Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Vasaris 19 Trečiadienis
 

V.Radžvilas palaiko A.Juozaitį: „Gana cenzūros ir patyčių! Grąžinkite LRT tautai!“

2019-04-26 15:25 | Naujienos | Komentarų (18)

Prof. Vytautas Radžvilas. V. Doveiko nuotr.

Prof. Vytautas Radžvilas mano, kad Arvydas Juozaitis, ketvirtadienį išeidamas iš LRT vykusios kandidatų į Lietuvos prezidentus debatų laidos, pasielgė teisingai, kaip ir M. Puidokas, pareikalavęs nušalinti E. Jakilaitį.

„Iš tikrųjų šitą „debatų“ cirką, o tiksliau – patyčias iš nuo pat pradžių „nurašytų“ kandidatų seniai reikėjo baigti. Tačiau šitokių simbolinių ir – blogiausia – pavienių ir nesuderintų pasipriešinimo ir protesto veiksmų nepakanka.

Belieka spėlioti: koks dar nacionalinio transliuotojo vadovybės ir „nešališkus žurnalistus“ vaizduojančių ideologinių propagandininkų savavališkas ir diskriminuojantis poelgis taps paskutiniuoju lašu, galinčiu perpildyti persisotinusios iš LRT sklindančiu propagandiniu melu ir juo besibjaurinčios visuomenės kantrybės taurę?“ – socialiniame tinkle klausia V.Radžvilas.

Anot jo, kyla ir kitas klausimas: kada kandidatai ir juos remiantys piliečiai pagaliau supras, kad visi „nesisteminiai“ įtraukti į užburtą ratą ir pasmerkti jame beviltiškai suktis it voverės?

„Neįmanoma tapti „rimtu“ kandidatu, kol esi kryptingai menkinamas, žeminamas ir atvirai šmeižiamas žiniasklaidoje, sąmoningai ir tikslingai kuriančioje menkystos, nevykėlio arba pabaisos įvaizdį. Bet pakeisti tokį žiniasklaidos požiūrį ir elgesį įmanoma tik jau būnant „rimtu“ kandidatu – tai yra, turint jėgos ir poveikio svertų. Abu minėtieji kandidatai šito neturi. Bet galėtų įgyti, jeigu bendru pareiškimu atsisakytų dalyvauti šiuose kokčiuose pseudo diskusijų spektakliuose, kol nebus pakeista juos inicijavusi LRT vadovybė ir „diskusijų“ režisieriai bei vedėjai. Taip pat nesuklystų, jeigu pakviestų savo rėmėjus ir visus piliečius pagaliau rimtai ir masiškai ateiti į mitingą sąlygišku pavadinimu: REIKALAUJAME LAISVŲ IR SĄŽININGŲ RINKIMŲ! ŠALIN CENZŪRĄ LRT!“ – parašė socialiniame tinkle V.Radžvilas.

„Nejaugi iš dešimčių tūkstančių savo parašais parėmusius kandidatus žmonių taip ir neatsirastų keletas tūkstančių, gebančių žengti kitą žingsnį, įprasminantį jų ligšiolines pastangas, kad jos nevirstų dar viena nesėkme ir nebūtų paleistos vėjais? Kad netaptų dar viena nepavykusia ir tuščia akcija. Ar tikrai neįmanoma tiems keletui tūkstančių tiesiog susiburti prie Seimo ar Konarskio gatvėje esančio LRT ir pagaliau pasakyti: GANA CENZŪROS IR PATYČIŲ! GRĄŽINKITE LRT TAUTAI!“ – socialiniame tinkle svarstė V.Radžvilas.

Komentarai

 

 

 
 1. Papildymas Algirdui Gustaičiui JK(UK)
  Man taip pat teko gyventi Londone, tik ne JK(UK). Dešimt metų galvojau, kad lėtai mirštu, nes sveikatos problema buvo baisi. Pakeičiau, gal būt, kokius 6 gydytojus, iš venos itraukė visą ,,slojiką” kraujo ir nerado problemos, sakydavo, kad visai neblogai atrodau. Mečiau tą paskutinį šeštąjį ,,gydytoją” ir kurį laiką be jų laukiau galo.Viieną kartą, prispyrus krizei užėjau į walkink clinic ir stebuklas, radau snaudžiantį daktarą, kuris ,,sugebėjo” 15 minučių paklausyti mano bėdų.Nustatė diabetą ir po jo pagalbos pradėjau (jau15 metų) vėl gyventi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Žydas Hitleris žadėjo užėmęs Maskvą pimiausia pakart žydą Levitaną. Pasakykit man, kas galėtų Lietuvoje pakart Jakilaitį, nes jis jug yra tautos šiukšlė, tolygus brazauskams, paleckiams, sniečkams arba eiliniams KGB stukačiams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. LRT pinigu plvykla,tas gasanovas skraido po pasauli uz musu pinigus,pasnekina kokia kekse,idomu kiek kainuoja jo keliones,visgi viesbuciai, lektuvo biletai ir alga, kiek tukstanciuisleidzia tas zidpalaikis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. gal LRT kaip tik elgiasi l. teisingai.Daugiau reklamuoja tuos ,kuriu liaudis nekencia ir taip sulygina sansus.
  Siaip Radzvilas teisus.Atsuki kriaules krana .o isten pvz bankininkas,nuleidi vandeni ois ten milicininkas.O apie kitus tik ka pasiepti galima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Na ,lenino anūkai [Kubilius su chebra] žinojo ką reikia daryti.Juk jų pirmas darbas paėmus valdžią 2008 metais buvo SUSITIKIMAS su ,,nepriklausomais” žurnalistais.
  Pavaišino už mūsų pinigus kavinėje, parodė ,,pažymas”.Tiems iš karto Kubilius su TS-LKD tapo …SAVI.
  ,,Nacionaline” televizija PASIRŪPINO partijos žiedas nuo tautos paslėptas 100 metų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kemša mums į prezidentus skandinavinį Nuosėda ir šiukšline Ši Monke. Tai ar verta už juos balsuoti ir terioti balsus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Ar gedimas ar ivykdyta provokacija pries KK ,kad neimanoma nei pliuso nei minuso paspausti prie kolegu komentatoriu komentaru??? Gal cia eiline provokacija landsberginiu,ar tiesiog “rusai uzpuole”?????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Net nustebau,kad sendien pamaciau 15 min ir Puteikio nuotrauka?? Cia kazkas ivyko,nes tik trys snukeliai pastoviai ,net po kelis kart dienoj buvo reklamuojami.Tiesa,dar kartai imesdavo ir Skvernelio foto.Bet as noriu sendien paklausti stai ko.Kaip reikia suprasti debatu organizatorius,kai sie suteikia klausti kandidatu,tokiems asmenims ,kaip Albertas Sienas??? Nejau net pries rinkimus,nera geresniu ir Lietuvai tikrai nusipelniusiu asmenu,kaip dezertyras Simenas???Niekaip kitaip,kaip provokacija pries valstybe,pries mano Tevyne -Lietuva,kitaip negaliu ivardinti??? Zmogus,kuris sunkiausia Tevynei minute,paliko premjero posta,paliko valstybe,ir slyksciau nei prezidentas Smetona-dingo.Net jo generalisimas Landsbergis savaite ieskojo ir nerado.Jau buvo daug metu nesuprantama,kodel siam dezertyrui buvo suteiktos ir sukurtos isskirtines darbo salygos LGelezinkl,kur sis bujojo gaudamas atlygi panasu i 200 eiliniu Lietuvos pilieciu ,kurie savo kunais,galbut,stojo pries ruskiu tankus???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. tEIISINGAI…NUSIBODO MILIUTĖS ,JAKILAIČIAI ,TAPINAI,VALATKOS IR KO lrt turi dirbti žmonės,kurie gerbia kitą žmnogų,tikiuosi su madam”tulpe\” išeis ir visa gvardijo jos pataikūnų……gal UŽTENKA SOVIETMEČIO..>net ukraimna mus pralenks..>SENIAI nežiūriu lrt …vien dėl “solovjovų ir kisieliovų” tokios nepagarbos ir niekinimo žmonių net gal sovietmečiu ,nebuvo……tURI DIRBTI PPROFESIJAI ATSIDAVĘ ŽMONĖS…..kodėlUKRAINIEČIAI TURI ,O mes ne???????ką jie kitokie,ar VU nedėstoma žurnalistika,ar ten dėstytojai iš praeities??????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Zemiau yra ”pernelyg atviras” mano komentaras pernelyg lieciantis mane.
  Taciau tai yra tema ne tik asmenine mano vieno, o ji yra tema – Sveikatos Apsaugos Lietuvoje ir vakaruos, NWO igyvendinimo atnesamu pavoju, politiku morales ir…Kepenio veiklos…, mediku morales ir ju problemu…, vakaru pavyzdzio sekimo Lietuvoje ir dar…
  …………………………………………………………………………………………………………….

