Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 13 Pirmadienis
 

Vaiko teisių tarnyba Kedžio dukrelės istorijoje veikia prieš savo valią?

2012-01-02 11:30 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (286)

Mergaitės likimas rūpi Lietuvos žmonėms - per tūkstantis žmonių iš visos Lietuvos gruodžio 30 d. susirinko į Klonio gatvę ginti mergaitės nuo prievartinio perdavimo L.Stankūnaitei. KK nuotr.

Vis labiau stiprėja prielaida, kad už Drąsiaus Kedžio dukrelės istorijos gali slypėti Valstybės saugumo departamentas – nes tik taip galima paaiškinti tą spaudimą, kuris jaučiasi šioje istorijoje, ypatingai paskutinį praėjusį metų mėnesį, kuomet buvo forsuojama skubiai, per prievartą išplėšti D.Kedžio dukrelę iš jaukios namų aplinkos, iš mylimos tetos N.Venckienės bei mylimų senelių rankų, ir išnešti L.Stankūnaitei.

Būtent VSD vaidmeniu šioje istorijoje turbūt būtų galima paaiškinti ir Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių tarnybos skyriaus vedėjos Birutės Daugėlienės dviveidiškumą: kai per pasitarimą ji pasako mergaitės globėjai N.Venckienei, kad jau „keturias naktis nemiega, galvoja, kaip įgyvendinti teismo sprendimą“, prašo, kad N.Venckienė pameluotų mergaitei, jog ši iš pasimatymo su L.Stankūnaite grįš, ir įtikintų, kad nueitų į pasimatymą, nors mergaitė iš to pasimatymo jau negrįžtų, tuo tarpu jai paskambinusiam aktoriui Audriui Nakui iš ekspertai.eu B.Daugėlienė pasako, jog jos ir tarnybos kolegių manymu, mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei klausimas turėtų būti sprendžiamas tik po to, kai bus išnagrinėta pedofilijos byla.

„Pedofilijos byla dar neišnagrinėta, jinai dar tik bus nagrinėjama vasario mėnesį, o sprendimas dėl mergaitės sugrąžinimo padarytas jau dabar. Tai žmones ir jaudina“, – pasakė Audrius Nakas Kauno vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėjai Birutei Daugėlienei.

„Dėl to aš su jumis sutinku. Aš irgi… Ir mūsų buvo panaši pozicija ir teisme: kad pirmiausia reiktų baigti visų šitų bylų nagrinėjimą, tyrimą, ir tada spręsti, o ne tol, kol viskas kabo dar“, – sakė Birutė Daugėlienė.

Taigi, jeigu Vaiko teisių apsaugos tarnybos nuomone, D.Kedžio dukrelės sugrąžinimo klausimas L.Stankūnaitei turėtų būti sprendžiamas tik tuomet, kai baigsis pedofilijos bylos nagrinėjimas, kodėl taip manančios VTAT vadovės ir jos vadovaujamos tarnybos veiksmai yra visiškai priešingi – B.Daugėlienė „nemiegojo keturias naktis“, nes galvojo, kaip įvykdyti V.Kondratjevo sprendimą, o jos į Venckienės namus atsiųstos psichologės galimai hipnotizavo mergaitę? Nes po paskutinio pasimatymo, kuris truko 4 valandas, mergaitė per tą laiką iš kambario neišėjo, kambaryje buvo tamsu, nedegė šviesa, mergaitės vyzdžiai buvo išsiplėtę, mergaitė svirduliavo ir buvo mieguista, o artimiesiems mergaitė pasakė, kad jai psichologė liepė miegoti. Kai N.Venckienė išsigandusi dėl mergaitės būklės, kilus įtarimams, kad mergaitė buvo hipnotizuojama, nuvežė mergaitę pas medikus, jau atsigavusi mergaitė pasakojo, kad gal dešimt minučių jai liepė žiūrėti į akis ir kartojo: „Tu rami, tu rami…“

N.Venckienė kreipėsi į teisėsaugą, kad dėl galimo psichologinio smurto prieš mergaitę L.Stankūnaitei ir psichologėms būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Taigi, kas čia vyksta? Vėlgi galima susidaryti prielaidą, kad ši mergaitė yra labai svarbi Valstybės saugumo departamentui.

Kaip gruodžio 29 d. spaudos konferencijoje sakė buvęs ilgametis Klaipėdos miesto apylinkės teismo vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas, kilus pedofilijos skandalui jis dalyvavo vienoje televizijos laidoje su buvusia Vaiko teisių apsaugos kontroliere V.Šalaševičiūte. „Ir ji man pasakė, kad aš teisus, kalbėdamas apie saugumą, nes ji dėl Kedžio dukrelės sakė patyrusi tokį saugumo spaudimą, kad saugumas net grasinęs uždaryti jos firmą“, – spaudos konferencijoje pasakojo S.Stulpinas.

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš Generalinės prokuratūros taip pat atskleidė, kodėl prokuratūra nuolat siekė nutraukti pedofilijos bylą. „Prokurorai yra spaudžiami pritempti šitą bylą iki senaties“, – sakė šaltiniai.

„O jeigu po to kas nors ir paaiškės, tai bus pasakyta: „labai atsiprašome, bet tai bylai jau senatis“, – atskleidė nešvarius žaidimus Generalinėje prokuratūroje šaltiniai.

Jų teigimu, Generalinė prokuratūra tol negalės normaliai ir laisvai tirti bylų, kol nebus išvalytas Valstybės saugumo departamentas.

Kaip žinia, Europos parlamento narys prof. Vytautas Landsbergis radijo laidoje “Akiračiai” aiškiai pasakė, kad Juras Abromavičius buvo nužudytas tuomet, kai išsiaiškino VSD Kauno skyriaus kontrabandininkų grupuotę, tačiau prokuratūra tą grupuotę dengė. Ir, panašu,  tebedengia.

O kas gali paneigti, kad ta pati VSD  Kauno skyriaus kontrabandininkų grupuotė nėra susijusiu ir su Kauno pedofilijos byla, kad mestos tokios pajėgos “pagesinti” pedofilijos bylą ir iš N.Venckienės namų išplėšti pagrindinę pedofilijos bylos, kurioje jau keturi lavonai, liudytoją?

Komentarai

 

 

 
 1. copy: O nuo 2011 spalio 1 d. įsigaliojo toks CPK 764 straipsnis:

  764 straipsnis. Teismo sprendime nurodytų vaikų perdavimas išieškotojui
  1. Kai skolininkas per teismo sprendime arba antstolio raginime nustatytą terminą sprendimo dėl vaiko perdavimo neįvykdo, antstolis, įvertinęs valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos, policijos atstovo ir psichologo rekomendacijas, priima patvarkymą dėl sprendimo vykdymo tvarkos. Šiame patvarkyme turi būti detaliai aptartas vykdymo priemonių pobūdis ir jų taikymas. Šio patvarkymo kopija nusiunčiama vykdymo proceso šalims ir kitiems suinteresuotiems asmenims.
  2. Vykdydamas teismo sprendimą dėl vaiko perdavimo, antstolis vykdymo veiksmus atlieka dalyvaujant išieškotojui ir valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos atstovui. Užtikrinant vaiko teisių apsaugą, bet kurios iš proceso šalių ar valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos atstovo prašymu arba antstolio sprendimu dalyvauti vykdymo procese antstolio patvarkymu kviečiamas psichologas.
  3. Kai skolininkas nevykdo patvarkymo dėl sprendimo vykdymo tvarkos, antstolis turi teisę kreiptis į antstolio kontoros buveinės vietos apylinkės teismą su pareiškimu dėl leidimo prievarta paimti vaiką išdavimo.
  4. Priverstinai perduodant vaiką, policijos atstovai pašalina kliūtis sprendimui įvykdyti, o valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos atstovai vaiką paima ir perduoda išieškotojui.
  5. Teismas, atmesdamas antstolio pareiškimą dėl leidimo prievarta paimti vaiką, nutartyje privalo nurodyti, kaip toliau turi būti vykdomas vaiko perdavimas.
  6. Vykdant šiame straipsnyje nurodytus sprendimus, turi būti užtikrinta vaiko teisių apsauga.
  —-

