Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Spalis 26 Antradienis
 

V. Vižinis: ir vėl konservatoriai? Ačiū, nenusipelniau

2021-10-07 12:01 | Naujienos | Komentarų (10)

Valdas Vižinis. KK nuotr.

Valdas Vižinis

Kai tik Šimonytė man jau įkvėpė vilties sakydama – po ketverių metų galėsim rinkti ką norim – išdygo Briuselio grybas, tvirtindamas, jog ne „ką norim“, o tą pačią Šimonytę. Ir dar tą, kad kelias nedulkėtų. Jei, aišku, lietuviai nori sėkmės, nes kas gi tokios laimės savo noru gali atsisakyti?

Andrius Kubilius vožė šįsyk tiesiai į dantis – „dvi šios vyriausybės kadencijos būtų didelė sėkmė Lietuvai“.

Suprask, ne konservatoriams, kuklioms politinėms bitėms. Ne, ne. Visai Lietuvai. Net ir man, begėdiškai kritikuojančiam žirkliauodegius šio straipsnio autoriui.

Bet, žinote, mieli konservatoriai, aš tokios laimės nenusipelniau, nes tokios atitrūkusios nuo žmonių valdžios nepriklausoma Lietuva nematė nuo pat laukinių 92 –ųjų, banditiško valstybės privatizavimo laikų.

Ir jau tikrai užteko paties A. Kubiliaus premjeravimo kadencijų: „vamzdžio rusams neatidavimo“ istorija, kurios pabaigoje vamzdis atsidūrė pas rusą, SGD terminalo, Astravo elektrinės. Ir įžymiųjų „naktinių reformų“, išprovokavusių policijos gumines kulkas ir Seimo langų duženas.

Kiekviena konservatorių vyriausybė išspausdavo po „perlą“, kartais kelis. Apie kuriuos iki šiol šneka žmonės.

Ir štai dabar vėl raginami ruoštis „laimei“…

Savo sveiku protu mąstant, nors girdėjau Šimonytę savuoju abejojant, ponas Kubilius, regis, daugiau įtikinėja patį save… apie neregėtą sėkmę Lietuvai. Apie antrą kartą tuos pačius žmones, kuriems „pojebat“ (o juk puikiai procesą apibūdinantis žodis Tomo Dapkaus, ištartas AT pirmininkui Greičiui telefonu, liepiant jam atvažiuot) kas vyks po jų sukeltos LGBT-isterijos, vaidų su kaimyninėm šalimis, skiepų karo su visuomene.

Šita konservatorių „neregėtos sėkmės“ vyriausybė spėjo tik per pirmus kadencijos metus surinkti tiek mitingų prieš save ir tokio masto, kad kartais atrodo, jog lietuviai tik truputį mažiau rinkdavosi į protestus prieš Maskvą – Rusijos okupaciją 90-aisiais…

Nes Kubiliui, regis, riaušės prie Seimo ir jau plika akimi matomas lietuvių pilietinis nepaklusnumas liudija Vyriausybės tikros sėkmės dalykus.

Nuo realijų nuskridusiam europarlamentarui (kai pagalvoji, jog ES parlamente ne vienas toks sėdi – net sudrebi) tikra sėkmė, jog Seimu tepasitiki kas dešimtas, pasitikėjimas žiniasklaida – rekordinėse žemumose.

Nežinia, kokio dydžio obuolys turėjo stuktelti buvusiam fizikui į galvą, jog sugalvotum – 1 proc. BVP nuostolį dėl santykių su Kinija ir Baltarusija laikyti šios Vyriausybės „iškovojimu“ Lietuvos žmonėms. Ar skyrę tas lėšas kariuomenei neturėtume ją net trečdaliu stipresne? Trečdaliu daugiau technikos, karių. O galėtume duoti laisviau kvėpuoti pensininkams. Jie – mūsų tėvai, seneliai. Nukrypau. Leidau sau pasvajoti.

Šią „armonautų vyriausybę aptarnaujantis astrofizikas ES“ tikriausiai privalumu laiko ir tai, jog prarastus pinigus skolinsimės, nes niekas iš niekur neatsiranda ir nedingsta. Ir privalėsime užsimokėti už šios Vyriausybės, anot Kubiliaus, spindesį.

Spindesį – anot Kubiliaus, o išties – panosėje nematančio kitoje Vyriausybės reiškinio pusėje slepiamo savarankiško politinio mąstymo skurdą.

Politiniai autistai valdžioje (neįžeidinėju likimo paženklintų žmonių) – sena konservatorių valdymo tradicija. Ši partija gimdo tik tokius lyderius. Senasis, Kubilius, naujasis. Apaštalaujantys tik tarp savų – D. Kuolio išsireiškimas.

Beje, Delfis kažkodėl aprašydamas naują Landsbergio paskyrimą iškėlė įdomią žinią – naujasis Landsbergis išrinktas (žodį kokį panaudojo, matote!!!!) de facto PASKUTINEI KADENCIJAI.

Čia tam, kad lietuviai pagaliau pradėtų ramintis ar tai įstatuose konservatorių įrašyta?

O gal tai „didžio“ diplomato įsitikinimas, jog kituose Lietuvos Prezidento rinkimuose jau jo eilė tapti „seneliu“ de facto, nes aiškiai matosi – dabartinis skrydis „diplomatijos ereliui“ ryškiai per žemas.

Tiesa, dabartiniai valdančiųjų „de facto“ rinkimai labai jau atitinka buvusius TSKP paskyrimus, kai paklausus, „kodėl“ gaudavai – „yra tokia nuomonė“.

Sako – laikai keičiasi. TSKD nesikeičia niekas.

Puikiai žinome, kas tą nuomonę turi ir ją kas dieną „galvoja“.

Komentarai

 

 

 
 1. 14 vienetų: Ministras Pirmininkas Ingrida Šimonytė Nepriklausoma Aplinkos Simonas Gentvilas Liberalų sąjūdis Energetikos Dainius Kreivys Tėvynės sąjunga Ekonomikos ir inovacijų Aušrinė Armonaitė Laisvės partija Finansų Gintarė Skaistė Tėvynės sąjunga Krašto apsaugos Arvydas Anušauskas Tėvynės sąjunga Kultūros Simonas Kairys Liberalų sąjūdis Socialinės apsaugos ir darbo Monika Navickienė Tėvynės sąjunga Susisiekimo Marius Skuodis Nepriklausomas Sveikatos apsaugos Arūnas Dulkys Nepriklausomas Švietimo, mokslo ir sporto Jurgita Šiugždinienė Tėvynės sąjunga Teisingumo Evelina Dobrovolska Laisvės partija Užsienio reikalų Gabrielius Landsbergis Tėvynės sąjunga Vidaus reikalų Agnė Bilotaitė Tėvynės sąjunga Žemės ūkio Kęstutis Navickas Tėvynės sąjunga

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Svarbiausi britų matavimo vienetai :
  Didžiojoje Britanijoje svoris buvo ir kartais tebėra matuojamas svarais. Vienas svaras yra lygus 0,454 kilogramo. Svarą sudaro šešiolika uncijų (vienos svoris – 28,35 gramo).
  Pagrindinis ilgio vienetas yra mylia (1,609 kilometro). Taip pat naudojami coliai (2,54 centimetro), pėdos (12 colių, arba 30,48 cm), jardai (trys pėdos, arba 0,9144 metro), furlongai (660 pėdų, arba 201 metras).
  Plotas matuojamas kvadratiniais coliais (6,452 kv. cm), akrais (4,047 kv. m) bei kvadratinėmis myliomis (2,59 kv. km).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Sveikinu skaitytojus, portalas tiesioslt perimtas. Jį perėmė Nacionalinis susivienikimas. Dabar čia matysite V.Landsbergio draugus : Sinicą, Radžvilą, Šopauską, Nemunaitį ir kitus NS autorius. Kitų konkurentų, ypač Šeimų Sąjūdžio autorių, nebenatysit niekada. Portalas įkurtas 2012, iki 2015 m.priklausė Lietuvos sąrašui. Po to paverstas visuomeniniu, jį nemokamu, kasdieniu darbu “vežė” redaktorė Ramutė Bingelienė. Laisvūnas Šopauskas praktiškai niekuo neprisidėjo, tačiau turėjo administratoriaus teises. Ir štai, spalio 8 dieną Laisvūnas su nuekuo nuekaip nepasitaręs, slapčia visą redakcinę kolegiją pašalino, prieigą prie tinklalapio panaikino. Pažiūrėkit į skyrelį Redakcija, ten baltas lapas. Taip veikia “nacionalinis susivienijimas”, tapęs svetimų tinkkalapių ir įdėto darbo vagimi. Žmonės turi žinoti, jas vyksta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Taigi, jei kas ir turėjo planą, tai tik Landsbergis. Reikia įvertinti priešą deramai. Bravo. Planas – ir jo realizacija. Permanentinis karas kaip planas. Su šachmatininko ilgųjų kombinacijų strategija, kad net pėstininkas Gabrielius gali tapti karaliene, gali net sukelti trečiąjį pasaulinį karą, mėgindamas atkirsti nuo Kinijos jos Krymą – Taivaną. Taigi, didmeistris, nors jau pats sakosi besiruošiąs reinkarnacijai geresniuose pasauliuose, siunčia mums paskutiniausią bučinuką, anūko pavidalu, kuris tęs senelio karus. Puiki partija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Keista,– 2009m. landsberginiai saude guminemis kulkomis i LR demonstrantus piliecius.
  2021 i nusikalstamai besiverziancius nelegalus , – NE!
  Valdzioje tie patys, tik feisai truputi pakeisti, kad ne taip bjauriai atrodytu.
  Kokia isvada?
  -Nelegalai mielesni landsberginiams?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. “Kapitalizme nėra jokių etinių ir moralinių vertybių: viskas parduodama. Tokiose sąlygose neįmanoma teisingai išauklėti liaudį. Žmonės tampa egoistais, o kartais – net banditais”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Kur koncetratai, ten tragedija.
  Juos ne į valdžią, o už grotų tik. Po 10 metų griežto sušaudymo. Lyderiams po 25 to paties.
  Už tai ir pakelkim

  Thumb up 3 Thumb down 0

 8. vižinui jau Dangus griūva, žmogelis susirgęs sunkiai oi sunkiai, važini – vaistai tamstai jau nebepadės

  Thumb up 1 Thumb down 16

 9. Komentarų nėra ir nereikia, nes pats neigiamiausias komentaras Lietuvai – konservatorių valdymas!

  Thumb up 16 Thumb down 1

 10. Ligi šiol nesuprantu, kodėl tą perlūžusį, surūdijusį vamzdį prie Neries, o ne prie Kubiliaus bakūžės pastatė?

  Thumb up 20 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Tinkama valymo įranga – būtinybė kiekvienam verslui
Aukštos kokybės krosnelės namų jaukumui 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai 
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai. Dėkojame už gerumą. Šiaulių...

Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Pažintis su miceliniu vandeniu – kaip juo naudotis ir ką reikia žinoti? 
Dauguma moterų ieško idealios makiažo kosmetikos. Produktas, kuris nedirgina odos, jos netraukia ir...

Kas yra šaltas asfaltas ir kam jis mums visiems reikalingas? 
Šaltas asfaltas yra puiki priemonė duobėms taisyti asfaltuotose gatvėse ar keliuose, kiemuose ir...

Dilgėlių arbata – tiems, kurie turi mažakraujystę 
Dėl netinkamos mitybos anemija yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus palydovė. Nors atrodo, kad...

Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (2)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...