Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Sausis 18 Pirmadienis
 

Vaiko teisių tarnyba Kedžio dukrelės istorijoje veikia prieš savo valią?

2012-01-02 11:30 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (287)

Mergaitės likimas rūpi Lietuvos žmonėms - per tūkstantis žmonių iš visos Lietuvos gruodžio 30 d. susirinko į Klonio gatvę ginti mergaitės nuo prievartinio perdavimo L.Stankūnaitei. KK nuotr.

Vis labiau stiprėja prielaida, kad už Drąsiaus Kedžio dukrelės istorijos gali slypėti Valstybės saugumo departamentas – nes tik taip galima paaiškinti tą spaudimą, kuris jaučiasi šioje istorijoje, ypatingai paskutinį praėjusį metų mėnesį, kuomet buvo forsuojama skubiai, per prievartą išplėšti D.Kedžio dukrelę iš jaukios namų aplinkos, iš mylimos tetos N.Venckienės bei mylimų senelių rankų, ir išnešti L.Stankūnaitei.

Būtent VSD vaidmeniu šioje istorijoje turbūt būtų galima paaiškinti ir Kauno miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių tarnybos skyriaus vedėjos Birutės Daugėlienės dviveidiškumą: kai per pasitarimą ji pasako mergaitės globėjai N.Venckienei, kad jau „keturias naktis nemiega, galvoja, kaip įgyvendinti teismo sprendimą“, prašo, kad N.Venckienė pameluotų mergaitei, jog ši iš pasimatymo su L.Stankūnaite grįš, ir įtikintų, kad nueitų į pasimatymą, nors mergaitė iš to pasimatymo jau negrįžtų, tuo tarpu jai paskambinusiam aktoriui Audriui Nakui iš ekspertai.eu B.Daugėlienė pasako, jog jos ir tarnybos kolegių manymu, mergaitės sugrąžinimo L.Stankūnaitei klausimas turėtų būti sprendžiamas tik po to, kai bus išnagrinėta pedofilijos byla.

„Pedofilijos byla dar neišnagrinėta, jinai dar tik bus nagrinėjama vasario mėnesį, o sprendimas dėl mergaitės sugrąžinimo padarytas jau dabar. Tai žmones ir jaudina“, – pasakė Audrius Nakas Kauno vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėjai Birutei Daugėlienei.

„Dėl to aš su jumis sutinku. Aš irgi… Ir mūsų buvo panaši pozicija ir teisme: kad pirmiausia reiktų baigti visų šitų bylų nagrinėjimą, tyrimą, ir tada spręsti, o ne tol, kol viskas kabo dar“, – sakė Birutė Daugėlienė.

Taigi, jeigu Vaiko teisių apsaugos tarnybos nuomone, D.Kedžio dukrelės sugrąžinimo klausimas L.Stankūnaitei turėtų būti sprendžiamas tik tuomet, kai baigsis pedofilijos bylos nagrinėjimas, kodėl taip manančios VTAT vadovės ir jos vadovaujamos tarnybos veiksmai yra visiškai priešingi – B.Daugėlienė „nemiegojo keturias naktis“, nes galvojo, kaip įvykdyti V.Kondratjevo sprendimą, o jos į Venckienės namus atsiųstos psichologės galimai hipnotizavo mergaitę? Nes po paskutinio pasimatymo, kuris truko 4 valandas, mergaitė per tą laiką iš kambario neišėjo, kambaryje buvo tamsu, nedegė šviesa, mergaitės vyzdžiai buvo išsiplėtę, mergaitė svirduliavo ir buvo mieguista, o artimiesiems mergaitė pasakė, kad jai psichologė liepė miegoti. Kai N.Venckienė išsigandusi dėl mergaitės būklės, kilus įtarimams, kad mergaitė buvo hipnotizuojama, nuvežė mergaitę pas medikus, jau atsigavusi mergaitė pasakojo, kad gal dešimt minučių jai liepė žiūrėti į akis ir kartojo: „Tu rami, tu rami…“

N.Venckienė kreipėsi į teisėsaugą, kad dėl galimo psichologinio smurto prieš mergaitę L.Stankūnaitei ir psichologėms būtų pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Taigi, kas čia vyksta? Vėlgi galima susidaryti prielaidą, kad ši mergaitė yra labai svarbi Valstybės saugumo departamentui.

