Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 26 Sekmadienis
 

V. Janukovyčiaus baikštumas bei dvilypumas – duoklė NATO aljansui?

2014-02-20 13:56 | Užsienis | Komentarų (91)

V.Janukovičius. Ukrainos prezidento administracijos nuotr.


Sergejus Sokolovas

Iš žiniasklaidos: “Ukraina šiuo metu nesiekia tapti NATO nare, tačiau 1997 metais pasirašė sutartį dėl partnerystės su Aljansu.

NATO ir Kijevas bendradarbiaudavo įvairiose karinėse srityse. Praeito amžiaus 10-ame dešimtmetyje Ukraina dalyvavo NATO vadovaujamose operacijose ir misijose Balkanuose, o dabar šios šalies kariai yra NATO vadovaujamos misijos Afganistane dalis.2013 metais Ukraina žadėjo pasiųsti vieną fregatą ir sraigtasparnį į NATO operaciją „Vandenyno skydas“ (Ocean Shield), kovojančią su piratavimu prie Somalio krantų…..”

Taigi, kiek pakeitus žinomą posakį, išeitų kitas: “štai tau, boba, ir Maskvos ranka…”. Gal šia “partneryste”, tiksliau, “duokle” jai, ir yra paaiškinamas Ukrainos prezidento Janukovičiaus dvilypumas, delsimas, neryžtingumas, baikštus slapstymasis už savo poste dar tebeliekančių milicininkų, kurie dabar yra žudomi sužvėrėjusių banditų, skydų… Janukovičius tai nutaria skelbti ypatingąją padėtį, tai savo ketinimų atsisako, tai prakalba apie kažkokias tai “paliaubas” su sužvėrėjusiais perversmininkais….Nors, žvelgiant bešališkai, tampa visiškai akivaizdu, jog nepaprastąją padėtį reikėjo paskelbti jau seniai, o “paliaubos” ar “derybos” su žmones žudančiais bei jau daugelį šalies miestų niokojančiais perversmininkais prilygsta bendrininkavimui.

Yra visiškai akivaizdžių dalykų, kurie yra gerai matomi net bešališku žvilgsniu, t.y. iš anksto nepalaikant nei vienos, nei kitos “pusės”. Ukrainos valdžia yra teisėta? Aišku, jog taip. To dar nepaneigė joks “Vakarų demokratijos išminčius”. Ukrainos įstatymai dėl masinių susirinkimų, kuriais yra remiamasi malšinant dabartines perversmininkų riaušes, yra bene identiški ES bei JAV atitinkamiems įstatymams, užtikrinantiems visuomenės rimtį bei nacionalinį saugumą. Vadinamosios “opozicijos” veiksmai, žudant žmones, grobiant bei niokojant pastatus bei jau ilgą laiką mėginant jėga užgrobti valdžią regionuose, niekaip negali būti laikomi teisėtais. Taigi, Vakarų politikai Ukrainos įvykių vertinimui akivaizdžiai naudoja dvigubus standartus.

Tačiau….Ar teisingas yra vis tų pačių įvykių vertinimas per “dvipusę prizmę”? Per ne vien mūsų valdančiosios sistemos pamėgtą “plius-minus” technologijos padiktuotą viziją…T.y. ar teisingas yra “abiejų pusių” paplitęs požiūris, esą Ukrainoje būta dviejų išties priešingų “polių”- “Janukovičius prieš opoziciją, opozicija prieš Janukovičių” ? Ar nėra “Trečiosios jėgos”, kuri nūdien yra nematoma ( taigi,- ir neaiški) ? Juk istorinių lygiagrečių tikrai yra! Viena lygiagretė ( nors, aišku, nevisavertė)- Gorbačiovas ir Jelcinas. Beje, Janukovičiaus bei jo aplinkos taktika, “ginant” šalies konstitucinę santvarką, bent jau man itin primeną kadaise “geriausiojo vokiečio” titulą iš H.Kolio gavusį “Gorbį”. Kita lygiagretė – E. Ševarnadzė ir jo opozicija (“rožių revoliucija” Gruzijoje, įkėlusi į sostą budelį M.Saakašvilį )….Kiekviena tokia “lygiagretė”, kuri jau buvo, yra, ar dar bus, visada baigiasi “šalies-poligono” visuomenės “praregėjimo šoko impulsu”- “tai už ką gi mes kovojome?”. Galima ir čia itin tinkantį posakį prisiminti- “kai du pešasi, trečias ruošiasi pergalei”.

Kaip ten bebūtų, pagal savo mastus bei jų plitimo dinamiką Ukrainos įvykiai tikrai neprilygsta Libijos įvykiams. Ir lokalizuoti “euro-maidaną”, perversmininkų organizatorius, bei priminti jiems Įstatymo “raidę” tikrai buvo įmanoma. Net kelis kartus įmanoma. Tačiau Janukovičius elgėsi bei tebesielgia taip, kaip kažkada Lenkijoje toks Stanislovas Kania ( V. Jaruzelskio pirmtakas), kuris irgi “slopino” Vakarų kurstomus neramumus šalyje direktyvų pliurpalais….Tai griežtina Janukovičius įstatymus, tai vėl švelnina, tai mąsto apie nepaprastosios padėties įvedimą, tai vėl prabyla apie “paliaubas” su perversmininkais, kai anie jau baigia “ant galvos įkopti”…Žinote, jau plika akimi matyti, jog Janukovičius neveikia, bet LAUKIA. Ko laukia? Kad bus peržengta “negrįžtamumo riba”, ir įvykiai šalyje negrįžtamai išeis iš šalies konstitucijos veikimo sferos?

Janukovičius netaps “antruoju Kadafiu”. Ir…visiškai neketina pakartoti jo dalios. Ukraina, kaip jau buvo minėta, yra šiokia tokia NATO aljanso partnerė. NATO vadovų direktyvos Kijeve atidžiai skaitomos. Tik…Ar apie visas tokias direktyvas mes sužinome, ar jos visos patenka į žiniasklaidą? Žinote, klausimas net daugiau negu naivus….

Beje, NATO įtaka Vakaruose, taip pat ir konkrečiai ES šalyse, nėra “tolygi”. NATO vadovybė, be abejo, turi savo strateginių ypatumų ir Europos sąjungos bei jos atskirų šalių atžvilgiu ( vieną “pakišt”, kitą “iškišt”). O tuo tarpu Vakarai…Siuntinėja “laiškelius” ir “vieniems”, ir “kitiems”. Ir “beginkliams” Janukovičiaus šalininkams, ir jau ne vien “Molotovo kokteiliais” ginkluotai “opozicijai”.

O tai primena “proceso valdymą” vardan “Trečiosios jėgos”. Ir ji būtinai atsiskleis, vos tik Ukrainoje bus peržengta proceso “negrįžtamumo riba”.

Komentarai

 

 

 
 1. Prie to, kad Ukrainoje yra tiek aukų prisidėjo, manau, abi pusės, jei viena puse laikysime ES ir JAV, o kita- Rusiją. Nes Ukraina – gardus didelis kąsnis ir tiems, ir kitiems. Gaila, kad ir pas juos be kraujo neapsiėjo, bet, matomai, be to neįmanoma pakeisti valdžios. Dabar nuo sukilusios tautos aktyviosios dalies ir lyderių priklauso, kam “atsiduos” ši oligarchų engiama, dar nesusitupėjusi šalis. Gerausia būtų, jei ji neskubėtų pulti į glėbį kam nors, kad būtų kaip koketė moteris, visiems besišypsanti, teikianti vilties, bet lengvai neprieinama. Gaila, kad ji nuvaldyta, išsekusiais finansiniais ir kitokiais ištekliais, su galinga, bet atsilikusia pramone. Jai tiktų Suomijos politika – “i našim, i vašim”- Vakarų technologijos ir Rytų rinka, tik kaip išgyventi šias dienas? Gaila, kad ukrainiečiai iš prigimties yra kažkodėl antisemitai. Jiems reikėtų žydo į Vyriausybės vadovus, tas išvairuotų…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Protestuotojams atėjo laikas, kada galima svaiginančio laisvės oro įkvėpti. Dabar jiems gali būti drąsiau pasirodyti gatvėse ir aikštėse, nes net ir snaiperius pradedama išgaudyti. Niekas netiki V.Janukovyčiaus pažadais, nes jis dažnai jų nesilaikė. Kur jis išskrido? – greitai paaiškės. Tačiau jau yra nauja besikeičianti jėga – Rada, kuri sugebėjo susitelkti po opozicijos reikalavimais ir priiminėja juo vieną po kito. Prezidento galių apribojimas, sugrąžinant 2004 m. konstitucijos nuostatas leidžia atlikti ir kitus svarbius sprendimus. Jų netgi jau visa eilė priimta. Apie reikalavimą nedelsiant išlaisvinti J.Tymošenko protestų pradžioje mažai buvo kalbama. Dabar korespondentai jau vyksta prie jos įkalinimo vietos tikėdamiesi greito proceso.

  Tačiau, toks staigus procesas dar nereiškia, kad Maskvos politika jau beviltiškai pralaimėjo. V.Janukovyčius su aplinka dar gali kurti planus persigrupavimui ir bandyti perimti išsprūdusią iniciatyvą. Lenino paminklų gynėjų komunistų taip pat Rytų Ukrainoje dar gausu. Jei Kremliaus “gudručiai” pamatys, kad Ukraina slysta iš jų rankų, tai kas gali paneigti, kad jie tada panorės šią valstybę suskaldyti į Rytų ir Vakarų Ukraina, perimti Krymą ir t.t. Vienžo elgtis taip, kaip darė su Gruzijos teritorija, kai buvo užgrobtas Chinvalio regionas ir Abchazija, Rusijos karinių jėgų prižiūrimos Gruzijos dalys, kurios pavadintos nepriklausomomis valstybėmis … su rusiškais pasais… Nežiūrint provokacijų pavojaus ar net karinių bei policinių jėgų galimo susipriešinimo, moralinę pergalę opozicija jau laimėjo. Bet tai tik mūšio dalis. Nemažiau svarbu toms jėgoms išsiaiškinti savus ir svetimus provokatorius ir netgi politines grupes, kurios gali būti gausiai paremtos Šiaurės kaimyno. Išeitis viena- būtina kurti tokią miestų priežiūrą ir apsaugą, kad bet koks smurto eskalavimas taptų neįmanomas. Ir tai dar ne viskas. Net ir naujų rinkimų rezultatai kol kas yra sunkiai nuspėjami. Gali taip atsitikti, kad Rytų Ukraina balsuos vienaip, o Vakarų kitaip. Manau, kad V.Putino parankinis Ukrainai V.Janukovyčius prarado net dalies saviškių pasitikėjimą. Jam pamainą Maskva gali mikliai parinkti. Jei ji nerinks, tai vis tiek tokiu atveju kandidatas bus su V.Putinu suderintas. Lietuva net 1990metais turėjo gal net geresnes pradines pozicijas. Vyresnioji karta dar atsiminė prieškario laisvę, naujoji irgi į demokratiją žiūrėjo su didesniu pasitikėjimu. Ukraina jau “holodomoro” metais buvo gerokai palaužta, o jos kazokiškas išdidumas labiau rėmėsi tarnyste carui, o ne savo tautai. Netgi lenkų užimtos teritorijos daugiau laisvės kvėptelėjo ir to pasekmės net dabar ryškios.

  Nežiūrint visko, tikiu Ukrainos visuomenės ateitimi, kuri gali tapti geru pavyzdžiu ir rusų tautai. Gal būtent to Šiaurės politikos ir su ja persipynusios ekonomikos oligarchai labiausiai bijosi. Ukrainos turčiai jau pajuto laisvos rinkos pranašumus, tad jų dabartinis svyravimas, sprendžiant kam padėti, gali būti labai svarbus politinei šalies ateičiai. Tikiu, kad ir jie prisidės prie pozityvių savo šalies permainų. Dabartiniai vykstantys Kijeve procesai gali sugadinti Rytų imperijos apetitą ir Baltijos šalių atžvilgiu. Tokiu būdu galime Ukrainos progrese matyti ir savo saugią ateitį. Nepamirškime, kad pirmi svarbūs poslinkiai Baltijos šalyse prasidėjo, kai Maskvai iškilo problemos su Kijevu. Tada labai laiku uždainavome: “Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos…”

  Thumb up 72 Thumb down 1

 3. Susitarimas – rimtas žingsnis teisėtos tvarkos link. Dabar svarbu, kad jokiomis provokacijomis jo nepavyktų sulaužyti. Priimti įsipareigojimai turės būti įvykdyti besąlygiškai.
  ————————————– ————————————— —————————————
  A. Piontkovskis: po Gruzijos – Ukraina, po Ukrainos – Baltijos valstybės (čia pat, pas delfistus)
  ————————————– ——————–
  KOMENTARAS straipsniui

  Tvirtas ir nuoseklus Andrejaus Piontkovskio interviu. Kaip ir visada šiam politikos maestro – jam reikia norų išsipildymo maksimumo. Pasaulio realybė nuo tokių siekių yra gerokai nutolusi. Politologas gan taikliai sudėlioja Rusijos politikos tikslus. Jo bandymas įrodyti, kad Rusija iš imperijos pereina į nacionaldemokratinę fazę, manau svarstytinas. Tokių požymių yra, tačiau ar jie jau viską apimantys vis dar kyla abejonių. Kol Kremliaus politika yra užsiėmusi sovietinės imperijos sienų atstatymų, vidinei kylančiai nacionalsocializmo bangai gali tekti kiek palaukti. A.Piontkovskis negali kritikos Europos sąjungos ir B.Obamos nepakankamai ryžtingai politikai Maskvos agresyvios politikos atžvilgiu. Taip galima manyti, tačiau verta prisiminti ir su kokiu branduolinio ginklo pertekusiu monstru turimas reikalas. Tai iš vienos pusės. O kita pusė, sietina su Vakarų demokratiniu pliuralizmu, nesugebančiu išsakyti savo aiškesnės pozicijos yra suponuota tų šalių rinkėjų. Europos socialdemokratai po pasaulinės krizės laikotarpiu daug kur sustiprino savo pozicijas ir atkakliai ruošiasi Europarlamento rinkimams. Jei jame kairiosios jėgos laimėtų, tai Kremliuje, manau, upeliais lietusi šampanas. (“Vodka” labiau tinka eilinių piliečių smegenų stekenimui, o elitas tauresnius gėrimus renkasi.)

  Mūsų visuomenėje stengiasi painioti dvi sąvokas – “rusofofijos” ir “imperinio režimo” bei jų vertinimus. Rusų tauta bolševizmo- komunizmo ideologijos yra dar labiau stekenta ir nukentėjusi gal net daugiau, negu lietuvių tauta. Turime suprasti, kokį ilgą kelią teks nueiti rusų tautai siekiant įtvirtinti Rusijoje demokratijos pagrindus. Tas viltis, kurios buvo beužsidegančios sovietijos byrėjimo metais, jai baigia sutrypti putiniškas režimas. Kada gali įvykti naujas reikšmingesnis pakilimas? – sunku atspėti. Kremliui iškyla būtinybė stabdyti Ukrainoje prasiveržusį laisvės ir demokratijos siekį, nes kyla pagrįsta baimė, kad tokius tiksus ir pasipriešinimo formas neperimtų Rusijos režimo opozicija. Kartais tokioje visuomenėje, kur “caro” teises turintis valdytojas gali mestelėti iš varganos šalies biudžeto kokią 50 mlrd sumą savo ambicijoms patenkinti, gali pakakti rimtesnio proveržio. Apie galimus “otkatus” nuo tų olimpinėms skirtų milijardų nekalbėsiu. Tai gan įžvalgiai aptariama net ir Rusijos alternatyvioje žiniasklaidoje. Opozicionieriai Nemcovas, Karpovas kerta be sentimentų.

  Ši diena Ukrainoje vėl raiški naujų vilčių proveržiu. Tam tikros nuolaidos jau žadamos ir jei pavyks pasiekti surengti neeilinius prezidento ir Rados rinkimus, viskas priklausys nuo Ukrainos piliečių valios. Ir tai tik tuo atveju, jei rinkimai bus demokratiški ir neįtakojami milijardinėmis sumomis iš šalies. Tai, kad bandoma stabdyti kraujo liejimąsi , jau yra geras ženklas. Nors V.Janukovičius daug žada, bet gali būti, kad su aplinka ir Maskvos palaikymu siekia laimėti laiko ir net negalvoja rengti rinkimų. Toks variantas taip pat įmanomas prisimenant tuos atvejus kai prezidentas savo duotų pažadų nesilaikė. Jei dar prisiminti Kremliaus galima įtaką, tai Ukrainos tauta gali likti vėl “išdurta”. Problema tame, kad protestuojantys iš esmės neturi pasirinkimo. Vien Molotovo kokteiliais karinio mūšio nelaimėsi. Gali būti tep protestuotojų net ir tokių radikalų, kurie slapta tarnauja režimui. Tokiais atvejais bjaurastys dažnai būna. Ką reiškia “greičiausiai prezidento rinkimai bus surengti šiais metais”. Metų dar tik pradžia. Per dešimt mėnesiu režimas gal tikisi galutinai pridusinti revoliucija. Matysim…

  Thumb up 72 Thumb down 3

 4. cenzor.net uk , o ne NTV filmukus ziurekite ,- ju net rusai neziuri. Arba NOVAJA GAZETA RU …..Nes tokiu raudonu ir kvailu komentaru net tarp rusisku komentaru/ moskovskij komsomolec , kp/ nera. Geda…..

  Thumb up 72 Thumb down 6

 5. SOCIALISTINIO LIAUDIES FRONTO PIRMININKO ALGIRDO PALECKIO POZICIJA DĖL ĮVYKIŲ UKRAINOJE

  “Stebėdamas liūdną farsą Ukrainoje, peraugantį į sakralinį aukų aukojimą, 130 procentų nesigailiu pasakęs sausio 13-osios tema tai, dėl ko landsberginis elitas žiaugčioja iki šiol. Temato visi, Ukrainos pavyzdžiu, “kaip tai daroma”.
  Tie, kas pasaulyje ir Lietuvoje dabar daugiausia šaukia apie “prievartos nepriimtinumą” Ukrainoje, yra daugiausia dėl jos atsakingi – nes būtent jie, visokeriopai skatindami “taikius protestuotojus” (o dažniausia – elementarius banditus, mėtančius Molotovo kokteilius), įpūtė jiems pasitikėjimo imtis atvirai teroristinių veiksmų prieš – pabrėžiu – teisėtai išrinktą valdžią. Paminti visi įmanomi ir pačių liberalų išreklamuoti “taikių metodų ir teisinės valstybės” principai.
  Maidane mūsų akyse miršta Didysis Europos ir JAV demokratijos Mitas (kuris daug ką savo laiku buvo paveikęs). Svarbiausia – žvelgti tiesai į akis.”

  Šaltinis: SLF interneto portalas.

  Thumb up 72 Thumb down 3

 6. IŠ UKRAINOS “VALDŽIOS IR OPOZICIJOS SUSITARIMO” TEKSTO:

  4. Pastarųjų smurto atvejų tyrimą kartu atliks valdžios pareigūnai, opozicija ir Europos Taryba.

  5. Šalyje nebus paskelbta nepaprastoji padėtis. Valdžios pareigūnai ir opozicija susilaikys nuo jėgos naudojimo.

  Taigi, ketvirtas punktas reiškia, jog “opozicija” “tirs” savo pačios kruvinus nusikaltimus. O penktas punktas, manau, dėl “negrįžtamumo ribos” peržengimo bei pradelsimo yra itin sunkiai įgyvendinamas.
  Kiti “susitarimo” punktai moko “pasaulio demokratinę bendriją” štai ko: – Panižo “pirmalaikiai rinkimai”? Stverkitės “molotoff kokteilių” !

  Thumb up 72 Thumb down 4

 7. “DVILYPIS JANUSAS”, KLAIKI IŠDAVYSTĖ IR….AMŽINYBĖS ŠVIESOS ATLIKTA PAREIGA BEI IŠGANYMAS

  Skiriama Ukrainos
  milicijos Kariams,
  savo dvilypės valdžios
  išduotiems ir Banderos
  palikuonių nužudytiems
  bei nukankintiems…

  Daugybė užgrobtų bei suniokotų, sudegintų bei deginamų pastatų, daugybė paimtų į nelaisvę bei kankinamų milicijos pareigūnų, tarp jų jau 20 Amžinybėn išėjusiųjų.. .Už jų skydų tris mėnesius besislapstęs “dvilypis Janusas” (Janukovičius) neapgynė jų!
  Ar negalėjo? GALĖJO!
  Reikėjo tik prieš mėnesį ar dar anksčiau paskelbti nepaprastąją padėtį! Aikštę galima buvo lokalizuoti bei išlaisvint nuo perversmininkų….Bet…JAV administracija “neleido” šiam dvilypiam Janusui “pažeidinėt žmonių teisių į susirinkimų laisvę”….
  “Dvilypis Janusas”…Iš vienos pusės- atakuojantys perversmininkai bei viską savo krauju paženklintame kelyje niokojantys “Dešiniojo sektoriaus” banditai su geltonais raiščiais, o iš kitos….”NATO” partnerystė bei JAV “kuratoriai”. Tad…..
  “Stogą” turi ir vieni, ir kiti. Ir Janukovičius, ir “kruvinoji opozicija”. Ir dvilypis Janusas, ir banditai su geltonaisiais raiščiais.
  Vienam leidžiama nusikalstamai delsti, ir tik vaidinti “konstitucijos garantą”. Kitiems leidžiama nebaudžiamai siautėti bei degint, griauti bei žudyt….
  Ir tik jie, Priesaikos neišdavę bei iš savo Posto nesitraukiantys vaikinai, ginkluoti dažniausiai tik lazdomis, yra palikti žūti nuo iki dantų ginkluotų Banderos palikuonių letenos….
  Jiems, savo Poste likusiems bei Priesaikos neišdavusiems, dvilypio Januso išduotiems bei banditų žudomiems, visai dar jauniems milicijos eiliniams bei jauniesiems karininkams…nenumatyta bei nepalikta vietos strateguojamame fašistiniame režime! O gal…Gal jie ir…nenori ten? Gal geriau va taip, savo Poste! Šito nesupras tie, kas nesuvokia klaikios tiesos- GERIAU ATVIRAS MŪŠIS, SU ATVIRU PRIEŠU, KOL JIS ATVIRAS, NORS IR ŠAUDO…Geriau, tūkstantį kartų geriau, nei paskui sugyventi su UŽMASKUOTU, fariziejaus rūbais apsivilkusiu, bet kur kas didesniu bei klastingesniu priešu…
  Tad gal ir todėl tų pareigūnų gyvybės nūdien žiauriai, ir be jokio gailesčio, yra pasiglemžiami Amžinybės…Tai vadinama lakoniškai- “savo pareigą atliko”. Tačiau…Kaip po to gyvens tie, kas juos išdavė, kaip??? Kaip visą likusį gyvenimą jausis “dvilypis Janusas”, mokėjęs pasitarnaut “abiems pusėms” bei gausiantis už tai “indulgenciją”? Ar jo apkaboj liko “paskutinis šovinys”, jei mirtinai užgrauš sąžinė?..
  Tiesa, apie ką aš čia? Koks dar šovinys, kokia apkaba pas “dvilypį Janusą”?
  Ir apskritai, ar tie dabar laikai, kai prisimenami Kariai, jų ištikimybė Priesaikai, jų Vardai, bei jų “užtarnauta” Amžinybė?
  Nūdien yra “dvilypių Janusų” laikai…..Ir jų papročiai….

  Thumb up 72 Thumb down 3

 8. Vis tik Dievas yra. Dar karta isitikinau, kada is pelenu Maidane istrauke sveikut sveikutele Biblija. Sudege viskas, net issilyde metalas o Biblija tik apruko. Devas saugo Ukraina ir isvede is beprotystes kelio. I si kelia nebutu buve izengta, jei Ukrainos tauta butu kontroliavusi savo valdzia. Siandien Ukraina apmokejo abejingumo kaina. Milziniska kaina moka ir Lietuvos tauta, moka nepilietiskumo mokesti.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 9. Žiūrėkit filmuką (ru. NTV video) apie Maidaną.
  Amerikonka oficialiai iš tribūnos paskelbė, kad Amerika į Maidaną jau sukišo 5 mlrd. dolerių. Viena diena Maidane amerikonams kainuoja apie 1 mln. dolerių. O sukilėliai save pradėjo vadinti Banderovcais (skerdikais). Taip pat yra rodoma kaip sukilėliai šaudo į savus….

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • KRAUJAS STINGSTA GYSLOSE…..

   Taip, teko matyt. Labai gera, objektyvi medžiaga. Filmas pavadintas “Banderos įpėdiniai”.
   Tik be galo apmaudu, jog dėl “dvilypio Januso” ( Janukovičiaus) baikštumo bei išdavystės, tie SKERDIKAI IŠVENGS ATPILDO.
   Stingsta kraujas gyslose dėl tokios išdavystės bei dvilypumo….

   Thumb up 72 Thumb down 1

 10. Ukrainos Vidaus Reikalų bei Sveikatos ministerijų duomenimis, nuo vasario 18-sios (10. 20) iki vasario 21-sios ( 06.00) per “opozicijos” agresijos išpuolius žuvo 77 žmonės, tarp jų 16 teisėtvarkos pareigūnų.

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • Nutilk,išgama.Kas neturi galimybės matyti tiesioginės TV transliacijos iš Maidanų įsijunkit per Google ESPRESO ir po to galėsit spjauti snarglėlydžiui,švelniai tariant, į jo kriuksintį snukį.Tai putiniškas titiušnikas, užmestas pas mus su visa padleckių šutve.SLAVA UKRAINI.

   Thumb up 72 Thumb down 7 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras