Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 20 Sekmadienis
 

Ukraina: isterija prieš sveiką nuovoką

2015-02-19 14:02 | Nuomonių ringas | Komentarų (173)

Ar V. Landsbergis yra pasiruošęs savo anūką Gabrielių iš Briuselio persiųsti į Donbasą? Tai būtų įrodymas, kad jis nuoširdžiai tiki karinio sprendimo sėkme ir kad jis pasiruošęs rizikuoti savo anūko likimu. KK nuotr.

Antrojo šaltojo karo sukelta politinė isterija Lietuvoje tęsiasi. Dar daugiau – ją bandoma eskaluoti. Apie tai liudija naujausi ekskomjaunuolių, mūsų karo šauklių Vytauto Landsbergio ir Lino Linkevičiaus pareiškimai. Kaip visada išsiskiria mūsų „naujasis patriarchas“, kuris, reaguodamas į paskutines pastangas sustabdyti kraujo liejimą Ukrainoje, tėškia, jog Vakarai „tokie kvaili, kad nebereikia ir kvailinti toliau“. Tiesa, jis dar nėra galutinai praradęs vilties dėl JAV prezidento. „Man vienintelis kylantis klausimas – ar prezidentas Barakas Obama kapituliavo, ar ne?“ – sako Lietuvos „vanagų“ ir isterikų dvasinis vadovas.

Taigi, pagal Vytautą, Angela Merkel ir Fransua Holandas yra kvaili Minskas-2 suokalbio, lygintino su istoriniu Miuncheno suokalbiu, dalyviai. Jie bailiai ir kvailiai. Beveik Vladimiro Putino marionetės.

Svarbiausiam karo tribūnui antrina ir mūsų Užsienio reikalų ministras, neapsiverčia liežuvis jį vadinti diplomatijos šefu. Nes diplomatijos jo pasisakymuose šiuo klausimu nepastebėta. Ministro manymu, Vakarai prisideda prie konflikto eskalavimo savo neveiklumu, kuris kyla iš situacijos Ukrainoje nesuvokimo. O jei nesuvokia, tai aišku – jie kvailiai.

Psichologinę įtampą siekiantys palaikyti bando paveikti mūsų viešąją sąmonę, skiepydami mintį apie tai, kad blogis slypi ne tik Rytuose, kad blogio jėgų įtakoms pasidavė Vokietijos kanclerė, Prancūzijos prezidentas ir gal net, baugu, JAV prezidentas.

Tiems, kas jau tapo šio politinio spiritizmo seanso dalimi, siūlyčiau kuo greičiau sau įsignybti ir grįžti jei ne į diplomatinių aukštumų, tai bent į sveikos nuovokos erdvę.

Sveika nuovoka juos nuleistų ant žemės, leistų operuoti realiais faktais, bet ne iliuzijomis. Politiniai iliuzionistai norėtų, kad viskas vyktų pagal jų norus, kaip toj rusiškoj pasakoj: „Lydekai paliepus, man panorėjus…“. Realioje tikrovėje tenka skaitytis su faktais: karas vargšėje Ukrainoje vyksta, masiškai liejasi kraujas, ne tik fizine, bet ir socialine prasme, griaunami milijonų žmonių gyvenimai. Kadangi žmogaus gyvybė yra aukščiausia vertybė, karo mašiną reikia stabdyti. Sveiką protą ir žmoniškumą išlaikę asmenys sakytų: stabdyti karą reiktų dar ir dėl to, kad būtų išlaikytas šansas išgyventi Ukrainos valstybei. Šiandien šios šalies valstybingumui yra iškilusios rimtos, net fundamentinės grėsmės. Karo veiksmų nutraukimas, daugelio blaiviai mąstančių analitikų nuomone, leistų išvengti šios šalies ekonomikos bankroto, drastiško socialinio degradavimo ir naujų politinių perturbacijų – revoliucijų, perversmų ir t.t.

Karinės isterijos skatinimas, ginklų tiekimas ir kitos „vanagų“ siūlomos priemonės toliau griautų Ukrainos valstybingumo pamatus.

Todėl, manau, nereiktų kvailiais vadinti tų politinių lyderių, kurie gerai suvokia grėsmes pačiai Ukrainai ir visam kontinentui bei prisideda prie karinių veiksmų stabdymo. O dabartinis V.Landsbergio, L.Linkevičiaus ir kitų „vanagų“ politinis elgesys prieštarauja tikriems, autentiškiems Ukrainos ir, be kita ko, Lietuvos nacionaliniams interesams. Kenkia jis ir Europos konsolidacijai, kontinento integracinei strategijai.

P.S. Aukštoji politika turi ne visada gerai suvokiamą poveikį konkrečių žmonių, bendruomenių, firmų gyvenimui. Pavyzdžiui, jei karo šaukliai nugalėtų, mūsų jauniems vyrams tektų eiti į karą. Iš to karo ne visi grįžtų ir t.t. Įdomu, ar tą ryšį suvokia „kvailus“ Vakarus keikiantys? Tarkim, ar V. Landsbergis yra pasiruošęs savo anūką Gabrielių iš Briuselio persiųsti į Donbasą?! Juk tai būtų įrodymas, kad jis nuoširdžiai tiki karinio sprendimo sėkme ir kad jis pasiruošęs rizikuoti savo anūko likimu. Suprantu, kad tam reikia asmeninės drąsos. Ar jos turi kitus bailumu kaltinantis Vytautas? Taip pat ir jo nomenklatūriniai bendraminčiai.

Povilas Gylys

Komentarai

 

 

 
 1. Mano nuomone ,LIETUVOJE teisybės sakymas prilyginamas ;šunauja,runkeliai, balvonai, kremliniai ,penkta kolona,bambaliniai, patvoriniai ir t.t.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. Protingiausia būtų tam skersam žmogėnui iš vis patylėt,na,o jei jau taip niežti nagai ir liežuvis-eitų tvartelin lehornus lesint.Komandoj su šv.Gabrielium.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. Egzistuoja žudikai maniakai, kurie masiškai žudo žmones vien dėl to, kad būtų atkreiptas dėmesys į juos. Taip Lanzbergis ir Linkevičius, kursto karą, gerai žinodami, kad jame žus daugybė nekaltų žmonių. Tačiau tik pažvelkime, Jų pavardė masiškai vardinamos masinėse informacijos priemonėse, Visur pilna jų straipsnių ir nuotraukų. Linkevičius net yra ne kartą pasakęs, kad dėl tokių aštrių karingų pasisakymų mes esame matomi ne tik Europoje, bet ir Amerikoje. APIBENDRINANT GALIMA PASAKYTI LANZBERGIS, LINKEVIČIUS IR KITI KARO KURSTYTOJAI YRA VISIŠKAI PANAŠŪS Į ŽUDIKUS MANIAKUS.

  Thumb up 21 Thumb down 3

   • Algirdai,tu esi kurčias ir aklas ir dar ne visiškai adekvatus.Ir labai žemos kultūros žmogelis.Ir tą atvirai rodai.Pagalvok.

    Thumb up 2 Thumb down 0

   • Gerai,kad tokių pusiaupročių,buvusių žmogžudžių ir žydšaudžių pallikuonių Lietuvėlėje ne tiek daug ir tėra. Lai jie ir toliau šuniškai loja….

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Gerai,kad tokių pusiaupročių,buvusių žmogžudžių ir žydšaudžių pallikuonių Lietuvėlėje ne tiek daug ir tėra. Lai jie ir toliau šuniškai loja….Pagalvok,Algirdai

    Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Viskuom kas rasoma o pamastykite kodel apie tai rasoma.Niekas nera daroma siaipsau

  Thumb up 8 Thumb down 1

 5. ..kad Lietuvos teisesaugai ir politikams algos pirmiausiai butu pakeltos iki 50 000.Pirmiausiai del to jog jau jie ir ju 7 kartos yra zmoniu prakeiktos

  Thumb up 8 Thumb down 1

 6. Ji atskleide politiku ir teisesauginku juodaja uzuolaida ir parode kas ten slaptai yra daroma pries kiekviena kuris bandys ieskoti tikrosios tiesos

  Thumb up 11 Thumb down 3

 7. Na aš manau, jei ne Lansbergis, tai šiandien mes būtume Rusijos kolonija, o gal dar ir būsime, jei nesugebėsime vertinti aplinkybių.

  Thumb up 2 Thumb down 15

 8. kokio profesoriaus “dedulės” ar kokio jankių pasiūsto agento švedo pavarde John Ohman provokacijų !!!, kuris norėjo išsiūsti į Ukrainą 7tonas “humanitarkės”, iš kurių 6,5tonos karinės aviacijos karininkai atmetė, nes tai buvo ginklai ,šoviniai ir žvalg. prietaisai ir jie draudžiami siūsti kariaujančiai šaliai .

  Lietuvoje veikia teroristų rėmykla :
  ww.youtube.com/watch?v=ivJlM3uD4H0
  Johnas Ohmanas dirba Ukrainos Neo Nacių … – YouTube :
  ww.youtube.com/watch?v=cl0h9rLE8m0

  Thumb up 7 Thumb down 1

  • Tas stasys pavyzdinis partinukas su nuzombintom smegenelėm niekad sau neleis suprasti, nes jam mano supratimu, atimtas mastymas.

   Thumb up 5 Thumb down 1

 9. Žioplumas ne lyga, tai greičiau trukumas kurį visada galima kompensuoti žiniomis ,..tai va ..ir jei sieksite peržengti ta trukumų slenksti pasivartykite ta pačia pasauline šiukšliadėže (youtube).. nebus ten sunku rasti tų pačių separatistų filmukų solidarizuojant save su būtent sovietine Rusija ..o Novorosija tik spalvota nakleiką bandant paslėpti akivaizdžias sąsajas su tuo laikotarpiu ,.pasakysiu netgi daugiau tiek pas mus tiek ten (rusijoje) .tie stereotipai labai gajus ir tik jie vieninteliai dar leidžia Putinui realizuoti išorinio priešo įvaizdį ..kurio pagalba ta tauta vis dar pasiduoda būtį valdoma ..Kas nutiks kai tai nustos veikti ? ..suprantama Rusijoje bus didelis BUM. Todėl tai ka matote šiandiena Ukrainoje ..vertintina iš dviejų galimų variantų ..pirma ..Rusijai reikia laiko suvaldyti savo palaidus galus r.Ukrainoje..todėl provokacijos ir žudynės tesis, gal ne tiek akivaizdžiai kaip buvo , bet bus ..Bus netgi bandoma parodyti ar imituoti dideles pergales Ukrainos frontuose. Bet tai tik žaidimas akims dumti ..Lavrovas aiškiai davė suprasti kad ginklų tiekimas į Ukraina butų klaida ..Iš dalies manau tas tikrai teisinga ..Norint suvaldyti padėti tame regione pirmučiausia reikia sumažinti įtampa..Antra karas po truputį persikelia į ekonominių politinių interesų priešprieša ,.. o tai ne mažiau pavojingas Ukrainai tarpsnis. Beje pridėkime ir dar viena labai iškalbinga faktorių …už dujas tiekiamas separatistams Gazprom sąskaita bus išrašoma Ukrainai …ne Novorosijai kuri kaip ir neegzistuoja . Ir tai rodo kad planai Putino keičiasi ..Jis linkęs mažinti įtampa kraujų ir pereiti prie kitų spaudimo ir įtakos svertų. ..siekiant savo planų . Todėl ta Europa ir tyli ..Ji laukia o kas bus toliau ? Kiek ir ko reiks paaukoti Ukrainai tam kam jai bent pavyktų suvaldyti savo vidaus socialines problemas , o kas nutinka kai šalies BVP krenta dviženkliu skaičiumi manau ir patys dar prisimenate ,.aišku prisimena tie kurie nesėdėjo valstybės paramos kišenėje ..Galiu tik spėti ..bet Pabaltijo valstybės pajaus didelį pigių Ukrainos prekių antplūdį . Todėl jai šiandiena labai svarbi išorinė parama tiek finansine tiek politine prasme ..atveriant langus į vakarų Europa ..o Lietuva tam puikiausiai turėtų tykti ..taip kaip mes jau gavome progos įsitikinti kiek marga pati Europa ir kaip sunku joje rasti vienos bendros nuomonės ..Netgi tokiais aktualiais klausimais ..kaip išgyvenimo klausimas.

  Thumb up 1 Thumb down 8

 10. Du metus jau karo laukiu,niekaip nesulaukiu.del ko karo laukiu,tai cia nesvarbu.tiesiog musu tipo valstybe britvom triedzia.nebus tu zaliu elfu pas mus.cia kapeikas tik plauna kazkas.po 5 metu ar taip ar kitaip visiem krachas ateis,nes mes per daug ispindeje esam.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 11. Rusija ir Ukraina suras bendrą kalbą, o brolžudiško karo kurstytojai bus nubausti. Europa jau susigaudė, kad Ukrainos valdžioje demoniškos jegos ir jos grėsmė ne tik Europai, bet ir visam pasauliui. Pamažu atbunda ir ukrainiečiai. ir tik visiški idiotai gali manyti, kad įmanoma sunaikinti Rusiją (145 milijonai žmonių), kurios neįveikė nei Napalijonas, nei Hitleris ir Staliną ji atlaikė, nors buvo sunaikinta beveik visa inteligentija, vienuoliai, šventikai ir net progresyviai mastantys darbininkai. Nereikia Rusijos tapatinti su Sovietų Sąjunga, nes sovietinių ir net Kigibistinių reliktų Lietuvoje liko daugiau, pvz.” mus puola”, vieninga nuomonė, persekiojimas kitaip mąstančių.

  Thumb up 14 Thumb down 1

 12. Va radau….

  Поговорите с оперативниками или следователями. Они подтвердят, что любые свидетельские показания обязательно нужно проверять. Человек гораздо чаще, чем ему кажется, склонен подменять реальные события тем, что ему показалось или послышалось. Чему существует множество бытовых свидетельств: от игры в «глухие телефончики» до случающихся коммуникативных недоразумений. Историки то же самое знают о мемуаристах: лучше, чтобы один письменный источник подтверждался другими. А уж о передаваемой в воспоминаниях прямой речи посторонних лиц и говорить нечего: чаще всего передающий сильно искажает смысл, по-своему расставляет акценты, опускает важные нюансы, приводя то, что запомнил, а не то, что было на самом деле. При чем происходит это не по злой воле: часто события происходят так быстро, что человек не успевает сориентироваться, а потом постфактум от других достраивает картину случившегося.

  Thumb up 4 Thumb down 1

 13. Oi kiek cia daug vatniku rubliniu, jums vis dar moka? Kacapai jus prasmirde, ateis jusu galas viena diena, atei putleriui galas taip pat ir Ukraina bus didi valstybe, cia tik laiko klausimas, o jus ir paliksit kacapu vatnikai amzinai.

  Thumb up 2 Thumb down 14

 14. Kai kacapas turi ka est, tai soka Kazaciok. Kai est nebeturi,- ateina Gorbis su Perestroijka. Isvados:
  1. Vakaru ekonomines sankcijos Maskvai.- pakankamai veiksminga, nors ir ilgalaike priemone.
  2. -Kai atsargoje yra dar ir Wermachto patirtis.
  3. Nes gan didele tikimybe, kad jankiai Antra karta nebesuklys, kur siusti savo pagalba.
  4.-Nors… ka gali zinot,- gal ir vel juos EU gasdna labiau, nei atsilikusi Rusija. Kaip ir Treciasis Reichas tada.
  5. Vistik Ukrainai pagalba turi buti visokeriopa. Ir Karine. Laisves karys turi but geriau aprupintas, nei kacapas plesikas.

  Thumb up 2 Thumb down 14

 15. Pagarba ukrainieciu uzsispyrimui kovoje uz savo teises. Juos maskoliai ir vel apgauna, o jie ir vel bando.

  Thumb up 3 Thumb down 13

 16. ww.youtube.com/watch?v=tfZN8Cu7FlU

  Po Papūnio kakojimo “rusai puola” parodija

  Thumb up 10 Thumb down 1

 17. jau trecia desimtmeti mes nuolat zinom, kad rusai puola. puola, puola, puola…
  dideliu nuostoliu del to amzino landsbergisko zvygavimo kaip ir neturejom.
  iki siu metu.
  siemet uogeles jau pradejo sirpti.
  uz norvegiskas dujas mokam trecdaliu brangiau negu kainuotu gazpromo. ir tai neskaitant to, kad jau kelerius cankstesnius metus duju tarife buvo to kubilinio-grybauskaitinio independo dedamoji.
  siu metu biudzete net TRECDALIU daugiau skirta kariskiems reikalams. ar isivaizduojat toki fantastiska suoli bet kurioje sferoje, bet kuriais metais lietuvoje nuo 1991 m.? turekim omeny, kad biudztas iprastai deficitinis, t.y. ir vel teks skolintis. pajamos nepadidejo, o gal net atvirksciai.
  tuo tarpu karui – trecdaliu daugiau. is kur pinigai? is kitu biudzeto reikmiu. socialiniu, svietimo, sveikatos apsaugos ir pan. juk rusai puola.
  va jums ir juokeliai apie babos tunelius iki pirmo berzelio… va ir senio kagebisto zvygavimai, jo favorites isteriski rekimai…
  akivaizdu, kad siekiama bloginti valstybes gerove (jei tokia yra), kurti, autokratija, cenzura, tiesos ministerijas, kirsinti, pjudyti zmones tarpusavyje, kad gyvenimas lietuvoje taptu kancia. tada tikrai nenuostabu, kad ir pas mus bus maidanai, liesis kraujas, karines chuntos valdzioje keis viena kita…
  kaip tada juokausim?

  Thumb up 25 Thumb down 4

  • Ne vien mes tai sakom – viso pasaulio politologai, žurnalistai, karvedžiai tvirtina kad Rusijos užpuolimo grėsmė Pabaltijo valstybėms labai reali. Paskaityk CNN, ABC News, CBS News, BBC, Sky News, Washington Post, Times ar bet kuriuos kitus pasaulinius informacijos šaltinius. O gal tik KK, LL ir Rusijos TV tavo šaltiniai?

   Thumb up 3 Thumb down 20

   • Dvasios ubage, koks tavo reikalas ką kas skaito…skaityk tu ką nori, mes skaitysim ką norim.

    Thumb up 15 Thumb down 1

   • mielas komentatoriau, išvardijai gan solidžias massmedia, bet kur dingo lietuviškasis Delfi ir super leidinys “15min” ? Šiaip tai galvoti būtina nuosava GALVA.

    Thumb up 17 Thumb down 1

   • Tu ruskeliais vadini lietuvius, o tu “lietuvi”, jeigu tikrai taip yra – esi paprasciausias sarlatanas. Pokario metais iš JAV pranesinejo, kad partizanai lauktu ir jie ateis pagelbeti. Kur jie? Ne taip seniai, jie issigine, kad jie sito nesake.

    Thumb up 17 Thumb down 1

    • jūs kolega nataukškit niekų – Amerikos Balsas lietuviškai transliot pradėjo 1952 metais…
     Pasidomėit prieš rašant nesąmonę ar melą

     Thumb up 2 Thumb down 2

   • gerai kad bataljone jusu nemoko skaityti. o tik perpastinti standartinius rezimo stampus.
    komentare, kuri tu “sudirbai” kalbama apie LIETUVOS biudzeta ir LIETUVOS zmones.
    paskatytum lietuvos biudzeta…..

    Thumb up 6 Thumb down 1

  • Lietuvoje nebaudžiama už kvailysčių platinimą , taip kad prašom ir toliau,..dėl skonio tikrai niekas nesiginčys ..ka ten tautinė išmintis sako „duok kvailiui kelia“ ? tai ir duodam . Galite su savimi pasiimti ir tas kelias likusias vietines adiozines personas,.nuolat čia kabančias ..:))

   Thumb up 2 Thumb down 11

  • ”Kėgėbistai” gerbiami Landsbergis ir Grybauskaitė pačiam yra blogi, o tikras kgbistas putleris, iš to valgęs duoną, yra toks geras?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. kedofilai, rusofilai, putinopfilai, žygaitininkai, antiukrainiečiai, antiamerikiečiai, antisemitai, antieuropiečiai, anti-NATO rėksniai – tai vis ta pati Rusijos propagandistų armija, kariaujanti prieš Lietuvos valstybę ir jos sąjungininkus. Labai blogai, kad Lietuvoje šie išdavikai nesodinami iki gyvos galvos už valstybės išdavystę.

  Thumb up 1 Thumb down 22

  • teisingai.
   sodinti iki gyvos galvos, saudyti, tremti visus isdrisusius galvoti. neatitinkancius demokratinio rezimo standartu.
   malonu, kad parodai, koks lietuvoje demokratijos lygis. aciu landsbergiui.

   Thumb up 18 Thumb down 2

   • sodinti būtina tik Tėvynės i6davikus, parsidavusius Lietuvos priešams, Būtent tai ten ir siūloma. Nevaidinkit durnių, rubliniai tituškos – vatnikai.

    Thumb up 1 Thumb down 17

    • Jei tu manai, kad čia rusai RAŠO, tu gyliai klysti.Rusai rašydami paprastai daro daug klaidų, jiems sunki lietuvių kalbos gramatika.Daryk išvadas berneli, mąstyk iš naujo ir dink į delfį, šiame portale prasivardžiuoti negalima.Nenešk tų kakučių ir mėšlo.

     Thumb up 16 Thumb down 1

     • ononimus > žmones varinėti ne kiaules liuobti ..gal geriau grįžk prie sau įprastos veiklos .. :)

      Thumb up 2 Thumb down 10

     • Su mielu noru liuobčiau, jei man nupirktum kiaulę ar bent porą kiaulių ir pamokytum šitų veiksmų.

      Thumb up 6 Thumb down 1

     • Perskaityti teksta ir ji suprasti ..tai ne tas pats ..!

      Thumb up 1 Thumb down 3

  • Isivaizduoju, kaip garsiai klyki “Rusai puolaaaaaaaaaaa…”.Daug megztu bereciu sunesiojai.

   Thumb up 8 Thumb down 1

 19. Net Rusijos dienraštis „Kommersant“ jau aprašė, kas iš tiesų nugalėjo Ukrainos karius Debalcevės mieste. Tai – ne buvę Donbaso šachtininkai ir traktorininkai, kaip viešai Vengrijoje iš Ukrainos tyčiojosi Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, o elitiniai Rusijos kariuomenės daliniai. Faktiškai Debalcevės katile Vladimiro Putino ne šachtininkai ir traktorininkai, o Rusijos specnazas. Kariauja profesionalai, pozuoja tik šachtininkai…
  Abejočiau, kad Povilas Gylys būtų galėjęs tapti politinės ekonomikos dėstytoju, nebuvus komjaunuoliu?
  P.Gylys rašo kaip tikras komjaunuolis. Gal už lojalų rašinį ir atlygį iš Kremliaus gauna?

  Thumb up 3 Thumb down 26

  • Ech antanai, mesk tu tą politiką į šalį,buvę, nebuvę tie traktoristai, siūlau geriau (iš dainos žodžių neišmesi ! )
   Taigi :
   Švents antanai medžiu tavi
   Maukis kelnes, lipk ant manis.

   Thumb up 15 Thumb down 2

  • Matai, Rusijos laikrastis gali rasyti ka nori, kartoti Kijevo chuntos pasakas. Ir niekas jo nekeikia, tuo labiau – nebaudzia.
   tuo ir skiriasi Lietuva nuo Rusijos.
   Vos tik tu pamatei neitinkanti rezimui straipsni, tuoj apsipylei prakeiksmais, smeiztais, autoriu irasei priesu sarasa…
   Na ir iskart bukiausias pikasinis bereciu stampas – jei mums neitinka, reiskia apmokamas Kremliaus, Putino, Saratovo troleibusu parko…
   Lygiai taip pat galima teigti, kad tu esi etatinis rezimo spec tarnybu darbuotojas, kurio pareiga smeizti kitaip galvojancius. Savaime aisku, uz tai gaunantis riebia alga is biudzeto.
   P.S. O kaip tau patinka komjaunuoles, is idejusios tapusios komuniste dar jaunysteje, partines mokyklos politines ekonomijos destytojos virazai? Vadovybe dave nurodyma nutyleti si klausima?

   Thumb up 18 Thumb down 1

  • kad Rusijoje nėra Lietryčių ,Delfių.Parsidavusių laikraščių ir žurnalistų yra visur.

   Thumb up 8 Thumb down 1 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...