  Labai dažnai įstatymai pas mus priimami konkrečiam atvejui…

  ———————————————- gal imanoma surasti kas stovi uz sio pakeitimo proekta? kas ji parase?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • www3 taskas lrs taškas lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=401789
   6 eilinė Seimo sesija Seimo posėdis Nr. 340 (2011-06-21, rytinis)
   Pranešėjas: Konstantas Ramelis, Komiteto narys, Teisės ir teisėtvarkos komitetas

   Civilinio proceso kodekso pakeitimo ir papildymo ĮSTATYMO PROJEKTAS
   2011-06-17 Pateikė – ŠEDBARAS STASYS, Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Lietuvos Respublikos Seimas

   372 straipsnis. 764 straipsnio pakeitimas ir papildymas
   Pakeisti ir papildyti 764 straipsnį ir jį išdėstyti taip:
   „764 straipsnis. Teismo sprendime nurodytų vaikų perdavimas išieškotojui
   4. Priverstinai perduodant vaiką, policijos atstovai pašalina kliūtis sprendimui įvykdyti, o valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos atstovai vaiką paima ir perduoda išieškotojui.

   10.56 val.
   Civilinio proceso kodekso pakeitimo ir papildymo įstatymo projektas Nr. XIP-1409(3) (priėmimas)
   Jau atnešė protokolą ir grįžtame prie Civilinio proceso kodekso pakeitimo ir papildymo įstatymo projekto. Kviečiu į tribūną K. Ramelį, Teisės ir teisėtvarkos komitetas. Priėmimas. Noriu iš karto su jumis pasitarti. Kadangi yra 287 straipsniai, bet nėra jokių skirsnių, ar pastraipsniui galime sutarti bendru sutarimu, kad pastraipsniui priėmėme kiekvieną straipsnį, nes jokių pasiūlymų nėra, atsižvelgta į Teisės departamento visas pastabas? Vien tai, kiek man reiktų čia kalbėti, tai čia pusvalandis. Ar galima taip? (Balsai salėje: „Taip.“) O kaip komiteto atstovas?
   K. RAMELIS (MSG). Taip.
   PIRMININKĖ. Galima taip? Tai bendru sutarimu dėl visų straipsnių pastraipsniui pritarta. Balsuojame. Kas už tai, kad būtų priimtas Civilinio proceso kodekso pakeitimo ir papildymo įstatymas, balsuojate už, kas turite kitą nuomonę, balsuojate prieš arba susilaikote.

   Balsavo 101 Seimo narys. Už – 96, prieš – 2, susilaikė 3. Civilinio proceso kodekso pakeitimo ir papildymo įstatymas priimtas.

