Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 22 Antradienis
 

V.Putinas ruošiasi išstumti dolerį: formuojama atsiskaitymų sistema, nepriklausoma nuo dolerio ir grįsta aukso rubliu

2014-04-04 16:03 | Užsienis | Komentarų (27)

V.Putinas ruošiasi išstumti JAV dolerį. sxc.hu nuotr.

V.Putinas jau seniai ruošėsi tam žingsniui – sukurti atsiskaitymų rubliais sistemą, visiškai nepriklausomą nuo dolerio bei apsaugotą nuo stambių Vakarų finansinių institucijų spekuliacijų.

Po to, kai, siekiant nubausti Putiną už Krymą, buvo paskelbtos sankcijos keliems Rusijos bankams, finansiniai autoritetai įsakė Vašingtono politikams trauktis. Wall-street puikiai suvokia, jog Rusijos bankų pašalinimas iš pasiekiamumo zonos nepranašauja nieko gero.

Vašingtonas skubiai paskelbė, jog sankcijų visiems Rusijos bankams paskelbimas buvo klaida, ir kad bus imtasi priemonių tik prieš banką “Rosija”, kurios turės būti įspėjamojo pobūdžio.

V.Putinas to tik ir laukė.

Nuo 2007-jų metų jis mėgina sukurti nepriklausomą rublinę finansų sistemą, grindžiamą realiąja ekonomika ir Rusijos ištekliais, bei padengtą Rusijos aukso atsargomis. Tai esą padėtų apsisaugoti nuo plėšikavimų bei finansinių spekuliacijų.

Šis Rusijos žingnis faktiškai reiškia nepriklausomybės deklaravimą, tuo tarpu Wall-street bankininkams jis yra tolygus karo paskelbimui.

Tarsi pagal dziudo meną, sankcijos sukūrė idealią situaciją gynybiniam manevrui, perorientuosiančiam nuožmią priešininko galią prieš jį patį. Kas ir vyksta dabar. Bankas “Rosija” bus pirmasis bankas, dirbsiantis vien tik su rubliais.

Šalia banko “Rosija” būstinės bus įrengtas didžiulis auksinio rublio atvaizdas. Tai, pasak šio banko atstovo, simbolizuos rublio stabilumą bei jo padengimą šalies aukso atsargomis.

Rusijoje atvirai išreiškiamas „ketinimas užkardyti Vakarų spekuliacijas, daugelį metų skurdinusias Rusiją“. Esą dabartiniame vystymosi etape Rusija neturi priklausyti nuo užsienio valiutų. o „vidiniai ištekliai daro jos ekonomiką nepasiekiamą politiniams machinatoriams“.

„Ir tai tik pradžia”,- pareiškė banko “VTB” vadovas Andrejus Kostinas.,- “Mes seniai ėjome link to, kad padarytume rublį atsiskaitymams tinkančia valiuta. Rublis jau seniai yra visiškai konvertuojamas. Deja, lig šiol tai turėdavo daugiausiai neigiamų pasekmių, tarp kurių – kapitalo išvežimas iš šalies bei spekuliacinio pobūdžio užsienio investicijų įplaukos. O tai itin destabilizuodavo Rusijos rinkas”.

“Rusija turi savo produkciją bei žaliavas pardavinėti užsienio šalims už rublius. Nuo ginklų iki naftos bei dujų. Ir pirkti iš užsienio taipogi už rublius. Tik taip mes galėsime naudoti visus rublio konvertavimo privalumus,”-nedviprasmiškai pareiškė A. Kostinas.

Pats Putinas palaikė naujosios finansų sistemos kūrimą per susitikimą su Federacijos Tarybos nariais, atsiribodamas nuo menkiausių abejonių. “Mums reikia ginti savo interesus, ir mes tai padarysime. Panašios sistemos dirba , ir, beje, sėkmingai, tokiose šalyse kaip Kinija bei Japonija. Jos buvo sumanytos kaip išskirtinai nacionalinės bei orientuotos vien į savo rinką, į savo teritoriją bei gyventojus. O dabar jos įgyja vis didesnį populiarumą”,- pareiškė Vladimiras Putinas.

Parengė Sergejus Sokolovas

Komentarai

 

 

 
 1. Operacija Taifūnas

  1948 m. birželį JAV NST parengė planą “Čarioter”: karas prasidės “nuo masinių atominių bombardavimų, vykdomų iš JAV oro pajėgų bazių Vakarų pusrutulyje bei Didžiojoje Britanijoje: ant 70 TSRS miestų, įskaitant visų respublikų sostines, bus numesta 133, o vėliau – dar 200 atominių bombų bei 250 TŪKSTANČIŲ TONŲ paprastų bombų.
  1949 m. balandį JAV kongreso Atstovų rūmų finansų komiteto pirmininkas Klerenas Kenonas pareiškė: “Mes privalome pulti Maskvą bei kitus TSRS miestus. Mums tik reikia turėti lėktuvų bombų gabenimui, apginkluoti kitų tautų karius, kad mums nereikėtų siųsti savo”.
  1949 rugsėjį,TSRS susprogdinus atominę bombą, Pentagonas sukūrė planą “Trojan” – puolimą pradėti 1950 m. sausio 1 d., bet JAV strategai perkėlė jį į 1957 m. (planas “Dropšot”). Pagal naują JAV NST direktyvą rekomenduota “įgyvendinti puolimą ne tik per atvirąsias, bet ir per slaptąsias operacijas”. “Dropšot” plano koncepcijoje atsirado psichologinio, ekonominio bei pogrindinio karų strategavimas (planas “Liote” – savotiškas “lašas po lašo”).
  1962 m. Maskva per savo agentus iš Prancūzijos gavo slapčiausių NATO ir Pentagono dokumentų kopijas. Paketą atplėšė du žmonės, vienas iš jų, V. Pavlovas (1961 – 1966 m VSK/KGB Pirmosios Vyriausiosios Valdybos viršininko pavaduotojas), dalinasi prisiminimais: “Išvydau slapčiausių dokumentų kopijas, kuriose buvo nurodyti NATO bei JAV karinių pajėgų vadovybės numatyti atominių smūgių taikiniai – visi didžiausieji TSRS ir kitų socialistinių šalių miestai…” Bet… JAV buvo numačiusios smūgius ir savo pačių sąjungininkėms, tarp jų ir Vakarų Vokietijai. Buvo numatyti kai kurių Vakarų Europos šalių JAV atominiai smūgiai ne tik ten įžengus tarybinei kariuomenei, bet ir “profilaktiškai”, norint paversti šalių teritorijas “išdegintos nepereinamos žemės zona”.
  TSRS pradėjo operaciją “Taifūnas” – “JAV slaptų planų viešinimą ir sužlugdymą bei agresyviosios politikos savo sąjungininkų Europoje atžvilgiu demaskavimą”. Lygiagretūs siekiai – “JAV pozicijų silpninimas Vakarų pasaulyje bei NATO viduje”. Pentagono kėslų paviešinimas sustiprino nepasitikėjimą JAV politika Europoje ir šalyse, esančiose NATO sudėtyje. Prancūzija net buvo išstojusi iš NATO. 1969 m. vasarį Vakarų Vokietijos žurnalai “Štern” bei “Špygel” išspausdino straipsnius su visiškai įslaptintais Pentagono dokumentais. Taip buvo suduotas mirtinas smūgis JAV planams atominiu ginklu sunaikinti TSRS ir kitas socialistines valstybes.
  Operacija “Taifūnas” prisidėjo prie 1975 m. Helsinkio iniciatyvos prielaidų susikūrimo. 1975 m. Helsinkio Pasitarime dėl saugumo ir bendradarbiavimo Europoje 35 valstybės pasirašė Taikos zonos Europoje sukūrimo sutartį. Taip buvo suvaržytos JAV galimybės visų NATO narių vardu eskaluoti branduolinę grėsmę.

  Thumb up 4 Thumb down 0

  • TAIGI….

   Prieš pusę amžiaus, 1962-siais metais, TSRS užsienio žvalgyba baigė slaptą operaciją “Centras”, kuri buvo pradėta dar 1958-siais metais. Tada tarybinės užsienio žvalgybos buvo užverbuotas vienas JAV kariuomenės seržantas, kurį žvalgybinių išteklių pagalba pavyko įfiltruoti į ryšių punktą, esantį Prancūzijoje, Orlyje. Į šį ryšių punktą atkeliaudavo itin svarbūs NATO bei Pentagono dokumentai.

   Per slaptą operaciją “Centras” tarybinė žvalgyba gavo ir JAV pajėgų Europoje vadovybės “operatyvinį planą Nr. 100-b”, kuriame buvo išdėstyti nauji karo prieš TSRS variantai, panaudojant branduolinį ginklą. Plane buvo pateiktas ir taikinių TSRS, rytų bei Vakarų Europoje sąrašas.

   Kaip nūdien yra gerai žinoma, TSRS atominio bombardavimo variantus JAV karinės žinybos strateguodavo dar nuo pat šaltojo karo pradžios. Priminsiu keletą faktų.

   1945-jų lapkritis, JAV Jungtinio štabų viršininkų komiteto slaptoje direktyvoje, be kita ko, rašoma: “…atominis bombardavimas nėra veiksmingas prieš tradicines ginkluotąsias pajėgas bei transporto sistemą, tačiau jis tinka masiniam miestų gyventojų naikinimui”.

   Tuo pat metu JAV Jungtinės žvalgybos Komitetas (JAV karo žvalgybos vadovaujanti institucija, likviduota 1961 metais, susikūrus Gynybos ministerijos žvalgybos valdybai) buvo numatęs 20 tarybinių miestų, tinkamų atominiam bombardavimui.

   TSRS tuomet (iki 1949 m. rudens) dar neturėjo branduolinio ginklo. Taigi, JAV “štabai”, strateguodami šiuos juodus variantus, rėmėsi “pirmojo smūgio” doktrina.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Tikra teisybe , doleiaris zlugs , amerikosai bankrutuos , Mongolija kita menesi prisijungs prie Rusijos , o Rusija uz lagamina rubliu duos vagona aukso , visa tai rode REN TV , pati maciau.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Jei rusai pradės reikalauti atsiskaitinėti rubliu, tai amerikonai juos puls kaip maitvanagiai -skaityk,kad tai reiškia jų krachą. Rusijai bus kaip Libijai – subombarduos.

  Thumb up 2 Thumb down 1

 4. Jei pas mus valdzioje nebutu dolbajobai,tai eurolenciugo sau ant kaklo nesidetu.Yra uz ka vakaru adeptams keikti Putina,jis gi kovoja pries zydruosius vakarus.

  Thumb up 7 Thumb down 0

 5. Saunuoliai, tik, kad nesibaigtu kaip Kadafiui, kuris irgi norejo ivesti auksinius dinarus padengtus arabu istekliais. Paziuresim kaip veiks imperializmo rykliai- matyt teks organizuoti rusijos maidana ar kazka panasiai.

  Thumb up 10 Thumb down 1

 6. Šiandieninė Rusija tebėra gana didelė kliūtis Amerikos globalios politikos tikslų įgyvendinime, bet ji negali pasipriešint JAV taip, kaip kadaise galėjo Tarybų Sąjunga. Būtent dėl to Amerika dabar taip įžūliai elgiasi. Užpuolė Serbiją ir Iraką, Afganistaną ir Libiją. Ruošėsi pulti Siriją, o dabar jau net į Ukrainą nusitaikė. Jeigu tebeegzistuotų Tarybų Sąjunga, kažin, ar panašūs karai ir sąmokslai galėtų taip lengvai įvykti, ir juos Amerika taip lengvai laimėtų. Reikėtų prisiminti, kad būtent dėl Tarybų Sąjungos įsikišimo JAV kadaise ir Vietname, ir Korėjoje pralaimėjo karą. Dabartinė, nors ir silpnoka, Rusija tebėra Amerikai didžiulė kliūtis, todėl JAV siekia apjuosti Rusiją taip vadinamu „anakondos žiedu“. Tenka tik apgailestauti, kad toje strategijoje Lietuva atlieka svarbų vaidmenį!..
  Rusija apskritai domisi Lietuva būtent tik todėl, kad mūsų šalis, pagal JAV globalistų planą, yra paversta ne tik tokiu lyg ir „smirduku“ (вонючка) Rusijos pašonėje, bet jau ir tiesiogiai verčiama realiu Rusijos priešu!.. Toks yra JAV geopolitinis planas. Būtent čia glūdi ir pačios Maidano „revoliucijos“ iššifravimas bei Lietuvos aktyvumo visame tame skatinimas.
  Jeigu dabar JAV savo geopolitiniams tikslams naudoja Lietuvą, nejaugi Rusija turėtų būti dėl to labai patenkinta? Vien dėl to, kad Lietuva tarnauja JAV interesams, ji savaime tampa Rusijos priešu. Kita vertus, Rusija, kaip valstybė, suprantama, irgi yra Lietuvos priešas, bet tai ne Rusijos pasirinkimas, o greičiau Lietuvos!.. Lietuvoje sukelta psichozė – ruuusaiii puolaaa!.. – sudaro tam kuo puikiausias sąlygas.
  Jau visai atvirai imta kalbėti apie JAV raketų, o gal net ir branduolinio ginklo dislokavimą Lietuvoje bei Lenkijoje. Būtent šito JAV 20 metų ir siekė! Na, o tuo pačiu tikėtąsi dar ir Juodosios jūros strateginius uostus užgrobti. Jeigu taip atsitiktų, kad NATO raketos ar net branduolinis ginklas būtų dislokuotas Lietuvoje, tada ir iš Rusijos sulauktume atitinkamo atsako!.. Kai tik į Lietuvą atskrido šeši JAV naikintuvai, Rusija iškart atsiuntė Baltarusijon dvigubai tiek savo naikintuvų. Tad visai nesunku numanyti, kas būtų, jeigu būtų!.. Lietuvoje esančios JAV raketos su branduoliniu ginklu būtų nutaikytos į Rusiją, o iš ten toks pat ginklas būtų nutaikytas… ne, ne į JAV nutaikytas, o į Lietuvą! Štai tada lietuviams jau tikrai ir grėstų plataus mąsto branduolinė tragedija!..

  Thumb up 21 Thumb down 1

 7. Na seniai jau taip smagiai nesijuokiau. P. Sokolovai lauksiu ir toliau Jūsų rašinėlių. Sėkmės.

  Thumb up 1 Thumb down 11

 8. pirksiu tik už rublius. Paskum pardavinėsiu už dorelius. Lekiu pirkti rublių. Dar užlėksiu į gastronomą vaistų.

  Thumb up 9 Thumb down 1

 9. “S. Biscopas: Krymo aneksija nėra pergalė” (pas delfistus)

  —————————————————– KOMENTARAS RAŠINIUI ————— Kažko išskirtinai naujo profesorius Svenas Biscopas savo rašinyje nepasako, tačiau ir “po pievas nebraidžioja”. Labiausiai intriguoja tai, kaip autorius žvelgia į ES konflikto Ukrainoje fone. Čia taip pat lyg ir viskas aišku. “Tvirtos rankos” ES priešnuodis nesuveikia, kai susiduriama su tokio masto agresoriumi. Kieta rankelė ir čia būtų ne pro šalį, tačiau yra problema – vamzdžių tinklas atkeliauja iš Rusijos imperijos. Susidaro netgi šiek tiek paradoksali situacija. Europos šalys čiulpia tų vamzdžių turinį, moka milijardus Rusijos verslo magnatams, kurie glaudžiai susiję su valdžios piramidės viršūne. Atsiranda naujai iškeptam XXI – o amžiaus diktatoriui švaistyti lėšas perteklinei ginkluotei ir su ja grasinti toms pačioms Europos šalims.

  Išsakytą mintį “Rusija per ilgai rėmė Ukrainos režimą ir sumokėjo kainą revoliucijos pavidalu, o Krymas – reakcija į šį pralaimėjimą.” galima būtų papildyti. “Rėmė korumpuotą Ukrainos režimą, kuris susijęs su panašiais Rusijos sluoksniais. Revoliucija vyksta tada, kai “šaknelės nebenori”, o “viršūnės nebepajėgia”. Štai tos šaknelės diena iš dienos gan sėkmingai įrodinėja, kad jos nėra supuvę. Tyrimai rodo, kad ganėtinai supuvusi buvo Ukrainos valdžios viršūnėlė ir jos užtarėjai. Žinoma, Krymas galėjo būti skirtas dėmesio atitraukimui. Ruoštasi gal buvo “imti viską”. Pasitikrinus, kaip Pasaulis reaguoja į “žalius žmogeliukus”, V.Putinas pajuto, kad jei šalyje prasiverš informacija, jis savo “rusiškos demokratijos feiso” niekaip nebeišsaugos. Žiniasklaidai “kojas rankas išsukinėjo”, o publika D. Kiseliovo RTR laidose leipsta iš laimės. Ta isterija persiduoda ir žiūrovams, kurie netveria džiaugsmu “tikro naujo caro” sulaukę.

