Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 5 Sekmadienis
 

Tvirtinasi versija, kad D.Kedį norėta palaidoti kaip neatpažintą

2010-04-27 12:55 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (228)

Laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas jau greitai gali tapti ne laikinu, o nuolatiniu generaliniu prokuroru - mat puikiai sugeba sekti chuntai tinkančias pasakas apie Kauno įvykius ir D.Kedžio mirtį (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

Vis labiau stiprėja įtarimas, kad Drąsių Kedį ketinta palaidoti kaip neatpažintą. Gali būti, kad kažkas iš policijos, atvykusios į lavono suradimo vietą ant Kauno marių kranto balandžio 17 d., žinojo, kad šis lavonas – Drąsiaus Kedžio.

„Oi, kaip jie su tuo lavonu lėkė! Kaip lėkė! Su švyturėliais!“, – „Karštam komentarui“ pasakojo Šlienavos gyventoja, kurios pavardė redakcijai žinoma.

Pasak moters, dar neteko girdėti, kad lavonus vežtų su švyturėliais ir „tokiu greičiu“.

„Tas švyturėlių kaukimas buvo baisus, kad net ausis užsikimšau. Tuo metu aš kaip tik stovėjau prie parduotuvės, kai vežė“, – pasakojo moteris.

Ji teigė net į laikrodį tada pasižiūrėjusi – buvo 12.14 val.

Šlienavos gyventoja sakė vis laukusi, kada praneš apie rastą kūną. „Laukiu vieną dieną, tyla, laukiu antrą dieną, tyla… Tada jau kilo įtarimas, kad su tuo lavonu čia kažkas ne taip“, – sakė moteris.

Paklausėme, ar iš tiesų Drąsiaus Kedžio kūną rado žvejys.

„Taip, čia tai tikrai taip. Jis žvejojo valtelėje, o čia, kur cementas, gerai prisišvartuoti. Išlipęs į krantą ir rado“, – sakė moteris.

Tai, kad pastaruoju metu visuomenei kuriamos pasakos, rodo ir šalia D.Kedžio kūno rastas ginklas.

Pirmiausia, radus šalia lavono šaunamąjį ginklą, turėjo būti iškviesti kriminalistai, aptverta įvykio vieta, tikrinti pėdsakai, įregistruota įvykių knygoje, pranešta per televiziją. Tas nebuvo padaryta. Buvo tik pasiimta tai, kas buvo padėta – išvakarėse paliktas Drąsiaus Kedžio kūnas.

Kita vertus, labai jau juokingai atrodo ir šie faktai: šalia V.Naruševičienės kūno numestas Drąsiaus Kedžio šaunamasis ginklas, iš kurio nebuvo iššauta, o šalia D.Kedžio kūno randamas ginklas, iš kurio nušauti teisėjas J.Furmanavičius ir V.Naruševičienė. Ir tas ginklas, kuris rastas šalia D.Kedžio kūno, – tai dujinis pistoletas, perdirbtas į kovinį. Ir čia jau net dešimtos klasės mokiniui kilo klausimas: jeigu D.Kedys ruošėsi žudyti J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę, kam naudojo neaiškios kokybės, be garantijos, iš dujinio pistoleto į kovinį perdirbtą ginklą, kuris negali garantuoti sėkmingo šaudymo, jei turi neperdirbtą savo?

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš Kauno policijos mano, kad Drąsius Kedys spalio 5 d. galėjo būti suimtas ir slapta įkalintas.

„Baigėsi 6 mėnesių suėmimo terminas, Algimanto Valantino generalinio prokuroro poste neliko, o laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas galimai pabijojo pratęsti suėmimą. Kedys, kaip atsisakęs "nuoširdžiai prisipažinti" dėl teisėjo ir Naruševičienės nužudymų ir nesutikęs viešai atsiprašyti "dėl šmeižto", buvo nužudytas. Matyt, buvo tikėtasi jį, kaip ir kunigą Mikutavičių, palaidoti kaip neatpažintą. Tačiau netikėtai Kedžio kūną morge atrado giminaičiai, todėl staiga šalia kūno, kaip atsarginis variantas, „atsirado“ pistoletas, su kuriuo nušauti teisėjas Furmanavičius ir Naruševičienė, ir dabar Kedį padarys atpirkimo ožiu šitoje žudynių istorijoje“, – tokią versiją KK išdėstė ilgametis Kauno komisaras.

Laikinojo generalinio prokuroro R.Petrausko pasisakymai leidžia susidaryti prielaidą, kad būtent taip ir pasibaigs Kauno įvykių tyrimas.

Vakar R.Petrauskas pareiškė, kad J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės nužudymo byla gali būti pabaigta tirti per kelias savaites.

Žinant, kad šią bylą tiria Generalinės prokuratūros ONKT departamentas, vadovaujamas A.Kliunkos, jau dabar galime spėti, kaip baigsis šita byla: keli policijos agentai paliudys, kad „juos Kedys pasamdė nužudyti teisėją ir L.Stankūnaitės seserį“, kad jie „slėpė Kedį ir nešiojo jam valgyti“. R.Petrauskas, kaip išnarpliojęs per dvi savaites amžiaus žmogžudystę, bus patvirtintas generaliniu prokuroru, ir viskas – istorijos pabaiga.

Ir dar – D.Kedžio kūno atpažinimo išvakarėse Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo nepratęsė generalinio prokuroro pavaduotojų G.Jasaičio ir V.Barkausko kadencijų. Pergalė prieš klaną? Jokiu būdu ne – iš sistemos šitie prokuratūros vadovai niekur nedingo. „Karšto komentaro“ duomenimis, pasibaigus generalinio prokuroro pavaduotojų kadencijoms, G.Jasaitis ir V.Barkauskas lieka dirbti Generalinėje prokuratūroje – tik kitose pareigose. 

Ar dėl tokio kėdžių perstumdymo Generalinėje prokuratūroje savo gyvybę paaukojo prieš pedofilų klaną pakilęs Drąsius Kedys?

2010-04-27

Komentarai

 

 

 
 1. As uz tai kad Kedzio gimines ikurtu fonda i kuri butu pervedamos musu pilieciu paaukotos lesos. Pinigai butu panaudojami uzsienio ekspertams nusamdyti kad tauta galu gale suzinotu visa tiesa apie pedofilijos tinkla, VSD sasajas, Kedzio mirties ir pedofilijos nusikaltimo aplinkybes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Delfyje idomus straipsnis!"Teismas aiškinsis, ar VRM turėjo nubausti D.Kedžio bylos tyrėjus"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. o tai kaip usas tokia itampa atlaiko? jam tai isvis turetu buti sakes, bet kazko negeria ir nepsringsta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. o tai kaip usas tokia itampa atlaiko? jam tai isvis turetu buti sakes, bet kazko negeria ir nepsringsta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Tesiant apklausa petrausko seime, tiesiog sito zmogaus nemokejimas meluoti ir fantazijos nebuvimas. Paklaustas kodel ginklas gulejo ant zemes toliau, jis DEJO auksine versija: keyd buvo labai isitempes psichologiskai, emociskai, todel ginkla nesiojosi rankoje, o kai krito, pistoletas ir iskrito is ranku. Uz sia versija, jam galima paskirti "Durniausio prokuroro" varda

