Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Liepa 31 Šeštadienis
 

V. Mazuronis: „Konservatoriai MMA siūlo didinti iki 1014 eurų?“

2016-04-22 14:44 | Nuomonių ringas | Komentarų (25)

Valentinas Mazuronis, Darbo partijos pirmininkas, Europos Parlamento narys. KK nuotr.

Kaip ten vaikystėje atsikirsdavome prieš patyčias: kas ant kitų sako, ant savęs pasisako? Kitaip negalėtum ir apibūdinti pačių konservatorių siūlymų atlyginimus „į rankas“ padidinti iki 1250 eurų.

Konservatoriai visada buvo vieni aršiausių Darbo partijos pasiūlymų kritikų. Kaskart, kai mes mėgindavome pagerinti žmonių padėtį, padidinti jų pajamas, jie vieni pirmųjų puldavo šaukti, kad Darbo partija neišmano ekonomikos ir tėra pigaus populiarumo ir trumpalaikio dėmesio besivaikantys populistai. Panašu, kad didžiausi šių metų rinkimų populistai bus patys konservatoriai.

Užtenka prisiminti, kaip Andrius Kubilius dar 2014 m. lapkritį įvertino Darbo partijos siekį minimalią mėnesinę algą (MMA) pakelti iki 1509 litų: „Kitų partijų vilties sukėlimo ir pardavimo mechanizmai paprastai buvo primityviai populistiniai, bet gana efektyvūs <…> „MMA – 1509 litai“. Efektyvūs buvo ir šių vilčių pagrindiniai pardavėjai ir jų almax’iniai konsultantai. Tokios viltys nieko bendro su realybe neturi, bet jos turi teisę egzistuoti taip, kaip egzistuoja nieko bendro su realybe neturintys kiti dalykai: gražios pasakos ar jų šiuolaikinis atitikmuo – glamūriniai žurnalai a la „Žmonės“.

Ši baisiai išmoninga tirada šiandienos kontekste skamba daugiau negu juokingai – Darbo partijos pastangomis jau pasiekta, kad MMA nuo liepos 1 dienos būtų 380 eurų ir, net neabejoju, netrukus pasieksime, kad ji pakiltų iki 437 eurų (1509 Lt). Taigi, savo tokio juoką keliančio, visiškai realybės neatitinkančio ir primityviai populistinio pažado didžiąją dalį mes jau įgyvendinome. Jeigu visiškai tiksliai – pasiekėme, kad jis virstų realybe 87 procentais. Neabejoju, kad jau kitąmet MMA pasieks žadėtą 437 eurų lygį, toliau liks atlyginimus didinti mažinant darbo apmokestinamą, taip keliant vidutinę algą. Tačiau darysime tai atsakingai ir apgalvotai.

Tačiau patys konservatoriai prieš keletą dienų jau kaip pažėrė „primityviai populistinį“ pasiūlymą pakelti vidutinį darbo užmokestį (VDU) „į rankas“ iki 1250 eurų, kad greičiausiai, net liūdnai pagarsėjęs „krizių premjeras“ žagtelėjo iš netikėtumo.

Tiesą sakant vadinti tokius lozungus populistiniais netgi per silpna. Greičiau tai gąsdinančiai neadekvatūs pasiūlymai, neturintys nieko bendro su realybe. Labiausiai lietuvius naktinėmis reformomis nuskurdinusi partija staiga atvėrė gausybės ragą ir dabar jau kaip pasipils…

Nors, prisipažinsiu, į tokius primityvius rinkiminius triukus šiek tiek gaila laiko gilintis, bet kadangi ko jau ko, bet dėmesio mums konservatoriai niekada negailėjo, tai nepatingėsiu ir aš paskaičiuoti: tam, kad būtų įgyvendinta konservatorių naujųjų Vasiukų svajonė, būtina pasiekti, kad VDU padidėtų iki maždaug 1690 eurų „ant popieriaus“. Tokiu atveju žmogui liktų 1250 eurų „į rankas“. Šiandien Lietuvoje VDU „ant popieriaus“ yra 756 eurai, vadinasi konservatoriai prisižadėjo šį rodiklį per 4 metus padidinti 223 procentais! Daugiau nei dvigubai!

Tai dar ne absurdo pabaiga. Ekonomistų teigimu, sveikoje ekonomikoje MMA turėtų sudaryti apie 60 proc. VDU (dalyje ES valstybių laikomasi tokio principo), o pensija – 50 proc. VDU. Vadinasi konservatoriai siūlo MMA didinti iki 1014 eurų (!). Nuo liepos 1 d. MMA padidės iki 380 eurų, taigi konservatoriai ją žada pakelti net 266 proc., o vidutinę pensiją – iki 845 eurų. Dabar ji siekia 266 eurus, taigi žadamas 317 proc. padidėjimas (!). Net Ostapas Benderis greičiausiai nedrįstų iš oro traukti tokių skaičių.

Konservatoriai dirbančio žmogaus niekada nepaisė, bet kartais prisimindavo, jog rūpinasi valstybe. Ir iš to didelio rūpesčio nepamiršdavo parėkauti, kad vienas ar kitas pasiūlymas padidinti žmonių pajamas valstybei kainuos baisius pinigus. O prieš siūlydami kosmines odisėjas primenančius pasiūlymus patys ar nepamiršo paskaičiuoti, kiek jie kainuos?

Žinoma, su visa pagarba linkiu jiems įgyvendinti savo rinkiminius pažadus tiek, kiek juos įgyvendino Darbo partija – 87 proc. Jokiu būdu nelinkiu jiems nesėkmės, bet prieš kelis metus jų didelis triūsas diskredituoti Darbo partijos siūlymus pakelti mažiausiai uždirbančių pajamas negali likti be atsako.

Gerai nors tiek, kad įkvėpimo konservatoriai neieškojo viename sarkastiškame ir linksmame internetinėje erdvėje klaidžiojančiame filmuke, nes tuomet „nieko bendro su populizmu neturintys ir tik labai rimtai į ekonomiką, valstybės valdymą ir finansinius klausimus žiūrintys“ konservatoriai netrukus būtų pažadėję: „padidinsim BVP, sumažinsim PVM, kiekvienam išdalinsim po BMW“.

Skirtingai nei konservatoriai, Darbo partija siūlo tik apgalvotus ir gerai apskaičiuotus sprendimus, o ne „išrašytus“ iš lubų. Tai puikiai įrodo MMA didinimas (87 proc. įvykdymas). Kaži ar vertėtų pasitikėti partija, kuri prieš kelis metus visiems per pusę sumažino pajamas, o šiandien jau siūlo kiekvienam po BMW…

Sėkmės rinkimuose!

Valentinas Mazuronis

Komentarai

 

 

 
 1. Mazuroni palieki uzribyje pensininkus? Ar jie oru gali buti gyvi? Geda,geda,ir dar karta geda!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Ir vėl bekiaušis myžalas stasys išlindo? Ar šeimininkai VSDiešninkai leido komentarus rašinėti? Ar suderinai nuomones?

  Thumb up 2 Thumb down 1

 3. Pikasas vis pikasuoja,
  O stasys jam turavoja.
  Tata švelniai abu glosto,
  Melo smarvę žmonės uosto.

  Mazuronis rusą uodžia,
  O Paulauskas jį paguodžia:
  Jei tik rusas priartės,
  Tuoj į vietą jis padės.

  Mazuronis vis kukuoja,
  Ponios ranką jis bučiuoja.
  Ir visaip įtikti stengias,
  Prezidentu būti rengias.

  Kai aplankė Baltą Namą,
  Jį palaimino Obama.
  Kai Magnolijos neliks,
  Jis ir Trumpui labai tiks.

  Ir laikys jį, kaip šunytį,
  Ponui ranką tik laižyti.
  Dar ant ruso garsiai loti,
  Kad su Putinu kovoti.

  Thumb up 7 Thumb down 1

 4. stasy,
  A girdž?
  Tavo konservatoriai reitingų lentelėje tik ketvirti. Su skystais aštuoniais procentukais. Net TT aukščiau už juos.
  Mirk iš juoko!
  😀 😀 😀

  Thumb up 11 Thumb down 0

  • tu kaip mažas vaikas žvygauji saldainį radęs . Lietuvoje kaunasi ne partiniai interesai , o naujos ir senos kartos požiūriai kokia ateitį Lietuva rinksis . Tai metas kai partijos turi keistis keičiant ir savo įvaizdžius ..Luktelkime truputi ir viskas bus aišku . Politinė grąža dažnai priklauso nuo to kaip susigyvena vienas ar kitas naujas įvaizdis viešumoje. Kaip žinia liberalai neipatingai stengiasi veltis į tas kovas ..bet jų reitingas stabilus stovi. Karbauskis irgi ne pirmo matomumo žvaigždė , bet Skvernelio pozicija partija aiškiai pakylėjo .Man tik įdomų kas Paksui patarinėja juodosiomis rinkiminėmis technologijomis ,.nes jo pokyčiu partijoje nematyti o pasitikėjimo reitingai kilstelėjo ? Čia kas babos išmanioji vudū technologija ?

   Thumb up 0 Thumb down 11

   • Dėl vudu tai juodojo mago Bubiliaus klausk. Visaip bandė numarinti TT, bet matyt ne tų gyvačių miltelius sutrynė, tai ne TT , bet pačius save nuzombino. Kita vertus, o ar nors vieną darbą jis gerai yra padaręs? Ko imasi- tas iš rankų krenta, ką daro, tą daro blogai.
    Nestatyčiau kozirio ant tų kartų kaitų. Partijų kaitų reikia, o ne tose pačiose šutvėse senius dar kvailesniais ir dar labiau ciniškais anūkais pakeisti ir tikėtis stebuklo.

    Thumb up 8 Thumb down 0

 5. – kai dažnai čia ta girdi imi ir nekreipti dėmesio ! ar atsakymas tinkamas ?
  Į tema : Turbūt kvailesnio pasiteisinimo su tuo Andriukaičiu ir sugalvoti nebuvo galima . Konstitucija apibrėžia esminius žmogaus teisiu postulatus , bet nesiūlo išeitis toms teisėms užtikrinti .O išeitis kaip žinia realiame gyvenime ne ant lentynos banke sudėtos. Pabandykite bankrutavęs nueiti į banką pinigų pasiskolinti .:) Konservatorius su liberalais galima apkaltinti tik viename slepiant tikra duobės mastą į kuria Lietuva įkrito vaivorykštinės vyriausybės dėka . Noras gerai Europietiškai gyventi daug ką apakiną . ..bet labai retai kam atima protą. Plėstis kodėl ir kaip nematau reikalo ..visos to laikotarpio klaidos ir pasekmės..surašytos ir antspauduotos . ..ir pamirštos nebus . Dykas sūris būna tik pažadų pelėkautuose..ta Butkevičius pamoka labai gerai išmoko . Na aš taip manau .
  p.s. o dėl žiurkiuko nesižeiskite čia svarbi ne fiziologija jos ..o elgesio norma .

  Thumb up 0 Thumb down 7

 6. Gera strategija konservu pries rinkimus didinti, po rinkimu mazinti. Nu Kowno pensijonieriai, jusu gelbetojai nori sugryzti! Pasiruoskit paaukoti paskutines kelnes. Uztat konservu akyse busit patrijotai!

  Thumb up 15 Thumb down 0

 7. Ar butina smaukytis 4 metus,kad pakelti MMA iki 1500 LT? Zmonems reikia pinigu iskart po rinkimu,o ne po 4 metu. O ta alga pakyla ne vien is jusu geros valios,o del to,kad babkes spausdinamos kaip šikpopieris. Slepkis i urva mazuroni.

  Thumb up 12 Thumb down 2

 8. Prieš rinkimus “šunaujai” ant ausų prikabins makaronų- žiūrėk, atsiras net tikinčių ir balsuos! O po rinkimų jau kanopos niežti statyti AE. Už ką statys? Nagi, išgręš runkelius ir keliolika milijardų pasiskolins už kiek įmanoma didesnius procentus, kad bankams būtų gerai, o per bankus ir jiems otkatai byrėtų.
  Kaip sakė K. Masiulis: tikslas (valdžia) pateisina priemones(melą prieš rinkimus).

  Thumb up 13 Thumb down 0

  • suskėlėte anekdotą ir tikitės aplodismentu ? Neišdegs ..teks dar juos užsidirbti ..Čia tik Butkevičius gali po 5 metų Seimo salėje imti postrigauti mol tada vyriausybė turėjo ir kitas išeitis ..skolindamasi ir TF. O juk kai tai buvo daroma nei viena soc.deminė žiurkė ir balsu necypė jog galima ir kita išeitis .

   Thumb up 1 Thumb down 12

   • O konservatoriai proto turėjo ar ne ? Būtinai reikėjo perspėti ? Kam duota galva ?

    Thumb up 9 Thumb down 1

   • Kai žiurkės konservatoriai ir liberalai su Grybauskaitės pritarimu darė naktinį mokesčių perversmą, tai jau galėjai rėkti, šaukti- jokio dėmesio tie pamišėlIai į nieką nekreipė. O tai, kad socialdemokratai tylėjo- eilinis tamstos melas. Nes netylėjo! Andriukaitis net kelis kartus perspėjo, kad jų priimamos nesąmonės prieštarauja Konstitucijai. Ir ką? Kaip žirniai į sieną. Net 22 įstatymus vėliau KT anuliavo.
    O anekdotą tai ne aš, bet TS- LKDP su savo programa- makaronais suskėlė ir, matyt, tikisi aplodismentų.

    P.S. Šiaip jau tai žmonių žiurkėmis stengiuosi nevadinti, bet šį kartą padariau išimtį ir panaudojau tamstos leksikoną . Ar patiko?

    Thumb up 10 Thumb down 0

 9. 3,14zdabolams, tvarteliniams ir beretninkams: Jei jums restoranuose brangu, tai nueikit į “Maisto banką” ir galėsit Grybauskaitės paaukotų kruopų paėsti.

  Thumb up 13 Thumb down 0

  • Niekas mums neduoda nieko, ka paaukojo Grybauskaite. Nes ji nieko neaukojo.
   Ji tik stengiasi, kad klientu kaip as, butu kuo daugiau.
   Ir uz tai dekui – kruvoj silciau.

   Thumb up 13 Thumb down 0

 10. Klausimelis Babai 2016-04-21 19:41
  Tu skiri ypatinga demesi Mazuroniui. Kreipiuosi i tave, kaip i sio reikalo eksperte.
  Mazuronis parase laiska Putinui, prasydamas jam paskirti sankcijas. Putinas nei akim del to nemirktelejo, absoliuciai niekaip nereagavo.
  Gal zinai, kaip Mazuronis jauciasi, pamates tokia nepagarba jo personai? Gal Mazuronis paskelbe kokias nors savo sankcijas Putinui? Gal irase i savo juodaji sarasa iskart po Pakso? Gal naktim nemiega, kita laiska kuria? Gal apetita prarado ar gyvenimo tiksla pamete?

  Babai 2016-04-22 04:43
  Tu cia poeziniesi, o tauta laukia tavo pagalbos.
  Gal nepastebejai, zemiau yra klausimu tau, kaip patikimai ekspertei.
  Jei zinai, atsakyk. Jei patrauke prie lyrikos – gali eiliuotai. Nebuk kaip pikasius tik save matantis ir klausimus ignoruojantis. Nekankink zmoniu, palikdama juos nezinioje.

  Kankinti nieko tikrai nesiruošiu, o Tauta jokios pagalbos iš manęs tikrai nelaukia – ji už Dalios, Anūko Gabrieliaus, Artūro, Juozo ir Tatos Vytauto plačių pečių jaučiasi saugi, kaip už mūro sienos.
  Aš jokia ekspertė, bet nuomonę savo kai kada turiu. Taigi, manau, kad V.Mazuronis tokio pažeminimo iš Putino pusės tikrai nesitikėjo ir to taip paprastai neužmirš. Belieka daryti, kaip sako A.Paulauskas, hipotetinę prielaidą, kad prieš metus svečiuodamasis JAV, Valentinas davė B.Obamai priesaiką, kai bus išrinktas LR Prezidentu, inauguracijos šventės metu sukurti didžiulį Daukanto aikštėje laužą ir sveikintojų bei gerbėjų susirinkusios minios akivaizdoje, ant to laužo sudeginti didžiausią Tautos priešą Rolandą Paksą ir to laužo sušluotus pelenus išbarstyti Neries upėje.
  Kitą dieną paskelbti ne hibridinį, o tikrą karą Rusijai. Remiama JAV tankais, šarvuočiais ir haubicomis šlovingoji daktaro Oleko armija bus pasiųsta šturmuoti Kremlių. Po Kremliaus šturmo, prieš visas Rusijos TV žurnalistų kameras prie artimiausios sausos medžio šakos bus Ž.Povilionio su R.Juknevičiene atvestas surakintas retežiais pats didžiausias pasaulio nusikaltėlis V,V,Putinas, ir, keršto akcijai patenkinti už tokį pažeminimą, V.Mazuronis asmeniškai pats užners jam kilpą ant kaklo. Visa Rusija ir Ukraina puls ant kelių prieš naująjį carą V.Mazuronį.
  O kas toliau? O toliau,- ir bulvės vėl žydės…

  P.s. Noriu atkreipti dėmesį, kad tai tik mano ir mane palaikančios Antanienės asmeninė hipotetinė nuomonė ir nieko daugiau. O kaip ten bus ir kaip nebus, pagyvensim – pamatysim. Nei viena iš mūsų nesame Vanga, kad galėtume išpranašauti ateitį. Net pats B.Obama nežino, ką toliau daryti su Lietuva ir Ukraina. Kol kas to dar nežino ir V.Mazuronis. O gal ir žino, bet tik nesiviešina, ką jam prižadėjo Obama? Turėkit kantrybės – Dangų gausite. Po trijų metų viskas paaiškės. Garantuoju.

  Thumb up 5 Thumb down 2

 11. Nukopijavau -Mazuronis rusą uodžia, O Paulauskas jį paguodžia. Jei tik rusas priartės, Tuoj į vietą jį padės. Mazuronis vis kukuoja, Ponios ranką jis bučiuoja. Ir visaip įtikti stengias, Prezidentu būti rengias.

  Thumb up 7 Thumb down 0

  • Pikasas vis pikasuoja,
   O stasys jam turavoja.
   Tata švelniai abu glosto,
   Melo smarvę žmonės uosto.

   Mazuronis rusą uodžia,
   O Paulauskas jį paguodžia.
   Jei tik rusas priartės,
   Tuoj į vietą jį padės.

   Mazuronis vis kukuoja,
   Ponios ranką jis bučiuoja.
   Ir visaip įtikti stengias,
   Prezidentu būti rengias.

   Jį įšventino Obama,
   Kai aplankė Baltą Namą.
   Grybauskaitės kai neliks,
   Mazuronis kaip tik – tiks.

   Thumb up 10 Thumb down 0

 12. Visi jus pries rinkimus pries rinkejus keliais sliauziojat ir aukso kalnus zadat.Visi tie pazadai galioja tik pusmeti iki rinkimu, o toliau…Juk Donalda sake, kad Kubilius su Valinsku, jeigu neklystu, sededami prie buteliuko snekejo, kad zmones per keturis metus vis tiek visas nuoskaudas pamirsta ir vel renka tuos, kurie ir toliau TIK zada.Nuo tu jusu pazadu jau net koktu.

  Thumb up 13 Thumb down 0

  • Jei tu ta atsiminei tik todel kad Valinskas prie buteliuko primine, tai tu ir esi tokia uzmirstuole.
   Neprimintu – seniai butum pamirsusi. Jei iki rinkimu vel kas nors neprimins, vel pamirsi.
   Pasiguost gali tuo, kad pas mus tokiu uzmirstuoliu – dauguma.

   Thumb up 3 Thumb down 0

 13. Kad SIUO atveju Mazuronis teisus – neabejotina.
  Taciau vien todel kad jis Mazuronis, jis bus is visu pusiu aplipdytas meslu.

  Thumb up 11 Thumb down 3

   • todel reiskia, kad SIUO ATVEJU jis neteisus, nes yra mazuronis,ane?
    kaip argumentuojam, taip gyvenam. mums nepatinkantis gali pasiulyti supergeriausia dalyka, bet mes isdidziai atmetame, net nepaziureje.
    mes principingi, ane?

    Thumb up 3 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką dovanoti krikšto tėveliams?
Sportas tampa madingu
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...