Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 12 Sekmadienis
 

Vaiko teisių apsaugos skyrius skundžia nuosprendį dėl A. Ūso išteisinimo ir prašo pakartotinai atlikti tyrimą

2012-12-20 16:19 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (30)

Išteisinamasis A.Ūso nuosprendis apskųstas Vilniaus apygardos teismui. TV3 nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius kartu su Vilniaus valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos paskirtu nauju advokatu R. Polubianko pateikė apeliacinį skundą, kuriame nesutinka su kaltinamojo A. Ūso išteisinamuoju nuosprendžiu.

„Mūsų nuomone, dėl didelį visuomenės rezonansą sukėlusios bylos turėtų pasisakyti ir aukštesnės instancijos teismas. Motyvus ir argumentus pateikėme skunde“, – sako Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Lina Juškevičienė.

Savivaldybės specialistai pabrėžė, kad teismas šališkai išnagrinėjo bylą, nevertino įrodymų, patvirtinančių A.Ūso kaltę, o vertino tik duomenis, leidžiančius jį išteisinti.

Vaiko teisių apsaugos skyrius apeliaciniame skunde pateikė prašymą panaikinti A. Ūso išteisinamąjį nuosprendį ir pakartotinai atlikti įrodymų tyrimą.

Komentarai

 

 

 
 1. Posovietinėje Lietuvoje yra problema: Ar galima leisti siautėti primityviems žudikams narkomanams kedžiams, ar galima leisti siautėti žudiko seseriai, klastingai pagrobusiai žudiko aukos vaiką? Ar galima leisti, vykstant tyrimui, viešai skelbti žeminančią informaciją apie įtariamus asmenis? Ar galima pataikauti kraujo ištroškusiai pakaunės miniai, ją sąmoningai klaidinti, kaip tą daro narkomano žudiko bendrininkė , teisėjo vardą žeminanti aferistė Venckienė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Norėtus tikėti, kad vaikų teisių apsaugos skyrius , nuoširdžiai tai daro. Nes keista, kad sisteminė (Žmogaus priespaudos režimo) institucija, tai daro, be baimės susidorojimo su skyriaus vadovais. Laikas parodys, ar tai ne pachazukos.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. Jūs su ta byla nejuokaukit, bo bus kaip Indijoj, visi žmonės su žvakutėm išeis į gatves…ir nesidėsim, mes tų JŲSŲ durnų ryžų liemenių…ir po 10 vnt. nevaikščiosim, nors nušaukit….

  Thumb up 4 Thumb down 0

 4. VAIKO TEISIU SPECIALISTEMS IR ADVOKATUI LINKIME DIDZIAUSIO PASISEKIMO NAGRINEJANT KEDYTES BYLA, NES TEISESAUGA GYNA TIK PEDOFILUS. NEGI NERA LIETUVOJE GERU IR SAZININGU ZMONIU ,KURIE BYLOJE DALYVAUTU su didele atsakomybe, nes visuomene netiki teisejais. Laukiame geru permainu

  Thumb up 8 Thumb down 1

 5. Ziauriai butina issiaiskinti,tegul papasakoja venckiene,kaip ji su broliu ,tevais ir “savo” sunum ,pabegusiu vyreliu,…kure ,aisku,turedami patirties,sita visa filma,pedofilijos istorija.

  Thumb up 2 Thumb down 14

 6. Tai , kad laidoj lyg išsiaiškino, kad po mirties Ūsas gali būti tik išteisinamas, mol kitaip išvis nereikėjo kelti bylos…tada kodėl po mirties neišsiaiškina kas žudė teisėją ir stankės sesę, o verčia będą negalinčiam apsiginti Drąsiui…Tai ir čia išsiaiškinkim…kas žudė po galais???

  Thumb up 15 Thumb down 2

 7. Tiek vargo ir pastangų, milijonai išlaidų ir krūvos lavonų. Kam ??? Viešos (teisingos) apklausos rodo, jog palaikančių pedofilus ir tikinčių arba apsimentančių tikinčiais, kad pedofilija įšgalvota Lietuvoje nėra nė 1 proc. Lietuva nesuskilo į du frontus kaip teigia LNK, Lituva vieningai palaiko pedofilijos aukas, nes tos aukos esame mes visi.

  Thumb up 22 Thumb down 0

 8. Tiek vargo ir pastangų, milijonai išlaidų ir krūvos lavonų. Kam ??? Viešos (teisingos) apklausos rodo, jog palaikančių pedofilus ir tikinčių arba apsimentančių tikinčiais, kad pedofilija įšgalvota Lietuvoje nėra nė 1 proc. Lietuva nesuskilo į du frontus kaip teigia LNK, Lituva vieningai palaiko pedofilijos aukas, nes tos aukos esame mes visi.

