Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 7 Penktadienis
 

Tvirtinasi versija, kad D.Kedį norėta palaidoti kaip neatpažintą

2010-04-27 12:55 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (228)

Laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas jau greitai gali tapti ne laikinu, o nuolatiniu generaliniu prokuroru - mat puikiai sugeba sekti chuntai tinkančias pasakas apie Kauno įvykius ir D.Kedžio mirtį (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

Vis labiau stiprėja įtarimas, kad Drąsių Kedį ketinta palaidoti kaip neatpažintą. Gali būti, kad kažkas iš policijos, atvykusios į lavono suradimo vietą ant Kauno marių kranto balandžio 17 d., žinojo, kad šis lavonas – Drąsiaus Kedžio.

„Oi, kaip jie su tuo lavonu lėkė! Kaip lėkė! Su švyturėliais!“, – „Karštam komentarui“ pasakojo Šlienavos gyventoja, kurios pavardė redakcijai žinoma.

Pasak moters, dar neteko girdėti, kad lavonus vežtų su švyturėliais ir „tokiu greičiu“.

„Tas švyturėlių kaukimas buvo baisus, kad net ausis užsikimšau. Tuo metu aš kaip tik stovėjau prie parduotuvės, kai vežė“, – pasakojo moteris.

Ji teigė net į laikrodį tada pasižiūrėjusi – buvo 12.14 val.

Šlienavos gyventoja sakė vis laukusi, kada praneš apie rastą kūną. „Laukiu vieną dieną, tyla, laukiu antrą dieną, tyla… Tada jau kilo įtarimas, kad su tuo lavonu čia kažkas ne taip“, – sakė moteris.

Paklausėme, ar iš tiesų Drąsiaus Kedžio kūną rado žvejys.

„Taip, čia tai tikrai taip. Jis žvejojo valtelėje, o čia, kur cementas, gerai prisišvartuoti. Išlipęs į krantą ir rado“, – sakė moteris.

Tai, kad pastaruoju metu visuomenei kuriamos pasakos, rodo ir šalia D.Kedžio kūno rastas ginklas.

Pirmiausia, radus šalia lavono šaunamąjį ginklą, turėjo būti iškviesti kriminalistai, aptverta įvykio vieta, tikrinti pėdsakai, įregistruota įvykių knygoje, pranešta per televiziją. Tas nebuvo padaryta. Buvo tik pasiimta tai, kas buvo padėta – išvakarėse paliktas Drąsiaus Kedžio kūnas.

Kita vertus, labai jau juokingai atrodo ir šie faktai: šalia V.Naruševičienės kūno numestas Drąsiaus Kedžio šaunamasis ginklas, iš kurio nebuvo iššauta, o šalia D.Kedžio kūno randamas ginklas, iš kurio nušauti teisėjas J.Furmanavičius ir V.Naruševičienė. Ir tas ginklas, kuris rastas šalia D.Kedžio kūno, – tai dujinis pistoletas, perdirbtas į kovinį. Ir čia jau net dešimtos klasės mokiniui kilo klausimas: jeigu D.Kedys ruošėsi žudyti J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę, kam naudojo neaiškios kokybės, be garantijos, iš dujinio pistoleto į kovinį perdirbtą ginklą, kuris negali garantuoti sėkmingo šaudymo, jei turi neperdirbtą savo?

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš Kauno policijos mano, kad Drąsius Kedys spalio 5 d. galėjo būti suimtas ir slapta įkalintas.

„Baigėsi 6 mėnesių suėmimo terminas, Algimanto Valantino generalinio prokuroro poste neliko, o laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas galimai pabijojo pratęsti suėmimą. Kedys, kaip atsisakęs "nuoširdžiai prisipažinti" dėl teisėjo ir Naruševičienės nužudymų ir nesutikęs viešai atsiprašyti "dėl šmeižto", buvo nužudytas. Matyt, buvo tikėtasi jį, kaip ir kunigą Mikutavičių, palaidoti kaip neatpažintą. Tačiau netikėtai Kedžio kūną morge atrado giminaičiai, todėl staiga šalia kūno, kaip atsarginis variantas, „atsirado“ pistoletas, su kuriuo nušauti teisėjas Furmanavičius ir Naruševičienė, ir dabar Kedį padarys atpirkimo ožiu šitoje žudynių istorijoje“, – tokią versiją KK išdėstė ilgametis Kauno komisaras.

