Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

V.Landsbergis: „Aš jau daugiau negu dešimt metų raginu tirti Medininkų bylos tyrėjus“

2013-01-24 11:45 | Medininkų byla | Komentarų (391)

Vytautas Landsbergis. KK nuotr.

Paaiškėjus, kad Medininkų žudynių byloje yra dingę svarbūs įkalčiai – tiek buvusio Lavoriškių muitinės posto viršininko Vytauto Petruškevičiaus filmuota Medininkų žudynių vietos vaizdo juosta, tiek buvusio VRM pareigūno Jurijaus Pivoriūno nufilmuoti pirmieji Tomo Šerno parodymai, duoti ligoninės reanimacijos palatoje, buvęs Aukščiausiosios Tarybos pirmininkas, Europos Parlamento narys prof. Vytautas Landsbergis “Karštam komentarui” išsakė nuomonę, kad reikia tirti pačius Medininkų žudynių bylos tyrėjus.

„Tai, ką Vytautas Petruškevičius pasakojo, yra ypatingai svarbūs įkalčiai“, – „Karštam komentarui“ sakė prof. V.Landsbergis.

Šioje apie 40 minučių trukmės vaizdo juostoje buvo nufilmuota pasalos vieta, mineralinio buteliai, gilzės, kiti svarbūs momentai.

„Gilzės tai gilzės, bet mineralinio vandens buteliai? Reiškia, jie gėrė. Tai ant tų butelių būtų DNR likęs identifikavimui. Ir staiga – jų nėra! Jie nefigūruoja niekur daugiau. Nors juos ir matė, ir nufilmavo. Tai, jeigu jų po to nėra, tai neturi būti ir nufilmuotų. Taip ir prasideda viskas. Nes, jeigu yra nufilmuoti, iš karto klausimas: ponas Paulauskai (tuomet generalinis prokuroras – KK past.), jūs ten tyrėt, viską surinkot, tai kur yra tie buteliai? Ar DNR nustatėt? Bet kadangi tie buteliai yra panaikinti, tai ir tokios juostos nereikia“, – apie iš Medininkų bylos dingusius svarbius įrodymus „Karštam komentarui“ nuomonę išsakė prof. V.Landsbergis.

„Aš dar 2000-aisiais metais kreipiausi į generalinį prokurorą K.Pėdnyčią, klausdamas, ar dingus Petruškevičiaus juostai buvo atliktas Generalinės prokuratūros tarnybinis tyrimas, ir atsakymas buvo toks, kad iki šiol nebuvo atliktas tas tarnybinis tyrimas.

Ir tiktai po 2000-ųjų metų mano laiško šioks toks patikrinimas buvo padarytas, ir apie tai atsakė pavaduotojas K.Betingis, kad „iš piliečių ar organizacijų negautas joks vaizdo įrašas“.

Reiškia, nei iš Petruškevičiaus, nei iš Valicko kaip organizacijos prokuratūra nėra gavusi jokio vaizdo įrašo.

O dabar atsirado versija, kad ta juosta galbūt dingo per pučą. Bet buvo iki tol – geras dvi savaites. Ir, be to, jinai buvo peržiūrėta. Vieną kartą ji buvo muitinėje peržiūrėta“, – stebėjosi prokuratūros nenoru ieškoti dingusio įkalčio buvęs Aukščiausios Tarybos pirmininkas.

Kai žinia, Vytautas Petruškevičius Apeliaciniame Teisme 2012 m. gruodžio 14 d. paliudijo, kad jo nufilmuotą Medininkų žudynių vietos vaizdo juostą Muitinės departamente peržiūrėjo gal dešimt pareigūnų.

V.Petruškevičius savo interviu „Karštam komentarui“ išsakė nuomonę, kad dar būtų galima daug ką atgaminti apie Medininkų žudynes, tik – reikia noro tirti.

„Tai gal galima apklausti tuos dešimt? Jeigu kam nors rūpi. Bet visas dalykas, kad nerūpi. Arba, jeigu rūpi, tai rūpi, kad nebūtų įkalčių. O nerūpi išaiškinti viską, ką galima dar. Dar ir dabar, net po dvidešimties metų“, – kritikavo prokuratūros darbą prof. Vytautas Landsbergis.

Be to, pasak V.Landsbergio, iš karto kyla klausimas: jeigu dešimt žmonių matė, tai kokios jų pavardės, kur jie dabar yra ir ką jie gali papasakoti, patvirtinti.

„Aš dalyvavau? Dalyvavau. Mačiau? Mačiau. Tai kokias detales atsimenat? O kadangi jau kalbama apie tam tikras detales, ar jūs atsimenat, kad ten buvo buteliai? Gali žmogus pasakyti: „ne, aš to neatsimenu“. Nieko neatsimena. Bet gali pasakyti: „a, taip, buvo!“

Reikia tirti. Reikia dirbti. Bet kad nėra noro dirbti. Ir tas tęsiasi labai ilgai“, – Medininkų bylos tyrimą kritikavo prof. Vytautas Landsbergis.

Jis „Karštam komentarui“ sakė jau daugiau negu dešimt metų raginąs tirti pačius Medininkų bylos tyrėjus.

Prieš keletą metų pasikeitė Generalinės prokuratūros vadovybė, generalinio prokuroro pareigas pradėjo eiti su jokiomis partijomis nesiejamas Darius Valys. “Kas jam trukdo imtis iš esmės Medininkų bylos tyrimo? Neleidžiama?“ – paklausėme prof. Vytauto Landsbergio.

„Neleidžiama. Kitaip negalima suprast. Arba jie bijo, net ir negavę įsakymo „netirkit iki galo“, bet žinodami, kad kam nors tai labai nepatiks. Matyt, tam tikrais laikotarpiais būna tam tikrų proveržių, kurie daromi daliniais proveržiais. Štai šis tas pajuda ir jau duodama visuomenės džiaugsmui, kad yra pažanga. Bet ta pažanga yra kontroliuojama. Dozuojama. Arba selektyvi“, – „Karštam komentarui“ sakė politikas.

Jo nuomone, faktas, kad Medininkų bylą  iki šiol tiria prokuroras R.Stankevičius, yra generalinio prokuroro kapituliacija.

„Tai teisėsauga kuo nors rūpinasi? O jeigu ji rūpinasi, kaip mums čia sumažinti sau problemų ir „nurašyti“ nusikaltimą kaip neįrodomą, tai čia nėra teisėsauga. Tai ne tie žmonės, kurie prisiekė tarnauti teisingumui ir valstybei. Ir ta priesaika yra nulinė“, – „Karštam komentarui“ sakė buvęs Aukščiausios Tarybos pirmininkas, Europos Parlamento narys prof. Vytautas Landsbergis.

Išsamų interviu su prof. Vytautu Landsbergiu apie tai skaitykite laikraštyje „Karštas komentaras“ vasario 1 d.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Kas gali spausti prokurous netirti šios bylos? Tiktai praeitis. Gal tie prokurorai yra artimai susiję su KGB tai gal juos šantažuoja jų buvę viršininkai. Tai gal pasitelkus VSD nebūtų sunku išsiaiškinti . Kur čia problema, ar kamerų kalėjime jau laisvų nebėra?

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • kagebistas landsbergis – vienas iš tos praeities.
   jis buvo valstybės vadovas, kai buvo pradėta tirti ši bylą. kaip žinai, net dėl mažiau svrbių bylų valstybių vadovai pradeda jau kuruoti asmeniškai. landsbergis nukuravo iki tiek, kad ….
   diedas buldozeriškai valdė 1996-2000. atkreipk dėmesį – jis pats sako, kad tik kai buvo išmėžtas iš posto (2000m.) “susirūpino”
   ką čia ir bepridėsi.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Jeigu Dėdulė sutarė su Paulausko čekistais faktus klastoti,-tai jau Dėdulės ir čekistų darbas.Svarbiausia surasti atpirkimo ožį ir vsio zakonno.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. įdomu rašė:
  2013-01-24 – 12:39 Niekam nepaslaptis, kad dalis nužudytųjų buvo rasti stipriai apgirtę. O ką ir su kuo jie gėrė? Kur prapuolė visi buteliai? Juk ne nuo gryno oro buvo pasigėrę? Ar ne dėl to V. Petrukškevičiaus vaizdajuostė prapuolė?

  excustomer rašė:
  2013-01-24 – 13:13 O klausimas tai pakeltas teisingai. Dėl to viens kitą durninti ir kvailinti neverta. Visi žino tą faktą. Jo nenuslėpsi. Kas netikit, pasiklauskit pas prokurorus, ar pas advokatus, arba pas teisėjus. Pagaliau pas giminies pasidomėkit. Netikiu, kad byloje nebūtų nustatyta kas buvo blaivas, o kas ne. Jeigu ir šito byloje nebūtų, tada jau čia ne byla, o pilna kląstotė gaunasi.

  Anonymous rašė:
  2013-01-24 – 13:46 Tame ir yra visas kampas. Girtas žmogus niekada nebūna prognozuojamo elgesio. Todėl, visko galėjo nutikti, net visai netikėtai ir blaiviam protui neįtikėtinai. O žuvo tai ne vienas žmogus, o beveik visi. Gerai, kad Tomą per stebuklą išgelbėti pavyko, o tai nei vieno gyvo nebūt likę. Ir tas kažkam nesvarbu? Norit pasakyti, kad išaiškinti visų aplinkybių nereikia? Ar kažkas būtent šito labiausiai ir bijo? Pradeda dėliotis toks vaizdelis…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kunigas monsinjoras Svarinskas galėjo patikėti,kad atkūrus Lietuvos Nepriklausomybę,jam-kovotojui už Lietuvos laisvę, atsėdėjusiam sovietiniuose kal4jimuoe dešimtis metų nebus leista bolotiruotis į Seimą,o LTSR prokuratūros partorgas V.Žiemelis ir monsinjorą į kalėjimą ruošęs(tardęs) sovietinis prokuroras Bičkauskas sėdės Seime ir vaizduos kovotojus už Lietuvos laisvę.Tai pono Jašos Gabrielovičiaus “nuopelnai”,o megztos beretės už tokius darbelius Jašą Gabrielovičių darys Lietuvos šventuoju.Kur logika?Kur sveikas protas,kai KGB agentas Dėdulė Lietuvą atvedęs ant bedugnės krašto būtų šlovinamas,kaip lietuvių tautos herojus.

  Thumb up 1 Thumb down 1

  • Tai nekentėk,viešink viską kaip ten buvo,kur kas pakliuvo ir kodėl,ir ką tie pakliuvę veikia dabar,netylėk,viešink faktais kaip ten buvo!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Jau atsiliepė viena megzta beretė,-tai pasirašiusi Baretta 2013-01-27 18:13,ji rašo (abejoju jūsų teiginiu.Kokiais faktais ar šaltiniais remiatės.)
  Šlykštu žiūrėti į tokias dvikojas išsigimėles,kai visas pasaulis žino,kad Lietuvoje po tariamos nepriklausomybės atkūrimo Lietuvos Seimas nėra priėmęs desovietizacijos įstatymo.Tokioms tinka,kai Tata myža į akis ,o sako,kad -tai šiltas lietus.

  Thumb up 2 Thumb down 1

 6. Pilnai pritariu Jūsų komentarui2013-01-27 14;09,tačiau megztos beretės iš Kauno turgaus tuo tikriausiai paspiktins,nes joms Kowno litvakas Jaša Gabrielovičius-šventas.,nors gyvenimo praktika rodo,kad tai buvo KGB agentas,kuris įtakojo Seimą,kad nebūtų priimtas desovietizacijos įstatymas.

  Thumb up 2 Thumb down 2

 7. Kas idomiausia, kad kaip tik landsbergis tuo metu vadovavo valstybei. Ne kas kitas, o jis skyr4 pareigunus ir pagal uzimamas pareigas tiesiog PRIVALEJO priziureti tokio rezonansinio nusikaltimo tyrima.

  Landsbergis vaidina, kad jis “labai sujudo” 2000-aisiais.
  Kaipgi. Tudedamas absoliucia valdzia (absoliucia dauguma seime, savo vyriausybe, teisetvarka, gryniausia kisenini asmenini generalini prokurora…) 1996-2000, keturis metus tylejo, o kai tauta ismete is valdzios kaip suda is barsciu – “susirupino”

  Jau net nejuokingi to senojo kagebisto kliedesiai – tiesiog apgailetuini bandymai klastoti istorija, bandyti nuslepti savo juodus darbus. Nepavyks!!!

  P.S. Senis kagebistas vel “susirupino”, kai tik jo partija prarado valdzia. Kai konsevatoriai valde – kgb veteranui viskas buvo “po zakonam”.
  Labai pigus metodai ir verti tik to, ko liko vertas landsbergis – sapalioniu tokiuose portaluose kaip karstas sudas….

  Thumb up 1 Thumb down 2

 8. tau jau laikas eiti į vaikų darželį.Ten tu būtumei pats išmintingiausias.

  Thumb up 1 Thumb down 2

 9. stebekit landsberg(io) fiozionomija,kalbama apie prievarta,smurta,nuzudymus,milijardines vagystes,ir t.t. o jis lyg niekur nieko,visada selmiskai sypsodamasis,vis niurkia lyg tai noretu ka tai keisti.zmogenas sako jau pries 10 metu teiravosi del tu zudyniu.TIK PAMIRSO MUMS PRIMINTI,KAD JAU PRIES 20 metu ISKARTO visigalimi irodymai buvo sunaikinti.ta pati jis kalbejo ir apie pociuno byla.o pojo nekalto interviu apie stovejima po medziu iskart ir buvoivykdytas teroro aktas geguzes 17.tik pries 2,5 metuku sis sajudzio vyrukas lietuvai ipirso burokeviciaus platformininke.

  Thumb up 1 Thumb down 1

  • Aš nenoriu nieko blogo pasakyti,bet pažiūrėkite ir į Anušausko geraširdę fizionomiją.Puiku,kad žmonės yra geros širdies,bet jų užimamuose postuose gal būtų parankesni visai kiti būdo bruožai?

   Thumb up 1 Thumb down 1

  • Kodėl NIEKAS KITAS iš vis nekalba,tik Landsbergis?Ką,daugiau nėra nė vieno zmogaus?

   Thumb up 0 Thumb down 2

   • Žmonių yra nemažai, ne tik p.Landsbergis, tik ne visiems lemta juos atpažinti tarp klonuotų iš kitų gyvių, kuriems ŽMOGUS patapo priešu.Gal toks ir yra gamtos atsakas.O tamsta save priskiriate katriems?Pasirinkimas nelengvas, bet būtinas.

    Thumb up 1 Thumb down 1

    • Esu žmogus.Galiu net užsirašyti į priėmimą pas Valį,galiu net įteikti RAŠTU paraštą prašymą tirti Medininkų bylą,nes jaučiu pilietinę pareigą neužsimerkti prieš kitų nelaimę.Tai ką,koks manote būtų tas gamtos atsakymas? Ir per kiek darbo dienų?

     Thumb up 1 Thumb down 0

     • Jei užsiminėsime prašymais, tai ir yra tai, kad pripažistame save vergais, ko ir siekia valdžiagyviai.Baimė.Jausmas pažistamas kiekvienam.Kas labiau bijo-ar tie, kurie renkasi į mitingus su REIKALAVIMAIS, ar anie už saugomų durų ir apsistatę bolvonais apsauginiais.Tiek nedaug tereikia-masiškumo žmonių, o ne vergų.

      Thumb up 2 Thumb down 0

     • Mitingus kol kas nieko negavo.Susikala fanerinių lentučių,ir užsirašo užrašų.Ojoj kaip baisu.Reikia priversti kiekvieną dirbti SAVO darbą.

      Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Ponia Jūs labai teisingai pastebėjote,tačiau mentai mokosi iš aukščiausio rango ponų,kurie gaudami dideles algas vagia ,o jų niekas nebaudžia.
  Mento tarnyba gana nemaloni,mažai aopmokama,reikalavimnai mentui dideli jis būtų sveikas..Mentai i mokosi iš Lietuvos valdžiukės.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 11. DABAR AGURKUS UZDARE…GALES KAUNE MENTAI PARDAVINETI NARKOTIKUS:))KAIP SIAULIUOSE…:))VISOJ LIETUVOJ MENTAI PARDAVINEJA NARKOTIKUS..

  Thumb up 4 Thumb down 1

 12. kad kubilius tatos neklauso ir apsistates kazkam palankia teisesauga vilkina bylas.tai kas ten per partija,kas ja valdo?

  Thumb up 3 Thumb down 1

 13. uz tai jai ir klastojami irodymai ir bylos …norint uztildyti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 4 Thumb down 1

 14. veikiančios figūros tiek MEDINIKUOSE,tiek PEDOFILIJOJE identiškos.Teip sakant,istorija vystosi pagal spiralę:išėjo į kelionę energingais ŽUDIKAIS,o sukdami ratą pavargo,suminkštėjo,moterų bijoti pradėjo-atėjo į startą jau PEDOFILAIS.
  Darau išvadą:
  sukdami sekantį ratą UŽVERS KANOPAS ir prie finišo linijos jau nebesulauksime.
  Amen

  Thumb up 5 Thumb down 0

 15. Jau greitai landsbergis čia skylę pratrins…Jau kelias dienas čia tūno…

  Thumb up 2 Thumb down 3

 16. Klausiate, kodėl valstybines paslaptis A.Paulauskui saugumas patiki?
  Tikriausiai tokios tos ir valstybinės paslaptys, kad net A.Paulauskui galima jas patikėti.
  Tata „neturi“ ką slėpti nuo savo vaikų. Juolab,- nuo bendraminčių.

  Thumb up 4 Thumb down 1

  • Kokios ten VALSTYBĖS PASLAPTYS gali būti?
   Čia tik prisidirbusių RŪRŲ UŽDANGALAS …

   Thumb up 4 Thumb down 2

 17. Užvakar Prezidentūroje susitiko dvi giminaitės:-tai J.E.Prezidentė D.Grybauskaitė ir jos giminaitė D.Korsakaitė,Prezidentės pasodinta į Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (toliauVKEKK)pirmininkės krėslą 2010 sausio 29d, ten D.Korsakaitė gana sėkmingai įteisindavo šilumos biznieriams reikalingas šilumos kainas (tikėtina,kasd ne už ačių),to pavyzdys šilumos biznieriams priklausančiose katilinėse Biržuose ir Anykščiuose,kur kūrenama pačiu pigiausiu kuru-medžio drožlėmis 1 kWh šilumos kaina virš 35 cnt,o Molėtuose,kur šilumos ūkis valdomas rajono savivaldybės 1kWh.,kūrenant medžio drožlėmis tik 18 cnt. ,taigi per pusę mažiau.Giminaitės pasvarstė,ar ne per didelės šilumos kainos Biržuose ir Anykščiuose ,jeigu jos už Molėtų šilumos kainas vos ne du kartus didesnė.Kad nesužlugdyti D.Korsakaitės biznį nutarė šilumos kainas sumažinti, tačiau nesutarė kiek mažinti ,-Prezidentė siūlė mažnti 2 cnt už kWh.,o D.Korsakaitė 1,5 cnt..Pagaliau nutarta nuo sekančio šildymo sezono šilumos kainas mažinti 1,5 cnt/kWh.
  Apie šitą Prezidentės žygdarbį ištransliavo valstybinė televizija,runkeliai ir avinai džiaugiasi tokia Prezidentės dovana,o Prezidentė D.Grybauskaitė ir jos giminaitė D.Korsakaitė irgi džiaugiasi,kad išsaugojo D.Korsakaitės biznį ir eilinį kartą apmovė runkelius ir avinus..

  Thumb up 3 Thumb down 2

 18. gerai kad bent tokio lygio laikrasteliui idomi senojo kagabisto “nuomone ir izvalgos”…….

  Thumb up 2 Thumb down 4

 19. kaip Paulauskui saugumas davė leidimą dirbti su valstybės paslaptį sudarančia informacija. Nebūtų davęs, nebūtų Seimo NSGK komiteto pirmininkas ir apskritai tame komitete nebūtų.

  Thumb up 6 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...