  Thumb up 12 Thumb down 0

 9. Kad vaiku teisem kas rupi, jeigu ir apskunde, tai finalas toks pats kaip dabar, jau 2009 buvo teismo nuosprendziu pripazintas Usas tvirkines ir is auksciausio atejo byla atgal, kad ji reikia reabilituoti, taigi ne viena vaiku teisiu specialiste yra, kuri pasakys dabar arba po minutes, ir neatsisuks i vaika ar parodymus, jiems kede svarbiau nei vaikas…. Nebent visa istaiga vienyrusi ii kova uz vaika, bet siuo atveju nenusimato…

  Thumb up 8 Thumb down 0

  • Už savo kėdes ir vienysis, jau jeigu būtų žmonės tose vaikų teisėse, tai ar būtų tokia realybė dabar ???

   Thumb up 4 Thumb down 0

 10. Gerbiu saziningai atliekancius savo darba kai kuriuos Vaiku Teises specialistus, ir advokatus, kurie nori irodyti, jog pedofilija buvo, yra…….

  Thumb up 15 Thumb down 3

 11. KGB pedofiline mafija “gudri” vieninga ir pavojinga!!!!!Pedofilijos byla yra atnaujinama tik tam jog su surinktais ir profesionaliai suklastotais irodymais byla galetu pakreipti gerbiamos N.Venckienes apkaltinimui :)Paminesite dar mano cia parasyta ZODI!!!!

  Thumb up 16 Thumb down 1

  • Visiskai nesutinku.Gali buti ir taip kaip tu rasai,bet teismo nuosprendis apskustas butent del saliskumo ir visisko nesiskaitymo su liudininku parodymais.

   Thumb up 10 Thumb down 0

 12. Na jau KK neįmanoma skaityti, kol nenutrini visų tų suš…tų reklamų, praeina ir noras skaityti, nusirito, vaje kaip žemai, kaip komsomolskė…

  Thumb up 3 Thumb down 3

 13. Taip, būtina ištirti, kas kūrė pedofilams porno filmą, kuriame vaidino Kedytė. Kas įtraukė mažą mergaitę į tai, ir kas Kedžių namuose ją tvirkino.

  Thumb up 7 Thumb down 32

  • Kas kure ir kas dalyvavo… Visiems rupi, kodel vaikui vietoj 2galimu apklausu buvo 5? Kodel nei vienoj apklausoj vaikas nepakeite parodymu? Ir nei viena komisija neivertino, kad vaikas meluoja? Ir siom isvadom nesivadovauja, o tipo viena parase savo nuomone, kad tolsta ar atitoles vaikas nuo motinos kai gyvena skyrium ir sia nuomone jau isgirdo? Kodel Kedzio nei vienas nepadave uz smeizta ir nepasodino, jei jis sitiek pareiskimu ir prasymu prirase, kad tirtu byla? Zodziu mums rupi Tiesa, o jums tik filmuko kokybe….

   Thumb up 10 Thumb down 2

  • kause, jei 5m vaika galima ismokyt taip vaidint, tai ji turejo but Holivude

   Thumb up 11 Thumb down 2

 14. prokuroras ar teisėjas savo žodžiuose gali pasakyti kad Ūsas nekaltas o savo galvose ir mintyse jie žino kas yra kas ir bijo del savo šeimų ir savo vaikų,Lietuvą valdo svolačių gauja gavusi įgaliojimus dar atgimimo laikais po to jie patapo valstybininkais kurių dabar kažkuris nesuvaldo savo birkos bet ateis laikas ir vistiek yla išlys iš maišo o tada laikykis išgama niekur nepasislėpsi-kartuves viesai.

  Thumb up 25 Thumb down 3

 15. malonu išgirsti,kad dar kas rūpinasi vaikų teisėmis.Kur dabar mergaitė??kodėl jai neleidžiama susitikti su močiute,tėtuku???jau nekalbant apie tetą Neringą….mergaitė dingo kaip kiaurai į vandenį—–Venckų namuose laisvai lakstė po kiemą,tik buvo vis priekaištai,kad apribojamas bendravimas su aplinka…O su kuo ji dabar bendrauja???su stankūnaiote ir jos kūno sargais,gal kaukes jau ir nusiėmę—-kur bendraamžiai jos draugai,kodėl neprileido jos dsraugų po pagrobimo,nors pageidavimų buvo—-mergaitė patalpinta griežto rėžimo kalėjime ir dar nežinia kokias proceduras jai atlieka,kad mergaitė nieko neprisimintų.Tikimės,kad vaikų teisių gynimo atstovai atskleis tą niekam nesuprantamą paslaptį ir išgelbės mergaitę iš kalėjimo….

  Thumb up 26 Thumb down 3

 16. “Iki varčios ir vėl nuo pradžios”. Kitaip negalėjo, tiksliau neturėjo būti…nes negali taip būti, kad Lietuvoje nebeliktų tokių pareigūnų, kurie neprieštarautų nustatyti tiesą ir teisingumą. Net jei vaikai už tokius užrašus būna policijos persekiojami. Keistai tęsiasi ir visa “D.Kedžio istorija”. Joje teisėsauga, pagal savo sukurtą versiją, gan kruopščiai atsirenka jai tinkančius faktus, pareigūnus ir netgi liudininkus. Pareigūnai, kurie atliko ar atlieka konkrečius tyrimo, vertinimo bei vykdymo veiksmus keičiami taip dažnai, kad susidaro įspūdis jog tai daroma netgi specialiai tam, kad skandalas būtų visiems laikams nuskandintas. Visi viešinti parodymų prieštaravimai praktiškai buvo netiriami, o savitos kriminalinės patirties turinčių liudininkų parodymai imami, kaip sakoma, “už gryną pinigą”. Ir šiandien nėra aišku, kas pašalino potencialius liudininkus, kiek jų jau iškeliavusių Anapilin bei kokios jėgos viską supina taip, kad niekas dorai nieko neatpintų.

  Pagrindinė nukentėjusi liudininkė – mergaitė iš Klonio gatvės, gal dar su atminties likučiais, kažkur paslėpta. Jos motina jau kelis metus saugoma taip, kad tai prilygintina namų areštui. Tyrimui netiko antstolis, gavęs papildomus parodymus apie pririšamą mažylės pusseserę. Kita antstolė tiko. Kaip tiko tik kita vaikų teisių tarnybos prižiūrėtoja su kaldryte ir baltomis pirštinėmis. Padaryta viskas, kas įmanoma netgi du kartus panaudojus smurtą. Pagrobus mergaitę, pasistengta, kad jos globėjos N.Venckienės teisės būtų atimtos. Ji nebeteko teisės atstovauti mergaitės interesams ir A.Ūso byloje. Be to, buvo nušalintas ir advokatas A.Venckus. Dabar ta advokatė, kuri gal nepanoro neišsižadėti savo pozicijos, byloje nedalyvaus. Atstovaus kitas teisininkas, kuris gal labiau paslaugus “kreiviems” užsakymams. Teisėjas A.Cininas pasitiki aukštesne teismine institucija gal ne be reikalo. Gal jau iš anksto nuspręsta, kaip viskas turi baigtis. Tačiau šį kartą kol kas nepavyko viską baigtis. Su bylos medžiaga turėjo galimybę susipažinti Vaikų teisių gynimo specialistai, kurie gali būti su jokiais “pūliniais” nesusiję ir juos “kreivai” įtakoti gali būti kebliau.

  Nėra kol kas Lietuvoje tokios jėgos, kuri priverstų pradėti visos “D.Kedžio istorijos” tyrimą nuo pradžios ir iš esmės, kvalifikuotai ir sąžiningai. Būtent tai labiausiai neramina valstybėje, kuri nori pretenduoti į tiesą ir teisingumą. O gal kai kurie pareigūnai to visai nenori? Gal to siekia tik aktyvūs idealistai ir didelė dalis visuomenės. Manau, kad ir dabar ji – didžioji dalis, nes sunku įsivaizduoti tokią situaciją, kai visuomenei tiesos ir teisingumo sąvokos tampa mažareikšmės ar visai nesvarbios. Prarasti paskutinę viltį nederėtų. Viltis turi išlikti net ir tada, kai ji maigoma “buldozeriu”. Tuo, kurį dar A.Ūsas panorėjo užkurti. Verta pareikalauti išjungti jo variklį. Gana…

  Thumb up 29 Thumb down 3

  • Prietranka buvai pikasiau, toks ir mirsi. :))
   “…Vaikų teisių gynimo specialistai…”.
   Jo-o-o. Čia tai tikrai galingos figūros, ant žaidimo lentos…
   :))

   Thumb up 3 Thumb down 9

 17. Ar tai susiję kažkiek su tuo,kad Venckienei buvo neišduotas leidimas susipažinti su slapta medžiaga?Manau patys susivokė,kad tam nėra pagrindo,o ji turi teisę į slaptą informaciją….Gal nutarta aukoti Stankūnaitę nes ji jau apsišvietė ?Kodėl K.Jovaišas staiga prabilo apie neteisingus teismus?Negi prieš pasaulio pabaigą visiems sąžinė prabilo?Kažkodėl netikiu.

  Thumb up 18 Thumb down 2

  • Apie jokią sąžinę čia ir kalbėti neverta.
   Galimi tik du variantai. Arba tai kažkam naudinga ir spektaklis vyksta toliau, arba ant svarstyklių lėkščių svoriai pakito…

   Thumb up 16 Thumb down 1

 18. Galima mėginti plaukti tik pasroviui, bijantis užspringti žolės lapu, staiga numirti ištikus infarktui, savo noru pasiprašyti paversti daržove. Deja kažin ar verta tokiu atveju iš viso gyventi? Pagarba vaikų teisių specialistams, pasirinkusiems žmogiškumo kelią.

  Thumb up 26 Thumb down 1

  • Vėl gi, ar nebus čia surežisuotas gražus poelgis vaikų apsaugos, o, paskui viskas sena vaga tekės…

   Thumb up 8 Thumb down 0

   • Yla vistiek islis tik anksciau ar veliau-kaip tada jausis balsave uz nelieciamybes panaikinima.arba Teismas uzspaustas?Kur toji vaiku teisiu moteris,kuri gyne mergaite per pirma sturma?ji vienintele pasirode Vaiku gyneja.Uz drasa jai priklauso Pagarba ir PADEKA.O kaip is tikruju?

    Thumb up 4 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...