Laikinojo generalinio prokuroro R.Petrausko pasisakymai leidžia susidaryti prielaidą, kad būtent taip ir pasibaigs Kauno įvykių tyrimas.

Vakar R.Petrauskas pareiškė, kad J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės nužudymo byla gali būti pabaigta tirti per kelias savaites.

Žinant, kad šią bylą tiria Generalinės prokuratūros ONKT departamentas, vadovaujamas A.Kliunkos, jau dabar galime spėti, kaip baigsis šita byla: keli policijos agentai paliudys, kad „juos Kedys pasamdė nužudyti teisėją ir L.Stankūnaitės seserį“, kad jie „slėpė Kedį ir nešiojo jam valgyti“. R.Petrauskas, kaip išnarpliojęs per dvi savaites amžiaus žmogžudystę, bus patvirtintas generaliniu prokuroru, ir viskas – istorijos pabaiga.

Ir dar – D.Kedžio kūno atpažinimo išvakarėse Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo nepratęsė generalinio prokuroro pavaduotojų G.Jasaičio ir V.Barkausko kadencijų. Pergalė prieš klaną? Jokiu būdu ne – iš sistemos šitie prokuratūros vadovai niekur nedingo. „Karšto komentaro“ duomenimis, pasibaigus generalinio prokuroro pavaduotojų kadencijoms, G.Jasaitis ir V.Barkauskas lieka dirbti Generalinėje prokuratūroje – tik kitose pareigose. 

Ar dėl tokio kėdžių perstumdymo Generalinėje prokuratūroje savo gyvybę paaukojo prieš pedofilų klaną pakilęs Drąsius Kedys?

2010-04-27

Komentarai

 

 

 
 1. panasu,kad esi tikras mulkis… Kiek per ta laika nuo Drasiaus "dingimo" buvo pranesimu apie rastus NEATPAZINTUS lavonus Kaune ir jo apylinkese ? Nesidomejai? Todel,kad ne paties sunus,brolis ar sunenas dingo… Kas cia keisto,kad atsiradus PIRMAM tokiam pranesimui, Drasiaus pusesere (advokate)eme skambinti i morgus?
  O kai suzinojo,kad viename is ju yra randasi du neatpazinti kunai -80 m senuko ir apie 50 m vyro.Nuvyko isitikinti,ar tai ne Drasiaus kunas… Morgo darbuotoja(s) ja patikino,kad iki tol,jokiu prokuroru nebuvo… Visi sujudo,sukruto tik po to,kai artimieji atpazino kuna…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. aa Kedys pasitiese palta, sukryziavo rankas, ismete ginkla griunant,nes buvo "psichologiskai isitempes" apsiveme ir uzduso.. o ar buvo rasta privemta ant palto?? daug yra gerianciu iki plionkes netekimo, po to vemianciu, bet dar neteko girdet, kad kas nuo to butu uzduses! ant cigareciu pakeliu ispejama, kad rukymas kenkia sveikatai, tai taip iseina, kad ir ant kiekvieno degtines butelio turetu atsirasti ispejimas, jog "prisigerus ir apsivemus galite uzdusti.."

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. as pasakisiu viena Lietuviai ,mentai besprydela varo ,dalgius reikia imti su sakem o per zoles saules namatyt

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. skaiciau, kad kai dare teisejui ekspertize, neleido apziureti ir istirti visu zaizdu sautiniu,stovejo vyrukai, ir nebuvo atlikta issamus tyrimas.pgl gandus,ten buvo kazkas ne taip,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Ar ant to pistoleto, kuri rado salia Kedzio kuno, buvo prikabinta etikete,kad is jo nusauti dar du asmenys ir pavardes tu asmenu?O gal buvo atsiprasymas zuvusiu artimiesiems? Ar kas dare nuzudytuju tokias nuodugnias ekspertizes Vilniuje kaip Kedzio ? Seku visus ivykius, bet neteko apie tai skaityti. Rase tik apie rasta Kedzio Bereta is kurio nebuvo saudyta, o konkreciai is kokio kalibro tai neteko skaityti.Kazkaip sitose bylose "vezimas bega priesais arkli" Pirma nesamone-po to aiskinimai ieskant durniu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. indira

  2010 04 28 00:07

  na jau ta VSD isvis naikint reiketu, atsivere kaip tase visam pasauliui, per klyno reikalus….tai pedofilu pas juos kaip suny blusu tai kontrabanda stumia,tai viena skita isdurineja, tai akivaizdziaiparodo kokia spauda ir tv dirba….kaip toli iki Mosado…daiktu pameto,vistaprociai,ir mano kad apsuko visus..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Tarnavau savo laiku sovietų elitiniuose daliniuose ”osobovo naznacienija” . Taigi, priklausėm KGB ir mokėmės, be pagrindinių dalykų reikalingų užsienio žvalgybininkui, ir kovos menų bei įvairių gudrybių. Taigi, tai, kas padaryta su Kedžiu, vadinama natūralios mirties imitacija. Labai paprastai padaroma: alkanam žmogeliui duodama pavalgyti, po to keli žmonės jį laiko ir užspaudus nosį į burną pila degtinę. Kvėpuoti nėra kaip, tau pila degtinėlę į burną ir nieko negali padaryti. Savaime suprantama, žmogus nuo didelio kiekio alkoholio tampa visiškai girtas. Tuomet, kad žmogus užspringtų skrandžio turiniu, reikia tik gerai suspauti pilvą, ir vėlgi laikyti užspaustą nosį. Viskas. Žmogus pradeda vemti ir taip užspringsta skrandžio turiniu ir miršta. Mirtis natūrali, nieko neras jokie ekspertai. Žinoma, bus įvairių įdrėskimų, sumušimų, nes juk suprantama, kad žmogus spyriojasi. O tie sumušimai ir įbrėžimai atrodo kaip paprasčiausiai girtas žmogus nugriūtų ir susibrozdintų kažkur veidą ar kokią kitą kūno dalį. Taigi, viskas atrodo panašiai ir primityviai, net ginklas šalia pamestas, iš kurio du žmonės nužudyti. Na, čia jau neprofesionalu, bet žinant, kad visvien niekas netirs – taip greičiau.” Mielieji, manau šis komentaras viską įrodo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. galbut, kas patvirtins ar paneigs, kad trecias tvirkintojas aidas, tai gali buti ne Aidas, bet Adas, trumpinys uso draugo, kuris yra vaiku namu vadovas,(rode per tv). mergaite neturejo nei 4 metu ir ji galejo varda ne taip suprast, antra vertus tuo metu, kai ja tvirkino, ne apie vardus mergyte galvojo.o is mergaites nupasakojimo, kaip atrode tas zmogus- yra visai kitas asmuo(gal tai ir leido istvirkeliams atsipusti).Bet parodzius per TV fotorobota , paskambino keli zmones ir pasake, jog sis pavaizduotas asmuo panasus i konkretu zmogu.kas idomiausia, kad tas zmogus yra apklaustas byloje, kaip geras a.a.teisejo draugas.Dar idomiau, kad gavus jo asmens dok nuotrauka, jis visai kitoks, bet ji pazistantys zmones atpazino, tik niekaip nesuprato, kaip is balto albinoso pasidare brunetas-ji pazista nuo vaikystes, ir isskirtinis buvo savo sviesiais plaukais.Sis zmogus, jo pavarde zinoma, zinomi ir pomegiai, darbo vieta, bet kas gi ta reikla tirs?Taigi, maza mergaite galejo girdeti viena varda, o matyti kt zmones.juolab , kad ji sake, jog buvo veziojama, lyg ir raudona, bordo masina.Bet nepamiorskim, kad jai buvo tik 4 metai….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. R Petrauskui net lupos dziusta nuo melavimo ,3 zmogzudystes,kuriu galejo ir nebuti, jei PROKURATURA NETARNAUTU KLANUI, virtusiam CHUNTA!!! …DIAGNOZE : valdzios siekimas ir valdymas + godumas ir turtejimas,turtejimas,turteji….iki sizofrenijos !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Siandien Petrauskas seime (panorama) pasake,kad Kedys neturejo jokios info,nes kitaip butu ja paviesines. O is kur toks garantuotas ir uztikrintas. O gi ,kad saugumas dirbo,aude Kedi visus tuos menesius,matyt,neatlaike ziaurume,jis prasitare,kad nieko neturi. Ramu.Galima atsikratyti.Suorganizavo antra karta ginklo metymo varzybas.Ir didziausi banditai keicia scenarijus,o cia..O juk ir spalio men,kai ginklas buvo numestas prie Narusevicienes namu,Kedys jau buvo suimtas.Jis tikrai pries dvieju zmoniu mirtis buvo suimtas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Neabejoju,kad po Kedžio mirties bus bandoma nutraukti ir Kauno pedofilijos bylą,bei atimti Kedžio dukrytę iš Venckienės.Vardenis Pavardenis Seime jau prabilo apie "smūgį" bylai,-užuominą aiškią davė.O pedofilų klanas be abejo Lietuvoje egzistuoja ir veikia pagal klasikinį mafijos apibrėžimą.Tai nevien banditai,vykdantys juodus darbus,tai ir aukšti pareigūnai,politikai,įtakingi žmonės,turtingi verslininkai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Na tai reikia samdyti privačius detektyvus kurie išaiškintu kas išvis kaltas dėl esamos padėties šalyje ir suskaičiuotu kiek klanų be pedofilų dar egzistuoja Lietuvoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Reikia samdyti nepriklausomus detektyvus. Bet visi galai nukeliauja i VSD. Visiems bus paaiskinta, kad kas nors gali atsitikti su jų vaikais ar giminėmis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Gruodžio 23 d. BTV laidoje „Akistata su Lietuva“, kurioje dalyvavo Drąsiaus Kedžio sesuo teisėja Neringa Venckienė ir jos vyras advokatas Aidas Venckus, laidos vedėjas Darius Kuolys pasakė, kad, žiniasklaidos duomenimis, Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo bylos tyrimą kontroliuoja Valstybės saugumo departamentas. Esą tai ši institucija neleidžia generaliniam prokurorui A.Valantinui tirti D.Kedžio dukrelės prievartavimo bylos ir būtent šita institucija organizavo televizijos laidas apie „apšmeižtą“ Andrių Ūsą bei inspiravo kai kurios žiniasklaidos bei teisėjų puolimą prieš teisėją Neringą Venckienę.

  Be to, teigiama, kad tai būtent VSD neleidžia prokuratūrai ieškoti trečiojo vyro, tvirkinusio D.Kedžio dukrelę, vardu Aidas. Kodėl saugumas gina pedofilų klaną? Kas sieja Lietuvos Valstybės saugumo departamentą ir pedofilų klaną?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Furmanaviciu, Naruseviciene ir Kedi nuzude tas pats kileris/iai, kadangi isriskeja specifinis braizas – polinkis delioti ginklus tikintis kazka iteigti. Kazkaip jauciasi primytivusis mentiskas mentalitetas.
  Oficialiai ekspertizes isvados del Kedzio mirties dar nepaskelbtos – taciau jau siandien zinoma ka paskelbti. Petrausko misija siandien media priemonese – zonduoti visuomenes, klounu (seimas) ir bobos (prezidente) reakcija i norimas paskelbti isvadas.
  Prezidente jei nori ka pakeisti is esmes turejo (pries puse metu) isspresti paprasta klausima – kas tirs prokurorus. Jeigu siandien ju niekas netiria – apsivalymas is vidaus neimanomas.
  Apsivalymo is isores nera kam organizuoti. PVZ Kedys galbut galejo tam ryztis, taciau nesiryzo. Kedys nuzudytas del to kad pats nesiryzo zudyti pirmas. Jei jis butu pradejes tai daryti – butu turejes iniciatyva ir pranasuma kovoje su pedofilais, dabar juom tik pasinaudojo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. O man tvirtinasi tokia diagnoze – sunki sizofrenijos-paranojos-parsidavimo pozymiai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Jis pripažino matęs žaizdą po kairiąja D. Kedžio akimi, lyg būtų nubrozdinta ar įbrėžta šaka, ir šiek tiek išbėgusio kraujo. Tačiau jis tvirtino negalintis pasakyti, kad tai buvo smurto požymis.
  R. Petrauskas taip pat abejojo, D. Kedys turėjo daugiau informacijos apie galimą pedofiliją, nei buvo paviešinęs pernai. Priešingu atveju jis esą būtų viską skelbęs. „Manau, kad jis buvo padaręs viską, ką galėjo. Ar turėjo kažką tokio, kad laikytų savyje, – abejoju. Jei turėjo daugiau faktų, turėjo stumti į viešumą, pasisakyti“,…( – turejo pasakyti budeliam per tuos puse metu – ) – kalbėjo pareigūnas. Jis teigė dar neradęs atsakymo ir kam galėjo būti naudinga tokia baigtis: „Mano supratimu, ji niekam nėra naudinga – nei artimiesiems, nei mums – ( ? .. – pedofilams – ).“
  na aiskiai pasake.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ale kam sitam petrauckiui tiek raikia tas skuras ant snukia ?
  ,..gal anas isverstasnukis ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. P.S. O gal galimai dangstantis, galimai „kriminalinės teisėsaugos“ darbelius, Prezidentės patarėjas, besidarbuojantis Nacionalinio saugumo grupėje, apeliuoja į galimai „kvalifikuotus mūsų ekspertus“, disponuojančius galimai „pakankamai modernią įranga“? Gal galimai pats Prezidentės patarėjas Valdas Jacynas priklauso galimam „kriminalinės teisėsaugos“ klanui? Tuo būdu galimai įtraukdamas ir visą Prezidentūra ir, ką čia slėpti, net galimai didžiai gerbiamą Prezidentę. Todėl norisi žinoti, kada „pradės lakstyti galvos“ (kaip visuomenėje ir žiniasklaidoje mėgstama sakyti) pačioje prezidentūroje. Nes jei galima galimai valytis, tai gal reikėtu tai daryti be išimties visur? O ne tik ten, kur kertasi valdžios viršūnių politinių, galimų intrigų interesai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Prezidentės patarėjas siūlo įsiklausyti į oficialius prokuratūros pranešimus:

  Neturime pagrindo abejoti absoliučiai visa teisėsauga, išankstinis nusistatymas ir tikėjimas tik savo susikurtais argumentais ar grupės emocijų protrūkiais, pasitikėjimas tik kitų valstybių ekspertais – visa tai niekur neveda. Turime būti atviri ir padėti jiems, turi būti abipusis pasitikėjimas – padarykite tai, išreikškite pasitikėjimą. Tuo pačiu primenu, kad bet kurio tyrimo duomenys negali būti aptariami viešai, todėl siūlyčiau įsiklausyti į oficialius prokuratūros pranešimus ir nesivadovauti subjektyvia suinteresuotų šalių nuomone ar kuriamomis versijomis/detektyvais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Perziurejau archivus ir tikrai yra idomiu "atsitiktinumu" Pradedama sukti "mailiaus byla" Kedys sake KK "dabar mane nuzudys, ka as nufotografavau" Juk nebutinai galejo buti pedofilai. Galejo susitikti ir mailiaus klano atstovai su usu, nes tas gyresi kad turi pazystamu visur. Uz paslauga parase paslaugos. Is suimtuju yra ir veikejas, kuris turejo firma vilijampoleje "Inkare" Anksciau ten ir armija galima buvo pakavoti. Bet FNTT kazkodel suseke aferistus (7) kurie norejo virs 20 milijonu euru. Ta veikeja suima dviem menesiam. Viskas vyksta panasiu laiku. Ten klanas galingas, jei net visokavicius klauso (ar priklauso). Gal del to ir nereiskiami jokie kaltinimai venckam, aa Kedziui. O usui apsaugos reikia ne nuo Kedzio bet nuo kito klano, kuriam nesugebejo (nors prizadejo)padeti usas. Kur pinigai, ten draugu nera.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. 04/27/10
  D.Mockus uždirbo milijardus Lietuvos Respublikos sąskaita
  (1 komentarų)

  Dar prieš dvejus metus koncerno „MG Baltic“ prezidentas Darius Mockus, iki šiol finansuojantis Tėvynės sąjungą ir atvirai remiantis premjero A.Kubiliaus politiką, gyrėsi sukaupęs daugiau nei 2 mlrd. litų turtą. Žinoma, šiuo metu tas turtas, sumažėjus jo valdomų įmonių vertei, smarkiai sumenkęs ir besiekia gal tik trečdalį minėtos vertės, tačiau bent jau nepriekaištinga reputacija D.Mockus galėjo iki šiol pasigirti. Žinoma, verslo pradžioje buvo ir skaudžių nesėkmių, pvz., D.Mockaus įmonė buvo investavusi į Vilniaus viešbutį „Vilnius“, tačiau akcijų daugumą valdęs Vilniaus brigados lyderis Georgijus Dekanidzė sugebėjo viešbutį parduoti vienas ir palikti kitus akcininkus su riestainio skyle, tačiau vėliau, apie 1995-1996 m. padarytos koncerno „MG Baltic“ investicijos į nekilnojamąjį turtą Vilniuje po kelių metų keleriopai padidino verslininkų turtą.

  Tiesa, kaip ir daugumoje lengvo praturtėjimo atvejų, D.Mockus su partneriais pigiai supirko bankrutuojančias įmones, turinčias daug turto, vėliau turtą atskirdavo, už grašius perparduodavo naujoms, neskolingoms savo įmonėms, o dešimtimis milijonų litų skaičiuojamas skolas mokesčių inspekcijai palikdavo nurašyti kaip beviltiškas. Žinoma, kad tai klasikinė turto išplovimo schema, tačiau taip pat žinoma, kad be valdžios ir net Vyriausybės palaikymo tokia rokiruotė neįmanoma.Tačiau turint tokią galingą propagandos mašiną, kaip LNK televizija (viena geriausių D.Mockaus investicijų), jokia valdžia nebaisi. Tereikia tik parodyti kelis nepatogius siužetus apie neklusnų politiką, ir visi jo rinkėjai bus išbėgioję. Matyt, todėl iki šiol nė vienas politikas nebandydavo pasiaiškinti, koks D.Mockaus vaidmuo dabartinėje A.Kubiliaus politikoje ir kokia jo kapitalo kilmė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Papildysiu : tas namas Guptilciu km yra Uso pirktas ,o dar Usas turi paveldeta nama Kauno raj, Kluoniskiu km…. Nu, kai pinigu pinos kisenes tai galima ir kokia sodyba prie miskelio,tvenkinio nusipirkti. Ar ne ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Usas turi ‘statini’ Kedainiu raj. Guptilciu km.(Krakiu seniunija)……Kas gali paneigti ,kad ne ten buvo ikalintas a.a.Kedys ???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Prisidesiu, manau dauguma prisides, kas kiek gales. Bet reikia saziningu organizatoriu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. ir kiek gi dar policija saugos usa, jau ketvirta para eina,kaip "keliukai" nesitraukia nuo jo namo, ar cia ta apsauga, kuria jis pasamde privaciai ?

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...