Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 5 Sekmadienis
 

Tvirtinasi versija, kad D.Kedį norėta palaidoti kaip neatpažintą

2010-04-27 12:55 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (228)

Laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas jau greitai gali tapti ne laikinu, o nuolatiniu generaliniu prokuroru - mat puikiai sugeba sekti chuntai tinkančias pasakas apie Kauno įvykius ir D.Kedžio mirtį (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

Vis labiau stiprėja įtarimas, kad Drąsių Kedį ketinta palaidoti kaip neatpažintą. Gali būti, kad kažkas iš policijos, atvykusios į lavono suradimo vietą ant Kauno marių kranto balandžio 17 d., žinojo, kad šis lavonas – Drąsiaus Kedžio.

„Oi, kaip jie su tuo lavonu lėkė! Kaip lėkė! Su švyturėliais!“, – „Karštam komentarui“ pasakojo Šlienavos gyventoja, kurios pavardė redakcijai žinoma.

Pasak moters, dar neteko girdėti, kad lavonus vežtų su švyturėliais ir „tokiu greičiu“.

„Tas švyturėlių kaukimas buvo baisus, kad net ausis užsikimšau. Tuo metu aš kaip tik stovėjau prie parduotuvės, kai vežė“, – pasakojo moteris.

Ji teigė net į laikrodį tada pasižiūrėjusi – buvo 12.14 val.

Šlienavos gyventoja sakė vis laukusi, kada praneš apie rastą kūną. „Laukiu vieną dieną, tyla, laukiu antrą dieną, tyla… Tada jau kilo įtarimas, kad su tuo lavonu čia kažkas ne taip“, – sakė moteris.

Paklausėme, ar iš tiesų Drąsiaus Kedžio kūną rado žvejys.

„Taip, čia tai tikrai taip. Jis žvejojo valtelėje, o čia, kur cementas, gerai prisišvartuoti. Išlipęs į krantą ir rado“, – sakė moteris.

Tai, kad pastaruoju metu visuomenei kuriamos pasakos, rodo ir šalia D.Kedžio kūno rastas ginklas.

Pirmiausia, radus šalia lavono šaunamąjį ginklą, turėjo būti iškviesti kriminalistai, aptverta įvykio vieta, tikrinti pėdsakai, įregistruota įvykių knygoje, pranešta per televiziją. Tas nebuvo padaryta. Buvo tik pasiimta tai, kas buvo padėta – išvakarėse paliktas Drąsiaus Kedžio kūnas.

Kita vertus, labai jau juokingai atrodo ir šie faktai: šalia V.Naruševičienės kūno numestas Drąsiaus Kedžio šaunamasis ginklas, iš kurio nebuvo iššauta, o šalia D.Kedžio kūno randamas ginklas, iš kurio nušauti teisėjas J.Furmanavičius ir V.Naruševičienė. Ir tas ginklas, kuris rastas šalia D.Kedžio kūno, – tai dujinis pistoletas, perdirbtas į kovinį. Ir čia jau net dešimtos klasės mokiniui kilo klausimas: jeigu D.Kedys ruošėsi žudyti J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę, kam naudojo neaiškios kokybės, be garantijos, iš dujinio pistoleto į kovinį perdirbtą ginklą, kuris negali garantuoti sėkmingo šaudymo, jei turi neperdirbtą savo?

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš Kauno policijos mano, kad Drąsius Kedys spalio 5 d. galėjo būti suimtas ir slapta įkalintas.

„Baigėsi 6 mėnesių suėmimo terminas, Algimanto Valantino generalinio prokuroro poste neliko, o laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas galimai pabijojo pratęsti suėmimą. Kedys, kaip atsisakęs "nuoširdžiai prisipažinti" dėl teisėjo ir Naruševičienės nužudymų ir nesutikęs viešai atsiprašyti "dėl šmeižto", buvo nužudytas. Matyt, buvo tikėtasi jį, kaip ir kunigą Mikutavičių, palaidoti kaip neatpažintą. Tačiau netikėtai Kedžio kūną morge atrado giminaičiai, todėl staiga šalia kūno, kaip atsarginis variantas, „atsirado“ pistoletas, su kuriuo nušauti teisėjas Furmanavičius ir Naruševičienė, ir dabar Kedį padarys atpirkimo ožiu šitoje žudynių istorijoje“, – tokią versiją KK išdėstė ilgametis Kauno komisaras.

Laikinojo generalinio prokuroro R.Petrausko pasisakymai leidžia susidaryti prielaidą, kad būtent taip ir pasibaigs Kauno įvykių tyrimas.

Vakar R.Petrauskas pareiškė, kad J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės nužudymo byla gali būti pabaigta tirti per kelias savaites.

Žinant, kad šią bylą tiria Generalinės prokuratūros ONKT departamentas, vadovaujamas A.Kliunkos, jau dabar galime spėti, kaip baigsis šita byla: keli policijos agentai paliudys, kad „juos Kedys pasamdė nužudyti teisėją ir L.Stankūnaitės seserį“, kad jie „slėpė Kedį ir nešiojo jam valgyti“. R.Petrauskas, kaip išnarpliojęs per dvi savaites amžiaus žmogžudystę, bus patvirtintas generaliniu prokuroru, ir viskas – istorijos pabaiga.

Ir dar – D.Kedžio kūno atpažinimo išvakarėse Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo nepratęsė generalinio prokuroro pavaduotojų G.Jasaičio ir V.Barkausko kadencijų. Pergalė prieš klaną? Jokiu būdu ne – iš sistemos šitie prokuratūros vadovai niekur nedingo. „Karšto komentaro“ duomenimis, pasibaigus generalinio prokuroro pavaduotojų kadencijoms, G.Jasaitis ir V.Barkauskas lieka dirbti Generalinėje prokuratūroje – tik kitose pareigose. 

Ar dėl tokio kėdžių perstumdymo Generalinėje prokuratūroje savo gyvybę paaukojo prieš pedofilų klaną pakilęs Drąsius Kedys?

2010-04-27

Komentarai

 

 

 
 1. 100% kad Drąsius Kedys buvo nužudytas. Ir tarp kitko labai paprastai, kad jokie ekspertai nebeįrodytų, jog Jis nužudytas. Kokius tyrimus bedarytų, visi rodys tą patį ”užspringo skrandžio turiniu”. CITUOJU: ”Tarnavau savo laiku sovietų elitiniuose daliniuose ”osobovo naznacienija” . Taigi, priklausėm KGB ir mokėmės, be pagrindinių dalykų reikalingų užsienio žvalgybininkui, ir kovos menų bei įvairių gudrybių. Taigi, tai, kas padaryta su Kedžiu, vadinama natūralios mirties imitacija. Labai paprastai padaroma: alkanam žmogeliui duodama pavalgyti, po to keli žmonės jį laiko ir užspaudus nosį į burną pila degtinę. Kvėpuoti nėra kaip, tau pila degtinėlę į burną ir nieko negali padaryti. Savaime suprantama, žmogus nuo didelio kiekio alkoholio tampa visiškai girtas. Tuomet, kad žmogus užspringtų skrandžio turiniu, reikia tik gerai suspauti pilvą, ir vėlgi laikyti užspaustą nosį. Viskas. Žmogus pradeda vemti ir taip užspringsta skrandžio turiniu ir miršta. Mirtis natūrali, nieko neras jokie ekspertai. Žinoma, bus įvairių įdrėskimų, sumušimų, nes juk suprantama, kad žmogus spyriojasi. O tie sumušimai ir įbrėžimai atrodo kaip paprasčiausiai girtas žmogus nugriūtų ir susibrozdintų kažkur veidą ar kokią kitą kūno dalį. Taigi, viskas atrodo panašiai ir primityviai, net ginklas šalia pamestas, iš kurio du žmonės nužudyti. Na, čia jau neprofesionalu, bet žinant, kad visvien niekas netirs – taip greičiau.” Mielieji, manau šis komentaras viską įrodo. Mano tėtis taip pat pasakojo, kad jo draugas tarnavo tuose sovietiniuose daliniuose ir jie žinojo šį lengvą ir visiškai paprastą būdą kaip nužudyti žmogų, kad niekas nesuprastų, jog jis buvo nužudytas. Manau į šį koemntarą mes ypatingai turime atkreipti dėmesį. Juk viskas taip sutampa! Drąsius Kedys užspringo skrandžio turiniu. Ant jo veido rasta įdrėskimų ir sumušimų – jis spyriojosi, taigi jam buvo kelis kartus suduota per veidą. Ir štai, jų pasidarbavimu Drąsius užspringsta ir miršta. O juk jo batai buvo visiškai švarūs. Tai jeigu jis pats eitų ten gerti, juk eiti reikėjo per purvynus, tai logiškai pagalvojus – batų padai turėjo būti visiškai purvini. O jie buvo visiškai švarūs! Vadinasi Kedys būtent šiuo būdu nužudytas kažkur ir tada atvežtas į tą vietą ir išmestas. Kitas pastebėjimas. Tos vietos žvejai kalba, kad jie matė, jog kažkokia ”krūta” mašina, berods caravele, atvežė kažkokį didelį juoda maišą ir išmetė į tą vietą. Žvejai pagalvojo jog tai šiukšles kažkas išmetė, todėl nekreipė dėmesio. O juk Drąsius ir buvo rastas gulintis ant ilgo juodo palto! Žmonės, tai viską įrodo! Būkite geri ir nelikite abejingi. Platinkite šį komentarą visur, kur tik įmanoma. Reikia, kad jį pastebėtų

