Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 6 Pirmadienis
 

Užsienio žvalgybos ir vietiniai klanai gali būti ramūs: kol prokuratūros prioritetas – pedofilijos bylos nutraukimas, galima ramiai pasiimti energetiką į savo rankas

2011-06-16 09:13 | Naujienos | Komentarų (150)

Laimutė Stankūnaitė  gali triumfuoti: pedofilijos byla taip ir nebus atversta (KK nuotr.)


Giedrė Gorienė

Paaiškėjo, kodėl nei Valstybės saugumo departamentas, nei Generalinė prokuratūra nesureagavo į dėl „Vilniaus energijos“ akcijų perleidimo neaiškiai prancūzų įmonei kilusį skandalą. Pasirodo, prokuratūra visą savo energiją ir iniciatyvą yra nukreipusi į Kauno pedofilijos bylos nutraukimą.

Tuo metu, kai Vilniaus meras Artūras Zuokas prieš lemiamą balsavimą Vilniaus miesto savivaldybės taryboje dėl „Vilniaus energijų“ akcijų perleidimo netikėtai apsinuodijo maistu, o prieš kitą balsavimą Vilniaus centre prie banko „Citadele“ buvo nužudytas Vilniaus miesto tarybos narys, su „Rubikonu“ siejamas advokatas Sergejus Novikovas, Generalinė prokuratūra gavo Vilniaus miesto savivaldybės tarybos TS-LKD frakcijos pareiškimą. Jame buvo prašoma ginti viešą interesą ir imtis laikinųjų apsaugos priemonių – sustabdyti „Vilniaus energijos“ akcijų perleidimą neaiškiai prancūzų įmonei „Societe Valmy Defense 22“. Tačiau Generalinė prokuratūra į šį prašymą nesureagavo. Ir tik dabar paaiškėjo, kodėl.

Pasirodo, Generalinės prokuratūros prioritetai yra visiškai kiti – ne valstybiniai, o išskirtinai vienos tematikos – tai Kauno pedofilijos bylos nutraukimas. Tai paaiškėjo šiandien Vilniaus miesto 2-ame apylinkės teisme, kur turėjo būti pradėta nagrinėti vadinamoji Kauno pedofilijos byla, tačiau ji ir vėl liko neatversta. Be to, kad teismo posėdyje negalėjo dalyvauti kaltinamojo pedofilija Andriaus Ūso našlės G.Ūsienės advokatas, prokuratūras atstovas informavo teismą, kad Generalinės prokuratūros prokuroras Simonas Slapšinskas Lietuvos Aukščiausiajam Teismui pateikė skundą nutraukti pedofilijos bylą. Dėl to Vilniaus miesto 2 apylinkės teismas sustabdė bylos nagrinėjimą, kol kasacinis skundas bus išnagrinėtas.

Net neabejojama, kad Aukščiausiasis Teismas Generalinės prokuratūros prašymą patenkins. Mat pedofilijos byloje yra minimas nužudytas teisėjas Jonas Furmanavičius, o Aukščiausiojo Teismo pirmininkas G.Kryževičius kartu mokėsi su J.Furmanavičiumi.

Be to, „Karšto komentaro“ šaltinių teigimu, pedofilijos byla teisme nebus atversta. Neva tokia Laimutės Stankūnaitės, kurios mažametės dukters tvirkinimu ir kaltinamas Andrius Ūsas, sąlyga.

Taigi, prioritetai mūsų valstybės Generalinėje prokuratūroje labai aiškūs ir labai akivaizdūs: kai reikia „nugesinti“ pedofilijos bylą, pasitelkiamas net Aukščiausiasis Teismas, o kai reikia išsiaiškinti „Vilniaus energijos“ akcijų perleidimo avantiūrą ir ginti nacionalinį interesą – nes dabar, panašu, visas sostinės šilumos ūkis po 2017 metų pereis į privačias – ir ne Lietuvos – rankas, mūsų prokuratūra akla ir kurčia.

Prancūzijos ambasada ir Rusijos ambasada Lietuvoje už “dundukus” šioje valstybėje turbūt jau ne po vieną tostą pakėlė.

Su tuo ir sveikinu generalinį prokurorą Darių Valį metinių šiame poste proga.

Komentarai

 

 

 
 1. Atrodo karščiai atslūgo,bet kliedesiai liko.Pasirodo Laimos įtaka su kiekviena diena didėja.Jau nuo jos priklauso Lietuvos energetikos likimas.
  UŽUOJAUTA.

  .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tamsta vel tycia savokas maisai?

  As gi skau, kad pedofilai ir nebaudziami niekur pasaulyje, nes tai yra medicinine diagnoze, kuri pati dar nereiskia, kad zmogus atliko ar atliks nusikalstama veika.

  O baudziami yra vaiku prievartaujojai ir tvirkintojai. Ir taip, dalis tu prievartautoju ir tvirkintoju lieka nenubausti del ivairiu priezasciu.

  Beje, o Lirtuvoje kazin ar isvis yra parengta gera ir efektyvi buten pedofilijos diagnozavimo sistema. Nors, tiesa pasakius, teisinga diagnoze siuo atveju nesvarbi, nes sia parafilija serganciu yra labai mazas procentas. O vat visokiu prievartautoju ie tvirkintoju, ypac megstanciu seksualiai isnaudot jau izengusias i paauglyste mergaites, apstu. Todel nepainiok savoku!!! Baust reikia tuos, kurie atliko nusikalstamas veikas, vadinamas nepilnameciu ir mazameciu tvirkinimu bei prievartavimu. Ir cia nesvarbu, kuo jie ten serga. O serganciu pedofilija, kurie nusikalstamos veikos neatliko, nera uz ka bausti. Be to, kaip tu juosnustatysi, jei jie nieko netinkamo nedaro? Ivesi privaloma visu diedu “sktyninga”, kaip koki privaloma plauciu persvietima?

  Ir baikit cia “kovotojai” tycia savokas painiot. Dar karta aiskinu, pedofilija – medicininis terminas, reiskiantis potrauki. Potraukis – tai dar ne veiksmas. O baudziama uz netinkamus veiksmus. Kai ta isikalsit, tai tada galesit ir “kovot”, bo dabar kaip tik sudarot salygas visokiem degradam nebaudziamiem bendoraitiskus viesnamius steigt ir dar ju paslaugom, matyt, naudojates, o gaudot ta, kas net nera diagnozuota.

  Beje, siulyciau “kovot” sdu sizofrenija. Butu tas pat. Nes daug sizofreniku paastrejimo metu girdi liepiancius balsus, kurie liepia zudyt, tai sizas ir zudo. Taigi, pagal tamstu logika, reikia visus sizus uzdaryt iki gyvos galvos, nes jie gi gali kada nors nuzudyt (arba ne, bet kam rizikuot – sizas, tai iskart iki gyvos galvos arba susaudyt, kol nenuzude – tamstu tokia logika).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. ‘aj nu jo… mazameciu tvirkinimas ir prievartavimas nera pedofilija:))))’

  Jei esi durnas gezas, tai nors tuo nesigirk. Nepilnameciu tvirkinimas ir prievartavimas yra tik tvirkinimas ir prievartavimas. Dazniausiai tokias veikas atlieka ivairus sociopatai, visokie narkotiku ar alkoholio prisigere balvonai arba is kalejimo iseje zekai, kuriem moterys neduoda, tai jie ciumpa, ka sugeba pasiciupt, kad nusilengvintu.

  O pedofilija yra vadinamas potraukis vaikams, kaip ir heteroseksualiu diedu potraukis moterims. Juk potraukis moterim nereiskia automatiskai, kad tamsta prievartauji moteris? Kazkaip nepastebejau, kad moterim reiketu bijot i gatve iseit, nes bus tuoj pat praeivio isprievartautos, nes juk praeivis hetero, taigi, jaucia jom potrauki?

  Kaip heteroseksualaus vyro potraukis moterim nera moteru prievartavimo sinonimas, taip ir pedofilija nera vaiku tvirkinimo ar prievartavimo sinonimas. Tai tereiskia tik potrauki, kuris, beje, dazniausiai neigyvendinamas. Kaip jau sakiau, amerikieciu ir rusu tyrimu duomenimis per 80 proc. vaiku tvirkintoju ir prievartautoju visai jiems potraukio nejaucia, jie tiesiog dzin, ant ko nusilengvint, nes yra sugyvuleje gezai.

  Beje, tamsta ir kiti tycia painiojantys savokas veikejai, manau, sita zinot, bet specialiai meluojat, manipuliuojat dundukais, siekdami savo raganu medziokles tikslu. Ir, beje, noredami issukt tuos 80 proc. vaiku tvirkintoju ir prievartautoju, kurie daro atitinkamus nusikaltimus, bet neserga pedofilija. Pagal tokius svolocius kaip tamsta – ju nereikia liest, nes jie ne pedofilai. O vaidinat gebancius ilist i kito fgalva, atspet jo galvoj esancius pedofilinius potraukius ir reikalaujat tipo tokius nieko nepadariusius, tik netinkamai galvojancius, nulinciuot.

  Esat durniai arba svolociai. Nes, manau, meluojat ir klaidinat su savokom tycia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Įdomiai tu čia suki tuos savo 80 procentų. Ir esi dalinai teisus – tai yra “sugyvuleję gezai”. Juos po vieną nesunkiai gaudo ir nuteisia Lietuvos teisėsauga. Problemų turime su tais likusiais 20 procentų, kurie turi postus, įtaką, pinigus ir organizuotai palaiko ir dengia vienas kitą. Kedys “užsišoko” būtent ant šitų (o gal šitie “užsišoko “ant Kedžio?). Gal siūlai bausti tik tuos primityviuosius, o galingiesiems leisti “linksmintis” su vaikučiais neatsakant už tai? Jei atvirai – gudrauji gan primityviai. Bandai dėmesį nukreipt į šoną nuo pagrindinės problemos – dalis pedofilų pas mus kol kas nebaudžiami.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • nu jo…isvartei.
   zodziu anot taves, pedofilija – diagnoze, uz kuria nebaudziama:)))))))
   kaip gripas ania?

   savokos….
   teisininkas? nu aisku, bet TIK lietuvos vienok:)))))

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Taip, pedofilija yra diagnoze, Tarptautineje ligu klasifikacijoje pazymeta kodu 64.5. Ta tarptautine ligu klasifikacija pateikat Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos puslapyje, ir taip, pagal ja irasomi ligos kodai nedarbingumo lapelyje, pavyzdziui, gripo kodas.

    Kai pradesi skirt savokas ir pradesi skirt kazkieno galvoje esancias fantazijas nuo nusikalstamu veiku, tai tada galima bus su tamsta diskutuot. O dabar su durnium, kuris ir nori likt durnium ir dar ta savo durnuma laiko privalumu, nera ka ne kalbet.

    Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...