Kaip gruodžio 29 d. spaudos konferencijoje sakė buvęs ilgametis Klaipėdos miesto apylinkės teismo vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas, kilus pedofilijos skandalui jis dalyvavo vienoje televizijos laidoje su buvusia Vaiko teisių apsaugos kontroliere V.Šalaševičiūte. „Ir ji man pasakė, kad aš teisus, kalbėdamas apie saugumą, nes ji dėl Kedžio dukrelės sakė patyrusi tokį saugumo spaudimą, kad saugumas net grasinęs uždaryti jos firmą“, – spaudos konferencijoje pasakojo S.Stulpinas.

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš Generalinės prokuratūros taip pat atskleidė, kodėl prokuratūra nuolat siekė nutraukti pedofilijos bylą. „Prokurorai yra spaudžiami pritempti šitą bylą iki senaties“, – sakė šaltiniai.

„O jeigu po to kas nors ir paaiškės, tai bus pasakyta: „labai atsiprašome, bet tai bylai jau senatis“, – atskleidė nešvarius žaidimus Generalinėje prokuratūroje šaltiniai.

Jų teigimu, Generalinė prokuratūra tol negalės normaliai ir laisvai tirti bylų, kol nebus išvalytas Valstybės saugumo departamentas.

Kaip žinia, Europos parlamento narys prof. Vytautas Landsbergis radijo laidoje “Akiračiai” aiškiai pasakė, kad Juras Abromavičius buvo nužudytas tuomet, kai išsiaiškino VSD Kauno skyriaus kontrabandininkų grupuotę, tačiau prokuratūra tą grupuotę dengė. Ir, panašu,  tebedengia.

O kas gali paneigti, kad ta pati VSD  Kauno skyriaus kontrabandininkų grupuotė nėra susijusiu ir su Kauno pedofilijos byla, kad mestos tokios pajėgos “pagesinti” pedofilijos bylą ir iš N.Venckienės namų išplėšti pagrindinę pedofilijos bylos, kurioje jau keturi lavonai, liudytoją?

Komentarai

 

 

 
 1. pasiskaitykit ekspertai.lt apie vaiko teisių konferenciją,kai žioplienė melavo apie ginamus vaikus nuo prievartos ir dar daugiau,kaip nesugebėjo atsakyti į klausimus.Ar tokia verstaskūrė turi dirbti tokį darbą,juolab,kad ją galimai protegavo ie degutienė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. kazkada,Vilniaus m.lenino raj.dzerzinskio milicijos skr.nepilnameciu inspektorius”furma-furmanavicius”(bendrapavardis,ar…galimai,gal kas zino?)ir to pacio raj.nepilnameciu inspekcijos vyrs.,,jurka-juriene”,kiekviena savaite ketvirtadieniais,ruosdavo,,auklejimo”valandele(ilgaplaukiams bachurams,klausiusiems “propogandines nesvankybes” “AmerikosBalsa”,”SvedijosLaisvajaBanga”ir t.t.)pasikviete kompanijon,i vakareli, komsomolcius,devincius odines pirstines(auklejimo atributika buvo butina!)stebint,5-6mentu su bananais,vykdavo,,linksmybes”-krauju taskomos grindys,stalai.Aisku,kad bachurai buvo surakinami antrankiais,nes komsomolcai buvo hliupikai.Kaip nekeista,po tiek metu,vel matau tas harias komsomolskas,uzimancias aukstus postus,,isrinktuju”tarpe.Manau,ne as vienas matau,prisimenu,bet…Kas liecia komentu autoriaus,,darius-dariuke”-tvariau,uzsiciaupk savo pysuokle puvancia!Nepavydziu-jei papultum po ranka,,bobai su kiausais”(atsi.p.OZELYTES)manau,dantu inplantas-lb.greitai padarytu dingau!p.s.kas paklusdavo,,furma”-kazkur vaziuodavo su juo i ,,stovyklas”,o kas ne(dauguma) i kito tipo stovyklas.Kas laize,,jurkos”…-tapdavo komsomolcais-aktyvistais.Manau,is praeities jie tokiais ir paliko,tik marmuzes pasenusios,spalvas pakeite,ar ne-atmatos,utilizacijai priklausancios?!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. kas dar ?
  Vakar ten buvo Visvaldas Mažonas, Antanas Terleckas.
  Abu juk gerai žynomi visuomenėje.
  Taigi artėja rinkimai.
  YRA PARODOMAS ČIUPAKABRAS, KURĮ REIKIA SUGAUTI.
  O ČIUPAKABRAS YRA PARODOMAS VISUOMENEI TOKS DIDELIS KAD JI GALI NUGALĖTI TIK JIE TIE KURIE TEN YRA . Pvz. p. TERLIACKAS, p. MAŽONAS, . p .OŽELYTĖ.
  BŪTINAI TURĖJO PRISIJUNGTI POLITINIS AUTSAIDERIS p. UOKA. NES JIS MANAU SUPRATO KAD NELABAI GRĄŽIAI PASIRODĖ KOVODAMAS PRIEŠ HOMOSEKSUALŲ EITYNES, TAI BŪTINAI REIKIA PARODYTI KAD JIS PRIEŠ PEDOFILUS, kuriu nėra, gera kovoti prieš tai ko nėra, kita vertus kvaila.
  TAI YRA BANDYMAS SUSIKRAUTI POLITINĮ KRAITĮ ARTĖJANT RINKIMAMS.
  ATVAŽIUOSIU VĖL KETVIRTADIENI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ar tu istiesu toks kvailas ar tik tokiu apsimeti? Sakai, kad domiesi sita byla, bet isikandes laikaisi savo isitikinimu. Zmogau, zmones kurie rimtai domisi sia byla patys susirenka irodymus, o ne laukia, kol juos jiems pateiks ant lekstutes, supjaustytus ir dar padaziuku apipiltus. Sakai, kad neskaitai to ar ano laikrascio nes jis saliskas, bet tavo nuomone suformuota kitos saliskos puses informaciniu priemoniu. Reikia ziureti viska, tokiu budu is visos tos kruvos ir issirenki faktus, o ne tai ka tau kazkas bando ipirsti.

   Dabar tu man paaiskink prie ko cia kisi ta politini kraiti? Visais laikais buvo zmoniu kurie bandydavo pasinaudodami viena ar kita situacija susikrauti sau politini kapitala. Na ir kas? Tegul. Zmones patys atsirinks uz ka jiems balsuoti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Siaip tai as jau du metai kaip stebejausi, kodel zmones eina mitinguoti prie Prezidenturos ar prokuraturos, ne prie tu pasatu mitingai ir piketai vyksta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Tai cia man atroo, kad seniai jau daugumai aisku, jog uz viso to kyso VSDesniku ausys. Seniau jau laikas buvo kortas atskleisti. Galvokita logiskai gi pagaliau, kas galetu tureti tokiu galimybiu sokdinti prokurorus, teisejus ir t.t. Tik tie kas turi kopromatus, o kompromatu prisirinkti VSDesnikams nesudaro dieliu problemu, juk jie snipai. Pvz. kad ir tai, jog niekur negalima rasti Aidzio Miezelio nuotraukos, kuris dirba visuomeninio skyriaus virsininku, tai irgi kelia ivairiu minciu. Kodel taip jis slepiasi ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. kodėl teisėjas nutarime išrašė, kad mergaitę augins valstybė? Tai visa valdžia su teisėsaugininkais iš anksto nutarė? Juk Stankė neturi nei gyv.vietos, nei pajamų. Kalbėjo per TV kad prisiteis 100 tūkst. Net juokas ima. O dabar skundą nusiuntė į Kėdainių respublikos teismą. Vadinasi visiem laabai reikia mergaitės.
  TURĖKITE MINTYJE VISI; KOVA DĖL JOS BUS LABAI SUNKI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. va taip ir toliau. man tiesą sakant, jau seniai buvo įtarimas, kad čia saugumo valdomas reikalas..kitaip neišeina paaiškint. saugumui pavaldi prokuratūra ir t.t. kažkas turi pradėt dorot šitas tarnybas, nes čia galo nebus jų nesąmonėms.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. As net labai isivaizduociau sita versija realybeje, kad kontrabandininku grupuote tampriai susijusi su pedofilijos byla.
  Kaune sklande gandai, kad tos pacios Usa gynusios advokates vyras, Paulauskas bei Usas kaip tik ir buvo susije tos kontrabandos reikalais. Kad buk tai tiesiog furomis cigareciu ir alkoholio kontrabanda keliaudavo per sienas i UK, o Usas periodiskai vaziuodavo i Latvijos afsorinius bankus parvezti pinigu. Labai galimai, ir Stankunaites valymo firma buvo atidaryta daliai tu pinigu legalizuoti, nes kaip zinia, popieriuje uzdarbiai buvo labai dideli.

  O ten, kur dideli pinigai, priejimas prie valdzios, kur didele itampa, ne kai kuriems su tuo stresu nesusitvarkant susiformuoja ir iskrypimai, deja…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • pritariu siai nuomonei, bet tai dar nereiskia,kad tie kurie saugume buvo pedofilai. Gal uso stogas ir buvo tas kas jis zinojo apie kontrobandas : sake traukit arba ispliurpsiu apie visus pinigu skalbimu. Cia man konkretesne versija. O tie blemba trauke neistrauke – itarimai pareiksti, poto ji pati ir baloje pamugde…

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kažkada buvo geras straipsnis, kad į KGB verbuodavo netradicinės orientacijos žmones, kad būtų kaip juos valdyti. Buvo daug šnekų, kad ir Usas VSD kurmis… Matyt kompromato vienokio ar kitokio jis turėjo, gal žinojo daug netradicinių dalykų apie aukštus pareigūnus. Nes kontrobanda išverstų iš postų kelis aukštus pareigūnus, bet jos nė iš tolo nesulyginsi su pedofilija… Bet čia tik mano mintys.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Santaros klinikos dėl COVID-19 nestabdo ir kitų gyvybiškai pacientams svarbių paslaugų
Žuvinto biosferos rezervatas apsaugotas nuo medžioklės, žvejybos ir plaukiojimo poveikio
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Užuolaidos: šiek tiek iš istorijos 
Užuolaidos sutinkamos daugumoje erdvių. Jos tokios įprastos, kad daugelis retai kada susimąsto, kaip,...

Kaip išlaikyti motyvaciją sportui namuose? 
Drastiškai pasikeitus mūsų kasdieniam gyvenimui vis dažniau susimąstoma, kaip palaikyti fizinį aktyvumą. Tai...

Burnos ir bendra organizmo būklė – kaip jos susijusios? 
Burnos ertmės sveikata yra glaudžiai susijusi su bendra organizmo būkle. Todėl pastebėjus dantų,...

Nuotekų valymo įrenginiai: kokie mitai sklando apie juos? 
Biologiniais nuotekų valymo įrenginiais šiais laikais naudojasi nemaža dalis gyventojų. Dideliu efektyvumu pasižyminti...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...