Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Vasaris 18 Pirmadienis
 

V.Vižinis kreipėsi į JAV pareigūnus: N.Venckienės sugrąžinimas gali reikšti pavojų jos gyvybei

2018-04-12 08:58 | Naujienos | Komentarų (24)

JAV sprendžiamas N.Venckienės ekstradicijos į Lietuvą klausimas. KK nuotr.

Buvęs Birštono savivaldybės tarybos narys, režisierius, humoristas Valdas Vižinis kreipėsi į JAV teisingumo institucijas, nagrinėjančias Neringos Venckienės ekstradicijos bylą.

„2009-2012 metais, toliau tekste minimų įvykių metu, ėjau Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos spaudos atstovo pareigas. Mūsų profesinė sąjunga įdėmiai sekė įvykius, susijusius su Garliavos pedofilijos byla, ir būdama viešojo intereso gynėja 2011-2013 metų laikotarpiu 6 kartus organizavo spaudos konferencijas Neringai Venckienei bei kitiems Drąsiaus Kedžio dukros gynėjų judėjimo atstovams. Jų metu žiniasklaida buvo tiesiogiai informuojama apie Kedžių ir Venckų šeimos mergaitės interesų atstovavimo procesą“, – rašoma V.Vižinio laiške JAV pareigūnams.Pasak V.Vižinio, savo veiksmus profesinė sąjunga grindė įsitikinimu, kad Lietuvos teisėsaugos institucijos neatliko savo pareigos tinkamai ištirti Drąsiaus Kedžio pranešimo apie jo dukros lytinį išnaudojimą aplinkybes, todėl teismai su šiais įvykiais susijusiose bylose nesugebėjo užtikrinti teisingumo.

„Toks profesinės sąjungos sprendimas buvo priimtas ir dėl to, kad šių įvykių metu vieni pagrindinių žiniasklaidos kanalų – dienraštis „Lietuvos rytas“ ir LNK TV, priklausantys lietuviško kapitalo įmonėms, vykdė ne visuomenės informavimo, į visuomenės nuomonės formavimo – intensyvią N.Venckienės ir jos šalininkų diskreditavimo ir neapykantos skatinimo – kampaniją. Tas pats, tik kiek mažesniu mastu, vyko ir per LRT (Lietuvos valstybinę televiziją), kurios veikla tuomet buvo smarkiai įtakojama Lietuvos politinę, institucinę ar verslo galią turinčių struktūrų. Iš jų išskirčiau VSD (Valstybės saugumo departamentą), kuris ten veikė per savo įtakos žmones“, – savo laiške JAV pareigūnams rašo V.Vižinis.

Jis atskirai paminėjo skandinavų kapitalo valdomas žiniasklaidos priemones, kurios, nušviesdamos su pedofilijos skandalu susijusius įvykius, V.Vižinio nuomone, laikėsi neutralios pozicijos.

Anot V.Vižinio, Lietuvoje visuotinai žinomi šie faktai:

„2009 11 11 Lietuvos Seimo Teisėtvarkos komitetas paskelbė išvadas, kuriose teigiama, kad Drąsiaus Kedžio skundų tyrimas buvo vilkinamas. Tyrimo metu nustatyta, kad 2009 01 01 – 2009 10 05 laikotarpiu Drąsius Kedys dėl ikiteisminio tyrimo vilkinimo generaliniam, kitiems aukštiems prokurorams, valstybinės valdžios ir valdymo įstaigų vadovams išsiuntė daugiau kaip 200 skundų. Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas asmeniškai gavo arba jam buvo persiųsta apie 25 Drąsiaus Kedžio skundus dėl ikiteisminio tyrimo vilkinimo. Vėliau Seimo komisijos nustatyta, kad šie skundai pagrįsti. Drąsius Kedys jokių atsakymų negaudavo arba jam atsakydavo tas prokuroras, kurio veiksmus ar neveikimą jis skųsdavo.

