Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 5 Sekmadienis
 

Vaiko teisių tarnyba Kedžio dukrelės istorijoje veikia prieš savo valią?

2012-01-02 11:30 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (286)

Mergaitės likimas rūpi Lietuvos žmonėms - per tūkstantis žmonių iš visos Lietuvos gruodžio 30 d. susirinko į Klonio gatvę ginti mergaitės nuo prievartinio perdavimo L.Stankūnaitei. KK nuotr.

Vis labiau stiprėja prielaida, kad už Drąsiaus Kedžio dukrelės istorijos gali slypėti Valstybės saugumo departamentas – nes tik taip galima paaiškinti tą spaudimą, kuris jaučiasi šioje istorijoje, ypatingai paskutinį praėjusį metų mėnesį, kuomet buvo forsuojama skubiai, per prievartą išplėšti D.Kedžio dukrelę iš jaukios namų aplinkos, iš mylimos tetos N.Venckienės bei mylimų senelių rankų, ir išnešti L.Stankūnaitei.

Būtent VSD vaidmeniu šioje istorijoje turbūt būtų galima paaiškinti ir Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių tarnybos skyriaus vedėjos Birutės Daugėlienės dviveidiškumą: kai per pasitarimą ji pasako mergaitės globėjai N.Venckienei, kad jau „keturias naktis nemiega, galvoja, kaip įgyvendinti teismo sprendimą“, prašo, kad N.Venckienė pameluotų mergaitei, jog ši iš pasimatymo su L.Stankūnaite grįš, ir įtikintų, kad nueitų į pasimatymą, nors mergaitė iš to pasimatymo jau negrįžtų, tuo tarpu jai paskambinusiam aktoriui Audriui Nakui iš ekspertai.eu B.Daugėlienė pasako, jog jos ir tarnybos kolegių manymu, mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei klausimas turėtų būti sprendžiamas tik po to, kai bus išnagrinėta pedofilijos byla.

„Pedofilijos byla dar neišnagrinėta, jinai dar tik bus nagrinėjama vasario mėnesį, o sprendimas dėl mergaitės sugrąžinimo padarytas jau dabar. Tai žmones ir jaudina“, – pasakė Audrius Nakas Kauno vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėjai Birutei Daugėlienei.

„Dėl to aš su jumis sutinku. Aš irgi… Ir mūsų buvo panaši pozicija ir teisme: kad pirmiausia reiktų baigti visų šitų bylų nagrinėjimą, tyrimą, ir tada spręsti, o ne tol, kol viskas kabo dar“, – sakė Birutė Daugėlienė.

Taigi, jeigu Vaiko teisių apsaugos tarnybos nuomone, D.Kedžio dukrelės sugrąžinimo klausimas L.Stankūnaitei turėtų būti sprendžiamas tik tuomet, kai baigsis pedofilijos bylos nagrinėjimas, kodėl taip manančios VTAT vadovės ir jos vadovaujamos tarnybos veiksmai yra visiškai priešingi – B.Daugėlienė „nemiegojo keturias naktis“, nes galvojo, kaip įvykdyti V.Kondratjevo sprendimą, o jos į Venckienės namus atsiųstos psichologės galimai hipnotizavo mergaitę? Nes po paskutinio pasimatymo, kuris truko 4 valandas, mergaitė per tą laiką iš kambario neišėjo, kambaryje buvo tamsu, nedegė šviesa, mergaitės vyzdžiai buvo išsiplėtę, mergaitė svirduliavo ir buvo mieguista, o artimiesiems mergaitė pasakė, kad jai psichologė liepė miegoti. Kai N.Venckienė išsigandusi dėl mergaitės būklės, kilus įtarimams, kad mergaitė buvo hipnotizuojama, nuvežė mergaitę pas medikus, jau atsigavusi mergaitė pasakojo, kad gal dešimt minučių jai liepė žiūrėti į akis ir kartojo: „Tu rami, tu rami…“

N.Venckienė kreipėsi į teisėsaugą, kad dėl galimo psichologinio smurto prieš mergaitę L.Stankūnaitei ir psichologėms būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Taigi, kas čia vyksta? Vėlgi galima susidaryti prielaidą, kad ši mergaitė yra labai svarbi Valstybės saugumo departamentui.

Kaip gruodžio 29 d. spaudos konferencijoje sakė buvęs ilgametis Klaipėdos miesto apylinkės teismo vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas, kilus pedofilijos skandalui jis dalyvavo vienoje televizijos laidoje su buvusia Vaiko teisių apsaugos kontroliere V.Šalaševičiūte. „Ir ji man pasakė, kad aš teisus, kalbėdamas apie saugumą, nes ji dėl Kedžio dukrelės sakė patyrusi tokį saugumo spaudimą, kad saugumas net grasinęs uždaryti jos firmą“, – spaudos konferencijoje pasakojo S.Stulpinas.

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš Generalinės prokuratūros taip pat atskleidė, kodėl prokuratūra nuolat siekė nutraukti pedofilijos bylą. „Prokurorai yra spaudžiami pritempti šitą bylą iki senaties“, – sakė šaltiniai.

„O jeigu po to kas nors ir paaiškės, tai bus pasakyta: „labai atsiprašome, bet tai bylai jau senatis“, – atskleidė nešvarius žaidimus Generalinėje prokuratūroje šaltiniai.

Jų teigimu, Generalinė prokuratūra tol negalės normaliai ir laisvai tirti bylų, kol nebus išvalytas Valstybės saugumo departamentas.

Kaip žinia, Europos parlamento narys prof. Vytautas Landsbergis radijo laidoje “Akiračiai” aiškiai pasakė, kad Juras Abromavičius buvo nužudytas tuomet, kai išsiaiškino VSD Kauno skyriaus kontrabandininkų grupuotę, tačiau prokuratūra tą grupuotę dengė. Ir, panašu,  tebedengia.

O kas gali paneigti, kad ta pati VSD  Kauno skyriaus kontrabandininkų grupuotė nėra susijusiu ir su Kauno pedofilijos byla, kad mestos tokios pajėgos “pagesinti” pedofilijos bylą ir iš N.Venckienės namų išplėšti pagrindinę pedofilijos bylos, kurioje jau keturi lavonai, liudytoją?

Komentarai

 

 

 
 1. Vyksta LIETUVIŲ tautos KARMINĖ patikra.GYVAS Šv. RAŠTO įvykių atkartojimas.Turiu pasakyti lietuviams komplimentą.Kol kas Jūs stovite puikiai.Žydai mergaitę jau būtų pardavę už 30 sidabrinių,išsižadėję iš baimės tris kartus,nusiplovę rankas ir prikalę prie kryžiaus raudotų prie Raudų sienos.
  Mes lietuviai,mūsų istorija bus kitokia.
  Reiktų šią istoriją aprašinėti nuodugniai,įterpiant esmines frazes ištartas”PAKABINTŲ LĖLIŲ”,pvz.Degutienė:”NEHUMANIŠKAS teismo sprendimas turi būti vykdomas HUMANIŠKAI”,Vaikų TEISIŲ gynėja:”SUSUKTI į PAKODĘ ir išnešti”,Šedibaras:”Teismų sprendimai turi būti vykdomi kokie jie bebūtų” ir t.t.Visuose tuose pasakymuose yra bendras vardiklis:BAIMĖ.Šitokių buvo ir pas žydus.
  O va pas lietuvius atsirado GYNĖJŲ korpusas.Jų išsireiškimai kardinaliai priešingi.Čia jau reiktų cituoti VARKALĄ,Jasukaitytę,Stulpiną,APANAVIČIŪTĘ,Oželytę ,Krivicką,Janutienę ir kitus.Bendras jų vardiklis DRĄSA ir TIESA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Reikia gelbeti.R.IVANAUSKA, nes jie “”privarsiruos” narkotikais ir isves i arena,kad jis pats pasisakytu ,kad iszude..na gi jie norejo padaryti Drasiui, bet persistenge..
  na,cia kvepia labai neskaniai,,kaip tai Kusaite..ka jie isdarinejo,ir patys zinutes siunte ir ja visaip ..na ,jau nebera zodziu.
  Paleiskite R.IVANAUSKA …VSD..ISSIGYMELIU SUTVE,, nes jam dabar zadat visas jusu paciu nuodemes pripaisyti jam…
  mes zinome..kas iszude,kas prievartavo…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Dažnai užfiksuoju protingas mintis, nors jas pasako ir neprotingiausi. Kažkada lyg tai Valinskas yra pasakęs, nepamenu, todėl tikrai nepriskiriu juos jam, kad ” Jūs manote, kad valstybę valdo prezidentas ar seimas? ne , tikrai ne. Valstybę valdo tas , kas valdo visą informaciją. O visą informaciją pas mus valdo tik viena tarnyba, tai VSD. Valstybę valdo tie , kurie valdo VSD, o VSD valdymas, tai ne vieno žmogaus reikalas.” dabar įsivaizduojat , kokio švarumo turi būti Venckienė, kad net VSD neturi rimto kompromato prieš ją. Bando kažką kurpti, bet nieko jai neprilimpa. Kur Neringa partiją, bet su kandidatais atsargiai, nes VSD laukia , kol atsiras, kaip prie tavęs prieiti. Jei nebūtum dabar Lietuvoje figūra Nr. 1, tai tikrai skęstum balutėje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • buvo čia kažkoks skandalas, kad nereikalingą informaciją VSD privalo sunaikinti. Bet jų juk niekas nekontroliuoja.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. nuo pat pirmuju bylos akimirku viska valde VSD. Issiunte visa ta kontora kokiai 50 metu i Sibira mesku ganyti mes tikrai nieko neprarastume, o valstybe tik klestetu.Ten ir visi zmogzudziai sedi

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Kaip keista,aš pati,o ir,manau,daug žmonių girdėjau per tv,kaip nerša sakė,kad ji pati nemiegojus keturias naktis,o dabar perverčia,kad būktai Daugėlienė nemiega naktim.ar girdėjau per tv,kad tame pasitarime buvo apie dvi dešimtys žmonių-psichologai,vaiko teisių specialistai,teisininkai-ir nei vienas negirdėjo,kaip nerša buvo mokoma meluoti mergytei.Jau tai moteriškei nervukai visai pakrikę ir paūmėjo haliucinacijų matymas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Taip ir būna, kai kažką girdi viena ausim, o kita ausis nieko negirdi – dvi dešimtys žmonių buvo paskutiniajame pasitarime, o meluoti buvo siūloma anksčiau. Ir išvis, gerbiama Kriste, gal pasidaryk savo galvelėje tvarką – kokią teisę turi teisėją Neringą Venckienę vadinti Nerša?

   Ir šiaip, jei ausys nekaip girdi, tai ir smegenėlės nelabai veikia :)

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Miela Aiste,taip teisėją vadino paspringęs brolis,matyt,iš didelės meilės.Tiesą pasakius,jis taikliai parinko jai vardą.
    Nu,tikra nerša.Neršų nerša.Amžiams.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Dar,Aiste,klaidingai sprendi,matomai ,pagal save.Apgailestauju,jei tu siūlą,jungiantį tavo ausis,vadini smegenim.Todėl tau ir atrodo,kad šie du dalykai siejasi.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pastebėjau, kad visų pedofiliukų ir jų gynėjų išsilavinimo ir išsiauklėjimo lygis labai žemas. Šiukšlės, klaidos, nesąmonės, jų pagrindinis braižas. O, “kristė, ieva, marija”- tai vienas ir tas pats nevykėlis rašeiva, norintis padaryti didesnį įspūdį. Neišdegs,mažiausiai 80 procentų žmonių, neabejoju, (nes tiek yra Lietuvoje dorų, sąžiningų, teisingų), smerkia pedofiliją ir tuos išgamas pedofilus, bei jų tarnus ir pergyvena dėl mažosios, pedofilų aukos, likimo. Atiduoti dabar ją tai “mamai”, būtų didžiausias nusižengimas sveikam protui ir sąžinei.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. bet ta Stanke irgi gal yra prifarsiruota kokiu ”BAMBONKIU”, juk 2 metus isbuti po kauketais dedemis,juk ir ja ”PADAZO” ,kartais buna ir veidelis patines.Na jai irgi viskas ikalta i galva,kaip tai KUSAITEI,taip,kad Stanke gal ir paliktu ta savo isgimdyta mergaite,bet gi dedes nenori ,kad pLIKTU,JUK TADA VISKAS ISIES i sviesa,kas ten prievartavo kas zude kokie ten AIDAI ir USASI NUSKANDINTI..
  o VSD..ta STANKE JIEMS JAU ATSIBODOOOOjie jau griauzia savo nagucius,,sitiek kriminalu,sitek iszudyta zmoniu ir TUOJ VISKA SUZINOSIME..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Ne malda o Tautos vienybe ir tiesos skleidimas. O sekanciais rinkimais i seima rinkti ne sitas partijas kurios sukure per 20m tokia sistema o balsuoti uz ,,Drasos kelia” ir kiekvienas turi ativesti po kelis zmones, kurie nesigaudo kas vyksta Lietuvoje. Nes didumai vyresnio amziaus zmonems, visokie sou per tv isplove smegenis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tam reikia, kad žmonės vaikščiotų į rinkimus, nes kai į rinkimus ateina 10 ar 15 procentų klanininkų, jie išsirenka savo kandisdatus

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Birutei Daugėlienei. Tai ponia, kiek reikia prisidirbti, kokią juodą biografiją turėti einant Vaikų teisių apsaugos vedėjos pareigas, kad bijotum saugumo? Ką tamstai saugumas padarytų, jei neturi kokių vagysčių arba KGB kupros?
  KADA ATSISTATYDINSI? Taip pat ir Žiobienė. Ir Degutienė? Ponios susidirbusios LAUKIAM.

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • Kaip ir nieko nebijau. Tarp kitko ant saugumo (ypač Kauno skyriaus) rėžiu jau seniai, bet kol kas ramu. Nėra kompromato ir jie bejėgiai.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Neringa, kodėl paliekate vieną mergaitę su neaiškiomis tetomis? Privalo kažkas iš Jūsų būti pasimatymo metu tuo atveju, jei kambaryje yra bent vienas žmogus apart Stankės. Kas per netvarka? Kokios dar hipnozės? Atsipeikėkit visi – jokių pašalinių žmonių prie vieno vaiko neturi būti – ar tai vaiko (ne)teisės, ar pati Prezidentė. Vaikas vienas gali būti tik su globėja arba motina, jeigu jai teisės į vaiką nėra atimtos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. POSĖDIS NESURENGTAS, bet už tai POLICIJOS KOMISARAS ASMENIŠKAI surengia Stankūnaitei spaudos konferenciją policijos patalpose ir JOJE PATARNAUJA. Ar matėte kada nors tokį PASLAUGUMĄ policijoje aptarnaujant PAPRASTĄ ŽMOGŲ

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Gal ko nesupratau, bet prie ko čia policijos komisaras? Dabartinis PK Skvernelis turbūt sąžiningiausias žmogus Lietuvos aukštumose, neskaitant Plytniko( bet tai jau visai kita opera).

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. LL rašo apie Raimundą Ivanauską.Panašu,kad jis kaip Eglė Kusaitė kalinamas ir verčiamas prisipažinti,ko nepadaręs.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Sustabdyti gali tik malda. Taip aš manau, taip manė ir tie Sausio 13 dalyviai. Prisiminkime Sausio 13. Buvo lemiamos minutės. Ar pergalė ar vėl okupacija? Seimo lange pasirodė V. Landsgergis ir per mikrofoną kreipėsi į minią: “Ar yra minioje kunigas”. Tada minioje jų buvo. Pradėjo kalbėti Rožančiaus maldą. Liovėsi šaudymai prie televizijos bokšto. Ir dabar reikia taikios Rožančiaus maldos prie tų institucijų iš kurių išeina velniškos”tiesos”- melas. Turėtų susirūpinti ir bažnytiniai Egzorsistai. Tam jie ir užima bažnytinę paskirtį kovoti su velniu. Nepjėgia, nedvasingi – tegul pasitraukia ir ateina tie patys kurie Sausio 13 buvo prie Parlamento, prie televizijos bokšto, prie visų Lietuvoje svarbių strateginių objektų, o dabar pats svarbiausias strateginis objektas – maža mergaitė kaip ano meto, kaip tik prieš Šv. Kalėdas Erodui ir jo šalininkams buvo kliūtis gimęs KRISTUS ir išžudė tūkstančius kūdikių. Apginsime mergaitę – apginsime LIETUVĄ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Man atrodo reik kreiptys į Šedbarą ir paprašyti kad surnktą medžiagą dėl vaiko jie perduotų į prokuratūrą , kažka gi sakė kad ten daug idomaus…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • sakau tik savo nuomonę, kad VSD neatimtų kompiuterio. Šedbaras ir yra vienas iš baisios istorijos scenaristų. Tai vilkas avies kailyje.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Manyčiau, scenaristai patys viešumon nelenda, jie tik tampo virvutes. Rodosi tik visokie šedbarai, ant kurių scenaristai turi komporomato ir stumia juos kažką daryti arba viešai pasisakinėti pedofilijos naudai. Ir pėstininkai eina, nors dažnas raitydamasis iš nepatogumo, bet nėr kur dėtis – kompromatas baisus, jį paviešinus tektų raitytis dar labiau

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Žinoma pareiga. Bet jis savo pareigą keistokai supranta. Kaip ir dauguma iš jų- Lydeka – ŽTK, Donatas Jankauskas rinktas Kauno kaimiškojoje Nr 66 rinkiminėje apygardoje, Degutienė ir visi kiti 139

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • reikalinga visiem rimciau pasidomet bedanciu isgama sedbaru,sitas yra vienas is pasgrindiniu pedofilu

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Ir aš taip manau. Kalba įtakingi įtakingi. Bet nei Sakalas nei tuo labiau Sadeckas nėra šiuo metu jau tokie įtakingi. Turi kompromato? Bet juk bijotų panaudoti. O Šedbras tiesiogiai įtakingas. Ir tie iš Kauno saugumo .

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Tai jūs manot, kad įtakingas yra tas, kuris užima kažkokią oficialią kėdę? :)))))

      Kol dauguma bus tokie naivūs, tol jie ir bus galingi.

      Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Tai kad “mama” Stankūnaitė kaip tik moko dukterį “gerų manierų’, pavyzdžiui nešioti ilgus plaukus, NES TAI PATINKA VYRAMS, ir pabara, įsiveržusi į tyrėjos kabinetą, KAD NIEKO NEPASAKOTŲ, KĄ DĖDĖS JAI DARĖ.

  Nieko neprikiši “mamai”, ruošia dukterį prostitutės gyvenimui, rūpinasi, daro tai, kas “įeina į jos pareigas”

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kad dukte neisaugtu feministe, kad atrodytu kaip moteris, o ne kaip transvestitas, a? Ir kad jai moteriski dalykai gyvenime rupetu, t.y. vyras, seima, vaikai, o ne feministinis komandavimo vyram briedas? Beje, visuose zurnaluose mergaitems irgi teigiama, kad jos turi rupintis savo isvaizda, kad patiktu vyrams, vyrai jas vestu, seima susilauktu vaiku ir moterys jais rupintusi.

   O gal pagal tave visos turi nesistebngt vyram patikt, nesizenyt ir vaiku negimdyt ir stengtis but lygios su vyrais ir traktorius vairuot bei sachtose angli kast? O vaiku Lietuvai, matyt, Afrikos negres prigimdys? O gal vyrai zednijasi su negraziom, vyriskai kirptom ir vyriskai apsirengusiom bei besielgianciom ir nepatinkanciom, a?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Mane šiek tiek stebina tylą- tylą visur ,tie kurie turi vykdyti teisingumą , tie kurie jau dabar žino kad sprendimas galimai pažeidžią Vaiko daug str teisių deklaraciją ,,, Kodel gal būt nesurinktas posedis , kodel tylą lyg nieko ne įvyko o jug tai rimto , kai kažkas nevykdo Vaiko teisės-žmogaus teisės,,, šiek tiek neramų, kad tokia rezonansisnė situaciją liekją už tylos barjero.tai mano asmeniniai pamastymai ir nuomonė..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ką reiškia paskutiniai jūsų žodžiai? Baimę!
   O ar jūs manot, kad užimantys, tuos jūsų minimus aukštus postus, yra bebaimiai?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. KK paskelbkite, jog šiandien po pirmos val. Žinių radijas laidoje Dienos klausimas kalbės apie Garliavos mergaitės atidavimo biologinei bylą. Yra balsavimas, kviečiame dalyvauti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Įdomūs dalykėliai ar ne:

  Yara
  2012-01-02 – 12:35

  Patvirtinu.
  Po kiekvieno mano komentaro delfyje apie “mūsų” saugumiečių sąsajas su rusų spectarnybomis ir bendrai varomą kontrabandą visada esu blokuojama. Mėnesį du negaliu įeiti į delfį komentuoti jokioje temoje. Maža to, patiriu didžiulius virusų ir trojanų atakų puolimo srautus.
  Tokie dalykai yra ne pavieniai faktai tai jau masinis reiškinys.
  Pastaruoju metu mestos didžiulės pajėgos šio portalo slopinimui. Gesinami komentuotojai, trukdoma siųsti komentarus.
  Geras pvz.:

  barbarosas
  2012-01-02 – 11:28

  kas gali pasakyti ,kas tai , atidarau per google kk ir ten atsidaro lapas surandų kk o ten prie jo parašytą apačioja “” blokuoti visus www, karšt kom. rezultatus, ????
  Atsakyti

  Noriu priminti jog ši saugumiečių veikla yra visiškai neteisėta ir vykdoma pažeidžiant įstatymus ir konstituciją.

  Kviečiu visus rašyti savo pastebėjimus apie saugumiečių išpuolius šiame informaciniame kare.
  Atsakyti

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Nekonvenciniai ūsūrinių veiksmai.Nieko panašaus nėra,pats dabar pasitikrinau.O jei stringa komentarų įkėlimas į KK,pasidomėkite savo naršyklės nustatymais! 😀

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Stebuklingu būdu sugedo mažne visos lietuvos naršyklės
    tik ievos-mėtos nesugedo

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Kai į KK įeinu per IE9,ilgainiui pradeda strigti komentarų įkėlimas,kai įeinu su Opera-jokių problemų.Man atrodo tuos bauginančius komentarus platina patys ūsūriniai,kad žmonės bijotų lįsti į KK.Nepamirškite ir apkrovų serveriui…

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Tarp kitko. IT specialistai atsiliepkit. Kartą įėjau į Delfį, skaitinėju ir kampe kur būna reklamos matau užrašą “VSD serveris”. Buvo rašoma apie E. Kusaitės teismą. Susidomėjau, bet kai bandžiau įeiti dingo? Kas tai buvo? Delfi perspėjimas -atsargiai, jus šniukštinėja VSD? Ar kažko nesuprantu. Bet toks užrašas tikrai buvo- prisiekiu savo artimųjų gyvybe.

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • Po zudyniu Kaune. Besiuntinejant kvietima viesinti pasauliui apie ivykius Lietuvoje, pradzioje buvau blokuojamas, o po minutes ir isvis kompas uzluzo.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Naudokitės proxiais, žmonės – tai visai nesudėtinga. Kodėl klanas tai sau gali leisti, o jūs kaip avelės patys atsiduodat jiems su visais kompiuteriais

    Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Pilnai pritariu auka komentarui.
  Aidas buvo is VSD kuo toliau tuo aiskiau darosi. Tikriausi tos pacios tarnybos usakyti klapciukai vykde zmogzudystes. Nusovimai galima sakyti atlikti profesonaliai, o Drasiaus ir Uso mirtyse klapciukai apsidirbo.
  Kas gali valdyti piemeniskai besielgenti teisingumo ministra, kuris mato vazinejanti girta Usa ir niekam nepranesa, o gal zinojo kodel jis toks.
  Reikia kelti klausima, kam Lietuvai reikalinga VSD, kurios islaikymas brangiai kainuoja, o apie nauda???

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • paskaitykite A.Katkaus knygą Nuo aušros lig sutemos. Ten rasit atsakymą.Bent jau savo nuomonę susiformuosit.Per Google galima rasti

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Daugėlienė skundėsi,kad grasinama jai ir jos artimiesiems,dabar jau girdime apie galimą VSD spaudimą Daugėlienei.Iškyla logiškas klausimas,ar VSD grasina Daugėlienei ir jos artimiesiems?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Ruta is komentaru-Ak, ir Oželytė čia – žmogaus teisių “gynėja” anais 1996/ 1997-ais, kai nuvertė Brazauską. O liudininkę – mane- išmaudot tokiam pat purve, panaudodami tą pačią minią, tik patyliukais, taip plačiai ir garsiai nenaudodami žiniasklaidos. Ar tik nebus ryšio tarp tų dviejų įvykių? Juk ir krata buvo daroma mano kambaryje, ieškant galimų dokumentų apie Landsbergio bendradarbiavimą su KGB. Ir po viso to – baisus mėšlo pylimas, apie kurio turinį tegalėjau tik spėlioti. Ir dar psichotroninio ginklo taikymas įbauginimui. Kokie Kauno teisėjai išdavė leidimą kratai mano bute, sprendimą taikyti neteistas operatyvines technines priemones? Gal net suklastojo bylas? Grįžkim į tuos laikus, ir paaiškės, kodėl kai kurie politikai labai domisi šia byla.Lansbergi ir Grybauskaite!!!!! jus apgailetini

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Jūs arba namiškiai neturėtumėte palikti mergaitės vienos su “psichologemis” – hipnotizuotojomis. Vien tam, kad apsaugoti vaiką nuo neteisėto psichologinio poveikio, nes Iš esmės yra galimai atliekamas psicholiginis smurtas prieš vaiką

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. ka tik per irt laidoje tarp rytu ir v…Zemelis vis kartojo kad motka nera apkaltinta savadavimu,vadinasi teismo sprendima reikia vykdyti irdar abu su ragausku kaltino Prezidente del savo nuomones pareiskimo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Visuotinas visuomenės nepasitikėjimas teisėsauga taip pat yra grėsmė nacionaliniam saugumui,todėl mažų mažiausiai VSD galima kaltinti neveiksnumu ir mokesčių mokėtojų pinigų praėdimu.
  Kauno pedofilijos bylos peripetijose juntamas ir Lietuvai nedraugiškų užsienio valstybių specialiųjų tarnybų pėdsakas,o pagrindinė VSD pareiga-kontržvalgyba,todėl ir dar kartą galima kaltinti VSD mažų mažiausiai pareigų neatlikimu…
  Nerandu jokių argumentų,kodėl aukščiausi valstybės vadovai nepareikalauja atsakomybės iš VSD?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Nerandi argumentų?
   Ir nerasi. Tol, kol nepabandysi nors įsivaizduoti, kas tai yra VSD.
   Nesvarbu kokioj valstybėj ir koks ten jo pavadinimas…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 24. na atsikovos stankunaite mergaite? na ir? kur bus mergaite?kur gyvens?ji pati stankunaite manome jau yra nebelaisva…..zmones mato ,kaip ja vedzioja uz rankos…ji net zodzio neturi….jai neleidziama kalbeti…..ja iveda greit i masina ir isveza…labai baisiai atrodo su tais kauketais…mes suauge nebegalime ziureti…o tai kaip vaikui?????manome is vis reiktu uzdrausti pas mergaite vesti tiek stankunaite,tiek visokias specialiste ir t.t. jau cia yra bardakas toks uzveistas ,kad toliau jau niekurt….tik uzsienyje viesinti ir kuo greiciau kas ten vyksta….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • labai kliudo apsauga tam, kad mergaitė norėtų pas motiną. Kaip jos gyvens? Ar Laima susimąsto? Mergaitė staiga užsinori ledų, bet pati negali niekur nubėgti, Laima taip pat. O apsaugininkai juk ne tarnai. Ką, tada į parduotuvę Laima su dukrele eis su kaukėtais apsauginiais, o prieš tai dar policijos ekipažas privažiuos prie tos parduotuvės??? Nu, neįsivaizduoju tokio gyvenimo, ir kokia čia, ir kodėl tokia išskirtinė motinos Laimos padėtis? Kodėl teisėjo Kondratjevo priimtame teismo nutarime nėra pažymėta, kokiomis ypatingos apsaugos sąlygomis gyvena motina Stankūnaitė???Ar buvo pasaulyje toks analogiškas atvejis, kai motina NORI vaiką susigrąžinti, pati būdama šitaip GRIEŽTAI SAUGOMA?

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • yra kai kurios ir kalėjimuose auginasi.Tai jų teisė ir noras,Bet kokia vaikų vaikystė ten, tai neverta gal ir samprotauti

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Tai kad ir dabar, kai uzsimano ledu, turi sest i sartvuota automobili ir vaziuoja ju pirkt su apsauginiais. Ir i mokyjkla apsauga vezioja, pamokose kartu sedi, net i tualeta vaikas vienas nueit negali. O Venckienes kiemo perimetra sauog sustiprinta sargyba, kurios ponia teiseja per teismus ir didziausia triuksma issireikalavo. Ti ji juk reikalavo bijodama jai gresiancio pavojaus, ar ne? Taigi, ir dabar vaikas gyvena su baisia apsauga ir ne pakrutet negali. Ypac uzsimanes nubegt ledu nusipirkt!!! Beje, todel ji reikia kuo greiciau is visu paimt ir atiduot kzkam treciam, pakeitus paVARDE. vA TADA TAI GALES LAISVAI LEDU LAKSTYT TEN, KUR NIEKAS JOS NEPAZISTA!!!

    Thumb up 0 Thumb down 0

 25. kad “Vaiko teisių tarnyba Kedžio dukrelės istorijoje veikia prieš savo valią”?

  Kodėl prieš savo valią neveikia Lansbergis, G.Merkys, Garliavoje susirinkę žmonės, o veikia Vaiko teisių tarnyba?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. kaip baisu….jokiu budu negalima atiduoti mergaite….tai jau mums net cia uzsienyje gyvenantiems aisku ,kad kazkas ten ne taip su ta byla ir t.t.jei cia uzsienyje taip butu …,na net neisivaizduojame ,kad galetu taip buti….bet ten lietuvoj ,kaip kazkokiam atsilikusiam kraste ,tokie dalykai vyksta….vienu zodziu kas ka nori ta ir daro….politikai ten be savo zodzio…..suprantame ,kaip sunku gerb.Venckienei su tuo klanu ten kovoti…bet kada pabus ten politikai????nors ,kai pagalvoji kas seime sedi ,tai…..nelabai galima konors ir tiketis…..SAUGOKITE MERGAITE IS PASKUTINIUJU…..TURI ATSISTATYDINTI VISOKIOS TEN DAUGELIENES,DABASINSKIENES,ZIOBIENES….KAM JOS DIRBA???jau aisku….viska keisti reikia lietuvoj!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jei pasidometumet, pamatytumet jog tokie dalykai vyksta visame pasaulyje. Tik ne visur zmones pasipriesina. Tad, be reikalo niekinat Lietuvos varda, o esate per daug susizaveja savo naujaisiais namais.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 27. Stankūnaitei siūlyčiau ne panikuoti, o toliau atkakliai atsikovoti savo dukrą – eiti kiekvieną dieną į planuojamus pasimatymus, tegul ir pas tą šeimą, bet eiti… Sėdėk ramiai, tyliai šalia savo dukrelės, stebėk kaip ji žaidžia, valgo, kaip jaučiasi ,kaip su ja kalbama…. Mama neturi būti vaiko linksmintoja, juokdarė ar pastoviai galvoti, ką mergaitei atnešti dovanų ar kaip ją užimti, kaip jai įtikti. Elkis natūraliai – taip kaip mes visos elgiamės su savo vaikais. Nori į tualetą – tegul bėga, nori žaisti su kompiuteriu – tegul pažaidžia, bet neilgai. Gali, kaip mama,ir pabarti globėją už netinkamai suformuotą vaiko įprotį kompiuteriniams žaidimams. Gali pati irgi pamokyti savo mergaitę tvarkos ar gerų manierų, tai visiškai normalu ir įeina į mamos pareigas.Todėl nereikia bijoti savo nuomonės ir nesistengti visokiais būdais įtikti vaikui. O tai šeimynai vis tiek neįtiksi ir tai nebūtina, net nekreipk į juos dėmesio…
  Pirmyn, Laimute, atsikovok savo dukrelę, viskas bus gerai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ką ji gali atsikovoti? Pirma turi atgailauti už padarytą žalą. Bet ją verčia kuo greičiau paiimti mergaitę, nes kai kam padai svyla, kažkodėl, nemanau, kad ji pati nori ją pražudyti. Nors kas žino, tikriausiai, ir jai svyla… Bet reikia suprasti, su kuom susidėjo. Jiems nieko nėra švento. Kai tik ji taps jiems nereikalinga, jie į ją kojas nusišluostys, kaip į kokį skudurą.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...