   UŽ balsavo:
   Adomėnas Mantas, Aleknaitė Abramikienė Vilija, Anušauskas Arvydas, Auštrevičius Petras, Ažubalis Audronius, Baltraitienė Virginija, Barakauskas Dailis Alfonsas, Bastys Mindaugas, Baškienė Rima, Baura Antanas, Bekintienė Danutė, Bilotaitė Agnė, Bradauskas Bronius, Bucevičius Saulius, Budrys Dainius, Bukauskas Valentinas, Burba Andrius, Butkevičius Algirdas, Čigriejienė Vida Marija, Dagys Rimantas Jonas, Dautartas Julius, Degutienė Irena, Dumbrava Algimantas, Dumčius Arimantas, Galvonas Vytautas, Gedvilas Vydas, Giedraitis Stanislovas, Jankauskas Donatas, Jonyla Edmundas, Juknevičienė Rasa, Juozapaitis Jonas, Jurkevičius Evaldas, Karosas Justinas, Kašėta Algis, Kazulėnas Algis, Kernagis Ligitas, Kirkilas Gediminas, Kondrotas Jonas, Kurpuvesas Vytautas, Kuzminskas Kazimieras, Lydeka Arminas, Luomanas Petras, Mackevič Michal, Masiulis Kęstutis, Matuzas Vitas, Melianas Artūras, Mikutienė Dangutė, Mitrulevičius Albinas, Narkevič Jaroslav, Nedzinskas Antanas, Palionis Juozas, Pavilionienė Marija Aušrinė, Pečeliūnas Saulius, Petrauskienė Milda, Ramelis Konstantas, Razma Jurgis, Ručys Rimas Antanas, Rutkelytė Rūta, Sabatauskas Julius, Sabutis Liudvikas, Salamakinas Algimantas, Saudargas Paulius, Simulik Valerijus, Sinkevičius Rimantas, Sysas Algirdas, Smetona Rimantas, Songaila Gintaras, Stancikienė Aurelija, Stanevičius Jonas, Stankevičius Česlovas Vytautas, Stirblytė Arūnė, Stoma Saulius, Stundys Valentinas, Šedbaras Stasys, Šedžius Andrius, Šiaulienė Irena, Šilgalis Žilvinas, Šimėnas Jonas, Talmont Leonard, Teišerskytė Dalia, Uoka Kazimieras, Urbanavičius Justinas, Užlytė Zita, Valinskas Arūnas, Valinskienė Ingrida, Valiukevičiūtė Ona, Valkiūnas Valdemaras, Varaška Mantas, Veselka Julius, Vidžiūnas Arvydas, Zasčiurinskas Mečislovas, Zuokienė Agnė, Žakaris Edvardas, Žeimys Pranas, Žiemelis Vidmantas, Žilinskas Rokas

   PRIEŠ balsavo:
   Klumbys Egidijus, Pupinis Edmundas

   SUSILAIKĖ:
   Gražulis Petras, Mazuronis Andrius, Meiželytė Svilienė Donalda

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Prezidentūra,LRS,LRV,prokuratūra,VSD,VRM ir t.t…Kas bendro tarp jų?Atrodytų lyg ir nieko,jeigu…Keistai man skamba,kuomet ieškoma kaltų toje pačioje “smėlio dėžėje”.Nejaugi,mielieji,mums dar neaišku,kad visa tai tėra VIENOS ir tos pačios SISTEMOS sudėtinės dalys?Tad ar padarys kas nors iš tos SISTEMOS tvarką ne tik šioje byloje?Anaiptol,kadangi SISTEMA prieš save nekovoja,o stengiasi visomis išgalėmis išsilaikyti ir išlaikyti status quo.Vienintelis Lietuvos gelbėtojas – mes patys.Tčiau ta pati SISTEMA daro viską,kad kuo labiau skadytų vienybę.Senas principas,kaip ir pasaulis – skaldyk ir valdyk.Pavydėti rusams pradedu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Pasvarstome ,gerbiami kurmiai:
  tarkime,Rožinė Shikamoji dirbo saugume ir kartu vertėsi kontrabanda.Pedofilija buvo tik kaip rišančioji medžiaga,kad verslas klestėtų.Reiškia jo draugai ir verslo partneriai turi būti iš VSD.Teisėjai ir prokurorai yra tik infiltratas per pedofilinį nuokrypį.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Tiesa, prisiminiau. Prieš keletą metų aš komentare Delfyje uždaviau tik vieną paprastą klausimą: “Kiek mūsų toje tanyboje įsitvirtino ” buvusių”, bet jau “lojalių” laisvai Lietuvai” Ir ką? Daugiau, kaip tris mėnesius buvo užblokuotas mano komentarų rašymas. Tada man pasirodė keista. Dabar nekeista, kaip vystosi įvykiai, nes aiškėja, kas ir kokie viskam diriguoja, kame ir kodėl tokia galybė ir toks suinteresuotumas ir pastangos galutinai užgniaužti pedofilijos ir žmogžudysčių bylą. Nors…, kaip pasakė Audrius Nakas, kad mes jau prie jų priartėjom. Duok Dieve, kad mes juos išvilktume į šviesą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Patvirtinu.
   Po kiekvieno mano komentaro delfyje apie “mūsų” saugumiečių sąsajas su rusų spectarnybomis ir bendrai varomą kontrabandą visada esu blokuojama. Mėnesį du negaliu įeiti į delfį komentuoti jokioje temoje. Maža to, patiriu didžiulius virusų ir trojanų atakų puolimo srautus.
   Tokie dalykai yra ne pavieniai faktai tai jau masinis reiškinys.
   Pastaruoju metu mestos didžiulės pajėgos šio portalo slopinimui. Gesinami komentuotojai, trukdoma siųsti komentarus.
   Geras pvz.:

   barbarosas
   2012-01-02 – 11:28

   kas gali pasakyti ,kas tai , atidarau per google kk ir ten atsidaro lapas surandų kk o ten prie jo parašytą apačioja “” blokuoti visus www, karšt kom. rezultatus, ????
   Atsakyti

   Noriu priminti jog ši saugumiečių veikla yra visiškai neteisėta ir vykdoma pažeidžiant įstatymus ir konstituciją.

   Kviečiu visus rašyti savo pastebėjimus apie saugumiečių išpuolius šiame informaciniame kare.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Marija-tu teisi ir tiesi kaip musu analai, kaip iseinamosios musu tiesos pilnos , tai tu teisi, aciu uz supratima, ir lengvu tau kakalu, kad viduriai nekietetu :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. yra manančių, kad šis teismas skubotas, reiktų dar palaukti, kol baigsis kiti teismas.
  O didžioji tautiečių dalis mano, kad ir taip jau per daug pavėluota. teisingumas turėjo būti įvykdytas dar 2010 metais, kai mergaitė be užsispyrimo ėjo į mašiną, tik senoji ją visų akivaizdoje tampė ir susinervinusi kartojo – ,,na pasakyk, kad nenori pas mamą,pasakyk visiems..”. Bet to ,,nenoriu” taip ir neišgirdome, nes visas dėmesys buvo skiriamas klūpančiai miniai ir šios šeimos norams…
  Ta klaida nedovanotina, nes per metus padaryta viskas, kad mergaitė paniškai bijotų savo mamos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jūs nežinote, kaip tada jautėsi mergaitė, ji net vienos žurnalistės tada apsikabinusi prašė, kad ją paslėptų nuo tos, pas kurią dabar neina

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • yra keletas garantuotu liudininku jog mergaite jau pries Drasiaus nuzudyma bijojo but grazinama biologinei kuri ja pardavinejo iskrypeliam yra liudininkai yra kruvos faktu ir nepilstyk is tuscio i kiaura pederaste

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Arba tu glusas,arba glusas.Kito varianto nera.As sita byla pradejau dometis dar Drasiui esant gyvam.Jau tada jautesi labai stiprus spaudimas komentaruose.Zmones buvo visaip izeidinejami.Buvo grasinama mane parvezti Lietovon su antrankiais.Tas pats,dargi net ziauriau,vyksta dabar.Lietuvoje,neitikusiems komentatoriams,keliamos baudziamos bylos,kai tuo tarpu usofilai gali varyti ka tik nori ir jie yra tik skatinami.Lietuvoje reikia ne siaip susirinkimu,o perversmo ir visus sakalofilus,sadeckofilus ir kitus aukstus filus ne siaip teisti,bet sustatyti prie sienos ir is patrankos.Kad vienu suviu-nereiktu daug triuksmo kelti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Teisingai Eugenijus sako. Usofilu komentatoriai jau daugiau, kaip du metai nebaudziami, o kokiu slykstybiu prirase ir baisybiu ir nieko, po teismus tampo tik tuos, kurie pries Stankunaite.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • marija, juk čia esi pati stankė, pažįstu retoriką, patrauk, geriau savo purvinas rankas nuo Kedžio dukrelės. Jinai juk bijo tavęs, kaip velnias kryžiaus, nes nepamiršo tų orgijų su ja….

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ,,na pasakyk, kad nenori pas mamą,pasakyk visiems..” – nieko nuostabaus, man mama vaikysteje taip pat sakydavo prie zmoniu “pasakyk, kad nori” arba ” pasakyk, kad nenorri to ar ano ” , nes as gedydavausi, buvau kukli. Tai ir cia tas pats variantas, vaikas artimiesiems ir pavienams zmones pasipasakoja, bet kai pamato daug zmoniu pradeda kuklintis, va taip ir gavosi.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Akivaizdu, kad Stankūnaitė yra verčiama atsiimti Kedytę, nors jos ir nekenčia. Todėl kaukėti smogikai ją už parankių tempia į Venckų namus, kad Kedytė pagaliau būtų pagrobta ir išvežta į tokią vietą, iš kurios niekas nebegrįžta. Deja, Stankūnaitė turėtų žinoti, kad ir jos pačios laukia toks pat likimas – pavojingi liudininkai turi būti visam laikui užčiaupti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • truksta tik,kad apsauginis butu prisirakines Stankunaite antrankiu.Ji nuolat laikoma uz rankos,tempiama,stumdoma,negali i sona zingsnio zengti.
   Nuolat klausiama nuo ko saugoma Stankunaite,tikintis oficialaus atsakymo,nes siaip daug kas numano tos apsaugos priezasti.Manau kur kas idomiau butu suzinoti konkretaus zmogaus,davusio(duodancio) nurodyma saugoti Stankunaite.Matyt, kad zmogus ta darantis yra labai ciniskas,turintis galia klano interesams naudoti valstybes izdo pinigus.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Nuo ko saugoma Stankunate ? Ogi nuo nieko, nejaugi nematote, jog ja saugo, kad nepabegtu ar neisplirptu ko.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 8. vsd gp turi kompromatu vienas pries kita,o dar teisejai matyt atidirbineja,tai va ir valstybe valstybeje ir Lietuvos pijiecius murkdo bajutese.skubiai tvarkyt ta reikala,Tautos isrinktiesiems,,.!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. tai kaip galejo Venckiene apskusti Strasburui teisma, kuris nepareiske kaltinimu Stankunaitei, jei pedofilijos byla dar neisnagrineta? Strasbure nepriima skundu, kol nebuna isnaudotos visos teisines priemones savo salyje. O Venckienes skunda prieme ir numeri suteike.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Senai aisku,kad tokioje kontoroje dirba seni kgb kadrai, neva labai jau lojalus lietuvai, bet darbo braizas absoliuciai kgbistinis. Beda ,kad ju rankose daug prisidejusiu i kelnes politiku, teiseju, prokuroru kompromatas. Juk godus visi iki isprotejimo, ir tas suprantama, kad daug neteisetu veiksmu. Ka galima padaryti ?
  Ogi visa vsd isvalyti, tegul dirba jauni , nesusitepe ,gal maziau patyre kadrai, bet gal su bent kiek sazines bus , bent kazkokia nauda lietuvai atnes, nes dabar vsd nera niekur kur valstybei reikalinga pagalba, kur pazeidziami jos interesai gadinamas prestizas ir t.t.
  Savu laiku nevykdyta desovietizacija, dekgbizacija dabar rodo savo vaisius. Visi archyvai pas kazka yra tai reiskia, kad daugelio ,gal ir net nesmarkiai suteptos rankos yra suristos ir palenktos tarnavimui vsd. Visa tai yra absoliuciai tiketina vertinant daugeli rezonansiniu bylu bei rezonansa sukelusiu ivykiu. Nes tokios nekontroliuojamos valdzios sekimo galimybiu, bei kaip dabar aiskeja( baisu net pagalvoti) zudimo galimybes turinti organizacija tampa gresme valstybei NR.1.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ir jauni ten dirbantis jau yra visiškai nebegrįžtamai supuvę…..visi kiek vienas.
   Kol nebus sistemos ir kadrų pilno pertvarkymo, galim pamiršti apie nors koki teisingumą Lietuvoje…

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • kas tie jauni? juk teise baigus darba gauti gali tik savi kgbistu vaikeliai ar anukai

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Aš irgi panašiai pagalvojau, tuo labiau, panagrinėjus atidžiai, kas tuos dvidešimt metų vadovavo tai įstaigai, tai iš jos visko galima sulaukti. Tokia nuomonė jau senai sklando ir apie tą neįkandamą Aidą…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Aciu autorei. Stiprybes visiems , kas kovoja, bei reiskia savo nuomone pries pedofilus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Pagal BIBLIJA:
  Sis laikotarpis tai kova;
  Tarp GERIO ir blogio,
  Tarp SVIESOS ir tamsos,
  Tarp TIESOS ir melo,
  Tarp DIEVO ir setono!
  Nugales..GERIS,SVIESA,TIESA…nugales -DIEVAS !
  Setonai tai gi ir yra …VSD ir kiti blogi pridare antzmogiai..na setonai.Juk nepavadinsi ZMOGUMI..ka isdarineja setonai..Zmogus su SIELA..TO NEPADARYTU..kiek nuzudyta zmoniu,kiek melo,kiek apgauliu,nesiskaitymas su TIESA.nesiskaitymas su TAUTA.!!!!

  TIESA YRA AUKSCIAU VISKO…t.y VISAGALIS, DIEVAS,AUKSCIAUSIASIS…
  Tokia jau yra DIEVO valia, ne mes sukureme pasauly,…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. seniai ps…c, tai rusijos tarnai, su lietuviskom pavardemis !!! V. Pociuno smeiztas, Gatajevu pabegimas is Lietuvos, Kusaites “byla” iskepta VSD “teroriste”…. rusu tardoma ….
  Ir PEDOFILU ausys is tos pacios kontoros…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ieva trukt už vadžių ir vėl išpradžių,atsibodai,pakurk ką nors naujo,kada baigsi atidirbinėt už judo grašius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. VSD gali sutvarkytiu Valstybės gynimo taryba ar kaip ten. Seime komisiją VSD veiklai ištirti, skubiai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Geros mintys100% sutinku! apvalymas butinas toje istaigoje!
  spaudimas… tik is ten eina!
  tikiuos nevisi pakabinti ten, to… auksto rango dedes!
  net pazystama turiu dirbanti toj strukturoj!
  noriu tiket,kad nesusitepes jis!
  ir dirbtu Lietuvai gindamas vaiku teises!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. juk pasiekta:VTAT ir Kėdainių teisme išsakė tokią nuomonę,bet V.Kondratjevas
  negirdėjo? Tada amen.Kėdainių respublika Lietuvos respublikoje valdo
  Lietuvą? Teisėjas negirdi to,kas jam sakoma ir vistiek sprendžia? Tegul kraunasi lagaminus spėriai ir kraustosi iš valdiško kabineto į Kėdainių respublikos prezidento patarėjo kabinetą! Kiek tylės teisėjų taryba dėl šito
  teisėjo(Seimo nariai gi jau pareikalavo aiškintis,JE Prezidentė žaibo greitumu
  išsiuntė Seimo narių klausimus į Teisėjų tarybą)?
  Žinote,o aš pradedu galvoti kad L.Styankūnaitė yra VSD slaptoji darbuotoja,
  todėl valstybė jai ir gulasi po kojomis.Nes kaip žmogus,neįvykdęs savo pareigų
  gali reikalauti teisių toje pat vietoje?Turiu galvoje jos ir jos vaiko santykius-
  kada vaikas atsisako gyventi su biologine motina,nes pastaroji tik atlekia
  su krūva kaukėtų vyrų,uždaro vaiką kambaryje ir liepia gulėti ramiai,ramiai…
  Kam VSD taip prireikė šitos mergaitės? Kad motkelė teisme neprasipliurptų
  dar ko nors?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Del stankunaites.Sovietmeciu Klaipedoje puikiai veike “16-ji divizija”-prostituciu komanda, kuruojama KGB.Visose kavinese, baruose ir restoranuose joms ir ju klijientams privalomai budavo rezervuojtos vietos..Todel ir saugoma ir finansuojama dabar si paukstyte. Kokiu dar bereikia VSD-KGB ausu.Is cia ir besitesintis visas cirkas su visom pasekmem.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. negalima įšsiusti komentarus , jie neįšsisiunčią , išsitrina arba grižt`ą į ankstesnius ir negali ma įšsiusti,,,,,,,,,,,,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. blablabla-nieko naujo, tas pats per ta pati-violetinis klanas trukt uz vadziu ir vel is pradziu, pasigrobe vaika dar mat po teismus laksto:) cirku cirkas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Mane šiek tiek stebina tylą- tylą visur ,tie kurie turi vykdyti teisingumą , tie kurie jau dabar žino kad sprendimas galimai pažeidžią Vaiko daug str teisių deklaraciją ,,, Kodel gal būt nesurinktas posedis , kodel tylą lyg nieko ne įvyko o jug tai rimto , kai kažkas nevykdo Vaiko teisės-žmogaus teisės,,, šiek tiek neramų, kad tokia rezonansisnė situaciją liekją už tylos barjero.tai mano asmeniniai pamastymai ir nuomonė..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • taip manau…gal tai tyla pries audra???? dabar sprendziasi kas ka nugales? nezinau,bet jau kuri laika Delfis rodo tikra balsavima,o klastotes naikina–ir tai stebina,nes parodo tikra visuomenes nuomone,o ji labai neparanki klanui.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • kas tau nesuorantamo seimas atsisake paviesinti tas 12 vsd pazimu matyt labai nepalankios o kas saugumui uzdraus jas paviesint per spauda jeigu juos uzkabins

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Teik priimti įštatymą , kaipir dėl prievartą paimti vaiką , kaip sakomą jis priimtas nwsenai , tai gi teisingumų labui reik šios bylos tereminą pratęsti jau dabar įstatymų, jog dauguma pas mus įstatymų turi atgal veikimą pav kaip ir dėl pensujų… itžr t t , tai mano nuomonė..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. O kas trukdo Daugėlienei kreiptis atviru laišku į visuomenę ir aukščiausius valstybės pareigūnus,taip dezaktyvuojant VSD grėsmę.Grina eitų ant kilimėlio pas Grybauskaitę,turėtų aprimti ir kiti jo čekistai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • Nes tada jau Lietuvos valstybė turėtų paskelbti karą VSD,pernelyg akivaizdu viskas būtų.Jei Kedys būtų suspėjęs paviešinti visą savo surinktą informaciją apie aukšto rango iškrypėlius,greičiausiai būtų likęs gyvas.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 24. VSD uz musu pinigus naikina mus…ir musu vaikus… tas buvo aisku jau senai. bet sedinties riebius pedofiliniai dedes.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...