Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 23 Trečiadienis
 

V. Uspaskich: ponas NSGK pirmininke, jūs arba visiškai nesiorientuojate, arba jums daroma įtaka

2018-06-01 10:35 | Nuomonių ringas | Komentarų (9)

V.Uspaskich nesutinka su NSGK išvadų formuluote. KK nuotr.

1. Jūs nuslėpėt apie 50 politikų pavardžių, kurie vykdo neteisėtus rinkiminių kampanijų finansavimus (dauguma jų konservatoriai, liberalai ir socdemai).

Už tą patį Darbo partija buvo krušama 10 metų tų pačių 50, esą labai sąžiningų, politikų.

Prokuratūra iškratė įvairius fondus, agentūras, jų kompiuterius, ofisus, iš ten išsitraukė pinigines sumas, kurias jie gaudavo iš verslininkų, ir visa tai įtraukė į Darbo partijos bylą.

Ačiū Dievui, Aukščiausiojo teismo instancijos teisėjai nepabijojo, viską išaiškino ir išteisino nuo pirmosios instancijos nusikalstamo sprendimo skirti laisvės atėmimą.  Tad visiems šitiems politikams (kalba eina apie 50) ir jų partijoms, kurios naudojasi fondais, agentūromis, kurias jūs nuslėpėte savo NSGK pažymoje, turi būti analogiškos bylos.

2. Ponas pirmininke, jūsų smegenų pusrutulis, matyt, sukasi priešinga puse nei Žemė. Net prokurorai bandė įrodinėti priešingai nei jūs aiškinat savo išvadoje. Pasakykit man, kaip galima iš oficialios partijos sąskaitos pervesti oficialius deklaruotus pinigus į oficialią įmonės sąskaitą už paslaugas ir pavadinti tai pinigų legalizavimu??? Jums visai stogas nuvažiavo ir, matyt, ne tik jūsų stogas, o visų kas balsavo už tokios išvados formuluotę. Aš jums siūlyčiau tokią formuluotę finansiniame pasaulyje užpatentuoti. Gal gausit Nobelio premiją finansų srityje!

Tad jūs arba turite labai iškreiptą mąstymą apie finansines operacijas, arba jums kažkas daro poveikį ir verčia rašyti tokias nesąmones. Ar tokius sandorius jūs siūlote slėpti, nedeklaruoti? Mes deklaravom ir už tai po teismus buvome tampomi 10 metų.  Ką  jūs norite tuo pasakyti???  Kad valstiečių partija, kurios narys jūs esate, taip pat konservatoriai, socdemai, liberalai, ir kiti, kurie mokėjo už gautas paslaugas – visi užsiiminėjo pinigų legalizavimu? Tuomet kodėl jūs jų nepaminėjot šalia Darbo partijos? Išvada viena – jums yra stipriai daroma įtaka. Tikriausiai gavot užduotį Darbo partiją žūtbūt paminėti NSGK išvadose, nes kitaip Darbo partija niekur kartu su nusikalstamais politiniais veikėjais, kurie save vadino tradicinėmis partijomis, nefigūruoja.

3. Kitas epizodas iš jūsų išgirtos išvados. Kaip taip galima išsireikšti, Darbo partija ir kitos partijos gaudavo finansavimus iš (čia negaliu tiksliai pasakyti, čia labai laisva ir „objektyvi“ žiniasklaida rašo, ar jūs taip komentuojat) “Nemuno bangos grupės“, kuri vėliau buvo perregistruota į UAB „Neo Group“, kuri rinkimuose į Seimą rėmė:

A. Kubilius (konservatorių partija) Gavo – 21 000 Lt;

A. Vazbys ( konservatorių partija) Gavo – 21 000 Lt;

P. Grecevičius ( konservatorių partija) Gavo – 21 000 Lt;

R. Dagys (konservatorių partija ) Gavo – 21 000 Lt.

Tai yra konservatorių viršūnė su jų vadovu priešaky.

Neįtraukiant kiek jie ir kiti gavo iš kitų rėmėjų, pavyzdžiui iš „Dujotekanos“ (kuri buvo įvardinta kaip Kremliaus priedanga ir kelianti grėsmę nacionaliniam saugumui). Konservatoriai, socialdemokratai, Naujoji sąjunga, lenkų partija iš jų gavo po 37 000 litų.  Valstiečių ir Naujoji demokratų partija gavo 50 000 litų.  Vilija Blinkevičiūtė gavo 100 000 litų, kurių išvis nedeklaravo.