  Žinoma, jokiu būdu negalima nuvertinti kai kurių ES šalių pastangų pakeisti agresiją į diplomatiją. Tačiau turime suprasti ir kai ką daugiau. Rusijos režimui imponuoja ne koks ne koks pasienio valstybių protestavimas, o karinių ir ekonominių svertų galia. Ant ekonominių svertų lėkštelės Rusija kol kas turi ką užmesti. Kariuomenė irgi techninių naujovių turi prisiurbusi. Tad jei ne JAV griežtesnė linija, tai ES drąsa galėtų visai į atskirus gabalus subyrėti. Nors jei pažvelgti į skiriamas lėšas gynybai, tai Europos grandai, susimetę į krūvą, galėtų vieni būti rimta atsvara ir agresijos stabdys. Tik kad su ta vienybe vis problemos prasišviečia. Kalba prie didelių apvalių stalų prasmingai, o kai reikia kokią griežtesnę rezoliuciją sudėlioti, tai vis tų “išskirtinių nuomonių” atsiranda. Pažvelgus atidžiau – nuogu pragmatizmu dvelkiančių. Kaip tą “natūralų stabdį” išjungti, jei tektu kokius 2 ar net 3 procentus BVP prarasti. Kai įsiplieskia regioniniai ar net platesni kariniai konfliktai, tada BVP dešimtimis procentų belieka skaičiuoti, jei dar turima ką skaičiuoti. Jei branduolinė katastrofa, tai gal net nebeliktų kam skaičiuoti. Štai, su kokia ugnimi žaidžia Rusijos režimas. Manau, kad jis bet kuriuo atveju praras daug kartų daugiau, negu atras. Krymą “atrado”? Padarys didžiulį karinį anklavą, kaip Karaliaučiuje? Atseit, bijokit visi. Argi tai politiniu ir kariniu banditizmu nekvepia? Greičiau – smirdi…

  Thumb up 4 Thumb down 10

 10. Putinas nusifantazuoti gali kiek tinkamas, tik gaila Rusijos žmonių. Investuotojai iš Putino rojaus bėga kaip nuo maro, o dar kai PB kredito reitingus numuš. Galės spausdinti tuos savo rublius ir mokėti valstybiniam sektoriui algas ir pensijas rubliais, tik ką už juos nupirksi hiperinfliacijos sąlygomis? Degtukų dėžutę už vidutinę pensiją?

  Thumb up 9 Thumb down 18

  • Beta vulgaris – dar viena eilė kubiloidinės propagandos auka, tikinti Rusijos žlugimu.
   Beja, o ko jau taip staiga parūpo ta Rusijos ekonominė padėtis ir jos finansinė sistema taip, kad per tuos rūpesčius net savo milijardinėmis skolomis praskolintos Tėvynės Lietuvos nebematote?

   Thumb up 17 Thumb down 4

   • Jei tamsta Baba, Lietuvoje matote tik kubiloidus, Paksą ir Venckienę- tai tik tamstos problemos. Padėti nieko negaliu, taip pat nesu niekieno auka. O komentarą parašiau pasiskaičiusi paskutines politikos analitikų apžvalgas Rusijos tema.

    Thumb up 5 Thumb down 10

  • Brangioji neužmiršk, kad Rusija tai visa Mendelejevo lentelė ir ne žvirbliams apkakoti tokią šalį. Žvirblis ieško lesalo, o Rusija lesalo turi visokio ir sočiai.

   Thumb up 17 Thumb down 3

   • Betoms į tai nusičiaudėti. Svarbiausia bolonkei ant dramblio paviauksėti. O gal ims ir išsigąs?

    Thumb up 12 Thumb down 2

     • Ne, Beta tiki pasakomis, kad drambliai labiau už viską pasaulyje bijo pelyčių. Sako, pamatę pelytę, į medžius sulipa.

      Thumb up 9 Thumb down 0

     • Naturalu, pelės burokėlius ( beta vulgaris-lot. runkelis, burokėlis) graužia :)

      Thumb up 4 Thumb down 0

 11. nGal as cia ne i tema, bet sitas //rusai puola rusai puola// jau taip atsibodo kad net norisi kad tie rusai greiciau ateitu. Aisku nesinori zmoniu auku. O jeigu rimtai tai mums paprastiems zmogeliams nebebus baisesnis gyvenimas nei prie rusu nei prie kinu ar dar prie ko nors nekaip sitoj buozinej Lietuvoj.O del rusisku kanalu tai nezinau ar cia nera zmogaus teisiu pazeidimas. Rasim budu ziureti Rusija.Neziuresim i kubilus nes jie pilni nerasysiu ko
  .

  Thumb up 19 Thumb down 2 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...