Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

V. Vižinis: ir vėl konservatoriai? Ačiū, nenusipelniau

2021-10-07 12:01 | Naujienos | Komentarų (15)

Valdas Vižinis. KK nuotr.

Valdas Vižinis

Kai tik Šimonytė man jau įkvėpė vilties sakydama – po ketverių metų galėsim rinkti ką norim – išdygo Briuselio grybas, tvirtindamas, jog ne „ką norim“, o tą pačią Šimonytę. Ir dar tą, kad kelias nedulkėtų. Jei, aišku, lietuviai nori sėkmės, nes kas gi tokios laimės savo noru gali atsisakyti?

Andrius Kubilius vožė šįsyk tiesiai į dantis – „dvi šios vyriausybės kadencijos būtų didelė sėkmė Lietuvai“.

Suprask, ne konservatoriams, kuklioms politinėms bitėms. Ne, ne. Visai Lietuvai. Net ir man, begėdiškai kritikuojančiam žirkliauodegius šio straipsnio autoriui.

Bet, žinote, mieli konservatoriai, aš tokios laimės nenusipelniau, nes tokios atitrūkusios nuo žmonių valdžios nepriklausoma Lietuva nematė nuo pat laukinių 92 –ųjų, banditiško valstybės privatizavimo laikų.

Ir jau tikrai užteko paties A. Kubiliaus premjeravimo kadencijų: „vamzdžio rusams neatidavimo“ istorija, kurios pabaigoje vamzdis atsidūrė pas rusą, SGD terminalo, Astravo elektrinės. Ir įžymiųjų „naktinių reformų“, išprovokavusių policijos gumines kulkas ir Seimo langų duženas.

Kiekviena konservatorių vyriausybė išspausdavo po „perlą“, kartais kelis. Apie kuriuos iki šiol šneka žmonės.

Ir štai dabar vėl raginami ruoštis „laimei“…

Savo sveiku protu mąstant, nors girdėjau Šimonytę savuoju abejojant, ponas Kubilius, regis, daugiau įtikinėja patį save… apie neregėtą sėkmę Lietuvai. Apie antrą kartą tuos pačius žmones, kuriems „pojebat“ (o juk puikiai procesą apibūdinantis žodis Tomo Dapkaus, ištartas AT pirmininkui Greičiui telefonu, liepiant jam atvažiuot) kas vyks po jų sukeltos LGBT-isterijos, vaidų su kaimyninėm šalimis, skiepų karo su visuomene.

Šita konservatorių „neregėtos sėkmės“ vyriausybė spėjo tik per pirmus kadencijos metus surinkti tiek mitingų prieš save ir tokio masto, kad kartais atrodo, jog lietuviai tik truputį mažiau rinkdavosi į protestus prieš Maskvą – Rusijos okupaciją 90-aisiais…

Nes Kubiliui, regis, riaušės prie Seimo ir jau plika akimi matomas lietuvių pilietinis nepaklusnumas liudija Vyriausybės tikros sėkmės dalykus.

Nuo realijų nuskridusiam europarlamentarui (kai pagalvoji, jog ES parlamente ne vienas toks sėdi – net sudrebi) tikra sėkmė, jog Seimu tepasitiki kas dešimtas, pasitikėjimas žiniasklaida – rekordinėse žemumose.

Nežinia, kokio dydžio obuolys turėjo stuktelti buvusiam fizikui į galvą, jog sugalvotum – 1 proc. BVP nuostolį dėl santykių su Kinija ir Baltarusija laikyti šios Vyriausybės „iškovojimu“ Lietuvos žmonėms. Ar skyrę tas lėšas kariuomenei neturėtume ją net trečdaliu stipresne? Trečdaliu daugiau technikos, karių. O galėtume duoti laisviau kvėpuoti pensininkams. Jie – mūsų tėvai, seneliai. Nukrypau. Leidau sau pasvajoti.

Šią „armonautų vyriausybę aptarnaujantis astrofizikas ES“ tikriausiai privalumu laiko ir tai, jog prarastus pinigus skolinsimės, nes niekas iš niekur neatsiranda ir nedingsta. Ir privalėsime užsimokėti už šios Vyriausybės, anot Kubiliaus, spindesį.

Spindesį – anot Kubiliaus, o išties – panosėje nematančio kitoje Vyriausybės reiškinio pusėje slepiamo savarankiško politinio mąstymo skurdą.

Politiniai autistai valdžioje (neįžeidinėju likimo paženklintų žmonių) – sena konservatorių valdymo tradicija. Ši partija gimdo tik tokius lyderius. Senasis, Kubilius, naujasis. Apaštalaujantys tik tarp savų – D. Kuolio išsireiškimas.

Beje, Delfis kažkodėl aprašydamas naują Landsbergio paskyrimą iškėlė įdomią žinią – naujasis Landsbergis išrinktas (žodį kokį panaudojo, matote!!!!) de facto PASKUTINEI KADENCIJAI.

Čia tam, kad lietuviai pagaliau pradėtų ramintis ar tai įstatuose konservatorių įrašyta?

O gal tai „didžio“ diplomato įsitikinimas, jog kituose Lietuvos Prezidento rinkimuose jau jo eilė tapti „seneliu“ de facto, nes aiškiai matosi – dabartinis skrydis „diplomatijos ereliui“ ryškiai per žemas.

Tiesa, dabartiniai valdančiųjų „de facto“ rinkimai labai jau atitinka buvusius TSKP paskyrimus, kai paklausus, „kodėl“ gaudavai – „yra tokia nuomonė“.

Sako – laikai keičiasi. TSKD nesikeičia niekas.

Puikiai žinome, kas tą nuomonę turi ir ją kas dieną „galvoja“.

Komentarai

 

 

 
 1. Prasidejus perestroikai Vaišviliukas spruko iš Dubnos namolio,tapdamas vagnorkos zamu. Drasiai pirko Žemaityjos sostineje nauja elektrotechnikos zavoda,su 70 darbo vietu.Manau kad jo zavodo samatine verte apie desetka € milijonu. Dar Pareks banko lizinga prigriebe. Žmonele Labai kukliai isigyjo Vilniaus centre tik mažyte medicinos biblioteka. Už viena paraša jis Iki gyvenimo pabaigos iš mūsu mokesčiu moketoju kas menesį nulupa virš tukstančio evru.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Gal senis Ozys dvesti ruosiasi,kad anukas blaskosi po pasauli slepdamas abeju prisivogtus simtus milijonu,keliauja is vieno ofsoro i kita,nebezino kur pinigus iskaisiot.?!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Išsigando teisėjas, kad reikes stoti prieš Dievo teismą del klastojamos bylos, dėl klastojamos istorijos says:

  Pagoglinkit straipsnį – “Iš pareigų atleistas Aukščiausiojo Teismo teisėjas Kuconis”.
  Skelbiama, kad iš pareigų pasitraukė jis pats savo noru. Spalio pabaigoje teisėjas buvo paskirtas vadovauti trijų LAT teisėjų kolegijai didelės apimties Sausio 13-osios byloje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Labiausiai jos panasios ir jas abi jungia, kad abi yra vyriausio LR “kadraviko” dedules STATYTINES! Landsbergaite partskolos dalia polikarpovna buvo dinastijos , – Stogas.
  ŠimOnyte buvo projektuojama tam paciam reikalui, tik VL nelaimei, sutrukde LR zmoniu valia, neziurint JU melasklaidos dergimo, kuris tesiamas ir toliau kaip ir dvaro aplinkos.
  Onyte rinkimuose liko uz borto, neziurint jos “pergales” sokio.
  Pradinis projektas, – onyte, – stogas, broileris,- premjeras.
  Onytei teko tapti kubilium, kuri irgi neuzilgo uzims landsbergiu, armonaiciu , tomasevskiu vieta, – nekenciamiausiuju TOPe.
  Broileriukui beliko tik arsiausio talibo vieta visiskai tam reikalui netinkanciame URM pastate.
  Ka jie jau nuveike?
  –Mega banda stabiliai eina i dugna, kartu su ”lyderiais””, broileris rado ir isprovokavo du sviezius priesus, — BY ir KLR.
  Nuostoliai kol kas simtamilijoniniai, kurie greit taps MILIJARDINIAIS, – na kaip visuomet, kai ta banda atsiduria prie lovio.
  Dirba gyviai, stengiasi, kad tik greiciau pribaigti LIETUVA

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Jeigu prisikeltų religinės mokyklos ir kunigų seminarijos auklėtinis draugas J. Džiugašvilis-Koba-Stalinas ir ateitų į “laisvą bei nepriklausomą” Lietuvą, jis labai apsidžiaugtų daugybe “valstybinių”, komercinių ir dar galai žino kokių paslapčių, totalios kontrolės galimybėmis ir sveiku protu nesuvokiamais teismų sprendimais. Beveik kiekvienas pilietis turi nuosavą telefoną, ir beveik kiekvieno piliečio pokalbių gali ramiai klausytis. O neseniai priimtos Operatyvinės veiklos įstatymo pataisos tokias galimybes dar išplečia. ES atlikto tyrimo duomenimis, pagal gyventojų skaičių mūsų valstybėje veikiančios specialiosios tarnybos rinko slaptus duomenis apie savo piliečių privatų gyvenimą maždaug 150 kartų daugiau nei Vokietijoje, 40 kartų daugiau nei Suomijoje, 15 kartų daugiau nei Ispanijoje, apie 400 kartų daugiau nei Graikijoje, 15 kartų daugiau nei Estijoje, maždaug 5 kartus daugiau nei Latvijoje, apie 50 kartų daugiau nei Austrijoje… Tos pačios ES nurodymu, dangstantis demagogija apie terorizmo pavojų, nuo 2009-03-15 d.įgyvendintas TOTALUS VISŲ LIETUVOS GYVENTOJŲ SEKIMAS: mažiausiai, metams fiksuojami VISI TELEFONŲ skambučiai, net ir neatsakyti, VISOS SMS, VISI I/NETE APLANKYTI TINKLAPIAI, VISI IŠSIŲSTI IR GAUTI elektroniniasi laiškai. Apie TOKĮ sekimą KGB galėjo nebent pasvajoti… Gražiausia, kad už šitą įstatymą mūru stojo tie, kurie baisiausiai piktinosi KGB vykdytu kelių tūkstančių nusikaltėlių, įtartinų piliečių ar disidentų sekimu. Dabar jis primintų darželinukų žaidimą. Statistika siaubinga – ji rodo, kad Lietuvoje organizuotas totalus gyventojų sekimas, kuris gali prilygti tik diktatorinio režimo valstybėms. Teismai vieną po kito NULINČIUOJA neatsargų žodį parašiusį komentatorių – tokio “teisingumo” nėra net Baltarusijoje. Valdžia kontroliuoja ir seka piliečius, o piliečiai valdžios kontroliuoti negali… Na, o ko vertas įstatymas dėl bausmių iki 2 m. kalėjimo už „sovietinės okupacijos“ neigimą, labai jau primenantis J. Džiugašvilio-Stalino laikų garsųjį 58 str… Už „negerus“ komentarus internete jau nuteista virš 800 žmonių… – Teisingu keliu einate! – pagirtų mus draugas Stalinas, pabudęs iš amžino miego.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. 14 vienetų: Ministras Pirmininkas Ingrida Šimonytė Nepriklausoma Aplinkos Simonas Gentvilas Liberalų sąjūdis Energetikos Dainius Kreivys Tėvynės sąjunga Ekonomikos ir inovacijų Aušrinė Armonaitė Laisvės partija Finansų Gintarė Skaistė Tėvynės sąjunga Krašto apsaugos Arvydas Anušauskas Tėvynės sąjunga Kultūros Simonas Kairys Liberalų sąjūdis Socialinės apsaugos ir darbo Monika Navickienė Tėvynės sąjunga Susisiekimo Marius Skuodis Nepriklausomas Sveikatos apsaugos Arūnas Dulkys Nepriklausomas Švietimo, mokslo ir sporto Jurgita Šiugždinienė Tėvynės sąjunga Teisingumo Evelina Dobrovolska Laisvės partija Užsienio reikalų Gabrielius Landsbergis Tėvynės sąjunga Vidaus reikalų Agnė Bilotaitė Tėvynės sąjunga Žemės ūkio Kęstutis Navickas Tėvynės sąjunga

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Svarbiausi britų matavimo vienetai :
  Didžiojoje Britanijoje svoris buvo ir kartais tebėra matuojamas svarais. Vienas svaras yra lygus 0,454 kilogramo. Svarą sudaro šešiolika uncijų (vienos svoris – 28,35 gramo).
  Pagrindinis ilgio vienetas yra mylia (1,609 kilometro). Taip pat naudojami coliai (2,54 centimetro), pėdos (12 colių, arba 30,48 cm), jardai (trys pėdos, arba 0,9144 metro), furlongai (660 pėdų, arba 201 metras).
  Plotas matuojamas kvadratiniais coliais (6,452 kv. cm), akrais (4,047 kv. m) bei kvadratinėmis myliomis (2,59 kv. km).

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Sveikinu skaitytojus, portalas tiesioslt perimtas. Jį perėmė Nacionalinis susivienikimas. Dabar čia matysite V.Landsbergio draugus : Sinicą, Radžvilą, Šopauską, Nemunaitį ir kitus NS autorius. Kitų konkurentų, ypač Šeimų Sąjūdžio autorių, nebenatysit niekada. Portalas įkurtas 2012, iki 2015 m.priklausė Lietuvos sąrašui. Po to paverstas visuomeniniu, jį nemokamu, kasdieniu darbu “vežė” redaktorė Ramutė Bingelienė. Laisvūnas Šopauskas praktiškai niekuo neprisidėjo, tačiau turėjo administratoriaus teises. Ir štai, spalio 8 dieną Laisvūnas su nuekuo nuekaip nepasitaręs, slapčia visą redakcinę kolegiją pašalino, prieigą prie tinklalapio panaikino. Pažiūrėkit į skyrelį Redakcija, ten baltas lapas. Taip veikia “nacionalinis susivienijimas”, tapęs svetimų tinkkalapių ir įdėto darbo vagimi. Žmonės turi žinoti, jas vyksta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Taigi, jei kas ir turėjo planą, tai tik Landsbergis. Reikia įvertinti priešą deramai. Bravo. Planas – ir jo realizacija. Permanentinis karas kaip planas. Su šachmatininko ilgųjų kombinacijų strategija, kad net pėstininkas Gabrielius gali tapti karaliene, gali net sukelti trečiąjį pasaulinį karą, mėgindamas atkirsti nuo Kinijos jos Krymą – Taivaną. Taigi, didmeistris, nors jau pats sakosi besiruošiąs reinkarnacijai geresniuose pasauliuose, siunčia mums paskutiniausią bučinuką, anūko pavidalu, kuris tęs senelio karus. Puiki partija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Keista,– 2009m. landsberginiai saude guminemis kulkomis i LR demonstrantus piliecius.
  2021 i nusikalstamai besiverziancius nelegalus , – NE!
  Valdzioje tie patys, tik feisai truputi pakeisti, kad ne taip bjauriai atrodytu.
  Kokia isvada?
  -Nelegalai mielesni landsberginiams?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. “Kapitalizme nėra jokių etinių ir moralinių vertybių: viskas parduodama. Tokiose sąlygose neįmanoma teisingai išauklėti liaudį. Žmonės tampa egoistais, o kartais – net banditais”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Kur koncetratai, ten tragedija.
  Juos ne į valdžią, o už grotų tik. Po 10 metų griežto sušaudymo. Lyderiams po 25 to paties.
  Už tai ir pakelkim

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. vižinui jau Dangus griūva, žmogelis susirgęs sunkiai oi sunkiai, važini – vaistai tamstai jau nebepadės

  Thumb up 72 Thumb down 18

 14. Komentarų nėra ir nereikia, nes pats neigiamiausias komentaras Lietuvai – konservatorių valdymas!

  Thumb up 72 Thumb down 1

 15. Ligi šiol nesuprantu, kodėl tą perlūžusį, surūdijusį vamzdį prie Neries, o ne prie Kubiliaus bakūžės pastatė?

  Thumb up 72 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras