Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Gegužė 7 Penktadienis
 

Tvirtinasi versija, kad D.Kedį norėta palaidoti kaip neatpažintą

2010-04-27 12:55 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (228)

Laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas jau greitai gali tapti ne laikinu, o nuolatiniu generaliniu prokuroru - mat puikiai sugeba sekti chuntai tinkančias pasakas apie Kauno įvykius ir D.Kedžio mirtį (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

Vis labiau stiprėja įtarimas, kad Drąsių Kedį ketinta palaidoti kaip neatpažintą. Gali būti, kad kažkas iš policijos, atvykusios į lavono suradimo vietą ant Kauno marių kranto balandžio 17 d., žinojo, kad šis lavonas – Drąsiaus Kedžio.

„Oi, kaip jie su tuo lavonu lėkė! Kaip lėkė! Su švyturėliais!“, – „Karštam komentarui“ pasakojo Šlienavos gyventoja, kurios pavardė redakcijai žinoma.

Pasak moters, dar neteko girdėti, kad lavonus vežtų su švyturėliais ir „tokiu greičiu“.

„Tas švyturėlių kaukimas buvo baisus, kad net ausis užsikimšau. Tuo metu aš kaip tik stovėjau prie parduotuvės, kai vežė“, – pasakojo moteris.

Ji teigė net į laikrodį tada pasižiūrėjusi – buvo 12.14 val.

Šlienavos gyventoja sakė vis laukusi, kada praneš apie rastą kūną. „Laukiu vieną dieną, tyla, laukiu antrą dieną, tyla… Tada jau kilo įtarimas, kad su tuo lavonu čia kažkas ne taip“, – sakė moteris.

Paklausėme, ar iš tiesų Drąsiaus Kedžio kūną rado žvejys.

„Taip, čia tai tikrai taip. Jis žvejojo valtelėje, o čia, kur cementas, gerai prisišvartuoti. Išlipęs į krantą ir rado“, – sakė moteris.

Tai, kad pastaruoju metu visuomenei kuriamos pasakos, rodo ir šalia D.Kedžio kūno rastas ginklas.

Pirmiausia, radus šalia lavono šaunamąjį ginklą, turėjo būti iškviesti kriminalistai, aptverta įvykio vieta, tikrinti pėdsakai, įregistruota įvykių knygoje, pranešta per televiziją. Tas nebuvo padaryta. Buvo tik pasiimta tai, kas buvo padėta – išvakarėse paliktas Drąsiaus Kedžio kūnas.

Kita vertus, labai jau juokingai atrodo ir šie faktai: šalia V.Naruševičienės kūno numestas Drąsiaus Kedžio šaunamasis ginklas, iš kurio nebuvo iššauta, o šalia D.Kedžio kūno randamas ginklas, iš kurio nušauti teisėjas J.Furmanavičius ir V.Naruševičienė. Ir tas ginklas, kuris rastas šalia D.Kedžio kūno, – tai dujinis pistoletas, perdirbtas į kovinį. Ir čia jau net dešimtos klasės mokiniui kilo klausimas: jeigu D.Kedys ruošėsi žudyti J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę, kam naudojo neaiškios kokybės, be garantijos, iš dujinio pistoleto į kovinį perdirbtą ginklą, kuris negali garantuoti sėkmingo šaudymo, jei turi neperdirbtą savo?

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš Kauno policijos mano, kad Drąsius Kedys spalio 5 d. galėjo būti suimtas ir slapta įkalintas.

„Baigėsi 6 mėnesių suėmimo terminas, Algimanto Valantino generalinio prokuroro poste neliko, o laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas galimai pabijojo pratęsti suėmimą. Kedys, kaip atsisakęs "nuoširdžiai prisipažinti" dėl teisėjo ir Naruševičienės nužudymų ir nesutikęs viešai atsiprašyti "dėl šmeižto", buvo nužudytas. Matyt, buvo tikėtasi jį, kaip ir kunigą Mikutavičių, palaidoti kaip neatpažintą. Tačiau netikėtai Kedžio kūną morge atrado giminaičiai, todėl staiga šalia kūno, kaip atsarginis variantas, „atsirado“ pistoletas, su kuriuo nušauti teisėjas Furmanavičius ir Naruševičienė, ir dabar Kedį padarys atpirkimo ožiu šitoje žudynių istorijoje“, – tokią versiją KK išdėstė ilgametis Kauno komisaras.

Laikinojo generalinio prokuroro R.Petrausko pasisakymai leidžia susidaryti prielaidą, kad būtent taip ir pasibaigs Kauno įvykių tyrimas.

Vakar R.Petrauskas pareiškė, kad J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės nužudymo byla gali būti pabaigta tirti per kelias savaites.

Žinant, kad šią bylą tiria Generalinės prokuratūros ONKT departamentas, vadovaujamas A.Kliunkos, jau dabar galime spėti, kaip baigsis šita byla: keli policijos agentai paliudys, kad „juos Kedys pasamdė nužudyti teisėją ir L.Stankūnaitės seserį“, kad jie „slėpė Kedį ir nešiojo jam valgyti“. R.Petrauskas, kaip išnarpliojęs per dvi savaites amžiaus žmogžudystę, bus patvirtintas generaliniu prokuroru, ir viskas – istorijos pabaiga.

Ir dar – D.Kedžio kūno atpažinimo išvakarėse Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo nepratęsė generalinio prokuroro pavaduotojų G.Jasaičio ir V.Barkausko kadencijų. Pergalė prieš klaną? Jokiu būdu ne – iš sistemos šitie prokuratūros vadovai niekur nedingo. „Karšto komentaro“ duomenimis, pasibaigus generalinio prokuroro pavaduotojų kadencijoms, G.Jasaitis ir V.Barkauskas lieka dirbti Generalinėje prokuratūroje – tik kitose pareigose. 

Ar dėl tokio kėdžių perstumdymo Generalinėje prokuratūroje savo gyvybę paaukojo prieš pedofilų klaną pakilęs Drąsius Kedys?

2010-04-27

Komentarai

 

 

 
 1. Tik ar patys prokurorai tiki ,ka sako? Is ju veidu matosi,kad netiki. Tad negalvokite,kad ir kiti lietuvaiciai patikes. Panasu,kad jus praleidote daug teises paskaitu Vilniaus Kapsuko-Dzerzinskio Universitete. Gal bare dazniau sedejote tuo metu? O dabar islenda spragos.
  Negrazu.O siaip tai,po sunkiu dienos teiginiu ir versiju ne i tema kurimo,nepadauginkite atpalaiduojanciu,ir nemetykite ginklu i sali per metra nuo saves.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. P.s. Gali buti kad siuo metu daroma ar bus daroma didele finasine afiora. Idomu kada islindo "MAILIAUS BYLA"?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Su ta nuoroda kad morge gali buti kedys idomus dalykas. Nes kaip neziuresi, tas kas atveze nuzudyta, arba nuzude, paliko specialiai kad matytusi jog nuzudytas. Numestas pistoletas toliau, lyg norima pasakyti "stai kedys, o cia ginklas is kurio nusauti zmones, jei tikrai nusauti is sito ginklo, nes jau tiek visko prikure, kad nesitiki niekuom. Taip parodoma KAZKAM, kad jei nebus sumoketa, ar atlikta paslauga, bus tas pats is su ……kazkuom. Gal todel prokurorai norejo palaidoti kaip neatpazinta. Klanui tai kaip spyris i subine, jie patys butu arba "apdirbe" arba "pakavoje" Viskas cia taip sumalta, kad panasu i buvusius gauju karus, tik pasinaudota situacija. Jei norint suzinoti visa tiesa reik pirma kad stankunaite prabiltu, o uzkabinus usa islystu ko gero labai idomiu dalyku.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Man stebetinai keista.Na nejaugi niekam nepratruks kantrybe,nervai ir aplamai.Vyksta,protu nesuvokiami veiksmai.Taigi yra zmoniu,kurie turi rimtu argumentu,faktu.Tyli.Nejaugi tai taip baisu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. o tas kuris paskambino del advokato.. gal jis spec. paskambino, kad kkedziai sujustu ir kedys nebutu palaidotas kaip neatpazintas.. kas zino… gal dar turejo sazines, io tiesiai pasakyti negalejo, kai visi ten sekami

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kazkodel prokurorai tokios versijos nepateike,o jei tu zinai,kad jie slepe,ko neini nepaliudiji.Gera darba padarytum.Bet nebeisena iskrypeliams zmoniems pudryti smegenis ir tikrai nebeiseis,taip,kad gali nebesistengti ,neidomu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. jei jusu "didvyri" kankino ir jis neprisipazino ar nebutu lengviau buve juo atsikratyti tiesiog sudeginant ir isbartstant jo pelenus, kam prokurorams patiems sau tokia kiaule pasikist??? nejau jie ten visi tokie "nerastingi"???? argi ne versija???? garantuoju sito komentaro tuoj neliks:DDD
  ATSAKAU. Nuzude ir padejo, kad butu kuo greiciau atrastas kunas/butinai salia GINKLAS/. Nakti nuzude/nustatytas laikas/, o kita diena apie 12 val. rado ale ZVEJYS.Kokios ten auksines zuvys balandi ir dar vidurdieni gali rupeti? O nuzude, kad padeti ginkla ir rasti 2 nuzudytuju spalio 5 zudika. Cia byla baigta. O uso subine irgi bus lengviau ginti, bo tas gali ir sumyzti. jEIGU butu Drasiu pakase, tai tektu ilgai IMITUOTI JO PAIESKA, IR KALTU DEL 2 zmogzudysciu spalio 5. Aisku? Tai kam naudinga uzmusti, bet nepakasti? Usui ir jo gynejams, pedofilu klanui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kodel Prezidente bijo ar nenori Prokaraturos reformos. O gal ja tenkina iskrypeliu bylos tyrimas. Ar yra nors viena pasaulyje valstybe kur Prezidente, seimas, teisesauga gintu iskrypeliu klana. Kodel sitos institucijos nemyli kudykiu ir vaiku. Kas gali paneikti, kad cia ir prasideda klanas iskrypeliu nes doras Prezidentas senai butu isvaikes generaline prokuratura. Kodel Prezidente neranda doro Prokuroro? O gal ir nereikia? Degutiene tai pat nerado doro zmogaus ivaiku teisiu vadovo posta. Tai paskyre zmogu, kuri remiai iskrypeliu klana ir palaiko parnojiska iskrypliu fantazija apie du princus. Nejaugi tiek dauk iskrypeliu sistemoje? Tik man baisiausia, kad zmones labai palaiko Prezidente, kuri ne pirsto nepajudino, kad apgintu, kudyki ir jos teva.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Petrauskas sako, ka jam liepia. Jis gi ne toks kvailas, kad tiketu tuo , ka sneka. Jauciu, vienintele mintis kirba jo galvoje – "na…ui as sutikau eiti sitas pareigas" :)) (sorry uz keiksmazodi).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Geras pasiulymas kurti pinigini fonda zudikams isaiskinti.As ir mano draugai prisidesime.Kito kelio nematau,o nusikalteliai turi but isaiskinti.Mano komentarai kazkur dingsta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. betingis, girdejau, isdurta schuntos liko, zadejo paaukstinima, uz dengima, o dabar siulo atsistatydinima, kazka vapsejo apie tai kad cia virsuneles kaltos…kad tik netaptu nereilingas,nes pagal tai kad chuntos scenariju kuria lavaste,galima tiketis kad betingi ras nugalabyta o prie jo kuno bus lyg per skubejima palikti ziliaus tase,venskienes akinukai,ir venskaus portfelis, su visais 3 pasais,kad butu maziau chlopatos betiriant

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Nesąmoningas straipsnis, parodantis, kad šio tinklapio rašytojai visiškai nesigaudo tikrovėje. Kaip tik policija padarė labai teisingą ėjimą, nes palaukė ką darys kedžiai ir štai kedžiai, nors jų niekas nekvietė, pradėjo savo slėptojo, kuris išėjo iš slėptuvės, ieškoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ligi pat siol tikejau,kad prezidente nori kazka pakeisti Lietuvoje.Pasirodo-ji tik stengiasi islaikyti savo aukstus reitingus,imituodama ,,galvu kirsdinima,,.Is tikruju ji tik perstumdo kedes,is esmes nieko nekeisdama.Is gen.prokuroro ji reikalauja,kad butu informuojama visuomene,bet nereikalauja teisingo jos istyrimo.Baisu gyventi tokioje salyje,kur valdo iskrypeliai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. sako, kad policija leke su svytureliais kaip i gaisra… Mat, veze eilini bomza /kurio mat neatpazino kaip a.a. Drasiaus/, neatkreipe demesio, kad salia ginklas/ir reikia ypatingai istirti aplinka ir t.t./, neatkreipe demesio, kad <bomzas> turi dantis uz 3o-4o gabalu. Bjauru klausytis tokio PAREIGUNU MELO.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. tas kas dave nuoroda kad morge kedys,atsakys pries virsuneles,ir gal net darba praras

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. maciau vakar komentara,kazkas minejo, jog usas turi sodyba Kedainiu rajone, ir paskutini menesi ten daznai lankydavosi, nes kaimynai mate.. o paklausius ekstrasenses, kad kedys buvo laikomas butent kazkur medinej sodyboj ties Kedainiais.. oho cia tai sokiravo mane.
  Įvertink:

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Neleis Geybauskaitei ir sistenai pamiršti slaptų kalėjimų skandalo, neleis likti nenubaustiems tų kalėjimų kūrėjams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Mėto pėdas ta teisėsauga, kad net bloga daros! Svyla padai teisėsaugai, todėl jie jau nieko nebemąsto – tik kaip sveiką kailį išnešti, kaip išsivynioti. Iškrypėliai, kurie prievartauja vaikus, ginami, o tas, kuris tuos iškrypėlius išaiškina, nužudomas… Ir nerūpi tai tiems, kurių padai svyla… Aišku, ir nerūpės taip, kaip savo kailis… Koks ten kailis, kuris vien purvą po savęs palieka vardan savo supuvusios sielos aukodamas tuos, kurie teisybės ieško…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. jo akys negyvos to petrausko. jis man tikras lavonas ir ne kitaip. sakau jums jis ne savo mirtimi mirs as ta matau. ne dabar bet taip bus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. kaip jam iškrito pistoletas, jei jo rankos buvo sukryžiuotos, na ir šlykščiai meluoja tas pūlinys

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Jei jau pradejom apie versijas, antriname petrauskui. Ar nekeista kad staiga usas atsisako valstybines apsaugos ir samdo privaciai? Kodel ismetamas kedys kad rastu, o prokurorai norejo ji palaidoti kaip nezinoma? Versija. 1.Usas nusamdo zudikus, teisejas ir moteris kazko jam netinka. Vienu suviu nusauna 2zuikius, nera liudininku ir kaltintojo. Bet zudikai, pamate i kokia "kose" papuole, pradejo reikalauti daugiau. usui reik vesti derybas, bet valstybes apsauga gali maisyti (liudininkai) TODEL ir samdosi privaciai. 2. Usaui daug kainuoja advokatai, televizija, nera rysio su "savais" , pinigu trukumas. Usas veda derybas su zmogzudziais kad palauktu kol gales sumoketi. bet keiciami prokurorai (savi), liaudis nebetiki ju versijomis, zmogzudziai bijo kad neprasidetu ju gaudymas. Taip kaip usas skolingas (nemokus) sugalvojama atsikratyti kedziu ir tuo paciu pamokyti usa. Bet prokurorai dar savi, togel ir bandoma kedzio neparodyti ir palaidoti kaip nezinoma. Dabar klausimas kas dave nuoroda kad kedys morge. As manau kad tai policininkas ar morgo darbuotojas, su sazine.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Gal tikejosi atgaivinti del to ir ijunge garsini signala ir svyturelius?O kodel nepaaiskinti zmonems sitaip,prokurorui tai imanoma.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Manau,lėmė pareigų pasiskirrstymas. Prokuratūra yra teisinė pedofilų priedanga. O sulaikymą, saugojimą ir likvidavimą vykdė samdyti smogikai, gal ir ūso samdyti, ir samdyti taupant. Jų galėjo būti viso du, kaip aiškina žvejai ir būrėja. Nuo jų dalykinių savybių ir priklausė atsikratymas Drąsiumi. Padarė, kaip sugebėjo. "Karavela" ir du atsikratę "šiukšlių" štai yra raktas į sėkmę. Kaip reikia fondo, kaip reikia samdytos kompetetingų seklių komandos. Organizuokim fondą. Jau esu "užtucharinęs" nuo žmonos šimtą litų, apsiimčiau prie šventoriaus pastovėti, jei reikės, juk ne sau centus rinkčiau…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Žiūrėkite,dabar ir pačią bylą sumanys nutraukti.Atseit,nerasta pakankamai įrodymų.Kažkas labai teisingai parašė,kad dabar Stankūnaitė įžūliai puls susigrąžinti dukrą,kad ištrinti jai atmintį.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. tai dabar geriausiai butu ‘teisningajam’ prokuroriui ikisti i cype usa su stankunaite kad neaudrintu isisiautejusios liaudies daugiau ir zingsnelis po zingsnelio aiskintis tas visas peripetijas. gal kada nors ir suzinosim teisybe

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką skaityti? Knygos apie moteris, metusias iššūkį tradicijoms
Santaros klinikose įrengiamos naujos reanimacijos vietos sunkiems pacientams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...