Vėliau 57 000 lt. (tai tik oficialiai, man žinomais ir kitais būdais) finansavo pilietininkus (A. Matulevičiaus ir V. Muntiano partija). Tai yra atskira, VSD puikiai žinoma istorija, kad „Dujotekana“ aktyviai dalyvavo skaldant Darbo partiją ir frakciją. Tų atskilėlių pilietininkų frakcijos narys, apart žinomų V. Muntiano ir A. Matulevičiaus, buvo V. Orehovas, o vėliau jis tapo „Dujotekanos“ direktoriumi ir kartu su KGB pulkininku P. Vojeiko kūrė sau palankią politinę struktūrą. VSD puikiai žinoma, kad būtent šita kompanija finansavo „valstybininkus“. Yra užfiksuotas ir telefoninis pokalbis, kaip buvo derinama su Maskvos KGB generolu, Putino draugu, kaip V. Uspaskich išvyti iš Lietuvos. Tai nutiko po to, kai aš sukūriau energetikų viršpelnius apribojantį įstatymą ir Lietuvos vartotojai nuo to laiko šimtais milijonų mažiau mokėjo už elektrą ir kitą energiją. Bet į valdžią atėjus  konservatoriams tas viršpelnių įstatymas buvo pakeistas ir viršpelnis buvo grąžintas atgal su energetika susijusioms verslo grupuotėms. Būtent jie pasirūpino, kad iš Rusijos akademijos būtų atvežta pažyma apie mano, esą neteisėtą, diplomą (tai prisipažino „Lietuvos ryto“ žurnalistas, kuriam ir buvo paduota pažyma, ant kurios puikuojasi Rusijos KGB generolo parašas). Po to man oficialiai teko kreiptis į akademiją, kad būtų ištaisyta klaida. Ir ji buvo ištaisyta. Iš tiesų, šiandien aš gailiuosi, kad neapskaičiavau savo jėgų ir sukūriau įstatymą, po kurio man teko dešimtmetį tampytis po teismus, ir patirti purvo gamybą ir pylimą ant manęs visu gražumu. Remiantis monitoringu, buvo išleista apie 10 000 straipsnių, per 1000 TV laidų, kuriose ištisus metus, diena iš dienos, ant manęs buvo pilamas purvas.

Ir tik viena buvusi Darbo partijos narė V. Martinkaitienė ( dabar jau ne narė) be partijos leidimo gavo 3000 litų.

Ir jūs drįstat vartoti tokią formuluotę  – „Darbo partija ir kitos partijos gaudavo finansavimą“?

Jūs matomai visiškai nesiorientuojate skaičiuose. Tokiu atveju ne jums atlikinėti tokius tyrimus. Vien konservatorių partija ir jos atstovai tik iš šitų dviejų verslo  grupių gavo 40 kartų daugiau nei Darbo partija. Ir tai vadinasi „Darbo partija ir kiti“???

Ar jūs suprantat skirtumą, kas yra 3000 litų ir 121 000 litų?  Aiškinu: tai yra 40 kartų po 3000 litų.  Ar jums kitaip surašyti?  Tiesiog stulpelyje iš vienos pusės surašyti 40 kartų po 3000 litų ir vieną kartą  iš kitos pusės. Gal tada jūs suvoksit, kad tai yra daugiau ir skirtumas – didžiulis?

Ir jūs dar užsimanot tirti „VP Market“ veiklą, kur milijoniniai, net milijardiniai skaičiai. Jūs ten pasimesit skaičiuose, gerbiamasis, ten daug daugiau nulių.

4. Ką tai reiškia V. Uspaskich atstovavo „Baltic Holding“? (tai yra tą pačią „Neo Group“, iš kurios konservatoriai gavo daugiausia paramos)? Paaiškinkit man, kaip jūs suprantat tokį išsireiškimą „atstovavo“, nes jūs taip parašėte?  Ar aš buvau ten įdarbintas? Ar man buvo mokama? Ar aš siūliau taisyti kokius nors įstatymus? Jūs ką ten porinot? Aš suprantu, kad jums ir konservatoriams labai apmaudu, kad ten nėra Uspaskich, o jo reitingai kilo. Ir jūs nėrėtės iš kailio kaip nors įvygdyti uždavinį ir įtraukti ten mane. O juk paskui kiti ką nors papildys, pakeis ir bus sukurta istorija. „Nežinau jis pavogė ar iš jo pavogė, bet jau nepasitikėjimas ir įtarimas yra“. Todėl nesišvaistykite žodžiais viešai apie tai, ko nebuvo.

Nespėjau peržiūrėti viso jūsų kūrinio, bet panašu, kad paveikslas tas pats.

Jūs galite atspaudinti šitą savo išvadą ant minkšto poperiaus, kad būtų galima jį panaudoti pagal paskirtį.

Ponas pirmininke, jūs nesiorientuojate finansuose, finansinėse operacijose arba jums stipriai daroma įtaka. Arba paprastai – jūs esat nesąžiningas.

Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich

Komentarai

 

 

 
 1. Ar galite ignoruoti šitą politikierių o tai jo darbai yra seniai žinomi . Tikiuosi gauti pinigai nenusveria Jūsų įsitikinimų. Tuščia vieta geriau negu šitos jo rašliavos

  Thumb up 0 Thumb down 6

 2. gal tiesa yr tokia:vien zydu grupe triedzia ant kitos….apsimeta kuo nori rusu,vokieciu ,ukrainieciu anglu ar ….negru negali ir valdo:svarbu vogti pasigaminus Istatyma!

  Thumb up 5 Thumb down 0

 3. Viktorai, jis yra bukas, kaip bato aulas, jei pagal jūsų žodyną, tai jis – tūpas. Jis per apmaudų nesusipratimą pas žaliuosius valstiečius pateko, po to į Seimą su jų žalia banga, bet kad į užimamą postą pakilo, tai jau rimta klaida. Neišmanėlis, jis rieda, kur jį stumia daugumą NGSK turintys valdančios koalicijos opozicionieriai. Todėl ne jį vieną reikia kaltinti, kad sveikiems ligą rimtais snukiais diagnozuoja…

  Thumb up 5 Thumb down 1

 4. Kur dar kiti du komentatoriai, – reikia palaikyti pona Uspaskich !

  Thumb up 12 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...