Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 3 Penktadienis
 

Tvirtinasi versija, kad D.Kedį norėta palaidoti kaip neatpažintą

2010-04-27 12:55 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (228)

Laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas jau greitai gali tapti ne laikinu, o nuolatiniu generaliniu prokuroru - mat puikiai sugeba sekti chuntai tinkančias pasakas apie Kauno įvykius ir D.Kedžio mirtį (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

Vis labiau stiprėja įtarimas, kad Drąsių Kedį ketinta palaidoti kaip neatpažintą. Gali būti, kad kažkas iš policijos, atvykusios į lavono suradimo vietą ant Kauno marių kranto balandžio 17 d., žinojo, kad šis lavonas – Drąsiaus Kedžio.

„Oi, kaip jie su tuo lavonu lėkė! Kaip lėkė! Su švyturėliais!“, – „Karštam komentarui“ pasakojo Šlienavos gyventoja, kurios pavardė redakcijai žinoma.

Pasak moters, dar neteko girdėti, kad lavonus vežtų su švyturėliais ir „tokiu greičiu“.

„Tas švyturėlių kaukimas buvo baisus, kad net ausis užsikimšau. Tuo metu aš kaip tik stovėjau prie parduotuvės, kai vežė“, – pasakojo moteris.

Ji teigė net į laikrodį tada pasižiūrėjusi – buvo 12.14 val.

Šlienavos gyventoja sakė vis laukusi, kada praneš apie rastą kūną. „Laukiu vieną dieną, tyla, laukiu antrą dieną, tyla… Tada jau kilo įtarimas, kad su tuo lavonu čia kažkas ne taip“, – sakė moteris.

Paklausėme, ar iš tiesų Drąsiaus Kedžio kūną rado žvejys.

„Taip, čia tai tikrai taip. Jis žvejojo valtelėje, o čia, kur cementas, gerai prisišvartuoti. Išlipęs į krantą ir rado“, – sakė moteris.

Tai, kad pastaruoju metu visuomenei kuriamos pasakos, rodo ir šalia D.Kedžio kūno rastas ginklas.

Pirmiausia, radus šalia lavono šaunamąjį ginklą, turėjo būti iškviesti kriminalistai, aptverta įvykio vieta, tikrinti pėdsakai, įregistruota įvykių knygoje, pranešta per televiziją. Tas nebuvo padaryta. Buvo tik pasiimta tai, kas buvo padėta – išvakarėse paliktas Drąsiaus Kedžio kūnas.

Kita vertus, labai jau juokingai atrodo ir šie faktai: šalia V.Naruševičienės kūno numestas Drąsiaus Kedžio šaunamasis ginklas, iš kurio nebuvo iššauta, o šalia D.Kedžio kūno randamas ginklas, iš kurio nušauti teisėjas J.Furmanavičius ir V.Naruševičienė. Ir tas ginklas, kuris rastas šalia D.Kedžio kūno, – tai dujinis pistoletas, perdirbtas į kovinį. Ir čia jau net dešimtos klasės mokiniui kilo klausimas: jeigu D.Kedys ruošėsi žudyti J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę, kam naudojo neaiškios kokybės, be garantijos, iš dujinio pistoleto į kovinį perdirbtą ginklą, kuris negali garantuoti sėkmingo šaudymo, jei turi neperdirbtą savo?

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš Kauno policijos mano, kad Drąsius Kedys spalio 5 d. galėjo būti suimtas ir slapta įkalintas.

„Baigėsi 6 mėnesių suėmimo terminas, Algimanto Valantino generalinio prokuroro poste neliko, o laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas galimai pabijojo pratęsti suėmimą. Kedys, kaip atsisakęs "nuoširdžiai prisipažinti" dėl teisėjo ir Naruševičienės nužudymų ir nesutikęs viešai atsiprašyti "dėl šmeižto", buvo nužudytas. Matyt, buvo tikėtasi jį, kaip ir kunigą Mikutavičių, palaidoti kaip neatpažintą. Tačiau netikėtai Kedžio kūną morge atrado giminaičiai, todėl staiga šalia kūno, kaip atsarginis variantas, „atsirado“ pistoletas, su kuriuo nušauti teisėjas Furmanavičius ir Naruševičienė, ir dabar Kedį padarys atpirkimo ožiu šitoje žudynių istorijoje“, – tokią versiją KK išdėstė ilgametis Kauno komisaras.

Laikinojo generalinio prokuroro R.Petrausko pasisakymai leidžia susidaryti prielaidą, kad būtent taip ir pasibaigs Kauno įvykių tyrimas.

Vakar R.Petrauskas pareiškė, kad J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės nužudymo byla gali būti pabaigta tirti per kelias savaites.

Žinant, kad šią bylą tiria Generalinės prokuratūros ONKT departamentas, vadovaujamas A.Kliunkos, jau dabar galime spėti, kaip baigsis šita byla: keli policijos agentai paliudys, kad „juos Kedys pasamdė nužudyti teisėją ir L.Stankūnaitės seserį“, kad jie „slėpė Kedį ir nešiojo jam valgyti“. R.Petrauskas, kaip išnarpliojęs per dvi savaites amžiaus žmogžudystę, bus patvirtintas generaliniu prokuroru, ir viskas – istorijos pabaiga.

Ir dar – D.Kedžio kūno atpažinimo išvakarėse Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo nepratęsė generalinio prokuroro pavaduotojų G.Jasaičio ir V.Barkausko kadencijų. Pergalė prieš klaną? Jokiu būdu ne – iš sistemos šitie prokuratūros vadovai niekur nedingo. „Karšto komentaro“ duomenimis, pasibaigus generalinio prokuroro pavaduotojų kadencijoms, G.Jasaitis ir V.Barkauskas lieka dirbti Generalinėje prokuratūroje – tik kitose pareigose. 

Ar dėl tokio kėdžių perstumdymo Generalinėje prokuratūroje savo gyvybę paaukojo prieš pedofilų klaną pakilęs Drąsius Kedys?

2010-04-27

Komentarai

 

 