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. 03/04/10
  Melo detektorius demaskavo A.Ūso bei L.Stankūnaitės melą
  (37 komentarų)
  LL šaltinių duomenimis, paaiškėjo ir trečias vyras, įtariamas Drąsiaus Kedžio dukros prievartavimu, kuri mažoji auka vadino Aidu. Tai maždaug 30-35 metų vyras šviesiais plaukais, mėgstantis dėvėti šviesius kostiumus, gyvenantis Vilijampolėje Kaune. Nors redakcijai jo pavardė žinoma, tačiau neturėdami įrodymų, negalime jos skelbti, todėl paminėsime tik šio vyruko inicialus – A.F.
  Redakcija iš trijų patikimų šaltinių turi informacijos, kad Drąsius Kedys iki šiol yra gyvas, ir net imasi šiokios tokios veiklos toliau tirti dukros prievartavimo bylą.
  Pats Kauno apygardos teismo teisėjas Jonas Furmanavičius prieš mirtį savo draugams buvo prasitaręs, kad „mane tikriausiai nušaus…“. Jis tai jautė, nepaisant didžiulės konspiracijos – policija teisėjo namuose ir darbo kabinete rado net vienuolika mobiliųjų telefonų su skirtingomis mokėjimo kortelėmis. Tai leido laidos „Akistata“ vedėjui Sigitui Krivickui pasišaipyti iš teisėjo, kad mobiliųjų telefonų teisėjas turėjo kaip koks narkotikų prekeivis. Tačiau net ir vienuolika mobiliųjų telefonų su skirtingais numeriais nebūtų išgelbėję Jono Furmanavičiaus, jeigu jo kurso draugas, buvęs generalinis prokuroras Algimantas Valantinas būtų sankcionavęs jo pokalbių pasiklausymą ir įtariamojo sekimą, kai tik byla pateko pas A.Valantiną. Kaip žinia, pagal Teismų įstatymą tik generalinis prokuroras gali sankcionuoti operatyvines veiklos priemones prieš nusikaltimu įtariamą teisėją, tačiau užuot tai padaręs, A.Valantinas persiuntė bylą Vilniaus apygardos prokuratūrai, kuri neturėjo jokių įgaliojimų taikyti teisėjo atžvilgiu operatyvines priemones. Įvedus J.Furmanavičiaus balsą į policijos turimą balso nustatymo įrangą, J.Furmanavičiaus neišgelbėtų ir jo 11 „mobiliakų“ – kad ir iš bet kokio numerio skambintų teisėjas, jo balsas automatiškai būtų nustatytas, o pokalbis įrašytas. Kita vertus, patikrinti visų J.Furmanavičiaus vienuolikos mobiliųjų telefonų pokalbių išklotines net ir dabar nevėlu – tuomet ir būtų aišku, ar teisėjas palaikė ryšius su A.Ūsu, L.Stankūnaite ir kitais įtariamais pedofilais. Tačiau bylą tris mėnesius „intensyviai“ tyręs prokuroras Šileika nesugebėjo padaryti ir tokio atrodo paprasto dalyko, kaip patikrinti, kam teisėjas J.Furmanavičius skambindavo iš savo vienuolikos mobiliųjų telefonų. Nors net teismas buvo įpareigojęs prokuratūrą atlikti tokį paprastą dalyką.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. 03/09/10
  VRM viceministro šeimos turtas siekia 10 mln. litų
  (13 komentarų)

  Vidaus reikalų viceministras, buvęs sovietinis milicininkas Stanislovas Liutkevičius įsikūręs brangiausiame sklype Vilniuje, Valakampiuose, Nugalėtojų gatvėje. S.Liutkevičiaus kaimynas, taip pat prabangaus didžiulio namo savininkas Vytautas V.Landsbergis, tautos patriarcho V.Landsbergio sūnus, savo turtą uždirbęs iš pasakėlių vaikams rašymo, nors tų knygelių nelabai kas pirko.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Ar negalvojate, kad prokuroras kuris skambino ir klausė koks advokatas atstovaus Kedžiui ir siūlė surasti kitą advokatą turėtu būti apklaustas specialiųjų tarnybų arba pasiaiškinti Seime arba Grybauskaitei? Juk akivaizdu kad ne šiaip sau pajuokavo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. VERTA PASIDOMĖTI: "pasidomekit tokiu VSD aukstu pareigunu Aidis Miezelis, kuris jau seniai kesinasi i gen. prokuroro kede.. ir apie kuri tylima ir nutylima..iveskit i google. Ir beje klausimas, kodel aidis miezelis buvo sviesiais plaukais, o dabar persidaze i tamsius plaukus? ir kodel internete neismeta jo nuotrauku, kai tuo tarpu bet kurio kito politiko ar pareiguno foto nesunku rasti? Zinoma, kad yra AIDAS…VSD toks mirksta AIDIS MIEZELIS, STT plusa toks AIDENAS KARPUS, – AIDAS Ignatavicius.Dar toks yra AIDAS PUKLEVICIUS. Prokurore ar apklausei juos???"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. KODEL nera tiriamam tokia versija, kad ir teiseja Furmonaviciu ir Stankūnaitės seseri galejo nuzudyti ir pats USAS… ?????????????????Jam tai buvo irgi naudinga. O poto ir su Drasiumi susitvarke JIS….Kur ir ka jis tuo metu dare?? ? Tokiu niekingu zmogumi negalima tiketi..Jis laimingas jau nebebus… O Drasiaus gaila, DAUGIAU tokiu drasiu zmoniu, vyru kaip JIS.GEDIM IR PRISIMENAM TAVE !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. "kaunaite":esu girdejus, kad buna atveju, kai is ikalinimo istaigu isleidzia smogikus ivykdyti viena ar kita nusikaltima. gali palikti ikalcius- bet ju alibi-negincijama,jie juk sedi:).po kiek laiko, uz paslauga atsilyginama, jie paleidziami anksciau laiko ir t.t." Labai idomi mintis ir cia labai tinka. Kadangi suineteresuota salis- minkstapauciai pedikai, tai tikrai patys nebutu sugebeje susidoroti. Uzsakyma ivykde arba is kalejimo, arba is kokios baltarusijos atsivezti smogikai. Nemanau, kad vietiniai. Nes jeigu butu buve vietiniai, tai dabar turetu jau patys plaukti upe pilvu i virsu arba guleti dugne su priristu betoniniu stulpeliu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Nu aisku kas musu per prezidente jei tokius mulkius stato…Petrauskas…nu nera zodziu…manau, teisybe numire Lietuvoje..kur pedofilu byla, kur mergaites kancia vienos ir kitos,kodel netiria, kodel Vencku skundus nereguoja…Baisu,ir liudna,….kas valdo sali…bemoksliai pedikai priesaky su stankunaite ir usu…..nesinori net is didziosios raides rasyti..juk tai ne zmones…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. ir bukumas to zmogelio t.y. prokuroro. Bendrai niekuom nesistebiu dirbau su ekonomiste, baigusia Vilniaus universiteta, tai nesugebejo paskaiciuoti 3% metiniu palukanu . Tai jei ir sis toks teisininkas, tai nenustebciau

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Kas liepia meluoti. Kas ji ten pastate? Su kuo jis taresi apie "viesuma"?
  Kad ji pastate labai gerai, jis nezino betingio versiju, gal todel ir atleidzia. Iskarto po zudyniu, buvo ismesta ofiaciali versija, kad i teiseja saudyta is DVIEJU ginklu, vienas buvo su duslintuvu. Taigi reik kazkaip sukurti nauja versija, kad issaugoti ivaizdi. Jam nelabai sekasi, nemoka meluoti. O galvos lekia be prezidentes paaiskinimu kodel ir uz ka, galima itarti kad prezidente, po pokalbio su valantinu, zino viska ir nori (galvoja) kad nukirtus klaniniu galvas bus tvarka. Bet taip nebuna, klanai prikise visur "savu" todel tik viesumas ir valdzios praradimas (prezidentinis valdymas) galetu kazkiek praretinti klaninius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. o man labiausiai patiko Petrausko pasisakymas Seime. "Nezinau kam galetu buti naudinga tokia Kedzio baigtis. Nei artimiesiems, nei tuo labiau mums".
  1. Naudinga… vadinasi, ne savo mirtimi mire, o buvo nuzudytas.
  2. Naudinga mums? Vadinasi, LR Prokuraturai buna ‘naudingos’ zmoniu mirtys.
  3. Naudinga artimiesiems? Galima izvelgti ruosiama puolimo taktika pries artimuosius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. >manau, as taip pat manau, kad betingis turi buti apklausiamas kaip liudininkas. Visa laika prisiekinejo, kad kedys yra gyvas, kad slepiasi lietuvoj arba netoli uzsienyje ir palaiko rysi su artimaisiais (matyt, ne su savo, o su Tingios kiaules artimaisiais:) Be to, puikiai zinojo, kokia spalva kedziui buvo perdazyti plaukai. Visose sumaketuotose nuotraukose buvo juodi plaukai, kai kur dar usai ir barzda, bet visur palikti nedazyti antakiai. Brunetas su baltais antakiais – sitaip gali vaikscioti noredamas atkreipti visu aplinkiniu demesi, bet ne pasislepti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. VISKAS AISKU SITOI BYLOI JAU SENAI,KITOSE PEDOFILIJOS BYLOSE PAGRINDINIS YRODIMAS LAIKOMAS VAIKO PARODYMAI JEI PSIHOLOGAI PASAKO KAD VAIKAS NEFANTAZUOJA,TAI KO TRUKSTA TAM PEDOFILUI PROKURORUI???EINA NAX-UI TIE VISI PROKURORAI PEDOFILAI

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Paklaustas kodel ginklas gulejo ant zemes toliau, jis DEJO auksine versija: Kedys buvo labai isitempes psichologiskai, emociskai, todel ginkla nesiojosi rankoje, o kai krito, pistoletas ir iskrito is ranku. Uz sia versija, jam galima paskirti " Durniausio prokuroro" varda

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Na nors ir gana aršiai kritikuoju Giedrę už pasireiškiančius neapmastytus straipsnius ir bendradarbiavimą su politiniais lavonais ar politiniais aferistais, tačiau vietos gyventojos ar gyventojų apklausa ir jų pastebėtu faktų paskelbimas yra didžiausias smūgis meluojančiai sistemai. Juk lavoną į Kauną vežė su sirenomis ir švyturėliais taigi jie žinojo ką veža. Štai taip turi dirbti žurnalistai , ne kabinetuose, ne rašinėdami savo pasvarstymus o aiškindamiesi ir skelbdami faktus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Dėmesio dėl šeštadienio mitingo – kas organizatorius? Atsargiai – kad nebūtų kokia provokacija. Kaune mitingas gegužės 8 d. 12 val. Vienybės aikštėje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. o tai ko tyciotis is zmogaus, kad jis meluot nemoka. butu blogiau, jei moketu. tik reikia issiaiskint, kas jam liepia meluot

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. viena ir tapacia nepersaunama liemene su stankunaite , usas dalinasi matosi kad maza per pilva nesueina, filmuojasi krajutienes kabinete …POKAZUXA ..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Man patiko Petrausko ir tavo aprašyta versija; Dabar aišku, kad Kedys buvo taip susijaudinęs kad žmogžudystės kuri jam pripaišoma metu jam drebėjo rankos ir pistoletas iškrito jam neiššovus. Taigi ne Kėdys šaudė išeina nes jis kaip sakė prokurorai labai emocingas ir jo nervai silpni nes neišlaikė klano ir sistemos tyčiojimosi

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Cia is vis baisu. Valdzia net visuomene paskutiniais kvailiais skaito. Del to ginklo, tai jau be ziniu nujauciau ka vakare pasakys per jas, kad cia tas pats ginklas kuriuo buvo nuzudyta teisejas ir L.S. sesuo. Taip ir pasake. Tai koks zudikas tasytusi ta pati ginlka puse metu, nu truksta zodziu. Nuo pat pradziu jauciau, kad net ne jis zude, o laikomas uzdarytas, ir ant galo lavona numes, ziauru. Slykstu gyvent sioj musu lietuvoj.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Super geras komentaras :)

  Man tai baisu, kad visi kurie rankas įkišę į šitą reikalą tikrai nebus nubausti. Pradedant Šalaševičiūte…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Viskas aišku su rytojaus sprendimu: Ūso bylą sugrąžins teismui. Ar nematai, kaip tie velniai skuba?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. >jidi-m, gal gali duoti savo el.pasto adresa? Nenoriu cia labai ilgus komentarus rasineti, kuriuos po to dar ne visada pavyksta issiust. Ir abejoju, ar juos perskaito tie, kuriems reiketu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. R.Petrauskas: „D.Kedžio mirtis-pergale musu bylos vilkinimui"

  taip tai butu teisybe pasakes

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Suprantu,kad reikia kovoti uz D.Kedi,bet dabar manau svarbiausia reikia visas jegas mesti i mergaites isgelbejima nuo padaro.Kol mes cia sutelke demesi i zuties aplinkybes,pedofilas su stanke tvarkosi savo reikaliukus.Jiems labai patogu,kad demesys nuo ju nuslugo.Net gaidenis treciadieni neberodys nieko.Negalima ju nei sekundei isleisti is akiu.Kiek zinau rytoj kazkoks sprendimas jo byloje.Sirdis jaucia,kad jie kazka rezga

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. >www, griudamas ne tik ismete sautuva, bet dar spejo ant krutines rankas susikryziuoti. Tipiska griuvancio zmogaus poza – ant krutines sukryziuotos rankos:)
  >arturas: usas negeria ir nepaspringsta? Bet juk visi zino, kad jis geria, todel kyla klausimas, kodel nepaspringsta????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. Man tai baisiausia visame tame dar iir tai, kad prokuroras kuris privertė mergaitę nuvežti į gllobos namus, pats žinodamas , kad tai neteisiška, nes pats tai nevežė, vaikų teisių darbuotoja privertė, reiškia PROKURORAS VERTĖ KITĄ ŽMOGŲ DARYTI NUSIKALTIMĄ čia banditas o ne prokuroras ir pagal bylos tyrimą matosi kad ten tokių ne vienas ir ne du…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...