Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 26 Sekmadienis
 

Ukrainos prezidentui vadovauja JAV ambasada

2014-02-21 15:49 | Užsienis | Komentarų (80)

KK nuotr.


Sergejus Sokolovas

Iš Ukrainos žiniasklaidos:

JAV Ambasadorius Ukrainoje Džefris Pajetas mano, esą prezidentas V. Janukovičius yra atsakingas už naujojo Ministrų kabineto formavimą. Apie tai jis tiesioginiame CNN televizijos eteryje pranešė telefonu iš Kijevo: “Prezidentas Janukovičius turi nuvesti šalį link naujos ateities, ir jis privalo tai padaryti, pasikliaudamas naująja vyriausybe bei pakeisdamas konstituciją….”.- kalbėjo tiesiogiai iš Kijevo JAV Ambasadorius.

Ir dar iš Ukrainos žiniasklaidos:

Susitarimo dėl krizės sureguliavimo projektas numato Ukrainos prezidento V. Janukovičiaus įgaliojimų ribojimą, per 48 valandų laikotarpį grįžtant prie 2004-jų metų konstitucijos galiojimo…..Susitarimas numato koalicinės vyriausybės suformavimą 10 dienų laikotarpiu…..Anot šaltinių…, Janukovičius esą sutiko, kad pirmalaikiai rinkimai įvyktų 2014–jų metų gruodį. Derybų partneriai- V. Janukovičius, V.Kličko, A. Jaceniukas, O.Tiagnibokas, S.Tigipko, taip pat Vokietijos, Prancūzijos bei Lenkijos Užsienio reikalų ministrai…

Taigi, nieko naujo. JAV bei kitų Vakarų valstybių emisarai elgiasi Ukrainoje tarsi savo kolonijoje, “dvilypiam Janusui” Janukovičiui suvaržytos “galios” su “indulgencijos galimybe”, riaušininkai bei juos globoję užsienio emisarai tapo lygiaverčiais sandėrio partneriais.

Na, o kas atsakys už sužvėrėjusių banditų riaušes ( ypač per dvi praėjusias dienas), už sužeistus bei nužudytus pareigūnus, už kurių skydų slapstėsi bei tebesislepia JAV “indulgenciją” gavęs “dvilypis Janusas” Janukovičius, akivaizdžiai “pradelsęs” valstybės perversmo “negrįžtamumo ribą”, lieka neaišku. Kaip ir neaiški kadaise taikios Ukrainos ateitis.

Ar įsigalės pilietinis karas? Ar išliks Ukrainos teritorinis vientisumas? Ar Ukraina skils į skirtingų valstybių įtakos zonomis tapsiančias dalis? Na, čia jau kaip pasakys JAV Ambasada….

Komentarai

 

 

 
 1. Čia ,šiuose tinkluose uždarbiauja niekingi kremliaus chalujai. “saulėlydis” ,kiti rusų balvonai platina propagandinius teiginius.Rusai nerimsta.Ką jie darys,kai nepirks naftos,dujų?Putleris nesukūrė infrastruktūros rusijoje,kuri sugebėtų gaminti produkciją.Žudikų,išsigimėlių imperija kariaus ,žudys …

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. UKRAINOS LAUKIA ĮVYKIAI, KURIŲ FONE “MAIDANAS” PRILYGS UODO ĮKANDIMUI

  Ukrainos “rada” vykdo visus valdžią užgrobusiųjų, bei savo “teismus” visoje šalyje rengiančių “chunveibinų” nurodymus bei užgaidas. Valdžios užgrobimas legitimizuojamas per “teisinių nonsensų suirutę”.
  Šįvakar “rada” priėmė nutar imą paleisti “politinius kalinius”, suimtus ne tik per “Maidano” įvykius. Tarp paleidžiamųjų, pavyzdžiui, – Vitalijus Zaporožecas, 2011 metais nušovęs milicijos majorą, broliai Dmitrijus bei Sergejus Pavličenko, 2011 metais nužudę vieną Kijevo teisėją, studentai iš Chersono, kurie buvo kaltinami kriminalinės paieškos operatyvininkų žudymais…
  Iš viso nutarta paleisti į laisvę 23 tokius asmenis. Kol kas 23….
  Istorinė patirtis rodo, jog po tokio pobūdžio perversmų būna masiškai atleidžiami teisėsaugos pareigūnai ( o “teisinė suirutė” teisėtumą interpretuoja savaip bei šališkai), o į jų vietą skiriami iš lalėjimų paleidžiami kriminaliniai nusikaltėliai, kurie kai kam yra “kovotojai už laisvę” bei “politiniai kaliniai”.
  Esant tokiai įvykių raidai, Ukraina taps panaši į Kinijos chunveibinų kadaise valdomą Kiniją. Arba į pradinės stadijos hitlerinę Vokietiją su jos “ilgųjų peilių naktimis”. Kas yra susipažinęs su šiais įvykiais, tas supranta, į kokio kruvino siaubo katilą papuolė Ukrainos liaudis.
  Ateis diena, kai “Maidanas” bus Ukrainos žmonių paskelbtas vienu juodžiausių šalies istorijos puslapiu.
  Ten viskas tik prasideda. Pajutę kraujo skonį sustot nebegalės.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 3. 2013m. lapkričio mėnesį komentavau taip:
  PAGAL TEISINĘ LOGIKĄ DABAR ŠIS UKRAINOS VADOVAS TURĖTŲ PASIKEISTI SU JULIJA TYMOŠENKO VIETOMIS….

  VISAS RETRO KOMENTARO TEKSTAS:
  Politologai, stebintys Ukrainoje vykstančias permainas gan vieningai pripažįsta, kad progresas pastebimas. Kol kas ne toks, kokio vis labiau siekia šios šalies visuomenės dauguma, bet jis vyksta ir tai negalės neatsiliepti per įvairius būsimus rinkimus. Svarbu, kad bent jau naujas rinkimų įstatymas neįstrigtų galutinai. Ši, pokalbio tarp prezidentų informacija savo esme gan panaši į tą slaptą pažymą, dėl kurios aplinkybių jau parašyta šimtai rašinių žiniasklaidoje. Tiesa, absoliuti dauguma tų rašinių nutyli pačios pažymos esmę, bet dėl to ji niekaip nesumažėja. Slaptumo grifo telefoniniam pokalbiu su Ukrainos prezidentu nesuspėta uždėti, tad Lietuvos visuomenė sužinojo V.Janukovičiaus aiškinimą: „Ukraina neatlaikė ekonominio spaudimo ir šantažo. Jai buvo grasinama riboti jos prekių importą į Rusiją, ypač iš įmonių Rytų Ukrainoje, kur sukoncentruota didžioji dalis pramonės, kur dirba šimtai tūkstančių žmonių. Vertinama, kad Ukraina patirtų milijardinius nuostolius. Tokias savo sprendimo priežastis nurodė prezidentas V.Janukovyčius per pokalbį telefonu su prezidente šią savaitę“, – BNS sakė J.Neliupšienė.

  Kuo buvo kaltinama Julija Tymošenko? Pagrindinis kaltinimas, kad ji nuvyko į Maskvą ir su Rusijos prezidentu V.Putino suderino kai kuriuos ekonominius santykius dėl energetinių resursų įsigijimo. Visai neseniai panašiai tą patį padarė ir V.Janukovičius. Tik klausimas šį kartą buvo dar svarbesnis Ukrainos ateičiai. Pasirinktas “žemas nusilenkimas” šiauriniam kaimynui. Vienasmeniškas… Pagal teisinę logiką dabar šis Ukrainos vadovas turėtų pasikeisti su J.Tymošenko vietomis. Gal jam nesunku būtų priprasti prie kalėjimo aplinkos, nes yra joje beveik porą matų jau buvęs už kriminalinį nusikaltimą. Žinoma, tai tik panašumo priminimas. Nėra Ukrainos valdžioje jėgų, kurios galėtų analogiškai pasielgti. Tačiau, yra besikeičianti ukrainiečių nuomonė, kuri vis labiau svyra ryšių su Europos sąjunga stiprinimo kryptimi. Tad ir dabartinis prezidentas priverstas pagalvoti apie savo ir jo aplinkos ateitį. Tai, kad jis ruošiasi atvykti į žinomą ES renginį Vilniuje – bet kuriuo atveju yra geras ženklas ateičiai. Tai kur kas geriau negu “Kinijos sienos” statybos.
  —————————————————————————————————–

  P.s. Manau, kad V.Janukovyčiaus Vilniuje buvo praleistas paskutinis, gal net pats svarbiausias šansas išlikti prezidentu visuomenės akyse. Dabar gal jau didžioji dauguma ukrainiečių jį gali vertinti kaip tėvynės išdaviką. Tokiame kontekste jau laisvos J.Tymošenkos aštri kalba įgyja realią prasmę. Žinoma,ne Maidano aikštėje nusikaltėliai turi būti teisiami. Tam yra teismai ir reikalingos procedūros, kurios yra naudojamos demokratinėse šalyse. Viskas turi būti atlikta pagal įstatymų baudžiamąsias normas ir ne kitaip. Žinoma, neatmestina tikimybė, kad V.Janukovyčiui pavyks pasislėpti Ukrainoje ar Rusijoje. Nepamirškime Rytų imperijos, kuriems toks laisvės siekio proveržis Ukrainoje gali grėsti neramumais šalies viduje. Gal dar ne visus varžtus demokratijai spėjo naujų laikų “caras” užveržti? Bet tai jau būtų atskira tema. Matysim.

  Thumb up 72 Thumb down 4

 4. Man labai seniai tapo aišku, kad komunizmas, fašizmas, kapitalizmas ar globalizmas yra tik vieno savininko skirtingų krautuvių iškabos. Apie tai yra kalbėjęs iš sovietų konclagerio sugrįžęs mano tėvas, jau 40 metų, kai miręs. Vienai ir kitai pusei Siono išminčiai vadovauja, prižiūrėdami jeigu kuri pusė nusilpsta, tuojau pat būna finansinė injekcija aliekama.
  Todėl ir Lietuvos kvisligai bei kolaborantai, labai sėkmingai, naujai tarnystei buvo pritaikyti, desovietizacija(liustracija) sužlugdyta, o į vertybes kuriančią, labiausiai okupacijoje kentėjusią tautos dali buvo tiesiog nusispjauta! Todėl Lietuvos prezidentais yra tinkami būti didžiausi išdavikai ir svetimųjų tarnai, kurie su vadinamaisiais ,,dešiniaisiais” pasikeisdami toliau lietuvių tautą ,,išformuoja”.
  Turime įsisąmoninti,kad yra tik dvi ,,ideologijos”, tai yra būti ištikimam savo tautai ir būti savos tautos išdaviku, tarnaujant svetimiesiems!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Dėl objektyvumo, pradėkit dėt nuorodas į šaltinius, nebūkit Pikaso lygio.. :)
  Laukiu rimto straisnio, apie tai “Kam tai naudinga?”. Įdomių minčių tuo klausimu galima pasiskaityti pas Bžezinskį :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Slava Klycko! Gera pradzia -puse darbo.Laisve Tymosenko! Biboviciu i Bilarusija.

  Thumb up 72 Thumb down 6

 7. Užsakovai vėl duoda Pikasui darbo.
  Džiugu dėl žmogelio. Manau, paskelbdamas tekstus keliolikoj portalų, šis darbštuolis-trolis pusėtinai prisiduria prie pensijos.
  P.S. įdomu, ar perpastindamas tekstus, jis pabando juos perskaityt?

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • O kam jam tuos „perpastinamus“ tekstus skaityti? Jis tik pelėsius nupučia ir kabina. Jum rašo,- jūs ir skaitykite!

   Thumb up 72 Thumb down 1

  • Niekados nesu gavęs kokio nors užsakymo. Niekados už savo mintis komentarų puslapiuose nesu gavęs nei cento. Visados stengiuosi sekti įvykių pulsą ir į jį atsiliepti. Kartais tam tinka ir ankstesnės mintys. Kokios jums problemos? Gal galite paaiškinti?

   Thumb up 72 Thumb down 4

   • Kažkaip labai sunku patikėti, kad pas tokį visapusiškai išsilavinusi žmogų tedirba tik vienas dešinysis smegenų pusrutulys. Ir tas pats, kaip kokia vėjarodė, tiesiogiai priklausomas tik nuo kubiloidinės politikos vėjo krypties.
    Belieka Tatai tik pavydėti, kad susirado tokį su „sdielano v CCCP“ kokybės ženklu pagamintą pasišventųsį propogandistą. O dar nemokamai. Ir sekasi gi žmonėms… Rask tu man šiais laikais tokį, kuris dieną-naktį šitaip veltui ardytųsi.

    Thumb up 72 Thumb down 0

    • Man nėra labai svarbu, kad jums sunku mane suprasti. Pragmatiškai nusiteikę asmenys gal net nelabai suvokia ką gali veikti nuo nieko nepriklausomas, idealistiškai nusiteikęs skaitytojas. Mano siekis savo prasme yra labai paprastas. Noriu, kad Lietuvoje neplistų neokomunistinės metastazės. Tas tikslo paprastumas visai nereiškia, kad tai gali būti lengva įgyvendinti. Ypač šiuo atveju, kai Lietuva imperijos akimis vis dar yra “severo zapadnyj kraj” ir ją norima vėl įtraukti į Rytų imperijos erdvę. Kaip beje, ir slystančią iš Kremliaus rankų Ukrainą. Nemanau, kad vienas kitas toks straipsnis, kaip S.Sokolovo ar LL Drižiaus gali paveikti labiau mąstantį skaitytoją. Ukraina suka demokratinės šalies link ir galima jai tik palinkėti šiame kelyje nesuklupti.

     V.Landsbergis manęs nesusirado. Esu jį gyvai matęs šiame šimtmetyje tik vieną kartą, jo knygos “Visas Čiurlionis” pristatyme. Visi, dažnai pateikiami komentarai apie mano atlygį už viešas mintis, pezėjimai, kad rašau užsakytus komentarus yra visiški paistalai. Siūlau tokiais absurdais netikėti. Mane galima įtakoti tik argumentuotais bei prasmingais komentarais.

     Thumb up 72 Thumb down 4

 8. Malacius Pancerovas:
  -…Kad neprasidėtų panašus sukilimas Maskvos Raudonojoje aikštėje – juk rusai galėjo tris mėnesius mokytis iš ukrainiečių, kaip statyti barikadas, kaip organizuoti gynybą, kaip blokuoti kelius.

  Thumb up 72 Thumb down 3 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras