sutinku. Aš irgi… Ir mūsų buvo panaši pozicija ir teisme: kad pirmiausia reiktų baigti visų šitų bylų nagrinėjimą, tyrimą, ir tada spręsti, o ne tol, kol viskas kabo dar“, – sakė Birutė Daugėlienė.

Taigi, jeigu Vaiko teisių apsaugos tarnybos nuomone, D.Kedžio dukrelės sugrąžinimo klausimas L.Stankūnaitei turėtų būti sprendžiamas tik tuomet, kai baigsis pedofilijos bylos nagrinėjimas, kodėl taip manančios VTAT vadovės ir jos vadovaujamos tarnybos veiksmai yra visiškai priešingi – B.Daugėlienė „nemiegojo keturias naktis“, nes galvojo, kaip įvykdyti V.Kondratjevo sprendimą, o jos į Venckienės namus atsiųstos psichologės galimai hipnotizavo mergaitę? Nes po paskutinio pasimatymo, kuris truko 4 valandas, mergaitė per tą laiką iš kambario neišėjo, kambaryje buvo tamsu, nedegė šviesa, mergaitės vyzdžiai buvo išsiplėtę, mergaitė svirduliavo ir buvo mieguista, o artimiesiems mergaitė pasakė, kad jai psichologė liepė miegoti. Kai N.Venckienė išsigandusi dėl mergaitės būklės, kilus įtarimams, kad mergaitė buvo hipnotizuojama, nuvežė mergaitę pas medikus, jau atsigavusi mergaitė pasakojo, kad gal dešimt minučių jai liepė žiūrėti į akis ir kartojo: „Tu rami, tu rami…“

N.Venckienė kreipėsi į teisėsaugą, kad dėl galimo psichologinio smurto prieš mergaitę L.Stankūnaitei ir psichologėms būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Taigi, kas čia vyksta? Vėlgi galima susidaryti prielaidą, kad ši mergaitė yra labai svarbi Valstybės saugumo departamentui.

Kaip gruodžio 29 d. spaudos konferencijoje sakė buvęs ilgametis Klaipėdos miesto apylinkės teismo vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas, kilus pedofilijos skandalui jis dalyvavo vienoje televizijos laidoje su buvusia Vaiko teisių apsaugos kontroliere V.Šalaševičiūte. „Ir ji man pasakė, kad aš teisus, kalbėdamas apie saugumą, nes ji dėl Kedžio dukrelės sakė patyrusi tokį saugumo spaudimą, kad saugumas net grasinęs uždaryti jos firmą“, – spaudos konferencijoje pasakojo S.Stulpinas.

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš Generalinės prokuratūros taip pat atskleidė, kodėl prokuratūra nuolat siekė nutraukti pedofilijos bylą. „Prokurorai yra spaudžiami pritempti šitą bylą iki senaties“, – sakė šaltiniai.

„O jeigu po to kas nors ir paaiškės, tai bus pasakyta: „labai atsiprašome, bet tai bylai jau senatis“, – atskleidė nešvarius žaidimus Generalinėje prokuratūroje šaltiniai.

Jų teigimu, Generalinė prokuratūra tol negalės normaliai ir laisvai tirti bylų, kol nebus išvalytas Valstybės saugumo departamentas.

Kaip žinia, Europos parlamento narys prof. Vytautas Landsbergis radijo laidoje “Akiračiai” aiškiai pasakė, kad Juras Abromavičius buvo nužudytas tuomet, kai išsiaiškino VSD Kauno skyriaus kontrabandininkų grupuotę, tačiau prokuratūra tą grupuotę dengė. Ir, panašu,  tebedengia.

O kas gali paneigti, kad ta pati VSD  Kauno skyriaus kontrabandininkų grupuotė nėra susijusiu ir su Kauno pedofilijos byla, kad mestos tokios pajėgos “pagesinti” pedofilijos bylą ir iš N.Venckienės namų išplėšti pagrindinę pedofilijos bylos, kurioje jau keturi lavonai, liudytoją?

Komentarai

 

 

 
 1. Tai jo ir Furmanavicius gyvas ir Naruseviciene,sedi dabar siltuose krastuose ir laukia mergaites,juk mes irgi nematem ju lavonu ? Jei net but ne Usas tai butu ji kremave,yra liudinininkai kurie mate kad ten Usas,tas pats klonio gatves dienorascio adminas mate,tad gydykis paranoja butinai !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • O tai kodėl tada nekremavo Ūso,nors iš pradžių to norėjo ir Ūso artimieji,ir Lavastė siūlė? Ar ne todėl,kad įstatymas draudžia kremuoti neatpažintus palaikus? 😀

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Paklausiau žinių radijas-baisų visi specai , vaikų psichikos , sakė kad vaikui reikia daryti neutralia ekspertizė kad ji teisingai įvertintų savo nuomonė , bei būtu paimtą iš čią, net Oželytė> keistą man ar nežino tie specialistai kad prieš pedofilijos bylą liko tik keletą dienų kur skubat ????o dar tai kad tiek ekspertizių darytą kad jau daugiau ar reikia ,,,tai manoi nuomonė Galp. Venckienė parašytų ir įvardintų kada jai kiek darytą ekspertizių kad žinot

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Na jiems tokia “neutrali aplinka”, kur jie laisvai ir netrukdomai galės hipnotizuoti??…

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Reikia visiskai nepriklausomu uzsienio psichologu,nes musu visi yra ar “pakabinti”,ar ibauginti, nes kai pasikalba zmones atviriau su jais viskas greit keiciasi-ir nuomone,ir mastymas.Taip ir byla reikia nagrineti.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Ką nuspręs Kėdainiai, visiškai aišku.
  Kas gali organizuoti Lietuvos tesingumo laidotuves? Juk jo jau nebėra. Vargšė mergaitė, verčiama gyventi su raudonosios piniginės, į kuria bytėjo pedikų pinigai,savininke…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. tai kad beveik niekas netiki, kad ten buvo Usas, juk is karto aptvere, neleido net zurnalistu, tik Simasius, tik Kraujutaitiene, kurie yra visiskai pazaboti pedofilu. Jei ten butu buves Usas, butu sake tik fotografuokit, filmuokit, rodykit visiems. Jusu komentaras labai argumentuotas, daug kam kilo tie patys klausimai ir itarimai, tik pedofilai dziaugiasi galvodami, kad visi ju paistalais patikejo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Nežinau,kas kūrė šitą dezą,bet Ivanas Susaninas niekada nemiega.Visi matom,ką Kubo iškrypėliai išdarinėja.Gal čia vis dar nustipusio KGB baimė? Juk kone kasdien tv ir laikraščiai tuos mūsų iškrypėlius demonstruoja.Atrodytų,tik žiūrėk ir užsirašinėk,jei jau toks durnas.Aš visada viską užsirašau.Džoukas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tik jei keliais kilogramais “špakliaus” užmaskuota. 😀
   Šiaip jau kita psichologė iš Vilniaus atrodo žymiai panašesnė,bet nesinori mesti įtarimų šešėlio jai,nesant tikram.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Žmonės, nusiraminkit. Visa ši istorija su Drąsiumi Kedžiu ir mergaitę vyksta tik tam, kad Aukščiausios jėgos galėtų atrinkti kas yra kas. Manau Lietuva, kaip šalis, šį egzaminą išlaikė, nes dauguma žmonių gynė mergaitę ir jos globėjus. Bukite ramus, mergaitei nieko blogo neatsitiks. Patikėkite,jau atėjo laikas kaip sakė Kristus “atskirti grudus nuo pelų” ir tai vyks labai intensyviai. Tie, kurie sąvyje nešioja tik blogį ir juo teršia žemę vargu ar išgyvens šiuos metus, nes Žemę jau pasiekė aukštų vibracijų energijos. Viskas vyks labai greitai, nereikės laukti mėnesių ar metų. Visiems linkiu atsisukti į šviesą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. manipuliuojama valstybės vardu: “vykdyti teismo sprendimą”, siunčiant mergaitę į nežinią, tyčiojamasi iš žmonių, kurie susirenka protestuoti prieš tokį sprendimą. Mergaitei taikomas psichologinis smurtas vizualinis vaizdais: kaukėti apsaugininkai atveža motiną, stumia į mašiną, veda už parankių (tai rodė LTV 3.LRT ir kt.TV), psichologių teroras (laksto paskui mergaitę į tualetą, laiko tamsiame kambaryje ir t.t.), keturi policijos kortežai, antstolės grasinimai “kad susuks į kaldrą ” ir vieši skelbimai, kad panaudos kt.prievartos priemones….Teisėjo sprendimas motinai bendrauti su vaiku 4 – 6val. Pabandykite išbūti 6 val. su mergaite policijos kabinete. Mergaitės vežimas į susitikimus su motina policijoje. Ar tai ne psichologinis smurtas ir privarta 7metukų mergaitei?
  JAV ir ES šalyse joks teismas neleis atlikti tokių veiksmų. Motinai neleis būti su vaiku, jeigu ji yra saugoma, neturi pragyvenimui pajamų ir savo gyvenamo būsto su atskiru kambariu vaikui.
  pribrendo laikas, kad teismuose dalyvautų prisiekusieji, kad nebūtų vienašališkų ”vieno dėdės sprendimų”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. ir kitų mokesčių mokėtojas. Kada bus baigta taškyti pinigus šiai sinusoidės, begalybės trajektorijos formos bylai? Vieni teismai nutarimus priima, tada abi pusės skundus rašinėja, tada vėl teismai nagrinėja… O juk visa tai kainuoja. Gal tegul ir viena, ir kita pusė iš savo kišenių susimoka? Gal tada greičiau bylos aiškumas ateis? Ale, kur tau. Matai, jiems dar kompensacijas Valstybė, t. y., mes, mokesčių mokėtojai, turėsim sumokėti… Gal tas prašomas tūkstantines sumas tesumoka tie, kurių valioje ir galioje, pagaliau pabaigti išsamiai ir aiškiai bylos ir joje esančių mirčių, tyrimus?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Perskaicius straipsni nejauku tapo.Ar nereiketu is pagrindu perziureti,kas dedasi ir kokie asmenys dirba Lietuvos VSD ir prokuraturoje?Gal reikalingas generalinis siu istaigu valymas?lIETUVOJE TAMPA NESAUGU GYVENTI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Bandė nesenai Algimantas Matulevičius su keliais konservatoriais šiek tiek pravalyti. O kas gavosi? Ogi šnypštas. Tik ištėkšti buvo iš ten sąžiningesni darbuotojai “kurmių” pavidalu.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Dėl anstolės vėl spręs Kėdainių teismas, rašo Lietrytis. Ką nuspręs, jau aišku

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. daugiau nei keturi lavonai, juk dar keli liudininkai netikėtai paskendo arba “nusižudė”

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tris lavonus tikrai zinau.O del ketvirto labai daug abejoniu.Tik ekshumacija irodytu tiesa.Kaip gali svarstyti byla,neisitikine,kad ten tikrai zuves Usas?Tiesa zino tik rezisieriai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Bet vistiek lavonas, vistiek žmogus, ne vaškinis juk. Tikrai būtų gaila, nes, gal būt, buvo paaukotas visai doras ir nekaltas žmogus, jeigu tikėti ta logika ir gandais.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • taigi rase,kad baikeri zuvusi avarijoj palaidojo,panages juodos,kaip juodadarbio,na ir svoris skyresi ,labai ryskiai.

     Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Tautieciai, suraskite antra mergaite arba jos teva ir praneskite apie tai gerb.Gorienei. Kadangi teisesauga jos neiesko, tai turime patys pradeti ieskoti. Tokia mano nuomone.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. tokioje situacijoj! Prezidente tik issigelbejimas!
  atrinkt profesionalia kandidatura i VSD posta!
  tik nuo ten viskas prades valytis ir biudzetas papilnes!
  viesumas butinas,kad nepakeistu kita chebryte !!!
  Kandidatura siulau is kart Gerbiama Stanislova Stulpina!

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • Nijole Stulpinas patyres 😉 yra ir jaunesniu,nieko nesakau,svarbu atrinkt kandidatura viesai!

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • tu sau renkiesi i tarpkoji,tada taip,tau reikalingas jaunas,bet cia nijole ne tavo tarpkojis,deja tau to nesuprasti nes tavo mastymas baigiasi jau minetu organu…

    Thumb up 0 Thumb down 0

 14. manipuliuojama valstybės vardu: “vykdyti teismo sprendimą”, siunčiant mergaitę į nežinią, tyčiojamasi iš žmonių, kurie susirenka protestuoti prieš tokį sprendimą. Mergaitei taikomas psichologinis smurtas vizualinis vaizdais: kaukėti apsaugininkai atveža motiną, stumia į mašiną, veda už parankių (tai rodė LTV 3.LRT ir kt.TV), psichologių teroras (laksto paskui mergaitę į tualetą, laiko tamsiame kambaryje), keturi policijos kortežai, anstolės grasinimai “kad susuks į kaldrą ” ir vieši skelbimai, kad panaudos kt.prievartos priemones….Teisėjo sprendimas motinai bendrauti su vaiku 6val. Pabandykite iš būti 6 val. su mergaite policijos kabinete. Ar tai ne psichologinis smurtas 7metukų mergaitei?
  JAV ir ES šalyse joks teismas neleis atlikti tokių veiksmų. Motinai neleis būti su vaiku, jeigu ji yra saugoma, neturi pragyvenimui pajamų ir savo gyvenamo būsto su atskiru kambariu vaikui.
  pribrendo laikas, kad teismuose dalyvautų prisiekusieji, kad nebūtų vienašališkų ”vieno dėdės sprendimų”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Ekspertuose.eu.yra Daugėlienės balso įrašas. Vaikų teisių tarnybos nuomonė teisme buvo tokia, kad reikia pabaigti bylas, tada spręsti vaiko likimą. TEISMAS NEATSIŽVELGĖ Į VAIKŲ TEISIŲ TARNYBOS NUOMONĘ. Tai kaip čia ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • filosofija… noriu loju taip, noriu kitaip-kaip užsako taip ir loju, groju… o ką jus padarysit kam ??? jus gi “atliekos”. šitoje valstybėje….

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. O man lb panasu,kad Usas -gyvas.Juk tokia ir Rusijos ekstrasensu nuomone.Ir pasakysiu kodel.Tas skubejimas atiduoti mergaite tikrai ne siaip sau.Tokiems nusikaltimams nera senaties.L.S. privalo reabilituoti Usa,tik ji ta gali padaryti,budama mergaites globeja,atstovaujanti teisme.Simasiaus vaidmuo tikrai neatsitiktinis,jis turejo pasakyti,kad tikrai ten vaziavo Usas,o ne kas kitas,Kraujutaitienes atsiradimas per 15 min. ir jokios nuostabos veide,netgi uzslepta sypsena,GP Petrausko saltas poziuris,be jokiu emociju,lyg tai viskas aisku,bet kokia kaina DNR neatlikimas,Uso artimuju nebuvimas zuties vietoje ir nepalydejimas net i Vilniaus morga,zmogaus,maciusio neva Usa prigerusi ,mirtis.O kas gali paneigti,jog jis pamate ten visai ne Usa?Sodybos seimininko demostratryvus apreiskimas visam kaimui,kad atvyks Usas.Sakykit,kam idomu,kad atvyks Usas?Uso laidotuves is vis kazkoks cirkas-visi linksmi,sypsosi,netgi tevai jokio sielvarto nerode.Tik savam rate-jokiu pasaliniu zmoniu.Keista?Palaidojo ne seimos kape,kodel?Tuoj po laidotuviu uosve ir “zmona” isvyksta i uzsieni,pas ka?Pagaliau Uso kapo saugojimas ir irodo,kad ten nera Uso.Negirdejau niekur,kad saugotu kapa.O dar Lavastes pasiulymas Usams-kremuoti.Kad niekas nesuzinotu,kad ten ne Usas?Tevai jokiu priekastu niekam neturi-tyli, nepraso nieko, zmona del palikimo neskuba ir negauna jokiu dokumentu ,kodel?(nes zmogus gal gyvas).Tai taip akivaizdu,kad Usas buvo pasleptas, o mums sukurta pasaka.Todel ir skuba,todel ir byla atnaujino,nes,kam mirusiam reabilitacija?Niekuo gyvu netikiu,kad Usas zuves,o dar Rusijos ekstrasensai pasake,kad jis ilgai su baime slapstysis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • Tai jo ir Furmanavicius gyvas ir Naruseviciene,sedi dabar siltuose krastuose ir laukia mergaites,juk mes irgi nematem ju lavonu ? Jei net but ne Usas tai butu ji kremave,yra liudinininkai kurie mate kad ten Usas,tas pats klonio gatves dienorascio adminas mate,tad gydykis paranoja.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Neskiesk.Butent, Klonio gt.zmonems ir kilo abejoniu,kad ten ne Usas,jokio pagurklio, svoris,ugis kele daug abejoniu,o ir zmoniu buvo tik ant dvieju rankos pirstu.Ten tikrai ne Usas ir nesistenk cia kazka teigti.Jei yra abejoniu,tegu daro ekshumacija.

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • vsiškai pritariu, dar prisiminkit kaip sunku buvo patekti į šarvojimo salę; viena smalsi moteriškė visgi prasmuko – spėjo pamatyti kad mirusiojo rankos buvo įdiržusios nuo darbo, kaip paprasto darbininko…

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • AŠ MANAU NEREIKIA BŪTI EKSTRASENSU, KAD MANYTI JOG ŪSAS GYVAS. IKI KAULŲ SMEGENŲ SAVO ESU ĮSITIKINUSI, KAD ŪSAS GYVAS.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tada nesuprantu, kodėl niekas nepasirūpino tada, kad būtų padarytas DNR. O dabar, atrodo, kad tas ūsas ar ne ūsas, kremuotas, ir galai į vandenį. O dabar galima pagalvoti, kad kaip tik tikrasis ūsas ir laukia savo sugulovės su mergaite, todėl ir skubama ją atiduoti. Manau, Puaro suras tiesą neužilgo.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Todėl “Ūso” ir nekremavo,nes įstatymas draudžia kremuoti neatpažintus palaikus.Kiek domėjausi policijos paros suvestinėmis,paaiškėjo,kad kažkodėl policija skelbia ne kiekvienos paros įvykių suvestines.Todėl labai tikėtina,kad vietoj Ūso palaidoti neatpažinto asmens palaikai,apie kurių radimą policija nepasibodėjo informuoti visuomenės.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tai jo ir Furmanavicius gyvas ir Naruseviciene,sedi dabar siltuose krastuose ir laukia mergaites,juk mes irgi nematem ju lavonu ? Jei net but ne Usas tai butu ji kremave,yra liudinininkai kurie mate kad ten Usas,tas pats klonio gatves dienorascio adminas mate,tad gydykis paranoja nusisneki

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ūso žmona, kaip paveldėtoja, turėjo pateikti prašymą priimti palikimą ne vėliau kaip per 3 mėn. po mirties. Ar tai buvo padaryta?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Stankūnaitė gali išlikti saugi tik tada, jei ji viešai per TV prisipažins žmonėms, viešai ir tik viešai.Kol ji tyli, tol ji yra nesaugi.Susitvarkys su ja kaip ir su Kedžiu ir Ūsu.Nejaugi ji to nesupranta.O kai ji viešai išsipasakos, ką pridirbusi, su kuo bendradarbiavusi, tikrai jai nieko neatsitiks.Pati kalta, jeigu šito nesupranta.Kirtos išeities nėra.Vien dėl mergaitės galėtų pasiaukoti

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jeigu ji ir norėtų ką nors pasakyti ar kitaip pasielgti, ji negalėtų. Juk visi matome, kad ji supakuota. Ji reikalinga tik tam, tikriausiai, kad mergaitę, kaip tikrą ir patikimą liudininkę prieš pedofilus, atsiimtų, o paskui, papūskite į uodegą….

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • o aš manau,kad turėtų pradėti kalbėti visa nutrijų kontora.Nuosekliai,nuoširdžiai iškloti,ką buvo sumaniusios.Tą daryti turėtų pradėti nerša,nes jižino,kad nuoširdus prisipažinimas švelnina bausmę.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Prakalbot apie kažkokį Mieželį. Aš pažinojau tokį Raimondą, prezidento prižiūrėtoją. Ar ne giminaičiai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • Tokio vardo Miezeliu gimineje nera.Gal tai ne tikrasis vardas.Bet lb abejoju,kad cia saugumieciai rankas prikise.Su kontrabanda-gal, bet sioje byloje nepanasu.Man daugiau panasu i K.Vilkausko tiesa.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 19. ar suprasite mane, bet, patikėkite – pavargau nuo šios TVYNPYKSIŠKOS bylos. Kas čia vyksta? Ko siekiama šia byla? Pasakysite – nesidomėk. Neišeina, nes perdaug šios bylos teteradijo eteryje, spaudoje… Gal laikas tą bylą padaryti visiškai viešą, pastatyti telekameras mergaitės namuose, Stankūnaitės prieglaudoje ir 24 valandas transliuoti visai Lietuvai? Gal tada pagaliau kažkas paaiškės? Sakysite įstatymai neleidžia? O įstatymai leidžia didelę masę žmonių, durniais laikyti?… Atsirado kalbos naujadarai: kedofilai, ūsofilai, patvoriniai ir panašiai… Kas toliau?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Slušniui suaugusių psichiatrą.”.Žinių radijuje” taip nusišnekėjo, kad manau, jam to reikia..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Į pokalbio pabaigą,kai Slušnys ištarė Venckienės pavardę,ji ištiko kone isterijos priepuolis,kas labai gerai girdėjosi jo intonacijoje.Praktiškai reiktų platinti tą įrašą. 😀

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tai,kad ziniu radijas visa diena varo i vienus vartus.Perednio laida ryte su politologais, Bieliniu,Bruveriu,A.Semaskaite is Delfio ir visi uz pedofilus.Kazkodel anksciau buvo kitoje puseje, bet eina kalbos,kad jie “pervilioti”,taip,kaip Nekrosius aiskiai siule Ozelytei palaikyti “ju” puse.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. kuo toliau tuo labiau tampa aisu kad venckiene isisukusi i nesvarius dalykus, senai tokie itarimai buvo, kuo toliau tuo labiau aiskeja, baisiausia jog cia gijos ateina is Rusijos. LT vsd, o gal ir su uzsienieciu pagalba istrauks visa sita “klana”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • kas gali paneigti kad tokių sutenerių buvo ir daugiau, o meta – viena jų. Gerai gyveno, o dabar padai svyla

    Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Apie Saruna Paberaliu, kuri isteisino Amerikos teismas, ir kuri noreta cia, LIETUVOJE, SUNAIKINTI, VSD nutekino informacija Uspaskichui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Primenu tau senas marazmatike, kad VISI, pradedant J. Abromaviciaus giminaiciais Tau ATVIRAI SAKO- jis buvo nuzudytas, kad issiaiskino Brazuoles tilto sprogdintojus , kurie yra siejami SU TAVIM ir tavo konservatoriu partija, kuri SEimo komisijos sprendimu PRIPAZINTA TERORISTINE PARTIJA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kas vadodavo tada seimui? paulauskas. O kas netyrė Abromavičiaus? kas buvo prokuroras? kas gynė Ūsą Gaivenio laidoje? paulauskas. va tau ir asmuo, kuriam šeriamas baltas žirgas. Nervai ima, kad Landsbergis tiesą kalba? Neužčiaupsi tiesos.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. ka?juj vaika gint turi o ne galimus kaltus pyysd?fui. Priesintis reikia o ne drebet del darbo!kas 40-theji dabar?*o uz vaiko hipnozes i tiurma tas moteraites!atimt diplomus ir i sibirija..ekskursijon!.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Chm, Idomiai jus cia VSD, Valstybes Saugumo Departamentas – saugo ir gina Valstybe, jei straipsnio autorius isitikines kad tikrai sitoje byloje dalyvauja ir VSD, vadinasi tai labai rimta, vadinasi tai labai LABAI RIMTA, neitikinamai atrodo kad Valstybes Saugumo Departamentas veiktu pries Valstybe, manau sita tarnyba isikisa i bylas kai vyksta kova su nusikalstamom grupuotem, mafija ar nesvariais politikais. Tai vis gi kas cia? Mafija ar Politiniai zaidimai? ar viskas kartu? patariu zmonems begti nuo to patvorio kuo toliau….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. O iš kur ir kas tokie yra tie Stankūnaitės apsauginiai? Kodėl ji kartais atrodo labai keistai arba pasirodo su “fanaru” paaky. O kas dar gali būti ten kur nesimato? Kažkas labai miglota ir įtartina. Negi jau visai Lietuvą užvaldė neaiškios būtybės? Paklausiau Žiemelio, tas irgi pūčia į tą pačią dūdą, kai ir kiti pedofilų gynėjai. Ach, aišku, man pasufleravo, kad jis irgi buvo raudonasis prokuroras. Tada, suprantama.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...