Po šių išvadų Lietuvos generalinis prokuroras drausminėmis nuobaudomis nubaudė 12 bylos tyrimą vilkinusių teisėsaugos pareigūnų. Keli iš jų buvo atleisti iš Kauno prokuratūroje einamų pareigų.

2010 05 14 Teismas teisėsaugininkų vilkintos bylos pagrindu grąžino D.Kedžio dukrą Laimutei Stankūnaitei ir nustatė jos gyvenamąją vietą su motina.

Tokie Lietuvos teisingumo institucijų veiksmai sukėlė teisminės valdžios krizę – prie Drąsiaus Kedžio namų susirinkę žmonės iš visos Lietuvos atsisakė vykdyti teismo sprendimą ir atiduoti D.Kedžio dukrą.

Ir tik 2012-ųjų gegužės 19 d. 240 policijos pareigūnų atakavo žmonių saugomą Drąsiaus Kedžio dukros gyvenamąją vietą ir, panaudoję brutalią jėgą, mergaitę iš Neringos Venckienės atėmė“.

V.Vižinis atkreipė dėmesį, kad Lietuvos visuomenei iki šiol nežinoma, kas įtakojo tokį teisėsaugos neveikimą pradinėje pedofilijos bylos tyrimo stadijoje, kokiu būdu pagrindiniai šioje istorijoje asmenys – kaltintojas N.Venckienės brolis D.Kedys ir jo nurodomas kaltininkas Andrius Ūsas, du sveiki vyrai, lyg iš anksto susitarę mirė neaiškiomis aplinkybėmis, iš kokių lėšų, neturėdama pragyvenimo šaltinio mergaitės motina sugebėjo mokėti vienam brangiausių Lietuvos advokatų G.Černiauskui.

„Šie ir kiti neatsakyti klausimai Lietuvos visuomenę ir toliau verčia manyti, kad Garliavos pedofilijos byla buvo skandalingai užgniaužta siekiant apginti į ją įsipainiojusius aukšto rango vastybės veikėjus“, – JAV pareigūnams rašo V.Vižinis.

Jo teigimu, visos šių įvykių aplinkybės rodo, jog N.Venckienę sugrąžinus į Lietuvą vėl suaktyvėtų užgniaužti šią pedofilijos istoriją suinteresuotų neįvardytų jėgų veikimas, gali grėsti pavojus N.Venckienės gyvybei.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Įdomu, kaip ten Venckiukui sekasi? Ar jau įpusėjo Lietuvos pedofilų klano sąrašus versti į anglų kalbą? Tikriausiai nuvežti juos ir dar kartu su visomis peticijomis D.Trumpui į Baltuosius rūmus, visą koloną trailerių teks jo nekaltajai mamytei samdyti?

  Thumb up 2 Thumb down 53

  • Korupcine schema ir paskolu dezuciu sarasa reikia vezti. Kalbos apie klana yra nukreipimas i klaidinga kelia.

   Thumb up 14 Thumb down 1

  • Tavo partijos sąskaitą areštavo prokurorai, rūpinkis geriau partiniais reikalais

   Thumb up 4 Thumb down 23

  • kuo tau ta venckiene taip neitiko, kad tu nuo pat pradziu tos istorijos taip ant jos putojiesi?Matyt buvai prisivires koses ir turejai su ja reikalu teisme.Ir buvai Venskienes “prispaustas”.Kiek girdejau ji su sazine teisejaudama i kompromisus neidavo.Reiskia buvai nubaustas teisingai.Verciau patyletum, paciam geriau butu.O tai dabar siauteji, kaip jukneviciene pries jos isivaizduojamus “kramlinus”.Gal ne veltui pasivadinai Baba…

   Thumb up 38 Thumb down 4

   • Aš tos jūsų Venckienės gyvos net savo akyse niekada nemačiau ir matyti nenoriu. Sunkiai net įsivaizduoju, kaip tokia intrigantė galėjo teisėja dirbti.
    O tą jos sukurtą „pedofilinę“ istoriją nuo pat pradžios perkandau, kad tai blefas. Labai jau įsijautė, pasijautė nebaudžiama svieto bamba, kuria visi turi nesusimąstydami tikėti ir stipriai perlenkė lazdą taip, kad net ta jos sukurta legenda nei iš tolo tapo nepanaši į tikrovę. Garantuoju, kad ji net pati ja netiki. Ir taip kasdien klimpdama į savo melo bei šmeižto liūną vis gylin ir gylin, pasiekė tokį lygį, kad atgal jau trauktis nebėra kur. Belieka tik iš paskutiniųjų kapstytis tame šmeižto ir melo liūne, kol dar visai nepriburbuliavo ir kol dar ją palaikantys lengvatikiai visi neišsibėgiojo.
    Didžiausia klaida čia buvo padaryta represinių struktūrų, kurios laiku tam neužkirto kelio. Ir politikų, kurie stovėdami po medžiu bandė pasinaudoti susidariusia situacija siekdami kokios tai iš to politinės naudos. Todėl ir trukdė teisinei sistemai tą šeimyninį nesantaikos židinį savo laiku užgesinti. Tai šiandien ir turime tai, ką turime.
    P.s. Apibendrinant galiu pasakyti, kad visa ta išgalvota pedofilinė ant lėkštelės tikinčiai ir neprotaujančiai publikai pateikta istorija absoliučiai neturi nieko bendro su tikrais to meto žudynių įvykiais ir žudymo motyvais. Šios arijos visai iš kitos operos, kaip ir Strasdauskaitės nužudymas net ne dėl jos asmeninio automobilio.
    Tikroji garliavinė istorija, manau, ilgai dar bus valstybine paslaptimi. O kodėl – pamąstykite patys. Juk Dievulis galvą žmogui uždėjo tikrai ne tam, kad lapų į pilvą nepribyrėtų.

    Thumb up 3 Thumb down 18

    • Kazkodel manes tu neitikinai, kad Venskiene iki tiek kvaila, kad eme ir prisigalvojo ta pedofilija, kad susigadintu savo gana gera gyvenima.Va kad prasidejus tam skandalui prie to “patvorio” (as cia ne blogaja prasme) prisijunge ir buvo prijungta visokio plauko “po medziu” stovinciu ( ir taip ir likusiu stoveti, kai pamate, kad nelaimes) veikeju, tai sutinku.Bet kad ta istorija isgalvota, tai nemanau.Vien ka reiskia sitiek neisaiskintu zmogzudysciu.Nemanau, kad galvoji, jog Kedys nuzude teiseja ir ta moteri.Labai jau keistai ten visi veiksmai vyko.Bet ir velgi – kiekvienas masto pagal save – ir as, ir tu.O Venskienes man, tavo pykciui, gaila.Ypac jos sunaus ir Deimantes.

     Thumb up 16 Thumb down 4

    • baba tik nereikia musu mokyti,jei tau protas taip sako tai ir gyvenk su savo mintim,tik nereikia cia aiskinti,jog tu esi sitos temos dievas,matau,kad esi nepilnai isvystes del tokiu dalyku,tu tiesiog nesupranti,kad taip gali buti ir yra tas visame pasaulyje,o mokytis galvoti reiktu tau, o ne mums,neisivaizduok ,kad esi pats ismintingiausias,nes atrodai kaip paskutinis beprotis kalbu apie sita tema,beje nieko naujo yra tokiu zmoniu,bet jie nekisa savo nesupratimo kitiems ir nevercia priimti tai kaip aksioma,jei jau tu kreipiesi i Dieva,tai tau tas pats Dievas ir turetu apsviesti prota,tik deja ne tau skirta ta sviesa,nes esi juodu minciu prikrautas,tad kaip sakoma praeik pro sali jei ko nezinai,juk nevisi gali buti visaziniais,tai ne tavo tema,palik ramybeje

     Thumb up 9 Thumb down 1

     • Kodėl net mažytis krislelis tiesos Tamstą taip dirgina? Nori tikėti ta pasaka – tikėk. Niekas gi nedraudžia. Įdomu, ką dainuotum sužinojęs(-usi) visą tiesą, kuri kol kas po devyniomis spynomis slepiasi?
      Patinka Venckienė – pasikabink prie lovos jos abrozdėli ir rytą-vakarą jai melskis.
      O man jos irgi gaila. Bet bekvailiodama sugebėjo tiek prisidirbti, kad tegul dabar gauna už tai ir atitinkantį atpildą.
      O jos pačios leksika – ir trisdešimtcentimetrinis sysalas jai tūkstančius kartų į akį…

      Thumb up 0 Thumb down 9

 2. Dar vienas Venckienės sukurta pasaka tikintis glušas iš po medžio išlindo. Na ir sekasi gi Kedžių genčiai pudrinti smegenis lengvatikiams, kad tik bet kokia kaina savo uodegas sveikas išsukti. Visomis išgalėmis stengiasi savo melu ir šmeižtu amerikonišką Temidę savo nekaltybe įtikinti susireikšminant net iki to, kad čia kažkas ją net žudyti pasinešę. Būtų norėję – seniai būtų nužudę.
  Visus tokius tikinčius pasakomis, kurias neprotaudami priima už tikrovę, jei dar įmanoma, gydyti reikėtų.
  Jei jau tokia nekalta save buvusi teisėja Neringa laiko, tai ko taip bijo tą savo nekaltumą įrodyti teisme? Nekaltus apaltinti ir nuteisti sugeba, o save apsiginti – ne?

  Thumb up 5 Thumb down 57

  • Tegul masiulis apsigina. Sitoj byloj taip pat. Labai jau uolus buvo. Laukiam teismo. Bus linksma.

   Thumb up 34 Thumb down 2

  • Kodel Prezidentas Paksas neapsigyne? Siek tiek prisnekejo, pagrasino, smulkme. Bet uzmyne korupcines uodeges, pajudino lesyklas… Tautos isrinktas, ne sarasinis koks! Neapsigyne. Pries klano buldozeri neatsilaike. O byloje-zudikeje buldozerio riaumojimo nematote? Kodel?

   Thumb up 38 Thumb down 2

   • Kai apsijunge i chora: del Pakso nuputimo is eterio, del bylos-zudikes nugesinimo, nes galimai lindo korupcijos smarve ir apsijunge pries valstiecius del lovio ir lesyklu.

    Thumb up 31 Thumb down 1

 3. ar ne kelia pavojų valstybei,kad ten baisi netvarka,kada dėl kažkokių”žmonių”kuriuos mergaitė kaltino baisiu nusikaltimu-PAKELIAMA 240 SMOGIKŲ,KAD MERGAITĖ PAIMTI……IR PO TO KAI KAS (raše internete)-gėrė Š A M P A N Ą,iš D Ž I A U G S M O GALIT ISIVAIZDUOTI,KOKIE “PLAUKUOTOS RANKOS ‘BUVO IKLIMPĘ..o kalta madam Venskienė,KAD JIE RAMIIA NEGALĖJO “DŽIAUGTIS GYVENIMU”…….TODĖL ,KAD VALDŽIOJE NIEKAS NESIKEIČIA,DAUGUMA SĖDI 28 METUS……trina kėdes,prabangiom mašinom važinėja,o žmones ,piliečius pavertė- B E TE I S I A I S VERGAIS…..

  Thumb up 34 Thumb down 2

 4. Pilieciai Garliavoje nieko blogo nedare, susirinko stebeti kaip bus vykdomas teismo absurdiskas sprendimas ir kaip bus perduotas vaikas. Ir pamate kariska vaiko grobimo vaizdeli. Baigesi pogromu pries taikius piliecius. Tebetaso po teismus. Sita byla gedingiausia simtmecio byla. Ne teisingumo siekimas, o persekiojimas ir susidorojimas. Ji prasidejo 2009 ir tesiasi dvi (!) ponios kadencijas. Konservai bande kapstytis giliau? bet palindo po medziu. Gal juos pakiso po medziu? Kas ir uz ka galejo kompromituoti? Ivyko neregetas stebuklas, politineje backoje,- klanai ap-si-jun’ge! Teisesauga politikai verslas susiriso i viena mazga.. Kokio teisingumo begalima tiketis POLITIZUOTOJE byloje? Jokio. Tik kersto.

  Thumb up 56 Thumb down 3

 5. Pagarba Jums .Aisku kad pavojinga jeigu ji bus sugrazinta ,ji gali buti nuzudyta ir niekas net netirtu to nuzudymo kaip netyre ir kitu nuzudymu. Teisesauga nepasitiki visa Lietuva ,jie daro ka nori.

  Thumb up 61 Thumb down 3

 6. Klausimas kyla, kodel tu taip sergi uz pedofilus? Irgi kisi nagus prie vaiku? Tikrai tau BUTINA gydytis.

  Thumb up 33 Thumb down 2

 7. Lietuvoje teisingumo nėra, todėl Lietuvoje su N.V bus susidorota anksčiau ar vėliau – komanda duota išvadinant N.Venskienę pūliniu, išvadinęs sėdi EŽTT, Skvernelis – seime, greitai.

  Thumb up 47 Thumb down 3

  • Į Nuomonė 2018-04-12 10:06 komentarą:
   „Lietuvoje teisingumo nėra, todėl Lietuvoje su N.V bus susidorota anksčiau ar vėliau – komanda duota išvadinant N.Venskienę pūliniu, išvadinęs sėdi EŽTT, Skvernelis – seime, greitai.“
   Kita nuomonė:
   Kokiais mato vienetais išmatavai tą Lietuvos teisingumą , kad taip kategoriškai tvirtini jog jo nėra? Ir gal malonėtumėte paviešinti, kas davė tokią komandą susidoroti su N.Venckiene? Gal R.Paksas?
   Tarp kitko, Venckienę išvadinęs teisinės sistemos pūliniu (o tai atitinka tikrovę, nes ji tokia ir yra) ne sėdi EŽTT, o „sėdi ant pensijos“. Tai teisėjas Kondratjevas, kuris priėmė teisingą nutartį grąžinti dukrytę motinai, nes be garliavinių pliurpalų nebuvo jokių įrodymų, kodėl turėtų jos negrąžinti.
   O Skvernelis, tamstos žiniai, ne „Seime, greitai“, bet išrinktas į Seimą ir paskirtas dirba Premjeru. Kitamet kandidatuos į LR prezidentus.
   Kai reiški savo nuomonę, bent jau pačiam derėtų nors elementariai suprasti, apie ką paistai.
   Ar ne taip?

   Thumb up 2 Thumb down 34

   • Babos zodziai surasyti “…, tai ko tikėtis iš paprastų mirtingųjų teisėjų, kai tokios pagundos pasipelnyti…
    Kol kas bylose teisingumą nulemia banko bilietas ir delnas to, kuris tą teisėją
    lesina.”
    Baba sake, kad teisingumo nera- kalba apie pinigus, kysius ir lesinima. O dabar piktinasi. Skleroze matyt.

    Thumb up 4 Thumb down 2 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Gydytoja nė karto nesinaudojo sezoninėmis vakcinomis 2
Teisingumo ministras atleido Klaipėdos antstolę 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Sovietų kariuomenės nusikaltimai Lietuvoje: prieš ir po okupacijos (1)
Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras internetinėje svetainėje www.kgbveikla.lt baigė publikuoti dokumentus apie nusikalstamą...

Rusijai gresia vadinamojo S. Magnitskio akto Europos variantas (13)
EP Užsienio reikalų komitete pirmadienį apie 17.30 val. Lietuvos laiku bus svarstoma rezoliucija...

Mirė žinomas disidentas Petras Cidzikas (16)
Sausio 21-ą, paryčiais, mirė žinomas disidentas ir visuomenininkas, pogrindžio spaudos platintojas, politinių bado...

In memoriam. Mirė lietuvybės puoselėtojas Tomas Vaisieta    (2)
Trečiadienį, 2018 m. lapkričio 21 d., paryčiais mirė žymus, ilgametis Lietuvos naciobnalinio dramos...

Mirė režisierius Eimuntas Nekrošius (3)
Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis komiteto narių ir savo vardu reiškia nuoširdžią...

EP apklausa: lietuviai geriau vertina padėtį ES negu savo šalyje 
Lietuviai tebėra labai palankūs Europos Sąjungai ir savo šalies narystei joje, tačiau dauguma...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
R.Šalaševičiūtė: Teismo psichiatrijos ekspertų problemos, iškeltos konferencijoje, turėtų tapti pagrindu įstatymų pakeitimams
Vasario 8 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko Socialinių reikalų ir...
Ką atsakyti M. Puidokui? (41)
Kvietimas dr. Mindaugui Puidokui kandidatuoti į Lietuvos prezidento postą Lietuvai...
R. Morkūnaitė-Mikulėnienė: „Premjeras dirbtinai kelia konfliktus ir skatina aplinkos sektoriaus stagnaciją“   (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Interneto paslaugų teikėjai savo sąskaita privalės blokuoti prieigą prie interneto svetainės linkomanija.net
Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų kolegija, apeliacine tvarka išnagrinėjusi ieškovės asociacijos...
Vilniaus rajono kelyje – tragiška nelaimė. Žuvusiųjų artimiesiems – Prezidentės užuojauta (7)
10.36 val. Vilniaus r., Melkio k., kelyje Pikeliškės – Maišiagala. 35 km.,...
Alytaus policija įspėja: mūsų mieste nėra vietos „mirties pardavėjams“
Rugsėjo 6-oji nerami buvo Ulonų seniūnaitijos gyventojams, čia Alytaus apskrities...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
Išaugo šauktinių pasitenkinimas tarnybos sąlygomis kariuomenėje
Auga šauktinių pasitenkinimas tarnybos sąlygomis. Lyginant su 2016 m., 2018...
Tarptautinėse pratybose „Rapid Trident 2018“ Ukrainoje Lietuvos kariai dalijosi patirtimi, kaip geriau taikyti NATO standartus (2)
Rugsėjo 14 d. Ukrainos Lvovo srityje, Yavoriv poligone baigėsi didžiausios...
Kroatija tęs dalyvavimą Lietuvoje dislokuojamame NATO batalione
„Lietuva dėkoja Kroatijai už sprendimą vėl atsiųsti savo karius į...
 
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (20)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sirijoje – raketų smūgis, JT ST atmetė Rusijos parengtą rezoliuciją (26)
Naktį iš penktadienio į šeštadienį JAV, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos...
Baltarusija raginama stabdyti Astravo atominės elektrinės statybą (2)
Birželio 27 d. Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja (ETPA) plenarinės sesijos...
Sportas   Laiškai
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
Prezidentė pasveikino plaukikus R. Meilutytę ir D. Rapšį su Europos čempionato aukso ir bronzos medaliais
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Danijoje vykstančiame Europos plaukimo...
 
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...
Netektis advokato Arūno Marcinkevičiaus šeimoje (7)
Advokato Arūno Marcinkevičiaus šeimoje – netektis: lapkričio 1 d. po...
Kaip „Vašingtono agentai“ pavirto „žaliais žmogeliukais“ [Propagandos demaskavimas] (78)
Metalo ir medienos darbuotojų profesinė sąjunga nuoširdžiai dėkoja spaudos atstovams,...