Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 22 Penktadienis
 

Vaiko teisių apsaugos tarnyba N.Venckienei liepė meluoti mergaitei, kad ji iš pasimatymo mokykloje namo sugrįš, tačiau iš tiesų negrįš – bus išvežta su L.Stankūnaite (pildoma)

2011-12-28 11:00 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (248)

Vaiko teisių apsaugos tarnyba liepė N.Venckienei įkalbėti mergaitę važiuoti į pasimatymą su L.Stankūnaite ir primeluoti, kad iš pasimatymo grįš namo, nors iš tiesų negrįš. Tačiau N.Venckienė mergaitei meluoti neketina.  KK nuotr.

Vaiko teisių apsaugos tarnyba nusprendė, kad L.Stankūnaitės pasimatymai su mergaite nuo šiandien iki gruodžio 30 d. turi vykti Garliavos mokykloje, kur mergaitė mokosi, o paskutinę pasimatymo dieną mergaitė apgaule turi būti išvežta pas L.Stankūnaitę.

Net 19 įvairių tarnybų darbuotojų, įskaitant ir antstolę Vaicekauskienę, šiandien beveik 3 valandas strategavo, kaip gruodžio 30 dieną mergaitė turi būti perduota L.Stankūnaitei.

Neringai Venckienei liepta nieko nesakyti žiniasklaidai, o pati N.Venckienė turi įvykdyti tokį mergaitės perdavimo planą: gruodžio 30 d. įkalbėti mergaitę, kad ši važiuotų į pasimatymą su L.Stankūnaite mokykloje ir primeluoti, kad po pasimatymo sugrįš, tačiau iš tiesų namo nesugrįš, bet bus išvežta su L.Stankūnaite. Taip N.Venckienei liepė elgtis Kauno miesto Vaiko teisių apsaugos skyriaus viršininkė B.Daugėlienė.

Taigi apie mergaitę ir jos interesus šiandien vaiko teisių apsaugos pasitarime nebuvo kalbama – net 19 galvų sprendė vieną klausimą: kaip apgaule ir melu gruodžio 30 d. paimti mergaitę iš globėjos ir perduoti ją L.Stankūnaitei.

Mergaitės globėja Neringa Venckienė, KK duomenimis, meluoti mergaitei, kas jos laukia gruodžio 30 dieną, neketina.

Kaip ir buvo manoma, psichologių išvados apie mergaitės pasimatymus su L.Stankūnaitei, vien tik teigiamos – esą mergaitė jau pasiruošusi pereiti pas mamą. Apie tai, kad mergaitė bėgo nuo L.Stankūnaitės į kitą kambarį pas savo globėją N.Venckienę, nė žodžio. Ir vakarykštis pasimatymas, po kurio mergaitė buvo net išvežta pas medikus, įtarus hipnozę, pasak psichologių, „buvęs normalus“.

Klausimas psichologėms ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus vadovei B.Daugėlienei: jeigu psichologių pažymos apie mergaitės ir L.Stankūnaitės bendravimą yra puikios, ir tarp mergaitės ir L.Stankūnaitės yra “artimas ryšys”, kodėl N.Venckienė turi įkalbėti mergaitę vykti į pasimatymą su motina mokykloje ir meluoti, kad po pasimatymo ji namo sugrįš?

12.00 val. Prie Garliavos Jonučių mokyklos stovi vienas policijos ekipažas, taip pat mergaitės apsaugos vadovo mašina. Atvežtos  psichologės.

12.10 val. Į Venckų namus įėjęs policininkas bando įkalbėti mergaitę važiuoti į mokyklą pasimatyti su L.Stankūnaite. Dabar mergaitę veikia jau psichologės, o policininkas.

Klonio gatvės tupiko gale stovi vienas policijos ekipažas, kitas – Klonio ir Artojų gatvių sankryžoje.

12.14 val. Iš N.Venckienės namo garažo išvažiuoja mašina.  N.Venckienė išvažiuoja viena. Mergaitė į pasimatymą atsisakė važiuoti. N.Venckienė per žiniasklaidą kreipėsi į žmones, prašydama padėti išgelbėti mergaitę.

14.15 val. Prie N.Venckienės namų būriuojasi žmonės. Vis atvyksta nauji. Žmonės nebetiki jokios dezinformacijomis, todėl niekur nesirengia iki vakaro skirstytis.  Prie Kedžių namų atvežti paveikslai, vaizduojantys Lietuvą – viename žiurkių graužiama Lietuva.

Pasiekia žinia, apie šalies valdžiai teikiamą dezinformaciją – esą kol mergaitė saugoma pagal liudininkų apsaugos programą, D.Kedžio dukrelė iš Lietuvos nebus išvežta. Tačiau nutylima, kad teisme buvo prasitarta, jog po to, kai tik mergaitė bus perduota L.Stankūnaitei, apsauga bus panaikinta ir tuomet jas bus galima išgabenti iš Lietuvos.

Kad mergaitė su L.Stankūnaite po mergaitės sugrąžinimo jai, pakeitus asmens tapatybę, bus išvežtos iš šalies, neoficialiame pokalbyje KK  dar rugpjūčio mėnesį sakė Policijos departamento generalinio komisaro pavaduotojas.

Komentarai

 

 

 
 1. Nesuprantu,kam mergaitei reikia meluoti,jei Daugėlienė sako ,kad Mergaite psiruosusi,kad ytra artimas rysys tarp Mergaites ir stankes,tai ji pati nores vaziuoti,kas cia per problemos!!!!! ?????? O jei liepia meluoti,reiskias rysio tarp stankes ir Mergaites nera ir mergaite vaziuoti nenori !! Ir kas cia gali buti per melavimas???!!! NERINGA JOKIU BUDU NEMELUOKIT MERGAIOTE IR SAKYKIT TIK TIESA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. 100% pshichine ligone Venckiene..ji negali dirbt teiseja ar but mergaites ta globeja…
  Jau visiskai nusisnekejo …spaudimas meluot ar hipnoze…Pacios su prietranka Kirpeja lakstot pas extrasensus ,burejus del zmogzudzio Kedzio..
  Nesistebiu ,kad Venckus isnese kudasiu nuo tos sutves…Dabar gales bylinetis del sunaus..Chaaaa
  Nepades jokie Strasburai …mergaite Turi motina,,,,
  Mergaite namu areste…nei sviezio oro ,ne draugu nei mokyklos…!Gasdinimai,grasinimai….visai beprociai iki ko priejot!
  Nieko dar kelios dieneles ir mergaite bus su mama!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • paskaityk, prietranka, ką tu čia parašei …Kur tavo sveikas protas ??? Ar savo vaikui bent linkėtum to paties , ką siūlai mažai Kedytei ?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. kodėl vaikų gynėjos nepasidomi anos mergaitės likimu, juolab kad ji neturi mamos. Ar ji jau nėra mūsų šalies pilietė, ar jai saugu gyventi su nusikalsti linkusiu tėvu, ar labai ilgisi jos seneliai Stankūnai. Kur vaikų saugotojų veikla šia kryptimi, ar ji įslaptinta, ar tiesiog jos nėra?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Issitrink smegenis durne tu !!!! Tai ko mergaite nevaziuoja ,jei jai labai gera su motina ???? Ateina pas mane dukros drauge ir pastoviai sneka,kad mano mama negera ,as nenoriu su ja gyventi ir manes vis klausia ar as galeciau but jos mama .O kai motina ateina pasiimt mergaites ir as su ja pasisneku ,tai ji man sako”oi mane dukra ,kaip myli mes kokios artimos”Juokas ima ,vaikai visa teisybe pasako.O tu turbut neturi vaiku,arba jei turi ,tai esi slyksti motina,tada uzjauciu tavo vaikus !!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Venskienei tiktai stiprybes. Gruodzio 31 diena atvaziuos visa Lietuva i Garliava,nes tikrai visi supranta kas cia dedasi baisaus. Mergaites neduosim isvezti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pritariu žmonėms, kurie atstovėjo prie televiijos bokšto, atstovės ir dabar prieš pedofilų klano terorą.Aš su jumis .

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Įtatina ,kodėl teismo nutarime nera konkreciai numatyta ,kur gyvens motina su dukra ,kokios bus jų gyvenimo sąlygos ,neumatytas kontrolės mechanizmas ir priemonės

  Ka į tai atsakytų vaiko teisių apsaugos specialistės?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • …jos juk paskutinės 2 liudininkės visame šitame pedofilijos liūne….Logiška juk, kad joms nieko ir nebereikės….Tam ir Stankūnaitė saugoma, kad nepabėgtų, neišsiplepėtų iki tol , kol bus sunaikinta, kaip ir kiti ,dalyvavę tame reikale

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. reiskia 19 tarnybu pakabintu ??? Jau po po spalio ivykiu sita mergyte sitos vaiku gynejos i durnyna isveze ir ka su ja dare?tamsoj liepe miegot… Tapati psichologes 4val vaika jos namie migde…ar psichologine prievarta nepazeidzia vaiko teisiu? Neringa stiprybes jums!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kaip deciau i snuki tokiom vaiko teisiu ginejom ,kad jos putom apsipiltu ,pabandytu jos mane versti meluoti ..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. jei mergaite butu norejusi,ji senia butu su mama,nereiktu ir tu dienu,bet aiskiai matosi ji nenori ,o tos psichologes manau tik skescioja,nes liks be darbo neivygde uzduoties.viska nori daryti prievarta,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. profesoriau G.Merky – tai, ką jūs pasakėt, žino kiekvienas padorus mąstantis žmogus, kurių yra absoliuti dauguma. Tačiau žmonės daug paprasčiau viską sugeba paaiškinti: ne šalies teisėsaugoje susiformavo ciniška nusikaltėlių grupuotė – o grupuotė susiformavo šalyje. Ši grupuotė persmelkia ne tik teisėsaugos, bet ir visas kitas visuomeninio gyvenimo ir šalies valdymo sritis (psichologus, vaikų teisių apsaugą, politiką ir tt), tame tarpe ir valdžios. Kur nusikalstamos grupuotės valdymo centras? Kodėl net teisėjai, prokurorai, vaikų teisių apsaugos inspektorės, psichologės ir tt. šoka pagal jų dūdelę? Kodėl nutiko Seimo nariau Gražulis, Uoka? Klausimai paprasti ir atsakymų ilgai ieškoti nereikia. Nusikaltėlių grupuotė “valdo” apgaule, psichologiniu teroru ir keliama baime bei žiauriais rafinuotais nusikaltimais. Kodėl politikai, valdžia nesikiša, tyli lyg vandens į burnas būtų prisisiurbę – todėl, kad jie 1) realiai nevaldo (realiai valdo ta ciniška nusikaltėlių žmogžudžių-pedofilų grupuotė), ir 2) todėl, kad bijo. Kita vertus ta ciniška nusikaltėlių grupuotė prisiima atsakomybę dėl valstybės ir demokratijos joje raidos – jūs, gerb.profesoriau, net pavyzdžių pateikėte apie tų ciniškų nusikaltėlių “demokratinį” valdymą šalyje – nebaudžiamas kontrabandas, valstybinio lygio aferas, žmogžudystes, tesiėsaugos degradavimą, pedofilijos klestėjimą ir tt. Belieka tik moksliškai visą tai aprašyti, teisiškai įvertinti, sugaudyti šiuos nusikaltėlius ir nuteisti kaip daug žalos visuomenei ir valstybei padariusius parazitus, nes valstybei jokios kitokios naudos jie ir neduoda. Ką reikia atsakyti žmogui, kuris klausia kaltindamas “ką prieš 20 metų mes sukūrėme? Ką tu padarei?” – ir ką jam atsakyti? Ciniškiems nusikaltėliams protėviai sukūrė pasakas apie slibinus devyngalvius, godžiai ryjančius jaunas merginas ir bernelius – štai, kaip subtyliai mus protėviai perspėja apie egzistuojantį realios valdžios slibiną – tik mokėkime jų išnmintimi pasinaudoti. Visuomenė turi gimdyti ne tik sabonius, žanas d’ark, bet ir vyčius, kurie tą slibiną turi-privalo sudoroti – kitaip visuomenė, valstybė, demokratija neturi jokios ateities. Kauno daugianrės žmogžudystės-pedofilijos byloje turime visuomenės ir valstybės brandos ekstreminį-lužio tašką. Į kurią pusę pasuksime už šio taško? Labai norėtųsi tikėti, kad pasuksime teisingumo link, tam galime patelkti net kariuomenę, o jei jos pajėgų pristigsime – kreipkimės į NATO ar pan. Na, kažkaip reikia už mažus vaikus, tiesą ir teisingumą pastovėti, reikia iškovoti ir iš naujo pradėti Lietuvą kurti – kito kelio nematau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. kas tie 19kurie liepė meluoti ,apgaulės būdu ,pažeidžiant jos kaip vaiko teises kurias gina J.T.Konvencija Jų pavardes turi žinoti visa Lietuva ,kad ilgam prisimintų kokie melagiai ir apgavikai dirba ir kaip sprendžiamos vaikų teisės Lietuvoj

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Labai ačiū Neringai už jos stiprybę. Ne kiekvienas sugebėtų taip kovoti. Būtinai reikia ją palaikyti, tuo labiau, kad čia sprendžiasi ne tik tos vienos mergaitės likimas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Sutinku. Palaikaikau mergaites nuomone. O Neringai daryti viska,kad sis angeliukas butu issaugotas ir liktu savo namuose,SAUGI!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. prof.G.Merkys Atsikvošėkime

  Prof.habil.dr. Gedimino Merkio nuomonė
  apie
  Kauno pedofilijos bylų dorovinį ir socialinį kontekstą
  2011 m. gruodžio 28 d.

  Aš pritariu pozicijai, kad Lietuva šiomis dienomis laiko dorovinio išbandymo egzaminą. Aš nepritariu tezei, kad mergaitė paskubomis, per prievartą turėtų keliauti pas motiną ir palikti saugius tetos ir močiutės namus.

  Argumentai:

  1. Mergaitę norima įstumti į nesaugią ir nestabilią aplinką. Stankūnaitė neturi normalių namų. Ją nuolat saugo kaukėta apsauga. Ta niūri, nuasmeninta kaukėta aplinka ir bus mergaitės ugdytojai bei socializacijos veikėjai? Kaip pedagogikos ir sociologijos profesorius sakau – tai katastrofa. Be to, motina neturi šiuo metu darbinės veiklos ir pajamų. Maža to, jei iš tiesų egzistuoja pedofilų klanas, tai neišvengiamai egzistuoja labai įtakingos ir labai ciniškos, žudikiškos jėgos, kurios norėtų amžiams užtildyti ir mergaitę, ir motiną. Ar ne per daug lavonų šioje byloje?

  Nepriklausomai nuo to, ar Kedys yra auka, ar nusikaltėlis, Stankūnaitė ir jos aplinka yra totaliai nesaugi. Visuomenė per tą skandalą ir teisėsaugos apsileidimą yra tiek įvaryta į masinės isterijos būseną, kad tikrai gali bet kada, bet kur atsirasti koks nors pusdurnis ar radikalas arba net jų būrys, kurie turės paskatą fiziškai susidoroti su motina, mažų mažiausia norės padaryti psichologinį išpuolį. Jei potencialiai puolama motina, jei motina nesaugi, tai nesaugus yra ir jos mažametis vaikas.

  2. Velionio Ūso, kaip mažametės tvirkintojo, byla nėra baigta. Tiesa nenustatyta ir nežinoma. Atsakykite, kaip galima prieiti tvirkintojui prie mažametės mergaitės, apeinant jos motiną? Jei vaiką tvirkintų koks nors, tarkime, ūkvedys vaikų namuose ar lopšelyje, ar ligoninėje, tada kaltas būtų įstaigos personalas. Juk ne kokioje nors skautų stovykloje galimai buvo tvirkinama Kedžio duktė? Jei motina galimai yra socialinio tinklo ir kanalo dalis, per kurį tvirkintojai-pedofilai prieina prie jos dukros, tai tokia moteris neverta nei motinos vardo, nei vaidmens. Tai – kriminalinis nusikaltėlis ir be galo žemai doroviškai puolęs žmogus. Kol Ūso, kaip galimo tvirkintojo, byloje nėra tiesos ir teisingumo, tol negali būti net kalbos apie dukros sugrąžinimą motinai ant kurios krito baisių įtarimų šešėlis. Jei motina visa nekalta, tai anksčiau ar vėliau, įsitikinus vaiko ir motinos saugumu, teisingumas Stankūnaitės atžvilgiu galės būti atstatytas. Manau, kad teismas, nusprendęs paskubomis ir prievarta grąžinti mergaitę tokiai motinai, paskubėjo, padarė baisią teisinę klaidą. Neatmetu galimybės, kad sprendimą priėmęs teisėjas galimai buvo šantažuojamas įtakingų šešėlinių jėgų? Tokiu atveju jau kalbėtume ne apie grubią teismo klaidą, bet apie galimai padarytą baisų kriminalinį nusikaltimą. Atsakykite, kaip kitaip galima paaiškinti tokį teismo sprendimą, prasilenkianti tiek su dorove, tiek su teisės, tiek ir su sveiko proto logika????

  3. Kokia bebūtų šiandien Lietuvoje keikiama ir kritikuojama teisėsauga, tenka pripažinti, kad joje yra dorų ir labai kompetentingų žmonių. Šalyje iki šiol sėkmingai buvo ištirta begalė pačių painiausių žmogžudysčių. Pavyzdys – Almos Bružaitės-Jonaitienės dviejų vaikų nužudymo byla ir daugelis kitų. Daugybės žmogžudysčių bylos Lietuvoje buvo tiriamos labai profesionaliai, bylos parengtos kompetentingai, jos nukeliavo į teismą, teismų sprendimai įsiteisėjo, nusikaltėliai izoliuoti ir nubausti, o teisingumas ir visuomenė triumfuoja.

  Atsakykite, kodėl visos su pedofilijos skandalu susiję žmogžudystės neištirtos arba jų ištyrimas suimituotas? Kodėl sistemingai matosi tokie keisti teisėsaugos lyderių procesiniai veiksmai arba jų nebuvimas? Kodėl visuomenėje nėra aiškumo tose bylose, kodėl dingo pasitikėjimas teisėsauga ir valstybe? Kodėl toks kraštutinai keistas teisėsaugos lyderių elgesys šioje byloje?

  Aš turiu hipotetinį atsakymą į šį klausimą. Aš manau, kad šalies teisėsaugos lyderių bendruomenėje seniai susiformavo be galo ciniška ir įtakinga šešėlinė nusikalstama grupuotė. Tą grupuotę sieja ir sutelkia pirmiausiai jau seniau galimai padaryti didelio masto ekonominiai ir politiniai nusikaltimai. Pavyzdžiui: 1) sistemingas didelio masto kontrabandos dengimas; 2) turto prievartavimas ir „reiderinis“ perėmimas ekonominėse bylose (Gureckio byla); 3) galimas V. Pociūno nužudymas, bijantis skandalo dėl Baltarusijos opozicijai JAV skirtų pinigų išvogimo; 4) CŽV kalėjimų byla; 5) parsidavimas energetinio tarpininkavimo įmonėms, kurios yra Rusijos spectarnybų šešėliniai filialai Lietuvoje ir kt. Šioje galimoje ekonominių ir politinių nusikaltėlių grupuotėje, susidedančioje iš teisėsaugos lyderių, galimai susidarė mažesnis specifinis pogrupis, tiesiogiai įsivėlęs į pedofiliją. Visuotinio sekimo ir pasiklausymo sąlygomis visi teisėsaugos lyderiai vienas kitą šantažuoja, turi baisios kompromituojančios medžiagos vieni apie kitus. Todėl pedofilų grupuotė ar frakcija drąsiai šantažuoja likusius teisėsaugos lyderius: „nepridengsite mūsų – galas bus ir jums“. Dalis teisėsaugininkų, esu įsitikinęs, yra dori, bet karjeros, asmeninio saugumo sumetimais tyli, užima stručio politiką. Ši hipotezė yra atsakymas, kodėl pedofilijos bylų rezginys vis labiau klimpsta ir painiojasi ir niekaip nėra išsprendžiamas. Ši hipotezė (arba teisinė versija) labai paprastai paaiškina visas pedofilijos bylų keistenybes, niekaip nesibaigiantį chaosą, taip pat ir visišką teisėsaugos lyderių profesinę bei dorovinę impotenciją. Iškelta teisinė versija privalo būti ištirta.

  Demokratijos sąlygomis politikai paprastai nesikiša į konkrečias bylas. Deja, pedofilijos bylų rezginys yra būtent tas atvejis, kuomet politinė ir pilietinė kontrolė yra būtina. Deja, mūsų politikai negali įsikišti, kadangi apie juos taip pat surinktas baisus kompromatas apie jų galimai padarytus korupcinius nusikaltimus (Leo Lt milijardinė afera ir pan.). Galimai korumpuota, iš dalies galimai šantažuojama yra ir šalies žiniasklaida. Tokiu būdu velnio ratas užsidaro. Manau, kad galimai baisiai nuskriausta maža mergaitė, jos artimieji, Lietuvos visuomenė ir Lietuvos valstybė, jos teisinė ir vaikų apsaugos sistema yra atsidūrę labai painioje ir beviltiškoje situacijoje. Susiduriame su gilia krizine situacija, kuomet teisinė sistema pasidarė neįgali, o teisingumo principai yra sutrypti. Netikiu, kad pedofilijos bylų rezginys gali būti tinkamai ir teisingai išspręstas pačios teisėsaugos kaip uždaros sistemos jėgomis.

  Esu įsitikinęs, kad reikalingas skubus aukščiausio lygio nesusitepusių ir dorų politikų aktyvus įsikišimas į grėsmingus procesus. Žinoma, jei tokių politikų dar yra. Esu įsitikinęs, kad reikalingas taikus, orus, bet masinis ir aktyvus mergaitės ir teisėjos N. Venskienės palaikymas. Mane į neviltį varo tai, kad ryžtingai nepasisako, savo dorovinės ir pilietinės pozicijos nepareiškia šalies viešieji intelektualai, mokslininkai. Demokratijos istorijoje yra pavyzdžių, kuomet į konkrečias bylas, atsidūrusias visiškoje teisinėje ir dorovinėje aklavietėje, prasmingai ir sėkmingai įsikišo plačioji pilietinė visuomenė, politikai, viešieji intelektualai. Tipinis pavyzdys – vadinamoji „Beždžionių“ byla (JAV, 1927 m.).? Kad blogis triumfuotų, pakanka, jog geri žmonės tiesiog nieko nedarytų. Ar mes visi išlaikysime dorovinį egzaminą.

  Post. Scriptum. Neprieštarauju, kad mano pareikšta nuomonė būtų viešinama ir būtų traktuojama kaip viešas kreipimasis į Lietuvos piliečius ir politikus.
  G. Merkys

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. kviesti policija, kad apsaugotu Lietuvos piliecio gyvenimo normas (Turin uomenyje nepIlnamecio, galincio reiksti savo nuomone, pasirinkima). Reikia nurodyti apsaugai, sauganciai mergaite, neatiduoti pries jos valia (ju pareiga uztikrinti si reiklavima)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Reikia ko gero kreiptis i policija, kad uztikrintu zmoniu sauguma, (tik oficialiai)

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...