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Klanas,kad parodytu savo galinguma ir nebaudziamuma,specialiai isniekino jo kuna, numesdami ji i veidu i purva.bet kadangi pries mirti a.a. Kedys buvo kankinamas , smarkiai sudauzytas ir jo veidas istino,kad net nosis buvo nusukta i sona. O tai parodo aisku smurto veiksma. Todel jis turejo buti greit atrastas ir nuveztas i morga,kad nuo salcio atslugtu veido sutinimai ir istiesinta nosis. Ir tam prireike laiko nuo sestad.iki antrad., kol atsitiktinai uzklydo artimieji ir atpazino,bet kartu spejo pamatyti,kad veidas sutines,kraujas,melynes,slapi drabuziai,batu padai svarus.Artimuju apsilankymas ir atpazinimas jiems "juodiesiems maurams" sukele soka ir jie kaip gyvates pradejo rangytis,nezinodami ka daryti .Pradejo daryti dar didesnes klaidas…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. p.petrauskui,
  2010 04 27 17:06taip!,
  2010 04 27 16:36muse 2010-04-27 16:35
  Jezau, kada galu gale ims tirti pedofilijos byla nuo pirmo puslapio?
  Juk galima atlikti bylos audita. Jei prokurorai neneigalus galutinai- samdykites teisininkus is uzsienio. Ka cia dabar vel snarglius tampo.
  Kazkokia paranoja- pazemino pareigose, pastume, pakele, parase, padejo……
  Mest is darbo ir kelt baudziamasias bylas, nes trys lavonai jau pagrindas viska perziureti is esmes.
  Nevykde pareigu tinkamai ir to pasekoje zmogzudystes- baudziamoji byla ir kalejimas!
  Pakeliui i kalejima papasakos kas liepe, kas prase, kas sumokejo.
  Tuomet jusu byla issipus dar dvigubai.
  O dabar juokinat pasauli su pastabom, pazeminimais ,uso su stankunaite apsauga.
  Ar ne prabangiai nusikalteliai laukia?
  Baisu del ju kailio- gera laukimo vieta- lukiskes.
  Butent tie snarglejimaisi ir aitrina zmones. Jus pilat zibala sau ant koju, o zmones jau rukyti nori
  Įvertink: 5
  Įvertink: 5
  Įvertink: 6

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Argi galima pasitikėti TOKIA prokuratūra? Ką ji gali ištirti? Ji gali tik užgesinti. Gal verčiau tegul eina gaisrininkais dirbti – daugiau naudos bus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Gal ir nepamatys ,bet suzinos!!! Na galesim paklausti kokio nors Piotro Vojeikos arba kokio nors Rusijos tranporto ministro…daug yra keliu…!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Apsauga,
  2010 04 27 16:39Gal prokurorai pamastytu apie uso ir stankunaites saugumo garantijas lukiskese?
  Gal vertetu pritaikyti liudininku apsaugos programas zmonems, kurie daug zino, bet bijo liudyti?
  Kokia cia vel nesamones darot? Jusu ping-pongais tegu jusu vaikai zaidzia.
  Garantuokit apsauga liudininkams pedofilijos byloje, ir net nenustebsit, o jus koma istiks, kai zmones be baimes prabils.
  Įvertink: 4
  Įvertink: 2
  Įvertink: 4

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Teisingai mastai. Sitas laikinas del to kad turi atlikti misija, pedofilijos klano nera, ir teiseja "nuplauti", jis ne pedofilas. Dabar kuriamos versijos (scenarijai) ant ko nurasyti zmogzudystes. Vakar buvo ismestas kazkoks leonas. Taip pat pasakymas kad "yra dar vienam asmeniui pareiksti tyrimai, bet pavardes sakyti negalime" rodo kad dar neviskas suderinta. Jau keicia savo snekas ir petrauskas, sake kad nera jokiu smurto zymiu, kraujo. Dabar jau galejo uzsikabinti uz sakeles, todel prasidreske aki ir kraujas nubeges. Kazkas prasimete su tuo ginklu, matyt norejo kaip geriau bet gavosi …..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. va butent dabar ir kabina zmogzudystes pedofilu klanui, teisingai supratau?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. prokuratūrai reikėtų keisti pavadinimą ir vadintis ne Generaline prokuratūra, o Versijų prokuratūra. Kuris ten iš jų versijas pagal holivudo filmus čia kuria???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Paskaitikit kauno diena,nu ir prisizvengiau is pulinio versiju,seime:DDDDDDDVaikas ir tai protingaiu sugalvotu:DDDDKaip dar toki zada skirti generaliniu:DDDDDDDD

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Visuomenė niekad nepamatys tos nematomos rankos kurį valdė ir valdo netik teisėsaugą bet ir visą šalį. „Laikinai einantis“ tikrai nebus paskirtas „generaliniu“ nes tai tik įrankis kitose rankose ir tik šiam skandalui užglaistyti. Gal ir galima spėti, kad jei gerai susitvarkys tai gaus „generalinio“ kėdę kaip premiją, tačiau nesiseka žmogui, tad greičiausiai naujos kandidatūros bus ieškoma.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. O man patinka – pagaliau nustojo slėpti teisėsauga savo nusikaltėlišką snulį ir pasirodė, kas yra kas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. reikia tik privaciu sekliu ir viskas butu aisku o pinigus turetu surinkti jiems i spec fonda sask gera mintis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. dar Betingi biski paspaus irjis kalbes taip kalba eiliniai prokurorai …..nes jau perlenke,zudikai daro klaidas ziaurias

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. sutinku 100% – geda ir protu nesuvokiama kokia musu teisesauga bestubure jei negali isaiskitnt paprasciausios buitines bylos virtusios i masine psixoze…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Siurpas eina per kuna kaip pagalvoju, kokiais nesvariais budais musu teisesauga dirba. Man protu nesuvokiame demokaratineje valstybeje tokie bezpridelai!!!!!!!!!! Nu kur tai matyta? O patys zmones lietuvoje gyvenantys nieko negali padaryti susitiako su likimu… tokios nesamones geda

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. :DDDDDD nu jusu versija aiski – sysalai ir kremai, prisipazinkit juk taip jums malonu kartoti ir kartoti ir dar karta pasikartoti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. pasklidusiu kalbu, jog kazkokie zvejai nakti is valteles mate toje vietoje is balto autobusiuko dvieju zmoniu nesama maisa? Jie skambino kazkokioms tarnyboms galvodami jog kazkas siuksles atveze, tad pagal skambuti patikrint nebutu sudetinga.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. O tai kada tas laikas ta info paviesint? Ne dabar??? Gal kaip tik useklis daugiau turi visokios info is orgiju su vaikais ir seimo, vyriausybes, kt. instituciju nariais. Dabar tampo visa valdzia ir prokuratura uz virvuciu ir visiem vadovauja. TAI KUO JIS TOKS YPATINGAS?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. O tai kada tas laikas ta info paviesint? Ne dabar??? Gal kaip tik useklis daugiau turi visokios info is orgiju su vaikais ir seimo, vyriausybes, kt. instituciju nariais. Dabar tampo visa valdzia ir prokuratura uz virvuciu ir visiem vadovauja. TAI KUO JIS TOKS YPATINGAS?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. O todėl, kad logiškai mąstantis taip ir padarytų, bet ten scenarijus kuria smegenis seniai pragėrę psichiniai ligoniai, kurie jaučia malonumą kremindamiesi ir matydami kaip kenčia kiti, Jiems reikėjo smaukytis matant iš proto besikraustančią Neringą ir verkiančius iš sielvarto Drąsiaus tėvus. Kadangi tai yra psichiniai ligoniai ir dar sadistai, tai dėl to jie ir išmetė kūną. Atseit matot kokie mes protingi, nebaudžiami ir kaip mes viską galim – čia mes esam tikroji valdžia, o jūs su seimais ir prezidentėmis nė susmirdusio sysalo kremo ištaškyto ant vaikų neverti, lažinuosi, kad šitie prasigėrę psichai būtent taip ir mąsto.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...