  _______AGENDA21 IR MUSU LIETUVIU ASMENINES KOVOS UZ ISLIKIMA, ZIAURIOS NWO IGYVENDINIMO POLITIKOS MUSIO LAUKE_______

  Kazkas parase DELFI’nariume tai :
  ‘’’’’’ LT pilietis
  2019-04-26 17:02
  Medikų visuomenė aiškiai pasisakė PRIEŠ kepenių šarlatanizmą ir medicinos mokslo niekinimą’’’’’’’
  Mano komentaras:
  As manau kad toks Kepenio ir jo Komisijos bei jo minetu minciu apie skiepus, niekinimas yra AGENDA 21 salininku Lietuvoje kova su juo, su zmogumi, kuris yra kliuvinys Lietuvos politikoje, Agenda 21 – NWO antihumanistiniu anomaliju diegimui Lietuvos Sveikatos Apsaugos ir kitose sistemose. As neturiu nuomones kad Kepenis yra idealus politikas. Jis ir man kai kur yra nepatikes, taciau kai kurios jo tiesos ir veikla yra aiski kliutis konservatoriu politikai – Agenda 21 – NWO igyvendinimo atstovams Lietuvoje.
  Sikart as pernelyg atviras; atskleidziu ir savo patirti (ir sveikatos problema), kuri yra samtis deguto i vakarietisko ‘’medaus statine’’ Sveikatos, o gal ir kitu apsaugu srityje. Skelbiu pataisyta ir papildyta savo komentara is to DELFI’nariumo straipsnio, kur apie Kepeni ir jo komisija – ‘’ Kepenis_ mes pasikėsinome į patį didžiausią turtą, kurį buvo užgrobę konservatoriai su socialdemokratais (diskusija)’’

  Mediku visuomene dazniausiai nesidomi politika (juk uzsieme), neskaito pasaulio ivykiu, nesidomi jais giliau,- tai viena. Kita kad mediku visuomenei vadovauja WHO (World Health Organization – Pasaulio Sveikatos Organizacija), kuria finansuoja Rothschilds &…Co, kaip ir mediku mokymo istaigas, programas, projektus bei farmacijos pramone. Dar; ta WHO isleidzia tokias tvarkas, kurios net ir medikams mazai suvokiamos, jei jie nesidomi…politika ir jei nesigilina i jos slaptas sroves. Na stai pvz ar pasakys medikai ka nors apie tai ir ar isvis gales pakomentuoti tai, kodel JK daugumoje NHS pacientu GP istaigose yra pasimatymas su pacientu tik grieztas 10 minuciu. Ateini, o gydytojas pagrindinai zvelgia i PC displeju…, galbut patikrina kraujo spaudima ar temperatura, jei reikia ir paklausia ka nors PC Vizito Doc uzpildymui, reikiamo. Turima ‘gydytojui’ atsakyti tik – taip arba ne. Jei pasakai kelis zodzius, sako atsakyk prasau, tik – taip arba ne. Tad tu gali pasakyti viena savo nusiskundima sava sveikata, o netgi ne du. Nes yra isakyta irgi grieztai – vienas klausimas,- vienas pasimatymas su GP (BP) gydytoju. Turi daugiau klausimu – uzsakyk daugiau pasimatymu (an appointment). Turi skambinti ryte nuo 8 val ir laukti kol eile tau ateis, nes daug kas skambina. O git u darbe !…arba vyksti i ji… Tad; Pasakai ‘gydytojui’ ta savo problema, o turi ju gal desimt. Na pvz – skauda spranda. GP pataria tau tiesiau sedeti ir paduoda lapeli su iliustruota manksta kaklui… Tu nusivili…, galvoji pas tokius isvis neisi…
  Po menesio kito, vel nueini. Sakai kad skauda sanarius. Sako – tavo amziuje visiems taip yra ir butum pirmas, kuri nuo to pagydziau. Tu esi soke !… Jam ka nors sakyti negali.
  Po keliu men vel ateini ir sakai – svaigsti… ir kad traukinyje netekai samones. Parodai israsa is Greitos Pagalbos automobilio, kur tave patyre ir paleido… Bet GP nesiuncia tave ir jokiu sveikatos tyrimu tau…
  Kita kart sakai jau po pusmecio ar daugiau, atejes, kad pradejo pries pusmeti skaudeti rankos raumenis ir nenustoja… Vel tau jokiu tyrimu ir pataria naudoti paracetamoli ar ibuprofena…
  Kita kart registratura siuncia pas kita GP gydytoja – gauti ”antros nuomones”, mat neva ‘’teisingesnes’’. Bet tas kitas zydelis isvis issitycioja – pasako kad pernelyg imi viska i galva ir gal tai yra psichosomatine tavo ‘’ligu’’ priezastis – ir israso tau antidepresantu, kuriu tu nenaudoji, nes supranti gerai jog tas gydytojas pats yra tikras ”psichosomatinis” !
  Ir taip panasiai praeina trylika metu…
  Interneto deka tu jau sudeliojai savo simptomus…
  Vis taikaisi sau liga, bet gi nezinai visai kas tai yra…ir negali zinoti kokia tai liga.
  Deja bet siu metu vasario men darbe imi ir apsvaigsti…ligonineje tiria tave… Nieko ypatingo neranda,- tik kraujospudis pasokes kazkodel… Po kurio laiko tau isdideja ta deme ant peties ir tokia ji yra tau ‘’matyta kazkur” !. Ratas aplink ja yra tamsesnis, o paciam vidury irgi tamsiau… 6 cm skersmuo. Erke neikando, tu zinai, nes ta deme jau atsiranda trecius metus is eiles…ir po keliu menesiu pranyksta… BET tu pasiziuri vel i ja prisimines kad tai yra…- LAIMO LIGOS simptomas !
  Tu prisiminei mates tokia ten internete…
  Pazvelgus i Lyme Disease UK portala ir kitur pagal ta paskirti absoliuciai solidzius valstybes org mediku interneto saltinius, tu suvoki, kad turi ta liga tikrai !
  …Nes LAIMO LIGOS simptomu sarase tau atitinka visai visi, isskyrus tiktai viena labia mazai pasireiskusi… Tu netgi nufotografuoji ta deme… Leki ryte pas savo jau nauja GP gydytoja, kadangi gyveni jau kitur – Londone… Gydytoja inde, zvelgia rimciau nei beveik visi ”anglai” sedintys GP gydytoju pozicijose. Parodai jai ta savo simptomu sarasa, kuris tave vis labiau kankina bent trylika metu, parodai deme ant peties ir pasakai – as itariu gerb. Gydytoja, kad turiu Lyme Disease,- ir prasau skirkite man reikiamus kraujo tyrimus…
  Ji tai ir padaro !
  Pirma tokia gera gydytoja !
  …Ligonineje ima man net 7 kraujo meginius is venos ir tik po 3 savaiciu gaunu 3 lapus to testo atsakymo. Treciame lape – PATVIRTINIMAS – Diagnoze – Lyme Disease Confirmed……………………….. ………………………………… ………………………………… ………………………………… ………………………………… ………………………………… …………ATSAKYKITE MAN dabar,- KAS YRA SARLATANAI,- AR MES PACIENTAI, AR DAZNAS IS GYDYTOJU ?! ……..(taip sakau, nes delfi’nariume kitame straipsnyje apie pacientus kurie eina°pas gydytoja jau nusistate patys sau diagnose,- vadina sarlatanais ir dar blogiau)…………………..
  – Gydytojai,- Juk netgi jei ir valdzia nurodo taupyti NHS ar LT Sveikatos Apsaugos Ministerijos lesas, tai bent jau dometis ligomis jums reikia, o ne kritikuoti pacientus, kad jie domisi savo ligomis !…- bent jau bandyti gilintis i pacienta, o ne dirbti pagal 10 min – vienas klausimas,- principa ! ………………………….ir noreti kad pacientai laimingi ir patenkinti sirgtu ir…numirtu nei internete info ieskoje, nei noreje su gydytoju apie savo ligas kalbetis…
  Manau as, kad reikia kuo skubiau stabdyti Lietuvos perejima i vakarietiska ”Sveikatos Rupybos” sistema ir buti laaabai atidiems diegiant vakaru pavyzdi, kadangi ir Lietuvoje gali buti ivestas zudikiskas GP (BP) ‘gydymo’ principas, kai gydytojas netgi ir netures laiko isklausyti pacienta, jei ir panores, isvis…
  – Gi, o kas jiems ?! Atlygis nepriklauso nuo pacientu sveikatos, nuo nelaimingu bei nepatenkintu pacientu nuomones, o juk dar pvz UK(JK) galioja ir ‘’ZERO Tolerance’’ – ”0 Tolerance” istatymas, kai pacientas negali net menkiausia uzuomina buti kritiskas med-istaigoje ! Pacientu vergove tai ir beteisiskumas, o gydytojui jo diktatura paciento atzvilgiu !
  DAR; man ex gydytojas gal graikas, (o gal zydas tikriausiai, nes tai yra zydo ROTHSCHILDS Klinika) SISSOU sake – neskaityk interneto ! Tik klausyk gydytoju ! , tas pats, kuris (man dirbant X-Tek NIKON 10.5 metu) dar daug ka prisake ir per taji 10,5 metu nepripazino mano sveikatos problemu,- ‘gydytojas’ per kuri,- gerai kad ”galo dar iki siol negavau” ! ……….

  P.S. Lietuviai Anglijoje, ju tukstanciai jau daug metu retai gauna NHS pilnavertes paslaugas ir vyksta Lietuvon, kur reikia moketi kadangi nemoka SODRAi. Tad dar belieka Lietuvoje tik ivesti angliska aptarnavimo tvarka ir lietuviams teks ismirti, kadangi ir Lietuvoje bus sunku rasti gydytoja kuris netaupo laiko paciento isklausymui ir analizes, nes tik tas 10 minuciu…
  Dar; Lietuvos valdzia elgiasi antzmogiskai neuzskaitydama SODROS mokesciu netgi tiems, kurie pvz kaip as 14 metu Lietuvon kas menesi siuncia nemazus pinigus ir neisvengiamai Lietuvos biudzeta papildo desimtimis tukstanciu Euru… Maza to; valdzia netgi pilietybe zada atimti is emigrantu, kadangi …juk BREXIT atveju MES busime priversti tapti JK pilieciais. Lietuvoje darbo nerasi, oir neuzdirbsi nieko doro… Automatiskai – neteksime Lietuvos pilietybes ir matyt, kad reiks vizos vykstant Lietuvon ?! Tai kaip lietuviai gydysis jei taip bus, kai JK tas 10 minuciu paziurejimo i GP gydytoja visa laika ziurinti i PC displejaus ekrana ?!
  – Ar Lietuva eis humanizmo, ar Lietuva eis aklo blogybiu is vakaru, megzdziojimo kryptimi ?! Ar Lietuva atsirinkti negali tik tai kas yra ismintinga ir protinga, tik tai kas zada pagerinima, o ne pabloginima ?!…………………
  …As manau kad politikams reikia ne tarpusavio kovoms ir naudoms, pagrindini demesi skirti, o ju nagrinejamu temu moralumui, teisingumui bei tinkamumui Lietuvai, o ne patiems sau !!!
  Kitaip gi Lietuva linkes jiems sudegti pragare, kaip ir linki jau dauguma Lietuvos tiems vadinamiems desiniesiems…konservatoriams & Co. Na tiesa; dar ir kirkiliniams.

  P.S. Final. Del savo atvirumo ar ‘’pazeidziamumo’’ nepergyvenu…- idant rasyti dar galiu, bei, gi, jauciuosi ‘’nedurnu’’… Man svarbiau yra tai issakyti nei apsaugoti save. Nes pernelyg daug kas rieda negeru keliu Lietuvoje… Tikiu kad lasas po laso…, net jei ir nenuplaus salin tu parazitu apnikusiu Lietuva, tai bent juos purvinus ir kruvinus, kada nors gerai ismaudys…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. darosi bežiūrint ar beklausant LRT. Valstiečiai galėjo perpirkti “skalikus”. Dabar būtų ir rinkimai kitokie…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Tyrė LRT, o kas iš to? Jakilaitis tik pas Kurlianskį prisiglaudė. Ćia užburtas ratas. Reikia tokio mitingo, kaip sąjūdžio laikais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. (pataisyta)
  Svajonių Lrt
  ****************
  Lrt taryba – be partinių gaujų 4 narių.
  Lrt taryba – be prezidentūros 4 narių.
  Lrt – laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
  Lrt – Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
  Lrt – Tautos priemonė valstybė tarnautojų politikų priežiūrai.
  ________________
  Užvaldytoji Lietuva (komunistuojančiųjų landsberginių, brazauskinių, grybauskinių ir pan.)
  2019 balandžio 26

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Svajonių Lrt
  ****************
  Lrt taryba – be partinių gaujų 4 narių.
  Lrt taryba – be prezidentūros 4 narių.
  Lrt – laisva ir nepriklausoma nuo partijų.
  Lrt – Tautą telkianti priemonė pavyzdinei valstybei kurti.
  Lrt – Tautos priemonė valstybė tarnautojų politikų priežiūrai.
  _____________________
  Užvaldytoji Lietuva (komunistuojančiųjų landsberginių, brazauskinių, grybauskinių ir pan.)
  2016 balandžio 26

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Tūkstantmečio kartai psichologė siūlo profesiją rinktis ne pagal pavadinimą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (2)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (4)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...