 
 1. Prmiausiai griebtų tą kvailę Stankūnaitę,gerai pakratytų tai viską pasakytų.Nes ji su Ūsu tikrai daug zino.O tokią vėplą galimą greitai sutvarkyti.O,kad Kedį nuzudė,tai šv.tiesa.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. naruseviciene buvo nusauta prieangyje.taip rase spalio 5 ar 6 kd.reiskias ji atidare duris zudikui…, o ne ejo is kiemelio, kaip kazkas skleide..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. negi Grybauskaitė tuos du paliks dirbto generalinėje prokuratūroje. Tai kam toks žaidimas. Jie vėl darys nesąmones.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ko is to sunsnukio noreti??? juokinga jam viskas kaip matote.. bus nebejuokinga kai i generalinio kede pasodinsime mano babute kuriai as sakysiu ka reikia daryti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. kaip gyvensime toliau, jei vadovaus sis "prokuroras".visi matom kaip jis sunkiai rezga sakini,lupos dreba,galva i sonus linkcioja, o svarbiausia lupos dziusta ir kraiposi su sypsena.padovanokit jam kas nors lupu drekintuva.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Idomu, koks asilas, nusoves du zmones, nesiosis ginkla 7 menesius? Ginkla zudikas arba numeta prie lavono ( kad netycia kas nepamatytu jo veliau bandant ginklu atsikratyti) – arba tuoj po nuzudymo sunaikina ( supjausto dalimis ir ismeto skirtingose vietose). Negi Kedys bus toks zioplas? Reiskia – visa ta laika ginklas uvo pas kazka kita. Koks tikslas saugoti nuzudymo iranki? Tik vienas – planuojanat kada nors reikalui esant ji "pakišti". Gali buti, kad teseja ir Naruseviciene nusove Kedys. O gal ir ne Kedys. Bet kad jis pats buvo nuzudytas, o ne uzspringo vemalais – tai faktas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Jei prisimenat, būtent KK nuo pat pradžių rašė, kad Drąsiaus mama TIK GIRDĖJO ŽINGSNIUS, bet NEMATĖ, kad iš namų išėjo būtent Drąsius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. man sake , tik girdejo,kad kas kas leidziasi laiptais ir pagalvojo,kad cia sunus taip anksti iseina is namu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Kazkas is visuomenes entuziastu ar zurnalistu galetu atlikti labai naudinga darba: isvardinti is eiles visus ivykius, tiksliau faktus, kurie ivyko iki sios dienos. Yra tikrai idomiu nuomoniu ir versiju, bet kartais jau pabegama i lankas arba nukrypstama nuo faktu, taip tik gaistamas visuomenes vykdomo tyrimo laikas. Pvz., yra rasomos versijos, kad Kedi pagrobe is namu, bet kiek skaiciau mama mate ji iseinanti, tai gal atmeskim tas nerealias versijas, kad neklaidziotume. Paskaicius toki faktu sarasa, gal paaisketu, kiek vis tik suviu buvo paleista i teiseja, is vieno ar dvieju ginklu (su duslintuvu ar be), kelinta valanda Stankunaite paskambino sesei, ji buvo nusauta iseinanti is namu ar savo namuose, kuriomis dienomis buvo nusalinti prokurorai, kuria diena buvo uzpultas Zilius, kuria diena del ugnikalnio jis negalejo parskristi i Lietuva, bet jam buvo nupirktas bilietas ambasadoje, kada kitos mergaites tevas su mergaite buvo issiusti i uzsieni, kuria diena buvo skambinta ir siulomas advokatas dingusiam kedziuj,kuria diena usas atsisako valstybines apsaugos, ar prie rasto Kedzio buvo pastebetas ir ginklas, ar ginklas "rastas" veliau ir t.t. ir pan. Sarasas galetu buti be jokiu interpretaciju, tik faktai, juos renkantis zmogus, galetu ir suklysti, bet manau kiti mielai pataisytu, skelbdami nuorodas i faktus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. tai man atrodo labai keista, nes lavonas buvo pakastas, nors ir ne giliai, o ginklas buvo neuzkastas, tiesiog metesi ant zoles per metra nuo tos vietos, bet buvo pastebetas ne is karto. Tiesiog atsikase lavona, is karto isimete i masina ir nuleke su svytureliais. O kad apsizvalgyt aplinkui, aptvert teritorija ir apsaugot ikalcius, kazkaip niekas nesusiprotejo. Bet kaip visada, kaltu nebus. Aciu dievui, viskas gerai baigesi, ginklas niekur nedingo, lavonas, nors ir pakastas, mires ne smurtine mirtimi (gal koks suo apkapste, pries tai numireliui veida „ibrezes“ ir netycia apvertes ji ant pilvo), tai kaltu ieskoti net ir nereikes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Viskas labai įtikinama ir logiška. Bet kodėl Prezidentė (manau, kad ji viską žino) dengia susiluošinusią šiame skandale teisėtvarką ir muistosi, kodėl VSD, VRM ir LR gen. prokuratūra dirba petys į petį kryptimi, kad byla būtų užmuilinta?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. O vakar per tv žvejys pasakojo kepurę šalia gulėjusią matęs. Tik, va, vėmalų niekur nebuvo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Nei kudabiene nei krivicakas, neina toliau. Jie tikina kad su kedziu susidorojo pedofilu klanas, netgi daleidzia kad dalyvavo zudyme. Jei jis suplanavo zudynes, kaip vertinti jo pasakyma "skirsiu savo gyvenima kovai su pedofilija"? Po pimo nuzudymo ir dar nepagrindinio asmens, kova baigta. Netinka niekas. Kam reikalingas viesbucio kambarys? Po nuzudymo ten sleptis? Nesiruose jis nieko zudyti. Kazkas (pagal uzsakyma) pasiule pasekti teiseja ir kitus. Jis sutiko, bet buvo kazkur uzdarytas ir ta pacia diena (ryta) atliktas darbas, o kedys uzdarytas. Pirmus menesius gali buti kad jis dazesi, nes atnesdavo spauda ir rodydavo kad jis zudikas ir iesko policija. Veliau pradeta usa santazuoti, galbut kad kompensuotu prarasta bizni. Pinigai dideli, o usas tiek neturejo, jo klaniniai jam nedave. Tada ir prasidejo visos nesamones. O TV irgi pasiskyrste, vieni puola tik usa, kiti kaip imanydami ji gina. Kazkodel toliau neinama, galbut bijoma kedzio likimo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. www, as abejoju ar ginkla salia jo rado. Pirmuose pranesimuose lyg ir nebuvo to mineta. Tik veliau dakure, kad ginklas gulejo per metra nuo mirusiojo, todel ji veliau pastebejo, kazkaip atsitiktinai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. !!! – 2010 04 28 08:49 Versija dejai beveik kaip petrauskas. Sodyboje laikant, maistu reik aprupinti netik auka, bet ir priziuretoja, nes nepaliksi be prieziuros "kazkur" To indira stai ka radau. jei butu laikomas ligonineje, tikrai neismestu salia jos. Jei ismestu teisesauga, ginklas butu ikistas i kisene, butu "dirbama" pagal instrukcijas, aptverta, kvieciami kedziai ir t.t. Sitas radinys sokiravo ir pacia teisetvarka, matosi is veiksmu ir kalbu. Jie tikejosi kad atiduos gyva, apdirbta, bet sitaip nelauke. Juk kuno poza, ginklo vieta, zole ir visa kita, tai tiesiogine nuoroda kazkam.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Paziurejes nemazai filmu apie CSI(Crime Scene Investigation)ir kokius stebuklus jie daro (aisku filmuose) bet juk filmams statyti daznai naudojamos realios bylos.Taigi rimtiems ir saziningiems tyrejams sia situacija ir per savaite butu viskas nustatyta. Visu pirma geras tarnybinis suo butu toli vedes pedsakais. Antra teritorija turejo buti aptverta nieko i ja neprileidziant. Dabar matosi, kad Kedzio kuna veze su zibureliais…Ir tai musu salis -LIETUVA. Mat neranda, net kur jis septynis menesius buvo ? O kaklas melynas kodel ? Todel kad su batu, ar ranka veidas buvo spaudziamas prie zemes….Taip zole atsirado kvepavimo takuose.Taip susikruvino veidas. Tie patys "berniukai" buvo ir pas Ziliu.Ir teisingai Zilius sako, kad jis turejo guleti salia, nes butu lengviau patiketi, kad kartu gere.Butu susimuse ir viens i kita sove, ar panasiai. Jei Zlius sako, kad girdejo minint Kedzio pavarde, kokio pagrindo yra juo netiketi ? Kodel jis turi meluoti , ar isigalvoti ? Usas tai turi pagrindo meluoti, nes zoles rast bus galima ir jo subineje, jei jis pateks pagal nuopelnus i kalejima.Ten su tokiu straipsniu klabai myli.Tai yra svarbiausia Lietuvos byla !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. siaip KK turetu pareikalauti seimo kad prokuroru ir tyreju atlyginimus jiems ismoketu…ne stik per kk ima aisketi tiesa ir islysti galai…

  kas nedirba , mielas vaike ,tam ir duonos duot nereikia,cia betingiui ir co

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ?domuKovas 31, 2011 16:52Aci?, J., uz aysuktmas. Tikiu, nuosirdzius. Visiems mums suktis reikia, nes auginame vaikus ir ieskome papildomu pragyvenimo saltiniu. Kol kas auditoriais, su kuriais susid?riau, dziaugiuosi. Tikrai man teko puik?s.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. indira – 2010 04 27 20:43
  maciau vakar komentara,kazkas minejo, jog usas turi sodyba Kedainiu rajone, ir paskutini menesi ten daznai lankydavosi, nes kaimynai mate.. o paklausius ekstrasenses, kad kedys buvo laikomas butent kazkur medinej sodyboj ties Kedainiais.. oho cia tai sokiravo mane. Įvertink:

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. 2010 04 28 02:34
  Matoniene – Ziegzdriu psichiatrines ligonines direktore Matonis – Lietuvos kriminalines policijos biuro virsininkas, Kaunas

  KOKIE DAR BL.. DAR CZV , ATPLAUKDINTAS MANO MANYMU NUO ZIEGZDRIU PUSES LINK SLENAVOS, TEN IR REIKIA IESKOTI PEDSAKU,IR ZIEGZDRIU PSICHIATRINE LIGONINE YRA UZDARAS REIKALAS NUO VISUOMENES, KUR GERIAUSIAI SLEPTI AUKA , KANKINTI, GIRDYTI VAISTAIS IR KITAIP ATITINKAMAI ELGTIS SU JUO, GI KAIP TIK TEN NIEKAS JUO NET BUTU NESUSIDOMEJE, PAGALVOKIT KAIP TAIP PARANKU, SIULAU KRATYT ZURNALISTAM ZIEGZDRIU LIGONINE …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Paimti Palaima uz subines geri, prizadeti apsauga kaip liudinikui, jis pasakytu kur buvo laikomas Kedys. Kai pasakojo venckiene kad trukinejo risys (3 kartus) turbut vaziavo masina. Vaziuojant masina risys netrukeneja, jis trukineti gali einan patalpoje (rusys, leidziantis i rusi laiptais ir t.t., kur betonines sienos. Greiciausia jis jau ejo "paziureti-pasiimti" Kedi. Bet turbut pamates kazka, visi planai buvo pakeisti, arba tik parode bet neatidave.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. ar po drasiaus dingimo spalio 5 d, buvo apieskotos Uso sodybos esancios kedainiuose ir kauno rajone?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Zinote dar kas??? Drasiaus drabuzius prades radineti ivairiose vietose ir aiskins neva jis ten slapstesi. Drabuziai gi irgi dinge is namu. O kur vincesteris?? Zodziu tie padarai dar ilgai klaidins tauta. reikia kuo greiciau pradeti veikti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Kas vakar žiūrėjot TV3 Kudabienės laidą "Srovės"?
  Tur būt atkreipėt dėmesį į buvusio saugumiečio atsakymą, kad žmogus gali būt užmuštas vienu smūgiu, reikia tik pataikyt į kaklo arteriją, po tokio smūgio išsilieja kraujas pro visas ertmes:nosį, akis, ausis, ką ir patvirtino Kedžio pusseserė Sonata. Jie tą pastebėjo nuėję į morgą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Facebooke per 5 dienas Drasiaus Kedzio atminimo grupeje jau 9600 nariu. Jie visi laukia tolimesniu veiksmu. Esu 100 procentu isitikines, kad per pirmas dvi savaites i judejima bus surinkta 30 000 nariu vien is interneto, o tai jau 2kartus daugiau negu didziausia socdemu partija. Tada jie prades su mumis skaitytis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Kazkada valantinas (?) pper tv, paklaustas kodel pereme byla vilnius, prasitare "kauno klanai". Vyksta razborkes tarp klanu, o kedi "padejo" uso uzsakymu. Kodel furma, todel kad apkaltinti kedi. Kodel naruseviciene, kad parodyti kas nuzude teidseja. Ginklas prie narusevicienes, patvirtinti kas zude. Teisesauga yra nupirkta visu, todel ir "metese" su tyrimo medziagos aiskinimu. Kodel prezidente nori bet negali (kaip rusai sako). Todel kad tai labai dideli EU pinigai, kuriuos norejo pasisavinti grupuote (klanas) su valdininku, valdzios pagalba. FNTT kazkodel sujauke visa sita plana. Dabar nezinoma kaip iseiti is padeties. Prokuroro uzduotis kaip nors itikinti liaudi kad nenukentetu prestizas. PREZIDENTE galima vadinti zudiku bendrininke, nes valantinas, per ę val. jai isaiskino situacija. Tada ir buvo pradeta ziureti ne vaikas, tevas, bet ivaizdis. Ir galite sneketi kiek norite apie pedofilu klano zudyti kedi, bet viskas labai paprasta. Zurnalistai, kurie "mato" tik usa, gali buti "nupirkti" kito klano. Taigi krivickai, jei nebijai kedzio likimo, paviesink tikra situacija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Prokuroras draugas-ponas Petrauskas dirba taip kaip reikia u=sakovams.Draugui-ponui Petrauskui teisingumo reikalai i6 viso ner8pi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. Ilgai galvojau apie J.Furmanaviciaus ir V.Narusevicienes nuzudimo motyvus, tiek is D.Kedzio puses, tiek is pedofilu klano puses. Budamas D.Kedys as irgi zudyciau tokia tvarka Furmanav.>Narusev.>Usas>Stank. Jis zinojo, kad galejo nusauti maksimum 2-3 zmones, po to ji pagautu policija. Taip jis yra uzsimines ne vienoje laidoje. Kodel ne Usas pirmas? Todel, kad tik Usas buvo vienintelis itariamasis toje byloje. Nuzudzius Usa, kazin ar kas butu pradeje kaltinti Furmanaviciu, juolab, kad byla neseniai buvo perduota i "zemesni" apygardos teisma, kuris neturi teises apkaltinti teiseja. Naruseviciene nudejo todel, kad zinojo, jog jos dukters is vis negelbes niekas, ir motina savo atpildo negaus. Tuo tarpu Stankunaite bus prisiuta prie bylos, kaip Kedzio dukreles mama. Taigi cia motyvai eiles tvarkai nustatyti, bet ne patiems nuzudymams. Pries Kauno ivykius Kedys kaip niekada neturejo didelio motyvo zudyti, nes jam gana neblogai pradejo sektis viesinti informacija, kaip tik tuo metu buvo parodytos pirmosios televizijos laidos apie ji kamavusius rupescius. Viskas lyg ir igavo pagreiti!
  Dabar idomioji dalis, pedofilu klano motyvai:
  Nepaslaptis, kad Kedziui buvo grasinama baigti tai, ka pradejo, nekisti nosies. A.Zilius yra uzsimines apie tai interviu, kuris buvo duotas iskart po "Kauno ivykiu". Aisku Kedys kaip "ejo" taip ir ejo be stabdziu. Tada klane buvo priimtas sprendimas pasalinti Kedi, nes jis tikrai pasidare gresme pedofilams. Taciau pedofilai jo negalejo tiesiog pradanginti, tai butu didziausia nesamone, patys suprantat kodel, viesumas jam tapo kaip ir apsaugos skydu, nuo netiketos zuties pavyzdiui. Taigi, jeigu man butu duota uzduotis pasalinti Drasiu Kedi, as butent daryciau taip: Anksti ryte isvilioti ji is namu su pasiimtu ginklu/ais butu baikes, pvz. anoniminiu skambuciu apsimetant, kad turi jam naudingos informacijos ar pan. Buciau Kedys, rizikuociau eiti, pasiemes ginkla su savimi, nors ir itardamas kazka negero. Taip D.Kedys pasalinamas is eterio. Dabar kodel pedofilu klanas nuzudo Furmanaviciu ir Naruseviciene? Kokie motyvai? Aisku pirmasis motyvas apkaltinti Kedi nuzudymais, po to paskelbti ji begliu ir pradeti tariama jo paieska ir pan. Taciau yra svarbesnis motyvas: Narusevicienes dukrai buvo nekas su sveikata, 8 metu mergaite i mokykla vaiksciojo su pampersais. Mokykloje ji apsisysiodavo ir apsikakodavo pasakojo jos mokytoja bei jos kaimyne, pensininke. Ji buvo svarbesnis irodymas negu Kedzio dukra, kuri galejo tik papasakoti apie orgijas. Ji buvo fiziskai suzalota pedofilu, tai patvirtino Kedys duodamas interviu, kad pedofilai jai kaisiodavo i uzpakali. Kedzio dukrele sake mazdaug taip: "ji tai pastoviai verkia, o as tai dar bandau kenteti", savaime aisku kodel pusesere verke. Budamas pedofilu "strategas", pasalinciau siuos labai svarbius fizinius irodymus, kuriu taip lengvai neuzglaistysi, kaip su Kedzio dukrele. Aceit ji ten viska issigalvoja. Nusaunama Naruseviciene, tam, kad galetu atsikratyti (issiusta i uzsieni) jos dukros, kurios mano nuomone mes gyvos jau nebematysim. Tuo paciu, zinoma, kad Naruseviciene turejo liudyti teisme, vos po 2 valandu, nuo jos mirties. Galbut kazka svarbaus, nezinau. Furmanaviciaus nuzudymo motyva kiek sunkiau nustatyti, bet budamas ivykiu strategas tureciau nuzudyti ji, arba Usa, nes vienos Narusevicienes nuzudymas, pripaiznkit, atrodytu kiek keistokai. Tariamas Drasiaus Kedzio ituzis negalejo issilieti vien tik ant Stankunaites sesers. Todel buvo nuspresta, prie tos pacios, nuzudyti galbut moraliskai silpnesni J.Furmanaviciu. Dar sakoma, kad Furmanavicius turejo kompromituojancios medziagos apie pedofilu klana, ir ta ryta bande atiduoti ja kitoms rankoms. Tai papasakojo buves saugumo agentas K.Vilkauskas, kuris ir paprase jo, kad si medziaga butu perduota.

  Dar mano komentaras apie Uso, laikino generalinio prokuroro R.Petrausko ar kitu valstybes pareigunu pasisakyma – "D.Kedys mums buvo reikalingas gyvas!". Ne velnio! Tai buvo zmogus kurio darbais pasitiki svelniai tariant 90% Lietuvos gyventoju. Kas gali pasigirti tokiais reitingais be prezidentes? Tai asmuo, kurio pasisakymu ne tik klausytu, bet ir jais tiketu 2 is 3 o gal ir daugiau Lietuvos pilieciu. Ar tai ne milziniska jega? Apie ka D.Kedys butu kalbejes, ka butu iskapstes tikriausiai nereikia pasakoti. Pedofilams ir ju bendrininkams tikrai jis buvo reikalingas dinges arba mires…
  p.s. visa informacija paimta is ivairiu interviu, komentaru, straipsniu. Tai tik mano asmenine nuomone, kuria neprivalote patiketi.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...