Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

Už ką Ukrainoje kariauja Lenkijos mirties eskadronai?

2014-06-16 14:33 | Užsienis | Komentarų (163)

Naujasis Ukrainos prezidentas oligarchas P.Porošenko nutyli, kad "antiteroristinės" akcijos vyksta būtent tuose ruožuose, kur kompanija "Shell" turi pradėti skalūninių dujų gręžimo darbus

Po kiek nuodai bei samdiniai liaudžiai?

Gegužės 11-ją Kijevo oro uoste itin slaptomis sąlygomis nusileido lėktuvas, kurį pasitiko ne civiliai oro uosto darbuotojai, o kariškiai.

Iš lainerio buvo iškrauta NATO standarto karinė apranga, 500 amfetamino pakuočių bei talpos su nuodingų medžiagų markiruotėmis. Ukrainos Saugumo Tarnybos Kijevo valdybos nurodymu, tų kariškių bei jų krovinio niekas netikrino, ir visa tai buvo išgabenta iš oro uosto teritorijos automobiliais su tamsintais langais.

Krovinį lydėjo JAV CŽV darbuotojas Ričardas Maiklas. Minėtame lėktuve taip pat buvo ir “Dešiniojo sektoriaus” smogikų, ir Lenkijos privačios karinės kompanijos ( PKK) “ASBS Othago” ( Analizy Systemowe Bartlomiej Sienkievicz), prieš kelerius metus sukurtos dabartinio Lenkijos vidaus reikalų ministro B. Senkevičiaus, atstovų.

Turimais duomenimis, ši lenkų PKK per baudžiamąją operaciją Rytų Ukrainoje neteko 6 žmonių. Kitų užsienio samdinių nuostoliai tenka JAV PKK “Academy” bei jos dukterinei kompanijai “Greystone Limited” – atitinkamai 50 ir 14 smogikų. Iš 25 CŽV bei FTB pareigūnų žuvo 13.

„Tėvo gatvė“ Varšuvos apylinkėse

Lenkai aktyviai dalyvauja formuojant “mirties eskadronus” Ukrainoje nuo pat 2013-jų metų rugsėjo, kai Lenkijos URM vadovas R. Sikorskis buvo pasikvietęs į Lenkiją 86 “Dešiniojo sektoriaus” narius apmokymams Policijos rengimo centre Legionovo miestelyje, esančiame per 23 km nuo Varšuvos. Atvykę po “universitetinių mainų programos” priedanga, smogikai, tarp kurių daugiausiai buvo apie 40 metų amžiaus vyrų, išklausė rengimo kursą, per kurį buvo mokoma masinių protestų organizavimo, barikadų statymo, valstybės pastatų grobimo, gatvės mūšių taktikos, šaudymo (taip pat ir snaiperinio), ir t.t.

Lenkijos savaitraštis “Nie” buvo patalpinęs nuotrauką iš Legionovo miestelio, kurioje Ukrainos smogikai, apsivilkę nacių uniforma, buvo įamžinti kartu su civiliais rūbais vilkėjusiais instruktoriais.

Kol lenkų spec.tarnybos dresavo būsimuosius baudėjus, Lenkijos URM paskelbė oficialų pareiškimą ( 2014.02.02.): “Mes palaikome tvirtą “Dešiniojo sektoriaus” poziciją. Radikalūs “Dešiniojo sektoriaus” bei kitų sukarintų demonstrantų grupuočių veiksmai, protestuotojų jėgos panaudojimas yra pateisinami. “Dešinysis sektorius” prisiėmė visą atsakomybę už visas jėgos akcijas per pastarojo meto protestus. Tai yra sąžininga pozicija, ir mes gerbiame ją. Politikai nesugebėjo įgyvendinti taikos misijos. Reiškia, vienintelė išeitis – radikalūs “Dešiniojo sektoriaus” veiksmai. Kitos išeities nėra”.

Tuo pat metu Lenkijos premjeras Donaldas Tuskas įspėdavo Ukrainos Prezidentą V. Janukovičių dėl “neproporcingo jėgos panaudojimo” prieš “Maidaną”.

Šiandien gi Donaldas Tuskas, kurio senelis Juzefas Tuskas tarnavo hitleriniame Vermachte, reikalauja iš Kijevo naujosios valdžios, kad ši elgtųsi su “rytų maištininkais” nuožmiai, kaip su teroristais.

Gegužės vidury D.Tuskas pareikalavo, kad Vengrijos premjeras, manantis, jog „fašistuojanti Ukraina tapo iššūkiu Europos Sąjungai”, susilaikytų nuo tokių pareiškimų, ir nenukryptų nuo kovos prieš “pagrindinį priešą”, t.y. prieš Rusiją. O balandžio 24-ją Lenkijos premjeras buvo pareiškęs, esą Europa turi būti pasirengusi Ukrainos skilimui.

Geopolitikos instituto vadovas Lešekas Sykulskis pastebėjo, jog ” problema yra tai, kad Varšuvos rytų politika iš esmės yra formuojama Lenkijos žvalgybos, glaudžiai bendradarbiaujančios su JAV bei Didžiosios Britanijos spec. tarnybomis”.

Vanagai iš anapus Atlanto

Pirmoje balandžio pusėje Kijeve lankėsi JAV CŽV direktorius Džonas Brenanas. Praktiškai jau kitą dieną po jo vizito tuometinis Ukrainos režimo vadovas Turčinovas paskelbė apie “plataus masto antiteroristinės operacijos dėl Pietrytinės dalies įvykių” pradžią. Šioje operacijoje pasižymėjo ne tik JAV, bet ir Lenkijos samdiniai.

Netrukus po CŽV vadovo apsilankymo, balandžio 21-22 dienomis Kijeve lankėsi JAV viceprezidentas Džozefas Baidenas. Kalbėdamas Aukščiausioje Radoje, Dž.Baidenas pareiškė, esą Vašingtonas palaiko Ukrainos valdžią “žeminančių grasinimų akivaizdoje”, aiškiai turėdamas omeny Rusiją.

Tai ko gi reikia Jungtinėms Amerikos Valstijoms Rytų Ukrainoje? Atsakymas paprastas. Miestai, kuriuos taip įnirtingai siekia užvaldyti Kijevo režimas, yra Dnepro-Dono baseine, kur yra gausių skalūnų dujų atsargų. Ir šiuos ruožus jau nužiūrėjo kompanija “Royal Dutch Shell”.

JAV Tarptautinių santykių ekspertas Neboiša Maličius aiškino: “Šiuo atveju režimas, atėjęs į valdžią po valstybės perversmo Kijeve, naudoja karo veiksmus prieš savo pačių gyventojus dėl ekonominių siekių. Jie yra tvirtai nusprendę gauti naudos iš kontraktų, pasirašytų ankstesnės vyriausybės”.

Pamėgusio lankytis Kijeve JAV viceprezidento sūnus Robertas Hanteris Baidenas neseniai tapo stambiausios privačios dujų kompanijos “Burisma Holdings” direktorių tarybos nariu. Ši kompanija, registruota Kipre, turi leidimą įsisavinti Dnepro-Dono baseino energetinius išteklius.

Balandžio mėnesį šios kompanijos vadovybėje gavo vietą ir Devonas Arčeris – JAV Valstybės sekretoriaus šeimos bičiulis. Dar studijuodamas universitete, jis gyveno viename kambary su Kerio posūniu, o per 2004 metų prezidento rinkimus buvo Džono Kerio vyresnysis patarėjas.

Aukščiausieji JAV pareigūnai bei jų artimiausieji giminės turi didžiulių savanaudiškų interesų visose šalyse, kur tik įsiveržia JAV okupacinės pajėgos. Dar nuo karų Jugoslavijoje bei Irake laikų. Pavyzdžiui, D. Kerio pirmtakė JAV Valstybės sekretoriaus poste Madlen Olbrait turėjo verslą “nepriklausomame Kosove”, Dž.Baideno pirmtakas JAV viceprezidento poste R. Čeinis bei jo šeima, taip pat ir dar viena buvusi JAV Valstybės sekretorė Kondoliza Rais per “Holiberton” bei “Ševron” buvo priėję prie Irako energetinių išteklių.

Tokių pačių interesų turi ir tie, kas tarnauja amerikiečių interesams Rytų Europoje. Pavyzdžiui, į “Burisma Holdings” direktorių tarybą įeina Ukrainos ekologijos eks-ministras Nikolajus Zločevskis bei buvęs Lenkijos prezidentas Aleksandras Kvasnevskis.

„Antiteroristinė operacija“ – priedanga vanagų verslui?

Vienas iš potencialių skalūnų dujų telkinių, kurio įsisavinimo teisė yra suteikta kompanijai “Burisma Holdings”,- Juzovkos skalūnų ruožas.

Be Slaviansko bei kaimyninio Kramatorsko, kur gyventojų skaičius siekia 160 tūkstančių žmonių, į kompanijai “Shell” perduotą zoną įeina dar ir dalis Donecko srities (Krasnyj Luč bei Sviatogorskas), ir dalis Charkovo srities ( Balakleja bei Iziumas).

Kontraktas skalūnų dujų gavybai yra sudarytas taip, kad Ukrainos valdžia įpareigota prievarta konfiskuoti teisėtų savininkų valdas, jei tik “Shell” pareikš, esą šiose valdose reikia pradėt gręžimo darbus. Beje, vietovės, kuriose yra numatyti pirmieji gręžimo darbai, yra Slaviansko miesto apylinkėse.

Ukrainos kariuomenės, palaikomos “Dešiniojo sektoriaus”, oligarcho Igorio Kolomoiskio baudžiamųjų batalionų, bei JAV ir Lenkijos PKK samdinių, koncentravimosi vietos tiesiogiai nurodo į vieną pagrindinių baudžiamosios akcijos priežasčių – Kijevo valdžios tarnavimui JAV bei Lenkijos valdančiojo elito verslo interesams. Juk būtent ties Slaviansku bei Kramatorsku vyksta nuožmiausieji baudėjų susidūrimai su Donbaso gyventojais, o Iziumas tapo pagrindine Ukrainos pajėgų, dalyvaujančių baudžiamojoje operacijoje, baze.

Apie tai, kokiomis priemonėmis yra vykdomos baudžiamosios operacijos, byloja:

– Atakuojančiųjų ginkluotė: Smogiamieji bei transportiniai sraigtasparniai, šarvuotoji technika, 122 mm haubicos, reaktyvinis ginklas “Grad”, kurio vienos salvės pakanka tam, kad būtų sunaikinta viskas, kas yra gyva, 14,5 ha ploto teritorijoje.

– Miestų apšaudymai iš minosvaidžių, per kuriuos žūsta ne tiek savigynos būrių kovotojai, kiek taikūs gyventojai.

– Snaiperių veiksmai, dėl kurių žūsta net ir vaikai.

– Panaudojimas oro atakoms prieš Kramatorską sraigtasparnių su JTO simbolika. Šiuos sraigtasparnius pilotuodavo lenkų samdiniai. Net jų kolegos ukrainiečiai atsisakė pažeidinėti tarptautines normas, t.y. naudoti kovinę techniką su Jungtinių Tautų organizacijos simbolika.

Visa tai galima laikyti atsakymu į klausimą, kokius gi krovinius gabena į Ukrainą Lenkijos samdiniai, prižiūrint JAV spec. tarnyboms. Ir kodėl lenkas A.Kvasnevskis atsidūrė Ukrainoje, direktorių taryboje tos kompanijos, kurios veiklai nūdien yra “valomi plotai”, Ukrainos “nacionalinei gvardijai” kartu su JAV bei Lenkijos samdiniais) žudant taikius gyventojus.

Panašu į tai, jog naujoji Kijevo valdžia bei jos Vakarų šalininkai jau yra pasirengę bet kokioms provokacijoms. Net kovinių nuodingų medžiagų naudojimui prieš vietos gyventojus, kaip tai buvo daroma Sirijoje, o dar anksčiau – Irake…

Parengė Sergejus Sokolovas

Komentarai

 

 

 
 1. senės daro plaukų sklastymą per vidurį – kaip pacankės ( arba žiūro usa filmus Kojak laikų ) o apsirengę – kaip per pirmą Lietuvos okupaciją. Nėr žo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. junktis su Germanija, – kiti 11 nori junktis arba su Anglija, arba su Airija. Viskas paaiškės 19 val. namo narvelių susirinkime, kai susinešim ginklus. Vot tada ir prabalsosim kur junktis.

  Ale moterys ateis su kočėlais tešlai voliot. Apsigint galėčiau nebent bučkiu. Kitaip būsiu nukirstas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Kaip janukovicius pardave Donbaso ir Lugansko zemes issprogninimui ir “isvalymui nuo gyventoju”, taip mazuronis pardave Zemaitija. Ir ten gali ivykti panasus scenarijus, jei zemaiciai nenores “issivalyti” nuo savo zemiu, bus paskelbti teroristais ir apsaudyti haubicomis

  Thumb up 72 Thumb down 2

 4. savo grožio etaloną, apmautą raudonu maišu su nerusišku kryžiuku pagurkly. Buvau pagalvojęs, kad įsijungiau šveicarišką kanalą, ale ne . Garsas panašus į kirilicą.

  Thumb up 72 Thumb down 5

 5. -Jei Suomija istos i NATO -mes sukelsim trecia Pasaulini! -klykia burliokas savo fufaikom. Blefuoja?
  60% kad blefuoja.

  Thumb up 72 Thumb down 7

 6. KIJEVO REŽIMAS TEBESIAUTĖJA

  Praėjusią naktį vėl buvo apšaudomi iš haubicų ir minosvaidžių Slavianskas bei Kramatorskas. Vėl dešimtys žuvusių taikių gyventojų….
  Beje, reguliariosios kariaunos naudojimas prieš savo šalies piliečius,-tai neregėtas dalykas naujausiųjų laikų istorijoje…Ukrainos režimo siautėjimas viršija visas nežmogiškumo ribas….

  Thumb up 72 Thumb down 2

 7. Ukrainos link plūsta Rusijos tankų kolonos.
  liliputo gaidzio triedalas kakoj -visiskai atsitiktinis sutapimas.
  Skazy Serioga?

  Thumb up 72 Thumb down 9

 8. Laisvi laisvos salies pilieciai susirinko prie pat Parlamento -reikalaja Auksciausiosios Rados perrinkimo.
  Kaip tai tolima nuo kubilistano, kur minios per stribo gumines kulkos suvi neprileidzia.
  Skazy Serioga?!

  Thumb up 72 Thumb down 3

 9. Nei minutes niekada neabejojau, kad polikarpovnos klanas visais imanomais budais trukdys euro ivedimui. Maza ka Melage viesai “deklaruoja”. Tai eksportui.

  Thumb up 72 Thumb down 3

  • Anokia čia paslaptis- Grybauskaitė dundukus tam ir skiria, kad tie naikintų; prokuratūrą, FNTT, VSD, bankus, pinigų saugyklas,… ,Lietuvą.

   Thumb up 72 Thumb down 2

 10. Nu tupyje eti Zadornov!
  Anksciau paziuredavau jo bletska sypsenele. dabar jau nuseno. Nieks nebeina i jo koncertus. Sedi namie ir burba ant Klicko. Vis vienas kitas pinigelis nuo GazPromo. Netikras zinoma -rusiskas. Uz zmoniska baxa Putino banditai ir Zadornovui galva nuraus. Pasakys:
  -Tak i bylo…

  Thumb up 72 Thumb down 7

 11. Prie ko cia Shell ir Amerikonai? Ar autorius nezino, kad Shell priklauso Olandijos karaliskajai seimai??? Neklaidinkit visuomenes!!!

  Thumb up 72 Thumb down 6

  • “autorius zino” -tik tai, ka Maskvos radijus nuo gimimo kas ryta gieda:
   -Panika na Niujorkskoj birze!!!!!!!

   Thumb up 72 Thumb down 10

 12. parsidavelei amerikai laizantys uzpakalius,uz ka?kad magdonaldus paest irenge? ar kitoki amerikos iskrypusi slamsta? kaleimus pakankint zmones? tyngiu net bukaprociams aiskint,tik atsiminkit viena pasesit patis blogio sekla,ir vaikai,vaiku vaikai gyvens gal ir prasmatniau,bet siela bus tokia trapi nuo subjaurojimo tomis lyg uzkrata sejamomis ideologijomis….kad pamatysit greit prades ir Lietuvos mokyklose ar kino tetruose vaikai vaikus saudyti….verksit kruvinom asarom jai nesuprasit kad negalima kistis prie tu grobiku reikalu kurie veikia tik su gerais isskaiciavimais,dejau ant tos mutylos JAV,nenoriu geriau gyventi is uzgrobto turto ir mahinaciju praliejusio sitiek kraujo ir mirciu…bet amerikieciams pohui,sedi savo pilvus prikimse hodogais ir ziuri tik savo darza,o kitur kad vaikai,moteris,vyrai zusta simtais,tukstanciais,milijonais tam kad jie butu nupeneti ir aprupinti viskuo kitu,jiems POHUI o kaIKURIE IKI SIOL GAILYSI KAD UZDRAUDE JUODAODZIUS PIRKT-PARDUOT VERGOVEI…NEBESILEISKIT HIPNOTIZUOJAMI,NEBETIKEKIT TOM ILIUZIJOM APIE SVAJONIU SALI AMERIKA!!!

  Thumb up 72 Thumb down 6

   • Tu sau prasykis Dievo pagalbos,medi.O kad suprastum aiskiau ka rasau turi pasukt smegenis…nejau tau taip giliai tas amerikietiskas hodogas ruroj uzstrigo,Algirduk a? 😀

    Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Neužmirškime šendien eiti i Daukanto aikšte apsivilkit fioletineis maikem ir paimkit dauk spalvotu kreideliu tai visi piešim ir šoksim ir dainuosim apie tai kaip išlaisvinsim mergaite. Ir reikalausim kad pasakitu kur mergaites kapas.

  Thumb up 72 Thumb down 9

  • žinantys sako, kad mergaitę pervažiavo. o kiek žinoma – mergaitė muilą išnešė į čikagą. matyt koks nigeris užsižiopsojusią į didelį miestą kaimietę venckienę ir pervažiavo.
   todėl, pagal žinovus, jos kapas kaip ir čikagoj.
   todėl kai šoksim ir dainuosim, plastikos kalba paklausim ar tai teisybė.
   tie-sos.

   Thumb up 72 Thumb down 8

  • Nors ir tarnauji šėtonui, bet esi kvailas ir silpnas, amorfiška drebučių masė. Kame stebuklas? – kad kažkaip įsigudrini spaudinėti klaviatūrą berašti, nes kiekviena tokia akcija tave veda iš proto. Pasikeisk pampersus idiote, baisiai smirdi. Drebėk, lauk, galas nebetoli, nes niekas neužmiršta.

   Thumb up 72 Thumb down 1

 14. Tai ko dabar musu Grauziniene su Kirkilu i toki karsta pasaulio taska nevaro…,lai dabar ir kiek tai sutvarko sukelta chaosa-pradzioje Maidane juk tokie musiskiai drasus buvo…..,o dabar netgi nebekomentuoja del beginkliu zmoniu ziauraus zudymo…..,Auksciausiasis viska pazymi kiekvieno gyvenime…ir kai reiks atsiskaityti uz nuveiktus darbus Zemeje-bus aimanos ne tokios….

  Thumb up 72 Thumb down 3

  • O kodėl pamiršai konservus? Nevalia pamiršti, jei visus mini , parašyk ir apie konservus…jie irgi lėkė palaikyti maudano.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 15. negi už puko anteną ir pokelį per ox ido galima pardavinėti Tėvynę ?

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • dar tik įsibėgi.
   bet pagal esamą informaciją, banderlogų naciai tuo jau užsiima.
   netgi ne ištisais kaimais, o ištisomis teritorijomis.

   Thumb up 72 Thumb down 2

 16. vaje…. žmonės šeimas, namus turėjo, o į ką tie bepročiai baigia paversti Ukrainą? Dieve, atvesk juos į protą…

  Thumb up 72 Thumb down 1

 17. Sokolovai
  tokio tipo apžvalgos reikalauja bent trejetos inforomacijos šaltinių citavimų, nes nepatikima informacija tampa šaukštu deguto statinėje medaus. Tikiuosi mane supratote. Pagarbiai aAlgirdas

  Thumb up 72 Thumb down 7

 18. Masių imlumas – labai ribotas , supratimas – nežymus , užtat užmiršimas
  didelis … Tiktai tą , kas tūkstančius kartų kartos paprasčiausias sąvokas
  ,,masė ,, panorės įsiminti …
  A. Hitler .
  P.S. Pasikartokime ; ,, Rusai puola ,, ,, KGB ranka ,, ,, Putinas … ,, ,, Ukrainos separatistai ,, ,, Maskvos propaganda ,, ,, Iš Rusijos atslenka
  šalčiai ,, [ orų prognozė ] ,, . Toliau skaityti komentarus ir atsiminti ;
  – Jie gali turėti savo nuomonę , kol ji sutampa su mūsų įsiminta tiesa …

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • per kazkurias zinias rodo juodam fone tamsiai pilkas raide “IMPERIJA”PUOLA” ta dar pamirsai paminet…

   Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Birželio 17-ąją 12 val. S.Daukanto aikštėje tradicine meno akcija bus paminėta Garliavoje valdžios paminta Lietuvos Konstitucija

  Meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim“ laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai jau 25-ąjį kartą paminės besaikį valdžios smurtavimą Garliavoje ir 2012-ųjų gegužės 17-ąją pamintą Lietuvos Konstituciją, pasisakys prieš dabartinę valdžios savivalę ir melą, prieš politinius teismų procesus, prieš vaikų pavertimą „valstybės paslaptimi“.

  Kaip ir prieš mėnesį, laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai prezidentūrai įteiks dar vieną eksponatą D. Grybauskaitės pilietinės edukacijos centrui. Prisidėti prie šios pilietinės prezidentės iniciatyvos – rinkti ir dovanoti eksponatus piliečius įkvėpė „Neužmirštuolė“ – kitas Respublikos prezidentės globojamas projektas. „Kol prisimename, niekas negali atimti Lietuvos laisvės ir iškreipti mūsų istorijos“, – sakė D. Grybauskaitė, kviesdama į projektą įsitraukti visus mielus Lietuvos žmones.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • jūs vis skelbiat ir skelbiat tą patį štampą.
   tik niekad neparodot, kaip tas neapykantos lietuvai valanda įvyksta.
   ir ką jūs galit parodyti? 6-8 šizoidinius sektantus su fioletavom maikėm?
   lygiai taip pat bus ir dabar. taip bus kol nuo savo vidinės neapykantos mūsų valstybei nenusprogsit venckakedyno patvory.

   Thumb up 72 Thumb down 8

   • Iskrypeliai net tryksta meile kubilistanui.
    Po musu akcijos ir vel atvesit autobusa, pilna Subinkos pediku?

    Thumb up 72 Thumb down 1

 20. Jei ne mistinis siokolioffas, taip ir nežinotume apie įvykius pasaulyje.Buvau jau sunerimęs, ar jis neatmušė savo sparnelius į sausą eglelę.Betgi ne, laimingai sulakstė į ukrainą ir savo sakališku žvilgsniu pamatė super slaptą lėktuvo atskraidintą krovinį su super slaptais užrašais ant dėžių.Savo sakališka akim pastebėjo lietuvę biatloninkę, šaudančę taikus rusus.Ir pas lenkus pastebėjo Tėvo gatvę, nu nebūtų sakalas.O ką jau bekalbėti apie amerikoniškus imperialistus, sukėlusius sumaištį ukrainoj, pasigviešusius į rusijos skalunus ukrainoj, prieš tai organizavusius bėgti iš šalies patį tikriausią proletarą Bibinovičių, net nespėjusį pasiimti auksinį batoną.Pastebėjo ir broliškos rusų tautos humanitarinę pagalbą, ešelonais atsiustus traktorius, imperialistų pavadintus tankais.Iš kur jiems žinoti, kaip atrodo rusiškas traktorius.Ir dar daug daug bus pastebėjęs sokolioffiukas, pasiruošęs papasakoti tupams litovcams, ką savo žvitria akim pamatė praskrisdamas visą ukrainą.Bet tai bus kituose straipsniuose.Apie kapitalizmo grimasas ir naša raša pasiekimus.Pasauliui labai reikalingas tavo tiesos žodis.

  Thumb up 72 Thumb down 4

 21. Jei ne mistinis siokolioffas, taip ir nežinotume apie įvykius pasaulyje.Buvau jau sunerimęs, ar jis neatmušė savo sparnelius į sausą eglelę.Betgi ne, laimingai sulakstė į ukrainą ir savo sakališku žvilgsniu pamatė super slaptą lėktuvo atskraidintą krovinį su super slaptais užrašais ant dėžių.Savo sakališka akim pastebėjo lietuvę biatloninkę, šaudančę taikus rusus.Ir pas lenkus pastebėjo Tėvo gatvę, nu nebūtų sakalas.O ką jau bekalbėti apie amerikoniškus imperialistus, sukėlusius sumaištį ukrainoj, pasigviešusius į rusijos skalunus ukrainoj, prieš tai organizavusius bėgti iš šalies patį tikriausią proletarą Bibinovičių, net nespėjusį pasiimti auksinį batoną.Pastebėjo ir broliškos rusų tautos humanitarinę pagalbą, ešelonais atsiustus traktorius, imperialistų pavadintus tankais.Iš kur jiems žinoti, kaip atrodo rusiškas traktorius.Ir dar daug daug bus pastebėjęs sokolioffiukas, pasiruošęs papasakoti tupams litovcams, ką savo žvitria akim pamatė praskrisdamas visą ukrainą.Bet tai bus kituose straipsniuose.Apie kapitalizmo grimasas ir naša raša pasiekimus.Pasauliui labai reikalingas tavo tiesos žodis.

  Thumb up 72 Thumb down 4

 22. kiek daug pasirodo rusofobu.Tai visiskai nesigaudantys geopolitikoj zmogenai,lygiai tokio pat mentaliteto,kaip kijevo maidaunai,kuriu parsidavimo jankiams deka ir prasidejo pilietinis karas.Jis atsiris ir iki lietuvos,tai tik laiko klausimas.Giedokit ditirambus jankiams ir toliau,nesusiprateliai menkystos.

  Thumb up 72 Thumb down 5

  • mūsiškiams kaip tik ir nereikia, kad kas nors padėtų demaskuoti, kad mūsiškiai nesugeba

   Thumb up 72 Thumb down 0

 23. intelektualiai , kaip teisme, užsidėjau beretę, ir dėl visa ko išsiskleidžiau lietsargį, tskant neprilytų galvon.. Nors, pagalvojau – per burną išbėgs. Svarbu neatkišti apatinės lūpos. kaip tas ru federacijos burbuoklis prie sno.

  Tai kai aiškino apsiputojęs – man apspjovė kristalinį kineskopą iš vidaus. Betuk. paduok mazgotę. Lendu valyt.

  Thumb up 72 Thumb down 5 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras